5G VECTOR ZDALNEGO ZABIJANIA: Artykuł naukowy ujawnia, że sygnały telefonów komórkowych mogą aktywować uwalnianie biologicznych ładunków z tlenku grafenu wstrzykniętego do organizmu

09/14/2023 // Mike Adams //  

OGŁOSZENIEArtykuł naukowy opublikowany w MaterialsToday Chemistry ujawnia, że sygnały telefonów komórkowych mogą być wykorzystywane do uwalniania biologicznych lub chemicznych ładunków z tlenku grafenu, który jest wprowadzany do ludzkiego ciała. Artykuł, opublikowany we wrześniu 2022 r., nosi tytuł “Zdalnie sterowana elektroreagująca nanoterapia na żądanie oparta na tlenku grafenu modyfikowanego aminą w celu synergicznego podwójnego dostarczania leku”.

Streszczenie badania ujawnia, w jaki sposób telefon komórkowy może emitować sygnały w celu aktywacji prądu niskiego napięcia, który oddziałuje z cząsteczkami tlenku grafenu (GO), powodując wydajne dostarczanie ładunków leków:

Badanie to ma na celu określenie uwalniania podwójnego leku kontrolowanego niskim napięciem (aspiryny i doksorubicyny) z powierzchni GO. Tutaj zademonstrowaliśmy, jak zdalnie kontrolować szybkość uwalniania leku za pomocą poręcznego telefonu komórkowego, z zerowym pasywnym uwalnianiem w czasie bezczynności.

Ze względu na wyjątkowo dużą powierzchnię i złożony skład strukturalny, tlenek grafenu okazuje się idealną cząsteczką do dostarczania ładunków biologicznych lub lekowych do organizmu. Z badania:

Te zalety sprawiają, że GO jest niezwykle potencjalnym materiałem nanokompozytowym jako nośnik leków w dziedzinie biomedycyny i biotechnologii, a jednocześnie jest połączony z matrycą polimerową lub nieorganiczną.

Co ważne, obecność określonej częstotliwości prądu niskiego napięcia jest wszystkim, co jest konieczne, aby tlenek grafenu uwolnił swój ładunek.

Sygnały wieży komórkowej 5G wytwarzają mikroprądy wewnątrz ciała

Wiemy już, że sygnały 5G mogą generować prądy elektryczne wewnątrz ludzkiego ciała, nawet ze znacznej odległości. Ważny artykuł autorstwa dr Josepha Mercola i opublikowany w Childrens Health Defense ujawnia, że promieniowanie sygnału komórkowego 5G powoduje mierzalne zmiany biologiczne i chemiczne w ludzkim ciele. Z jego artykułu:

 • 5G opiera się głównie na szerokości pasma fali milimetrowej, o której wiadomo, że powoduje bolesne pieczenie. Wiąże się to również z problemami z oczami i sercem, tłumioną funkcją immunologiczną, uszkodzeniami genetycznymi i problemami z płodnością.
 • Federalna Komisja Łączności (FCC) przyznaje, że żadne badania bezpieczeństwa 5G nie zostały przeprowadzone ani sfinansowane przez agencję lub przemysł telekomunikacyjny i że żadne nie są planowane.
 • FCC została przejęta przez przemysł telekomunikacyjny, który z kolei udoskonalił strategie dezinformacji stosowane wcześniej przez przemysł tytoniowy.
 • Uporczywa ekspozycja na częstotliwości mikrofalowe, takie jak te z telefonów komórkowych, może powodować dysfunkcję mitochondriów i uszkodzenie jądrowego DNA przez wolne rodniki wytwarzane z nadtlenoazotynów.
 • Nadmierna ekspozycja na telefony komórkowe i sieci Wi-Fi została powiązana z chorobami przewlekłymi, takimi jak arytmie serca, lęk, depresja, autyzm, choroba Alzheimera i niepłodność.

Strona internetowa Cellular Phone Task Force zawiera liczne ostrzeżenia od rządów i agencji na całym świecie, które podniosły alarm w sprawie promieniowania telefonów komórkowych i jego szkodliwego wpływu na biologię człowieka.

Promieniowanie mikrofalowe o częstotliwości radiowej powoduje zmiany napięcia wewnątrz komórek organizmu, zmieniając kanały wapniowe

Ponadto przekonujące badania prowadzone przez dr Martina Palla, emerytowanego profesora biochemii i podstawowych nauk medycznych na Washington State University, ujawniają, że promieniowanie mikrofalowe z urządzeń mobilnych i routerów bezprzewodowych powoduje zmiany napięcia wewnątrz komórek organizmu, aktywując tak zwane “kanały wapniowe bramkowane napięciem” (VGCC), które znajdują się w zewnętrznej błonie komórek. To właśnie ta błona określa, co przechodzi do i z komórki.

