KANADA UPADŁA: Niegdyś wolny naród jest teraz pod okupacją ONZ i kontrolą globalistów, bez żadnego mechanizmu pokojowego powrotu do demokracji

Ten artykuł może zawierać stwierdzenia, które odzwierciedlają opinię autora

Zdjęcie: KANADA UPADŁA: Niegdyś wolny naród jest teraz pod okupacją ONZ i kontrolą globalistów, bez żadnego mechanizmu pokojowego powrotu do demokracji

(Wiadomości naturalne) Teraz wydaje się, że naród Kanady upadł. Niegdyś wolny kraj jest teraz pod okupacją ONZ i kontrolą globalistów, bez żadnego pozostałego mechanizmu przywracania demokracji. Trudeau i jego nazistowska zastępczyni Freeland oświadczyli, że nikt nie może wypowiadać się przeciwko rządowi, w przeciwnym razie będą ścigani przez policję i ścigani w ramach pewnego rodzaju nadzwyczajnych uprawnień. W ten sposób Trudeau i Freeland zdjęli pokojowe rezolucje ze stołu i wydają się próbować wywołać przemoc w całym kraju.

Przywódcy Kanady nie odpowiadają już przed narodem kanadyjskim. Zamiast tego odpowiadają przed zbrodniczymi globalistami, którzy dążą do całkowitego zniszczenia zarówno Kanady, jak i Stanów Zjednoczonych. Jak widać na poniższym filmie, lider Światowego Forum Ekonomicznego Klaus Schwab otwarcie chwali się, że jest mistrzem marionetek za Trudeau, Macronem, Merkel, Freeland, Jacindą Ardern i wieloma innymi tak zwanymi światowymi “przywódcami”.

Wszyscy oni są marionetkami globalistycznej, antyludzkiej agendy, która dąży do zniewolenia ludzkości. Co ważne, ich lojalność nie jest wobec narodów, którymi rzekomo kierują, ale raczej w globalistycznej agendzie, która ma na celu zniszczenie suwerenności narodowej i zniewolenie całego świata pod jednym rządem światowym.

Świat budzi się teraz do szokującej rzeczywistości “Alexa Jonesa”: naprawdę istnieje globalny program eksterminacji i jeden spisek rządu światowego, który trwa od dziesięcioleci. W rzeczywistości jesteśmy teraz świadkami końcowych etapów tych wysiłków, a skorumpowani, kryminalni przywódcy Kanady przewodzą wysiłkom na rzecz kryminalizacji sprzeciwu, delegalizacji wolności i rozpętania ekstremalnej przemocy rządowej przeciwko niewinnym ludziom.

Wojska ONZ wylądowały w Kanadzie i teraz okupują kraj, udając policję w Ottawie w celu przeprowadzenia aktów brutalności wobec tamtejszych obywateli. Poniższy film pokazuje odrzutowce czarterowe ONZ po wylądowaniu na kanadyjskim lotnisku: Wojska ONZ już wylądowały w Kanadzie i są tam teraz aktywne

Poniższe zdjęcie pokazuje bezimiennych, bezimiennych żołnierzy ONZ udających policję w Ottawie, przebranych za autorytarnych bandytów, wraz z czarnymi maskami na twarz i oliwkowymi szarymi mundurami, które trącą dystopijnym filmem science-fiction:

Tutaj maszerują w rozmieszczeniu przeciwko pokojowym demonstrantom w Kanadzie, którzy są nieuzbrojeni:

Oto kompilacja klipów pokazujących brutalność lokalnej policji. Niektórzy z tych policjantów wydają się pochodzić z Ottawy, podczas gdy inne filmy pokazują coś, co wydaje się być oddziałami ONZ, które są ubrane w oliwkowo-szarą zieleń. Wydaje się, że obaj próbują osiągnąć ten sam cel: sponsorowany przez rząd terroryzm przeciwko niewinnym, pokojowym demonstrantom.

I nie zapomnij o incydencie z policyjnym konnym deptaniem w weekend, gdzie policyjni bandyci RCMP celowo wjechali swoimi końmi w tłum bezbronnych ludzi, ostatecznie depcząc starszą kobietę, która doznała poważnych obrażeń:

Jak wskazałem w moim podcaście, tak się dzieje, gdy lewicowcy głosują na socjalistów. W rzeczywistości dostają marksistów do władzy i tracą wszystkie swoje wolności. Do wszystkich ludzi w Kanadzie, którzy głosowali na Trudeau (co jest tylko 1 na 3, jak się okazuje), dostajesz dokładnie taką tyranię, na jaką zasługujesz, ponieważ byłeś zbyt głupi, aby rozpoznać kłamstwa politycznej lewicy. Myślałeś, że głosujesz na “postępowców”, ale w rzeczywistości wprowadzałeś nazistowskich faszystów do władzy, a teraz odebrali ci wolność (na stałe).

Teraz ludzie budzą się do oczywistej prawdy: najbardziej niebezpiecznym bytem w każdym narodzie jest sam rząd. Co więcej, jest teraz oczywiste, że każdy rząd w końcu zwraca się do terroryzmu przeciwko własnym obywatelom, aby pozostać u władzy i próbować uciszyć sprzeciw.

Nie minie wiele czasu, zanim Trudeau nakaże kanadyjskim oddziałom zbirów otworzyć ogień do niewinnych obywateli Kanady. Pierwsza masakra nie jest daleko, a po niej nastąpi aktywacja obozów śmierci na dużą skalę w Kanadzie, które zostały zbudowane pod przykrywką “covida”, ale w rzeczywistości miały na celu przeprowadzenie ludobójstwa na własnych obywatelach Kanady.

Posłuchaj mojego pełnego podcastu dzisiaj, aby uzyskać więcej szczegółów, dotyczących Trudeau, okupacji ONZ, terroryzmu rządowego, “penetracji” weF szafek (i innych mebli) i wielu innych.

Brighteon.com/5c11b904-4d69-4fe6-a47c-cde5e7c80d05

Znajdź więcej podcastów zawierających informacje każdego dnia, wraz ze specjalnymi raportami i aktualizacjami awaryjnymi, na stronie:

https://www.brighteon.com/channels/HRreport

Śledź mnie również:

Brighteon.social: Brighteon.social/@HealthRanger

Telegram: t.me/RealHealthRanger

Gettr: GETTR.com/user/healthranger

Parler: Parler.com/user/HealthRanger

Rumble: Rumble.com/c/HealthRangerReport

BitChute: Bitchute.com/channel/9EB8glubb0Ns/

Clouthub: app.clouthub.com/#/users/u/naturalnews/posts

Dołącz do bezpłatnego biuletynu e-mailowego NaturalNews.com, aby otrzymywać powiadomienia o nowych, nadchodzących audiobookach, które możesz pobrać za darmo.

Pobierz moje aktualne audiobooki – w tym Ghost World, Survival Nutrition, The Global Reset Survival Guide i The Contagious Mind – na:

https://Audiobooks.NaturalNews.com/

Opublikowano za: https://www.naturalnews.com/2022-02-21-canada-has-fallen-un-occupation-globalist-control-democracy.html

Wypowiedz się