Lek amantadyna zlikwidowałby fałszywą plandemię i ludobójstwo w Polsce

Poniższy wywiad z dr Włodzimierzem Bodnarem na Polsat News jest sztandarowym przykładem, jak skuteczny w leczeniu w 100 % lek amantadyna,   jest blokowany. Jednocześnie, są na wielką skalę stosowane szczepionki eugeniczne, będące w istocie rzeczy bronią biologiczną, które nie są szczepionkami takimi jak wcześniej stosowano i nie zostały w ogóle przebadane zgodnie z procedurami, a koncerny farmaceutyczne nie ponoszą za negatywne skutki ich zastosowania żadnej odpowiedzialności !!!! Więc jedynym wytłumaczeniem jest planowe LUDOBÓJSTWO !!!

Powszechne zastosowanie  leku amantadyny w skali kraju,  w krótkim czasie wyeliminowałoby fałszywą plandemię.

Natomiast wszystko to co szkodzi ludziom i zdrowiu, jest propagowane, czyli: propaganda strachu, maseczki, testy, respiratory i inne ludobójcze procedury leczenia, szczepionki jako broń biologiczna, blokady itd. Efektem tego jest  śmiertelność w Polsce należąca do najwyższych w Europie obok Hiszpanii i Bułgarii w ciągu ostatnich 5 miesięcy od października 2020 do lutego 2021.
Według oficjalnych danych Ministerstwa Zdrowia, Sanepidu i innych agend rządowych,  śmiertelność  w tych 5 miesiącach wyniosła: 177 639 zgonów  średnio w latach  2016-2019 i 260 814 zgonów w latach 2020-2021. Wzrost śmiertelności w ostatnich pięciu miesiącach wyniósł 83 175 zgonów co oznacza zwiększenie, aż o 47 procent. Dodać tu można mniejsze nadwymiarowe zgony w miesiącach plandemii od marca do września 2020, w stosunku do lat poprzednich, w liczbie 12 514 osób. A więc tyle osób można byłoby uratować, bez wdrażania fałszywej plandemii i fałszywych szczepionek, tylko przy zastosowaniu w normalnie funkcjonującej  służbie zdrowia powszechnych procedur leczenia  dr Włodzimierza Bodnara w oparciu o amantadynę.
Udział zgonów z powodu wyłącznie Covid-19 stanowił zaledwie 10 433 osób, co stanowi 4 procent łącznych zgonów w ciągu kolejnych 5 miesięcy poczynając od października 2020.  Jednak ten wskaźnik zgonów jest co najmniej 2 krotnie zawyżony z powodu ogromnych fałszerstw statystycznych i wspierającej to oficjalnej korupcji w służbie zdrowia promującej to leczenie, a zwłaszcza użycie ludobójczych respiratorów.

[Obliczeń dokonano na podstawie opracowań na linkach: https://youtu.be/PevkEfAM6hM i https://oko.press/smiertelne-zniwo-covid-19-w-polsce-jedno-z-najwiekszych-w-europie-w-2020/ ]

Należy więc przyjąć  połowę tych zgonów z wyłącznej przyczyny Covid-19, czyli 5 216 osób co stanowi 1044 osoby miesięcznie. Według oficjalnych danych Ministerstwa Zdrowia w miesiącu sierpniu 2020 zmarło w Polsce 292 osoby z powodu wyłącznie Covid -19.
Podsumowując należy stwierdzić, że ponadnormatywny wzrost śmiertelności o 77  959 osób, czyli średniego miasta w ciągu 5 miesięcy, odliczając realną liczbę zgonów z powodu wyłącznie Covid-19 (83 175 – 5216= 77 959), należy uznać za LUDOBÓJSTWO OBCIĄŻAJĄCE OBECNE: WŁADZE, SYSTEM MEDYCZNY I PROPAGANDĘ MEDIALNĄ !!!

TO JEST PLANOWA REALIZACJA LUDOBÓJSTWA POLAKÓW.

