James Gilliland (ECETI): 20. rocznica „ujawnienia” Greera, czy jest inny program?

NAJNOWSZE Z ECETI

ECETI.ORG

20. rocznica „ujawnienia” Greera, czy też jest inny program?

Czy kiedykolwiek zadałeś pytanie, dlaczego ujawnianie informacji nigdzie nie udało się od 70 lat? Nadal jesteśmy, czy UFO istnieją i czy rząd to ukrywa ? Czy kiedykolwiek zapytałeś, dlaczego najlepsi ludzie w tej dziedzinie kontynuują kontrolowaną narrację, poza kilkoma?

Widząc to Dr? Greer wyróżnił ECETI rozpowszechniającą fałszywe informacje, podczas gdy obóz hipisów zażywający narkotyki i widzący dziwne rzeczy na niebie, pozwala zająć się jego obozem.

Chwali się swoimi powiązaniami z Rockefellerami, Clintonami, Podestami, a teraz CFR, Radą ds. Stosunków Zagranicznych. Cytuje stwierdzenie CFR, że nie ma negatywnych istot pozaziemskich, kiedy są dobrze znane globalnej elicie, a CFR jest przepełniona wpływami satanistycznymi / lucyferiańskimi związanymi z sojuszem Szarych i gadzich.

Zawsze zajmował stanowisko, że nie ma negatywnych istot pozaziemskich, kiedy historia, każda święta księga, Nag Hammadi, każda starożytna kultura, a nawet ściany świątyń i grobowców rejestrują spotkania z negatywnymi istotami pozaziemskimi i niewidocznymi negatywnymi wpływami.

Jest znanym faktem historycznym, że Marduk rzeczywiście sprzymierzył się z Reptilianami, aby uzyskać całkowitą władzę nad Ziemią i swoim własnym ludem.

Jeszcze Dr? Greer mówi, że musimy pozwolić jakiemukolwiek ET lub Duchowi wejść do nas, nawiązać kontakt, prowadzić nas w naszym codziennym życiu. To najbardziej nieprofesjonalne, nieodpowiedzialne stwierdzenie, jakie kiedykolwiek wydano, z poważnymi konsekwencjami. 

Jest to główny powód napisania tego artykułu, ze względu na przytłoczenie ludźmi proszącymi o pomoc w jego organizacji, aby oczyścić te podmioty i odczepić się od nich. 

Jesteśmy również ukarani za to, że nie współpracujemy z Greerem, który nie współpracuje z nikim, kto mógłby ukraść jego grzmot i jak dotąd nie powiedział, dlaczego.

Niepokoją nas również oświadczenia Greera dotyczące globalnej elity o potrzebie kontroli populacji. Podczas kolacji Greer oświadczył, że musimy zredukować populację. 

Powiedzieliśmy, że jeśli jesteś człowiekiem przekonanym, to ty pierwszy do redukcji. Odpowiedział: „Jestem zbyt ważny”Były inne rzeczy powiedziane podczas tej kolacji, o których nie możemy nawet wspomnieć.

Wielu autentycznych kontaktowców i doradców musi posprzątać swój bałagan po tym, jak ludzie naiwnie lub w ignorancji otwierają się na niewidzialne negatywne istoty pozaziemskie lub inne wpływy.

Wielu z nich dosłownie zamienia się w piekło po tym, jak uczestniczyli w jego wydarzeniach wartych tysiące dolarów, które można było zrobić znacznie bezpieczniej na własnym podwórku. Nie byłbyś też poddany ani nie musiałbyś oddawać swojej mocy jego megalomańskiej autorytarnej władzy.

Wziął dosłownie miliony dolarów darowizn i dochodów z projektów, które nigdy nie trafiły do ​​zamierzonego celu. To tylko jeden z powodów, dla których cały jego personel regularnie rezygnuje. Zmusza ich do podpisywania umów o zachowaniu poufności, umów o zachowaniu poufności i grozi im, jeśli ujawnią jakąkolwiek z jego tajemnic, na przykład gdzie naprawdę poszły pieniądze.

Jest długa lista skrajnie rozczarowanych, zniechęcony personel, który z chęcią wystąpiłby publicznie, a ich historie przyprawiałyby o dreszcze. Jeśli Greer nie ma nic do ukrycia, zwolnij ich z umów NDA. Jeśli pozostawimy to Greerowi, to się nigdy nie stanie.

Greer chwali się niezwykle wysokopoziomowymi koneksjami w wojsku i rządzie, ale kiedy pytamy się o nazwane koneksje, nie weryfikują jego twierdzeń.

Niektóre oświadczenia sugerowały, że osobiste spotkania były niczym innym jak listem wysłanym pocztą, najprawdopodobniej nigdy nie przedostającym się przez pracowników. Trzeba przyznać, że udało mu się pozyskać wielu żołnierzy wysokiego szczebla, którzy obiecali ochronę, ale nie zabezpieczył ich, gdy byli nękani i grożono im utratą emerytur.

