Z jakiego powodu przy wprowadzonym totalitarnym ustawodawstwie, potrzebne jest aż tyle danych ze spisu powszechnego 2021 ?

Motto:

Kto nie zna prawdy ten jest tylko głupcem.

Ale kto ją zna i nazywa kłamstwem, jest zbrodniarzem

– Bertold Brecht

Skąd Pan Jarosław Kaczyński kopiuje wprowadzane do Polski totalitarne ustawodawstwo, głównie po 2015 r. ?

Dlaczego system prawny uchwalany w Polsce jest podobny do systemu wdrożonego w czasie:

  • rządów Lenina tuż po rewolucji żydo-bolszewickiej w Rosji ?
  • rządów Hitlera i III Rzeszy w Niemczech ?
  • rządów okupacyjnych w Polsce w okresie okupacji niemieckiej ?

Kto jest politycznym mocodawcą zmian i rozwiązań wprowadzonych przez PiS ?

Kto imiennie lub na czyje zlecenie ułożył ten zestaw pytań spisowych, które każdy obywatel jest zobowiązany podać pod groźbą odpowiedzialności karnej i cywilnej ?

Na jakiej podstawie prawnej PiS żąda ujawnienia danych wrażliwych chronionych Konstytucją ?

Jeśli  w Polsce jest permanentnie łamana Konstytucja to czy istnieje Państwo Polskie, czy już w oparciu o prawo morskie istnieje tylko firma pod nazwą POLIN, zarejestrowana w Nowym Jorku ?

Do jakich faktycznych celów i komu mają służyć zbierane wyniki spisu i dokąd oraz komu maja być przekazane ?

Takich danych wrażliwych do złożenia władzom nie żądali nawet naziści z III Rzeszy Niemieckiej ani Sowieci.

W jakim stopniu uruchomiony spis jest powiązany z roszczeniami materialnymi Światowej Rady Żydów, która po raz kolejny ( 3 lub 4) żąda zwrotu majątku w naturze, tym razem bez odszkodowań finansowych ?

Dlaczego żąda się w spisie danych, które są w posiadaniu władz państwowych i samorządowych ?

Czy ujawnione będą okoliczności, jakie szanse na przeżycie będą mieli szeregowi zwykli obywatele, kiedy się okaże, że ich tożsamościami posługują się funkcjonariusze tajnych służb lub agenci Mossadu, CIA i innych obcych wywiadów ?

Czy drukarnie w Tel Awiwie i Kijowie, fałszujące dokumenty tożsamości i akty własności, rozwiną swoje dotychczasowe przestępcze możliwości na skalę masową całej Polski ?

Czy wizyta prezydenta Dudy na defiladzie, reaktywowanych nazistowskich formacji Waffen SS na Ukrainie, jest realizacją strategii wywłaszczania Polaków i/lub przejęcia województw podkarpackiego i lubelskiego przez sojusz żydowsko-banderowski w oparciu o dane spisowe ?

Czy najwyższa na świecie nadumieralność Polaków jest zapowiedzią następnych etapów zgonów z przyczyn: szczepień eksperymentalną szczepionką eugeniczną mRNA, wraz z czipami identyfikatorami, w synchronizacji z bronią elektromagnetyczną ( Wi-Fi, 4G, 5G – czyli smarkfonem w ręku) oraz chemtrails, które mają służyć w połączeniu z szczegółowymi danymi spisowymi do eksterminacji określonego genotypu i/lub rodów oraz osób ?

 

Redakcja KIP

Spis powszechny 2021. Po co GUS-owi tyle danych?

Opublikowano za: Świat Rolnika

Spis powszechny, zgodnie z ustawą jest obowiązkowy, wobec czego do 31 września 2021 roku spisać musi się każdy pełnoletni Polak. Sam formularz budzi mnóstwo kontrowersji ze względu na niekomfortowe pytania oraz brak przejrzystości w zakresie zabezpieczenia naszych wrażliwych danych. Co się takiego stało, że w 2011 roku wystarczyło, by spisało się ok. 20 proc. Polaków i to wystarczyło do stworzenia bazy statystycznej, a dziś ten obowiązek spadł na każdego pod przymusem kary grzywny do 5000 zł. lub nawet pozbawienia wolności do 2 lat, gdy ktoś poda fałszywe dane? Gościem w programie “Polska na serio” jest dziś red. Łukasz Warzecha, dziennikarz/ publicysta tygodnika “DO RZECZY”, vloger. Program prowadzi red. Ewa Zajączkowska-Hernik.