Pod artykułem i nagraniem telewizyjnym udostępniamy PROTOKÓŁ LECZENIA Covid-19 dr Włodzimierza Bodnara z jego strony internetowej.
Redakcja KIP
Polska
Dr Włodzimierz Bodnar w "Gościu Wydarzeń": minister zdrowia eksperymentuje na ludziach
Polsat News
Dr Włodzimierz Bodnar był gościem poniedziałkowych „Wydarzeń”

– Pacjent z Covid-19 w ogóle nie jest badany w domu. Były lżejsze choroby, nie dające tylu powikłań i nigdy nie leczyło się przez telefon. Nie potrafię w ten sposób leczyć koronawirusa – mówił w programie „Gość Wydarzeń” dr Włodzimierz Bodnar, specjalista chorób płuc, postulujący stosowanie amantadyny w kuracji zakażenia SARS-CoV-2.

Jak powiedział dr Bodnar, personel medyczny pracujący w jego przychodzi w Przemyślu „w ogóle nie boi się Covid-19”. Dodał, że część z zatrudnionych tam osób przeszła infekcję SARS-CoV-2 lekko, a tylko jeden mężczyzna trafił do szpitala z powodu arytmii serca.

– Wyszedł z oddziału bez powikłań. Wszyscy zakażeni pracownicy leczyli się amantadyną – mówił w poniedziałkowym „Gościu Wydarzeń”.

ZOBACZ: Lockdown potrwa dłużej niż zapowiadano? „Termin 9 kwietnia jest umowny”

Lek, o którym wspominał Włodzimierz Bodnar, stosuje się obecnie w leczeniu zespołu Parkinsona. W poniedziałek, na Śląsku i w Lublinie rozpoczęły się badania, czy można używać jej w terapii zakażonych koronawirusem.

„Pacjenci z Covid-19 w ogóle nie są badani w domu”

W Polsat News dr Bodnar zaprosił do Przemyśla, „aby przekonać się, że Covid-19 da się leczyć bezpiecznie i skutecznie”. Prowadzący Bogdan Rymanowski przypomniał, iż minister zdrowia Adam Niedzielski, komentując doniesienia o amantadynie, ocenił, że to „eksperyment”.

 – Pojawił się taki wątek, że ten środek może być wykorzystany w leczeniu Covid-19. Kilku lekarzy, nie wiem w jakim trybie, bo to wymaga zgody komisji bioetycznej, żeby robić eksperymenty, stosowało lek w innych zakresach (…). Jestem otwarty na nowinki, tylko one dotyczą bezpieczeństwa i zdrowia człowieka, więc muszą przejść odpowiednią procedurę – stwierdził w sobotę szef resortu w RMF FM.

Zdaniem dr. Bodnara, „eksperymentem” określono „skuteczne leczenie”, a jednocześnie minister Niedzielski „nie dał nic w zamian”.

– To pan minister eksperymentuje na ludziach, zamykając dostęp do lekarzy. Ich nikt nie leczy, nie dostają znikąd pomocy – odpowiedział.

WIDEO: „Chcemy udowodnić Polsce i światu, że amantadyna działa”. Dr Bodnar w „Gościu Wydarzeń”

 

Według Bodnara pacjent z Covid-19 „w ogóle nie jest badany w domu”. Nawiązał w ten sposób do systemu teleporad, funkcjonującym w naszym kraju podczas epidemii.

– Były lżejsze choroby, nie dające tylu powikłań i nigdy nie leczyło się przez telefon. Nie potrafię leczyć koronawirusa „telefonem” – uznał.

„Chcemy udowodnić Polsce i światu, że amantadyna działa”

Jak dodał Włodzimierz Bodnar, pacjentów przyjmuje, nie zakładając maseczki. Wyliczył, iż zakażonych SARS-CoV-2 przyjął około trzech tysięcy, z czego wciąż chorych jest „garstka”.

– Nie byłbym w stanie pracować „zakneblowany”. Wdycham pewnie miliardy wirusów, (lecz) zdalnie nie jestem w stanie prawidłowo określić stanu zdrowia – argumentował w Polsat News.

