Ludzkie ofiary na Wzgórzu Świątynnym nie uratują satanistów

Minister zbrodni Benjamin Netanjahu z Izraela i jego towarzysze sataniści dokonali ofiary z ludzi na Wzgórzu Świątynnym w desperackiej próbie utrzymania władzy i uniknięcia trybunałów zbrodni wojennych, według źródeł Mossadu. Brytyjski wywiad potwierdza również, że doszło do masowych zabójstw, ale szczegóły dokładnie tego co się stało są ograniczone.

Źródła MI6 podają, że doszło do “jakiejś masakry w meczecie Al-Aksa na Wzgórzu Świątynnym. Mamy sugestię, że to czysto chazarska mafia z jakąś dokładką CIA.”

Wcześniej donosiliśmy, że oryginalny Netanjahu już dawno zniknął, więc według Mossadu, postać, która teraz przewodniczy masakrze Palestyńczyków, to “Bibi klon.

MI6 dodaje, że “Wieża Jala w Gazie została zaatakowana aby zniszczyć serwery z obciążającymi dowodami związanymi z masowym mordem Palestyńczyków.”

Sataniści stojący za Netanjahu, aby pozostać przy władzy i uniknąć więzienia, również zlecili ataki rakietowe na Izrael i obwinili o to Palestyńczyków. Ataki zostały zaprojektowane tak aby spowodować minimalne lub żadne straty.

Następnie rozpoczął się “odwet” jako część ostatecznego natarcia na nieżydowską ludność Izraela. Umożliwia to także stan wojenny, dzięki czemu on i jego zbiry mogą pozostać przy władzy.

https://www.bbc.com/news/live/world-middle-east-57099013?ns_mchannel=social&ns_source=twitter&ns_campaign=bbc_live&ns_linkname=609d402bdcb43402eaf618f0%26Netanyahu%20accused%20of%20deliberately%20stoking%20tensions%262021-05-13T16%3A04%3A38.218Z&ns_fee=0&pinned_post_locator=urn:asset:3d293c55-61f7-4728-92cc-9ca9f1b21574&pinned_post_asset_id=609d402bdcb43402eaf618f0&pinned_post_type=share

https://thehill.com/policy/international/middle-east-north-africa/553424-rockets-fired-from-lebanon-land-off-israeli

Pamiętajcie, że ci ludzie są fanatykami religijnymi, którzy myślą, że jak tylko wymordują wszystkich Palestyńczyków i oczyszczą etnicznie Izrael, mogą odbudować swoją świątynię i zniewolić ludzkość na zawsze.

Fakt, że niewielka większość Izraelczyków obudziła się i głosowała za usunięciem przestępczego reżimu Netanjahu, zmusił tych morderców w ostatniej chwili do desperackiego podstępu.

Netanjahu jest teraz publicznie obwiniany za zabójstwo premiera Icchaka Rabina.

https://www.jpost.com/Israel-Elections/Gantz-blames-Netanyahu-for-Rabin-assassination-585263

Netanjahu” i jego gang muszą zostać wytropieni i zabici.

Osobiście, jako genetyczny Żyd, uważam za głęboko haniebne oglądać religijnych Żydów, którzy zostali rytualnie wykastrowani (obrzezani) oddających cześć przy murze rzymskiego fortu w błędnym hołdzie dla swoich ciemiężców. Jeśli ma być zbudowana, trzecia świątynia musi być zbudowana gdzie indziej.

W każdym razie, Masoni P3 i inni twierdzą, że ich cierpliwość się skończyła i zostaną podjęte działania przeciwko Izraelowi. Źródła Pentagonu mówią, że urządzenia jądrowe używane przez Izrael do szantażowania reszty świata ich “opcją Sampsona” zostały zneutralizowane. Oznacza to, że naród izraelski będzie zmuszony wybrać pomiędzy zniszczeniem Jerozolimy a usunięciem spod władzy satanistów, którzy używają Netanjahu jako swojego awatara.

Jest jeszcze jeden powód rozpaczliwych masakr, które mają miejsce w Izraelu i są to wydarzenia w Szwajcarii z udziałem Zakonu Syjonu, Rycerzy Maltańskich, rodziny Smoka i wielu innych potężnych grup. Grupy te są na skraju osiągnięcia porozumienia, które zmieni ludzką historię. W najnowszym rozwoju na tym froncie rodzina Smoka wysłała następującą wiadomość do zachodnich grup władzy:

“Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy się wam wszystkim przedstawić.

Reprezentujemy chińską rodzinę królewską, tak zwaną Rodzinę Czerwonego Smoka, o której mowa jest w dokumentacji Banku Światowego wszystkich banków na świecie.

Mamy dostęp do różnych form instrumentów finansowych, takich jak obligacje, gwarancje bankowe i akredytywy zabezpieczające.

Mamy również dostęp do ruchomych sztabek złota i depozytów gotówkowych na całym świecie.

Mamy również kilka różnych historycznych skrzynek, które jesteśmy w stanie wykorzystać jeśli ktoś z Was ma dostęp do tego typu instrumentów aby je zrealizować.

