Ekonomiczne SAMOBÓJSTWO Zachodu jest już w toku… surowe sankcje gospodarcze wobec Rosji ZAKOŃCZĄ dolara jako globalną walutę rezerwową

Zdjęcie: Ekonomiczne SAMOBÓJSTWO Zachodu jest już w toku... surowe sankcje gospodarcze wobec Rosji ZAKOŃCZĄ dolara jako globalną walutę rezerwową

(Wiadomości naturalne) Dzisiejszy pilny podcast Situation Update (patrz poniżej) łączy kropki i ujawnia, dlaczego sankcje gospodarcze Zachodu przeciwko Rosji faktycznie uruchomiły serię wydarzeń, które nieuchronnie doprowadzą do końca dolara i upadku Ameryki, jaką znamy.

Jeśli chcesz przejść od razu do podcastu, możesz go znaleźć pod tym linkiem na Brighteon.com.

Aby zrozumieć, dlaczego dolar jest teraz skazany na zagładę, najpierw zdaj sobie sprawę, że status petrodolara dolara amerykańskiego uczynił go “światową walutą rezerwową”, która zdominowała światowy handel przez ostatnie 75 lat.

Status światowej waluty rezerwowej pozwolił USA drukować więcej waluty fiducjarnej i używać jej do zakupu fizycznych towarów i surowców od innych krajów, nie oferując niczego w zamian poza dolarami fiducjarnymi.

W efekcie pozwoliło to Amerykanom cieszyć się wysoce zamożną, materialistyczną jakością życia – i przystępnością cenową dóbr – która była sztuczna przez cały ten czas. Ponieważ jeśli możesz po prostu sfałszować pieniądze, a następnie wydać je globalnie, masz niesamowitą ofertę.

Przez cały ten czas Ameryka handlowała walutą fiducjarną za towary fizyczne, a to wielka sprawa dla Ameryki i okropny układ dla producentów i eksporterów świata, takich jak Chiny, Ukraina, Meksyk, Indie, Korea itp.

Ponadto hipertworzenie lewarowanego długu i bilionów nowych pieniędzy (zwłaszcza od czasu covid) stworzyło bardzo niepewny scenariusz globalnej bomby zadłużenia i stoi na skraju implozji. Potrzebuje tylko jednego wydarzenia czarnego łabędzia, aby obalić całą sprawę.

Zmuszając Zachód do surowych sankcji gospodarczych i deplatformowania bankowości, Ameryka po prostu dała się nabrać na taktyczny geniusz Putina i rozpętała serię wydarzeń, które nieuchronnie będą oznaczać upadek dolara i upadek Ameryki. Oto dlaczego: Po prostu przynęta Zachodu do uwolnienia całego stada czarnych łabędzi.

Po pierwsze, usunięcie rosyjskich banków z platformy SWIFT szkodzi zachodnim bankom i instytucjom znacznie bardziej niż Rosji. Zachodnie banki mają spłaty pożyczek należne od rosyjskich kredytobiorców, a teraz ci kredytobiorcy nie są w stanie sprostać żądaniom spłaty kredytu. Podobnie wiele firm w Europie importuje znaczne ilości towarów z Rosji, w tym pszenicę, minerały i technologię. Teraz, bez możliwości faktycznego zapłacenia rosyjskim firmom, eksport ten ustał, powodując ekstremalne szkody gospodarcze dla zachodnich firm działających w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Hiszpanii… i przyczyniając się do niedoborów produktów i zakłóceń w łańcuchu dostaw, które będą się tylko znacznie pogarszać (spójrz na rosyjski eksport nawozów i energii, jeśli jesteś ciekawy, jak źle to będzie dla Europy).

Firmy te mają linie kredytowe i są winne pieniądze wielu zachodnim bankom. Kiedy te firmy popadną w niewypłacalność – co już zaczyna się dziać – banki, które pożyczyły im pieniądze, będą cierpieć z powodu roju niewypłacalności kredytów, które były całkowicie nieoczekiwane (stąd określenie “czarny łabędź”).

