Globalna struktura władzy stojąca za OPERACJĄ COVID-19 i ZABÓJCZYMI SZCZEPIONKAMI NA COVID ujawnia się

Wielokrotne fale przestępczości związane z bioterroryzmem COVID-19,

Program Super Szczepień Covid

i Plan wdrożenia COVID-1984

Można wykonać tylko na całym świecie

Za pośrednictwem wysoce zorganizowanego i złożonego

Obsługiwany globalny spisek kryminalny

przez każdy większy rząd,

organizację pozarządową,

Instytut Badań Naukowych,

Firma z listy Fortune 1000,

Szkoła Wyższa i Uniwersytet,

i Tajne Stowarzyszeniena planecie

Naprawdę, czy jest jakiś globalistyczny podmiot NWO, który nie uczestniczy w CORONAholokauście?!

Ponad szczytem światowej piramidy władzy istnieją te ultratajne społeczeństwa, które naprawdę rządzą całą planetarną cywilizacją poprzez swoich oczywistych pełnomocników, jak również ich dobrze skrywanych instytucjonalnych i indywidualnych agentów. Ci starannie ukryci brokerzy władzy, którzy działają powyżej szczytu piramidy, nie są zatem uwzględnieni na poniższej liście współspiskowców Covid.

Illuminati,
Czarna Szlachta,
mafia chazarska,
Kahał Kahalli,
Rycerze Maltańscy,
Order Podwiązki,
Stowarzyszenie Pielgrzymów,
Watykan,
Korona brytyjska,
Komitet 300,
Rada Koronna 13,
Globalistyczna kabała NWO,
Centralny kartel bankowy,
Światowe Forum Ekonomiczne,
Międzynarodowy Syndykat Bankowy,
Głębokie państwo(a) mocarstw zachodnich,
Globalny Kompleks Wojskowo-Przemysłowy,
Rada Stosunków Zagranicznych,
Komisja Trójstronna,
Grupa Bilderberg,
Komisja Trójstronna,
i Osi Zio-Anglo-Amerykańskiej

(Źródło: ELITA WŁADZY OSZALAŁA CAŁKOWICIE!)

Teraz jest jasne, że niezliczona liczba nienazwanych sprawców Covid, wraz z niezliczonymi kryminalnymi współspiskowcami, została zwerbowana przez czołowych decydentów, którzy celowo rozpoczęli OPERACJĘ COVD-19 w 2019 roku. 

Podążaj za pieniędzmi

To prawda? Ktokolwiek kontroluje Mainstream Media, skutecznie kontroluje świat. 

A ktokolwiek kontroluje pieniądze, kontroluje media głównego nurtu. 

Dlatego ktokolwiek kontroluje kartel bankowy centralny i międzynarodowy syndykat bankowy, kontroluje pieniądze i media. 

Dlatego wszystko, co musi zrobić każdy śledczy Covid Plandemic, to śledzić pieniądze, aby zrozumieć prawdziwą głębię i zakres tego trwającego międzynarodowego spisku kryminalnego.

Mogło bowiem osiągnąć tak epickie rozmiary jedynie dzięki ogromnej ilości funduszy zarówno ze źródeł rządowych, jak i bankowych. 

Jaki jest punkt krytyczny? 

WIELKI SKANDEMIA nigdy nie mogłaby zostać przeprowadzona i skutecznie zatuszowana, gdyby cała globalna struktura władzy nie działała w doskonałej koordynacji; a wymienione jednostki bezproblemowo nie współpracowały ze sobą podczas licznych międzynarodowych szaleństw przestępczości Covid. 

Co najważniejsze, żaden z tych globalistycznych podmiotów NWO nie mógłby funkcjonować nawet przez jeden dzień bez regularnego finansowania i wsparcia finansowego kartelu bankowości centralnej (np. Rezerwy Federalnej i Banku Anglii) oraz Międzynarodowego Syndykatu Bankowego (np. Rothschild & Rockefeller Controlled Banks)

Surowa rzeczywistość jest taka: smarowanie kół ogromnego molocha COVID-19 stało się bardzo łatwe, gdy bezwartościowy pieniądz fiducjarny stał się nowym paradygmatem w 1973 roku.

Po tym, jak swobodnie płynące waluty fiducjarne zastąpiły w tym roku pieniądze zabezpieczone złotem, banki centralne, takie jak System Rezerwy Federalnej Stanów Zjednoczonych zasadniczo mógł swobodnie drukować pieniądze z powietrza, tak jak robił to z bezmyślnym zaniechaniem od przełomu tysiącleci. 

Pomyśl więc o tym: wszystko, co musieli zrobić przestępcy Covid, to zapłacić i/lub przekupić każdego współspiskowca, aby wykonał swoje misje w ramach rozległego i zawiłego planu Plandemic.

