Wodorowęglan okazuje się najtańszym, najszybszym i najbezpieczniejszym leczeniem COVID

Okazuje się że soda jest nie tylko środkiem skutecznym na raka (co rozpropagował Prof. Nieumywakin – rak żyje tylko w środowisku kwaśnym a zasadowe go zabija maksymalnie w 14 dni).

clip_image002[3]

Teraz sodą skutecznie leczą cov ! + ważne przesłanie !

Broń Boże nie używać sody z marketów z aluminium jako przeciwzbrylaczem !

Redakcja KIP

Wodorowęglan okazuje się najtańszym, najszybszym i najbezpieczniejszym leczeniem COVID
Opublikowano Luty 22, 2021

Nie trzeba być antyszczepionkowcem, aby zobaczyć i zrozumieć, że szczepionki na COVID nie są potrzebne. Nie są one wymagane prawnie, ani z jakiegokolwiek powodu medycznego lub zdrowia publicznego w celu leczenia lub zapobiegania COVID-19. Istnieje szeroka gama powszechnie dostępnych metod leczenia zarówno naturalnego, jak i farmaceutycznego, z których wiele już okazało się bardzo przydatnych.

Teraz nadchodzi doskonała wiadomość dla rasy ludzkiej. Istnieje oficjalne badanie w Akce w Brazylii, które zdumiewa lekarzy, jak szybko pacjenci zarażeni COVID wyzdrowieli po nebulizacji 3 gramami wodorowęglanu sodu (powszechnie dostępna soda oczyszczona) w 100 ml wody podawanej w nebulizatorze.

Jednak złą wiadomością jest to, że istnieją potężne siły, które omówimy poniżej, które nienawidzą dobrych wiadomości i zrobią wszystko, co w ich mocy, aby ocenzurować przydatne informacje medyczne.

Niektórzy ludzie i organizacje zrobią wszystko, aby przepchnąć niebezpieczne eksperymentalne szczepionki nad bezpieczniejsze, tańsze i skuteczniejsze metody leczenia wirusów. Jest to w pełni widoczne w wiadomościach z Białego Domu, gdzie nawet nie próbują ukryć swojej faszystowskiej działalności.

Oni i wielcy giganci technologiczni muszą wiedzieć, że soda oczyszczona nie ma nic wspólnego z “niebezpiecznymi teoriami spiskowymi, dezinformacją COVID-19 i złośliwą zagraniczną propagandą”.

Nowe badania nad wodorowęglanami uzupełniają wydłużającą się listę zabiegów. I nie jest to zaskoczeniem dla nikogo, kto wie, jak i dlaczego działają wodorowęglany. Lekarze i urzędnicy służby zdrowia powinni, ale nie wiedzą, a nawet nie chcą wiedzieć, że infekcje wirusowe są jednogłośnie wrażliwe na zmiany pH.

Prosta alkalizacja krwi zmniejsza podatność komórek na wirusy. Oznacza to, że wodorowęglany mogą być przyjmowane doustnie jako środek zapobiegawczy, a jak dowiadujemy się poniżej, mogą być nebulizowane, a nawet pompowane do płuc u pacjentów z OIOM-u, gdy ich płuca są upośledzone.

Badania zostały przeprowadzone przez Federalny Uniwersytet w Akce (Ufac) we współpracy z Fundacją Oswaldo Cruz (Fiocruz), organizacją zajmującą się badaniami nad wirusami i szczepionkami. Badanie zostało zatwierdzone przez National Ethics and Research Commission (Cnep). Leczenie, które ma na celu poprawę nasycenia tlenem we krwi, zostało już wykonane u około 300 osób w Akce.

Estudo no Acre avalia eficácia do bicarbonato de sódio para tratar Covid-19

Badaczka dr Carolina Pontes mówi, że roztwór na bazie wodorowęglanu pozostawia wydzielinę płucną bardziej płynną. U pacjentów z łagodnymi objawami leczenie odbywa się za pomocą nebulizacji. W cięższych przypadkach wodorowęglan jest wstrzykiwany bezpośrednio do płuc i zasysany z powrotem.

Dr João Rodrigues, 32 lata, przeszedł leczenie. Miał 80% uszkodzonych płuc i spędził już pięć dni w szpitalu. “Poprawa była niezwykle znacząca, coś, co nawet jako lekarz byłem zaskoczony, ponieważ nigdy nie widziałem tak szybkiej poprawy.”

