CZERWONY ALERT: Poważne ostrzeżenie przed atakiem fałszywej flagi dla Kanady!


Media MOCKINGBIRD CIA już prezentują ogromny
Konwój Wolności 2022 w Kanadzie jako napędzany przez
“małą marginalną mniejszość”, “skrajnie prawicowe grupy”
i “ekstremistów”*

*Zobacz, jak media głównego nurtu już demonizują KONWÓJ WOLNOŚCI 2022


Przesłane przez The Intel Analyst
State of the Nation


Jeśli jest jedna rzecz, która przeraża bejesus z globalistycznej kabały Nowego Porządku Świata, to jest to SIŁA LUDZI.
Nic tak ich nie przeraża jak spontaniczne narastanie surowego, niekontrolowanego oburzenia. NIC!
Każdy masowy protest, który jest naprawdę organicznie uprawiany, napędzany oddolnie i autentycznie napędzany przez ludzi, wpędza elitę władzy w czystą panikę.
Właśnie dlatego jego mistrzowie właśnie wysłali globalistyczną marionetkę Justina Trudeau do ukrycia się z ewidentnie fałszywym alarmem Covid.
Co zatem Zrobi The Power That Be z niesamowitym kanadyjskim konwojem wolności 2022?
Cóż, czego ktokolwiek oczekiwałby od kabała NWO, gdyby największy konwój ciężarówek w historii świata całkowicie otoczył jakąkolwiek większą stolicę? A następnie doprowadzić większy obszar metra do całkowitego zatrzymania poprzez całkowity impas narzucony przez ciężarówki? A następnie zażądał, aby rząd natychmiast zakończył blokady, zakończył wszystkie mandaty i odwołał wszelkie zamówienia dotyczące wymagań dotyczących “szczepionki” Covid?
Odpowiedź: TPTB zrobi wszystko, co myślą, że muszą zrobić, aby szybko stłumić ten kanadyjski protest kierowców ciężarówek. Ponieważ jeśli tego nie zrobią, kabał wie, że wkrótce stanie w obliczu ogólnoświatowego efektu domina, gdy kierowcy ciężarówek na całej planecie organizują protesty naśladowców wszędzie tam, gdzie jest 18-kołowy, pół- lub duży zestaw z niewyżerowanym kierowcą.
Co może oznaczać tylko jedno: TPTB najprawdopodobniej zorganizuje jakiś przerażający atak fałszywej flagi w Ottawie lub w innym dużym mieście, aby fałszywie obwiniać całkowicie pokojowych demonstrantów.
Czyż nie to zawsze robią? O ile, oczywiście, nie rozpoczną III wojny światowej na Ukrainie w lutym tego roku! W końcu, jaki jest większy “atak terrorystyczny” i masowe ofiary niż kinetyczna akcja wojskowa w Donbasie przed wywołaniem gorącej fazy WW3.
Czy kabał sfałszuje krajowy atak terrorystyczny w Kanadzie, czy też sprowokuje Rosję do przytłaczającej ochrony rosyjskojęzycznych na Ukrainie, dopiero się okaże; nie ma jednak wątpliwości, że Światowy Rząd Cieni zrobi coś wcześniej niż później w Ottawie. Naprawdę nie mają wyboru, jeśli mają uniknąć BARDZO publicznego powieszenia.      
— Analityk wywiadu i były oficer wojskowy USA

Konkluzja

Szybko pojawiają się dowody na to, że [SZOKUJĄCA] operacja terrorystyczna pod fałszywą flagą jest w trakcie tworzenia dla Ottawy. Wszystko wskazuje na to, że wiele sponsorowanych przez rząd ataków terrorystycznych jest przeprowadzanych w strategicznych lokalizacjach, aby fałszywie obwiniać FREEDOM CONVOY 2020.


Czy szef sztabu Trudeau po prostu zasugerował zorganizowanie tego
SZOKUJĄCEGO ataku terrorystycznego pod fałszywą flagą w Ottawie?!


Kanadyjscy tyrani Covid są teraz na gałkach ocznych u aligatorów. Są również otoczeni największym konwojem ciężarówek, jaki kiedykolwiek zmontowano w historii świata … bez dokąd uciec. Oczywiście z wyjątkiem Justina Trudeau. (Zobacz: PLOTKA: TRUDEAU JEST NA WYSPIE VANCOUVER.) Dlatego są na tyle zdesperowani, aby wykonać każdą czarną operację niezbędną do zamknięcia pokojowego protestu w Ottawie.

Jeśli kiedykolwiek GLOBALNY RUCH WOLNOŚCIOWY(1) jest podatny na złośliwe ataki, a następnie fałszywie oskarżony o przeprowadzenie tego ataku pod fałszywą flagą, to czas jest teraz gdzieś w Ottawie w Kanadzie.


BIULETYN WSZYSTKICH PUNKTÓW: Agenci rządu kanadyjskiego
potajemnie roją się po całej OttawieUWAGA SPECJALNA: Absolutnie kluczowe jest, aby kanadyjscy kierowcy ciężarówek nie opuszczali Ottawy, dopóki cała administracja Trudeau nie zostanie legalnie zatrzymana i / lub aresztowana. Nie będzie drugiej okazji, aby wyrzucić tych przestępców Covid z ich biur w Ottawie. Podczas pobytu w więzieniu wszyscy podejrzani mogą zostać oskarżeni, osądzeni, skazani i skazani za swoje rażące zbrodnie przeciwko ludzkości. Powtarzamy, wszyscy kanadyjscy przywódcy polityczni i urzędnicy rządowi, którzy są samozwańczymi podejrzanymi o ludobójstwo Covid, muszą zostać natychmiast zatrzymani przez organy ścigania, zanim uciekną do obcych krajów, które zostały już ustanowione jako bezpieczne schronienia, aby je przyjąć.


Stan narodu
30 stycznia 2022 r

Źródło

(1) GLOBALNY RUCH WOLNOŚCIOWY w końcu eksploduje w Kanadzie

* PROSZĘ, wszyscy, opublikujcie i wyślijcie to ostrzeżenie do każdego Kanadyjczyka – jak najszybciej!!!

