Pogrom elit medycznych i naukowo dydaktycznych polskich uczelni

Motto:

Wyższe wykształcenie, stopnie i tytuły naukowe,

to nie to samo, co SAMODZIELNE MYŚLENIE,

które jest DUŻO WAŻNIEJSZE, ale niestety rzadkie,

chociaż dostępne dla każdego !!!

Krzysztof Lachowski

Powszechne przekonanie, że wykształcenie, a zwłaszcza tytuły i stopnie naukowe są oznaką obiektywizmu naukowego, dążenia do prawdy i mądrości, jest błędne. Potwierdziły to w 100 % ostatnie szczepienia na Covid, szczepionką, która nie jest nią w klasycznym rozumieniu, lecz preparatem eksperymentalnym, będącym niestety bronią biologiczną. Szacuje się, że w skali kraju pierwszą szczepionką zaszczepiło się poniżej 60 % populacji ( w świecie około 70 % ) , natomiast w środowiskach naukowo-dydaktycznych było to 80-90 %. I skutki szczepień na przykładzie dwóch polskich uniwersytetów są szokujące w postaci zgonów:

Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu: 2019r. – 6 osób; 2020 – 21 osób; 2021 r. -39 osób; 2022r. – 34 osób; 2023 r do 8  sierpnia 26 osób. [https://amu.edu.pl/wiadomosci/aktualnosci/nekrologi?result_21512_result_page=10]

Uniwersytet Warszawski: 2019 – kilkanaście osób, a od listopada 2021 do października 2022 – 77 zgonów.

To dowodzi, że konformizm, jako fundament poprawności naukowej i poprawności politycznej, zdecydowanie wygrywa z mądrością, przezornością, obiektywizmem naukowym i samodzielnością myślenia. Mądrość, przezorność i samodzielne myślenie nie idzie niestety w parze z wykształceniem, stopniami i tytułami naukowymi. Poniższy tekst anthony mocno i trafnie to podkreśla.

NAUKA, KTÓRA NIE SŁUŻY PRAWDZIE I DOBRU LUDZKOŚCI

– JEST SWOIM ZAPRZECZENIEM !!!

Redakcja KIP

***

Myślenie podstawowe Tylko prawda jest ciekawa

Szmatławe elity – ofiary szczepień

Pogrom elit


O tym jak szmatławe mamy elity polityczne, wiedzieliśmy od dawna. Jednak dopiero tak zwana pandemia covid-19, pokazała w pełnej kasie dno intelektualne i moralne środowisk medycznych, oraz kadr naukowo dydaktycznych polskich wyższych uczelni!

Prawie 90 % polskich naukowców „wyszczepiło” się jakąś cieczą o nieznanym składzie chemicznym i nieznanym działaniu, ani w krótkim, ani w długim okresie.

Ciecz wyprodukowała firma kilkanaście razy karana sądownie za działanie na szkodę pacjentów, zmuszona wyrokami sądów do wypłacenia miliardów dolarów odszkodowań ofiarom swoich przestępczych działań.

Również dużej części lekarzy i innego personelu medycznego nie przeszkadzał fakt, iż tak zwaną „szczepionkę” wyprodukowała firma, którą prokuratura w USA określiła jako notorycznego przestępcę i zaszprycowała siebie i najbliższych nie wiadomo czym i nie wiadomo po co!

Ci ludzie obecnie koncertowo „kopią w kalendarz” czego dobrym przykładem jest uniwersytet w Poznaniu, którego kadra naukowa wykrusza się w szybkim tempie w wyniku zgonów „nagłych i niespodziewanych”.

Wymienione wyżej środowiska skompromitowały się w żałosny sposób. Mając do dyspozycji świetnie wyposażone laboratoria analiz chemicznych, żaden z naukowych bęcwałów nie zadał sobie trudu aby sprawdzić co zawierają tak zwane szczepionki. Albo im się nie chciało albo nie potrafili takich analiz przeprowadzić, co jest bardziej prawdopodobne.

Gdyby wykonali taki minimalny ruch, to by się dowiedzieli, że tak zwana szczepionka, to broń biologiczna będąca mieszaniną przeróżnych trucizn, za pomocą której globalna mafia finansowa chce wytruć większość ludzi na ziemi, z czym przedstawiciele owej mafii nawet się nie kryją!

Ale nawet gdyby było tak, że polscy naukowcy nie potrafią wykonać prostych analiz chemicznych, to chyba wszyscy z nich potrafią obsługiwać komputer i bez trudu wyszukują informacji w internecie. Dlaczego więc nie zadali sobie trudu aby zapoznać się z wynikami badań szczepionek, przeprowadzonych przez prawdziwych naukowców z całego świata?

To niezrozumiałe zaniechanie dotyczyło przecież ich zdrowia i życia, oraz zdrowia i życia ich rodzin, gdyż regułą było, że zaszczepiony naukowy bęcwał, szczepił też swoją rodzinę.

Znany mi lekarz kardiolog „wyszczepił” siebie i rodzinę i w tej chwili jest już po dwóch zawałach i ledwie „zipie”, zaś jego dziesięcioletni syn „wysechł” na wiór i przebywa bezustannie w szpitalach z nie zdiagnozowaną chorobą.