Wybrane komentarze

G. N

Roszczenia żydowskie się zbliżają . Ustawa 447 cały czas nad nami wisi i władza chce wiedzieć co może nam jeszcze zabrać .

Sandra

Po samym kwestionariuszu widać, że nieruchomości najbardziej ich interesują

Zofia Gorska

JEST DOKUMENT Z 1960 KTURY MOWI ZE MAMY SPLACIC WSZYSTKIE SPRAWY DO 1980 .DLACZEGO NIKT TEGO NIE SPRAWDZI W ARCHIWUM JAKIE RATYZESMY SPLACILI…A PO ZA TYM O ILE PAMIETAM TO I ZARAZ PO WOJNIE BYLY ZAPLATY DO ANGLI …CZYZBY ZNIKLY DOKUMENTY Z TAMTYCH LAT….GDZIE SA DZIENNIKARZE I ARCHIWISCI…HISTORYCY..

Pasię się Konik

Nic nie wisi!My już spłacamy 447.

Aga58 ***

 @Sandra  Podatek katastralny wprowadzą. Chcą wyliczyć jego wartość.

Doktór Nauk

 @Wacław Bieszczada  każda nieruchomość jest w Nowej Syjonistycznej Doktrynie Wojennej traktowana jako potencjalny środek oporu. Poza tym w tej walce nie tyle idzie o przejmowanie nieruchomości, ile o przejmowanie ziemi. Z całą pewnością rachmistrze oznaczą niektóre z nieruchomości do bombardowań prewencyjnych.

Kazimierz Spaczynski

Roszczenia juz sa splacane. To po to te podatki. Tu w Texasie tez naciskali i naciskali. Nie wzielismy udzialu w spisie i tyle.

Katarzyna Wojcicka

Wszystkie instytucje typu: policja , gus, sanepid, urzędy miast itd , to prywatne spółki zarejestrowane poza granicami polski, chyba usa

Maria maria

 @Zofia Gorska  Tak, ma Pani rację rząd Gomułki spłacił wszystko co dotyczy mienia bez spadkowego

Jacek Piwowarczyk

Ustawa 447 wisi, a lll wojna światowa idzie milowymi krokami bo już między sierpniem a październikiem 2021

Ch. G.

Buduja obozy i beda z mieszka wysiedlac i wlasnosciowe chalupy ludziom zabierac dla Eskimosow.

Maria maria

 @Doktór Nauk  coś a tym jest bo Morawiecki podlega juryzdykcji innego kraju-to jest odpowiedź polskiego sądu-nie podał jakiego

G. N

 @Ch. G.  Jeśli wprowadzą podatek katastralny to nielicznych będzie stać na płacenie co roku od 1 do 3% wartości nieruchowości to są tysiące zł. od domu czy mieszkania .

Teresa Klimecka

Jesteśmy Korporacja na sprzedaż, więc oczywiste,że kupujący chce znać zawartość i wartość towaru.Ciekawe kto chce nas kupić?Może Dyrektor, ktory celowo obniża wartość Korporacji doprowadzając GOSPODARKE do bankructwa.A gdy Ja kupi to będzie zabierał nam wszystko co do nas nalezy.Nierealne?Może tak A może nie….

Maria Xyz

RZAD SORZEDAHAL POCZTE POLSKA. KTIRA PRZYNISILA. ZYSKI ODDAL JAKIEMUS CWANIACZKOWI. ZAMIADT KASE DO BUDZETU. ZBIERA ZNIWO JAKIS PRYWACIARZ A TZW RZAD OD NAS ZABIERA PIENIADZE BO. KASA RZADIWA PUSTA. MAM W DUPIE TAKI DUPOWATY RZAD CO NIE UMIE. RZADZIC WON Z RZADU WON Z POLSKI MADONSKIE. NIEDOJDY.

