Przerażające dane! Polska jest na PIERWSZYM miejscu w liczbie zgonów nadliczbowych!

 

NADLICZBOWE I SFEJM

Spłynęły nowe przerażające dane: Polska jest na PIERWSZYM miejscu na świecie w liczbie zgonów „nadliczbowych”…

Co to są zgony „nadliczbowe”?

Od liczby zgonów w 2020 odejmujemy najpierw zmarłych na CoViD.

W tej kategorii też zresztą jesteśmy „dobrzy”. Już tydzień temu przegoniliśmy Królestwo Szwecji (w którym się z CoV19 w zasadzie nie walczy i żadnych lock-downów ani kwarantann nie robi) – teraz odsadziliśmy się od nich znacznie i mkniemy pełną parą do przodu, by wejść do pierwszej dwudziestki.

W Polsce umiera dziennie około 500 osób – a w Szwecji jedna, czasem pięć; bywa, że 35 – ale to max.

[ red. kip: dane umieralności na Covid w Polsce są bezczelnie fałszowane; syntetyczne zestawienie umieralności, z danych oficjalnych, głównie od października 2020 r. do lutego 2021 r. w porównaniu do lat poprzednich przypominamy w naszym opracowaniu  na końcu]

Tak – na początku Szwedów umierało więcej. Ale w sumie i tak już są za nami… W sumie! Teraz odejmujemy zmarłych w roku poprzednim, tj. w 2019 – i wychodzi nam liczba ofiar prowadzonej przez „rząd” walki z CoV-19.

Co ciekawe: w niektórych krajach po odjęciu zmarłych na CoViD zostaje mniej nieboszczyków niż w 2019; po prostu ci, co normalnie umierali na prozaiczne zapalenie płuc – teraz umierają na CoViD. A u nas: +14 proc.!!! 80 tysięcy ludzi!!

Dobra Zmiana… Kiedyś śp. Winston L.S. Churchill powiedział o Polakach: To naród najwspanialszy ze wspaniałych – ale rządzony przez najpodlejszych z podłych!”.

Chodziło Mu, oczywiście, o  przedwojenną sanację (na której obecnie ślepo wzoruje się PiS…) – i o kolaborantów podczas sowieckiej okupacji Polski w latach 1945 – 1956.

Rządy po „Okrągłym Stole” nie są aż tak bardzo podłe – są raczej pazerne na publiczne pieniądze. Natomiast można zaryzykować twierdzenie, że rządzą nami najgłupsi z głupich.

To, oczywiście, prosty skutek d***kracji: wśród wyborców zdecydowanie więcej jest głupich niż mądrych – więc niby dlaczego wybierani mieliby być mądrzy?

Większość wyborców nie rozumie, że ten, kto rządzi krajem, powinien być sto razy mądrzejszy od nich – nie: oni takich się boją, wolą, by rządził „swój chłop”.

Efekt można było zobaczyć w Sejmie podczas dyskusji nad tą idiotyczną „Konwencją Stambulską”: broniły jej niewiasty na każdym kroku pokazujące, że nic nie rozumieją.

Rekord pobiła WCzc. Anna Maria Żukowska (SLD), która w TVPiS oznajmiła milionom zdumionych widzów, że mężczyźni (dwa razy powtórzyła: „biologiczni mężczyźni”) też czasem rodzą dzieci. W formie wyjaśnienia dodała, że są to „mężczyźni z macicami”!!!

Jest to tym bardziej zdumiewające, że asystentkę WCzc. Macieja Koniecznego (RAZEM, Katowice) babski sąd honorowy wyrzucił z grona feministek – za to, że w wywiadzie powiedziała o kobietach „kobiety”, a powinna była: „istoty z macicami”.

Hmmm… W takim razie ci mężczyźni z macicami, co rodzą dzieci, to chyba jednak kobiety? No dobra, nie znęcajmy się już nad tą kobie… nie, nie „kobiecą”: „feministyczną logiką”.

P. Urszula Kuczyńska czuje się teraz „zaszczuta” przez feministki. Najbardziej Ją boli, że nazywają ja „cisiarą” – czyli taką, która mówi, jak jest (czyli np. kobiety nazywa „kobietami”, mężczyzn „mężczyznami”, a nie „Białymi Samczymi Szowinistycznymi Świniami” itd. Nb. samiec świni nazywa się knur, proszę feministek).