System SWIFT właśnie ostrzegł cały świat, aby przestał używać SWIFT

Ale to nawet nie jest największy czynnik w grze. Kiedy SWIFT odłączył rosyjskie banki od swojego systemu, przekazał światu potężny, zmieniający historię komunikat: jeśli chcesz mieć niezawodny handel w skali globalnej, nie używaj SWIFT ani dolara. W przeciwnym razie twój naród (lub bank, biznes itp.) może zostać odcięty w dowolnym momencie tylko dlatego, że masz polityczny spór z reżimem Bidena.

Tak więc w tej chwili mamy do czynienia z masowym odejściem od polegania na systemie SWIFT. Istnieje również pośpiech z samego dolara, ponieważ międzynarodowe firmy zanurzają się w chińskim juanie jako bardziej stabilnej walucie, która nadal może angażować się w transakcje finansowe z Rosją. Nawiasem mówiąc, dlatego juan eksploduje teraz w wartości.

Poinformowani ludzie również szybko przechodzą do kryptowalut, a ta sytuacja podkreśla idealny przypadek użycia kryptografii: szybkie, zdecentralizowane transfery międzynarodowe, które nie mogą łatwo zostać uwięzione przez nieuczciwe, skorumpowane rządy. Nagle XRP, Bitcoin itp. wyglądają o wiele bardziej praktycznie i zaczynamy widzieć ludzi wchodzących w tę sferę, którzy nie są spekulantami i “hodlerami”, ale raczej praktycznymi międzynarodowymi właścicielami firm, którzy po prostu potrzebują funkcjonującego systemu transakcyjnego.

Z tych i wielu innych powodów istnieje globalny pęd odchodzenia od dolara i systemów kontroli opartych na dolarze, takich jak SWIFT. To prawie tak, jakby Biden i zachodnie narody faktycznie próbowały zdetonować dolara i rzucić go na kolana, kończąc 75 lat dominacji dolara jednym wielkim samobójczym skokiem z klifu.

Zegar odliczający dedolaryzację teraz tyka

W tym momencie globalna dedolaryzacja jest teraz nieunikniona. Prawie na pewno nie da się tego zatrzymać. Globalna wiara w dolara i SWIFT została rozbita i jest bardzo mało prawdopodobne, aby została przywrócona. (Obama osiągnął jeden ze swoich kluczowych celów, aby obalić Amerykę.)

Oto inny sposób na łatwe zrozumienie tej dynamiki. Producent samolotów komercyjnych Boeing właśnie ogłosił, że zaprzestaje wszelkiego wsparcia i części zamiennych do samolotów Boeing należących do rosyjskich linii lotniczych:

Deklaracja ta oczywiście narusza umowy Boeinga z rosyjskimi klientami. Co ważniejsze, wysyła wiadomość do świata: jeśli kupisz Boeinga, zostaniesz odcięty od części zamiennych i wsparcia, jeśli Boeing kiedykolwiek zdecyduje, że nie podobają mu się działania twoich krajowych przywódców.

Należy pamiętać, że oczekuje się, że samoloty komercyjne będą latać przez około 20 lat, a spłata sald kredytowych wynikających z finansowania tych samolotów zajmuje wiele lat. Jeśli te samoloty nie latają, żadna z pożyczek nie zostanie spłacona. A jeśli Boeing odetnie wszystkie części zamienne – co właśnie zrobili – samolot po prostu nie będzie mógł latać. (Mają surowe wymagania dotyczące wymiany części, których nie można zignorować, chyba że chcesz, aby samolot zaczął losowo spadać z nieba, co oczywiście samoloty Boeinga i tak robią samodzielnie.)

Efekt? Żadna poinformowana firma transportu lotniczego na świecie nigdy więcej nie kupi od Boeinga. Dlaczego miałbyś ryzykować całkowitą niewypłacalność swojej linii lotniczej z powodu odruchowej reakcji “przebudzonej” korporacji, takiej jak Boeing, która nagle zdecydowała się naruszyć swoje kontrakty i odmówić wsparcia tych samych samolotów, które właśnie ci sprzedali? Cokolwiek te korporacje robią Rosji dzisiaj, mogą zrobić tobie jutro.