Bo No

Dokladnie tak _ SPISkowcy sPISują nas na straty…

Ania JM

 @Doktór Nauk  Doktor nauk o teoriach spiskowych raczej. Niemcy, Ruscy, syjoniści, wegetarianie i cykliści oraz Ukraińcy oddający siekiery do ostrzenia… Wygląda to tak, jakby cierpiał Pan na syndrom oblężonej twierdzy. Na gruncie lokalnym też jest Pan skłócony ze wszystkimi sąsiadami wokół? Naprawdę wierzy Pan, że państwo nie wie, ile jest w Polsce budynków i nie może sobie ich dowolnie oznaczać, korzystając choćby z map typu Google, nie mówiąc o dokładniejszych mapach wojskowych oraz bazach danych odpowiednich urzędów?!

Karolina Bajka

Roszczenia bezprawnie juz dawno sobie rekompensuja okradajac Polakow

Michal Gladkowicz

 @Doktór Nauk  Jeśli jesteś w temacie to teraz można się ożywić deklaracją życia, prawo kanoniczne przestało obowiązywać i w zasadzie to żyjemy w matriksie starego systemu masońskiego opartego na długu pod władaniem Watykanu,to już jest przeszłość,to co się dzieje to tylko obrzydliwy świński kwik upadającego systemu.

wojtekb11

Kłania się ustawa 447.Nowi właściciele naszego majątku chcą spisu swoich włosci

Alina Titmus

Za następne 10 lat już nic nie będziemy mieli bo nam wszystko ukradną.

Tylko prawda jest ciekawa

Kiedyś donoszono na nas. Dziś trzeba donosić na siebie.

GameProWatcher

Żona doniosła na mnie bo bała się kary, a tyle jej mówiłem że żyjemy w niepoważnym państwie i ma tego ścierwa nie wypełniać.

Woland Konin

Wiesz że informacje o własności domów czy mieszkań są w każdym urzędzie gminy i żaden spis nie jest do tego potrzebny – kolejna spiskowa teoria widzę się nieźle rozprzestrzenia.

Mariusz Borowski

 @Woland Konin  Nie znasz się lub trollujesz. O własności to raczej w sądach. A poza tym lokalna administracja nie zawsze należy do pisu czy po. Zaraz by wygadali gdyby od góry przyszedł nakaz typu “proszę mi tu spisać wszystkie nieruchomości”. A pod pozorem spisu okupant dostanie aktualne powiązane z peselem dane, pod którymi sam się podpiszesz. I za to zapłacisz podatek.

Woland Konin

 @Mariusz Borowski  Masz niezły bajzel pod czaszką – niezależnie od władzy urząd wojewódzki będąc organem rządowym (niezależnie od tego kto rządzi) może w dowolnym momencie wystąpić do urzędów gminnych o spis wścieli działek wraz z opisem co na nich stoi – żaden spis ludności nie byłby in do tego potrzebny – ogarnij się gościu bo za chwile będziesz się bał otworzyć skrzynkę na listy

Wesoły Sarmata

Ta ankieta GUS jest podobna do ankiety bezpieczeństwa którą wypełnia się w czasie rekrutacji do Policji. Jak mój znajomy się śmiał trzeba ” sprzedać” całą rodzinę włącznie z dziadkami 😆

MAŁGORZATA KOSSAK

ODPOWIEDŹ JEST PROSTA . CHCĄ WYKOŃCZYĆ I PRZEJĄĆ POLSKĄ PRYWATNĄ GOSPODARKĘ Z RÓŻNYCH SEKTORÓW GOSPODARCZEGO ŻYCIA !!!! PANDEMIA TO PIERWSZY KROK DO LIKWIDACJI PRYWATNYCH FIRM , KTÓRE SĄ WYKUPOWANE PRZEZ SPÓŁKĘ ZWANĄ PIS = EPISKOPAT KOŚCIOŁA RZYMSKO – KATOLICKIEGO !SĄ WYKUPOWANE ZA BARDZO MAŁE PIENIĄDZE !!!

tomczas25

Jesteś sobie warzywem i leżysz przykuły do łóżka od kilku lat a tu PIS każe ci się spisać bo jak nie to 5000. Popierdolony kraj.