Będę mógł spotkać się z wami w Szwajcarii lub w dowolnym innym miejscu, które jest możliwe dla was i dla mnie aby tam pojechać, biorąc pod uwagę ograniczenia podróżowania Covid – 19.

Jestem wdzięczny Stowarzyszeniu Białego Smoka za przedstawienie nas wam wszystkim.

Byłbym wdzięczny gdybyście odpowiedzieli z jaką formą instrumentu finansowego lub środków pieniężnych jesteście w stanie pracować.

Mamy również odziedziczone konta, do których mamy pełny dostęp, jeśli jest to coś co moglibyśmy zrobić aby sfinansować wszystkie projekty, których ten świat tak bardzo potrzebuje.

Pozdrawiam,

Ambasador Rodziny Czerwonego Smoka”

Przedstawiciel rodziny smoka zasugerował, że zachodnie rodziny bankowe mogą mieć swoje długi, sięgające “biliardów dolarów“, odpisane, jeśli zgodzą się założyć i wspólnie sfinansować organizację planowania przyszłości. Powiedział on:

“Na przykład mamy Skrzynię Traktatu Wersalskiego o wartości 33 bilionów dolarów, którą możemy pozwolić mieć im za 1% wartości nominalnej [to wciąż 330 miliardów dolarów] i wykorzystać to do założenia organizacji.”

Rodzina Smoka może również oferować fizyczne złoto, gotówkę lub dowolne z szeregu obligacji, dodał on.

Przedstawiciel miał również ciekawą historię do opowiedzenia o byłym filipińskim przywódcy i głowie rodziny Smoka Ferdinando Marcos. Marcos przeżył swoją tak zwaną śmierć i ożenił się ponownie z Chinką“, powiedział on. Marcos miał również syna z małżeństwa z członkiem rodziny Smoka o imieniu Emota, które miało miejsce zanim poślubił niesławną Imeldę. Ten syn ma wiele aktywów, które można również wykorzystać, zauważył przedstawiciel.

Rodzina Smoka mówi, że będą działać tylko przez Stowarzyszenie Białego Smoka na Zachodzie. Ostrzegali również, że jeśli któryś z członków rodziny Smoka zostanie zabity, to odpowiedzialni za to ludzie i ich rodziny cofając się o 9 pokoleń zostaną zabici w odwecie.

Istnieje również konsensus, że jeśli grupy w Szwajcarii odmówią zawarcia porozumienia, nie będzie wyboru jak tylko działania wojskowe, w tym broń jądrowa, zgadzają się źródła Rodziny Smoka, Mi6, Pentagonu i Masonerii P3. Piłka jest teraz po ich stronie.

Jesteśmy świadomi, że ta grupa, za pośrednictwem Klausa Schwaba (na zdjęciu poniżej)

 

 

ze Światowego Forum Ekonomicznego w Davos, oferuje swój własny “wielki reset“.

https://www.weforum.org/agenda/2020/06/now-is-the-time-for-a-great-reset/

Jeśli czytacie ich słowa, brzmi to głównie dobrze, wypełnione mówieniem o zmniejszaniu nierówności dochodów, ochronie środowiska itp. Jest jednak pewien haczyk:

“Damy wam te wszystkie miłe rzeczy, ale najpierw musisz przyjąć swoje szczepienie.”

Starają się zaszczepić całą populację planety przeciw Bóg wie jakiej chorobie, z którą walczą, której nie mogą nawet udowodnić, że istnieje. To jest coś w rodzaju wypij swoją chłodną sodę a potem możesz iść do nieba.”

Istnieje również wyraźna degeneracja całego biznesu Covid-19 w farsę. Poniższe historie są dobrymi przykładami mówiącymi, że “Zamek Drakuli zostanie użyty do podawania szczepionek” i “Chiny rozmieściły wojska na szczycie Mt. Everest, aby powstrzymać Covida“, i że “Covid wejdzie w twojego penisa i sprawi, że będziesz bezpłodny.”

https://www.zerohedge.com/markets/700-year-old-romanian-castle-inspired-dracula-has-been-turned-free-covid-vaccination-site

https://www.zerohedge.com/covid-19/china-enforces-new-boundary-nepal-summit-everest-keep-infected-climbers-out

https://www.studyfinds.org/virility-the-virus-covid-found-in-penile-tissue-may-even-lead-to-erectile-dysfunction/

Również ilu bezwzględnie posłusznych uwierzy w ten film o uzyskaniu codziennego paszportu Covid?

https://www.youtube.com/watch?v=8RJZj4PUcIA

Niemniej jednak, fakt, że tak wiele owieczek nosi maski i ustawia się w kolejce po szczepionki pokazuje jak podstępna jest sieć kontroli mafii chazarskiej.