Kobiety bliskie są wywalczenia kolejnego przywileju: specjalnego Sejmu dla kobiet.

Żydzi w Królestwie Polskim mieli Waad Arba Aracot, Szkoci mają Storting…

Dajmy feministkom własny Sfejm – i niech tam sobie parlują, co chcą!

– Janusz Korwin-Mikke


Dla zainteresowanych więcej o szokujących statystykach:

Od Redakcji KIP: Dla potwierdzenia i syntetycznego uzupełnienia wzrostu umieralności, głównie w ostatnich 5 miesiącach do lutego włącznie, w porównaniu do tych samych miesięcy w latach poprzednich przypominamy w naszym poniższym tekście:

Lek amantadyna zlikwidowałby fałszywą plandemię i ludobójstwo w Polsce

Poniższy wywiad z dr Włodzimierzem Bodnarem na Polsat News jest sztandarowym przykładem, jak skuteczny w leczeniu w 100 % lek amantadyna,   jest blokowany. Jednocześnie, są na wielką skalę stosowane szczepionki eugeniczne, będące w istocie rzeczy bronią biologiczną, które nie są szczepionkami takimi jak wcześniej stosowano i nie zostały w ogóle przebadane zgodnie z procedurami, a koncerny farmaceutyczne nie ponoszą za negatywne skutki ich zastosowania żadnej odpowiedzialności !!!! Więc jedynym wytłumaczeniem jest planowe LUDOBÓJSTWO !!!

Powszechne zastosowanie  leku amantadyny w skali kraju,  w krótkim czasie wyeliminowałoby fałszywą plandemię.

Natomiast wszystko to co szkodzi ludziom i zdrowiu, jest propagowane, czyli: propaganda strachu, maseczki, testy, respiratory i inne ludobójcze procedury leczenia, szczepionki jako broń biologiczna, blokady itd. Efektem tego jest  śmiertelność w Polsce należąca do najwyższych w Europie obok Hiszpanii i Bułgarii w ciągu ostatnich 5 miesięcy od października 2020 do lutego 2021.
Według oficjalnych danych Ministerstwa Zdrowia, Sanepidu i innych agend rządowych,  śmiertelność  w tych 5 miesiącach wyniosła: 177 639 zgonów  średnio w latach  2016-2019 i 260 814 zgonów w latach 2020-2021. Wzrost śmiertelności w ostatnich pięciu miesiącach wyniósł 83 175 zgonów co oznacza zwiększenie, aż o 47 procent. Dodać tu można mniejsze nadwymiarowe zgony w miesiącach plandemii od marca do września 2020, w stosunku do lat poprzednich, w liczbie 12 514 osób. A więc tyle osób można byłoby uratować, bez wdrażania fałszywej plandemii i fałszywych szczepionek, tylko przy zastosowaniu w normalnie funkcjonującej  służbie zdrowia powszechnych procedur leczenia  dr Włodzimierza Bodnara w oparciu o amantadynę.
Udział zgonów z powodu wyłącznie Covid-19 stanowił zaledwie 10 433 osób, co stanowi 4 procent łącznych zgonów w ciągu kolejnych 5 miesięcy poczynając od października 2020.  Jednak ten wskaźnik zgonów jest co najmniej 2 krotnie zawyżony z powodu ogromnych fałszerstw statystycznych i wspierającej to oficjalnej korupcji w służbie zdrowia promującej to leczenie, a zwłaszcza użycie ludobójczych respiratorów.

[Obliczeń dokonano na podstawie opracowań na linkach: https://youtu.be/PevkEfAM6hM i https://oko.press/smiertelne-zniwo-covid-19-w-polsce-jedno-z-najwiekszych-w-europie-w-2020/ ]

Należy więc przyjąć  połowę tych zgonów z wyłącznej przyczyny Covid-19, czyli 5 216 osób co stanowi 1044 osoby miesięcznie. Według oficjalnych danych Ministerstwa Zdrowia w miesiącu sierpniu 2020 zmarło w Polsce 292 osoby z powodu wyłącznie Covid -19.
Podsumowując należy stwierdzić, że ponadnormatywny wzrost śmiertelności o 77  959 osób, czyli średniego miasta w ciągu 5 miesięcy, odliczając realną liczbę zgonów z powodu wyłącznie Covid-19 (83 175 – 5216= 77 959), należy uznać za LUDOBÓJSTWO OBCIĄŻAJĄCE OBECNE: WŁADZE, SYSTEM MEDYCZNY I PROPAGANDĘ MEDIALNĄ !!!