Stan narodu
30 stycznia 2022 r

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=105285

https://stateofthenation.co/?p=105497#more-105497

Comments

 1. krnabrny1 says:

  W powyższym temacie, przykład pracy zespołowej:-))

  https://www.sott.net/article/463910-Alberta-tow-truck-companies-refusing-to-assist-RCMP-in-removing-border-blockade

  “Firmy holownicze z Alberty odmawiają pomocy RCMP w usuwaniu blokady granicznej

  Ian Miles Cheong
  wt., 01 lut 2022 00:01 UTC

  Kilka firm holowniczych w Albercie z różnych powodów odmawia pomocy władzom w usunięciu blokady na granicy kanadyjsko-amerykańskiej.

  Kanadyjska policja szukająca pomocy firm holowniczych w usuwaniu ciężarówek uczestniczących w blokadzie granicy kanadyjsko-amerykańskiej kończy się niepowodzeniem z powodu odmowy przez firmę pomocy w demontażu protestu.

  Jak szczegółowo opisuje Rebel News , kierowcy ciężarówek zablokowali drogi w południowej Albercie, aby zaprotestować przeciwko ograniczeniom i mandatom rządu federalnego dotyczących COVID-19.

  Według lokalnych firm holowniczych, które rozmawiały z Western Standard, od niedzieli policja zwracała się z prośbą o pomoc RCMP w usuwaniu ciężarówek i innych pojazdów biorących udział w proteście. Firmy powiedziały, że nie będą tego robić.

  Publikacja rozmawiała z wieloma firmami holowniczymi w regionie, w tym z Calgary, Lethbridge i Medicine Hat. Jedna z firm, City Wide Towing, powiedziała, że ​​ma holowniki podczas blokady, aby pomóc unieruchomionym kierowcom, ale potwierdziła, że ​​żaden z jej pojazdów nie pozostał na miejscu, aby pomóc władzom.

  „Nasze ciężarówki nie wyjadą dzisiaj poza Calgary” – potwierdził pracownik Western Standard . „Pozostaniemy w Calgary, aby obsługiwać okolicę”.

  Inne firmy, z którymi kontaktowała się publikacja, powiedziały, że nie chcą się w to angażować i odmówiły komentarza do raportu. Mniejsza firma holownicza, która nie została wymieniona w publikacji, powiedziała, że ​​„utknęła między młotem a kowadłem”.

  „Stworzyliśmy relacje w naszej społeczności i umowy, które byłyby zagrożone, jeśli w jakikolwiek sposób uczestniczymy” – powiedział pracownik firmy, który poprosił o anonimowość. „Wiele z tych mniejszych firm nie chce zrujnować swojej reputacji w społecznościach, którym służą, więc nie chcą się angażować”.

  Pracownik poinformował publikację, że firma otrzymała od władz prośby o dostarczenie swoich pojazdów w celu pomocy w usuwaniu pojazdów protestacyjnych oraz że otrzymała również telefony od miejscowych, którzy pytali, czy planują pomóc policji. Pracownik powiedział, że kiedy powiedział miejscowym, że nie zamierza pomagać władzom, powiedzieli „dobrze, to będziemy was dalej wspierać”.

  The Western Standard poinformował , że rozmawiał z właścicielem Xodus Car Transport z siedzibą w Lethbridge, który otwarcie wyraził poparcie dla kierowców ciężarówek.

  „Jesteśmy tutaj z naszymi ciężarówkami przy blokadzie, ale uczestniczymy i w pełni wspieramy kierowców ciężarówek” – powiedział Abe Martens.

  Zasadniczo mieszkańcy południowej Alberty udzielają wsparcia kierowcom ciężarówek i trwającej blokadzie. Nie jest jasne, w jaki sposób RCMP zamierza usunąć ciężarówki bez wsparcia miejscowych.

 2. krnabrny1 says:

  Tutaj z kolei niezwykle pikantna wypowiedź Pana Trudeau!:-)
  Sprawa warta zastanowienia. Kto, kogo kupuje i za czyje pieniądze?

  https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/trudeau-brags-media-lets-government-off-the-hook-because-we-pay-them-600-million

  Trudeau przechwala się: „Media odpuszczają rządowi, ponieważ płacimy im 600 milionów dolarów”

  02 LUTEGO 2022

  Trudeau przechwala się: „Media odpuszczają rządowi, ponieważ płacimy im 600 milionów dolarów”
  Premier Kanady Justin Trudeau przechwala się, że media spuszczają rząd z opresji, ponieważ rząd płaci im 600 milionów dolarów! Proszę uważaj (:30 sekund) . . .

  https://youtu.be/K69DWwntf9o

  Następnie powiedział: „Nie dostaniesz tak gwiezdnych nagłówków jak te bez odrobiny smarowania kół”.

  A więc masz to: środki masowego przekazu nie są już „czwartą władzą” pociągającą rząd do odpowiedzialności, to tylko kolejny szczególny interes, który rozdaje darmowe rządowe pieniądze.

  Teraz już wiesz, dlaczego tak często i tak bezczelnie cię okłamują. Jeśli po usłyszeniu tego nadal wierzysz w tradycyjne środki masowego przekazu, zasługujesz na oszustwo, które sprzedają.

 3. krnabrny1 says:

  Kto jest ciekawy, to Pan Soros znów opublikował filmik, dziwne to u niego, bo wcześniej się tak nie udzielał, próbuje opowiadać jak to Chiny dążą do stworzenia totalitarnego świata, a on i Ameryka są za społeczeństwami otwartymi.

  Wszystko to pięknie brzmi, nie tłumaczy jednak tego, dlaczego to właśnie w krajach zachodnich wprowadza się niekonstytucyjne metody ingiwilacji i stygmatyzowania ludzi?? Zatem mamy tu fałsz.

