Kolejny wstrząs: Izrael oskarża Polskę o 30-letni limit odzyskiwania mienia żydowskiego – nieświadomy palestyńskich paraleli

Prawdziwa PEREŁKA: Artykuł o Polsce, na Amerykańskim portalu, który jest prowadzony z Francji !!!  W uzupełnieniu do tej problematyki przypominamy na końcu 5 artykułów, które dają pełny obraz tego procederu wobec Polski i Polaków !!!

Redakcja KIP

Poland limit jewish property recovery Parliament

© Salwomir Kaminski/Agencia Gazeta/Reuters

Gilad Atzmon śr, 30 cze 2021 15:59 UTC

Polska ogranicza odzyskiwanie mienia żydowskiego przez Parlament.

Izrael ostro skrytykował ten środek po uchwaleniu go przez niższą izbę polskiego parlamentu.

W 1948 r. ponad 700 000 Palestyńczyków zostało etnicznie wyczyszczonych przez nowo narodzone żydowskie „państwo”. Ta katastrofalna zbrodnia na tle rasowym nazywa się Nakba.

„Izrael” wydaje się być zdenerwowany nowym polskim prawem, które wyznacza Żydom 30-letni termin na odzyskanie zajętego mienia.

Ustawa ta nie została jeszcze zatwierdzona przez polski senat, ale izraelscy urzędnicy już nazywają ją „prawem Holokaustu”. Utrzymują, że jest to „niemoralne” i „hańba”.

W zeszłym tygodniu izraelski minister spraw zagranicznych Yair Lapid przekonywał, że ustawa „ jest hańbą , która nie wymaże horroru ani pamięci o Holokauście”.

Nie widzę, jaka część ustawodawstwa ingeruje w pamięć i okropności holokaustu.

Właściwie uważam, że prymitywna próba wyciśnięcia z Polski miliardów dolarów w imię ludzkiej tragedii może mieć zgubny wpływ na ten rozdział historyczny i sposób, w jaki się go zapamiętuje.

Polacy nie aprobowali ingerencji żydowskiego „państwa” w ich sprawy wewnętrzne. W piątek premier Polski Mateusz Morawiecki odpowiedział na Lapida, podkreślając:

„Mogę tylko powiedzieć, że dopóki jestem premierem, Polska nie zapłaci za niemieckie zbrodnie: ani złotówki, ani euro, ani dolary”.

Polski minister spraw zagranicznych powtórzył stanowisko Morawieckiego, argumentując, że uwagi Lapida były błędne.

„Polska w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za Holokaust, okrucieństwo dokonane przez niemieckiego okupanta także na obywatelach polskich pochodzenia żydowskiego”.

W weekend kryzys wydawał się nasilać. W niedzielę Polska i „Izrael” wezwały ambasadora drugiej strony na spotkania, ponieważ przepaść między dwoma krajami nie wydawała się ustępować.

Nie jestem w stanie osądzać, co jest słuszne, a kto jest zły w sprawach restytucji. Załóżmy, że nowe polskie ustawodawstwo jest „przerażającą niesprawiedliwością i hańbą, która szkodzi prawom ocalałych z Holokaustu i ich spadkobiercom”, jak mówi Lapid.

W takim przypadku powinniśmy również oczekiwać, że Lapid żywo poprze Palestyńczyków, ich prawo powrotu i prawo do odszkodowania za kolosalne zbrodnie popełnione przeciwko nim w 1948 roku i później.

W 1948 r. ponad 700 000 Palestyńczyków (znacząca większość rdzennej Palestyny) zostało poddanych czystkom etnicznym przez nowo narodzone żydowskie „państwo”.

 Ta katastrofalna zbrodnia na tle rasowym (obejmująca długą listę masakr ) nazywa się Nakba . Miało to miejsce niecałe cztery lata po wyzwoleniu Auschwitz.

Podczas wojny 1948 i krótko po niej młody „Izrael” zniszczył palestyńskie miasta i wsie.

Następnie wykorzystał prawodawstwo, aby uniemożliwić Palestyńczykom powrót do ich domów i zastosować wszelkie możliwe środki w celu grabieży ich własności, wywłaszczając tych nielicznych Palestyńczyków, którzy przylgnęli do ich ziemi.

Jednak „Izrael” nigdy nie przyznał się do swojego pierwotnego grzechu, jakim była czystka etniczna.

Odnosząc się do sprawy moralnej, „Izrael” twierdzi, że reprezentuje żydowskie żądania restytucji w Polsce.

Zastanawiam się, czy ta sama zasada nie powinna być stosowana wobec Palestyńczyków?