TO JEST PLANOWA REALIZACJA LUDOBÓJSTWA POLAKÓW.

Pod artykułem i nagraniem telewizyjnym udostępniamy PROTOKÓŁ LECZENIA Covid-19 dr Włodzimierza Bodnara z jego strony internetowej.
Redakcja KIP

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Ja bym nie histeryzował:-)
  Polska jest jednocześnie na ostatnim miejscu na świecie pod względem szczepialności, jak się połączy te dane z tabelek, to mówią same za siebie:-)))))

  Masaż danych trwa na potęgę!:-)

 2. krnabrny1 says:

  Jak to się dzieje na świecie łatwo przeczytać, schematy działań są podobne:

  BRAZYLIA
  „Prawdopodobnie wywołują kryzys w Brazylii, aby wyprzeć Bolsanaro, tak jak obalili Trumpa. Bolsonaro stanął wobec Nowego Porządku Świata w taki sam sposób, jak zrobił to Trump. Kto następny? Obrador ???
  Nie wierzę w statystyki zgonów pochodzące z Brazylii. Wielu Brazylijczyków zgłasza te same rodzaje spraw – zgony ze wszystkich przyczyn są zapisywane jako COVID, aby sfałszować statystyki. Dzieje się tak na całym świecie, ale tam, gdzie kraje „zachowywały się”, robią to mniej. Jednak nigdy nie osiągną zera, to nie jest „dobra polityka”.
  Brazylia okazuje się być tak samo skompromitowana, skorumpowana i zinfiltrowana jak Stany Zjednoczone, nie ufałbym nikomu z ust, z wyjątkiem Bolsonaro, a nawet przy tym, podobnie jak Trumpa, prawdopodobnie można go oszukać, a potem powiedzieć głupie rzeczy.”

  AMERYKA
  „KŁAMIĄ O LICZBIE OSÓB, KTÓRE PRZEŻYŁY WIELKI CZAS
  Ostatnio słyszałem, że 40 procent Amerykanów zostało dźgniętych. Ale rzeczywistość pokazuje, że faktyczna liczba osób dźgniętych jest w przybliżeniu równa liczbie faktycznie głosujących na Bidena. Nowy Meksyk ma najwyższy wskaźnik szczepień w kraju – 25,56%. Utah ma najniższy wskaźnik szczepień, wynoszący 12,88 procent. 30 stanów ma wskaźnik szczepień poniżej 20 procent. Średni wskaźnik szczepień wynosi około 17 procent. ZOBACZ. Więc kiedy prion uderzy, będzie bardzo widoczny, ale nie zniszczy społeczeństwa. W większości stracimy ludzi, którzy albo nie widzieli światła, albo cenili swoją pracę bardziej niż życie.”

  Wniosek płynie z tego tylko jeden. Polacy to mądry naród, dużo gadają o szczepieniu, ale swoje wiedzą. Według moich amatorskich badań w Polsce szczepi się bardzo mało osób, nawet wśród starszych, wiedzą intuicyjnie, że coś śmierdzi choć nie wiedzą skąd:-)

  Zadziwiające, że lekarze namawiają swoich rodziców do szczepień. Pytam się starszego sąsiada, szczepi się Pan, on mówi tak, tak, razem z żoną. Czemu się pytam, a on odpowiada, że mają syna lekarza, który im powiedział żeby tak zrobić:-)

  Te nagonki o śmiertelności i wszelakich boskich i świeckich niebezpieczeństwach i dyskomforcie związanym z nie wzięciem szczepionki stają się już po prostu tak nachalne, że aż zabawne przez co przestaje być wiarygodne.

  To tak jak upierdliwy handlarz, ciągle wciska Wam wiadro do kupienia, chociaż już wielokrotnie mówiliście mu, że przyszliście kupić owoce:-)

Wypowiedz się