Kazimierz

To nie jest ankieta z rekrutacji.To jest protokół przesłuchania.Tylko drobna różnica.W trakcie przesłuchania możesz kłamać a winę muszą udowodnić przed sądem.W tym przypadku z góry uprzedzają że jak będziesz kłamać to możesz być ukarany administracyjnie -bez sądu.

rudy Jaro Lis

bo to jest donos a nie spis . Moim zdaniem pod te dane bedą podrabiane dokumenty i któregoś razu do drzwi zapuka jakiś Icek Israel i ci powie że to jego co ty napisałeś

Wanda Katarzyna

Moja znajoma miała szkolenie na rachmistrza zrezygnowała bo czuła się gorzej niż komornik sądowy.

Monika

Ja wpisalam ze jestem za granica od 20 lat I ankieta sie skonczyla po 3 minutach.

BitterApple

Musimy dochodzić swoich praw przed sądem. Póki jeszcze nie odwołano dotychczasowych przepisów, póki jeszcze mamy konstytucję, trzeba się sądzić. Ten spis jest kompletnie nielegalny, kiedy formularz zażądał ode mnie danych wrażliwych osób zajmujących ten sam dom, zamknęłam stronę. Dobrym pomysłem byłoby chyba sporządzenie jakiegoś pisma z powołaniem się na nasze prawa i odesłanie do tego GUS. A potem najwyżej grzywna i do sądu. Będzie jak ze sprawami o maseczki, o otwarte firmy itd.

Michal Gladkowicz

 @BitterApple  mieszkasz w korporacji,zapomnij o konstytucji

User

 @Wieslawa Kostur  BO CHCĄ WIEDZIEĆ ILE OSÓB ZMARŁO W POLSCE I CO KOMU ZABRAĆ PO ZMARŁYCH. Nic im nie mówmy, nie dajmy się wykorzystać i ograbić!

And R

tylko jeszcze kamery na ulicach z systemem rozpoznawania twarzy i inwigilacja społeczeństwa.

kaskar912

W pewnym wywiadzie z Sekielskim słyszałem,że dopracowują tą technikę, bo obecnie istniejące systemy są jeszcze nieskuteczne i niedokładne…. Rozwój elektroniki nas niszczy

Edi Edek

Jak oni chcą wyciągnąć konsekwencje wobec ludzi którzy się nie spiszą? Dajmy na to taki bezdomny lub osoba w śpiączce w szpitalu? Chory rząd, chory system i wielki przekręt!!!

Kasia O2

Te dane to raczej Władzy są potrzebne, nie GUS-owi.

Nomad 03

A co z RODO?

Grzegorz Grzegorz

Naszym rodo można wytrzeć 4 litery.

Pepper Mint

To samo co z Konstytucją i Prawami Człowieka…

Dominik Patalas

maseczka, szczepioneczka, samodonoszenie, a na koniec wywłaszczenie.

Jasmin

Złodzieje chcą wiedzieć co można komuś ukraść.

Maria

Albo ile mieszkań zostanie po śmierci samotnie mieszkających starszych ludzi…

Barbara Kamenar

Tak, nawet nazywają to nowym porządkiem świata i robią pod plaszczykiem epidemi.