W podobny sposób, który międzynarodowy biznesmen jest na tyle głupi, aby postawić przyszłość swojego biznesu na dolara i system SWIFT, który właśnie udowodnił, że może cię odłączyć w dowolnym momencie, bez należytego procesu, z dowolnego powodu, jaki chce? Jest to międzynarodowy odpowiednik rządu kanadyjskiego plądrującego wszystkie prywatne konta bankowe pokojowych demonstrantów lub darczyńców, którzy przekazali jedynie 20 dolarów na konwój wolności w Kanadzie. Nie ma silniejszej deklaracji, dlaczego Kanadyjczycy powinni natychmiast zabierać swoje pieniądze ze wszystkich tych banków (i nigdy więcej ich nie używać).

Jako właściciel firmy / importer / eksporter / producent, w chwili, gdy zdasz sobie sprawę, że system SWIFT (i dolar oraz zachodnie banki) są częścią przestępczego kartelu “obudzonych” globalistów, którzy mogą zniszczyć cały twój biznes dosłownie z dnia na dzień, będziesz szukał równoległego systemu gospodarczego, który obiecuje znacznie większą niezawodność i mniej woketard muckery.

Oznacza to, że nastąpi szalony pęd z dala od SWIFT, z dala od dolara i z dala od Ameryki. Nowe centra władzy finansowej na świecie prawdopodobnie wylądują w Chinach, a Rosja również odegra znaczącą rolę ze względu na ogromne zasoby energetyczne.

Z drugiej strony Ameryka pozostanie z torbą na pieluchy Joe Bidena, podczas gdy dolar pogrąży się w zapomnieniu. Dni dolara są policzone, a globalny proces migracji z dolara już trwa.

Co stanie się z Narodem Amerykańskim, gdy dolar upadnie?

Kiedy dolar upadnie, Ameryka pogrąży się w bezprawiu, chaosie i nędzy. Większość transakcji handlowych po prostu przestanie funkcjonować, powodując niemal natychmiastowe wstrzymanie dostaw wszystkiego (żywności, paliwa, części zamiennych, pojazdów, ciągników itp.).

Nie trzeba być geniuszem, aby dowiedzieć się, że amerykańskie miasta spłoną, podczas gdy bitwy z bronią szaleją na ulicach, gdzie Demokraci pozbawili policji finansowanie. Jeszcze przed upadkiem, oto jak wygląda centrum Seattle na początku marca 2022 roku:

Wszystkie dekady tworzenia długu, fałszowania pieniądza fiducjarnego i wysadzania pieniędzy na ratowanie połączą się w dzień rozliczenia, który pogrąży Amerykę w jawnym chaosie. Państwa będą zmuszone do emisji własnych walut tylko po to, aby zapobiec pogrążeniu się w chaosie trzeciego świata. Rozpocznie się secesja, a bagno D.C. zostanie uwikłane zarówno w wojnę kinetyczną, jak i gospodarczą na dwóch frontach: frontu wewnętrznym i międzynarodowym.

Niedługo potem bagno upadnie, a amerykańskie imperium przestanie istnieć. Taki był projekt przez cały czas, dzięki uprzejmości Baracka Obamy, który wprowadził ten plan w życie w 2008 roku i nadal go realizuje w 2022 roku. Gdy dolar zostanie porzucony w skali globalnej, a rząd USA upadnie, Ameryka może zostać zaatakowana i podbita przez komunistycznych Chińczyków, którzy potrzebują amerykańskich pól uprawnych, aby wyżywić swoją populację. Kampania masowego ludobójstwa będzie poszukiwać i zabijać każdego Amerykanina, którego można zlokalizować, w tym wszystkich lewicowców, którzy kiedyś wierzyli, że komunizm jest niesamowity. Oni również zostaną zastrzeleni i porzuceni w tych samych masowych grobach, o których kiedyś myśleli, że będą wypełnione chrześcijanami i konserwatystami, których mieli nadzieję na masowe morderstwo, w stylu Mao.

