Gubernator Florydy DeSantis mówi, że szczepionki na covid są wykorzystywane przez “globalistyczne elity do wyludnienia planety” !!!

Piątek, Grudzień 16, 2022 przez: Ethan Huff
Kopiuj adres URL22CWIDOKI

Zdjęcie: DeSantis mówi, że covidowe dźgnięcia są wykorzystywane przez "globalistyczne elity do wyludnienia planety"

(Wiadomości przyrodnicze) W wystąpieniu w programie Fox News “The Ingraham Angle” gubernator Florydy Ron DeSantis ostrzegł, że jednym z celów masowego atakowania planety na covid jest “wyludnienie” jej.

Szukając odpowiedzialności dla przestępczych producentów szczepionek i urzędników państwowych, którzy pchali ich strzały, DeSantis zasugerował, że “globalistyczne elity” wymyśliły te obrzydliwości w ramach ogólnoświatowego wysiłku ludobójstwa.

“Bierzesz zastrzyk mRNA i sposób na jego obejrzenie brzmi: okej, jakie są korzyści?” DeSantis powiedział gospodarzowi Laurze Ingraham. “A jakie są wady? I wygląda na to, że nasz establishment medyczny nigdy nie chciał być uczciwy wobec ludzi na temat potencjalnych wad. “

“Pokazałeś klip z dr Ladapo tutaj na Florydzie i analizę, którą przeprowadził z ludźmi, szczególnie młodymi mężczyznami, którzy zrobili zastrzyki mRNA.” (Powiązane: W marcu DeSantis ostrzegł, że dzieci nie powinny być dźgnięte na covid.)

Inne kraje już wycofały te zastrzyki z rynku z powodu tego, co zostało odkryte, ale tutaj, w Stanach Zjednoczonych, są one nie tylko nadal dostępne, ale także naciskane przez establishment.

Jest jasne, wyjaśnił dalej DeSantis, że “wady przeważają nad korzyściami”. Opiera się to na analizach niezależnych badaczy, wielu z nich zlokalizowanych poza Stanami Zjednoczonymi, którzy poświęcili czas na zbadanie tych trucizn.

“Spójrz, pod koniec dnia to, czego szukamy, to dostarczenie prawdy, dostarczenie dokładnych danych i zapewnienie dokładnej analizy” – powiedział DeSantis.

“Mieliśmy świetnego badacza z Danii. Laura, Dania nie pozwala osobom poniżej 50 roku życia, chyba że mają wcześniej istniejące warunki, na uzyskanie zastrzyków mRNA, ponieważ przeanalizowali to i powiedzieli, że wady przewyższają korzyści. “

Floryda tworzy panel stanowy podobny do CDC, który będzie wykonywał “medycynę opartą na dowodach”

Podczas gdy niektórzy badacze twierdzą, że uderzenie w szpic w niektórych przypadkach zmniejsza ryzyko śmierci, wielu innych pokazuje coś przeciwnego. Nie tylko to, ale prawie każda uczciwa analiza ujawnia, że wstrzyknięcie chińskiej grypy zwiększa ryzyko innych rodzajów śmiertelności.

DeSantis zwrócił uwagę, że wbrew twierdzeniom przemysłu i rządu, nadmierna śmiertelność nie spadła od czasu rozpoczęcia operacji Warp Speed. Wręcz przeciwnie, od czasu wprowadzenia szczepionek było o wiele więcej zgonów niż zwykle.

“I tak, mamy teraz panel, który stworzyliśmy na Florydzie, który skutecznie będzie funkcjonował tak, jak powinno funkcjonować CDC, i zasadniczo będzie zajmował się medycyną opartą na dowodach, poważnie traktuje badania, które przeciwdziałają narracji i będzie gotów zadawać pytania i iść tam, gdzie prowadzą dane” – dodał DeSantis.

Od samego początku DeSantis przeszedł do stanu, Floryda była liderem w walce z mandatami rządu federalnego. Mimo że Floryda wcześnie nałożyła wiele takich samych ograniczeń, jak reszta kraju, DeSantis twierdzi, że walczył z obowiązkowym zastrzykiem, podczas gdy inni nie.

“Autorytaryści byli tymi, którzy chcieli narzucić ludziom szczepionkę; Chroniłem ludzi przed tym i upewniłem się, że mieszkańcy Florydy mogą dokonać własnego wyboru” – powiedział o swoim stanowisku.

Autorytaryści chcieli ustanowić system paszportów szczepionkowych, prawie jak system kredytu społecznego. Aby ludzie, którzy się z tym nie zgadzali, byli całkowicie marginalizowani ze społeczeństwa. Odrzuciliśmy to. I zakazaliśmy tego. Tak więc od samego początku pomagaliśmy ludziom w podejmowaniu własnych decyzji, ale nie używaliśmy ani przymusowej siły państwa, ani nie pozwalaliśmy wielkim korporacjom warunkować tych wyborów.

Chcesz dowiedzieć się więcej o zagrożeniach i nieskuteczności szczepionek przeciw grypie Fauciego? Odwiedź ChemicalViolence.com.

Źródła tego artykułu obejmują:

Newspunch.com

NaturalNews.com

Opublikowano za: https://www.naturalnews.com/2022-12-16-desantis-globalists-using-covid-vaccines-depopulate-planet.html

Wypowiedz się