Jasmin

Traktują nas jak swoj inwentarz, ale pytanie dlaczego? Odpowiem na to pytanie, ponieważ w świetle prawa morskiego, do którego nas wciągli podstępem poprzez nasze akty urodzenia, jesteśmy dla nich martwym towarem. Czas zainteresować się tym tematem i zrozumieć czym jest p. morskie a czym jest prawo Naturalne. Zrozumieć,że mamy niezbywalne prawa dane nam od Stwórcy. Dowód osobisty wydany nam i nasze nazwisko pisane drukowanymi literami świadczą o tym, że zrobiono z nas korporacje. Tylko, że my nie jesteśmy dowodami tylko żywymi istotami. Kto szuka prawdy ten ją znajdzie. Czas powstać z zmartwych 🙂

niunia 98

 @Jasmin  Pozwala tym okupantom i pseudo przywódcom oraz aktorom ze sceny religijno-politycznej, Wasza przynależność do ich kościółków i meczetów, ochodzenie pogańskich świąt, z zydo-jezuicko-voodoo-chrześcijańsko-katolicko-islamsko-gadziej świątyni szatana… Proste.

Jasmin

 @Porucznik Borewicz  Pomyśl tylko, po co komu taka informacja z kim mieszkamy,pesele tych osób, ile metrów kwadratowych ma twoja nieruchomość?? Moim zdaniem komuś są te informacje bardzo potrzebne (447). Mamy sami zrobić donos na siebie??!

cvan

15:47 Dawniej spisy nie były takim zagrożeniem. Teraz dane są o wiele cenniejsze niż kiedykolwiek. To zupełnie inna sytuacja.

Helena Firuta

Odprawić do Gminy i się dowiedzą, niech nie zawracają nam głowy!!!

Jola Kowalska

Przy tym koszer nierządzie możliwe jest nawet to że chcą podmienić część ludnosci

Mary Poppins

Znajomy rolnik dostarczający mi mleko nie miał pojęcia, że zaczyna się spis powszechny. Na jesieni chyba był powszechny spis rolny, spisali mu każdą kurę (trochę to śmieszne), krowę, kozę.

Aspi Frau

Pierwsza myśl to była, że chcą wiedzieć ile nas jest aby wyszczepić i gdzie mieszkamy, żeby nam pozabierać własność albo wyrzucić po prostu i pozbawić dachu nad głową.

R P

 @Adam Cichowicz  nie troluj kolego…. tematem nie jest spis tylko zamordyzm w zbieraniu danych i brak gwarancji, że ktoś tego nie wykorzysta przeciwko tobie.

MJ P

 @Jascha  Ależ oczywiście, że tak! Poleconym. Nie da się? Trudne technicznie, wręcz niemożliwe? Przykra sprawa, życie. Przepisy i prawo mam w sercu. Reszte mam w dupie. Te całe obywatelowanie też. Nie jestem, nie byłem i NIGDY nie będę żadnym obywatelem czegokolwiek. Te wszelkie “obowiązki”, masz Ty. Nie ja. Nie pasuje? To zabierać te swoje państwo teoretyczne i wypieprzać do murzynowa- “jadąc” Twoją nomenklaturą. Tam “prawo dżungli” szybko oduczy Cię tych bredni.😂 Na marginesie- o ile nie zauważyłeś- konstytucja na tych ziemiach już nie obowiązuje. W zasadzie nigdy nie obowiązywała, ale dopiero w tym czasie okazało się to ponad wszelką wątpliwość. Powodzenia, niewol… Yyy… obywateeelu.🤣

Kwisatz Haderach

W okolicach Tarchomina powstał gigantyczny serwer. Do obsługi zachipowanych ludzi. Te wszystkie śledzące “cookie” i firmy podliczające nasze ruchy w internecie, na które trzeba wyrazić zgodę, tworzą rys psychologiczny każdej osoby. I wtedy wiadomo kto jest do odstrzału… w razie wojny. A do tego dojdzie. Już niezadługo….

Renata Renata

W Kanadzie chca to samo robic, to jakas globalna akcja

Tomasz Lipiec

W Angli to samo

Piotr Tameczka

Cierpię na mgłę post covidową i wszystko mi się miesza, zwłaszcza rzeczywistość z fikcją…

Maciej Sokołowski

Niech się bujają z tym spisem. Nie udzielę informacji ani przez telefon, ani przez Internet, niech lockdown zakończą to pogadamy.

