Dla całej ludzkości nic nie jest bardziej niebezpieczne niż WYJĄTKOWOŚĆ TECHNOLOGICZNA!

Każdy chce wiedzieć, dokąd naprawdę zmierza ludzka rasa

Grupa Badawcza Konwergencji Kosmicznej


Biorąc pod uwagę niezwykle niebezpieczną trajektorię nieokiełznanych  poszukiwań naukowych i postępu technologicznego, obecna tyrańska technokracja naraziła całą cywilizację planetarną na wielkie niebezpieczeństwo. Instytucje naukowe i sektory technologiczne ściśle ze sobą
współpracowały, aby udoskonalić sztuczną inteligencję aż do wysoce zaawansowanej autonomicznej superinteligencji, co przekłada się na technologiczną osobliwość. Dlatego od dawna przepowiadany Moment Feniksa jest naprawdę bardzo blisko
!


Każdy mieszkaniec planety Ziemia powinien głęboko kontemplować następującą proroczą mądrość, tak jakby od niej zależał los ludzkości.

„Kiedy wiedza naukowa i stosowana technologia
osiągną krytyczny poziom zaawansowania, bez wiedzy duchowej i kierowania się autorytetem moralnym , cywilizacja planetarna przestanie istnieć taką, jaka jest. Kiedy pewne progi zostaną przekroczone w zakazanych obszarach niebezpiecznych poszukiwań naukowych i rozwoju technologicznego, los ludzkości zostanie nagle i na zawsze zmieniony ”.

~ Grupa Badawcza Konwergencji Kosmicznej

Nieubłagane dążenie The Powers That Be do wytworzenia kultury naznaczonej przez sztuczną inteligencję, robotyczny transhumanizm osiąga crescendo wraz z zaplanowaną wcześniej pandemią koronawirusa i Wielkim Resetem .

Obowiązkowa szczepionka przeciwko COVID-19 i świadectwo odporności odzwierciedlają gwałtowne przyspieszenie przekształcania homo sapiens w syntetyczną rasę transhumanistyczną, mocno kontrolowaną przez tyrańską technokrację.

Jednak to intensywny rozwój sztucznej inteligencji w kierunku nieosiągalnej doskonałości Autonomicznej Superinteligencji (AS) ostatecznie podyktuje datę zakończenia obecnej rasy ludzkości.

Wszystko, co trzeba zrobić, to rozważyć krzywą rozwoju intelektualnego człowieka i jego integrację z transhumanistyczną inteligencją opartą na sztucznej inteligencji.

W świetle tych surowych realiów jest teraz jasne, że klasa naukowa / technologiczna jest gotowa osiągnąć swoje niezmiernie błędne cele, kierując się niezwykle niepewnym programem transhumnanizmu.

Najbardziej niefortunnym aspektem tej szybko rozwijającej się tragedii szekspirowskiej jest to, że populacje na całym świecie są całkowicie nieświadome tragicznej sytuacji, która jest po cichu tworzona przez naukowców z MAD i ich bogatych sponsorów, którzy stanowią globalną elitę władzy.

Ich głównym celem jest oczywiście niemożliwe osiągnięcie ludzkiej nieśmiertelności. Niemniej jednak są zdeterminowani, by ugruntować swoje miejsce w historii, nawet jeśli takie przedsięwzięcie zagraża całej ludzkości.

Biorąc pod uwagę ogromne i katastrofalne skutki społeczne, których wkrótce doświadczy każdy naród na Ziemi, istnieje tylko jeden sposób na spięcie narastającej spirali w dół do otchłani AS.

CosmicConvergence.org
27 stycznia 2021

rekomendowane lektury

Ekstremalne niebezpieczeństwa i eskalacja ryzyka, przed którym stoi dziś ludzkość

Opublikowane za: https://stateofthenation.co/?p=49910

Comments

  1. adamd says:

    No to módlmy się…
    Na pocieszenie bądź „pokutę” polecam klasyka.
    https://lubimyczytac.pl/ksiazka/145919/koniec-wiecznosci
    Nadzieja umiera ponoć ostatnia.

Wypowiedz się