Potwierdzono: CIA prowadzi walkę Ukrainy z Rosją

Poniedziałek, 04 lipca 2022 r. przez: JD Heyes

Skopiuj adres URL0WIDOKI

Zdjęcie: Potwierdzone: CIA prowadzi walkę Ukrainy z Rosją

(Wiadomości naturalne) Raport opublikowany na początku tego tygodnia dostarcza nowych dowodów na to, że amerykańskie władze realne są mocno zainwestowane na Ukrainie i dokładają wszelkich starań, aby kraj ten nie wpadł w rosyjskie ręce.

Czytelnicy prawdopodobnie pamiętają, że pomimo faktu, że USA i Organizacja Traktatu Północnoatlantyckiego (NATO) wiedziały z wielomiesięcznym wyprzedzeniem, że Rosja buduje swoje siły wokół Ukrainy w ramach przygotowań do inwazji, Waszyngton i Bruksela wydawały się niewiele robić, aby wzmocnić obronę Kijowa. Kiedy Rosja wysłała swoje siły na Ukrainę 24 lutego, większość zewnętrznych obserwatorów doszła do wniosku, że Armia Czerwona szybko wykona pracę słabiej uzbrojonej i przesadnie dopasowanej armii ukraińskiej.

Ale wkrótce potem, znikąd, reżim Bidena szybko podjął działania, aby zapewnić Ukrainie śmiertelną pomoc, nawet po tym, jak ci sami ludzie skrytykowali ówczesnego prezydenta Donalda Trumpa za robienie tego samego podczas jego administracji. To oczywiście po tym, jak dziesiątki milionów Amerykanów dowiedziało się, że reżim Obamy wtrącił się na Ukrainie w 2014 roku, powodując zamach stanu, a Hunter Biden zdobył lukratywne interesy w skorumpowanym kraju, z których wiele był zmuszony dzielić ze swoim ojcem.

Od tego czasu globaliści w Kongresie również weszli na pokład, zatwierdzając miliardy pomocy w broni i pieniądze dla tego, co było jednym z najbardziej skorumpowanych krajów w całej Europie.

Teraz dowiadujemy się, że Centralna Agencja Wywiadowcza (CIA) była również mocno zaangażowana na Ukrainie, prawdopodobnie prowadząc tam operacje, takie jak zimna wojna, która nigdy się nie skończyła.

New York Times potwierdził to, co wielu podejrzewało od jakiegoś czasu.

“Podczas gdy rosyjskie wojska kontynuują kampanię mającą na celu zajęcie wschodniej Ukrainy, zdolność narodu do odparcia ataku zależy bardziej niż kiedykolwiek od pomocy Stanów Zjednoczonych i ich sojuszników – w tym ukradkowej sieci komandosów i szpiegów spieszących się, aby zapewnić broń, wywiad i szkolenia, według amerykańskich i europejskich urzędników” – donosi Times.

“Wiele z tych prac odbywa się poza Ukrainą, na przykład w bazach w Niemczech, Francji i Wielkiej Brytanii. Ale nawet gdy administracja Bidena zadeklarowała, że nie rozmieści amerykańskich żołnierzy na Ukrainie, niektórzy pracownicy CIA nadal działają w kraju potajemnie, głównie w stolicy, Kijowie, kierując większością ogromnych ilości danych wywiadowczych, którymi Stany Zjednoczone dzielą się z siłami ukraińskimi, według obecnych i byłych urzędników.

Tymczasem “kilkudziesięciu komandosów” z innych państw członkowskich NATO, takich jak Wielka Brytania, Kanada, Francja i Litwa, również rozmieściło się na Ukrainie, chociaż USA podobno wycofały około 150 instruktorów wojskowych przed lutową inwazją Rosji (kolejny znak, że USA i NATO były świadome tego, co nadchodzi). To powiedziawszy, “komandosi z tych sojuszników albo pozostali, albo od tego czasu wchodzili i wyjeżdżali z kraju, szkoląc i doradzając ukraińskim żołnierzom oraz zapewniając naziemny kanał dla broni i innej pomocy”, dodał Times, cytując trzech anonimowych urzędników amerykańskich.

Gazeta twierdzi, że nie ma zbyt wielu szczegółów dotyczących tego, co personel CIA i związani z nim komandosi faktycznie robią. Jednak fakt, że w ogóle są na Ukrainie, wydaje się sugerować, że starania o udzielenie śmiercionośnej pomocy Ukrainie nie tylko odbywały się potajemnie (i bez zgody amerykańskich wyborców), ale mają znacznie większy zakres niż wcześniej sądzono.

Ponadto posiadanie jakiegokolwiek amerykańskiego personelu wojskowego i wywiadowczego w kraju wiąże się z ogromnym ryzykiem, zwłaszcza jeśli którykolwiek z nich zostanie schwytany.

Sekretarz armii Christine E. Wormuth przedstawiła kilka szczegółów dotyczących operacji w maju na wydarzeniu poświęconym bezpieczeństwu narodowemu zorganizowanemu przez lewicową Radę Atlantycką. Zaznaczyła, że komórka operacji specjalnych udziela pomocy w zarządzaniu przepływem broni i innego sprzętu na Ukrainę.

“Ponieważ Ukraińcy próbują to przesunąć i uniknąć Rosjan potencjalnie próbujących celować w konwoje, wiesz, staramy się pomóc w koordynacji przemieszczania wszystkich tych różnych rodzajów przesyłek” – powiedziała.

Globaliści kierujący reżimem Bidena robią wszystko, co w ich mocy, aby wybrać walkę z uzbrojoną w broń jądrową Rosją. Amerykanie nie głosowali na to.

