Mafia chazarska zwiera szyki wokół kanału ściekowego

Posted on 

Ogólnoświatowa ofensywa mająca na celu trwałe uwolnienie ludzkości od szatańskiej mafii chazarskiej nasila się na wszystkich frontach, zgadzają się różne źródła. Największym kolejnym posunięciem jest powrót Ukrainy na łono matki Rosji, według wyższych rangą źródeł w amerykańskim wojskowym dowództwie kosmicznym. Pozbawi to mafię chazarską kontroli nad ich rodową ojczyzną Chazarią (Ukraina).

Upadek Ukrainy odetnie od narkotyków i innych działań związanych z praniem brudnych pieniędzy, które wspierają fałszywą administrację “pieprzyć” Joe Bidena, podają źródła. Pamiętajcie, kiedy Anglosasi mówią “pieprz się“, to znaczy, że są gotowi do walki na śmierć i życie. Wielu Amerykanów, zwłaszcza w wojsku i agencjach, właśnie to robi. I nie popełnijcie błędu, to jest walka na śmierć i życie, jak każdy świadomy człowiek zdaje sobie teraz sprawę.

Mamy do czynienia z szatańskim kabałem, który próbuje zabić was i waszą rodzinę. Na przykład, Ursula Van Der Leyen, niewybrana szefowa Komisji Europejskiej, powiedziała prasie, że jest za odrzuceniem wieloletniego Kodeksu Norymberskiego i zmuszeniem ludzi do szczepień. Innymi słowy, przyznaje, że jest zbrodniarzem wojennym, który chce prowadzić leczenie oparte na kłamstwach i wbrew woli ludzi.

https://thepostmillennial.com/eu-chief-nuremberg-code

Kolejnym zbrodniarzem wojennym, który musi zostać aresztowany jest Justin Castro, morderca brata, mandżurski kandydat, który próbuje przekształcić Kanadę w satanistyczne totalitarne państwo. Spójrzcie na niego poniżej jak próbuje zmusić szczepienia na dzieciach aby walczyć z chorobą, co do której jego rząd publicznie przyznaje, że nie mogą nawet udowodnić jej istnienia

Odtwarzacz video

Powodem, dla którego ci ludzie nadal są u władzy jest to, że są grupą silnych, liczącą milion członków dywersantów, którzy kontrolują najwyższe poziomy rządów w większości krajów zachodnich.

Na przykład, historia horroru rozgrywającego się obecnie w Australii ma swoje korzenie w morderstwie premiera Australii Harolda Holta w 1967 roku na rozkaz szantażysty Davida Rockefellera, Henry’ego Kissingera, według źródeł australijskich tajnych służb. MI6 potwierdza, że Australia została potajemnie usunięta z Brytyjskiej Wspólnoty Narodów w 1973 roku. Dlatego Zarząd Rezerwy Federalnej mógł zwolnić premiera Kevina Rudda w 2010, roku po tym jak próbował powstrzymać atak nuklearny na Japonię, podają źródła. Atak ten nastąpił 11 marca 2011 roku i jest nam znany jako “katastrofa” w Fukushimie.

Poniższy obrazek pokazuje jak przeciętny Australijczyk podnosi się przeciwko swojej szatańskiej klasie rządzącej.

Stan Wiktoria widział rekordową demonstrację 450000 ludzi przeciwko faszystowskim środkom “pandemii“, podczas gdy prasa reagowała bredniami. Jednak dyktator stanu Dan Andrews stracił siódmego posła w ciągu kilku dni, pozostawiając swój rząd w strzępach.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-10270753/Victorias-Dictator-Dan-loses-SEVENTH-MP-days-Andrews-Government-left-tatters.html

Źródła MI6 obiecują, że Australia wkrótce zostanie wyzwolona.

Istnieje również ruch na rzecz wyzwolenia Wielkiej Brytanii. W związku z tym, prośba w związku z e swobodnym dostępem do informacji wysłana 16 czerwca 2021 roku, zadając najbardziej podstawowe i fundamentalne pytania dotyczące nauki, w sprawie której wasze rządy wydają edykty ograniczające prawa Brytyjczyków“, otrzymała w zeszłym tygodniu odpowiedź, że ta informacja nie jest w posiadaniu przez Izbę Gmin.”