Czy „Izrael” nie powinien zastosować tego samego prawa moralnego i uznać prawa Palestyńczyków do ich ziemi, wiosek, miast, pól i sadów?

Podczas pobytu w Polsce to nazistowskie Niemcy sprowadziły katastrofę na żydostwo powiatowe.

W Palestynie młode IDF i żydowskie grupy paramilitarne popełniły kolosalne zbrodnie na rdzennej ludności.

Podczas gdy nazistowskie Niemcy przestały istnieć w 1945 roku, IDF wciąż jest z nami. Partia Pracy (która bezpośrednio utworzyła pierwszy rząd izraelski) nadal działa i jest nawet członkiem obecnej koalicji rządzącej.

Partia Likud, będąca potomkiem Irgunu i Gangu Sterna (obaj zamieszani w jedne z najbardziej brutalnych masakr w Palestynie), jest zdecydowanie największą partią w izraelskim Knesecie.

Instytucje izraelskie i syjonistyczne, które były odpowiedzialne za zbrodnię z 1948 r., nigdy nie przestały istnieć. Nigdy nie byli właścicielami swoich zbrodni, nie mówiąc już o pokucie.

Ocaleni z Holokaustu otrzymywali na różne sposoby rekompensatę za zbrodnię popełnioną przeciwko nim przez Europejczyków. „Izrael” skorzystał z dużej umowy reparacyjnej z niemieckim rządem.

Palestyńczycy jednak nadal żyją w więzieniach na wolnym powietrzu i obozach dla uchodźców, poddawani blokadom i ciągłym nadużyciom.

Nadszedł czas, by „Izrael” przyznał się do swojej straszliwej przeszłości.

Do tej pory „Izrael” powinien zaakceptować fakt, że sprawa palestyńska nie przemija ani nie rozpływa się w powietrzu.

Jeśli „Izrael” dąży do pojednania z regionem, musi najpierw zastosować do siebie ten kodeks moralny, którego przestrzegania wymaga od Polski.

Opublikowano za: https://www.sott.net/article/455045-The-next-shake-down-Israel-slams-Poland-for-30-year-limit-on-Jewish-property-recovery-oblivious-to-Palestinian-parallels

[ Podziękowania dla komentatora Krnąbrny1 za nadesłanie tego cennego artykułu w komentarzu !!!]

Od Redakcji KIP:

W uzupełnieniu do artykułu i wyłudzania po raz kolejny bezzasadnych roszczeń przez żydów od Polski przedstawiamy poniżej 5 artykułów, które obalają mit o stratach 6 milionów żydów w czasie wojny. Ten mit został ogłoszony jeszcze przed zakończeniem wojny w styczniu 1945 r., kiedy trudno było znaleźć potrzebne dokumenty dowodowe, więc ogłoszono cyfrę 6 milionów, która była eksponowana przez żydów od dwóch wieków kilkadziesiąt razy przy różnych okazjach, także wielokrotnie po I wojnie światowej, bez rzetelnych dowodów.

Czy ukrywająca się diaspora żydowska w Polsce liczy 4-5 mln ?
Ilu żydów zginęło w obozach ?
Oficjalne źródła z Międzynarodowego Czerwonego Krzyża dowodzą, że „holokaust” był żydowskim oszustwem.
Sąd Najwyższy Rosji powiedział żydowskiemu kłamstwu – nie, pomimo rezolucji ONZ w sprawie „Holocaustu”!
Dlaczego Żydzi byli wypędzani z krajów lub miast ponad 1000 razy ?!

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Jakkolwiek artykuł jest dobry, błędem było by myśleć , że są „nieświadomi paraleli”:-)

 2. krnabrny1 says:

  Znów niezwykłe zdarzenie.
  Tym razem na morzu Kaspijskim. Nastąpiła jakaś gigantyczna eksplozja. W zasadzie na początku trochę to wygląda na ładunek nuklearny, potem przybiera kształt wybuchu konwencjonalnego, ale o wielkiej skali.

  Poniżej artykuł, oraz film ze zdarzenia, gdzie dobrze widać skalę.

  WIDEO: Potężna eksplozja na Morzu Kaspijskim – nieznana przyczyna
  ŚWIAT
  AKTUALNOŚCIBIURKO
  04 LIPCA 2021
  TRAFIENIA: 8024

  WIDEO: Potężna eksplozja na Morzu Kaspijskim – nieznana przyczyna
  Na Morzu Kaspijskim doszło do ogromnej (NAPRAWDĘ MASYWNEJ) eksplozji. W tej chwili przyczyna jest nieznana.

