10 powodów, dla których syjonistyczny Izrael zamordował prezydenta Johna F. Kennedy’ego

Następujące dziesięć głównych powodów zabójstwa Johna F. Kennedy’ego zostało

zaczerpniętych z poprzedniego eseju zatytułowanego: Warren Commission Report: The Most Absurd Investigation In US History

Who killed JFK? I dlaczego to zrobili?

Chociaż lista ta jest dość wyczerpująca, w żadnym wypadku nie jest kompletna. Kennedy wyraźnie miał misję udaremnienia postępu programu Nowego Porządku Świata. Był ponuro świadomy, że NWO podstępnie wkracza w każdy aspekt społeczeństwa obywatelskiego w Ameryce i na całym świecie. Starając się ostrzec USA, JFK zrobił sobie wrogów bardzo bogatych i bardzo potężnych zarówno w kraju, jak i za granicą.

Lista “Top 10” w następujący sposób:

(1) JFK wydał Dekret Wykonawczy 11110, który zasadniczo pozbawił władzy System Rezerwy Federalnej. Ten międzynarodowy syndykat przestępczy jest prywatnym kartelem bankowym bez rezerw i nie jest federalny, ponieważ jego właściciele są bardziej zagraniczni niż krajowi. Podobnie jak prezydent Andrew Jackson, wiedział, że FED musi odejść, jeśli ma być wolność od trwałego niewolnictwa zadłużenia usa. Nie trzeba dodawać, że bankierzy NWO nie tolerowaliby takiej zuchwałości, a JFK wiedział, że zapłaci największą cenę.

(2) JFK obiecał zamknąć CIA wkrótce po nieudanej operacji w Zatoce Świń. CIA jest dziadkiem wszystkich czarnych operacji i psyopów na całym świecie, w tym wszystkich głównych wydarzeń terrorystycznych przed i po 911 roku. Przy tak ogromnym i nieodpowiedzialnym czarnym budżecie finansującym tak wiele nielegalnych planów, JFK zrozumiał, że CIA jest przysłowiowym luźnym kanonem. Zwolnienie dyrektora CIA, Allena Dullesa, okazało się ostatnią kroplą. Podobnie jak jego przysięga,, że “rozbije CIA na tysiąc kawałków i rozproszy ją na wiatr”.

(3) JFK realizował plany zakończenia wojny wietnamskiej. Jego niepowodzenie w ściganiu wojny bardzo zirytowało Kościół Rzymskokatolicki, głównego podżegacza wojny. Jako pierwszy rzymskokatolicki prezydent USA dał jasno do zrozumienia podczas swojej kampanii, że będzie działał z całkowitą niezależnością od wpływów Watykanu i zawsze będzie rządził zgodnie z własnym sumieniem. Zakończenie wojny wietnamskiej stało się numerem jeden programu polityki zagranicznej JFK, co postawiło go w poważnej sprzeczności z całym Światowym Rządem Cieni.

(4) JFK stanowczo sprzeciwił się izraelskiemu planowi rozwoju broni jądrowej. Jego bezkompromisowa postawa rozwścieczyła izraelskiego premiera Dawida Ben Guriona i sprowadziła na niego gniew MOSSADu. Uzbrojony w broń jądrową Izrael był podstawowym celem tych, którzy kontrolowaliby rezerwy ropy i gazu na całym Bliskim Wschodzie. JFK doskonale zdawał sobie sprawę z zamiarów Izraela terroryzowania całego Bliskiego Wschodu groźbami nuklearnego armagedonu.

(5) JFK przystąpił do planów ujawnienia wysoce tajnych informacji dotyczących prawdy o UFO i obecności obcych na planecie Ziemia. Był jedynym członkiem Majestic 12, który chciał pełnego ujawnienia się Amerykanom. To, że istnieją pozaziemskie istoty biologiczne, zafascynowało JFK i czuł, że naród ma prawo wiedzieć. Takie rewelacje nigdy nie byłyby dozwolone przez tych, którzy kontrolują media głównego nurtu i dyktują światowe zarządzanie.

(6) JFK wydał bezpośrednie ostrzeżenie dla wszystkich tajnych stowarzyszeń działających na terytorium USA. Iluminaci nie były zadowolone! Podejmując konkretne środki w celu ujawnienia ich tajnych programów i tajnych operacji, naraził siebie na wielkie ryzyko, a całą swoją administrację na poważne niebezpieczeństwo. Niemniej jednak JFK wiedział, że jego bezprecedensowe rewelacje w tym zakresie przypieczętowały jego los. Twierdzono nawet, że udał się do Dallas po tym, jak został w pełni uprzedzony o spisku morderstwa. Co więcej, wiedział, że jest bezsilny, aby zapobiec tajnemu zamachowi stanu zaprojektowanemu i wykonanemu przez tajne stowarzyszenia.