Elżbieta Konieczka

To jakaś kolejna masakra ja jestem uczulona, że swoich danych wrażliwych nie wolno w internecie wpisywać, pesel a do tego nazwisko panieńskie matki-to bank mnie uczulił, bo każdy haker to wykorzysta na zaciąganie pożyczek. Ci co wymyślili ten spis powszechny on’line żyją w innym świecie

Stanislaus Schmude

Potrzebuja na Ustawe Grabierzy 447 Zdrajcy.

Elżbieta Sepielak

Witam, mam 67 lat i nigdy nie uczestniczyłam w spisie. Pozdrawiam i dziękuję za taką tematykę.

Polska Waluty

moim zdaniem trzeba być na prawdę przewlekle chorym człowiekiem, aby podawać swoje dane osobowe przez telefon

Maria Sadowska

no rzeczywiscie trzeba nie miec rozumu jeszcze niedawno nawet policja wydawala komunikaty o przestepcach poslugujacych sie metoda na telefon a teraz nas zacheca sie wszystkie nasze dane przez telefon podawac kto wie komu chca spisu poszechnego ktory faktycznie odbywa sie co 10 lat to niech go przeprowadzaja tak jak byl dotad przeprowadzany z zachowaniem praw ktore sami przeciez wymyslili ten sposob ludzie znaja wiedza na czym to polega

Kazimierz Lenarczyk

To mi przypomina amerykański film Idiokracja. Oni mają ludzi za kompletnych idiotów

Kazimierz Lenarczyk

 @Dorota Lis  Nie nie zgadzam się z tobą dużo się zmieniło. Wtedy jedynie pytali się ile jest członków rodziny ile dzieci dziewczynek Ile chłopaków. Teraz chcą wiedzieć wszystko o tobie ,ile masz pieniędzy jakie masz duże mieszkanie na co chorujesz……. Musisz nawet powiadomić czy masz kogoś masz za granicą.

Krystyna Ratusznik

Wszystko chcą o nas wiedzieć, pandemia a później zabór naszych rzeczy.

Anna Szymańska

a co z niebezpieczeństwem kradzieży naszej tożsamości np. ?

Witold GZ

Dopoki rzad nie jest Polski jest ryzyko spisu powszechnego przez wrogow Polakow.

jjj kkk

To jest spis przed WW3 Do pozniejszych statystyk po WW3

M. G.

Nie wpuszczajcie do domu nikogo bo was zarażą ! I uważać na oszustów podszywających się za rachmistrzów, no i nie zapominajcie o RODO !

andrzej21111

Teraz oszuści podają się za policję, ZUS, ABW, urząd skarbowy. Tylko czy zawsze to oszuści czy tylko dorabiający sobie po godzinach ?

gostek gosteks

przeciez to nie jest zaden spis tylko inwigilicja i chca wiedziec co mozna ci jeszcze zabrac.

wladek Keck

Oni chcą wiedzieć co ludzie posiadają . Żeby zabrać w późniejszym czasie!

ThatOtherSteve

Dane fruną światłowodem prosto do serwerowni w Tel Aviv.

Waldemar słomski

Trzeba ustalić jak jeszcze można obywateli wydoić. Podatek katastralny czy od zużycia węgla.. będą dane, to wymyślą.

Joker lu

Jak to w naszym bantustanie znając życie te dane wypłyną i nikt za to nie odpowie

Krzysztof Szulc

Wróciliśmy do absurdów rodem z Komuny. Na tym wniosku do gus-u Bareja mógłby nakręcić Następny film

Maria Xyz

W MOIM KRAJU NIEMA POLSKIEGO RZADU A JA NIEMAM ZAMIARU SPOWIADAM SIE AGENTOM OKUPANTOW POLSKI. ZEGNAM. OZIEBLE CIEKAWSKICH ICKOW.

Roman. T.

 @Krzysztof Szulc  Nie są głupie. A tylko dokładnie wymierzone i naszykowane. Żeby wszystkich niepokornych zniszczyć.

Jan Karol Chodkiewicz

w komunie nikt i nie wyłudzil kredytu na pesel przez telefon bo nie bylo takich możliwości , do kredytu potrzeba było szereg dokumentów i osobista obecność , pzrestepcy musieli wiec wszystko sfalszowac co wymagało od nich pzrestepczych kwalifikacji i podjecia ryzyka. w ciemno wolałbym tamte zabezpieczenienia . dzis nikt nie jest bezpieczny i bedzie jeszcze gorzej .