Zobacz pełne badanie dr Martina Palla, zatytułowane: Pola elektromagnetyczne działają poprzez aktywację kanałów wapniowych bramkowanych napięciem, aby wywołać korzystne lub niekorzystne skutki. Badanie to wyjaśnia:

Dwadzieścia trzy badania wykazały, że kanały wapniowe bramkowane napięciem (VGCC) wywołują te i inne efekty EMF. Co więcej, właściwości bramkowane napięciem tych kanałów mogą zapewnić biofizycznie wiarygodne mechanizmy efektów biologicznych EMF.

Z artykułu dr Mercola linkowanego powyżej: (podkreślenie dodane)

Według badań Palla, promieniowanie mikrofalowe o częstotliwości radiowej, takie jak z telefonu komórkowego i routera bezprzewodowego, aktywuje kanały wapniowe bramkowane napięciem (VGCC) znajdujące się w zewnętrznej błonie komórek.

Według Palla, VGCC są 7,2 miliona razy bardziej wrażliwe na promieniowanie mikrofalowe niż naładowane cząstki wewnątrz i na zewnątrz naszych komórek, co oznacza, że standardy bezpieczeństwa dla tej ekspozycji są 7,2-krotnie niższe.

Promieniowanie mikrofalowe o niskiej częstotliwości otwiera VCC, umożliwiając w ten sposób nieprawidłowy napływ jonów wapnia do komórki, co z kolei aktywuje tlenek azotu i ponadtlenek, które reagują niemal natychmiast, tworząc nadtlenoazotyn, który następnie powoduje wolne rodniki węglanowe, które są jedną z najbardziej szkodliwych reaktywnych form azotu znanych i uważanych za przyczynę wielu dzisiejszych chorób przewlekłych.

Oznacza to, że promieniowanie telefonów komórkowych (i promieniowanie wieży komórkowej 5G) rzeczywiście wywołuje zmiany napięcia w ludzkim ciele i że te zmiany napięcia mają bardzo realne efekty biochemiczne, z których niektóre mogą być niebezpieczne dla zdrowia ludzkiego (takie jak tworzenie cząsteczek nadtlenoazotynów).

Walkę z tymi silnymi wolnymi rodnikami można osiągnąć częściowo dzięki podejściu żywieniowemu, na przykład poprzez zastosowanie enzymu dysmutazy ponadtlenkowej (SOD), który jest podstawowym składnikiem odżywczym w proszkach 5G Defense w Health Ranger Store. Warto zauważyć, że SOD (który zwykle pochodzi z owoców melona) nie blokuje samego promieniowania wieży komórkowej, ale pomaga organizmowi reagować na stresy komórkowe, takie jak tworzenie cząsteczek nadtlenoazotynów.

W powiązanych wiadomościach zgłoszonych przez Reuters, francuskie organy regulacyjne wydały ostrzeżenie dla Apple, aby zaprzestał sprzedaży telefonów iPhone 12 z powodu obecności nadmiernego promieniowania wytwarzanego przez urządzenia. Smartfon Apple przekracza dopuszczalny prawnie limit promieniowania. Ten telefon jest sprzedawany od 2020 roku.

Sygnały 5G mogą być wykorzystywane do powodowania uwalniania ładunków wewnątrz ludzkiego ciała przez tlenek grafenu

Łącząc kropki na tym wszystkim, sygnały 5G mogą być wykorzystywane do generowania niskiego napięcia wewnątrz ludzkiego ciała, powodując, że cząsteczki tlenku grafenu uwalniają z góry określone ładunki wewnątrz ciała. Za pośrednictwem opublikowanego artykułu zamieszczonego powyżej:

Po zastosowaniu bodźców zewnętrznych wiele materiałów jest w stanie uwolnić leki. Jednak większość z nich potrzebuje wyrafinowanych instrumentów, z wyjątkiem stymulacji elektrycznej. Elektrostymulowane dostarczanie leków przyciągnęło uwagę ze względu na niski koszt, bezbolesność i przenośność sprzętu sterującego, dzięki czemu można nim zarządzać w niestandardowych zastosowaniach. W tym badaniu wykorzystaliśmy organizację pozarządową jako materiał elektrowrażliwy do dostarczania leków w kontrolowany sposób.

