O Ukraińcach tylko dobrze, lub wcale i skandaliczne systemowe działania POLSKOJĘZYCZNEGO WYMIARU NIESPRAWIEDLIWOŚCI w Polsce !

Porażający panoramiczny przekaz bardzo odważnej historyk dr Lucyny Kulińskiej powinien otworzyć oczy Polakom na to co się dzieje w ich ojczyźnie. Długotrwałe planowanie przez antypolskie ośrodki zmiany struktury ludnościowej w Polsce, w celu spacyfikowania rdzennych Polaków, jako ludzi „trzeciej kategorii”, tak jak Palestyńczyków w Izraelu, ma na celu także zmuszenia ich do opuszczenia swojej ojczyzny. Wybory potwierdziły naiwną wiarę Polaków w polityczny POPiS teatralny, co nie wróży dobrze rdzennym mieszkańcom naszego kraju w najbliższej przyszłości.

Redakcja KIP  

Opublikowano za: eMisjaTv

Od Redakcji KIP:

W nawiązaniu do wypowiedzi odnośnie polskiej sceny politycznej przytaczamy krótki ale trafny komentarz z Bacologii:

PMC 02:10 on 23 Listopad 2023Bezpośredni odnośnik | Odpowiedz

Na początku zaznaczę, że mogę się mylić. Te wybory były jednak według mnie bardzo uczciwe. Wszystkie jebane głąby jakich znam poszły do urn. CO DO JEDNEGO!!! Posiadacze samochodów głosowali na tych co chcą im je zabrać. Ci co nienawidzą pedofilii głosowali na jawnych pedofilów. Niezaszczepieni głosowali na tych co chcieli ich pod przymusem szczepić. Zwolennicy niepodległości głosowali na tych co niepodległość sprzedali i zamierzają dalej sprzedawać. Mógłbym tak jeszcze długo. TE WYBORY TO BYŁ OBJAW ZJEBANIA MÓZGOWEGO. Każdy kto poszedł do urny jest jebanym głąbem i nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma kurwa o czym. Normalny człowiek rozumie, że im wyższa frekwencja tym bardziej „polityka” tych skurwysynów jest akceptowana. BO ICH POLITYKA NICZYM SIĘ NIE RÓŻNI, KŁÓCĄ SIĘ TYLKO NA POKAZ. STARA MAKSYMA „DZIEL I RZĄDŹ”, KTO ROZUMIE NA WYBORY NIE CHODZI!!!

Potwierdzeniem powyższej i bardzo aktualnej wypowiedzi dr Lucyny Kulińskiej są też m.in. poniższe opublikowane na stronie teksty:

Wypowiedz się