Monarchia jest częścią kompleksu Deep State

Chodzące wokół nas biologiczne bomby zegarowe

Test PCR infekuje przez wymaz Covid

 

Proces przejścia

Tak jak szalony sen nie jest kwestionowany, niektórzy ludzie nigdy nie kwestionują swojego szalonego życia. Konsekwencje masowego lunatykowania są oczywiste: gdy miliardy ludzi śpią,  ci u władzy, którzy nie śpią,  mają przewagę. Osoby śpiące są łatwo kontrolowane. Ich świadoma dusza żyje w mentalnym więzieniu, zaprzężona w czas, pracę i energię. Ci ludzie mają niewielką wolną wolę lub nie mają jej wcale. Przeczytaj stuletni Protokół Illuminati 3: 1;

„Mogę was zapewnić, że jesteśmy teraz tylko kilka metrów od naszego celu. Kiedy krąg się zamknie, wszystkie państwa Europy są zaciśnięte jak w imadle ”.

 Ludzie zachowują się jak owce i nigdy nie oderwą się od szaleństwa. Obudź się  i pozostań uziemiony, aby walczyć o swoją wolność i wolny świat bez dyktatury. Nie ma jednego wybawcy tej planety. Jest wielu zbawicieli, kiedy ludzie masowo się budzą i jednoczą

Zacznij patrzeć na świat już dziś; kusi, by myśleć o tym, jak rozpada się globalna mafia. Dotarliśmy w procesie przejściowym . Ludzkość wkracza w wyższą świadomość i teraz mamy na planecie więcej pozytywnej energii niż negatywnej. Przez wieki ludzie funkcjonowali ze starej, negatywnej świadomości wojny, przemocy, okrucieństwa oraz potrzeby władzy i pieniędzy. To się teraz zmienia. Zmiana może wydawać się powolna; ale ludzkość zmierza w kierunku pokoju, współpracy, szacunku i dobroci.

Zbyt wielu ludzi wciąż ogląda co wieczór swoje wiadomości telewizyjne i indoktrynuje ich kłamstwami ze strony sprzedawców mediów za pomocą ich wprowadzających w błąd obrazów.

Ci widzowie nieświadomie akceptują media głównego nurtu, które przenoszą rzeczywistość opartą na kłamstwach, aby zoptymalizować gniew, niepokój i strach . 

Miej oczy i umysł otwarte i bądź świadomy, że świat jest manipulowany przez skorumpowanych polityków, którzy rządzą, a oni z kolei są również manipulowani umysłami kontrolowanymi przez Kabałę Zbrodni Deep State, która wśród wielu innych obejmuje wszystkie “ podziwiane ” tantiemy z każdego kraju monarchii.

Chazarskie rody, takie jak Rothschildowie, wykorzystały oficjalne i nieoficjalne metody rozmnażania się, aby zinfiltrować rodziny królewskie i arystokratyczne. Mówi Leslie Gilbert Pine, redaktor Burke’s Peerage. Rothschildowie, jak można się spodziewać, są pod tym względem na czele.


Postrzeganie prawdy przejawia się w wierze

 Wszystko przychodzi razem. Nauka DNA oderwała zasłony czasu i ujawniła Węża w tym narodzie.

Dla przypomnienia: prawdziwi Żydzi nie są Semitami, a prawdziwi Semici nie są Żydami. Ci, którzy dziś nazywani są  „Żydami”,  są właśnie uczniami złej istoty, którą Biblia opisuje jako  „tego starego węża, diabła”– Od wczesnych stuleci pierwszych tysiącleci Chazarowie z Europy Wschodniej byli znani jako wymieniający pieniądze, diaboliczny „lud wężowy”, jak przyznał naród izraelski .

Sataniści mają władzę nad skorumpowanymi politykami i innymi osobami rządzącymi w całym systemie, są kontrolowani umysłowo, aby zapewnić pełną kontrolę nad wydarzeniami. 
Na zewnątrz – po stronie, którą widzi publiczność – ci sataniści są całkiem normalni, ale po przełączeniu są bardzo różnymi istotami. 

