Dymiący pistolet: rząd USA i CDC zmówili się z Google, Twitterem, Facebookiem, aby ocenzurować ważne informacje na temat eksperymentalnych szczepionek covidowych

Sytuacja zmowy rządu USA z Google, Twitterem i Facebookiem, ale także co istotne z firmami szczepionkowymi Wielkiej Farmacji, dotyczy większości rządów, w tym całego Zachodu, a więc i Polski, NA SZKODĘ WŁASNYCH SPOŁECZEŃSTW !!!

Redakcja KIP

—————————–

Niedziela, 31 lipca 2022 r. przez: Lance D Johnson

Skopiuj adres URL27CWIDOKI

Zdjęcie: Dymiący pistolet: Rząd USA, CDC zmówił się z Google, Twitterem, Facebookiem, aby cenzurować ważne informacje na temat eksperymentalnych szczepionek covidowych

(Wiadomości naturalne) America First Legal (AFL) złożyła wniosek o ustawę o wolności informacji (FOIA) w celu zbadania niekonstytucyjnych aktów między rządem federalnym a platformami mediów społecznościowych Big Tech. AFL uzyskała 256 stron komunikacji między Centrami Kontroli Chorób (CDC), Google, Facebookiem i Twitterem. Strony te dokumentują rażące naruszenia Konstytucji Stanów Zjednoczonych i dostarczają dowodów na to, że rząd federalny naruszył Kodeks Norymberski.

Prezydent AFL Stephen Miller wydał oświadczenie:

Te wybuchowe dokumenty z dymiącymi pistoletami, uzyskane w wyniku sporu sądowego America First Legal przeciwko administracji Bidena, ostatecznie pokazują, że Big Tech bezprawnie zmówił się z rządem federalnym, aby uciszyć, cenzurować i tłumić wolność słowa Amerykanów i naruszać ich prawa wynikające z Pierwszej Poprawki. Rządowi wyraźnie zabrania się cenzurowania konkurencyjnych lub odmiennych punktów widzenia lub uciszania swoich przeciwników politycznych, niezależnie od tego, czy robi to bezpośrednio, czy też wykorzystuje zewnętrzną korporację do osiągnięcia swoich drakońskich, totalitarnych celów. AFL nie spocznie w walce z nielegalną zmową między Big Tech i Big Government, aby podeptać wasze głosy i Kartę Praw.

CDC spiskowało z Big Tech, aby cenzurować Amerykanów i zniszczyć zasadę świadomej zgody

W lipcu 2021 r. była sekretarz prasowa Białego Domu Jen Psaki ujawniła, że administracja Bidena “regularnie upewnia się”, że identyfikuje “dezinformację” w zakresie zdrowia publicznego, współpracując z sieciami społecznościowymi, aby ją usunąć. “Pracujemy nad nawiązaniem współpracy z nimi [Big Tech], aby lepiej zrozumieć egzekwowanie zasad platform mediów społecznościowych” – ogłosiła Psaki w lipcu ubiegłego roku. Reżim Bidena upublicznił swoje cele cenzury, atakując dwanaście źródeł informacji, które według nich były “brudną dezinformacją”. Reżim Bidena wezwał następnie Big Tech do całkowitego usunięcia tych osób ze wszystkich platform mediów społecznościowych.

Zgodnie z najnowszym dokumentem, urzędnicy z CDC i administracji Bidena zmówili się z zespołami moderującymi treści w Google, Twitterze i Facebooku, aby zablokować obywatelom USA otrzymywanie najbardziej podstawowego poziomu świadomej zgody na “szczepionki” Covid-19 w nagłych wypadkach. Rząd USA nie tylko naruszył klauzulę wolności słowa Konstytucji USA, ale także spiskował, aby ukryć odpowiednie informacje medyczne w procesie świadomej zgody, naruszając podstawową etykę medyczną na wielką skalę.

Konstytucja Stanów Zjednoczonych, Karta Praw, Poprawka 1:

Kongres nie uchwali żadnego prawa dotyczącego ustanowienia religii lub zakazującego swobodnego jej praktykowania; lub ograniczanie wolności słowa lub prasy; lub prawo ludu do pokojowego gromadzenia się i zwracania się do Rządu o zadośćuczynienie za krzywdy.

Kodeks Norymberski, pierwsza zasada:

Dobrowolna zgoda podmiotu ludzkiego jest absolutnie niezbędna.

“Oznacza to, że osoba zaangażowana powinna mieć zdolność prawną do wyrażenia zgody; powinny być usytuowane w taki sposób, aby mogły korzystać z wolnej władzy wyboru, bez interwencji jakiegokolwiek elementu siły, oszustwa, oszustwa, przymusu, nadmiernego zasięgu lub innej ukrytej formy przymusu lub przymusu; i powinien posiadać wystarczającą wiedzę i zrozumienie elementów przedmiotu, aby umożliwić mu podjęcie zrozumiałej i oświeconej decyzji…”

Reżim Bidena, CDC wykorzystał Big Tech do wymuszenia destrukcyjnych, śmiertelnych eksperymentów na globalnej populacji

Dokumenty CDC szczegółowo opisują regularną komunikację między rządem federalnym a trzema największymi platformami mediów społecznościowych. Obejmowały one regularne spotkania “bądź czujny” w celu zidentyfikowania informacji, które były sprzeczne z agendą CDC VAX-all. Urzędnicy federalni podali “przykłady” postów, które powinny być oznaczone i postów, które powinny być całkowicie ocenzurowane.

