PRZEMIANY W NASZYM ŚWIECIE NA RÓŻNYCH POZIOMACH

Ogląd rzeczywistości każdego człowieka zależy od tego, z jakiego poziomu wiedzy, także duchowej i jej panoramy interdyscyplinarnej, ją postrzega. Poniższy interesujący przekaz w dyskusji gości u Andy Choińskiego, pochodzi z różnych poziomów postrzegania rzeczywistości, w tym z poziomów duchowych.

Te przekazy są zbieżne z wczorajszym komentarzem krnabrny1 says: 15/04/2021 at 18:19 (Edit) na naszej stronie. Polecamy uważne  przestudiowanie obu materiałów, ponieważ znacznie odbiegają one od powszechnego, płaskiego i stereotypowego odbioru tego, co się faktycznie dzieje w świecie, w tym w Polsce.

Redakcja KIP

 

Opublikowano za: Andy Choinski

Hanna, Gracjana, Weronika i Michał poruszą nurtujące nas ostatnio tematy związane z otaczającą i ciągle zmieniającą się rzeczywistością, która swoje fluktuacje ostatnio rozciąga na wiele poziomów naszego życia. Te zmiany wciskają się głęboko w nasze życie fizyczne, ale pochodzą z głębokich poziomów energetycznych naszego istnienia. Czy da sie je zrozumieć i opanować i jak sobie radzić w tym zwariowanym świecie kiedy przemiany energii na poziomie metafizycznym bardzo szybko manifestują sie w fizycznej materii? Kanał Hanny Kazahari: https://www.youtube.com/channel/UCQg3…​ Kanał Gracjany: https://www.youtube.com/c/HELLSEHERes…​ e-mail Michała: md.firma@hotmail.com muzyka: Stan Muszczynski e-mail: stosek@comcast.net

Wybrane komentarze

Wieslawa Jeskie

1 dzień temu

SERDECZNIE WAS POZDRAWIAM I CHCE WAM PODZIEKOWAC ZA UJAWNIANIE TYCH PRAWD JESTESCIE NIESAMOWICI SAMI WIDZICIE JAK PRZESZKADZAJA ZEBYSMY SIE NIEDOWIEDZIELI PRAWDY

Jacek Suchodolski

1 dzień temu

„ŚMIERĆ JEST PRZEJŚCIEM Z KRAWĘDZI DOCZESNOŚCI NA KRAWĘDŹ WIECZNOŚCI”—- NAJWAŻNIEJSZE ŻEBY TO SIĘ ODBYŁO W OBECNOŚCI BOGA A NIE DEMONÓW ♥️♥️♥️

Dorota Dorota

1 dzień temu

Chciałabym powiedzieć że kilka razy miałam sen, w kórym był piękny świat, inne wyraźne i piękne kolory, ogromne wspaniałe ptaki i spokój, szczęście, mieć czyste serce i można zobaczyć wspaniałe rzeczy

Isabela Samsonowska

1 dzień temu

Dorota ten świat istniał na samym początku dopóki gady nie zaczęły ingerować.Ty widziałaś przeszłość jak było pięknie prawdziwy Eden.

 

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Zostały tutaj zadane dwa ważne pytania, których odpowiedź jednak, jakoś się rozmyła, wypada to uściślić.

  1. Kim jesteśmy?
  W ostatecznym rozrachunku jesteśmy świadomą energią, która jednak nie jest bezwładna, a została spięta czymś w rodzaju pierścienia. Można to porównać z długimi włosami kobiety , które są rozpuszczone, to energia. Istota świadoma tworzy się w momencie kiedy kobieta zepnie ich część gumką w warkocz. W ten sposób zostają ze sobą splecione aspekty energii, nie wszystkie oczywiście. I właśnie tak tworzy się coś co nazywamy indywidualnością.

  Z tego co wiem całe stworzenie jest tylko JEDNĄ ŚWIADOMOŚCIĄ! Nie ma nikogo poza nią. Ta świadomość postanowiła się podzielić i stworzyć samodzielne odrębne świadomości. Stopień oddzielenia jest większy lub mniejszy. U nas ten stopień jest wysoki. W zasadzie kiedy ktoś rozmawia z kimś, to trochę tak jakby rozmawiał sam ze sobą. Odmienności wynikają z faktu, że sploty energii ujęte w pierścień są rozmaite u każdej istoty, zatem to właśnie tworzy różnice. Stąd też wiele przekazów mówi o tym , że jesteśmy JEDNYM, nie chodzi tutaj jednak o metaforę, to jest DOSŁOWNE OKREŚLENIE STANU RZECZY.

  Inną sprawą natomiast jest to , że odkrywanie tych prawd jest właśnie drogą naszego rozwoju, nie da się tego przyjąć jedynie na warstwie mentalnej, merytorycznie. Nie da się ponieważ będzie to jedynie informacja, aby jednak stało się to WASZE musi zostać UŚWIADOMIONE. Wtedy pokonuje się kolejny szczebel świadomości i kolejny krok w drodze poznania.

  Zatem trzeba również wiedzieć to , że jeśli ktoś uważa , na przykład, że jesteśmy cieleśni i nic ponad to, to nie można z nim dyskutować, bo ON MA RACJĘ!

  Jeśli ktoś wierzy w jakiegoś boga, to też nie można zaprzeczać, bo na swój sposób pojmowania, TEŻ MA RACJĘ!

  Jeśli ktoś jest , ateistą, nie wierzy w istnienie boga, to również nie należy się sprzeczać, ponieważ on RÓWNIEŻ MA RACJĘ!:-)

  2, Co się dzieje po śmierci?

  To pytanie z kolei zeszło w kierunku postrzegania poprzez pryzmat religii co jest niekorzystne dla prawidłowej odpowiedzi. Podczas przejścia nie ma żadnych sądów, nikt Was nie będzie sądził, nie będziecie się również sądzić sami, nie będzie zestawu drzwi, bo to nie teleturniej:-)

  Całość zdarzenia o którym tutaj mówiono trwa krócej niż jedno uderzenie serca i jest w zasadzie niedostrzegalne przez istotę. Wygląda to tak ponieważ istota wyzwolona z ciała przechodzi po prostu przez coś w rodzaju portalu, który automatycznie kieruje ją dalej posługując się przy tym głównym parametrem wibracji!

  Tam nie ma rozrachunków takich jakich zwykle tutaj się używa, typu, co zrobiłem w życiu dobrego, a ile złego, czy sprostałam zadaniom, czy borze wychowałem syna, czy byłam prostytutką, a może księdzem, czy żyłem uczciwie???

  Nie ma tam WOGÓLE takich pytań, bowiem Twoje przeżycia i doświadczenia życiowe kształtują Twoją wibrację, Twój PODPIS, którego nie da się oszukać i właśnie tym PODPISEM istota jest określana i kierowana w najodpowiedniejsze dla siebie miejsce rozwoju.

  Konkludując, dam dobry przykład. Życie to czas kiedy będą w aquaparku wspinacie się na rurową zjeżdżalnię, wówczas macie czas na to by działać, robić to lub tamto.
  Kiedy następuje przejście zwane śmiercią, jest to moment kiedy puszczacie dłonie i zaczynacie płynąć w rurze, wówczas już nic nie możecie zrobić, a ocena waszych działań nie ma większego znaczenia, zależy od tego co zrobiliście wcześniej:-)

Wypowiedz się