Według doktora, amantadyna „pomoże nam opanować pandemię”. – Doskonale wiem, że ona działa, ale chcemy udowodnić Polsce i światu, że tak jest. Ci, którzy biorą ją od października, nie mają zespołów „pocovidowych” – mówił.

Przypomniał, że ze względu ma procedury, badania nad lekiem ruszyły trzy miesiące po wydaniu zgody. – Nie powinno tak być, bo sytuacja była pilna. (Natomiast) wyniki mogą być dość szybko – stwierdził gość Bogdana Rymanowskiego.

wka/ polsatnews.pl, Polsat News

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-03-29/dr-wlodzimierz-bodnar-w-programie-gosc-wydarzen-transmisja-od-godz-1925/

Można wyleczyć Covid 19 w 48 godzin

Można wyleczyć Covid 19 w 48 godzin

Schemat leczenia COVID-19

Na prośbę bardzo licznego grona lekarzy i tragicznej sytuacji epidemiologicznej w Polsce i na świecie ponownie udostępniam własny schemat leczenia. Uprzedzam, że udostępniam go w oparciu o swoje obserwacje i doświadczenia. Zawsze można go przeanalizować i zmienić w oparciu o własne doświadczenia. Zastrzegam, że to ja jestem autorem tego schematu. To jest mój projekt autorski, ja go stworzyłem, analizowałem i rozwijałem samodzielnie.

ENGLISH VERSION OF SCHEME
Tworzymy ośrodek badawczo – diagnostyczny. (szczegóły)

Zasady

Stały kontakt z pacjentem

Podstawową zasadą u mnie przy podejmowaniu się leczenia COVID-19 – lekarz musi mieć stały kontakt z pacjentem i obowiązkiem pacjenta jest codzienna relacja o stanie zdrowia. Nie przewiduję innego scenariusza leczenia.

COVID-19 to bardzo nieprzewidywalna i niebezpieczna choroba, bywa śmiertelna. W żadnym przypadku pacjent nie może samodzielnie rozpocząć ani przerwać leczenia bez konsultacji z lekarzem.

Im szybciej tym lepiej

Im szybciej wkraczamy z leczeniem tym lepiej, w ten sposób skracamy czas niekorzystnego oddziaływania wirusa na organizm i późniejsze powikłania. Jeśli mamy charakterystyczne objawy możemy z wielkim prawdopodobieństwem podejrzewać infekcję COVID-19. Według mnie, nie czekając na wynik testu należy wdrożyć leczenie chlorowodorkiem amantadyny. Niezależnie od leczenia wykonujemy test. Jeśli test jest dodatni i objawy to leczenie rozpoczynamy natychmiast.

Dyskwalifikacja z leczenia

Z leczenia amantadyną bezwzględnie dyskwalifikuje się pacjentów z ciężką arytmią, niewydolnością nerek, czy z chorobami psychicznymi.

Warianty dawkowania chlorowodorku amantadyny

22.02.2021 UWAGA! Zmiana zaleceń dawkowania i uproszczenie!

Wariant 1

Poniżej typowy wariant dawkowania amantadyny:

 • godzina 0 dwie dawki (200mg)
 • następna co 6 godzin jedna dawka 100mg, podawana przez 48 do 72 godzin w zależności od stanu pacjenta.

Później redukcja do leczenia podtrzymującego do 2×1 – 100mg. Nie ma potrzeby podawania wysokich dawek zbyt długo.

Wariant 2 – Osoby starsze ze zmniejszonym metabolizmem 

Gdy jest wolniejszy metabolizm podajemy:

 • godzina 0 dwie dawki (200mg)
 • następnie 100 mg co 8 godzin przez 2-3 dni.

Następnie redukujemy zgodnie ze schematem do leczenia podtrzymującego 2×1 – 100mg.