Najbardziej oczywistym pytaniem jest, dlaczego miałbyś być rządem wysokiego szczebla i wojskiem, skoro oni byli zaangażowani w tuszowanie od pierwszego dnia? W niektórych przypadkach ze śmiertelną siłą. Co oni powiedzą?

„Moi koledzy Amerykanie, podpisaliśmy kontrakt z Grey Alliance, reptilianami, kilkoma nowoczesnymi cywilizacjami, które są moralnie zbankrutowane, nie dbają o ludzkość, wasze dzieci, żony itp. Uzgodniliśmy, że mogą handlować technologią, którą mogą wprowadzać i eksperymentować na obywatelach bez ich zgody, z pełną świadomością, że niektórzy nigdy nie wrócą. Od późnych lat 60-tych podróżujemy również na Księżyc i Marsa, ale nadal wysyłamy astronautów na te kontrolowane obiekty , aby zmuszeni są do zachowania tajemnicy.

Oczywiście, leży to w interesie bezpieczeństwa narodowego. Teraz wiemy, że to był straszny błąd, ale chcemy pełnego ujawnienia i będziemy z tobą całkowicie szczerzy. 

Nasi kontrolowani operatorzy narracji, ci, którzy pracowali z nami w przeszłości, zostaną ściągnięci ze smyczy i teraz będą mogli powiedzieć prawdę.

Czy na to czekasz? Smutne jest to, że masy by im uwierzyły, ponieważ jest to oficjalne. Im bardziej oficjalne, tym mniej prawdy będzie zawierało. 

Im wyżej po drabinie w większości organizacji, tym robi się ciemniej, obudź się, to trwa od wieków. Ci, którzy nie mogli żyć z tym, co się wydarzyło, mieli dogłębną wiedzę o okrucieństwach i wyszli na jaw, są teraz martwi, pod ogromnym przymusem lub w ukryciu. Gdzie była ich ochrona?

Wielu z tych globalnych elit, zrównanych moralnie z bankrutami urzędników, to ludzie Greera, jak sam przyznaje. Otwarcie się nimi chwali. Czy rozumiesz teraz, dlaczego mówimy, że czołowi ludzie w dziedzinie ufologii są albo dobrowolnie, albo z powodu ignorancji, częścią kontrolowanej narracji? 

Czy rozumiesz, dlaczego duchowo i technologicznie zaawansowani ET, Gwiezdne Narody, nasi starożytni przodkowie, uniknęli tych „oficjalnych” grup, takich jak ta zaraza? Jednak masy zwracają się do nich jako do ambasadorów w celu uzyskania kontaktu i informacji dotyczących ET.

„Jeśli życzliwi unikają ich, to z kim oni pracują? Jaki jest ich prawdziwy program? ”

Czy rozumiesz, dlaczego tylko elita ma technologie anty / przeciwgrawitacyjne, energię bez paliwa, technologie ekstremalnej długowieczności i uzdrawiania, łóżka medyczne itp., które istnieją od ponad 70 i liczą lata?

Kiedy Greer słyszy, że ktoś może mieć technologię, organizuje spotkanie, w którym żąda 51% udziałów kontrolnych, mówiąc naukowcom, że nigdy nie uzyskają technologii bez niego. Więc co się stało z tymi na tyle głupimi, by się zalogować, gdzie jest ich technologia?

Zostaliśmy ocenzurowani i nie zapraszani przez największe konferencje i obiekty UFO na świecie, które świadomie wspierają kontrolowaną opozycję, oszustów, tych wspieranych przez moralnie skorumpowanych, tylko za rozpoznawanie nazwisk i sprzedaż biletów.

Myślisz, że teraz mnie zaproszą?

Czy już wiesz, dlaczego ECETI ma własne platformy, konferencje, audycje radiowe?

To jest obejście. Sława i fortuna nic dla mnie nie znaczą. Przede wszystkim prawda i to, co lepiej służy ludzkości i Ziemi.

To jest podstawowa kwestia, dlatego masy nie mają kontaktu z życzliwymi istotami pozaziemskimi ani zaawansowanymi istotami z Ziemi Wewnętrznej i dlaczego te przyjazne dla Ziemi i leczące technologie nie są dostępne dla publiczności.

Ci sami ludzie, którzy twierdzą, że dostarczają, są w zmowie z tymi, którzy to tłumią. Nazywa się to „planowaną opozycją” i kontrolowaną narracją. Jak długo będzie trwała ta gra?

Einstein powiedział, że robienie tego samego w kółko, oczekując innego wyniku, jest formą szaleństwaŻyczliwi czekają na zakończenie tej gry. Czekają na rzecz zwaną nienaganną uczciwością wraz z silnym kompasem moralnym.