  Poniżej tłumaczenie z filmu i wnioski Pana Jima Stone. Myślę że dość trafne. Jakie by jednak nie były wyraźnie widać sypiące się mury miasta Kapitalizm.

  https://www.georgesoros.com/2022/01/31/george-soros-on-china-remarks-delivered-at-the-hoover-institution/

  “Oto tekst, jeśli nie chcesz oglądać wideo.
  Następujące uwagi zostały wygłoszone na otwarciu panelu Hoover Institution — Chiny w przeddzień Zimowych Igrzysk Olimpijskich: Trudne wybory dla światowych demokracji — 31 stycznia 2022 r.

  2022 będzie rokiem krytycznym w historii świata. Za kilka dni Chiny — najpotężniejsze autorytarne państwo na świecie — zaczną być gospodarzem Zimowych Igrzysk Olimpijskich i, podobnie jak Niemcy w 1936 r., spróbują wykorzystać ten spektakl do propagandowego zwycięstwa swojego systemu ścisłej kontroli.

  Jesteśmy blisko ważnych decyzji, które określą kierunek, w którym zmierza świat. Wybory w Niemczech już się odbyły, wybory we Francji odbędą się w kwietniu 2022 r. W tym samym miesiącu węgierscy wyborcy – wbrew przeciwnościom – mogą pozbawić władzy autorytarnego władcę. Wraz z decyzją Putina o inwazji na Ukrainę wydarzenia te pomogą określić losy Europy.

  W październiku XX Zjazd Partii Chin zadecyduje , czy przyznać Xi Jinpingowi trzecią kadencję jako sekretarz generalny partii. Następnie w listopadzie w USA odbędą się kluczowe wybory śródokresowe.

  Zmiana klimatu pozostanie najważniejszym wyzwaniem politycznym dla świata, ale dominującą geopolityczną cechą dzisiejszego świata jest eskalacja konfliktu między dwoma diametralnie przeciwstawnymi systemami zarządzania. Pozwolę sobie zatem, jak najprościej określić różnicę.

  W społeczeństwie otwartym rolą państwa jest ochrona wolności jednostki. W zamkniętym społeczeństwie rolą jednostki jest służenie władcom państwa.

  Jako założyciel Fundacji Społeczeństwa Otwartego jestem oczywiście po stronie społeczeństw otwartych. Ale teraz najważniejsze pytanie brzmi: który system zwycięży?

  Każdy ma mocne i słabe strony. Społeczeństwa otwarte wyzwalają twórczą i innowacyjną energię ludzi, społeczeństwa zamknięte skupiają władzę w rękach państwa jednopartyjnego. To są mocne strony. Słabe strony są bardziej specyficzne dla warunków lokalnych i regionalnych. Na przykład stosunki między Unią Europejską a jej państwami członkowskimi wciąż ewoluują. UE powinna chronić Litwę, która uznała Tajwan, przed nieoficjalną blokadą Chin, ale czy będzie? w Tajwanie.

  Prezydent Biden generalnie przyjął właściwą politykę. Powiedział Putinowi, że Rosja zapłaci wysoką cenę, jeśli zaatakuje Ukrainę, ale USA nie pójdą na wojnę w obronie Ukrainy. Jeśli Putin zaatakuje, jego najcięższą karą będzie większa współpraca transatlantycka. Biden nie idzie na żadne jednostronne ustępstwa, ale jest zainteresowany znalezieniem pokojowego rozwiązania . Wybór należy do Putina.

  Jednocześnie Biden dał jasno do zrozumienia Xi Jinpingowi, że jeśli użyje siły przeciwko Tajwanowi, Chiny będą musiały stawić czoła nie tylko USA, ale większemu sojuszowi złożonemu z AUKUS, czyli Australii, Wielkiej Brytanii i USA oraz QUAD, czyli USA, Japonia, Australia i Indie, wraz z szeregiem innych potencjalnych sojuszników, którzy nie zobowiązali się jeszcze w pełni do wspólnych działań, takich jak Korea Południowa i Filipiny. Japonia jest krajem, który najpełniej zobowiązał się do obrony Tajwanu.

  Z drugiej strony Xi Jinping zadeklarował, że jest zdeterminowany, by w razie potrzeby wzmocnić suwerenność Chin nad Tajwanem. Przeznacza ogromne środki na zbrojenia. Ostatnio zaskoczył świat, demonstrując naddźwiękowy pocisk sterowany.

  Stany Zjednoczone nie mają nic porównywalnego i nie zamierzają konkurować. Myślę, że to właściwa polityka, ponieważ hipersoniczne osiągnięcie Xi Jinpinga nie zmienia równowagi między gwarantowanym obustronnie zniszczeniem, które powstrzyma wrogów przed atakowaniem się nawzajem. Pocisk to tylko zwycięstwo propagandowe. Mimo to wojna między Stanami Zjednoczonymi a ich wrogami stała się bardziej prawdopodobna i nie jest to przyjemny temat do rozważania.

  Ostatnio zadałem sobie pytanie, jak powstała obecna sytuacja? Kiedy w latach 80. rozpoczynałem coś, co nazywam moją polityczną filantropią, wyższość Ameryki nie była kwestionowana. Tak już nie jest. Czemu?

  Część odpowiedzi można znaleźć w postępie technologicznym, którego większość opiera się na sztucznej inteligencji, czyli sztucznej inteligencji, która była w powijakach w latach 80. XX wieku.

  Rozwój sztucznej inteligencji oraz powstanie mediów społecznościowych i platform technologicznych ewoluowały razem. Doprowadziło to do powstania bardzo dochodowych firm, które stały się tak potężne, że nikt nie może z nimi konkurować, ale mogą konkurować ze sobą. Firmy te zdominowały światową gospodarkę. Są wielonarodowi, a ich zasięg rozciąga się na każdy zakątek świata. Wszyscy możemy je nazwać: Facebook, Google, Apple i Amazon. W Chinach istnieją podobne konglomeraty, ale ich nazwy są mniej znane na Zachodzie.

  Ten rozwój ma daleko idące konsekwencje polityczne. Zaostrzył konflikt między Chinami a Stanami Zjednoczonymi i nadał mu zupełnie nowy wymiar.

