Zimowe przesilenie wywoła duże zmiany

Posted on 

W związku z tym, że hybrydowa III wojna światowa szaleje w kierunku planetarnego wyzwolenia, nadszedł czas aby pomyśleć o tym jak będzie wyglądać zwycięstwo. Podczas gdy zbliża się zimowe przesilenie 21 grudnia, musimy wyobrazić sobie świat, w którym miłość, nadzieja, ambicja, dobroczynność, przyjaźń i wszystkie te dobre rzeczy dominują w dyskursie publicznym i politycznym.

Po wyzwoleniu będziemy mogli sami zdecydować jakiego świata chcemy dzisiaj, jutro, za pięć lat, za tysiąc lat itd. Nie ma wątpliwości, że wkraczamy w erę wykładniczej ekspansji życia ziemskiego, w tym ludzkiego, we wszechświecie. Pomyślcie więc, jak wyglądałaby idealna planeta i jak możemy się tam stąd dostać.

Spójrzmy teraz jak toczy się wojna o wyzwolenie planety Ziemia. Pamiętajcie, zachodnia ludzkość została przejęta przez starożytną satanistyczną sektę. Tak zwani przywódcy większości krajów zachodnich wykorzystali kłamstwa, morderstwa, przekupstwo i strach, aby zmanipulować nas do swojego diabelskiego ostatecznego celu, jakim jest trwałe niewolnictwo dla większości ludzkości.

Ich publiczny dyskurs staje się coraz bardziej napięty i przerażający: Rosja ma wypowiedzieć wojnę, Chiny mają wypowiedzieć wojnę, Iran ma uzyskać broń nuklearną, Omikron itp. pozabijają nas wszystkich, musimy się zaszczepić, szczepionki nas pozabijają itp. Rozumiecie, żyjemy w dystopijnej rzeczywistości.

Musimy jednak zdać sobie sprawę z tego, że coraz bardziej negatywna inwektywa bluzgana przez korporacyjne media propagandowe jest oznaką czystej paniki i strachu wśród szatańskich elit.

Na przykład, w Wielkiej Brytanii wojsko i wywiad wypowiadają wojnę głęboko skompromitowanemu przywództwu cywilnemu. Oto kilka surowych informacji na ten temat od szefa MI6:

MI6 poprosiło mnie o przejęcie, więc po prostu wykonuję swoją pracę. Królowa była zbyt miękka, a także głęboko uległa wobec mafii chazarskiej, więc poproszono mnie o przejęcie władzy żelazną pięścią. Ci płatni zdrajcy zostaną powieszeni za szyję. US NIH SARS, który zatwierdziły nakaz [szczepień] co oznacza w prawie przestępczy spisek w celu popełnienia masowych morderstw, zbrodni przeciwko ludzkości, zbrodni wojennych, zdrady stanu. wszystko to jest rozpatrywane przez Marszałka Sądu Wojskowego.

Oto niektóre z dowodów, które ich powieszą:

W 42 tygodniu “raportu z obserwacji szczepionki przeciw COVID-19,” Brytyjska Agencja Bezpieczeństwa Zdrowia przyznała na stronie 23, że “poziom przeciwciał N wydaje się być niższy u osób, które nabywają zakażenia po dwóch dawkach szczepienia.” Dalej wyjaśnia się, że ten spadek przeciwciał jest zasadniczo trwały

Przeczytajcie to sami … Strona 24.

Vaccine Surveillance Report Week 42

https://assets.publishing.service.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/1027511/Vaccine-surveillance-report-week-42.pdf

Pierwszym szefem, któremu spadnie głowa jest brytyjski minister Brexitu David Frost

https://www.reuters.com/world/uk/uk-brexit-supremo-frost-resigns-blow-johnson-mail-sunday-2021-12-18/?utm_source=reddit.com

Powieszeni zostaną również czołowi urzędnicy w Irlandii i Wielkiej Brytanii Martin Fraser i Simon Case wraz z sześcioma ostatnimi urzędującymi premierami, mówi MI6. Premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson również został pozbawiony całej władzy, informuje agencja.

Według źródeł Mossadu, to nagranie, na którym brytyjska policja wycofuje się od protestujących przeciwko szczepionkom, jest oznaką tych zmian.