Źródła obejmują:

NYPost.com

NYTimes.com

Opublikowano za: https://www.naturalnews.com/2022-07-04-confirmed-cia-running-ukraine-fight-against-russia.html

Comments

 1. marcuspaulus7 says:

  Wysoce zastanawiajace jest mianowicie to, jak długo RF ma zamiar proeadzic te kulturalna wojnę z nie majacą najmniejszych skrupułów UPAiną, czyżby naziści z USA & EU – do ostatniego upaińca a drudzy obrońcy Donbasu i Lugańszczyzny z RF do ostatniego cywilnego obywatela tych Republik, których codziennie mordują ci pierwsi ostrzeliwując ich z himarsów, 777 howitzer i innych zachodnich narzedzi zbrodni używajac przy tym zabronionych przez konwencje wszelakie pocisków rakiet i bomb kasetowych. CO TU JEST GRANE?, Przecie tę wojną mozna było zakonczyć zanim sie zaczęła siadając za stołem negocjacyjnym i nie czekając na wizyte panów z kindżałami i “sarmatów”, a może taka jest potrzeba czasów czyli depopulacja starymi “bolesnymi sposobami”???

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   To nie jest wojna Rosji z Ukrainą, lecz z USA i NATO na Ukrainie. Ukraińcy zostali przygotowani i zaprogramowani tak jak IZIS w Syrii i mają walczyć do ostatniego Ukraińca, ale z genetyką słowiańską. Tu chodzi po raz kolejny o wymordowanie jak najwięcej osób ze słowiańska haplogrupą R1a1. Szerokie omówienie tego zagadnienia w skali globalnej (to co się dzieje na Ukrainie jest jedynie odwróceniem uwagi od Covid i szczepionek jako broni biologicznej przygotowanej przez globalnych satanistów, głównie przy pomocy amerykańskich laboratoriów, w tym 46 na Ukrainie co potwierdził amerykański Pentagon) znajdzie Pan na naszej stronie w wielu artykułach począwszy od 20 lutego.

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   W uzupełnieniu do poprzedniej odpowiedzi zamieszczamy trzy komentarze z BACOLOGI. Są syntetyczne i niestety prawdziwe:
   Kosmaty Kris 22:19 on 7 Lipiec 2022Bezpośredni odnośnik | Odpowiedz
   Władimir Putin nazwał sytuację w ŁRL i DRL w ciągu ostatnich 8 lat izolacją i ludobójstwem

   „Tam ludzie znaleźli się między niebem a ziemią. Wielu z nich nie miało paszportów – ani ukraińskiego, ani rosyjskiego. Nie mogli nawet kupić biletu lotniczego. Nie mogli wysłać dzieci do nauki – powiedział prezydent Rosji.

   Kosmaty Kris 22:21 on 7 Lipiec 2022Bezpośredni odnośnik | Odpowiedz
   Briefing Ministerstwa Obrony Rosji o wynikach analizy dokumentów związanych z wojskową działalnością biologiczną Stanów Zjednoczonych na terytorium Ukrainy

   ▪️Stany Zjednoczone przygotowywały badania nad diagnozą wirusa Ebola w Odeskim Instytucie Zwalczania Plagi;

   ▪️Wojsko Sił Zbrojnych Ukrainy zostało zaangażowane przez wolontariuszy w eksperymenty dotyczące oceny niebezpiecznych infekcji;

   ▪️Stany Zjednoczone wyeksportowały ukraińską narodową kolekcję mikroorganizmów do Ameryki;

   ▪️Stany Zjednoczone wykazały zainteresowanie badaniem infekcji odkleszczowych na Ukrainie;

   ▪️Metabiota jest wykorzystywana przez USA do nieprzejrzystych działań finansowych;

   ▪️Afrykański pomór świń był przedmiotem szczególnego zainteresowania amerykańskich biologów wojskowych na Ukrainie;

   ▪️Szereg bioprojektów na Ukrainie zostało zrealizowanych w interesie Bundeswehry;

   ▪️Personel wojskowy Sił Zbrojnych Ukrainy został przeszkolony do wykonywania zadań w warunkach skażenia biologicznego;

   ▪️Podczas kampanii koreańskiej Stany Zjednoczone planowały użyć amunicji z patogenami roślinnymi do „uderzenia w sowieckie uprawy”.

   ht tps://t.me/rusvesnasu/20552

   Kosmaty Kris 22:03 on 7 Lipiec 2022Bezpośredni odnośnik | Odpowiedz
   Główne wypowiedzi Władimira Putina podczas spotkania z przywódcami frakcji Dumy Państwowej:

   ▪️Walki w Donbasie rozpętała nie Rosja, ale kraje zachodnie;

   ▪️Chcą nas pokonać na polu bitwy – niech spróbują ;

   ▪️Rosja jeszcze nie zaczęła niczego poważnie na Ukrainie ;

   ▪️Rosja nie odmawia rozmów pokojowych w sprawie ukraińskiej, ale im później się rozpoczną, tym trudniej będzie negocjować ;

   ▪️O wypowiedziach Zachodu o walce o „ostatniego Ukraińca”: to tragedia dla narodu ukraińskiego, ale wydaje się, że wszystko idzie tą drogą;

   ▪️Działania nieprzyjaznych krajów zostały zminimalizowane, sankcje stwarzają trudności, ale nie takie, na które liczył Zachód ;

   ▪️Zachód zawiódł i nie zdoła siać niezgody i zamieszania w Rosji. Zbiorowy Zachód od dziesięcioleci zachowuje się wobec Rosji wyjątkowo agresywnie.

Wypowiedz się