  Chiny zmieniły swoje platformy technologiczne w krajowych mistrzów; Stany Zjednoczone są bardziej niezdecydowane, aby to zrobić, ponieważ martwią się o ich wpływ na wolność jednostki. Te odmienne postawy rzucają nowe światło na konflikt między dwoma systemami rządzenia reprezentowanymi przez USA i Chiny.

  Teoretycznie sztuczna inteligencja jest moralnie i etycznie neutralna; może być używany na dobre lub na złe. Ale w praktyce jego efekt jest asymetryczny.

  Sztuczna inteligencja jest szczególnie dobra w wytwarzaniu instrumentów kontroli, które pomagają represyjnym reżimom i zagrażają otwartym społeczeństwom. Co ciekawe, koronawirus wzmocnił przewagę represyjnych reżimów, legitymizując wykorzystywanie danych osobowych do celów kontroli publicznej.

  Mając te zalety, można by pomyśleć, że Xi Jinping, który zbiera dane osobowe w celu inwigilacji swoich obywateli bardziej agresywnie niż jakikolwiek inny władca w historii, odniesie sukces. Z pewnością tak myśli i wielu mu wierzy. Chciałbym wyjaśnić, dlaczego tak nie jest. Będzie to wymagało miniaturowej historii Komunistycznej Partii Chin lub KPCh.

  Pierwsza osoba, która zdominowała KPCh, Mao Zedong, dokonał Wielkiego Skoku Naprzód, który spowodował śmierć dziesiątek milionów ludzi. Potem nastąpiła Rewolucja Kulturalna, która zniszczyła tradycyjną kulturę Chin poprzez torturowanie i zabijanie elit kulturalnych i ekonomicznych.

  Z tego zamieszania wyłonił się nowy przywódca, Deng Xiaoping, który uznał, że Chiny żałośnie pozostają w tyle za światem kapitalistycznym. Jego motto brzmiało: „Ukryj swoją siłę i czekaj na swój czas”. Zaprosił obcokrajowców do inwestowania w Chinach, co doprowadziło do okresu cudownego wzrostu, który trwał nawet po dojściu do władzy Xi Jinpinga w 2013 roku.

  Od tego czasu Xi Jinping zrobił wszystko, co w jego mocy, aby zdemontować osiągnięcia Deng Xiaopinga. Poddał prywatne firmy założone pod rządami Denga pod kontrolę KPCh i podważył dynamikę, która je charakteryzowała. Zamiast pozwolić rozkwitnąć prywatnej przedsiębiorczości, Xi Jinping przedstawił swój własny „China Dream”, który można podsumować w dwóch słowach: całkowita kontrola. To miało katastrofalne konsekwencje.

  W przeciwieństwie do Denga, Xi Jinping jest prawdziwym wyznawcą komunizmu. Jego idolami są Mao Zedong i Władimir Lenin. Podczas obchodów 100-lecia KPCh był ubrany jak Mao, podczas gdy reszta publiczności miała na sobie garnitury.

  Zgodnie z zasadami sukcesji ustanowionymi przez Denga, kadencja Xi Jinpinga powinna wygasnąć w 2022 roku. Ale Xi, zainspirowany przez Lenina, uzyskał silną kontrolę nad wojskiem i wszystkimi innymi instytucjami represji i nadzoru. Starannie opracował choreografię procesu, który wyniesie go do poziomu Mao Zedonga i Deng Xiaopinga i uczyni go władcą na całe życie. Aby tego dokonać, Xi musiał zreinterpretować historię KPCh, aby pokazać, że logicznie rzecz biorąc, doprowadzi to do mianowania go przynajmniej na kolejną kadencję.

  Xi Jinping ma wielu wrogów. Chociaż nikt nie może mu się publicznie przeciwstawić, ponieważ kontroluje wszystkie dźwignie władzy, w KPCh toczy się walka tak ostra, że ​​znalazła wyraz w różnych publikacjach partyjnych. Xi jest atakowany przez tych, którzy zainspirowali się pomysłami Deng Xiaopinga i chcą widzieć większą rolę dla prywatnych przedsiębiorstw.

  Sam Xi Jinping uważa, że ​​wprowadza system zarządzania, który jest z natury lepszy od liberalnej demokracji. Ale rządzi zastraszeniem i nikt nie ośmiela się mu powiedzieć tego, czego nie chce usłyszeć. W rezultacie trudno jest zachwiać jego przekonaniami, mimo że przepaść między jego przekonaniami a rzeczywistością powiększa się coraz bardziej.

  Chiny stoją w obliczu kryzysu gospodarczego skupionego na rynku nieruchomości, który był głównym motorem wzrostu od czasu objęcia władzy przez Xi Jinpinga w 2013 roku.

  Model, na którym opiera się boom na rynku nieruchomości, jest nie do utrzymania. Osoby kupujące mieszkania muszą zacząć płacić za nie jeszcze przed ich wybudowaniem. Tak więc system jest budowany na kredyt. Samorządy czerpią większość swoich dochodów ze sprzedaży gruntów po stale rosnących cenach.

  W końcu ceny musiały wzrosnąć ponad poziom, na jaki mogą sobie pozwolić zwykli ludzie. Stało się to w połowie 2021 roku. Do tego czasu boom urósł do niezdrowych rozmiarów. Stanowił prawie 30% gospodarki i pochłaniał coraz większą kwotę kredytu.

  Po stopniowym przyspieszeniu boom na rynku nieruchomości zakończył się z hukiem. Ceny gruntów pod zabudowę mieszkaniową w czerwcu 2021 r. były o ponad 30% wyższe niż rok wcześniej. Władze starały się spowolnić tempo i nakazały bankom nie zwiększać akcji kredytowej na nieruchomości mieszkalne.

  Dyrektywa miała skutek odwrotny do zamierzonego. Utrudniło to największemu i najbardziej lewarowanemu deweloperowi Evergrande wywiązanie się ze swoich zobowiązań. Podwykonawcy, którym nie płacono, przestali pracować, a ludzie, którzy kupili mieszkania, zaczęli się martwić, że mogą nigdy nie otrzymać domów, za które płacili.