Wariant 3 – pacjenci powyżej 75 roku życia, bezobjawowi, wyłącznie z testem dodatnim

Zalecane leczenie amantadyną 2×1 – 100 mg – profilaktyka przez 14 dni.

Następnie leczenie podtrzymujące

Leczenie dawkami podtrzymującymi powinno trwać dość długo. Nie ma złotego środka, każdy przypadek może wymagać modyfikacji. Jest to okres w sumie (licząc od dnia rozpoczęcia leczenia) minimum 7-8 dni, ale czasami nawet 10-14 dni w zależności od długości choroby i od czasu włączenia amantadyny.

Przy braku ewidentnej poprawy

Jeśli pacjent nie ma spektakularnej poprawy po 2-3 dobach i jeszcze nie ma pełnej stabilizacji, można podejrzewać, że może mieć już powikłania, na przykład zapalenie płuc. Trzeba go zbadać i bezwzględnie osłuchać płuca (w przypadkach wątpliwych wykonać tomografię komputerową lub przynajmniej RTG, które mogą wykazać zmiany zapalne – niesłyszalne na słuchawkach). Słyszalne osłuchowo zmiany bezwzględnie wymagają antybiotykoterapii, najlepiej kompozycji dwóch antybiotyków domięśniowo lub dożylnie. Nie stosujemy sterydów bez potrzeby, chyba że musimy je użyć w sytuacjach kryzysowych. W pierwszym etapie choroby odczyny śródmiąższowe widoczne w tomografii powinny się cofnąć po leczeniu amantadyną.

Jako pulmonolog, gdy mam wyraźne zmiany osłuchowe zapalenia płuc – nie odważę sie leczyć doustnymi antybiotykami, nawet dwoma ‘bo może się uda’. Nawet przy jednoczesnym podawaniu amantadyny to nie gwarantuje sukcesu. Owszem, amantadyna zawsze hamuje wirusa, ale nie zawsze leczenie zapalenia płuc doustnymi antybiotykami będzie skuteczne. Przestrzegam, w tej chorobie nie ma na to czasu! Leczymy dwoma antybiotykami domięśniowo lub dożylnie ponieważ flora bakteryjna po 40 roku życia jest mieszana i podanie jednego antybiotyku w niskich dawkach jest mało skuteczna.

Wielokrotnie napisałem już, że jeśli nie ma ewidentnej poprawy po trzeciej dobie to oznacza, że są już powikłania dokonane przez wirusa. Nie ma innej możliwości. U wszystkich pacjentów jest takie same oddziaływanie amantadyny na wirusa, czyli hamowanie i stabilizacja po 48 godzinach. Podkreślam jeszcze raz, że pacjenta trzeba koniecznie zbadać i osłuchać. Wspominałem, że wielu lekarzy nie będąc pulmonologami nie słyszy mało nasilonych zmian osłuchowych w płucach. A jeśli są one w okolicy międzyłopatkowej, są wręcz nie do wysłuchania. Zdarza się, że w nielicznych przypadkach mimo bardzo rozległego zapalenia płuc u pacjenta nie ma zmian osłuchowych. Sam bywałem kilka razy zaskoczony, choćby przykład z przed 2 dni:

W mojej ocenie pacjent osłuchowo bez zmian. Wydawałoby się, że w stanie średnim, ale w RTG bardzo rozległe i zaawansowane zmiany naciekowe w płucach. Dlatego jeszcze raz proszę o bezwzględną diagnostykę płuc w 3-4 dobie, przy braku spektakularnego efektu w leczeniu amantadyną. Jeśli mamy zmiany osłuchowe, to wiemy, że pacjent ma zapalenie płuc i nadkażenie bakteryjne. Jeśli nie, to konieczna jest diagnostyka TK lub przynajmniej RTG płuc. Same odczyny śródmiąższowe cofają się w bardzo szybkim tempie, ponieważ eliminacja wirusa daje całkowity regres zmian zapalnych. Nawet jeśli pacjent jest osłuchany przed podaniem amantadyny i osłuchowo jest bez zmian, to do chwili stabilizacji potrzeba 48 godzin. W tym okresie przejściowym wirus może być aktywny i może dojść czynnego zapalenia płuc.