Mieliśmy kontakt z ECETI przez 35 lat, był on publiczny, dziesiątki tysięcy ludzi odwiedziło, miało własne obserwacje i kontakty, w tym dowódcy bazy Sił Powietrznych, inżynierowie Boeinga z potrójnym PHD, urzędnicy pracy skunksów Lock Heed, NASA, Air Kontrolerzy ruchu, piloci i profesjonaliści z różnych środowisk, w tym starsi ze wszystkich krajów.

Wielu zeznawało na Coast to Coast z Art Bellem. ABC, Fox News, Paranormal State, History Channel, Danny Dyer, zbyt wielu, by wspomnieć o ofertach specjalnych, omawiało bieżący kontakt, w którym podaliśmy im dokładny czas i lokalizację, w której statki pojawią się nadmiarowo. Jest to w pełni udokumentowane zdjęciami, naocznymi świadkami i wideo.

Jednak teraz Hollywood, główne wiadomości, media społecznościowe, a nawet duże konferencje poświęcone UFO przykryły to. W niektórych przypadkach ze skrajną cenzurą, po której następuje zabójstwo postaci.

Obejmuje to ostatni odcinek Ancient Aliens nakręcony w ECETI, w którym całkowicie zredagowali mnie i nasze informacje o tym, kto jest na statkach, ich intencjach, wielu poziomach kontaktu z odcinka, łącząc się z kontrolowaną narracją.

Aby dodać zniewagę do obrażeń, Greer pożycza informacje od innych, większość jego historii życia jest fikcyjna. Dobrym przykładem jest jeden z jego najnowszych filmów “Kontakt rozpoczął się”.

Wydaliśmy już Contact Has Begun 1 i 2, trudne do przeoczenia, ponieważ było na Netflix. Greer odegrał również kluczową rolę w ECETI, które było albo mocno redagowane, albo cenzurowane razem z Thrive i innymi miejscami. Dlaczego?

Jak wspiął się na szczyt i był pierwszym i najważniejszym autorytetem w dziedzinie UFO?

Czy to były połączenia, czy grał w piłkę z dużymi chłopcami i kim są jego sponsorzy?

Jego ostatnim dążeniem jest uczynienie go popularnym w Hollywood. Zostaliśmy oskarżeni przez Hollywood za ujawnianie adrenochromu, handlu dziećmi i ofiar w rytuałach satanistycznych / lucyferiańskich.

A jednak Hollywood wydaje się akceptować go z otwartymi ramionami?

Czy kiedykolwiek wspomniał o sprzeciwie wobec którejkolwiek z tych rzeczy?

Jak ktokolwiek o zdrowych zmysłach, z podstawową logiką lub moralną uczciwością, twierdzący, że służy ujawnieniu, może to zignorować?

Nie mogą, więc muszą demonizować ECETI i posłańca za pomocą bezpodstawnych plotek i oskarżeń. To tylko ustanawia ich własny charakter i ignorancję wraz z ich prawdziwym planem. Nie zdają sobie sprawy z tego, że nie potrzebuję miłości, akceptacji ani aprobaty poza sobą i jestem w pełni kochany, akceptowany i aprobowany przez Boga / Stwórcę / Wielkiego Ducha i wielu Jego Pięknych sług. Chociaż nie jest niezawodne, moje serce i czyny i intencje są zawsze dla wyższego dobra.

Wiemy, że ten artykuł będzie miał negatywny wpływ na te same osoby, którym radzimy zaprzestać oszustwa. Mówimy w imieniu Federacji Galaktycznej, która nie będzie już dłużej tolerować oszustwa i tłumienia postępowej ewolucji humanistyki. Mogą manipulować umysłem, ale nie mają kontroli nad budzącą się duszą. 

Nie mogą też kontrolować milionów, którzy inkarnowali się z wyższych cywilizacji, które są budzone i pamiętające. To jest w rękach Stwórcy i jego sług. Jeśli Dr? Greer przeczytałby naszą politykę dotyczącą gości i personelu, wiedziałby, że mamy skrajną politykę bez narkotyków, bez alkoholu, która całkowicie niszczy jego narrację próbującą nas zdyskredytować. Osoby zaangażowane w łamanie zasad są wyprowadzane z posesji.

Pytanie, które należy zadać, brzmi: dlaczego jesteśmy zagrożeniem? 

Po co ta cała cenzura i konkurencja? 

Jeśli wszyscy mamy ten sam cel, cgdy pracujemy z duchowo i technologicznie zaawansowanymi gośćmi spoza świata dla większego dobra ludzkości, dlaczego istnieje konkurencja i zagrożenie? 

Dlaczego mówienie prawdy jest zawstydzane, cenzurowane i nazywane tworzeniem rozłamu? 

Czy prawda i podstawowa logika wskazujące na skrajny brak rozeznania są niepożądane? 