  Gdy we wrześniu rozpoczął się główny sezon sprzedaży, było znacznie więcej sprzedających niż kupujących. Przez jakiś czas nie było prawie żadnych transakcji w reklamowanych cenach, ale dziś ceny zarówno gruntów, jak i mieszkań zaczynają spadać. To zwróci wielu z tych, którzy zainwestowali większość swoich oszczędności w nieruchomości, przeciwko Xi Jinpingowi.

  Evergrande znajduje się teraz w zarządzie komisarycznym, a innych deweloperów czeka podobny los. Wierzyciele Evergrande rozpoczęli walkę o poprawę swojej pozycji w przyjmowaniu wypłat z upadłości. Sądy przejęły kontrolę, a ich pierwszym krokiem była ochrona podwykonawców, którzy zatrudniają około 70 milionów pracowników migrujących.

  Zobaczymy, jak władze poradzą sobie z kryzysem. Być może zbyt długo odkładali zajęcie się tym problemem, ponieważ zaufanie ludzi zostało zachwiane. Xi Jinping ma do dyspozycji wiele narzędzi do odzyskania pewności siebie – pytanie brzmi, czy użyje ich właściwie. Moim zdaniem drugi kwartał 2022 roku pokaże, czy mu się udało. Obecna sytuacja nie wygląda obiecująco dla Xi.

  Chiny, ściśle związane z nieruchomościami, borykają się również z poważnym problemem demograficznym. Wskaźnik urodzeń jest znacznie niższy niż wskazują opublikowane dane. Eksperci szacują, że rzeczywista populacja jest o 130 mln niższa od oficjalnej liczby 1,4 mld. Nie jest to powszechnie znane, ale pogłębi kryzys na rynku nieruchomości, spowoduje niedobory siły roboczej, napięcia fiskalne i spowolnienie gospodarcze.

  Xi Jinping napotkał również poważne problemy ze szczepionkami. Chińskie szczepionki zostały zaprojektowane tak, aby poradzić sobie z wariantem Wuhan, ale świat zmaga się teraz z innymi wariantami, najpierw Delta, a teraz Omicron. Xi Jinping nie mógł się do tego przyznać, czekając na nominację na trzecią kadencję. Ukrywa to przed Chińczykami jako winny sekret.

  Wszystko, co może teraz zrobić Xi Jinping, to narzucić politykę „zero Covid”. Wiąże się to z poważnymi blokadami przy najmniejszych oznakach epidemii, ale ma to negatywny wpływ na działalność gospodarczą. Stwarza również poważne trudności ludziom, którzy są natychmiastowo poddawani kwarantannie, gdziekolwiek się znajdują, a ich skarg nie można uciszyć.

  Omicron grozi zgubą Xi Jinpinga. Jest znacznie bardziej zakaźny niż jakikolwiek poprzedni wariant, chociaż jest znacznie mniej szkodliwy dla wszystkich odpowiednio zaszczepionych. Ale Chińczycy zostali zaszczepieni tylko przeciwko wariantowi Wuhan, a winny sekret Xi Jinpinga zostanie ujawniony albo podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich, albo wkrótce potem.

  Omicron wjechał do Chin głównie przez miasto portowe Tianjin, które jest oddalone o 30 minut szybką koleją do Pekinu. Do tej pory rozprzestrzenił się na coraz większą liczbę miast w Chinach. Nie jest już pod kontrolą.

  Ponieważ Zimowe Igrzyska Olimpijskie to prestiżowy projekt Xi Jinpinga, administracja dokłada wszelkich starań, aby odnieść sukces. Zawodnicy są hermetycznie odcięci od miejscowej ludności, ale nie ma sensu kontynuować wysiłku po zawodach. Blokady w całym mieście raczej nie zadziałają przeciwko wariantowi tak zakaźnemu jak Omicron. Jest to widoczne w Hongkongu, gdzie epidemia Omicron wygląda coraz poważniej. Jednak koszt zerowego Covida rośnie każdego dnia, ponieważ miasto jest odizolowane od reszty świata, a nawet od Chin. Hongkong podkreśla szersze wyzwanie, jakie firma Omicron stawia przed Xi Jinpingiem.

  Próbował narzucić całkowitą kontrolę, ale mu się nie udało. Biorąc pod uwagę silną opozycję w KPCh, starannie wymyślone przez Xi Jinpinga wyniesienie do poziomu Mao Zedonga i Deng Xiaopinga może nigdy nie nastąpić.

  Należy mieć nadzieję, że Xi Jinpinga zastąpi ktoś mniej represyjny w kraju, a spokojniejszy za granicą. To usunęłoby największe zagrożenie, przed jakim stoją dziś otwarte społeczeństwa i powinny one zrobić wszystko, co w ich mocy, aby zachęcić Chiny do pójścia w pożądanym kierunku.

  Dziękuję Ci.

  MOJA WNIOSEK: Nie może sfałszować wyborów w Chinach, nie może finansowo manipulować Chinami, nie może w ogóle wpływać na Chiny, więc jest szalony. Nigdy nie wychodzi ze swojej skorupy w ten sposób, jest wyraźnie wkurzony. Bezradny. Nie radzi sobie z Chińczykami. Nie będzie tam “MOVMIENTO NARANJA” (ruch kolorowy). A co gorsza? Amerykanie, Europejczycy i Kanadyjczycy są TAK WŚCIEKLI na swoje własne rządy, głównie z powodu wtrącania się SOROSa, że ​​nie ma nic, czym można nienawidzić Chin, DUŻA SZANSA, że ludzie, których Soros już przeleciał, poprą wojnę z jednym wielkim krajem, z którym zawiódł. Wygląda na to, że ta stara łechtaczka WYGASŁA.”