Pola Kowalska

 @Jan Karol Chodkiewicz  w komunie jak pracowales brales pozyczke z zakladu pracy bez procentow wzioles np 7 tys oddawales 7 tysiecy i ani grosza wiecej.Zaklad pracy posiadal zasob pieniadza .Za zniszczenie okradzenie taki dyrektor czy inny buc odpowiadal przed sadem i sad byl w kilka tygodni a nie kilka czy kilkanascie lat odrazu.Bardziej zatwardziali byli brani do wiezienia na wieksza skale zlodziejstwa jak wywozeni na urlopy klimatyczne na 25 lat za ural do kopalni rud .To wlasnie jest typowe u judkow ze nie chca produkowac a chca czerpac zawsze korzysci i to wcale nie male

grzeczna

za Gierka takich nieprawidłowosci nie było, nawet partyjny wylatywał z pracy na bruk jak złamał prawo

Danuta Rynkiewicz

Dane ze spisu “wyciekną” w tempie ekspresowym, za odpowiednia opłatą oczywiście.

Sylwia Estel

Nie ma takiej opcji żeby oprawcy dostali spowiedź na tacy. To są moje prywatne sprawy i nikomu nie będę opowiadała o tym i co z kim robię.

Hernyka Pisarska

Do mieszkania nie wpuszczę telefony tylko znane mi numery a internet mam. na swoje potrzeby — nie dla GUS- u :))

Czesław Marcinkiewicz

 @Adam Cichowicz  Komisja europejskich gangsterów z Polskimi uzurpatorami niech sobie rządzą, swoimi domami i głupimi z wypranymi mózgami ludźmi.

e x

Podobno GUS ma nadany numer DUNS czyli jest korporacją. Nie mamy z nimi podpisanej umowy. Czy jest możliwa obrona idąc tą drogą???

Jolanta Nowak

Kłania się ustawa o własności sporządzona przez UE i podpisana cichaczem przez rząd “polski” 31.3.21. W powiązaniu z Agendami 2020 i 2030 o tym, ze mamy nie mieć własności łatwo zrozumieć i ustawą 447 łatwo zrozumieć po co rządowi wszystkie nasze dane. Poza tym wszystko jest w danych urzędów, jak chcą niech sobie sami znajdą.

niunia 98

Tak to jest, kiedy niewolnicy zydo-jezuicko-katolicko-gadziej inkwizycji i świątyni szatana, niemalże klęczą przed swoimi oprawcami…

Grazyna kraus

 @miszael  Nie prawda. W Niemczech nie ma żadnego spisu. Mieszkam w Niemczech.

Come ON

 @Marian Pasiut  W jaki sposób zasłużył? Gdyby każdy naród/grupa społeczna/religia miała to na co zasłużyła to kościoła nie powinno już być dawno, a Żydzi zostaliby wybici.

Marian Pasiut

 @Come ON  jak cała Europa od Portugalii po Szwecję dokonywała słusznych pogromów i wypędzeń żydostwa(XV/XVIw) po zorientowaniu się czym się kończy ich tam obecność,MY ich tu wszystkich przyjęliśmy,a Kaziuk Wielgi ich jeszcze ekskluzywnie zwoził na nasz teren.Une dały nam paciorki,sznurki i wszelkie bezeceństwa które wykorzystywali z premedytacją do uzależniania od tego prostego ludu,zaś dla moznych i dobrze urodzonych mieli inne portfolio.My dopuscilismy ich do naszych dusz i fizycznie pojmowanej majętności.Tak jest po dziś dzień.Prosty lud ma paciorki,a dobrze urodzonych likwidują co jakiś czas,kreując swoich, niemniej metoda ta sama-ulepszona.Na to wszystko sos ”NADSTAWIANIA DRUGIEGO POLICZKA”Zdechniemy z głodu będac bogaczami jakich swiat nie widział.Kosciół tez nam zmodyfikowali genetycznie,i wzięli go od srodka.Teraz wyszło zydło z worka…..POJMUJESZ Come On?