Pomysłodawcą tego procesu kontroli umysłu jest nazistowski „Anioł Śmierci” Josef Mengele, któremu po II wojnie światowej pomogła uciec do Stanów Zjednoczonych i Ameryki Południowej sieć linii krwi Archon, która kontroluje amerykański wywiad (CIA) i Kościół rzymskokatolicki.

Chcieli, aby „lekarz obozowy” w Auschwitz kontynuował swoje obrzydliwe badania genetyczne i badania kontroli umysłu, które przeprowadził na żydowskich dzieciach w obozach koncentracyjnych. Granice narodowe nie mają znaczenia dla członków Archon Crime Cabal; stanowią jedną „globalną rodzinę”.

Dla wielu czytelników będzie trudno w to uwierzyć, ale trudno w to uwierzyć nie oznacza, że ​​to nieprawda, to po prostu oznacza, że ​​umysł nie może w to uwierzyć i nic więcej. 

Prawda nie przejawia się w wierze, postrzeganie prawdy przejawia się w wierze. Obejrzyj film BLADE z 1998 roku,  który dokładnie przedstawia to, co dzieje się obecnie.

Phillip Eugene de Rothschild, jeden z tysięcy nieoficjalnych potomków rodziny, miał szczegółową korespondencję z Davidem Icke, w której wyjaśnia hierarchię Cabal Deep State Crime:

Na czele znajdują się rodziny królewskie Europy…

Książę Filip… jest czołowym biologicznym potomkiem „Reptilian”, jak nazywa ich David Icke.

Bezpośrednio pod nim znajdują się mężczyźni z mojej rodziny (Rotszyldowie), jak sąd ministrów odpowiedzialny za logistykę i operacje. 

Obecni monarchowie Holandii, Hiszpanii, Danii, Belgii, Szwecji, Norwegii i kilku innych starych austriackich szlachciców (Habsburgów) są następni w mocy okultystycznej i w tym spisku.

Ile jeszcze dzieci i istot ludzkich musi cierpieć z powodu ich okultystycznej mocy, zanim ludzkość dorośnie i obudzi się, by stawić czoła rzeczywistości i czystemu złu siły, która je kontroluje i ich rzeczywistości?

Kontenerowiec Evergreen wciąż czekający w Great Bitter Lake w Kanale Sueskim ma nie tylko przełamać globalny system pieniężny, ale także wyraźnie zaangażować się w rozbicie całej infrastruktury DS, ponad i poza ich ludźmi, dziećmi, organami, bronią, do organizacji masowego rażenia i handlu narkotykami.

Myśleć o DS-Great Reset, podobnie jak zmiany klimatyczne, propaganda wymierania, kryzys gospodarczy, zielona rewolucja, a teraz mistyfikacja Covidów, wszystkie są promowane w celu odwrócenia uwagi i przestraszenia ludności, aby uzasadnić większą autorytarną kontrolę jako noszenie masek na twarz i zdystansowanie się, podczas gdy konglomerat prywatnych banków centralnych kruszy się i zostaje pilnie zastąpiony.

Wszystkie te argumenty opierają się na marnej, śmieciowej nauce, stworzonej przez przekupionych naukowców i polityków, a także podawanych łyżką propagandzie MSM. 

Covid został zaprojektowany jako wymówka w ich wysiłkach w walce z załamaniem finansowym i utrzymaniu władzy. 

Jednak to wszystko już nie będzie działać, ponieważ ma nastąpić więcej zmian; tj. zmiana z prawa morskiego na prawo kraju związkowego, co pociąga za sobą ustąpienie sędziów i prawników na całym świecie, którzy mogą powrócić po reedukacji. 

Upadek gospodarki Banku Centralnego, który ma zostać zastąpiony przez gospodarkę ludową, bez długu i tylko w walutach lokalnych zabezpieczonych złotem lub aktywami, ze stałymi kursami wymiany, bez inflacji.