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Po pierwsze wniosek końcowy jest generalnie słuszny, że Chiny nie dają się kontrolować i coraz bardziej dystansują się od globalistów.
   Po drugie – cała ta propaganda z wersjami koronowirusa jest ściemą propagandową, podobnie jak typowe sorosowe “śpiewki” powtarzane od lat o otwartych społeczeństwach i że Zachodnie społeczeństwa są bardziej “otwarte” niż chińskie,
   Po trzecie – prawdą jest, że Chiny faktycznie maja narastające problemy, w tym, że dały się wpuścić Zachodowi w stworzenie “bańki” spekulacyjnej na rynku nieruchomości, co grozi im podobnymi problemami, jak w Japonii 20-30 lat temu.
   Po czwarte – w Chinach, podobnie jak na Zachodzie, trwa wewnętrzna rozgrywka z globalistami – satanistycznej proweniencji.
   Po piąte – jest mało prawdopodobne, że oryginalny Soros, “pancernik” Rotschilda, jeszcze żyje; to zabiera głos, albo klon, albo sobowtór, albo grafika komputerowa. Takich zjawisk jak z Sorosem jest znacznie więcej na szczytach widocznej władzy.

 4. krnabrny1 says:

  Jako komentarz od siebie dodam jeszcze interesującą obserwację. Pan Soros daje za przykład firmy giganty takie jak Apple, Amazon, Google czy Facebook. Ciekawe, że one wszystkie są z branży tech, czyli …całkowicie zależne od produkcji z Chin!

  Wygląda na to, że Chińczycy zdecydowali się odciąć USA od PoloKokty lub przynajmniej dali to do zrozumienia. Trzeba Wam bowiem wiedzieć, że ten zestaw firm NIE ISTNIEJE bez wsparcia produkcji w zakresie technologii!

  Inną ciekawą obserwacją jest to o czym Pan Soros NIE MÓWI.

  Dziwne jest to, że dał przykład gigantów tylko z jednej branży, a nie wspomniał o takich firmach jak Pfizer, Johnson Johnson czy Astrazeneca, które są dokumentnie umoczone w tym procederze jaki dzieje się na świecie od dwóch lat.

  To wszystko rysuje nam ciekawy obraz świata widzianego przez Pana Sorosa, a między wierszami można wyczytać jeszcze więcej.

  Na zakończenie dodam, że ten człowiek nie wygląda na przestraszonego w tym filmie….on wygląda na człowieka PRZEGRANEGO. Nie wierzy już w to co mówi.

  • mario42 says:

   Pan soros wygląda jak wygląda bo dobrze wie że pustynna szarańcza ma problem który nie wiadomo jak przełknąć.
   Wiadomo, że już przy Mao kręcili się pewni towarzysze wiadomej proweniencji aby doglądać i pilnować wzrastające Chiny zapewne z zamysłem aby (jak inne kraje które wcześniej doglądali) stanowiły kolejną kolonię którą można by wysysać z gigantycznych zasobów. Tyle, że Chińczycy wybili się na samodzielność.
   Dodatkowo Chińczycy to naród handlowy na skalę jeszcze większą niż tzw starsi bracia, naród, który handel ma we krwi od wieków, naród który jest prawdziwie uzdolniony mający na swoim koncie wiele wynalazków (papier, proch, dyferencjał) a nie tylko jeden jakim jest lichwa.
   Tak więc wyhodowali sobie najmocniejszego konkurenta jakiego mogli.

   Konkurenta mającego największe zasoby ludzkie i to nie ludzi jako masę, ale ludzie praktycznych w swej naturze, mający żyłkę do handlu, wychowanych w kulturze w której człowiek nie jest swobodną jednostką jak na tzw zachodzie tylko od dziecka wie, że system chce aby był jego trybem ( i oni wchodzą w tę rolę bo od wieków mają to we krwi).
   Chińczycy to także naród pełen sprytu i cwaniactwa (ciekawie można o tym poczytać w książce pana Plebiaka 36 forteli) i to nie cwaniactwa polegającego tylko na zastraszaniu czy tzw agresji silniejszego ale naród mając w sobie dużą pomysłowość i inteligencje.
   Chińczycy nie szkolą tabunów marketingowców czy innych pseudo humanistów
   tam się kładzie nacisk na nauki ścisłe, mają olbrzymią studencką diasporę która studiuje na najlepszych uczelniach planety.
   Mają także za sobą historię i to nie historię ( hagadę ) wyssaną z brudnego palca na pustyni tylko tysiące lat prawdziwej potęgi.
   Dla nich jak sami mówią 100 lat to jak dla innych 10, a np w 120 lat temu miało miejsce tzw powstanie bokserów które wtedy skończyło się dla nich strasznym upokorzeniem gdy po zabójstwie niemieckiego posła koalicja mocarstw zachodnich+ Rosji i Japonii wkroczyła do Pekinu i splądrowała zakazane miasto.
   Liderem tej “krucjaty byli niemcy pchnięcie napędzeni szaloną “huńską mową”
   Oni to pamiętają.
   Kilka lat temu do mnie do firmy przyjechała chinka tak na oko 30 lat przy kawie zapytałem ją z ciekawości czy słyszała o tym fakcie lub może o sassonie (wojny opiumowe) spojrzała się na mnie lekko mnie prześwietlając ( na szczęście w kuchni byliśmy tylko we dwoje i chyba była szczera) i powiedziała tak znam tę historię, pamiętamy kto co i kiedy.

   To prawda co mówią smok jak śpi to śpi ale nie warto go zbudzić, a co dopiero zbudzić i utuczyć.

   Dlatego pan soros et consortes są smutni bo smok się wybudził i nabrał już sił,
   a kiedy on był potęgą i robił w handlu potomkowie pana s zbierali wielbłądzie g…
   i marzyli o łyku koziego mleka.

   Dodam, że Polska mogła by mieć (tak to nie śmiech ani bujda tylko zwykłe balansowanie sił) świetną sytuację w sojuszu z chinami dla których moglibyśmy być np wieżą szachującą i niemców i rosjan takie mamy miejsce na planszy, że po to się tu pchają amerykanie. Tyle, że do takich gier musimy i my wybić się na niepodległość albo chociaż jakąś jej formę, aktualnie jesteśmy bantustanem, który jest drenowany z zasobów.

   Jednak Chiny aktualnie mają jeden mega minus w moich oczach otóż pod wodzą XI poszli w zamordyzm i masową inwigilację i katalogowanie obywateli (matrix w realu) to nie jest moja wizja ale może dla nich to była jedyna opcja aby szybko wyłapywać agentów obcych wpływów.