Źródła MI6 twierdzą, że ta odpowiedź została ostatecznie dopuszczona, ponieważ brytyjskie wojsko jest świadome, że rząd cywilny został przejęty przez gangsterów i podejmuje działania naprawcze.

Prawdziwą bitwą będzie jednak walka o zniszczenie siedziby mafii chazarskiej w Szwajcarii i Niemczech, podają źródła CIA. Źródła Amerykańskiego Dowództwo Kosmicznego (dawniej określanego tutaj jako Pentagon) mówią, że wielka bitwa toczy się teraz wokół Czarnego Lasu w południowych Niemczech i Czechach. Ten obszar jest dobrze znany z okropnych polowań kabała. Rezydencja Rothschildów była punktem wypadowym dla tych imprez, na których kabał polował, gwałcił i zabijał dzieci w lesie. Clintonowie byli tam również gośćmi VIP, mówi źródło CIA. Amerykańskie Dowództwo Kosmiczne twierdzi, że likwidują kompleks podziemnych baz w regionie, zamykając siedzibę mafii chazarskiej wokół Jeziora Genewskiego w Szwajcarii.

Bitwa o oczyszczenie podziemnych baz pokazuje jak toczy się wojna o przyszłość planety Ziemia w wielu wymiarach. Nie jest to abstrakcyjne, ponieważ wymiary obejmują finanse, medycynę, informacje, bitwy prawne i inne.

Spójrzmy teraz na prawny front bojowy związany z atakiem na podziemne bazy w Niemczech. To jest trwający proces Ghislaine Maxwell, który mafia chazarska próbuje przekształcić w cyrk. Jak zauważa źródło Mossadu Największa sprawa pedofilskiego handlu dziećmi w historii jest całkowicie utrzymywana z dala od mediów głównego nurtu i kierowana przez córkę [zhańbionego byłego szefa FBI] Jamesa Comeya, która jest głównym prokuratorem.”

Tej farsie przewodniczy sędzia Alison Nathan, która została wyznaczona na to stanowisko przez Joe Bidena miesiąc przed rozpoczęciem procesu. Oczywiście, Biden (prawdziwy dawno nieżyjący) sam jest znanym gościem na pedofilskiej wyspie Jeffreya Epsteina.

Już tak zwana “sędzia” Allen uznała Ghislaine Maxwell prośbę o zatajenie “sensacyjnych i nieczystych” informacji.

Doniesienia medialne na temat tego procesu pokazują, że starają się aby wyglądało to tak jakby rzekomo martwy Epstein i kilku celebrytów uprawiało seks z dojrzałymi seksualnie 15-latkami; “tut tut.” (tut tut – wyrażenie oznaczające nie zgadzanie się z czymś)

Zobaczcie jak Media Mockingbird rażąco okłamują. Nagłówek sugeruje, że 14-letnia świadek zeznała, że Jeff Epstein przekazał ją prezydentowi Trumpowi. Jednak w treści artykułu donoszą, że świadek zeznał, że nie było wykroczenia ze strony Trumpa. Niestety, zbyt wiele osób czyta tylko nagłówki gazet, a nie pełne artykuły“, tak źródło Mossadu skomentowało to co korporacyjne doniesienia przekazują ws. procesu.

Nie wspomina się o systematycznych torturach i morderstwach dzieci przed okresem dojrzewania, które miały miejsce na tej wyspie. Pamiętacie ten obraz zakrwawionego materaca sfotografowanego przez drona na wyspie?

CIA przysłało nam serię bardzo niepokojących zdjęć z wyspy Epsteina takich rzeczy jak dzieci, którym odrywano twarze. To są “sensacyjne i nieczyste” informacje, które starają się trzymać z dala od publicznego oka. Zdecydowaliśmy się dołączyć jeden z tych obrazów zatrważającym takim jaki jest, ponieważ musimy raz na zawsze zmierzyć się ze złem stojącym za tym.

