OPERACJA COVID-19 ODKRYWA SYSTEM BESTII

Opublikowane 3 lipca 2021 przez State of the Nation

COVIDOWY

ZWROT

NADCHODZI

Ponieważ fala przestępczości Covid jest tak OGROMNA, będą poważne konsekwencje!

Obecnie w fasadzie Covid Plandemic otwierają się ogromne i nieodwracalne pęknięcia.

Na przykład pojawia się ta ostatnia sytuacja, która pojawia się coraz częściej, gdy oszuści Covid desperacko próbują utrwalić WIELKĄ SKANDEMIĘ.

This is a HUGE development!
The Covid façade is cracking up in real time.

To OGROMNY rozwój!

Fasada Covid pęka w czasie rzeczywistym.

SYSTEM BESTII

Niezwykle wyjątkową cechą tego największego globalnego spisku kryminalnego w historii świata jest to, że musiał on angażować wszystkich — każdy główny podmiot instytucjonalny, to znaczy to, co było konieczne do przeprowadzenia tego ogromnego oszustwa.

Oznacza to, że SYSTEM BESTII ujawnił, jak potężny i wszechobecny jest naprawdę na całej planecie.

Poniższa grafika przedstawia tylko niektóre z tych podmiotów instytucjonalnych i ruchów globalistycznych, które od samego początku tworzyły SYSTEM BESTII. Zawiera również kilku zaciekłych przeciwników, którzy ujawnili obecną mistyfikację CORONAholokaust.

Nawet pobieżna analiza poprzedniego diagramu spiskowego COVID-5G ujawnia, że ​​każda większa globalna i krajowa instytucja, która jest niezbędna dla ciągłości  SYSTEM BESTII, umieściła się na wciąż pojawiającej się „Mapie Zbrodni Covid”.

Być może pierwszą z tych organizacji przestępczych jest kompleks rządowo-medyczny (GMC), który uczestniczył w tym bezprecedensowym globalnym ludobójstwie, jako główny przestępca operacyjny Covid.

W skład GMC wchodzą WHO, CDC, FDA, NIH, AMA, Big Pharma i kilka innych ważniaków opieki zdrowotnej, którzy spiskowali w celu przeprowadzenia niezwykle złożonego spisku kryminalnego w celu popełnienia globalnego ludobójstwa i zatuszowania ogólnoświatowej fali przestępczości Covid.

Od samego początku szanse na uchronienie tak skomplikowanego  spisku kryminalnego przed całkowitym rozwikłaniem, były nikłe do zera i naprawdę znacznie bliższe „ŻADNEJ”.

Jak bowiem można liczyć na niezliczonych współspiskowców, którzy kiedykolwiek będą trzymać się razem, gdy sprawy staną się trudne – naprawdę trudne, jak się zbliża, gdy perspektywy kolejnej globalnej blokady rosną z powodu nieistniejącego i całkowicie fałszywego „wariantu Delta” .

THE DREADED DELTA VARIANT: Another Covid Black Op &
Global Psyop of Epic Proportions

WARIANT DREADED DELTA: Kolejny Covid Black Op iGlobalny Psyop epickich proporcji

To, że globalistyczna kabała Nowego Porządku Świata nawet wyobrażała sobie, że mogą utrzymać ten kryminalny spisek i zatuszować posmak takiego stopnia pychy i arogancji, jakich nigdy nie widziano w zapisanej historii.

Teraz, gdy cały Amerykański System Opieki Zdrowotnej, wraz z różnymi rządami na każdym szczeblu w USA, ucierpiał z powodu nieporównywalnej utraty zaufania z powodu celowego ludobójstwa geriatrycznego dokonanego w ciągu ostatniego półtora roku, lekarze oczekują, że się stanie?

Teraz, gdy ci sami sprawcy opieki zdrowotnej i poplecznicy polityczni narzucili społeczeństwu wysoce eksperymentalne szczepionki, z których każda okazała się niezwykle niebezpieczna dla ludzkiego zdrowia i często śmiertelna, jak lekarze na całym świecie zareagują na nadchodzące oskarżenia o „morderstwo z użyciem leku” i „ gwałt medyczny”?