Specyfika choroby COVID-19 i leczenie objawowe

W COVID-19 w pierwszym etapie w większości przypadków występuje przewaga zmian w dolnej prawej stronie płuc. W tej chorobie jest pełne leczenie objawowe jak w innych chorobach. Wszystkie leki stosuje się w zależności od objawów. Zawsze podkreślam, że amantadyna nie jest lekiem za coś czy w zamian. Nie odstawiamy leczenia objawowego, amantadyna to lek dodatkowy działający bezpośrednio na wirusa, czyli na patogen – hamując jego rozwój.

Efekty niepożądane

Uwaga! Należy pamiętać, że pojawienie się wczesnej arytmii wymaga odstawienia amantadyny. Z mojego doświadczenia to 1-2 przypadki na 100 osób.

Efekty niepożądane nie wpływające na leczenie

 • W większości przypadków odczuwamy suchość w jamie ustnej, które nie są żadnym przeciwwskazaniem. Przy stosowaniu chlorowodorku amantadyny przynajmniej w pierwszym etapie intensywnego leczenia zalecamy podawanie znacznej ilości płynów, 3-4 litry.
 • W około 10% przypadków leczonych pacjentów może wystąpić w 3-5 dobie lekki niepokój lub okresowe pobudzenie, zaburzenie snu.
 • W przypadku zaburzenia snu zalecane jest podanie leku nasennego. Jest to w zupełności wystarczające. Organizm wypoczywa we śnie, w pełni się regeneruje. Objawy ustępują, a na pewno nie nasilają się.

Stosowanie innych leków

U pacjentów w żadnym wypadku nie odstawiamy leków, które są stosowane w leczeniu chorób przewlekłych. W przypadku stosowania mocnych leków moczopędnych, trzeba rozważyć modyfikację schematu leczenia lub odstąpienie od leczenia amantadyną.

Specyfika choroby – niewydolność krążeniowa

U wielu pacjentów w momencie przełomu choroby czyli w 3-4 dobie występuje spadek ciśnienia, przejściowa lekka niewydolność sercowo-krążeniowa. Pacjenci nie gorączkują, objawy choroby zaczynają ustępować. Jednocześnie występuje gorsza tolerancja na wysiłek, nawet na samo chodzenie. Nazywam to momentem odbicia, trwa to maksymalnie 1-2 doby.

Zalecenia dla pacjentów po przebytej chorobie

U wielu pacjentów po przechorowaniu COVID-19 występuje częściowa niewydolność krążenia. Pacjenci mogą normalnie funkcjonować, lecz w przypadku większego i dłuższego wysiłku mogą wystąpić objawy niewydolności sercowej. Zalecane jest przynajmniej z 3-4 tygodnie rekonwalescencji i ewentualna konsultacja kardiologiczna.

Inne uwagi 

Uwaga! Zbyt długie przebywanie na słońcu w czasie trwania objawów choroby COVID-19 może spowodować, że w zaledwie kilka godzin nastąpi bardzo dramatyczne nasilenie jej przebiegu.

Szczególne zastrzeżenie

Pacjent nie może na własną rękę podejmować leczenia ani go przerywać. Lek jest wyłącznie na receptę. Apeluje do lekarzy, że nie można wypisywać recept pacjentowi na zapas jeśli lekarz nie będzie leczył choroby. Pisząc receptę na zapas istnieje ryzyko, że w sytuacji krytycznej pacjent nie mając pomocy z nikąd, sam rozpocznie kurację. Leczenie bez nadzoru lekarskiego może być niezmiernie niebezpieczne.

Należy pamiętać, że im wcześniej rozpoczniemy kurację choroby COVID-19, tym lepiej! Pacjent dzięki temu nie ma powikłań lub są bardzo niewielkie. Jeśli z objawów wynika, że może to być COVID-19 wkraczamy natychmiast, nie czekając na wyniki testów, bo obecnie czekamy na to nawet kilka dni. Test robimy niezależnie od leczenia. Jeśli będziemy czekać, to w przeciągu tego czasu pacjenci mogą mieć już bardzo dużo powikłań.