Globalny reset następuje wraz z wprowadzeniem niezależnego systemu pieniężnego QFS na mocy prawa GESARA. 

Koniec z mafią medyczną i dostawcami narkotyków. 

Zastąpienie przez Uzdrawianie poprzez naturalne lekarstwa i zasoby. 

Otwarcie stłumionych technologii, takich jak darmowa energia, podróże w czasie i wiele więcej. 

Nadchodzi złota era wolności i dobrobytu.

Monarchia jest częścią kompleksu Deep State

Brytyjska rodzina królewska, podobnie jak wszystkie królewskie rody Europy i poza nią, została ustanowiona na satanizmie, pedofilii i manipulowaniu wiedzą okultystyczną w celu uzyskania głębokiej wrogości, która kończy się zmaganiem z “ ciemnymi garniturami ” wyrażanymi przez linie krwi w polityce, bankowości, korporacje i media. 

Wszyscy są częścią lub zaangażowani w gigantyczną sieć pedofilii, satanizmu, handlu narkotykami i morderstw. Obecnie wychodzi na jaw w wyniku operacji Evergreen w Kanale Sueskim, dzięki której uwolniono dotychczas 8 000 dzieci i dorosłych .

Chory i niemoralny świat rodu Archontów nazywany jest Elitarą, jak się powszechnie  uznaje. Chcą posiadać planetę dla siebie, niszcząc i modyfikując rasę ludzką od wewnątrz, poprzez przymusowe szczepienia, jak ma to miejsce teraz.

Karol Marks, 1818 – 1883, ojciec marksizmu, napisał w imieniu kontrolowanych przez elity kręgów finansowych swoją książkę „Das Kapital”, wyjaśniając ich podstawowy plan całkowitej kontroli nad światem.

Najważniejsze punkty są wymienione poniżej, umożliwiając czytelnikom stwierdzenie, jak daleko zaszli, mając kontrolę nad ludzkością;

 1. skorumpować młodzież fałszywymi zasadami
 2. zniszczyć rodziny
 3. dominować nad ludźmi poprzez własne zło
 4. profanować sztukę i hańbić literaturę
 5. zniszczyć szacunek dla religii
 6. angażować księży w skandaliczne historie
 7. wprowadzić nieograniczony luksus i szaloną modę
 8. siać nieufność między klasami społecznymi
 9. trucizna pracodawca i relacje z pracownikami
 10. podburzaj ludzi przeciwko bogatym
 11. zrujnować rolnictwo przez industrializację
 12. podnosić płace bez korzyści dla pracowników, poprzez inflację
 13. wywołać wrogość między narodami
 14. spraw, aby niewykształceni rządzili
 15. szantaż nieudanych urzędników państwowych
 16. stworzyć monopole pochłaniające bogactwo. Podobnie jak Shell, Nestle, Heinz itp.
 17. przygotuj się na światowe bankructwo poprzez kryzysy gospodarcze, które mają miejsce teraz
 18. koncentrować msze na popularnych rozrywkach, koncertach popowych
 19. szkodzić zdrowiu ludzi poprzez toksyczne szczepienia, tak jak w przypadku Covid.

Chodzące wokół nas biologiczne bomby zegarowe

Ludzie, którzy są na tyle nieświadomi, by wstrzyknąć im eksperymentalną szczepionkę, która przyspiesza  produkcję wysoce zaraźliwych  super szczepów  w ich własnych ciałach, są  chodzącymi biologicznymi bombami zegarowymi  i stanowią zagrożenie dla społeczeństwa. ( Naturalne wiadomości )

Globaliści robią to celowo, spójnie z ich celami globalnej masowej eksterminacji. Z założenia dają najgroźniejszym i najbardziej zaraźliwym ludziom „paszporty szczepionek”, aby mogli swobodnie wędrować po społeczeństwie, rozprzestrzeniając wirusy super-szczepów na całym świecie.