Trwa również operacja polowania i zabijania skierowana przeciwko szatańskim drapieżnikom dziecięcym w USA, podają źródła CIA. Oto niektóre dowody ich zbrodni z ostatniego wydania WikiLeaks przez źródła agencji, które wspierały Juliana Assange’a:

W e-mailu wysłanym do Johna Podesta i kilku jego przyjaciół, do których był zaadresowany w 2015 roku, Tamera Luzzatto napisała, że dzieci będą przywiezione taksówką na ich imprezę przy basenie w celach “rozrywkowych”. Imię i wiek trojga dzieci zostały wymienione w e-mailu. Te nazwiska pojawiły się również na zatrważającej, chronionej hasłem stronie, prowadzonej przez Luzzatto, zwanej Kołyska Evie. Na blogu można było zobaczyć niemowlęta “surowe i nieodcięte”. Strona miała również erotyczne tytuły zakładek i była powiązana z inną zatrważającą stroną, blogiem Jacka, która reklamowała, że nieocenzurowane wersje nagich dzieci są dostępne dla subskrybentów premium.

Oto zdjęcia i obrazy, które to potwierdzają:

Wiemy, że Julian Assange został zamordowany lata temu, ale coś spowodowało, że agencje ponownie ujawniły jego akta. Chcielibyśmy poprosić naszych czytelników o pomoc w ich przejrzeniu i znalezieniu ważnych rzeczy do podzielenia się z resztą z nas.

https://file.wikileaks.org/file/?fbclid=IwAR2U_Evqah_Qy2wxNY12FMqFC5dAFUcZL5Kl4FIfQuMFMp8ssbM46oHXWMI

To polowanie na pedofilskie-drapieżniki znajduje nawet odzwierciedlenie w korporacyjnych doniesieniach medialnych, takich jak następujące:

Skarga karna Nevady przeciwko matce, która rzekomo wydała swoją 9-letnią córkę długoletniemu producentowi CNN Johnowi Griffinowi z Vermont ujawnia niepokojące nowe szczegóły dotyczące chorego układu.

Ujawnia również, że władze po raz pierwszy dowiedziały się o zdeprawowanych skłonnościach Griffina 18 miesięcy temu – jednak FBI aresztowało go dopiero w piątek

https://www.foxnews.com/us/cnn-john-griffin-child-trafficking-devices-seized-september-2020

Potem wyszło na jaw: Projekt Veritas mówi, że osobą nagraną fantazjującą o genitaliach nieletniej dziewczyny jest producent CNN, Rick Saleeby.”

Teraz nagle CNN zamyka swoje biura rzekomo z powodu nieistniejącego “COVID.”

https://www.wsj.com/articles/cnn-closes-offices-as-covid-19-cases-spike-11639876526

Następną rzeczą, na którą musimy zwrócić uwagę, jest trwająca międzynarodowa cyberwojna mająca na celu odcięcie mafii chazarskiej od kontroli nad finansami i dużymi konglomeratami IT. Na tym froncie schwytanie na Antarktydzie szefowej UE Christine Lagarde i szefa Davos Klausa Schwaba pozbawiło mafię chazarską kontroli nad międzynarodowym systemem transferów pieniężnych SWIFT, podają źródła Mossadu.

Poniższe wiadomości potwierdzają tę informację.

Rosja, Indie i Chiny będą rozwijać wspólne struktury finansowe aby umożliwić im pogłębienie więzi gospodarczych w sposób, na który obce państwa nie będą mogły wpływać, poinformował Kreml

https://www.rt.com/russia/543258-moscow-china-create-independent-structure/

Ponadto, bezpośrednio potwierdziliśmy, że międzynarodowe przelewy pieniężne wymagają teraz tylko siedmiocyfrowego kodu oddziału banku i numeru konta bankowego danej osoby. Przelewy nie trwają już wiele dni, a wszystkie te informacje SWIFT nie są potrzebne.

Na froncie IT, Mark Zuckerberg został zdecydowanie pozbawiony kontroli nad Metą, nową nazwą Facebooka.

