Gnostyccy Iluminaci mieli rację, naprawdę mamy do czynienia z nieokiełznaną AI (sztuczną inteligencją)

Publikujemy drugi z bardzo ważnych 4 w kolejności  artykułów ( wraz z linkami pod artykułami) o sztucznej inteligencji, największym zagrożeniu naszych czasów, które obecnie rozumie coraz więcej osób.

Piszący ten tekst, około 22 lata temu prowadził w ramach Klubu “Twórców Ekorozwoju” spotkanie z prof. Adamem Shaffem, filozofem, członkiem globalistycznego Klubu Rzymskiego i wielu innych światowych, topowych organizacji, który stwierdził już wtedy, że w ciągu 30-50 lat robotyzacja i cyborgizacja działalności posunie się tak daleko, że nieracjonalny człowiek stanie się niepotrzebny i cyborgi oparte na sztucznej inteligencji, najpierw przejmą zarządzanie nad ludzkością, a w następnym etapie wyeliminują irracjonalnego, emocjonalnego człowieka z powierzchni Ziemi.   Na pytanie piszącego te wyrazy:

To co jest groźniejsze – jądrowa III wojna światowa, czy rządy cyborgów?
Profesor odpowiedział: To jest bardzo dobre, wręcz fundamentalne pytanie odnośnie dylematu nadchodzących czasów, których ja nie dożyję ( miał wtedy około 90 lat).

Zaawansowane eksperymenty ze sztuczną inteligencją w powszechnym wydaniu, zawarte są w poprzedzającym artykule, ostrzeżenie Benjamina Fulforda o zarządzaniu globalistycznymi marionetkami w skali świata w czasach fałszywej plandemii  w poniższym artykule i dwie rozmowy sprzed 7 lat Davida Wilcocka z Coreyem Goodem w dwóch następnych dwóch artykułach wskazują na to niezwykłe poważne zagrożenie.

Redakcja KIP

Posted on 

Jak mówi stare przysłowie, prawda jest dziwniejsza niż fikcja. Okazuje się, że Gnostyccy Iluminaci (GI) mieli rację, naprawdę mamy do czynienia z nieokiełznaną AI (sztuczną inteligencją), która kontroluje mafię chazarską. Ludzkość musi pokonać tę sztuczną inteligencję lub stać się niewolniczymi robotami pracującymi wiecznie, aby służyć umysłowi maszyn.

Kiedy Gnostyccy Iluminaci po raz pierwszy skontaktowali się ze Stowarzyszeniem Białego Smoka aby ostrzec przed AI, byliśmy sceptyczni. Następnie skontaktowaliśmy się z jednym z pierwotnych członków ściśle tajnej grupy MJ12 utworzonej przez prezydenta Dwighta Eisenhowera w celu zbadania “obcych.” Powiedział mi, że jego grupa doszła do tego samego wniosku.

Teraz otrzymujemy dramatyczne nowe dowody świadczące o tym, że tak właśnie jest. Jak donosiliśmy niedawno, Białe Kapelusze myśleli, że osiągnęli duże zwycięstwo zatrzymując na Antarktydzie szefa Światowego Forum Ekonomicznego w Davos (WEF) Klausa Schwaba i szefa Banku Centralnego UE Christine Lagarde.

Schwab został zastąpiony przez sztuczną inteligencję. Teraz, w tym tygodniu Światowe Forum Ekonomiczne zorganizuje “wirtualny Davos“, w którym będą się przechwalać, że: Gobalny kryzys COVID-19 zadziałał jako światowy akcelerator dla wdrożenia inicjatyw sztucznej inteligencji (AI).”

https://www.weforum.org/events/the-davos-agenda-2022

Światowe Forum Ekonomiczne obiecuje również, że kluczowe organizacje, w tym WHO, MFW i Bank Światowy, współpracują w celu zapewnienia dodatkowego wsparcia finansowego dla WHO i jej partnerów programu COVAX w celu zapewnienia wszystkim krajom równego dostępu do szczepień.”

https://www.weforum.org/agenda/2021/06/a-new-commitment-for-vaccine-equity-and-defeating-the-pandemic/

Teraz rosyjskie FSB ustaliło co jest w dużej części tych szczepień, które WEF chce nałożyć na ludzkość: nanoboty umożliwiające zdalne sterowanie ludźmi za pomocą sztucznej inteligencji. Ta nowa koncepcja proponuje wykorzystanie nanobotów neuronowych do połączenia z korą nową mózgu człowieka – najnowszą, najmądrzejszą, “świadomą” częścią mózgu – z “syntetyczną korą nową mózgu” w chmurze. Nanoboty będą następnie zapewniać bezpośrednie monitorowanie i kontrolę sygnałów do i z komórek mózgowych w czasie rzeczywistym.