Zakaźność koronawirusa jest w rzeczywistości wyjątkowo wrażliwa na pH. Szczep MHV-A59 koronawirusa jest dość stabilny przy pH 6,0 (kwaśny), ale szybko i nieodwracalnie inaktywuje się przez krótkie leczenie przy pH 8,0 (zasadowym). Ludzki szczep koronawirusa 229E jest maksymalnie zakaźny przy pH 6,0. Zakażenie komórek koronawirusem A59 przy pH 6,0 (kwaśne) zamiast pH 7,0 (neutralne) powoduje dziesięciokrotny wzrost zakaźności wirusa.

Dane sugerują, że IBV koronawirusa wykorzystuje bezpośrednią, zależną od niskiego pH reakcję aktywacji fuzji komórek wirusa. “Fuzja IBV koronawirusa z komórkami gospodarza nie występuje przy neutralnym pH, a aktywacja fuzji jest procesem zależnym od niskiego pH, z połową maksymalnej szybkości fuzji przy pH 5,5. Niewielka lub żadna fuzja wystąpiła powyżej pH 6,0. “

Wodorowęglan jest również krytycznym fungicydem i jest jedynym lekiem na Candida Auris, który jest odporny na fungicydy farmaceutyczne. Jest to wysoce śmiertelna infekcja zagrażająca światu nawet bardziej niż COVID, który jest łagodny w porównaniu, ale prawie nie mówi się o tym ani słowa.

Ta informacja o wodorowęglanach nie ujrzy światła dziennego w głównym nurcie, co jest smutne. Lekarze na całym świecie walczą o pomoc pacjentom w inteligentnym leczeniu od początku pandemii.

Sam system, prasa głównego nurtu i agencje rządowe oraz ludzie tacy jak dr Fauci nalegali na promowanie narracji głównego nurtu, która zawsze jest sprzeczna z prawdą, że istnieją już bezpieczne i skuteczne metody leczenia COVID-19 i jego mutacji.

Są zainteresowani tylko sprzedażą szczepionek społeczeństwu i nie mogą mniej dbać o zdrowie publiczne lub bezpieczne szczepionki. Sterroryzowali całe pokolenie dzieci do tego stopnia, że znaczny procent rozważa samobójstwo i uchodzi im to na sucho.

Oferta specjalna: Mój 100-letni kurs na temat raka w osiemdziesięciu procentach od regularnej ceny 500 dolarów. Więc twój koszt wyniesie tylko 99 dolarów. Kurs jest częścią programu doktoranckiego na Uniwersytecie Da Vinci i, gdy zostanie wzięty na kredyt, kosztuje 1000 euro za obie części.

CHCĘ!

Komentarz

Wielu ludzi uczyniło zdrowie i bezpieczeństwo swoimi bogami – nad wolnością, nad luksusem, nad postępem i pomysłowością, nad Bogiem, nad wszystkim, przynajmniej tak im się wydaje. Podczas “Wieku Covida” widzieliśmy, jak ludzie poświęcają wszystko (pracę, rodzinę, religię, życie społeczne); jednak w miejscach, w których jest to najbardziej intensywne, wskaźniki śmiertelności i infekcji są wyższe, a ignorancja i strach znacznie większe.

Strach i ignorancja są hasłami dnia, a to nigdzie nie jest bardziej widoczne niż w medycynie i zdrowiu publicznym. Społeczeństwo padło ofiarą interesów farmaceutycznych, które wykorzystały naszą skłonność do strachu i ignorancji. Żadne słowa nie są w stanie opisać, w jaki sposób terroryzm farmaceutyczny, ignorancja medyczna i szum medyczny łączą się z ludzkością, trzymając nas jak najdalej od pomocnych naturalnych metod leczenia i leków i niebezpiecznych szczepionek, które zabijają.

Zarówno leczenie HCQ / / antybiotyki, jak i leczenie iwermektyną / / antybiotykami są sprawdzone, bezpieczne i niedrogie. Jednak dowody zostały ukryte przed opinią publiczną. Nawet najbardziej kompetentni eksperci są usuwani z platformy, gdy mówią cokolwiek, co jest sprzeczne z programem szczepień / blokady. Media są współwinne informowania opinii publicznej” – pisze Paul Craig Roberts.