  Morze Kaspijskie pokazano na poniższej mapie:

  https://www.google.com/maps/place/Morze+Kaspijskie/@41.7557229,45.9441014,6z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x3f88155c8ff7a61f:0x519e69c2d4808ffe!8m2!3d41.934977!4d50.668945

  Mówi się, że eksplozja miała miejsce u wybrzeży Baku w Azerbejdżanie. Oto wideo z innego statku na tym morzu w czasie wybuchu:

  https://htrs-special.s3.us-west-2.amazonaws.com/CaspianSeaExplosion-July-4-2021.mp4

  Wstępne twierdzenia, że ​​mogła to być przybrzeżna platforma wiertnicza, zostały odrzucone.

  Inną możliwością jest eksplozja dużego tankowca lub tankowca.

  Staramy się ustalić przyczynę.

  AKTUALIZACJA —

  Eksplozja jest widoczna z lądu i trafiła do wiadomości telewizyjnych Azerbejdżanu:
  https://youtu.be/dYBBvImsScc

  DODATKOWE WIDEO, INNY KĄT – GRZYBOWY TOP
  https://htrs-special.s3.us-west-2.amazonaws.com/CaspianSea-ExplosionVideo-2.mp4

 3. krnabrny1 says:
 4. krnabrny1 says:

  Po analizie , jak dla mnie wygląda to na eksplozję tankowca, rozpoczętą przez wybuch mini bomby atomowej, jako detonatora. Może ktoś lepiej się na tym zna?

  • krnabrny1 says:

   Zobaczyłem inne, dłuższe filmy, muszę zmienić zdanie, to nie ropa, pojawiły by się charakterystyczne czarne kłęby dymu, zaraz po wybuchu, jak podczas palenia opon.
   Tutaj mamy do końca czysty ogień, zatem…gaz.

   • krnabrny1 says:

    Według mojej opinii, to co widać powyżej to wybuch jakiegoś rurociągu gazowego. Parę dni temu stało się coś bardzo podobnego, chyba w Zatoce Meksykańskiej, zatem….sabotaż.

    • krnabrny1 says:

     Już znalazłem dla tych co nie są na bierząco. To była zatoka meksykańska. Artykuł a w nim film z gaszenia, wygląda identycznie, zatem zaczęli odcinać dostawy.

     https://abc7.com/gulf-of-mexico-fire-pipline-leak-video/10855541/

     Film pokazuje pożar w Zatoce Meksykańskiej po pęknięciu gazociągu
     Niedziela, 4 lipca 2021 5:32AM

     Meksykańska państwowa firma naftowa poinformowała w piątek, że doznała pęknięcia podmorskiego gazociągu w Zatoce Meksykańskiej, co spowodowało, że w wodach Zatoki pojawiły się płomienie.

     Petroleos Mexicanos powiedział, że wysłał łodzie przeciwpożarowe do pompowania większej ilości wody nad płomieniami.

     Pemex, jak wiadomo, powiedział, że nikt nie został ranny w incydencie na przybrzeżnym polu Ku-Maloob-Zaap.

     Wyciek o świcie w piątek nastąpił około 150 metrów od platformy wiertniczej. Firma poinformowała, że ​​około pięć godzin później opanowała wyciek gazu.

     Ale wypadek spowodował dziwny widok kłębiących się kul ognia wznoszących się spod powierzchni Zatoki Meksykańskiej.

     blob:https://abc7.com/f282af6d-ac38-4a5b-8762-70acba559e8d

     Nie było jasne, ile szkód środowiskowych spowodował wyciek gazu i oceaniczna kula ognia.

     Miyoko Sakashita, dyrektor programu oceanów w Centrum Różnorodności Biologicznej, napisała, że ​​„przerażający materiał filmowy z Zatoki Meksykańskiej pokazuje światu, że odwierty na morzu są brudne i niebezpieczne”.

     Sakashita dodał: „Te przerażające wypadki będą nadal szkodzić Zatoce, jeśli raz na zawsze nie zakończymy odwiertów na morzu”.

 5. krnabrny1 says:

  Interesujący przekaz!
  Z moich obserwacji wynikają podobne wnioski. Ale jak i kiedy dokładnie to się zacznie, dostrzec nie potrafię, wnioskuję, że nie jest to jeszcze ustalone. Prawdopodobnie parametrów jest tak wiele, że może to być jeszcze, nie do oszacowania.

  WYSŁANY DNIA1 LIPCA 2021
  Ashian: Budowa i zniszczenie
  powierzchnia, wzór, tekstura-945444.jpg
  Nadszedł czas rozpadu starych struktur. Wokół was będzie się rozkładać i rozpuszczać, manifestując się w nieoczekiwany sposób, w nieoczekiwanych czasach i ludziach.