Do  najbezpieczniejszych  ludzi należą ci, którzy mają silne naturalne systemy immunologiczne i już zbudowany przeciwciał koronawirusa, bez konieczności interwencji medycznej. U większości ludzi jest to łatwe do osiągnięcia przy pomocy zdrowego odżywiania, ewentualnie z dodatkiem witaminy D i minerałów cynku, magnezu i selenu, spokojnego snu i unikania toksycznych pokarmów i leków. Naturalne zioła są znacznie lepsze, bezpieczniejsze i bardziej niezawodne w leczeniu dolegliwości.

Krótko mówiąc, to zaszczepieni są najbardziej niebezpieczni dla społeczeństwa i najprawdopodobniej zarażają innych super szczepami, które już wydają się mieć pełną odporność na istniejące szczepionki, innymi słowy, istniejące szczepionki są w dużej mierze przestarzałe, wymagają nowych itp. Tylko zdrowy ludzki układ odpornościowy może poradzić sobie z szybkimi mutacjami i pokonać je w ciągu kilku godzin, zamiast szczepić się w ogóle.

Prawdziwym medycznym celem szczepionki jest  zlikwidowanie mniej śmiercionośnych szczepów  i zapewnienie wirusowej presji adaptacyjnej, która przyspiesza tworzenie bardziej śmiercionośnych szczepów. Krótko mówiąc, jest to ostatnia faza całkowitej kontroli nad światem i zniszczenia ludzkości, innymi słowy, koniec naszej cywilizacji i ludzkości.

To wszystko było zgodne z projektem. Wiedzieli, że nie mogą zaprojektować idealnej broni w laboratorium… musieli zmusić ludzi do pracy jako chodzące eksperymenty laboratoryjneI to jest dokładnie to, co osiąga szczepionkaGdyby od kogokolwiek wymagane były blokady, kwarantanny i maski, powinien to być szczepiony!

Innymi słowy: zaszczepieni są najbardziej niebezpieczni w pobliżu! Teraz każdy, kto chce przetrwać zabójczą falę „super odkształcenia”, która mutuje teraz w ciałach zaszczepionych, musi zdać sobie sprawę, że  trzymanie się z dala od zaszczepionych ludzi może być sprawą życia i śmierci .

Ponownie, to zaszczepieni są najbardziej niebezpieczni i dlatego mają największy dostęp do  społeczeństwa. W swoim własnym egoizmie i naukowej ignorancji, ci chętni ochotnicy zajmujący się bronią biologiczną pomagają dokonać największej zbrodni przeciwko ludzkości , jaką można sobie wyobrazić: globalnej plagi, napędzanej zdecentralizowanym, przyspieszonym, adaptacyjnym kształtowaniem genetycznym, które zależy od miliardów chętnych ochotników jako laboratoria mutacji. Skala tego globalnego eksperymentu medycznego na ludziach zawstydza cały reżim nazistowski .

Kiedy następna fala przyniesie śmierć, MSM będzie obwiniać nieszczepionych , bycie nieszczepionym nie jest dozwolone, aby przejść w dowolnym miejscu, stopniowo.

To zaszczepieni będą zabijać siebie i innych, są częścią „ kultu samobójców szczepionkowych ”. Przeczytaj więcej na ten temat tutaj ,

Przypomnieć sobie. Ostatni raz, kiedy ludzie byli masowo szczepieni; 50 000 000 ludzi zmarło podczas zaprojektowanej hiszpańskiej grypy w 1918 r. Ponieważ zaszczepieni ludzie chodzą z biologicznymi bombami zegarowymi i stanowią zagrożenie dla społeczeństwa.


Test PCR infekuje przez wymaz Covid

 Testy PCR infekują przez wymaz z Covid, a szczepionka jest zmieniaczem mRNA, zasadniczo zaprojektowanym do wprowadzenia sztucznej inteligencji. Obejrzyj ten bardzo pouczający film o szczepionce i zdecyduj się na te niebezpieczne szczepionki, które mogą wyginąć ludzkość na miliony lat.