Reakcje na szczepionki COVID są boleśnie wysokie,wyższe niż w przypadku jakiejkolwiek innej szczepionki do tej pory, ale prezesi i właściciele prasy terrorystycznej nie mają ani słowa do powiedzenia na ten temat, ale prawda i tak wycieka, strasząc ludzi, czyniąc prawie połowę społeczeństwa sceptykami szczepionek COVID.

Informacje i siła stojące za medycyną wodorowęglanową dają jasny obraz tego, jak źle jest w dziedzinie zdrowia publicznego. Urzędnicy ds. Zdrowia publicznego są bardziej aniołami śmierci i zniszczenia niż dostawcami zdrowia i bezpieczeństwa ze względu na ich profesjonalne szkolenie, które stymuluje ich do wywoływania strachu i utrwala ich przed rzeczywistymi odpowiedziami na zagrożenia dla zdrowia publicznego.

W Nepalu, który świetnie sobie radzi w dobie COVID,“eksperci ds. Zdrowia publicznego” są wściekli, że zostali zignorowani. “Rząd był bardzo nieefektywny” – mówi dr Anup Subedi, lekarz chorób zakaźnych. “Pojawiła się niechęć do angażowania ekspertów i korzystania z danych i nauki”. Cały świat powinien nauczyć się lekcji i zignorować tych ekspertów, którzy doprowadzili świat do nowej formy piekła. Nie można im ufać.

Jeśli ktoś nie myśli samodzielnie w dobie COVID, czeka go trudny czas. Jeśli ktoś nie myśli samodzielnie, staje się wirtualnym niewolnikiem ludzi i organizacji ze złem (ignorancją) w sercu, co oznacza, że nie mają na sercu naszego najlepszego interesu.

Chociaż nie jest to nic nowego, mamy formę terroryzmu luźną na planecie i możemy łatwo zobaczyć, co robi z dziećmi. Urzędnicy ds. Zdrowia nastawieni na COVID są winni masowego znęcania się nad dziećmi z ich blokadą, maską i szaleństwem dystansu społecznego, z których żaden nie był konieczny w przypadku choroby, którą ponad 99,6 procent przeżywa nawet bez najlepszych metod leczenia, z których większość została stłumiona.

Śmierć w końcu przychodzi do wszystkich, ale przyjdzie później, a nie wcześniej, jeśli prawda o medycynie wodorowęglanowej zostanie kiedykolwiek ujawniona światu.

Wszyscy powinniśmy być zaniepokojeni, gdy prominentne głosy, takie jak Robert F. Kennedy Jr., są cenzurowane, uciszane i zmuszane do znikania z mediów społecznościowych za wyrażanie idei, które są uważane za politycznie niepoprawne, nienawistne, niebezpieczne lub spiskowe.

Jego poglądy na temat szczepionek konfrontują się z terroryzmem, o którym mówię, więc uważaj i uważaj. albo ty i twoje dzieci zostaniecie dodani do długiej listy ofiar, które zostały zranione i zginęły z rąk medycznych terrorystów, którzy zostali przeszkoleni w uśmiechaniu się bez względu na to, co robią.

Ktoś mógłby zapytać, co się stanie po nałożeniu kagańca na tak wybitne cele? Ale w przypadku medycyny lepiej jest zbadać, co dzieje się od czasu, gdy Rockefellerowie przejęli dziedzinę medycyny 100 lat temu. W historii sody oczyszczonej odkryliśmy, że w 1918 roku lekarze z powodzeniem stosowali wodorowęglany w leczeniu grypy hiszpanki.

Konkluzja

Istnieją trzy formy wodorowęglanu. Istnieją wodorowęglany sodu, potasu i magnezu. Są nietoksycznymi głównymi środkami alkalizującymi do zapobiegania i leczenia raka, chorób wątroby, cukrzycy typu I i typu II, tocznia, chorób serca, zatrucia farmakologicznego, operacji chirurgii naczyniowej, przepukliny migdałków z powodu obrzęku mózgu, zatrucia kwasem mleczanowym i hiponatremii lub niskiej soli lub utraty soli z powodu nadmiernego lub nadmiernego wysiłku fizycznego. Badania przeprowadzone przez brytyjskich naukowców z Royal London Hospital pokazują, że wodorowęglan sodu może dramatycznie spowolnić postęp przewlekłej choroby nerek. Jednak debata i ignorancja wokół tych prostych leków trwa.