Facebook rodzic Mety ogłosił w czwartek zamknięcie około 1500 kont powiązanych z firmami związanymi z “cybernajemnikami” oskarżonymi o szpiegostwo aktywistów, dysydentów i dziennikarzy na całym świecie w imieniu płacących klientów. Meta przedstawiła plany ostrzegania około 50000 osób, które według niej mogły być celem w ponad 100 krajach, firm, które obejmują kilka siedzib lub założonych w Izraelu, który jest wiodącym graczem w branży cyber-inwigilacji.

https://www.france24.com/en/live-news/20211216-meta-targets-cyber-mercenaries-using-facebook-to-spy

Oczywiście, mafia chazarska broni się. Izrael prowadzi “symulację” ataku na globalny system finansowy w dziesięciu krajach, który obejmuje “przedstawicieli USA, Wielkiej Brytanii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Niemiec, Włoch, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Tajlandii, Międzynarodowego Funduszu Walutowego i Banku Światowego.

https://www.timesofisrael.com/israel-said-to-lead-10-country-simulation-of-major-cyberattack-on-world-markets/

Jest całkiem oczywiste, że do tej pory, przynajmniej Turcja i Liban zostały mocno dotknięte tym atakiem. Funt libański spadł z 1500 za dolara do około 25000 za dolara. Turcja została zmuszona do zamknięcia swoich rynków akcji, ponieważ jej waluta gwałtownie spadła o 54% rok do roku, a inflacja sięga 21%.

https://www.zerohedge.com/markets/turkey-halts-all-stock-trading-currency-disintegrates-central-bank-powerless-halt-collapse

https://www.reuters.com/world/middle-east/lebanons-central-bank-will-start-selling-us-dollars-commercial-banks-sayrafa-2021-12-16/?utm_source=reddit.com

Jest to całkiem dobre przypuszczenie, że kryptowaluty zostaną wkrótce zagrabione przez mafię chazarską, która będzie walczyć o utrzymanie swojego fałszywego reżimu Bidena.

Jednak wysiłki te są matematycznie skazane na niepowodzenie. Dług federalny USA wynosi $287859 na gospodarstwo domowe płacące podatek dochodowy, na podstawie oficjalnego poziomu zadłużenia 28,9 biliona dolarów. Jednakże, jeśli pominiecie szacunki Zarządu Rezerwy Federalnej w St. Louis i inne, że rzeczywisty dług, w tym takie rzeczy jak zobowiązania bez pokrycia, wynosi ponad 200 bilionów. To wychodzi na około 2 miliony dolarów długu na gospodarstwo domowe.

https://www.cnsnews.com/index.php/commentary/terence-p-jeffrey/federal-debt-equals-about-287859-income-tax-paying-household

Faktem jest, że właściciele mafii chazarskiej w amerykańskim rządzie korporacyjnym są bankrutami. Dlatego kontenery piętrzą się na morzu w Los Angeles, podczas gdy Wielka Brytania stoi przed kilometrowymi kolejkami ciężarówek czekających na coś.

https://www.reuters.com/world/uk/several-miles-trucks-queued-up-near-british-port-dover-reuters-photographer-2021-12-16/?taid=61bb408d4bd3090001f15e3f&utm_campaign=trueAnthem:+Trending+Content&utm_medium=trueAnthem&utm_source=twitter&utm_source=reddit.com

Najważniejsze jest to, że jeśli łańcuchy dostaw się rozpadają, to gospodarka się załamuje. Jeśli gospodarka się załamuje, rozpad ładu społecznego nie jest daleko w tyle, zauważa ekonomista James Rickards.

https://dailyreckoning.com/the-great-supply-chain-collapse/

To dlatego rekordy morderstw są rozbijane w całej Ameryce, podczas gdy sklepy detaliczne są plądrowane, a Amerykanie odmawiają pracy za niewolnicze zarobki.

Podczas gdy Zachód pozostaje pogrążony w niewypowiedzianej III Wojnie Światowej, Chiny i Indie grożą pozostawieniem nas w pyle, wprowadzając erę nieograniczonej energii z wodoru. W najnowszym opracowaniu na tym froncie,

Największy chiński rafinator ropy naftowej China Petrochemical Corporation lub Sinopec, rozpoczął budowę największej na świecie fabryki zielonego wodoru w dalekim zachodnim regionie Xinjiang. Będzie to pierwszy w Chinach zakład produkcji wodoru zasilany całkowicie energią słoneczną.

https://www.scmp.com/economy/china-economy/article/3160153/chinas-hydrogen-energy-industry-accelerates-country-races

Pamiętajcie, że nikt z nas nie powinien płacić za gaz, kiedy moglibyśmy tankować nasze samochody wodorem z paneli słonecznych na dachach naszych samochodów i domów.