Spójrzmy prawdzie w oczy: koniec imprezy dla Big Pharma i ich wielu przestępców współspiskowców, którzy przez kilkadziesiąt lat zatruwali obywateli USA.

Spadek zaufania, który obecnie ma miejsce, przyspieszy tylko, gdy więcej osób umrze z powodu powtarzających się zastrzyków Covid lub zachoruje na śmierć w wyniku ekspozycji na coroczną paradę grypy z powodu ich zwiększonej podatności po szczepieniu.

Stało się zupełnie jasne, że jednym z głównych powodów nadmiernego nacisku na szczepienie  ludzi na planecie – BEZ ŚWIADOMEJ ZGODY – było uczynienie ich znacznie bardziej podatnymi na wszystkie powszechne czynniki zakaźne, które krążą w każdym sezonie grypowym.

Ofiary zaszczepione na Covid będą również znacznie bardziej bezbronne wobec wielu innych patogennych mikroorganizmów i zjadliwych drobnoustrojów ze względu na ich znacznie osłabiony i/lub osłabiony układ odpornościowy.

Oczywiście wszystkie te celowe rozwiązania zostały starannie wdrożone przez  SYSTEM BESTIA (BS).

Szatańska BS jest teraz w pełni odsłonięta, nie ma innego wyboru, jak tylko iść na całość, próbując zablokować całą planetarną cywilizację.

Po otwarciu puszki Pandory nie ma możliwości przywrócenia rzeczy tak, jak były. Co oznacza, że ​​WIELKA SCAMDEMIC była naprawdę OGROMNĄ i bardzo konsekwentną strzelaniną… jeśli chodzi o elitę władzy.

Teraz jest jasne, że sprawcy Covid ujawnili się jak nigdy wcześniej w historii ludzkości; i będą – w końcu – ścigani i surowo karani; chyba że w jakiś sposób wyludnią planetę wszystkich poszukiwaczy prawdy.

W przeciwieństwie do „ataków fałszywej flagi z 11 września” i „wojny z terrorem” i innych ohydnych zbrodni przeciwko ludzkości, wysoce zaplanowany i zorganizowany spisek kryminalny z Covid został umieszczony na podwórku wszystkich.

Każda osoba na Ziemi została głęboko dotknięta czystą wrogością wykazaną przez The Powers That Be (TPTB) podczas trwającej wojny bioterroryzmu.

I to samo w sobie zmienia wszystko, ponieważ każdy, w różnym stopniu, ma własną skórę w grze.

Kim właściwie są osoby i organizacje dokonujące tej największej „Zbrodni epoki”? Zobacz: Globalna struktura władzy stojąca za OPERACJĄ COVID-19 i ZABÓJCZYMI SZCZEPIONKAMI NA COVID ujawnia się

Znak Bestii

Czy istnieje większy dowód na istnienie pozornie wszechpotężnego SYSTEMU BESTII niż „Znak Bestii”?

Czy nie o to chodzi w programie Covid Super Szczepionkowa Agenda?

Aby upewnić się, że każda osoba na planecie zostanie obrobiona starannie bioinżynieryjnym „Znakiem bestii” Billa Gatesa?

MARK OF THE BEAST Makes Its Debut in 2020…

MARK OF THE BEAST debiutuje w 2020 roku…

Czy jest lepszy sposób niż narzucenie obowiązkowego programu szczepień przeciwko COVID-19 całej ludzkości.

Chociaż ten plan napaści medycznej Covid, może wydawać się naciągany, dokładnie o to chodzi w planie gry.

Dlatego konieczne jest, aby poinformowani i świadomi w USA zrobili wszystko, co konieczne, aby zapobiec zatwierdzeniu przez FDA najbardziej niebezpiecznych i śmiercionośnych szczepionek w historii USA.