“Po raz pierwszy zastosowaliśmy ASP i DOX jako lek modelowy, który może być dostarczany jednocześnie przez napięcie zewnętrzne” – czytamy w artykule. We wnioskach z dokumentu dodano: (podkreślenie moje)

Podsumowując, pokazaliśmy tutaj, że organizacja pozarządowa może być wykorzystywana jako podwójny środek dostarczający leki, a uwalnianie leków może być kontrolowane przez napięcie zewnętrzne. Aby wykorzystać synergistyczny efekt ASP i DOX, zmodyfikowaliśmy organizację pozarządową i dołączyliśmy do niej dwa leki. Nasze laboratoryjne zdalnie sterowane urządzenie skutecznie uwalniało lek przeciwnowotworowy. Proces zwalniania można łatwo włączać i wyłączać za pomocą telefonu komórkowego, zmieniając napięcie polaryzacji.

Tlenek grafenu może przenosić broń biologiczną lub chemiczną jako ładunki

W cytowanym powyżej artykule naukowym ładunkiem była aspiryna plus zwykły lek przeciwnowotworowy. Jednak ładunki mogą być prawie wszystkim o wystarczająco małych rozmiarach, w tym zarówno cząsteczkami hydrofilowymi, jak i hydrofobowymi. Z badania “wykazaliśmy również, w jaki sposób leki hydrofilowe (ASP) i hydrofobowe (DOX) mogą być dostarczane za pomocą jednej platformy dostarczania”.

Oznacza to, że silna broń chemiczna – teoretycznie w tym czynniki nerwowe, które są śmiertelne przy nanogramach ekspozycji – może zostać załadowana do cząsteczek tlenku grafenu, które są ukradkiem dostarczane do organizmu poprzez agresywnie propagandowe interwencje medyczne, takie jak fałszywe szczepionki lub wymazy covidowe. Teoretycznie taka broń może być również dostarczana ludności za pośrednictwem wektorów żywności. Po dostaniu się do organizmu niewielka ilość wycieku ładunku może generować pewien poziom uszkodzenia nerwów wśród zaszczepionych ofiar, ale prawdziwe dostarczenie ładunku nie nastąpi, dopóki odpowiedni sygnał 5G nie zostanie nadany w całej zaszczepionej populacji, przy użyciu “częstotliwości uwalniania”, która generuje wymagane napięcie do uwolnienia ładunku.

Innymi słowy, sygnał nadawczy 5G o odpowiedniej częstotliwości może natychmiast spowodować, że cząsteczki tlenku grafenu uwolnią ładunki do ciał tych, którzy zostali wcześniej zaszczepieni tymi ładunkami. Stałoby się to jednocześnie, w całej populacji, która znajduje się w zasięgu częstotliwości nadawczych, które generują niezbędne napięcie w ciele.

Gdyby ładunek był czynnikiem nerwowym, rzeczywistym efektem byłby nagły spadek dużej części populacji w miastach, w których transmisja 5G jest w stanie je nasycić. Gdyby ładunki były nanocząsteczkami podobnymi do wirusa, dostarczanie ładunku mogłoby spowodować, że duża część populacji nagle wydawałaby się “zainfekowana” wirusem pandemicznym, który rozprzestrzenia się z niewyobrażalną prędkością.

Innymi słowy, technologia ta może być wykorzystana jako “wyłącznik awaryjny” do zakończenia tej części populacji, która została wcześniej zaszczepiona GO przenoszącym ładunek.

“Czarny tusz” wydrukowany na kapsułkach farmaceutycznych wykazujących pole magnetyczne i może zawierać tlenek grafenu

Kilka dodatkowych informacji zwróciło moją uwagę podczas pisania tego artykułu. Czarny atrament wydrukowany na boku kapsułek farmaceutycznych w rzeczywistości składa się z tajemniczych czarnych plamek, które są magnetyczne. Kontakt przysłał mi wideo, przedstawione na poniższym zrzucie ekranu, pokazujące kapsułki farmaceutyczne moczone w wodzie przez kilka godzin, po czym czarny “atrament” z kapsułek zamienił się w czarne plamy, które wykazywały zaskakujące właściwości magnetyczne. Na tym zdjęciu widać czarne plamy zbierające się na wspólnym magnesie trzymanym przy szkle:

Jak ujawnia ten artykuł w LiveScience.com, oszałamiające nowe badania pokazują, że grafen może być magnetyczny poprzez łączenie warstw w określonej orientacji obrotowej. Powoduje to magnetyzm, mimo że leżące u podstaw pierwiastki atomowe są niczym innym jak węglem. Z artykułu:

Pole magnetyczne nie jest wytwarzane przez zwykły spin elektronów w poszczególnych warstwach grafenu, ale zamiast tego powstaje z kolektywnego wirowania elektronów we wszystkich trzech warstwach ułożonej w stos struktury grafenu, naukowcy donieśli 12 października w czasopiśmie Nature Physics.