Oprócz całej cenzury, Facebook przyjął rządową i farmaceutyczną propagandę, przekazując CDC kredyty reklamowe o wartości 15 milionów dolarów. Te kredyty reklamowe zostały wykorzystane do promowania dystansu społecznego, ograniczeń w podróżowaniu i przyjmowania szczepionek, ukrywając jednocześnie istotne informacje na temat szczepionek przeciwko Covid-19. CDC ustanowiło również listę “weryfikowalnych źródeł informacji” z Facebookiem w celu ochrony postów w mediach społecznościowych opublikowanych przez Departament Zdrowia Stanu.

Na Twitterze pracownicy organizowali regularne czaty z urzędnikami CDC i ostrzegali urzędników Facebooka, że ich algorytmy nie wykonują wystarczająco dobrej roboty w eliminowaniu “dezinformacji na temat szczepionek”. Urzędnicy Twittera skontaktowali się z CDC i poprosili o pomoc w zidentyfikowaniu “dezinformacji”, które powinny zostać ocenzurowane z platformy. Urzędnicy CDC wysłali urzędnikom Twittera oficjalny wykres opisujący tweety, które chcieli ukierunkować jako “dezinformację”.

CDC skupiło się i wyeliminowało konkretne informacje na temat uszkodzeń poszczepiennych, zrzucania szczepionek, ryzyka poronienia, zakłóceń cyklu miesiączkowego oraz informacji na temat zmian genetycznych spowodowanych przez szczepionkę.

W Google urzędnicy CDC posunęli się nawet do edycji kodu Google dla swojej bazy wiedzy. Edycje te koncentrowały się na promowaniu izolacji, masek i stosowania szczepionek. Urzędnicy CDC powiedzieli Google, aby użył samej wyszukiwarki do promowania strony szczepionkowej CDC. CDC wykorzystało również “wzmocnienie sygnału” Google do promowania podobnej propagandy pochodzącej ze Światowej Organizacji Zdrowia oraz do promowania “kompleksowego globalnego szkolenia w zakresie śledzenia, analizowania i zwalczania dezinformacji”.

Urzędnicy CDC nie chcieli zostać przyłapani na zmowie z mediami społecznościowymi. W e-mailach urzędnicy CDC poinstruowali pracowników Twittera, aby nie udostępniali swoich dyrektyw. “Proszę nie dzielić się poza swoimi zespołami ds. Zaufania i bezpieczeństwa” – napisali urzędnicy CDC.

CDC próbowało zakopać ważne informacje na temat “szczepionek” COVID – informacje, które są niezbędne w procesie świadomej zgody.

Ponieważ AFL podnosi te przestępstwa w sądzie, nadszedł czas, aby każda osoba zaangażowana w ten oszukańczy, niekonstytucyjny proces została pociągnięta do odpowiedzialności i postawiona przed sądem.

Źródła obejmują:

ReclaimtheNet.org

NaturalNews.com

USHMM.org

NaturalNews.com

AFL.org

Docs.ReclaimtheNet.org [PDF]

Opublikowano za: https://www.naturalnews.com/2022-07-31-us-government-colluded-google-twitter-and-facebook-to-censor-truth-vaccines.html

Comments

 1. czystesale says:

  Imperium globalne

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/globa/

  to fenomen, z którym mamy nie od dziś do czynienia. Poprzedniczka USA jako nadzorcy imperium Wielka Brytania, dbała o interesy globalnego imperium też ok. jednego wieku, centralnym elementem w imperium nadzorowanym przez Wielką Brytanię było City of London, eksterytorialne wobec administracji królestwa. CoF zachował pewne znaczenie dla globalnego imperium do dziś.

  Wszystko inne wydaje się być jedynie funkcją globalnego imperium, także mord masowy ludności w ramach projektów imperium I. i II. Wojna światowa, były jedynie procesami niezbędnymi do zastąpienia ówczesnego nadzorcy imperium przez USA. Naturalnie nie chodziło o żadne wojny światowe, jak wymyślono, a jedynie o wojny wewnątrzimperialne, a więc z natury rzeczy o globalnym znaczeniu.

  USA, które są od dziesiątka lat świadome, że muszą ustąpić miejsca, chcą po raz trzeci rozniecić ogień wojny w Europie, a przynajmniej zadać jej powańny cios ekonomiczny, aby tylko przedłużyć swą egzystencję jako wyznaczonego do nadzoru globalnego imperium. Zarządzaniu globalnego imperium służą zupełnie inne mechanizmy.

  https://pppolsku.wordpress.com/2022/08/07/glob-i-globalizm/#BRVg

  Zadaniem mediów różnego rzędu jest odwrócić uwagę ludzkości od tego mechanizmu, kierując ją na takie zjawiska oboczne jak rządy, prezydenci, premierzy, ministranci tej liturgii nazywani też ministrami. Duchem świętym takiej liturgii medialnej jest “demokracja” i “prawo”, które z zacięciem seksualnego zboczeńca są gwałcone

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Demokracja

  jak zresztą przystało z ludnością niewolniczą, która służy jedynie seksualnej wygodzie panów.

Wypowiedz się