W każdym razie, pozostali przywódcy mafii Chazarskiej, tacy jak szatańska marionetka Kabała, burmistrz Nowego Jorku Bill de Blasio, próbują kurczowo uczepić się władzy zwiększając tyranię:

Jeśli powiesz: ‘Twoja wypłata zależy od [bycia lobotomizowanym szczepionką] albo stracisz zdolność do cieszenia się życiem i robienia rzeczy, które chcesz robić’, ludzie podejmą praktyczną decyzję, powiedział burmistrz Nowego Jorku w wywiadzie dla CNN.

Odtwarzacz video

Dlatego nowojorski Senat i Zgromadzenie chcą uchwalić ustawę, która pozwoliłaby im aresztować każdego podejrzanego o “znaczące zagrożenie dla zdrowia publicznego.”

Nie martwcie się, to ludzie tacy jak de Blasio zostają aresztowani i przewiezieni do Bazy Lotniczej Thule, podają źródła Amerykańskiego Dowództwa Kosmicznego.

W Australii również rozpoczęło się aresztowanie polityków. Wiktoriańska policja pozwoliła Lynn Bennetts opublikować w Wiktoriańskim Parlamencie, Sądzie Najwyższym itd. zawiadomienie o legalnym sankcjonowanym moratorium. Szeryf wydaje nakazy aresztowania głównych przywódców, polityków i biurokratów; tajne państwo ma zostać usunięte, mówią źródła australijskiego wywiadu.

Premier Wiktorii Daniel Andrews, już ukrył się po wezwaniu do stawienia się przed sądem pod zarzutemukrytej zdrady“.

https://www.dailymail.co.uk/news/melbourne/article-10311281/Dan-Andrews-goes-leave-ordered-court-concealing-TREASON-fraud.html

Podobne rzeczy dzieją się na całym świecie, twierdzi wiele źródeł. Głównym celem tych ataków jest Grupa Oktagon w Szwajcarii i przywództwo sekty śmierci Chabad. To zdjęcie młodego Billa Gatesa z satanistą Chabad ujawnia wiele o ich władzy.

Na koniec w tym tygodniu, znowu zakończymy jakąś Kosmiczną Operą. Coś się dzieje na Antarktydzie, gdzie duże samoloty są wysyłane aby utworzyć jakieś stanowisko dowodzenia poza kontrolą istniejących rządów światowych.

Watch: An Airbus A340 Just Landed in Antarctica for the First Time

Nasze źródła w Amerykańskim Dowództwie Kosmicznym mówią, że coś naprawdę zadziwiającego i historycznego zostanie ujawnione. Nadal nie powiedzą co, ale podekscytowali nas poniższym zdjęciem, które jak twierdzą, jest “autentycznym zdjęciem rozbitego UFO na Marsie.”

Ujawnili też materiał filmowy z flotą UFO sfilmowaną niedawno w pobliżu Antarktydy

https://mobile.twitter.com/ChillzTV/status/1468340361697402886

Dowództwo Kosmiczne obiecało zaprosić tego pisarza do odwiedzenia bazy lotniczej Thule “wkrótce.” Jeśli tak się stanie, podzielimy się tym co zobaczymy z naszymi czytelnikami i widzami.

Jak zwykle jednak to my, ludzie, musimy się wyzwolić i nie czekać aż gigantyczny statek-matka wykona za nas robotę.

20 grudnia 2021

Autor: Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

Źródło: https://benjaminfulford.net/2021/12/20/winter-solstice-to-trigger-big-changes/

Opublikowano za: https://meditation539.com/2021/12/23/benjamin-fulford-zimowe-przesilenie-wywola-duze-zmiany/

Comments

  1. chybanie says:

    Mimo oporów co do prawdziwości treści zawartych w tym artykule muszę przyznać, że jest dobrze opatrzony odnośnikami, z których kilka sprawdziłem i rzeczywiście zawierają treści, na jakie powołuje się autor.
    Wypadałoby zatem dać się bardziej przekonać po tej lekturze.
    Autor zrobił, co mógł.

Wypowiedz się