W tym tygodniu grupa liderów avatarów będzie promować ten program na wirtualnym Davos. Cyfrowa persona (przedstawiciele AI), którzy wezmą udział w tym forum, to: Narendra Modi premier Indii, Kishida Fumio premier Japonii, António Guterres Sekretarz Generalny Organizacji Narodów Zjednoczonych, Ursula von der Leyen Przewodnicząca Komisji Europejskiej, Scott Morrison Premier Australii, Joko Widodo prezydent Indonezji, Naftali Bennett premier Izraela, Janet L. Yellen Sekretarz Skarbu Stanów Zjednoczonych, Yemi Osinbajo wiceprezydent Nigerii, Xi Jinping prezydent Chińskiej Republiki Ludowej, Olaf Scholz kanclerz federalny Niemiec, Kristalina Georgieva Dyrektor Zarządzający Międzynarodowego Funduszu Walutowego (MFW), John F. Kerry specjalny wysłannik prezydenta ds. klimatu Stanów Zjednoczonych Ameryki, Christine Lagarde Prezes Europejskiego Banku Centralnego, Anthony S. Fauci dyrektor Narodowego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych, Narodowego Instytutu Zdrowia Stanów Zjednoczonych Ameryki itd.

Nasze źródła CIA mówią, że osoba pojawiająca się jako Fauci na ekranach telewizorów jest zdecydowanie awatarem sztucznej inteligencji, ponieważ prawdziwy Fauci został stracony. Przekazali nam również to:

Istota udająca Lekarza Naczelnego administracji [Bidena], Vivek Murthy, nie jest człowiekiem, ale komputerowo generowanym obrazem (CGI) nałożonym na dynamiczny algorytm, który forsuje fikcyjną narrację Covid z jakiejś ukrytej szczeliny w Waszyngtonie, powiedział porucznik David Hoffer, analityk programowy w siedzibie Dowództwa Cybernetycznego Armii USA w Fort Gordon.

Według źródeł azjatyckiego tajnego stowarzyszenia, CIA, MI6, NSA i FSB, obecnie trwa masowy kontratak przeciwko tej sztucznej inteligencji i jej ludzkim sługom z wypranymi mózgami. Jest to widoczne w wielu pozornie niezwiązanych, ale dramatycznych wydarzeniach na całym świecie, od Antarktydy i Południowego Pacyfiku po Północ Norwegii.

Na przykład, układ Haarp w Norwegii, który spowodował wybuch wulkanu La Palma na Atlantyku, został zlikwidowany przez brytyjskie siły specjalne, według MI6.

https://www.thedrive.com/the-war-zone/43828/undersea-cable-connecting-norway-with-arctic-satellite-station-has-been-mysteriously-severed

W wyniku tego ataku wulkan La Palma na Atlantyku przestał wybuchać. Oznacza to, że wschodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych nie jest już zagrożone 100-metrowym tsunami.

Usunięcie tego zagrożenia pozwoliło wojskowym Białym Kapeluszom na podjęcie bezpośrednich działań przeciwko mafii chazarskiej i powiązanym z AI sługom w Stanach Zjednoczonych.

Spowodowało to awarię sztucznej inteligencji podającej się za rzeczniczkę prezydenta USA Jen Psaki (jako tło, wnuk Davida Rockefellera, Mark Zuckerberg, grał rolę Psaki dopóki nie złapał Covida i nie zniknął na 12 dni, zanim został zastąpiony przez awatara sztucznej inteligencji). W każdym razie nieprawidłowo działająca AI Psaki wydała w zeszłym tygodniu następujące zagrożenia:

W całym kraju szukamy sposobów na powstrzymanie ludzi przed korzystaniem z ich podstawowych praw…ponad 13000 strażników narodowych zostało uruchomionych w 48 stanach, aby wspierać szczepienia….”

Odtwarzacz video

Tak naprawdę sztuczna inteligencja próbuje wykorzystać oddziały z kontrolowanymi umysłami do walki z rezerwą Stanów Zjednoczonych, która została aktywowana w 43 stanach i wkracza do Waszyngtonu.