Czy grafen jest używany w “tuszu” wydrukowanym na stronie leków na receptę? Nie wiemy tego na pewno, ale fakt, że ten atrament jest wyraźnie magnetyczny, jest alarmujący.

Tlenek grafenu może również przesyłać sygnały gigahercowe do pobliskich odbiorników

Dodatkowo, w niektórych egzotycznych zastosowaniach materiałów tlenku grafiki (GO), te, których ciała są aktywowane przez transmisję wieży komórkowej, mogą same funkcjonować jako elektromagnetyczne “wzmacniacze” ze względu na zdolność GO do działania jako nadajniki.

Ta zdolność jest dobrze udokumentowana w badaniu zatytułowanym “Radio-frequency characteristics of graphene oxide”, opublikowanym w Applied Physics Letters w 2010 roku. (https://doi.org/10.1063/1.3506468) Badanie to wyjaśnia: (podkreślenie moje)

Potwierdzamy, że tlenek grafenu, dwuwymiarowa struktura węglowa na poziomie nanoskali, może być silnym kandydatem do wysokowydajnego połączenia międzysystemowego

w zakresie częstotliwości radiowych. W artykule zbadano charakterystykę wysokiej częstotliwości tlenku grafenu w zakresie 0,5–40 GHz. Właściwości transmisji częstotliwości radiowej zostały wyodrębnione jako parametry S w celu określenia wewnętrznej transmisji AC arkuszy grafenu, takich jak zależność zmienności impedancji od częstotliwości. Impedancja i rezystancja arkuszy grafenowych drastycznie maleją wraz ze wzrostem częstotliwości. Wynik ten potwierdza, że tlenek grafenu ma wysoki potencjał do przesyłania sygnałów w zakresach gigaherców.

Innymi słowy, materiały z tlenku grafenu mogą zarówno przenosić ładunki, które są dostarczane za pośrednictwem zdalnej sygnalizacji telefonu komórkowego, jak i przesyłać sygnały do innych pobliskich odbiorników.

Teoretycznie można to wykorzystać do rozpoczęcia “reakcji łańcuchowej” sygnałów wieży komórkowej 5G retransmitowanych od jednej osoby do drugiej. Teoretycznie może to rozszerzyć sygnał “wyłącznika awaryjnego” daleko poza początkowy zasięg samych wież komórkowych 5G.

Z konkluzji tego opublikowanego artykułu:

… Spodziewamy się, że GO może być stosowany w liniach przesyłowych w elektronice następnego etapu i może być bardzo silnym kandydatem na elektronikę nanowęglową.

Wnioski

 1. Tlenek grafenu może przenosić ładunki chemiczne lub biologiczne.
 2. Ładunki przenoszące tlenek grafenu mogą być wprowadzane do organizmu poprzez szczepionki lub wymazy.
 3. Uwalnianie tych ładunków może być kontrolowane przez zewnętrzne sygnały wieży komórkowej, które powodują określone zmiany napięcia w ludzkich komórkach.
 4. Wiadomo już, że niektóre zmiany napięcia występują przy ekspozycji na promieniowanie wieży komórkowej, szczególnie w przypadku 5G.
 5. Ładunki tlenku grafenu mogą obejmować ładunki “wyłącznika awaryjnego”, takie jak czynniki paralityczno-drgawkowe lub czynniki zakaźne.
 6. System wież 5G może zatem funkcjonować jako system infrastruktury uwalniania ładunku broni chemicznej, aby osiągnąć “masowe zabijanie” populacji, które wcześniej zostały zaszczepione GO przenoszącym ładunek.
 7. Szczepionki Covid – o których powszechnie wiadomo, że nie miały nic wspólnego z powstrzymaniem jakiejkolwiek pandemii (ponieważ nawet Biały Dom i CDC przyznają, że nie zatrzymują transmisji ani infekcji) – teoretycznie mogły zostać użyte do zaszczepienia ludzi ładunkami tlenku grafenu, które nie zostały jeszcze aktywowane.