  Zniszczenie przez nienawiść nastąpi, ale to niesie w sobie energie starego, strachu, siły/oporu, ucisku; dla niektórych jest to niezbędna dynamika.

  Jednak potężniejsze jest tworzenie przez miłość, zrozumienie, że nadszedł czas na ekspansję i tworzenie przez miłość, przez pasję i współczucie. To jest wyższa ścieżka prowadząca przez te destrukcyjne, destrukturyzujące, demontujące czasy: skup się na rekonstrukcji, rekonceptualizacji wszystkiego, co to znaczy być człowiekiem i podróżowaniu po Gai w tym kluczowym punkcie świadomości czasu.

  Twoje skupienie tworzy twoją rzeczywistość, a także twoją moc. Chociaż świadomość demontażu jest dobra, jeśli odkryjesz, że stare cię przygnębia, sprowadza lub obniża wibracje, to miałbyś rację!

  Nie dawaj mu swojej mocy. Zamiast tego przenieś swoje skupienie na nowe, stań się świadomy tego, co możesz zrobić/być dzisiaj, aby ucieleśnić światło i miłość, które są znakiem tej planety i wszystkiego na Gai, kiedy tworzysz Wniebowstąpienie. Może być tak mały, jak akt życzliwości, albo tak wielki, jak spłata wszystkich długów wobec ciebie.

  To, co zostało poczęte w miłości i zrodzone z miłości, ma w sobie święte DNA. Jego wibracja jest z natury wysoka, bez względu na to, czy jest to istota, organizacja, czy jakikolwiek twór.

  Lightworkers są wezwani do bycia odważnymi, odważnymi w swoich pomysłach i wyobraźni, aby wiedzieć, że czystość ich intencji stworzy wsparcie i cuda, aby zaowocować zmianami, w które wierzą.

  Wibracja miłości, harmonii, pokoju i pojednania jest teraz nie do zatrzymania. Wszystkie myśli, słowa i czyny dostosowane do tej energii mają odnieść sukces i pomnożyć się, błogosławiąc wszystkich, których dotkną, do stopnia czystości ich intencji.

  Więc bądź odważny, bądź odważny, bądź odważny! Bądź „ty”, o którym wiesz, że znajdujesz się w swoim najgłębszym sercu. Teraz jest Twoja chwila.

  Jesteśmy z Tobą i kochamy Cię.

  (c) 2021 Jennifer Crokaert http://www.jennifercrokaert.com

  ________________________________

  Tak na marginesie,,tłumaczyłem książkę Pani Jennifer, która została podyktowana przekazaem. Polecam przeczytać, jest króciutka ale treściwa:-)
  http://jennifercrokaert.com/ebooks/

 6. krnabrny1 says:

  Dreszczowiec w Żydowskim wydaniu. Przychodzi Żyd i chce zabrać dom rodzinie Palestyńskiej.
  Kobieta mówi: Jakub, to mój dom! Jakub, chcesz ukraść mój dom!!!
  Gruby Żyd mówi: „Jak ja go nie ukradnę to ktoś inny to zrobi”

  https://youtu.be/KNqozQ8uaV8

 7. krnabrny1 says:

  Pan Fauci został zastąpiony przez kogoś innego. Zrobili to w stylu Mission Imossible:-)

  Niestety nie wszystko poszło jak trzeba!
  https://www.bitchute.com/video/LxCHQvqNQdqh/

  • krnabrny1 says:

   Dodam od siebie po analizie, że i to wygląda na komputerowo nałożony obraz. Cienie na szyi skaczą w sposób zupełnie niekontrolowany, zatem po prostu jest to komputerowa animacja twarzy, nałożona na postać.

 8. krnabrny1 says:

  Za zwykłym amerykaninem:-)

  „Myślałem, że to żart, ale tak nie jest. Teraz przechodzimy do szczepu Lambda!!!
  Wariant Delta musiał być niewystarczająco upiorny, więc wymyślili zupełnie nowy! HA HA, wymiociny.”
  http://82.221.129.208/lamda.png

 9. adamd says:

  Różnica między holokaustem i krową jest taka, że krowy nie
  można doić przez 75 lat.
  https://www.kontrowersje.net/polaku-nadstaw-trzeci-policzek/

 10. krnabrny1 says:

  Zabawny drobiazg.
  Stara kreskówka z 1930 roku pod tytułem: „Jak przejąć świat?”
  Bajka krótka, niezwykle pouczająca. Tłumaczy też jak to bywa z przewidywaniem przyszłości:-)))

  https://www.youtube.com/watch?v=nknRsxFt7Fs

Wypowiedz się