(7) Brat JFK i prokurator generalny USA, Robert F. Kennedy, rozpoczął bezprecedensową wojnę z przestępczością zorganizowaną, a szczególnie przeciwko rodzinom mafii z Nowego Jorku, Nowego Orleanu i Chicago. Oczywiście amerykańska mafia nie była zadowolona, zwłaszcza po tym, jak rzekomo pomogła przechylić niezbędne głosy Chicago (a tym samym głosy elektorskie Illinois) na korzyść JFK, aby wygrać wybory. Sam Bobby przyznał, że jego agresywna pogoń za tłumem mogła spowodować śmierć jego brata.

(8) JFK odziedziczył najbardziej intensywny punkt zapalny polityki zagranicznej znany jako Kuba, jak również zamiar CIA zamordowania Fidela Castro. Kryzys kubański miał szerokie konsekwencje dla jego prezydentury, a także dla zimnej wojny. Jego niezależność decyzyjna w czasie kryzysu, zwłaszcza korzystanie z osobistych surogatów i niekonwencjonalnych procesów, nie byłyby tolerowane. Jednak to fiasko Zatoki Świń (BOP) i wycofanie wsparcia Sił Powietrznych z operacji obróciło CIA przeciwko niemu na dobre.

(9) JFK wziął pochodnię praw obywatelskich w sposób, w jaki żaden inny prezydent nie zrobił tego przez cały 20 wiek. Jego uścisk dla Ruchu Praw Obywatelskich zbliżył do niego wielu, którzy próbowali sabotować jego wysiłki “wszelkimi niezbędnymi środkami”. Jako Wielka Biała Nadzieja,JFK (i RFK) były uważane za zagrożenie dla tych, którzy dzielili i rządzili poprzez podsycanie nienawiści rasowej. Głębokie Południe było zatem środowiskiem sprzyjającym do przeprowadzenia zamachu, tak jak południowcy zamordowali Abrahama Lincolna po wojnie secesyjnej.

(10) JFK miał bardzo poważnych i potężnych wrogów w postaci Lyndona B. Johnsona, George’a H. W. Busha, Richarda N. Nixona, J. Edgara Hoovera, Allena Dullesa, Deana Achesona, Arystotelesa Onassisa, Carlosa Marcello, jak również Korony Brytyjskiej, której intencje były dobrze znane jego ojcu ambasadorowi, Josephowi P. Kennedy’emu. Cała globalna struktura władzy, szczególnie amerykański kompleks wojskowo-przemysłowyi jego liczne tajne stowarzyszenia i tajne organizacje, były bardzo skierowane przeciwko niemu. Światowy Rząd Cieni był zdeterminowany, aby uczynić z niego [NIEZAPOMNIANY] przykład.

Każde z tych 10 wyjaśnień stojących samotnie byłoby uważane za skrajnie zagrażające życiu każdego urzędującego prezydenta USA.

A to tylko pierwsza dziesiątka; istnieje wiele innych odważnych inicjatyw podjętych przez JFK, które postawiły go bezpośrednio przeciwko TPTB (The Powers That Be).
Dlatego prawdziwym pytaniem jest, w jaki sposób JFK zdołał przetrwać tak długo, jak to zrobił.
— Kto zabił JFK? I dlaczego to zrobili?

Nota redakcyjna

John F. Kennedy wiedział, że zaledwie kilka lat systematycznego ujawniania agendy Nowego Porządku Świata, wdrożonej przez Światowy Rząd Cieni, okaże się dobrodziejstwem dla przyszłości ludzkości. I tak się stało!

W końcu, gdy teorie spiskowe o zabójstwie JFK zaczęły zyskiwać na popularności w oparciu o prawdziwe zasługi, Puszka Pandory została dosłownie otwarta na zawsze. Ludzie na całym świecie szybko zdali sobie sprawę, że ogromna większość wydarzeń historycznych w ciągu ostatnich stu lat była wynikiem równie wyrachowanych, złożonych i zawiłych spisków.

Tak, John F. Kennedy, współpracując ze swoim bratem, Robertem F. Kennedym i Lee Harveyem Oswaldem, pokazał światu, że wiele z tego, co nam powiedziano, jest zupełnie inne od rzeczywistości. Tak różne, że gdyby prawda była powszechnie znana, cała ta płaszczyzna egzystencji przekształciłaby się w dzień i noc.

___
http://stateofthenation2012.com/?p=8645

Wypowiedz się