Tak więc jest prawdopodobne – ale nie udowodnione – że szczepionki + wieże komórkowe 5G mogą być wykorzystywane jako system broni depopulacji w celu osiągnięcia niemal jednoczesnej masowej eksterminacji dużego odsetka populacji ludzkiej, po prostu poprzez aktywację uwalniania ładunku GO z określoną intensywnością i częstotliwością energii transmisji.

Biorąc pod uwagę, że zachodnie rządy świata wyraźnie próbują eksterminować teraz własne populacje, wniosek ten powinien niepokoić wszystkich tych, którzy chcą przetrwać globalny program depopulacji.

Źródła cytowane w tym artykule obejmują:

https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S2468519422002166

https://www.reuters.com/technology/french-watchdog-halts-iphone-12-sales-over-too-high-radiation-minister-2023-09-12/

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/23802593/

GOVERNMENTS AND ORGANIZATIONS THAT BAN OR WARN AGAINST WIRELESS TECHNOLOGY

https://pubs.aip.org/aip/apl/article-abstract/97/19/193103/324025/Radio-frequency-characteristics-of-graphene-oxide?redirectedFrom=fulltext

Opublikowano za: https://www.naturalnews.com/2023-09-14-remote-kill-science-paper-reveals-cell-phone-signals-release-biological-payloads-graphene-oxide.html

Comments

 1. pepe says:

  Z taką technologią pastuchy mogą udawać niewiniątka. https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2023/09/pogrom-elit-medycznych-i-naukowo-dydaktycznych-polskich-uczelni/comment-page-1/#comment-15611
  Aby dalej kontynuować plan, jak na pasożydów przystało.
  ,,To, co zaproponował, powinno nastąpić poprzez przymusową masową migrację, aby stworzyć niezróżnicowaną, jednorodną masę niewolników, która powinna być zdominowana przez dobrze prosperującą elitę.”
  https://www.odkrywamyzakryte.com/plan-kalergi-plan-zniszczenia-europy/
  https://wolnemedia.net/pociagi-towarowe-zwoza-do-ameryki-hordy-imigrantow/

  https://babylonianempire.wordpress.com/2023/07/23/gunther-anders-stern-kultywowac-ciemnote-by-jakikolwiek-bunt-zdlawic-zawczasu/

 2. pepe says:

  Obecnie ratownicy mają do czynienia z niespotykaną do tej pory ilością udarów, nawet wśród dzieci. Są stosunkowo niegroźne, ale i tak mają olbrzymi wpływ na człowieka.
  Ciekawe czy satelity Muska mogły brać udział w plandemi.
  https://www.ninds.nih.gov/News-Events/News-and-Press-Releases/Press-Releases/NIH-study-uncovers-blood-vessel-damage-in-COVID-19-patients
  ,,Byliśmy kompletnie zaskoczeni. Początkowo spodziewaliśmy się, że zobaczymy uszkodzenia spowodowane brakiem tlenu. Zamiast tego widzieliśmy wieloogniskowe obszary uszkodzeń, które zwykle są związane z udarami i chorobami neurozapalnymi” – powiedział dr Nath.”

 3. pepe says:

  ,,Ocena toksyczności in vivo tlenku grafenu (GO)
  u przedstawiciela bezkręgowców https://sbc.org.pl/Content/275338/praca_doktorska_Marta_Dziewiecka.pdf
  7. Nanotoksykologia
  ,,Przewiduje się, że produkcja towarów zawierających
  nanocząsteczki wzrośnie do 2020 roku z około 2 300 ton produkowanych obecnie
  do około 58 000 ton [8]. Ekspozycja na nanocząstki staje się więc nieunikniona nie
  tylko poprzez ich wdychanie z powietrzem atmosferycznym, ale również poprzez
  połknięcie (dodatki do żywności, farmaceutyka), kontakt skórny lub nawet
  iniekcję (terapie medyczne) [94]” 24(27)str.
  ,,Badania wykazały, że czysty tlenek grafenu w wodzie nie oddziałuje toksycznie,
  ale po 12 godzinach inkubacji zostaje przez obecne tam bakterie zredukowany do
  cytotoksycznego rGO [111]. Na tych samych mikroorganizmach powtarzalne
  wyniki otrzymał zespół Salas’a [112]” 27(30) str.

  WYNIKI i WNIOSKI tych badań dają do myślenia!

Wypowiedz się