Inną rzeczą do uświadomienia jest to, że nie chodzi o to co wydarzyło się na jednej wyspie. Jest wiele dowodów na istnienie światowej sieci pedofilskich tortur używanych przez mafię chazarską.

Źródła Mossadu informują, że “Super agent Tajnego Państwa Richard Branson jest obywatelem Terramar.” Dla przypomnienia Terramar to podmiot stworzony przez rodzinę Rothschildów dla Maxwell, który miał własne paszporty, pełny immunitet dyplomatyczny (tzn. członkowie byli ponad prawem) i kontrolę nad oceanami świata. Branson jest pilotem okrętów podwodnych z własną linią okrętów podwodnych. Jego Nekker Island to krótka przejażdżka łodzią lub łodzią podwodną (G Maxwell) od Wyspy Epsteina Little St James. Przekazał ponad 3 miliardy dolarów Clintonom – zdecydowanie jeden z największych darczyńców“, zauważa Mossad.

Branson raz próbował zwabić tego pisarza na parodię proces Michaela Shrimptona oferując mi darmowy bilet pierwszej klasy do Anglii. Shrimpton był sądzony za ostrzeżenie o planowanym ataku terrorystycznym na Igrzyska Olimpijskie w Londynie w 2012 roku.

W każdym razie, jakkolwiek przebiegnie pokazowy proces Maxwell, możecie być pewni, że te potwory zostaną schwytane i zabite, obiecują źródła Stowarzyszenia Białego Smoka.

Najlepszym sposobem na wykończenie mafii chazarskiej jest jednak odcięcie ich kontroli nad światowymi finansami. Na tym froncie trwa pełna ofensywa finansowa mająca na celu doprowadzenie do bankructwa należących do chazarskiej mafii: BIS, Rady Rezerwy Federalnej i Banku Centralnego UE itp., potwierdzają to liczne źródła, w tym członkowie europejskiej rodziny królewskiej.

W niektórych krajach będziemy mogli zobaczyć zapaść gospodarczą jeśli wierzyciele G20 nie zgodzą się na przyspieszenie restrukturyzacji zadłużenia i zawieszenie obsługi zadłużenia, podczas gdy restrukturyzacje są negocjowane, powiedziała na blogu szefowa MFW Kristalina Georgieva. Georgieva nie wspomniała o tym, że nie mówiła o małych krajach rozwijających się, ale raczej o miejscach takich jak Stany Zjednoczone.

https://news.yahoo.com/imf-warns-economic-collapse-unless-161920058.html

Na tym froncie, rząd korporacyjny USA wydaje się, że odłożył w czasie bankructwo do 31 stycznia (18 lutego włączając dwutygodniowy okres karencji) poprzez sprzedaż strategicznych rezerw ropy naftowej USA do Indii i Chin.

Nie powstrzyma to jednak bankructwa rodzin, które są właścicielami nie tylko USA, ale także ONZ, BIS, MFW, Banku Światowego itp. Przyczyną może być chińska firma zajmująca się nieruchomościami Evergrande, podają źródła CIA. CIA zauważa: Evergrande jest skończone. Obecnie Komunistyczna Partia Chin jest właścicielem i kontroluje Evergrande. Zagraniczni obligatariusze nie dostaną wypłaty. Tylko obligatariusze wewnątrz Chin dostaną wypłaty. Będzie to miało poważne konsekwencje finansowe na świecie. Szególnie dla australijskiego rządu [kontrolowanych przez Rockefelleró], Citicorp, JP Morgan Chase i Goldman Sachs.

Mają wiele miliardów dolarów zainwestowanych w obligacje Evergrande. Komunistyczna Partia Chin nie wykupi obligacji. Nie zapomnijcie o derywatach, których suma przekracza 1 bilion dolarów.”

Spójrzcie na ten film, w którym prezes Europejskiego Banku Centralnego Christine Lagarde nazywa obecny profil inflacji “garbem.”