Leszek Bielik

Wszystkie dane mają w Magistracie ZUS-ie Ewusie US Starostwie Powiatowym Cepiku jebane CEPY ..

Alina Orłowska

Leszku, masz rację, ale po co się mają trudzić skoro owce same doniosą na siebie i, co najważniejsze, zostanie to poczytane za domniemaną zgodę na rozporządzanie ich majątkiem, np. oszacowanie go i zaciąganie kredytów na hipotekę, emisję akcji na giełdzie Wall Street NY, nakładanie podatków wszelkiego typu z katastralnym włącznie, wywłaszczającym z nieruchomości.

Michal Gladkowicz

 @Jola Kuleszo  Wysłała wzór deklaracji ,odmowy do GUS,i ogólne wiadomości na temat projektu Wolni Żywi Ludzie.Już wielu ludzi tak zrobiło, pomyśl, przemyśl sobie, popytaj , poczytaj i decyduj sam.Ja już decyzję podjąłem,niemam zamiaru uczestniczyć w tym ludobójstwie i grabieży.

Michal Gladkowicz

 @Domi re  Tak, teraz jesteś w prawie morskim,a to o czym piszę to prawo naturalne, wysłanie odmowy do GUS to jest część swojego wyjścia z prawa morskiego, jeśli nie odmówisz gusowi to oni i tak Cię wezmą pod uwagę i tak,z odmową już tak łatwo mieć nie będą.

Michal Gladkowicz

 @LesQ Amura  Nie przeczytałem do końca bo nie wyświetliło się w dyskusji.Wiesz, ja powiem szczerze że od dłuższego czasu mam głęboką świadomość tego że ludzie w zarządzie korporacji poland republic of ROBIĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE NA SZKODĘ NAM ,w nic im nie wierzę, uparcie wychodzę z tego chorego układu w który wszedłem tak jak wszyscy ludzie nieświadomo.Poczytaj o prawie naturalnym,teraz wszyscy na tej ziemi podlegamy pod prawo morskie,też polecam Tobie poczytać na ten temat.Dopóki tkwimy w tym systemie jesteśmy skazani na fanaberie zarządu tej korporacji. Tak przy okazji napomne , znajomy mojej dziewczyny zmarł właśnie na niewiadomo co bo nie przyjęto go do szpitala bo szpital tylko kowidowy,jej ciotka niedawno była w tym szpitalu i powiedziała jasno i wyraźnie z zaskoczeniem że szpital był pusty,a tak chrzanią że wszystkie przepełnione.Chłopak miał 29lat , prawdopodobnie dostał zatoru na płucach,tak domniemają.Zdrowy jak ryba ,dwie godziny po początku duszności zmarł,w szpitalu go nie przyjęli bo nie wyszedł mu kowid.Taki świat porypany.

Michal Gladkowicz

 @Gawron  https://youtu.be/7NGVrHM8tBk Tu jest ta rozmowa.pozdro

Michal Gladkowicz

 @Gawron  Na kanale Zawodowa Polka też znajdziesz np jak zdać dowód osobisty.

Katarzyna Kibica

Szykują się do nowego ładu ( patrz NWO ) i w myśl tej agendy nie mamy posiadać -nic. Trzeba zweryfikować co kto ma. Chcą nas inwigilować i kontrolować jak w Chinach. Następnie będzie digitalizacja systemu i jak będziemy “niegrzeczni” to nam odetną dostęp do pieniędzy.

edward lewandowski

Pełna kontrola nad znakowanym stadem👁️😈👋🏾

Krzysztof Wojtynowski

Do mnie wpuszcze tylko za okazaniem aktualnego testu [ 72 godz ] – jestem w grupie podwyzszonego ryzyka i nie mam zamiaru umierać bo jakimś palantom sa potrzebne moje dane nie wiadomo do czego .

Opublikowano za: https://www.youtube.com/watch?v=T9-9u3imgPo

Wypowiedz się