Obecny sposób leczenia

Wyłączne stosowanie tylko antybiotyków nie jest skuteczne w leczeniu tej choroby. Dotychczasowe leczenie na świecie nie jest leczeniem przyczynowym tylko leczeniem objawowym, nie ma ani jednego leku o tak spektakularnym efekcie leczenia choroby COVID-19. Chlorowodorek amantadyny to diametralnie zmienia, jest to jedyny na razie lek, który bezpośrednio hamuje rozwój i oddziaływanie wirusa na organizm.

Proszę nie podawać leków tylko po to, aby coś podać – a nie ma ku temu przesłanek. Na przykład podawanie leków na zapas, by uniknąć ewentualnego procesu wykrzepiania. Podawanie inhalacji ze sterydów, czy środków rozkurczowych ze względu na duszność nie ma żadnego wskazania ani wytłumaczenia do tego typu leczenia. Te leki mogą brać tylko pacjenci z objawami obturacji drzewa oskrzelowego, czy astmy jeśli są w leczeniu i mają w danej chwili wskazania. Podawanie sterydów jest przeciwwskazane. Jedynie podawać w sytuacjach krytycznych.

Mam wiele dociekliwych pytań o saturację. Zgadzam się, że pomiar wysycenia tlenem jest w pewien sposób pomocny i może być odzwierciedleniem ciężkości choroby. Jednocześnie stałe mierzenie poziomu przez pacjenta i okresowe wahania potęgują u wielu duży niepokój i lęk, co nie jest dobre dla psychiki pacjenta i może mieć po części znaczenie w efektywności leczenia. Należy pamiętać, że w dość ciężkim przebiegu choroby mamy do czynienia z niewydolnością krążenia i nawet niewielki wysiłek np. przejście do toalety daje wyraźny krótkotrwały spadek saturacji – co wcale nie świadczy o pogorszeniu stanu zdrowia. Powoduje chwilowe wahania, niewspółmierne do stanu zdrowia.

Amantydynę możemy włączyć na każdym etapie choroby, o ile podejrzewamy, że wirus może być jeszcze aktywny. Nawet w 10 czy 14 dniu choroby, a być może jeszcze później – to określi nauka w przyszłości. Późne włączenie amantadyny nie uratuje zdrowia pacjentowi, ale może mu uratować życie.

MASZ PYTANIA? ZANIM NAPISZESZ PRZECZYTAJ NAJCZĘSTSZE PYTANIA I ODPOWIEDZI:

Relacje wyleczonych:

https://przychodnia-przemysl.pl/relacje-pacjentow-z-leczenia-covid-19-chlorowodorkim-amantadyny/

Z poważaniem, Lekarz Włodzimierz Bodnar, specjalista chorób płuc, pediatra w NZOZ “Optima” w Przemyślu

media@przychodnia-przemysl.pl

Opublikowano za: https://przychodnia-przemysl.pl/mozna-wyleczyc-covid-19-w-48-godzin/

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Artykuł wart przeczytania!

  https://www.sott.net/article/450835-Washingtons-stunning-lies

  Oszałamiające kłamstwa Waszyngtonu
  Tom Luongo Daily Liberty News środa, 24 marca 2021 00:00 UTC

  Dzisiejszy krajobraz polityczny coraz bardziej przypomina klasyczny szkic Monty Pythona „Martwa papuga”.

  Wiesz, że ten, John Cleese wchodzi do sklepu, aby narzekać, że papuga, którą właśnie sprzedano, nie żyje i chce odzyskać swoje pieniądze. Sprzedawca, Michael Palin, twierdzi, że tak nie jest.

  Następuje wesołość.

  Szkic Martwa papuga jest jednym z najważniejszych punktów szczególnej mieszanki absurdu i komentarza społecznego w Pythonie, która wykracza poza jego czas.