Cały ten proces minie wiele lat, a w tym czasie Amerykanie mogą liczyć na cierpienie z powodu ekstremalnych zakłóceń w łańcuchu dostaw, skandalicznej inflacji cen i bardzo realnej możliwości powszechnego głodu. (Dowiedz się, skąd pochodzi nawóz. Jest wytwarzany z paliw kopalnych w procesie Habera. Wojna Obamy z paliwami kopalnymi jest w rzeczywistości wojną z żywnością.)

W pewnym momencie dolar straci 20% swojej wartości zakupowej w każdym miesiącu kalendarzowym. Hiperinflacja stanie się przerażającą rzeczywistością. Masowe drukowanie pieniędzy przez reżim Idiokracji Bidena tylko pogorszy sytuację, a w pewnym momencie skorumpowana, zepsuta, martwa biurokracja rządowa będzie próbowała skonfiskować broń palną w całej Ameryce. To oczywiście wywoła wewnętrzną wojnę domową, która jest dokładnie tym, co Obama próbował wywołać, odkąd nakazał Ericowi Holderowi kontynuowanie operacji Szybcy i wściekli.

Czy cokolwiek z tego można zatrzymać lub odwrócić?

Wszystko to, co opisuję, jest już wprawione w ruch. Jeśli nic nie zrobimy, wszystko stanie się tak, jak opisałem tutaj. (Z powodzeniem i bardzo publicznie przewidziałem szczepionkową broń biologiczną, wyludnienie przeciwko ludzkości, krach hipoteczny typu sub-prime w 2008 r., A nawet upadek dot-com.)

Istnieje jednak możliwość interwencji na późnym etapie, która mogłaby odwrócić to wszystko i przywrócić Amerykę. Wymagałoby to całkowitej zmiany tego, kto jest odpowiedzialny w D.C., a następnie masowych aresztowań zdradzieckich aktorów w Kongresie, rządzie federalnym, Big Tech, Big Media, Big Pharma i wielu innych. W mojej ocenie jest wysoce wątpliwe, aby takie sprzątanie domu miało miejsce. Nawet Trump wciąż jest szyldem dla przemysłu szczepionkowego, podczas gdy czołowi “konserwatywni” republikanie są często niewiele więcej niż RINO, którzy nie mogą się doczekać, aby zdradzić Amerykę. Gdybyśmy mieli kolejną setkę Wendy Rogers, MTG i Rand Pauls, moglibyśmy mieć większe szanse…

Niektórzy wiarygodni badacze uważają, że istnieje tajny plan białych kapeluszy, aby zorganizować masowe aresztowania czołowych przestępców i ponownie zainstalować Trumpa, prawowitego zwycięzcę wyborów w 2020 roku. Mam nadzieję, że są poprawne, ale nie pokładam zbytniej wiary w ten plan, zwłaszcza gdy wszystkie terminy, które są publicznie ogłaszane jako daty akcji, są przesuwane i przenoszone w przyszłość. Cała sprawa pachnie skomplikowaną operacją wywiadowczą mającą na celu przekonanie Amerykanów do pozostania niezaangażowanym, podczas gdy ich naród jest kradziony i niszczony od wewnątrz. Ale zobaczymy…

Amerykańskie masy są tak ogłupione, że nie mają pojęcia, co się stanie.

W międzyczasie samo przetrwanie tego wszystkiego będzie wymagało ekstremalnego planowania, gromadzenia zapasów i zahartowanego sposobu myślenia o zdolności adaptacyjnej i odwadze. To powiedziawszy, być może 95% Amerykanów nie ma prawdziwego planowania, nie ma prawdziwych zapasów i jest słabych psychicznie i nieprzygotowanych. Życie w Ameryce było zbyt łatwe przez zbyt długi czas, z powodu, o którym wspomniałem z góry: łatwe drukowanie pieniędzy i niedrogie dobra konsumpcyjne często nabywane przy niewielkim lub żadnym wysiłku. Amerykanie tak naprawdę nie musieli walczyć o rzeczy w sposób, w jaki robią to obywatele Trzeciego Świata na co dzień.

