Robert F. Kennedy Jr. ujawnia globalistyczny plan podważenia wolności poprzez paszporty szczepionkowe

Robert F. Kennedy Jr. ujawnia globalistyczny plan podważenia wolności poprzez paszporty szczepionkowe

(Naturalne wiadomości) Ben Armstrong z New American podzielił się rewelacją Roberta F. Kennedy’ego Jr. dotyczącą globalistycznego celu wyeliminowania wolności.

Armstrong udostępnił materiał filmowy z rozmowy Kennedy’ego z Catherine Austin Fitts, byłej asystentki sekretarza ds. Mieszkalnictwa podczas pierwszej administracji Busha w listopadzie 2020 r. Kennedy, założyciel grupy wolności zdrowia Children’s Health Defense (CHD), powiedział, że elity wykorzystują paszporty szczepionkowe, aby stopniowo pozbawiać wolności.

“Macie dużo wolności w swoim życiu, [ale] kiedy już macie paszporty szczepionkowe, te wolności są teraz przywilejami. I są to przywileje, które są uzależnione od twojego posłuszeństwa wobec ostatecznie nieograniczonego  dyktatu [od] wielu niewybieralnych autorytetów, takich jak Tony Fauci “ – powiedział Kennedy Fitts.

“Nie ma uzasadnienia dla zdrowia publicznego dla tych paszportów szczepionkowych. Wiemy, że szczepionki nie zapobiegają przenoszeniu, dlatego nie mogą zakończyć pandemii. A więc tak naprawdę nie ma dla nich uzasadnienia dla zdrowia publicznego. “ (Powiązane: Orwellowski program paszportów szczepionkowych opiera się na kłamstwie “umowy społecznej”.

Kennedy wspomniał również o możliwości rozszerzenia tych paszportów szczepionkowych na cyfrową walutę, którą można manipulować, aby ukarać osoby naruszające protokoły zdrowotne.

“Załóżmy, że naruszasz zasadę dystansu społecznego – wiedzą o tym, ponieważ znają twoją lokalizację 24 godziny na dobę – mogą powiedzieć: “Dopóki się nie zastosujesz, jesteś w areszcie domowym i możesz wyjść z domu tylko po to, aby kupić w lokalnych sklepach spożywczych. Nie możesz podróżować, nie możesz dostać benzyny” – powiedział Kennedy, który nazwał paszporty szczepionkowe “urządzeniem kontrolnym”.

Demokraci, globalistyczne elity traktują ludzi jak niewolników. “Wszystkie te prawa stały się teraz przywilejami, [które] są uzależnione od waszego posłuszeństwa w ich dyktacie. [To obejmuje] twoje wyniki kredytu społecznego i wszystkie inne myśli, na które mogą patrzeć. Przyznał, że rząd i przemysł mają więcej władzy, niż ludzie powinni im dać.

Armstrong zgodził się z Kennedym. “Paszporty szczepionkowe zmieniają twoją wolność do przywilejów – i pozwólcie, że to powtórzę, ponieważ jest to w 100 procentach prawda. Tak złe są paszporty szczepionkowe. Nie powinno mieć znaczenia, czy jesteś demokratą, czy republikaninem, jeśli mieszkasz w Ameryce, kochasz konstytucję i kochasz wolność. Paszport szczepionkowy niszczy wszelką wolność” – powiedział Armstrong. (Powiązane: Ben Armstrong mówi Mike’owi Adamsowi: Mandaty szczepionkowe Bidena poprzedzają upadek Ameryki – Brighteon.TV.)

“Wasza wolność nie jest już prawem, [ale] czymś, na co zasługujecie, będąc posłusznymi tyranom. Chcesz iść do szkoły? Nie możesz – chyba że będziesz posłuszny tyranom. Nie możesz iść do pracy lub na imprezę sportową, jeśli nie będziesz posłuszny tyranom. Widzisz, jak źli są ci ludzie?”

Armstrong wskazał również, że Demokraci i globaliści, których reprezentują, nienawidzą założyciela CHD za to, że działa wbrew tej narracji.

“Widzisz globalistów? Myślą o tym w ten sposób: “Jeśli po prostu będziesz posłuszny, nie zniszczymy cię”. I usprawiedliwiają to, obwiniając cię. Gdyby mogli mnie zniszczyć, co chcieliby, usprawiedliwiliby to, mówiąc: “To jego wina, że nie był posłuszny” – powiedział Armstrong.

Lewica kochała Kiedyś Roberta F. Kennedy’ego Jr. – ale gdy tylko nie był posłuszny, był już ofiarą. Jak tylko myśli swobodnie, nie wypluwa argumentów, o których mówi mu, że musi powiedzieć [i jest] politycznie niepoprawny – natychmiast, jest wrogiem.

Nowy amerykański pisarz kontynuował: “Partia Demokratyczna, sama w sobie, jest za globalizmem i odsuwaniem Ameryki od tego, na czym została założona. Przyznają to: zawsze mówili, że chcą przejść do socjalizmu, być jak Europa i stać się częścią globalnego europejskiego rządu. Chcą zakończyć Amerykę, dlatego opowiadają się za otwartymi granicami. Nie chcą, aby był to suwerenny naród.

“Partia Demokratyczna traktowała cię w ten sposób przez całe twoje życie. Jeśli nie będziesz posłuszny politycznie poprawnej mowie, pobiją cię – nie fizycznie, ale werbalnie. Pobiją cię. Będą próbowali zniszczyć cię w twoim miejscu pracy, będą próbowali zniszczyć twoją pracę, będą próbowali cię wyprzeć. Jeśli nie jesteś politycznie poprawny, będą próbowali zniszczyć twoją karierę.

“Robert F. Kennedy Jr. Pokazuje, że jesteś lubiany przez innych Demokratów tylko dlatego, że jesteś posłuszny i jesteś niewolnikiem. Jeśli zastosujesz się do tego, co ci każą, zamiast mówić “weź swój paszport szczepionkowy i wepchnij go”, będziesz niewolnikiem na zawsze.

Obejrzyj poniższy film, na którym Armstrong mówi o Kennedym ujawniającym globalistyczny plan zniszczenia wolności.

Ten film pochodzi z kanału The New American na Brighteon.com.

Tyranny.news ma więcej o tym, jak paszporty szczepionkowe służą wyeliminowaniu wolności.

Źródła obejmują:

Brighteon.com

ChildrensHealthDefense.org

Opublikowano za: https://www.naturalnews.com/2022-01-18-plan-to-undermine-freedom-through-vaccine-passports.html

Wypowiedz się