Zobacz: Pilna potrzeba poparcia petycji w celu wstrzymania zatwierdzenia przez FDA szczepionek przeciw COVID

Wniosek

W świetle tych surowych realiów jest całkiem prawdopodobne, że TPTB wkrótce ucierpi zarówno z powodu zmęczenia psychopatią, jak i ukrywania wyczerpania.

Pomyśl tylko, jak pracochłonne, czasochłonne i energochłonne jest zarówno utrwalanie tej fałszywej pandemii COVID-19, a następnie ukrywanie jej, a następnie administrowanie niezwykle szkodliwym i śmiertelnym programem szczepień przeciwko Covid na całym świecie.

Jest rzeczą oczywistą, że operacja bioterrorystyczna tej wielkości  z pewnością zobaczy WIELE błędów — wiele poważnych błędów.

Zobacz: CZY TA TAJNA NOTATKA JEST SUPER WSZYSTKIM BRYTYJSKICH PRZESTĘPCÓW COVID?!IS THIS SECRET MEMO A SUPER SCREW-UP BY THE BRITISH COVID CRIMINALS?!

Samo monitorowanie wszystkich sygnalistów również staje się ważną operacją. Sam poziom szpiegowania i nadzoru 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, to ogromne zadanie, które należy wykonać bezbłędnie.

Co więcej, wystarczy jeden odważny demaskator, aby całkowicie otworzyć cały przestępczy plan Covid – na dobre.

DOLNA LINIA:

Każdy podmiot instytucjonalny w SYSTEMIE BESTII doświadczył całkowitego upadku zaufania na całym świecie od pierwszej nazwy COVID-19

W rzeczywistości systemy polityczne, medyczne, naukowe, prawne, akademickie i inne wpływowe systemy na zawsze straciły zaufanie ludzi.

Podobnie rządy na każdym szczeblu nieodwracalnie poniosły utratę wiary rządzonych, co jest konieczne do kontynuowania tego podstępu Covida.

W końcu opinia publiczna zmusi tych przestępców i skorumpowanych urzędników państwowych do usunięcia ze stanowiska.

I wielu sprawców Covida zostanie prawdopodobnie oskarżonych w najszerszym zakresie prawa.

Tylko wtedy My, ludzie, możemy spać spokojnie.

Uwaga specjalna:

To, co ci superprzestępcy z Covid zrobili do tej pory, jest tak skandalicznie barbarzyńskie, że stworzyli dla siebie dylemat „zrób lub zgiń”.

Innymi słowy, jeśli nie zamkną planety jak nigdy dotąd, wszyscy poniosą najpoważniejsze konsekwencje.

Bycie zawieszonym na żywo w Internecie byłoby dla nich łatwe.

Dlatego w przyszłości sprawcy Covid zrobią wszystko, co konieczne, aby uniknąć ich upadków i pewnych kar.

Oznacza to, że stan rzeczy pogorszy się tylko za kadencji Oszusta POTUS Joe Bidena.

I że kontrolerzy Covid staną się znacznie bardziej bezczelni i lekkomyślni w swoich wysiłkach, by pozbawić Amerykanów ich konstytucyjnych praw i wolności.

State of the Nation
2 lipca 2021

rekomendowane lektury KIEDY BOGACI I POTĘŻNI SZALEŃCY RZĄDZĄ ŚWIATEM…

Globalna struktura władzy stojąca za OPERACJĄ COVID-19 i ZABÓJCZYMI SZCZEPIONKAMI NA COVID ujawnia się

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=71981

Comments

 1. krnabrny1 says:

  https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/ship-explosion-at-dock-in-port-of-dubai

  WYBUCH STATKU W DOKU W PORCIE DUBAJU
  07 LIPCA 2021

  Podczas dokowania w porcie Jebel Ali w Dubaju eksplodował duży statek.

  Wstępne raporty mówią, że statek jest statkiem irańskim.

  Nie ma jeszcze słowa o tym, co mogło spowodować eksplozję, ponieważ większość portu płonie o godzinie 16:12 czasu wschodniego USA.

  Słowo od moich byłych kolegów ze społeczności Intela: „To nie jest przypadek”.

  Szczegóły w miarę ich udostępniania.

Wypowiedz się