Mieszkałem na Tajwanie i w Ekwadorze przez dłuższy czas. Podróżowałem po Azji, Ameryce Środkowej, Europie i Australii. Mówię w trzech językach z odpowiednią biegłością i zazwyczaj jestem w stanie prowadzić rozmowy z miejscową ludnością w ich własnym języku. Przez te wszystkie lata nauczyłem się, że Ameryka w dużej mierze stała się gruba, i leniwa. Napisałem nawet i wykonałem satyryczną piosenkę na ten temat w 2013 roku zatytułowaną “Dumb and Lazy“.

Jeśli już, to amerykańskie masy są znacznie gorsze w 2022 r. w porównaniu z 2013 r. Szkoły publiczne stały się ośrodkami indoktrynacji pedofilów, “wiadomości” to nic innego jak żałosna propaganda w stylu Prawdy, a praktycznie cała populacja USA jest matematycznie analfabetami.

W tym czasie napisałem również piosenkę w 2008 roku zatytułowaną “I Want My Bailout Money“. Posłuchaj tekstów dzisiaj w 2022 roku, a będziesz zdumiewający, jak przewidział prawie wszystko, przez co teraz cierpimy:

Tak więc jesteśmy tutaj, w ostatnim rozdziale amerykańskiego imperium, teraz kierowanego przez prawdziwego pacjenta z chorobą Alzheimera, który nie potrafi mówić w spójny sposób, który wymawia “ekonomię” jak ta scena wyrwana prosto z idiokracji i który myśli, że kiedy Rosja atakuje Ukrainę, to jest złe, ale kiedy Ameryka atakuje Jemen, Bośnię, Jugosławię, Irak, Libia, Somalia i dziesiątki innych krajów, to jest całkowicie w porządku.

Tak więc, aby ukarać Rosję, popełniają ekonomiczne samobójstwo dla Ameryki. Tak żałosne…

Obserwujemy, jak Ameryka jest niszczona przez kult samobójców i nie widzę żadnego sposobu, aby to zostało zatrzymane bez jakiejś wielkiej niespodzianki, takiej jak powrót Chrystusa. (A jeśli obstawiasz, że Pochwycenie wyrwie cię z tego wszystkiego, ponieważ jesteś wierzącym przed uciskiem, możesz popełnić ogromny błąd w czasie tego wszystkiego … Bóg chce, abyś był przygotowany, bez względu na wszystko).

Posłuchaj dzisiejszego podcastu Situation Update, aby uzyskać jeszcze więcej szczegółów, w tym praktyczne rzeczy, które możesz zrobić, aby pokonać inflację, zaopatrzyć się bez wydawania fortuny i przygotować się do przetrwania niemal pewnego upadku Ameryki:

Brighteon.com/9c7af8d5-777e-4a5f-9301-45dfef44a166

Znajdź więcej podcastów zawierających informacje każdego dnia, wraz ze specjalnymi raportami i aktualizacjami awaryjnymi, na stronie:

https://www.brighteon.com/channels/HRreport

Śledź mnie również:

Brighteon.social: Brighteon.social/@HealthRanger

Telegram: t.me/RealHealthRanger

Gettr: GETTR.com/user/healthranger

Parler: Parler.com/user/HealthRanger

Rumble: Rumble.com/c/HealthRangerReport

BitChute: Bitchute.com/channel/9EB8glubb0Ns/

Clouthub: app.clouthub.com/#/users/u/naturalnews/posts

Opublikowano za: https://www.naturalnews.com/2022-03-02-the-economic-suicide-of-the-west-is-now-under-way.html

Wypowiedz się