Ta wiadomość odzwierciedla trwającą walkę o uwolnienie USA:

Młodzi żołnierze będą walczyć z “doświadczonymi bojownikami o wolność” w dwóch tuzinach hrabstw Karoliny Północnej w dwutygodniowych ćwiczeniach partyzanckich, w których próbują obalić “nielegalny rząd”

https://www.dailymail.co.uk/news/article-10391995/US-Army-conduct-two-week-guerilla-war-training-exercise-woods-North-Carolina.html

Usunięcie, najprawdopodobniej szantażowanego i skompromitowanego, księcia Andrzeja jako szefa amerykańskiej i brytyjskiej Marynarki Wojennej, było kluczowym wydarzeniem pozwalającym na przeprowadzenie kontrataku, podają źródła MI6 i NSA.

Nowy szef Marynarki Wojennej wyjaśnił:

Wielka Brytania jest zarządzana przez Admiralicję, jest to kraj wywiadu marynarki wojennej. Nie możemy mieć w to wplątanego członka marynarki.” Ponadto, powiedział, oficjalne stanowisko Admiralicji jest następujące:

“Żadne laboratoria na całym świecie nie udowodniły istnienia Covid 19, co oznacza, że cywilne światowe rządy są w stanie zdrady stanu od dwóch lat. Teraz próbują uciec. Głowa IV Rzeszy George Bush został stracony, więc IV Rzesza stawia opór.”

Inne źródła zgadzają się, że bitwa szaleje. Na przykład źródła NSA mówią, że Dowództwo marynarki wojennej USA w kształcie swastyki zostało zalane, a połączenia z nazistami zniszczone.”

https://www.kitsapsun.com/story/news/2022/01/08/navy-takes-measures-thwart-culvert-clogging-flood/9129672002/

Następnie zobaczyliśmy wydanie następującego dramatycznego filmu o masywnej erupcji wulkanu na Tonga”

Odtwarzacz video

Według źródeł CIA w regionie Południowego Pacyfiku: Było to zniszczenie ogromnej głębokiej podziemnej bazy wojskowej (DUMB) z tunelami biegnącymi w każdym kierunku. Zauważcie, że w tym samym czasie doszło do dużego trzęsienia ziemi w Cieśninie Sundajskiej w Indonezji. Kolejny DUMB został zniszczony.

Dodano kolejny kontakt:

“Tonga ma kilka tuneli należących do Chińczyków i dostęp do głębokich łodzi podwodnych. Dzięki głębokim wodom, które otaczają płytką linię brzegową koralowców. Zostały one zniszczone.”

Udało nam się również skontaktować z wysokim rangą rosyjskim źródłem FSB na temat sytuacji na Ukrainie, który powiedział: “Nie chcemy rządzić Ukrainą, chcemy tylko usunąć faszystów umieszczonych przez agentów ONZ, takich jak Victoria Nuland.”

FSB i Rosjanie postrzegają ONZ jako swojego prawdziwego wroga, a fałszywą administrację Bidena jako pełnomocników ONZ, według źródła.

“Rosja próbuje odbudować ZSRR. ONZ próbuje umieścić wojsko w całej Rosji i wspierać kolorowe rewolucje. Jednak kiedy ONZ próbuje zdestabilizować, nie robią nic nowego, powtarzają to samo przez 20 czy 25 lat, więc teraz wiemy jak ich powstrzymać.”

“Rosja jest całkowicie uprawniona do przejęcia Ukrainy przez prawo. Ukraina to nic innego jak pranie brudnych pieniędzy, więc jeśli Rosja wejdzie na Ukrainę, niech Bóg ich błogosławi”, mówią źródła MI6.

Usunięcie księcia Andrzeja otworzyło akta wywiadu Marynarki Wojennej pokazujące, że na Ukrainie było 16 zakładów wojskowych kierowanych przez nazistów. Naziści aktywnie mordowali także wszystkich przeciwników politycznych na Ukrainie, zauważają źródła CIA.

Nadszedł czas zemsty. W piątek wieczorem u wybrzeży Norfolk wynurzył się rosyjski okręt podwodny z napędem atomowym. Okręt posiada 16 pocisków Buława, każdy wyposażony w dziesięć niezależnych głowic nuklearnych. W tym samym czasie Rosja wysłała na Wybrzeże Szwecji ziemnowodne okręty szturmowe.

Źródło FSB twierdzi, że osiągnięto porozumienie z wojskiem amerykańskim i chińskim aby zająć się prawdziwym źródłem problemu – którym ich zdaniem jest ONZ. Cała idea ONZ jest przestarzała. Nie jest to jedność państw. To forsowanie zasad tylko jednego kraju, zauważa źródło.

Jednym krajem“, do którego odnosi się źródło, nie są Stany Zjednoczone, ale raczej grupa kierowana przez sztuczną inteligencję, która obecnie organizuje swój wirtualny szczyt w Davos.