  Wszędzie, gdzie spojrzę, widzę Michaela Palinsa, który robi wszystko, co w jego mocy, aby przekonać nas o najbardziej absurdalnych kłamstwach, aby ukryć niekompetencję rangą na każdym poziomie struktury władzy naszego społeczeństwa.

  I nie ma znaczenia, o czym rozmawiamy: maski, szczepionki, oszustwa wyborcze, rasizm, zdrowie Joe Bidena, zmiany klimatyczne, rynki obligacji skarbowych, blokady.

  https://youtu.be/z9SMUzj-_4Q

  Bez względu na problem lub pytanie Sekretarz Prasowy Bidena, wyjątkowo niekompetentna Jenn Psaki, z przyjemnością „powróci do tego później”, ale nigdy nie zrobi tego, mając nadzieję, że przejdzie przez następny cykl wiadomości bez buntu.

  Wszyscy robią to „uwierz mi”, o którym mówią eksperci od języka ciała przez cały czas. To wszystko jest takie męczące i wyczerpujące. I możesz poczuć, jak poziom frustracji narasta, podobnie jak gniew Johna Cleese’a na szkicu.

  Wydaje mi się nawet, że ludzie w mediach mają dość rozpowszechniania kłamstw. Ale ponieważ ich dostęp do władzy i środków do życia zależy od grania wraz z szaradą, nawet najlepsi grają na przygotowanej dla nich scenie.

  Wszyscy wiemy, że kłamią. Wiedzą, że wiemy, że kłamią. Wiemy, że wiedzą, że wiemy, iż kłamią.

  A jednak kłamstwo trwa nadal.

  Co gorsza, umieranie trwa.

  Ponieważ to jest ostateczny wynik całego tego kłamstwa, zmarnowanego czasu i energii miliardów ludzi, którzy w końcu zostali poproszeni o walkę w wojnie w imieniu tych przekupnych kłamców, zdesperowanych, by zachować władzę i przywileje.

  Niekończące się kłamstwa wynikają z potrzeby sprzedania nam przyszłości, której nie chcemy, za cenę, na której zapłacenie nie możemy sobie pozwolić. To, że policjanci w Waszyngtonie myślą, że mogą nas przekupić kilkoma tysiącami pieniędzy na stymulację po tym, jak zniszczyli nam jakość życia, jest najwyraźniejszym znakiem, że są całkowicie oderwani.

  Ale jasne jest również, że ich to nie obchodzi. Nie muszą się tym przejmować, ponieważ nasz rząd otwarcie przekształcił się w firmę telefoniczną ze starego szkicu Lily Tomlin z kilku lat po rozkwicie Pythonów.

  Ten absurdalny poziom kłamstwa zdradza całkowitą pogardę elit dla nas. Mają obsesję na punkcie zacierania wszelkich śladów jedynego prawdziwie czteroliterowego słowa „populizm” w Brukseli i Waszyngtonie.

  Populizm jest zmorą tyranów, a komedia, taka jak szkic Martwej papugi, nie może być dłużej tolerowana w nadchodzącym, nowym, odważnym świecie, w którym niczego nie posiadasz i nie spodoba ci się … albo nie

  mogę wystarczająco podkreślić, że ta obsesja na punkcie narracji kontrola jest w równym stopniu przerażająca i zabawna w tym samym czasie.

  Przerażające, ponieważ rzeczywistymi konsekwencjami są zniszczone firmy, samobójcze dzieci, zbombardowane miasta, wygłodniała ludność lokalna, sankcje, groźby, embarga i migracje.

  Zabawne, ponieważ ci ludzie są ewidentnie absurdalni. Wszyscy wiemy, że komedia to niestety tragedia plus czas.

  Bo jeśli się z tego trochę nie śmiejemy, jedyną ucieczką jest szaleństwo i przemoc.

  Kto traktuje dr Anthony’ego Fauci na poważnie, poza tymi, którzy zakładają maskę korporacyjnego szyderstwa, aby przeprowadzić z nim wywiad?