I tak wszyscy mają!

Choćby raz przyjęli łapówki, wiedzieli, że mogą opuścić rezerwat tylko pod groźbą śmierci… lub gorzej. 

Spójrz, ile tylko amerykańskie szpitale otrzymały, aby zaklasyfikować każdego pacjenta jako przypadek COVID-19 (13 000,00 USD) i/lub umieścić go na szkodliwym respiratorze (39 000,00 USD).

Całe to finansowanie i jeszcze więcej zostało ostatecznie udostępnione przez globalistycznych banksterów, którzy wiedzą, że amerykańscy podatnicy są na to skazani. 

Najważniejsze jest to, że z nieograniczonymi funduszami tajne stowarzyszenia współpracujące z rządami i korporacjami mogą potajemnie prowadzić każdy rodzaj globalistycznej czarnej operacji, która służy agendzie Nowego Porządku Świata.  

Lista ponadnarodowych organizacji przestępczych pokazana przede wszystkim ma ten sam interes w zablokowaniu planety Ziemi, jak nigdy wcześniej; i chroniąc się przed coraz bardziej wściekłym społeczeństwem. 

Szybko powiększająca się przepaść między 1% a 99% stała się tak duża – kosztem skrzywdzonej klasy średniej – że społeczeństwa na całym świecie osiągnęły punkt krytyczny.

W związku z tym The Powers That Be nie dbało o to, ile bilionów należy wyrzucić zarówno w OPERACJĘ COVID-19, jak i ZABÓJCZE SZCZEPIONKI na COVID .

Dla elity władzy liczy się tylko to, że COVID-1984 jest w pełni gotowy i działa pośpiesznie. 

Ich bezpośrednim celem jest ustanowienie od dawna planowanego Jednego Rządu Światowego z siedzibą w Jerozolimie wraz z organem egzekucyjnym – Globalnym Superpaństwem Bezpieczeństwa.

Tylko w ten sposób, pod pozorem całkowitej kontroli Covid na całym świecie 24/7, taki totalitarny reżim kierowany przez rozkwitającą tyrańską technokrację będzie w stanie zneutralizować wszelkie zagrożenia dla wiecznie przerażającej „Globalnej Struktury Władzy”.

Wniosek

Teraz, aby zagwarantować sobie pomyślne wyniki w odniesieniu do wszystkich swoich nikczemnych planów, zaprojektowali plan gry Covid jako wydarzenie poziomu wymarcia (ELE) w następujący sposób: 

Jest pięć głównych elementów tego skrupulatnie zaprojektowanego ELE. 

Wydanie broni biologicznej COVID-19 i często bioinżynieryjnych wariantów
• Wprowadzenie broni biologicznej i chemicznej poprzez systematyczne rozpylanie aerozoli Chemtrail
• Wojskowe rozmieszczenie broni energetycznej 5G (i 4G)
• Administracja rocznymi programami szczepień przeciwko grypie jako hybrydowa broń biologiczna
• Wstrzyknięcie bioinżynieryjnych szczepionek przeciw COVID-19 jako ukrytej broni biologicznej

(Źródło: WYDARZENIE NA POZIOMIE WYGŁADZENIA COVID-19)

W ten sposób elity w zasadzie trzymają całą ludzkość jako zakładników. Ponieważ tylko oni posiadają klucz do zamka Covid, który zablokował tę teraz więzienną planetę. 

Na przestrzeni dziejów TPTB zawsze z pewnością formułuje doskonałe antidotum na każdą infekcję, pandemię lub zarazę. Dlaczego mieliby wypuszczać tak śmiercionośną broń biologiczną i niebezpieczną szczepionkę bez uprzedniego posiadania cudownego lekarstwa?

W rzeczywistości TPTB sformułowało srebrną kulę Covid na długo przed rozpoczęciem tej globalnej wojny biologicznej przeciwko ludzkości.

Zobacz: S U R A M I ​​N: Jak można zakończyć globalny reżim kontroli COVID-1984 

Innymi słowy, tylko dla własnej ochrony, TPTB nie potrzebuje już broni nuklearnej wymierzonej w każdy naród na ziemi, kiedy może po prostu przyspieszyć lub zakończyć COVID-19 ELE do woli! 

State of the Nation
June 19, 2021

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=69856

Comments

  1. adamd says:
    • chybanie says:

      Do tej pory całe to „światowe towarzystwo” siedziało w ukryciu, teraz wręcz chełpią się swoim „dziełem”. Ujawnienie planu depopulacji nie przerodziło się w ukaranie lub wręcz wyeliminowanie jego twórców. Jest to zatem martwa informacja.

Wypowiedz się