Odtwarzacz video

Wygląda na przerażoną, prawda? Gdy ten raport miał się ukazać, CIA poinformowało nas, że Lagarde, nadzorca Rothschildów Klaus Schwab i wielu innych uciekło na Antarktydę.

Pamiętajcie, Lagarde pozowała przed bramą poświęconą Babilońskiemu Bogu Ba’alowi (aka Szatanowi) wraz z sekretarzem generalnym ONZ Antonio Guterresem na “szczycie rządów światowych” w 2017 roku.

Korporacyjne media propagandowe próbują umieścić odważną twarz na tej sprawie mówiąc, że zamierzają wycofać wszystkie chińskie firmy z amerykańskich giełd. W rzeczywistości jednak Chińczycy zdecydowali się powstrzymać ich przed praniem ich pustych dolarów do Chin za pośrednictwem giełdy.

Widzimy również, że Departament Skarbu USA oskarża Japonię i Chiny o potencjalnie “nieuczciwe” praktyki walutowe. Chodzi im o to, że te kraje przestały kupować bezwartościowe obligacje rządowe USA.

https://mainichi.jp/english/articles/20211204/p2g/00m/0in/014000c

Podczas gdy Zachód trwa w dystopijnym koszmarze, popadając w bankructwo, faszyzm i wreszcie rewolucję, reszta świata radzi sobie całkiem dobrze. W zeszłym tygodniu Chiny ogłosiły, że przez następne pięć lat będą co roku tworzyć lasy o rozmiarach Belgii.

Indie tymczasem w tym roku osiągnęły swój cel na rok 2030, polegający na tym, że 40% energii pochodzi ze źródeł odnawialnych, dziewięć lat przed terminem.

https://pib.gov.in/PressReleasePage.aspx?PRID=1777364

Oczywiście Zachód też pozostawi resztę świata w pyle, gdy tylko zostanie wyleczony z pasożytniczej infekcji mafii chazarskiej. Na przykład, mafia chazarska nie będzie już w stanie tłumić technologii zmieniających cywilizację, takich jak darmowa energia, o której mowa w artykule poniżej.

https://www.sciencealert.com/for-the-first-time-a-fusion-reaction-has-generated-more-energy-than-absorbed-by-the-fuel

Ponadto, kiedy ta wojna się skończy, ludzie będą całkowicie zszokowani prawdą jaka wyjdzie na jaw. Oto co mówi o tym źródło Mossadu:

Każdy kto jest mocno promowany przez system matrixa, jest zniekształceniem-dezinformacją, która odepchnie człowieka od prawdy. Jeśli uważasz, że wiadomości są fałszywe, poczekaj aż dowiesz się o historii ludzkości. Nawet w szkołach matrixa uczyli nas, że zwycięzcy wojny piszą książki historyczne. Jeśli zdałeś sobie sprawę, że światem rządzą drakońskie, szatańskie i nikczemne elity, ile zniekształceń jest naprawdę w naszych szkolnych podręcznikach? Syjoniści, Jezuici, mafia chazarska, Iluminaci, rodziny linii krwii, Reptylianie, Archonci, sataniści, lucyferianie, masoni — to grupy odpowiedzialne za wszystkie napisane książki w naszej współczesnej cywilizacji.

Jak mówi stare powiedzenie “Prawda was wyzwoli.”

6 grudnia 2021

Autor: Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

Źródło: https://benjaminfulford.net/2021/12/06/78786/

Opublikowano za: https://meditation539.com/2021/12/09/benjamin-fulford-mafia-chazarska-zwiera-szyki-wokol-kanalu-sciekowego/

Comments

 1. chybanie says:

  Ten mrok trwa już zbyt długo. Nie wiem, czy dążenie do światła nie doprowadzi nas do porażenia słonecznego i ślepoty.

 2. adamd says:

  https://www.youtube.com/watch?v=bmAUoHZEnls
  Jakie jest źródło tej informacji??

 3. adamd says:
 4. adamd says:

  Podsumowanie…
  Szkoda, że już nie żyje.
  George Carlin, The Planet
  https://www.youtube.com/watch?v=Gtszpk9zLL4

Wypowiedz się