Armia Stanów Zjednoczonych przyznaje, że wodorowęglan sodu jest lekiem z wyboru w celu usunięcia toksyczności uranu z nerek. Jest to jedyny lek, który to robi. Wodorowęglany są również ostateczną formą chemioterapiii można tylko śmiać się (lub płakać) z głębokiego na milę szaleństwa, które uniemożliwia wszystkim lekarzom zaakceptowanie tego faktu.

Przy około trzech dolarach za funt wodorowęglan sodu przewyższy chemioterapię i radioterapię, ponieważ celuje w kwasowość i warunki niskiego poziomu tlenu. Leczenie raka wodorowęglanami leczy podstawowe powody, dla których komórki nowotworowe tworzą się i stają się agresywne, więc jest to medycznie zdrowa terapia, której nikomu nie należy odmawiać. Podawanie wodorowęglanów sprawia również, że te tradycyjne terapie przeciwnowotworowe są bezpieczniejsze i bardziej skuteczne.

Sód, potas i wodorowęglan magnezu są cudownymi lekami nie z powodu jakiegokolwiek mumbo jumbo, ale z powodu twardej nauki medycznej, historii medycznej i podstawowej fizjologii. Nadal jest tragedią medyczną, że pomija się najtańszy, najszerzej dostępny bezpieczny i skuteczny lek.

Ważne po namyśle

Ważnym punktem jest to, że wodorowęglany działają z innymi lekami w doskonałej harmonii, zarówno farmaceutycznej, jak i naturalnej. Nawet gdy stosowane są najbardziej toksyczne leki, takie jak chemia lub radioterapia, wodorowęglany złagodzą trujące efekty. W przypadku stosowania z innymi naturalnymi lekami jego moc lecznicza zostanie tylko wzmocniona.

Dr Mark SircusAC., OMD, DM (P)

Profesor Onkologii Naturalnej, Instytut Medycyny Holistycznej

Da Vinci Doktor Medycyny Orientalnej i Pastoralnej Założyciel Naturalnej Medycyny Alopatycznej

___

Opublikowano za: https://drsircus.com/general/bicarbonate-proves-to-be-cheapest-fastest-safest-covid-treatment/

Od Redakcji KIP:

Potwierdzamy skuteczność i szybkość działania sody oczyszczonej na koronowirusa ( dwa dni i odpuszcza ostra faza)  na podstawie własnych doświadczeń ! ( Dwie płaskie łyżeczki sparzyć gotującą wodą, dolać zimnej i wypić, najlepiej przed snem ).

Comments

 1. chybanie says:

  Zatem należy oczekiwać delegalizacji sody oczyszczonej w ciągu tygodnia.

 2. pewuen says:

  Przeca dowodów na istnienie jakiegokolwiek wirusa wyizolowanego przez kogokolwiek….(https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2022/01/nie-ma-dowodow-na-istnienie-jakiegokolwiek-wirusa-wyizolowanego-przez-kogokolwiek-gdziekolwiek-na-swiecie/) nie ma, w obec tego co chcecie leczyć, badać, czy co tam kurła dezinformować, się pytam?

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Po pierwsze – do wielu ludzi w dalszym ciągu dociera powszechna narracja, która musi nakierować na poszukiwanie co jest faktycznym powodem.
   Po drugie – to jest użycie, jak w sztuczkach iluzjonisty, innych środków, pod przykrywką “wirusa”, powodujących te objawy grypopodobne, czyli choroby popromiennej. To jest z bardzo dużym prawdopodobieństwem użycie fal elektromagnetycznych, w tym Wi-Fi i 5G, w połączniu z innymi środkami wprowadzanymi do żywności, z oprysków chemtrails itp. w tym z grafenem. Ślady w tym kierunku zawarte są w wielu artykułach na naszej stronie od 2 lat, w tym najbardziej obszerny wywód znajdzie Pan w artykule z maja 2020 r. powtórzonym w październiku 2020 na linku: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2020/10/czy-koronawirus-jest-w-rzeczywistosci-choroba-popromienna-powodowana-przez-promieniowanie-elektromagnetyczne-w-tym-5g-wi-fi-4g-zaktualizowany/
   Nie jest to groźne, a porównywalne do łagodnej grypy, pod warunkiem, że nie słucha się oficjalnych procedur zalecanych przez oficjalną skorumpowaną i zastraszoną medycynę, lecz proste metody zamieszczone m.in. wczoraj na naszej stronie, albo leczenie farmakologiczne amantadyną, ivermektyną, hydroxychlorochininą czy innym środkami.

Wypowiedz się