   Obyś żył w ciekawych czasach, no i zyjemy 🙂

   • Klub Inteligencji Polskiej says:

    Dziękujemy za bardzo trafne spostrzeżenia…

   • krnabrny1 says:

    Kolega poruszył tak wiele ciekawych kwestii i celnie, że musiał bym wiele napisać…. albo niewiele:-)

    W zasadzie nasze poglądy są zbieżne, zatem wybieram niewiele:-))

    Smok faktycznie jest utuczony i budzi się, ale niestety na kiepskiej karmie, co doprowadzi go do rozstroju żołądka:-)
    Bowiem, choć Chiny wyrosły na tej paszy z biedy, jeszcze w latach 80-tych , to jednak nie za darmo. Wszystko kosztuje. Oni zapłacili za to uzależnieniem. Uzależnili się poprzez samo rozkręcenie produkcji na skalę światową.

    Wydaje się , że dla każdego kraju, a szczególnie tej wielkości podstawą jest suwerenność. Rozumiem to jako, takie gospodarowanie zasobami aby nawet w momencie odcięcia kontaktów między krajowych, gospodarka była się w stanie samodzielnie utrzymać, bez eksportu.

    Ja wiem, że oni połknęli ładnie opakowany amerykański cukierek pod postacią globalnej wioski, ale to mit. Takie podejście do sprawy jest dobre kiedy idea jest prawdziwa i wioska jest faktycznie globalna, jednakże kiedy próbujemy coś takiego zmajstrować, mając nadal wyraźnie podziały na kraje, waluty, systemy prawne, mentalności i tradycje to w rezultacie prowadzi tylko do jednego …… uzależnienie jednych od drugich.

    Dla konstruktorów było to dobre, bo do obsługi takiego systemu potrzebna jest niezmierna masa pośredników, a to kochają najbardziej , jak to kolega ładnie ujął “starsi braci” i w rezultacie WSZYSCY SĄ ZALEŻNIE WŁAŚNIE OD NICH…tak mamy dziś:-)

    Podsumowując nie wiem kto jest teraz w gorszej sytuacji USA, czy Chiny?

    Sięgając trochę dalej wstecz, wyraźnie zarysowuje się obraz powtarzającej się historii. Przypomnę , że jedwabny szlak istniał już dawno. Wówczas Chińczycy zbijali duże pieniądze na tkaninach i ogólnie włókiennictwie.
    Interes kwitł, a towary, szlakiem trafiały na największy ówcześnie rynek zbytu, Europę. Do czasu, kiedy “starsi bracia” postanowili w 19 wieku zlikwidować szlak, budując własne wielkie centrum przemysłu włókienniczego właśnie tu, w Polsce …w Łodzi.

    Geyer, Poznański, Scheibler … te nazwiska zbudowały nowoczesny przemysł włókienniczy w Łodzi, a to nazwiska “starszych braci”.

    Obecnie mamy do czyniena z tą samą taktyką, tylko nie buduje się konkurencji, a wszczyna się wojenki, mające na celu destabilizację tego połączenia.

    Myślę, że suwerenność to najlepsze wyjście dla budzącego się smoka, oni nie mają zresztą wyjścia. Zwykle gdy fabryka staje, to już nikt jej później nie uruchomi, oni to wiedzą.

    A co do Polski, to raptem kilka dni temu wkleiłem artykuł z wypowiedzią Pana Dudy, właśnie z tego powodu, poruszonego również przez kolegę.
    W Polsce się o tym chyba nie mówi, ale za granicą można przeczytać. Pan Duda, powziął decyzję uczestnictwa w Olimpiadzie w Pekinie. Można by to potraktować jako informację, ale biorąc pod uwagę obecne warunki, kiedy to USA, Anglia i Niemcy nawołują do bojkotu igrzysk, ta wypowiedź staje się deklaracją.

    Tym bardziej, że Pan Duda ubarwił swoją wypowiedź, zwrotami typu, że z Chinami Polska miała zawsze dobre stosunki, a to , że USA jest sojusznikiem Polski nie oznacza, że muszą być jedynym.:-)

    Zatem widać wyraźnie, że i w rządzie polskim ścierają się olbrzymie siły nacisku, kto wie, czy ta przykładowa rola Polski jako “wieży” nie jest realizowana, a pojęcie bantustanu tylko wrażeniem?;-)

    • mario42 says:

     Z tym Panem Dudą to jednak nadal intrygująca mnie sprawa.
     Wiem kolega już mi tłumaczył, że te sokoły tak sobie różnie latają.
     Jednak na moje oko mogą polecieć tylko tak daleko jak pozwala na to długość sznurka pomiędzy ich nogą a palikiem wbitym w ziemię.
     To jest ciekawe, że z przywódców państw UE poleciał tylko Pan Andrzej (Wybór kandydata jest interesujący) ja wiem że jak pisał poeta “On został namaszczony, gdyż jest mężem swojej żony”. Trzeba przestudiować skład delegacji musi tam być ktoś kto robi za OP.
     Tarcia są na pewno potężne bo i stawka jest duża.
     Uważnie będę się temu dalej przyglądał.