Tak jak stało się z cywilizacją Atlantydy i Lemurii ponad pół miliona lat temu. Jeśli masy się teraz nie obudzą, nasza cywilizacja również zostanie zniszczona.

 


Tylko masowe przebudzenie może powstrzymać tych przestępców, którzy niszczą nas w czasie rzeczywistym. Otwórz oczy i walcz o swoje życie!

 Jeśli uważasz, że te informacje są interesujące, wyjaśniające, wartościowe i / lub wnikliwe, podziel się nimi ze wszystkimi, których znasz, aby pomóc im się obudzić i przygotować. I nie zapomnij wywiesić flagi narodowej,  pokazującej światu, że się obudziłeś , aby jeszcze bardziej zmotywować milczącą większość do pójścia w jej ślady. Im więcej flag na zewnątrz pokazuje światu, że Cabal traci nad nami władzę. Jest o wiele więcej pouczających informacji! Zapraszamy do bezpłatnej subskrypcji.

 


Jedność to potęga

  Nasz proces wyzwolenia nie może już zostać zatrzymany. Łączenie się z innymi ludźmi o podobnych poglądach tworzy i kształtuje naszą najlepszą rzeczywistość.

Tworzone są ogólnoświatowe sieci osób budzących się, na przykład w Hiszpanii w rejonie  Marbelli / Malagi , które przyciągają coraz większą liczbę uczestników. W ciągu zaledwie kilku miesięcy istnienia grupa rozrosła się do ponad 530 członków.

Jeśli chcesz złożyć wniosek lub dowiedzieć się, jak założyć własną grupę regionalną lub lokalną, skontaktuj się z FWC  za pośrednictwem poczty elektronicznej.  Nasza przyszłość leży w naszych własnych rękach, szczególnie w małych społecznościach, które stają się podstawą naszego samozarządzającego się społeczeństwa.

Bądź na bieżąco, jest więcej do naśladowania…

Opublikowano za: https://kochanezdrowie.blogspot.com/2021/04/cakowite-wymieranie-ludzkosci-jest.html

Od Redakcji KIP:

Cykl kolejnych artykułów zamieszczanych od 11 kwietnia 2021 r. ( także w zestawieniu na linkach poniżej ) należy czytać w podanej kolejności i analizować informacje tam zawarte łącznie. Zestaw tych artykułów objaśnia rzeczywistość w której żyjemy, nie tylko obecnie, ale od tysięcy lat, pod rządami nieludzkich istot (fizycznych i nie fizycznych).

Tego nie usłyszycie w mendiach głównego ścieku !!!
James Gilliland (ECETI): Czas przypomnieć sobie co nam wiele razy zrobili
Długa i wstrętna historia bezsensownych eksperymentów na ludziach jest o wiele gorsza niż ktokolwiek wiedział
Masowe zabijanie ludzi i kultura śmierci w nowym porządku świata na przykładzie szpitala w Gosport
Obrażenia wywołane szczepieniami przekraczają 50 000 według CDC w USA
Około 9 594 000 osób zmarło już na skutek szczepionek na COVID Biotech ?!

 

MASKI „SKUTECZNE I BEZPIECZNE” – KŁAMSTWO POWTÓRZONE TYSIĄC RAZY STAJE SIĘ PRAWDĄ
Ani jednej łzy. Ochrona zdrowia w pandemii – Raport lek. Med. Pawła Basiukiewicza
„Całkowicie możliwe, że zostanie to wykorzystane do wyludnienia na masową skalę”.
IZRAEL OSTRZEGA ŚWIAT I BIERZE SPRAWY W SWOJE RĘCE. Apel Izraelki i decyzja Kanclerz Angeli Merkel
HOLOCAUST 2.0: Żydzi w Izraelu poddani ludobójstwu przez śmiertelne zastrzyki Covidów…
Całkowite wymieranie ludzkości jest blisko
Arcybiskup Carlo Maria Viganò: PRAWDA PONAD STRACHEM