 

 

Oto przykład jak ta grupa kontroluje większość tzw. cywilnych rządów na świecie. W zeszłym tygodniu premier Japonii Yoshihide Suga odczytał błędny skrypt gdy “opozycyjna poseł” Renho zadała mu następujące pytanie:

“Ludzie przyjeżdżają karetkami do szpitali w całej Japonii i nie są przyjmowani…sytuacja robi się coraz gorsza…Więc panie Premierze, jeśli Olimpiada się odbędzie i zarówno obywatele Japonii jak i sportowcy olimpijscy przyjadą do szpitala w tym samym czasie, kto będzie miał pierwszeństwo?”

Zamiast odpowiedzieć na pytanie, Premier przeczytał skrypt o tym jak Pfizer zamierza dostarczać szczepionki sportowcom olimpijskim aby nie miało to wpływu na dostawy szczepionek w Japonii. Następnie Renho ze złością poprosiła aby premierowi pokazano właściwą stronę skryptu, którą powinien odczytać.

To potwierdza to, co wiele hostess barowych, które obsługują polityków, powiedziało mi przez lata, a mianowicie, że kiedy są pijani, politycy przyznają się do bycia aktorami opłacanymi za czytanie scenariusza.

Obejrzyjcie poniższy film aby przekonać się na własne oczy czym jest fikcyjna tak zwana demokracja w Japonii.

https://benjaminfulford.net/wp-content/uploads/2021/05/Video.mp4

Odtwarzacz video

Pobierz film

To nie tylko Japonia. To samo dotyczy teraz Stanów Zjednoczonych, Kanady, Anglii i wielu innych krajów. Procesy demokratyczne zostały obalone przez mafię chazarską.

Oto co wyższy rangą członek europejskiej rodziny królewskiej miał do powiedzenia na temat sytuacji:

“Przyjęliśmy do wiadomości sesję niższej izby japońskiego parlamentu. Wszystkie cywilne rządy świata są objęte protokołami norymberskimi. W Niemczech trwa wezwanie do przedstawienia dowodów. Tylko Niemcy mogą poczuć w kościach mrożące krew w żyłach wspomnienia z historii, które nie ominęły ich ani nas wszystkich, którzy przysięgali nigdy więcej już wojny światowej i jej okropności.”

Zauważamy, że wojsko we Francji, USA, Kanadzie i gdzie indziej w końcu zaczyna podejmować działania przeciwko przejęciu kontroli nad rządami przez szatańską mafię.

https://www.theepochtimes.com/120-retired-generals-military-officers-sign-letter-warning-of-conflict-between-marxism-and-constitutional-freedom_3813043.html

https://www.zerohedge.com/geopolitical/new-military-letter-warning-civil-war-france-gains-160000-signatures

Pomimo zwolnienia z pracy całego szeregu kanadyjskich wojskowych pod fałszywymi zarzutami, premier Justin Sinclair Castro z Kanady trafi do więzienia, podobnie jak wielu jego kolegów gangsterów.

Śledztwo Wojskowe już się rozpoczęło.

https://www.ctvnews.ca/health/coronavirus/maj-gen-dany-fortin-no-longer-leading-vaccine-campaign-pending-military-investigation-1.5428928

Fałszywa administracja Bidena w USA też upada. Ich próba kupna popularności poprzez rozdawanie pieniędzy doprowadziła do rekordowych 8,1 miliona nieobsadzonych ofert pracy (po co pracować jeśli można uzyskać darmowe pieniądze?). Wydają również 90% więcej niż zarabiają, zwiększając rekordowe deficyty handlowe i podsycając hiperinflację.

https://www.zerohedge.com/markets/nobody-wants-work-job-openings-soar-record-high-81-million-smashing-wall-street

Rodzina przestępcza Rockefellerów stojąca za fałszywą prezydenturą Bidena zamyka również gazociągi, sabotuje mosty, zaopatrzenie w żywność itp. wszystko w skazanej na porażkę próbie utrzymania władzy.

https://www.infowars.com/posts/pipeline-inspector-calls-in-to-the-alex-jones-show-its-100-a-manufactured-collapse/

https://www.msn.com/en-us/money/markets/high-gas-prices-and-shortages-hit-trucking-industry-as-nation-critically-needs-gasoline-and-goods-transported/ar-BB1gLeWe

https://www.msn.com/en-us/money/markets/a-dry-pipeline-asks-who-wants-an-electric-car-now/ar-BB1gLrzV

Zauważamy również, że Chiny wyśmiewały się z NASA (Nie Agencji Kosmicznej), ogłaszając oczywistą grafikę komputerową lądowania na Marsie.

http://www.xinhuanet.com/english/2021-05/15/c_139947203.htm

Może potem pokażą kosmitów lądujących na placu Tien An Men.

Jak mówi stara klątwa: “Obyś żył w ciekawych czasach.”

17 maja 2021

Autor: Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

Opublikowano za: https://meditation539.com/2021/05/20/benjamin-fulford-ludzkie-ofiary-na-wzgorzu-swiatynnym-nie-uratuja-satanistow/

Źródło: https://benjaminfulford.net/2021/05/17/human-sacrifice-on-temple-mount-wont-save-satanists/

Wypowiedz się