     Odnośnie Łodzi to me rodzinne miasto więc dodam tylko że Scheibler to jednak niemiec , tę niemieckość widać w osiedlu Księży Młyn facet wybudował dla swych robotników osiedle, szpital, darmową szkołę dla dzieci, sklep z niższymi cenami artykułów spożywczych jakby nie było chciał ich związać ale jednak oddając parę swych marek. Famuły Izraela Poznańskiego (te naprzeciw manufaktury nie umywają się do Księżego Młyna)

     Odnośnie chińczyków i starszych braci
     Przyjmijmy taką hipotezę.
     Największą siłą chińczyków jest masa ludzka, a jeśli są kontrolowani przez siły, które jako cel nadrzędny mają depopulację to taki przywódca przykładowo Pan XI musi przecież zdawać sobie sprawę że docelowo chcą go pozbawić najważniejszej broni, którą może się przeciwstawić tym siłom czy nawet je pokonać.
     Tak więc musiał by być głupcem lub całkowitą szują (po mnie choćby i potop), a te cechy nigdy nie pozwoliłby mu na dotarcie w miejsce w którym jest obecnie.
     Dla mnie Chińczycy nie mogą sobie pozwolić na depopulacje (a bez ograniczenia liczby ludności Chin i Indii plan nie jest do końca takim jak się go często przedstawia) masa ludzka to ich szanse i możliwości oczywiście także zagrożenia i w pewien sposób słaba strona. Reasumując grają dalej w grę w której biorą udział od lat ale uważam, że jasnym jest dla wszystkich, że w Eurobiznesie albo wygrywa jedna osoba albo po kilku godzinach gry gdy sytuacja się nie zmienia przestajemy grać i odchodzimy od stolika (czasowa izolacja).

     • krnabrny1 says:

      Faktycznie, zagalopowałem się z Panem Scheiblerem, przepraszam, a Księży Młyn faktycznie pachnie solidną robotą, szczególnie po odnowieniu, chociaż osobiście przyznam się, że to miejsce pozostawione jakie było, dawało wrażenie natychmiastowego przeniesienia się do epoki:-)

      Co do Pana Dudy, to się nie wypowiadałem, ale jakby mnie ktoś zapytał, to powiedział bym, że sprawa jest prosta. “Jedziemy na Olimpiadę” znaczy “Dajcie więcej forsy!”. Można by to też metaforycznie opisać słowami poety: “To, że daje dupy za pieniądze , nie oznacza, że muszę chodzić do kina na wybrane filmy.”, albo “Sam decyduję kto jest moim alfonsem. Jestem wolny!” …. i tym podobne brzmienia, których mnożyć można bez końca:-)

      Ale kolega poruszył bardzo interesującą kwestię Eurobiznesu. Faktycznie tak jest, tylko wymyślili sobie, że będą dokładać po cichu forsę do banku! W takim układzie każdy się bogaci bez końca i gra może się ciągnąć w nieskończoność!:-)

      Jednak tutaj kończą się analogie, ponieważ w grze tak można , z powodu tego że WSZYSTKIE CENY SĄ WYDRUKOWANE…. stałe i niezmienne! Dodruk pieniądza nie czyni nic poza przedłużeniem gry i ubogacaniem się już bogatych.

      W realu jest gorzej, nie dość, że ceny wariują , to waluta może się okazać po czasie g…. warta, zatem cieszmy się! Bo w nieskończoność tak się nie da!:-)

     • krnabrny1 says:

      Na zakończenie, pewne jest , że wówczas ktoś wpompował wielkie pieniądze, w miejsce Łódź, które było wcześniej niewielką wioską, nie przekraczającą zapewne wielkością wioski zwanej … Grunwald!:-)

     • krnabrny1 says:

      Jeśli kolega jest Lodzermensch i lubi się zastanawiać, to ja bym bardziej pomyślał w jakiej “intencji” wybudowano w Łodzi dworzec multimodalny na 2 miliony ludzi, jakiego nie ma nawet stolica kraju i dlaczego obecnie wiercona jest dziura w ziemi łącząca Kaliską z Fabrycznym, bo w to, że ma to służyć połączeniu z Warszawą nie wierzą nawet krasnoludki!:-)))))

   • krnabrny1 says:

    Dodam jeszcze, że właśnie dramatycznie spadły ceny akcji Facebooka, 25%, szacuje się ponoć na 200 miliardów. Ciekawe do kogo poszła ta suma, może do Chińczyków?

    Tak czy siak, wyglada na to, że Pan Soros nie przesadzał, a rzeczy dzieją się szybko,

 5. krnabrny1 says:

  Tutaj z kolei niezwykle ciekawa hipoteza Pana Jima dotycząca Tonga….

  “FAKT: AUSTRALIA DOSTARCZYŁA NA TONGĘ BIOLOGICZNĄ BROŃ POD PRZYKRYWKĄ „POMOCY”

  OTO SKĄD WIEM:
  TONGA BYŁA CAŁKOWICIE „WOLNA OD COVID”, DOPÓKI NIE PRZYBYŁ NAJWIĘKSZY KRĄZOWNIK W AUSTRALII Z „POMOCĄ”. TERAZ TONGA MA WYBUCH. KTO WIE, CO TO JEST, ALE JEST JASNE, ŻE TO RZĄD AUSTRALII ZROBIŁ TO. PO TYM WYDARZENIU AUSTRALIJSKI STATEK BYŁ PRAWDOPODOBNIE ZAATAKOWANY I CAŁKOWICIE POZBAWIONY NAPĘDU, ZOSTAŁ CAŁKOWICIE UNIERUCHOMIONY NA KILKA DNI BEZ PRĄDU!

  https://www.abc.net.au/news/2022-01-31/hmas-adelaide-loses-power-tonga-mission-volcano/100793112

  https://www.dailymail.co.uk/news/article-10467313/Covid-free-Tonga-goes-lockdown-five-cases-recorded.html

  To już nie pięć przypadków, a 21. I oczywiste jest, że Tonga w jakiś sposób „wyrównała rachunki” wyłączając okręt wojenny, ale to nigdy nie będzie jawna historia, Australia zaciekle zaprzecza jakimkolwiek wykroczeniom, które oczywiście są GÓWNO WARTE . Kiedy wszystkie tajne operacje są podzielone na przedziały, kto na tym statku wiedziałby nawet, że zapasy są skażone? To dla takich jak premier Nowej Zelandii i ktokolwiek wpycha bzdury na temat COVID w Australii, aby to zaaranżować.

  BOJĘ SIĘ GREKÓW NAWET JAK PRZYNOSZĄ DARY!!!!

 6. adamd says:

  Zrozumieć Chiny…
  Cybernetyka społeczna…
  https://www.facebook.com/naiwarszawa/videos/cywilizacja-chińska-doc-józef-kossecki/969446553202535/
  Warto posłuchać…

Wypowiedz się