  Kiedy ponad jedna trzecia ludzi, z którymi kontaktujesz się w mediach społecznościowych, to dosłownie boty, poziom surrealności, z jakim mamy do czynienia na co dzień, zbliża się do najbardziej niespójnej powieści Philipa K. Dicka z lat sześćdziesiątych.

  [pochyla się do aparatu, ekstremalne zbliżenie]„Uwierz mi, przeczytałem je wszystkie”. [scena końcowa]

  To wszystko jest atakiem na nasze zmysły z pełnym frontem, przyklejeniem nas do malutkich ekranów w ciągłym stanie niepokoju, uzależnieni od noradrenaliny narkomani doom-pornografii błagający o kogoś, żeby tylko raz, na litość boską, opowiedzieć światu prawda.

  Ale teraz nie da się tego zrobić bez całej operacji, która popadnie w chaotyczny bałagan. System finansowy jest słusznie określany przez krytyków wolnego rynku jako schemat Ponziego. Ale prawdziwym Schematem Ponziego jest nasza wiara w skuteczność naszych wybranych urzędników i ich opiekunów, aby wszystkie kłamstwa kręciły się i umierały z ekranów.

  Ci, którzy mówią te kłamstwa, robią to ze strachu.

  Boją się utraty potencji i mocy, jedynej rzeczy, na której naprawdę zależy psychopatom.

  Co gorsza, wielu z nas nadal zgadza się z kłamstwami. Uwierzyliśmy im na tyle, że w pierwszej kolejności kupili martwą papugę.

  Ale kiedy wydostaniemy się spod zaklęcia sklepikarza i zobaczymy, jaka jest papuga, wtedy sytuacja musi się zmienić. Ponieważ kłamstwa są drogie. Prawda się sprzedaje.

  Do tej pory próbowaliśmy targować się z ludzkością tych kłamców, aby po prostu przyznać się do śmierci papugi i zwrócić nam pieniądze.

  Ale oni tego nie zrobią. Ich pogarda dla nas nie zna granic.

  Jest to system poczucia własnej wartości i przywilejów, z którego czerpią korzyści, wysysając z nas codziennie nasz czas i energię , co w najlepszym przypadku prowadzi nas do odwrócenia uwagi, aw najgorszym do napadów niepohamowanej wściekłości.

  Nasza frustracja rośnie. Narastają protesty przeciwko blokadom w Europie. Bunty przeciwko ich szczepionkom są prawdziwe. Teraz próbują nas przekupić pączkami Krispy Kreme, aby przyjąć szczepionkę, podczas gdy w Niemczech, epicentrum Wielkiego Resetu, jeszcze bardziej brutalna blokada została właśnie nakazana i odwołana przez politycznie martwą Angelę Merkel.

  Francuscy rolnicy wyrzucają krowie nawóz na stopnie rządu.

  https://twitter.com/wemustrisenow/status/1376408332240478208?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1376579190972092417%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es3_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.sott.net%2Fembed%2FX75FBXkj1TcIS1M4uSOHZmTn457

  I to wszystko, co mogą zrobić, nadal podnosić stawkę swoich kłamstw, nadal zaprzeczać rzeczywistości, handlując na ich rozkaz policji, mając nadzieję, że danie przykładu niektórym z nich powstrzyma rosnącą złość.

  Robią to, ponieważ podobnie jak sprzedawca nie mają nam nic wartościowego do zaoferowania. Martwe papugi, a nie żywe. Są niekompetentni, ponieważ doprowadzili społeczeństwo na skraj upadku. W obliczu tej niekompetencji zaprzeczają jej, tłumią prawdę i spotykają naszą przyzwoitość z zastraszaniem, myląc naszą bierność z uległością.

  I chociaż mogą pomyśleć, że po prostu się poddamy i zaczniemy tęsknić za fiordami, ich kłamstwa będą tymi, które będą podbijać stokrotki.

Wypowiedz się