I takie to mamy „elity” medyczno – naukowe: żałosnych durni którzy stanowią zagrożenie nie tylko dla pacjentów i studentów ale i dla samych siebie. Koncertowo popełnili samobójstwo szczepionkowe, przymuszając do tego samego swoje rodziny, swoich pacjentów i studentów, czego efekty obserwujemy codziennie czytając nekrologi o zgonach „nagłych i niespodziewanych.”

Przez całe lata nie było sposobu pozbycia się z medycyny, nauki i edukacji ludzi głupich i ograniczonych umysłowo, którzy swój awans do grona „elit” zawdzięczali różnym zabiegom politycznym. 

Tak zwane „szczepionki” już przetrzebiły grono tych pasożytów i nadal dewastują to środowisko, co dobrze rokuje na przyszłość!


Anthony Ivanowitz

18.08.2023r.

www.pospoliteruszenie.org

Opublikowano za: https://anthony.neon24.org/post/173132,pogrom-elit

Comments

 1. adamd says:

  “Przez całe lata nie było sposobu pozbycia się z medycyny, nauki i edukacji ludzi głupich i ograniczonych umysłowo, którzy swój awans do grona „elit” zawdzięczali różnym zabiegom politycznym.
  Tak zwane „szczepionki” już przetrzebiły grono tych pasożytów i nadal dewastują to środowisko, co dobrze rokuje na przyszłość!”.
  Rokowania są proste;
  “Takie będą Rzeczypospolite jakie młodzieży chowanie..”
  Tak wygląda obecna edukacja.
  Po cholerę czytać te starocie jak mam permanentny brak czasu?!
  Ta wiedza w zupełności wystarczy…
  https://sciaga.pl/tekst/44904-45-takie_beda_rzeczpospolite_jakie_mlodziezy_chowanie

  Upadek edukacji?
  Co upada to widzimy a jak będzie nikt nie wie, zawsze tak było, hipotezy, fantazje. Czego się nie dotkniemy okazuje się fałszem, błędem z którego nie sposób się wycofać bo mamy już dorobek pod postacią zapisanych drukiem prac naukowych.
  Jak uczyć dzieci obecnie? oto jest pytanie..
  Polecam lekturę SF “Misja międzyplanetarna”
  https://lubimyczytac.pl/ksiazka/192831/misja-miedzyplanetarna
  ……………………………
  Mam na półce od 1972 roku.

 2. adamd says:

  Dodatkowa aktualizcja;
  Dobry Pan….
  http://www.pospoliteruszenie.org/dobry%20pan.html

 3. adamd says:

  Gorąco polecam..
  Adam Sznaper “Akademia cudów”
  Felieton pod tym tytułem.
  quote;
  “Z ostatniej chwili!
  Już po wydrukowaniu tej książki i przystąpieniu do erraty, spotkała mnie miła niespodzianka. Rozumowanie moje łamiące podstawowy dogmat współczesnej fizyki, dotyczący niezmiennej prędkości rozchodzenia się światła (rozdział „Wyliczanka”, akapit 4) nad wyraz szybko sprawdziło się. W ostatnim tygodniu badacze z uniwersytetu w Princeton pokonali barierę światła, przyspieszając prędkość wiązki laserowej w ośrodku cezu (w postaci gazu).
  Światło, osiągając wielokrotnie większa prędkość, niż to zakłada Teoria Einsteina, obaliło jej podstawowy kanon, stawiając fizykę na głowie.
  Ufam, że i inne moje wnioski prędzej czy później znajdą potwierdzenie, odmieniając spojrzenie na świat i zachodzące w nim zjawiska.”

 4. pepe says:

  Dość wybiórczo działa ta szczepionka https://in-memoriam.uj.edu.pl/odeszli UJ w Krakowie.
  Możliwe, że mamy jeszcze z czymś do czynienia. ,,Protokół badań osobistych narażenia na promieniowanie RF-EMF w sieciach telekomunikacyjnych 5 Generacji” https://ehjournal.biomedcentral.com/articles/10.1186/s12940-021-00719-w

  • piechota says:

   Oczywiście, że mamy jeszcze z czymś do czynienia, na przykład zatrzęsienie w miastach tych nowocześnie wyglądających latarń powstałych w ostatnich latach – podobno to są nadajniki, przekaźniki, wzmacniacze sygnałów 5G, które opórcz działania czysto technicznego, zapewne mogą powodować także różne dolegliwości i choroby u ludzi.

 5. piechota says:

  To też pokazuje, że inteligencja to nie wszystko, to tylko jedna z wielu cech człowieka, która (podobnie do narzędzi) może być dla niego bardzo przydatna ale też może być dla niego zgubą, bo kluczowe są właśnie inne cechy, przykładowo sceptycyzm, powątpiewanie, podejrzliwość, skłonność do krytyki i samo krytyki, skłonność do samodzielności w myśleniu i działaniu, zachowanie w sobie pewnego ogólnego buntu przed światem, takiego konstruktywnego itd.

Wypowiedz się