FSB rozprawia się również z forsującymi szczepionki i politykami przekupionymi przez forsujących szczepionki, podaje źródło.

W każdym, razie coraz więcej ludzi wycofuje się z Programu Szczepień. Wszystko wychodzi na jaw. Program DARPA amerykańskiego wojska ujawnił sensacyjne dowody na to, że szczepionka i fałszywa pandemia były Umyślnym spowodowaniem śmierci milionów ludzi koordynowanym na najwyższych szczeblach

Nowo wydane dokumenty wojskowe zaprzeczają zeznaniom Dr Fauciego pod przysięgą.

Oto cały plik PDF DARPA dla czytelników, którzy chcą przeprowadzić własne badania.

https://newsrescue.com/wp-content/uploads/2021/09/defuse-project-drastic-analysis-1.pdf

Defuse Project Drastic Analysis 1

DARPA nie jest jedyna. Jak zauważa źródło CIA Hakerzy włamali się do wszystkich firm farmaceutycznych i ukradli wszystkie dane medyczne dotyczące szczepionek, dzięki Bogu! Wielkie przebudzenie wystartowało! Prześlijcie ten link wszędzie.”

Włamanie ujawniło między innymi, że niektóre partie szczepionek były 50 razy bardziej zabójcze niż inne. Potwierdza to tezę, że wtajemniczonym podawano placebo lub bezpieczne szczepionki, podczas gdy “niepożądani” byli celowo zatruwani.

Tego rodzaju dowody są więcej niż wystarczające aby uzasadnić interwencję wojskową w celu usunięcia skorumpowanych rządów cywilnych i ONZ.

Źródło NSA zgadza się i mówi, że publiczne Trybunały w stylu Norymbergi rozpoczną się w kwietniu. Oczywiście inne źródła podają, że procesy trwają już od jakiegoś czasu.

Zauważamy również ponowne pojawienie się Donalda Trumpa, który nie forsuje już szczepionek. “Skończyliśmy z nakazami. … Nakazy są katastrofą dla kraju“, powiedział, argumentując, że wymagania dotyczące szczepionek są “po prostu absolutnie dziesiątkujące naszą gospodarkę.” Trump, który pojawia się na wiecach w USA, jest w rzeczywistości jego sobowtórem (tym z białymi oczami i podwójnym podbródkiem), podają źródła NSA. Jest jednak upoważniony przez prawdziwego Trumpa do wypowiadania się w jego imieniu, podają źródła. Prawdziwy Trump jest w Bazie Lotniczej Thule, przygotowując się do nadchodzącej kampanii wojskowej mającej na celu wyzwolenie Stanów Zjednoczonych, dodały źródła. Źródła azjatyckiegoo tajnego stowarzyszenia, MI6 i inne mówią, że popierają tego Trumpa.

Wyzwolenie USA spowoduje upadek ONZ itd. zgadza się wiele źródeł.

Oto co dowódca sił kosmicznych miał do powiedzenia na temat ogólnej sytuacji:

Doszło do całkowitego upadku systemu. To już się zaczęło. Następnie, niektórzy ludzie będą próbować żyć dalej, ale życie nie będzie już takie samo.

Wszystko się zmieni. Sądy, szkoły, bankowość itp. Atak rakietowy w Korei Północnej, inwazja wojenna Rosji, inwazja KPCh na Tajwan; wszystko to jest teatrem.

Nie jesteśmy już również pod kontrolą brytyjskiej monarchii. Rozpadły się Dynastie Rothschildów, Rockefellerów, Iluminatów, Bushów i Clintonów. Oszukańcza pandemia Covid 19 rozluźnia się bardzo szybko. Uważajcie na Fauciego, bo to jest klucz.

Zobaczymy.

17 stycznia 2022

Autor: Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

Źródło: https://benjaminfulford.net/2022/01/17/the-gnostic-illuminati-was-right-we-really-are-dealing-with-a-rogue-ai/

Opublikowano za: https://meditation539.com/2022/01/17/benjamin-fulford-gnostyccy-iluminaci-mieli-racje-naprawde-mamy-do-czynienia-z-nieokielznana-ai-sztuczna-inteligencja/

Od Redakcji KIP:

W uzupełnieniu do tej tematyki linki:

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2021/02/najwieksze-zagrozenie-ktore-teraz-zagraza-swiatowej-spolecznosci-narodow/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2021/01/dla-calej-ludzkosci-nic-nie-jest-bardziej-niebezpieczne-niz-wyjatkowosc-technologiczna/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2021/02/znaczenie-technologii-kontroli-umyslu-mind-control-w-strategii-globalistow-catherine-austin-fitts/

Wypowiedz się