To, co uważam za zabawne, to duchowe zawstydzanie osądzania i przekonanie o własnej nieomylności potępienia jego wyznawców. Pochodzi z ignorancji i duchowego ego. Gdyby byli duchowo zaawansowani, mogliby wyczuć, zobaczyć i poczuć, co się naprawdę dzieje. Zwłaszcza jeśli są jasnowidzami. Przeczytaj jeszcze raz początek, jeśli jeszcze nie zorientowałeś się, dlaczego tak się dzieje.

Istnieją niewidoczne i widziane negatywne istoty pozaziemskie, wiele z nich należy do Sojuszu Szarych i Sojuszu Gadów. Niektórzy nazywają ich demonami, Jinem, wieloma imionami różnymi w każdej kulturze i religii. Wielu pracuje z nimi dobrowolnie lub w niewiedzy. Przejęli najwyższe szczeble rządów, religii, korporacji, gdziekolwiek są siedziby władzy kontrolującej i manipulującej masami. Jeśli nie wiesz, dlaczego na Ziemi jest tak wiele nieludzkich istot, bierzesz udział w nieludzkiej ingerencji i wpływie. Wielkie Przebudzenie to uświadomienie sobie i uwolnienie się od tego na każdym poziomie.

Są też widoczne i niewidoczne pozytywne wpływy. To najbardziej ocenzurowana informacja i pełna pozorów. Zaawansowani duchowo i technologicznie wielowymiarowi goście spoza świata,  nazywani Narodami Gwiezdnymi lub Starożytnymi Przodkami, są w bezpośredniej opozycji do tych, którzy działają poza Prawem Uniwersalnym. Teraz wiesz, dlaczego ciemne serca tak desperacko próbują powstrzymać je przed tobą.

 Dlaczego okłamują cię od setek lat. 

Wyobraź sobie, co by się stało, gdyby masy dowiedziały się prawdy? 

Co by się stało, gdyby masy podjęły zamiar sprzymierzenia się z duchowo i technologicznie rozwiniętymi spoza świata, którzy działają zgodnie z Uniwersalnym Prawem, gdzie Uniwersalny Pokój, Brat / Siostra Miłość, Indywidualna Wolność i Dobrobyt dla Wszystkich są przede wszystkim.

 A co by było, gdyby masy wybrały Świadomość Jedności przekraczającą wszelkie granice kulturowe i religijne? 

Wyobraź sobie kwantowy skok, jaki ludzkość dokonałaby w trakcie ewolucji, gdyby nie pozwalała już dłużej na dzielenie się, pracując z pierwotnymi terraformatorami, jak szybko można by wyleczyć i przywrócić planetę?

Musimy wykazać się rozeznaniem, wziąć osobistą odpowiedzialność, stać mocno w naszej własnej boskości i żądać praw naszego Boga / Stwórcy / Wielkiego Ducha i obudzić się ze snu, inżynierii społecznej, planowanej opozycji i oszustw ciemnych serc. 

Ziemia wznosi się, to jest nasze przeznaczenie, ci, którzy się opierają, nie będą mieli częstotliwości charakterystycznej dla niepowstrzymanej duchowej ewolucji Ziemi. Prawda będzie wykrzykiwana z dachów, żadna skała nie zostanie odwrócona. 

Ziemia wybrała, zgodził się Stwórca, zaawansowani duchowo i technologicznie ludzie spoza świata, Wniebowstąpieni Mistrzowie, Święci i Mędrcy, zaawansowane istoty Ziemi Wewnętrznej są teraz na pokładzie. Wszyscy czekają na masy, Wielkie Przebudzenie. To kwestia procentów. To od nas zależy, czy będziemy uczestniczyć w podnoszeniu tych wartości procentowych po jasnej stronie.

Przed nami przejażdżka, która nie będzie nudna. Chętna i nieświadoma praca z ciemnymi sercami będzie miała konsekwencje. 

Podejmuj świadome decyzje, przeprowadź własne badania,

 odejdź od wszystkiego, co nie wzmacnia Ciebie i innych jako jednostki lub jest szkodliwe dla Stworzenia. 

Wyrwij się ze świadomości stada, od tego zależy twoja kontynuacja w przyszłości. 

Jeśli chcesz skontaktować się z dobroczynnymi istotami, 

potrzebujesz otwartego umysłu, kochającego serca i czystej intencji. 

Postaw zamiar kontaktowania się tylko z dobroczynnymi istotami służącymi ludzkości i Ziemi, zakwalifikuj to. Pomaga to również zrobić poprzez oczyszczenie lub modlitwę, przed otwarciem się na ducha. 

Nie licytuj dla Shani, znanej również jako Lucyfer.

Nie będziemy wspominać, który lekarz ustala tę intencję.

Dość już tych gierek, nie mamy luksusu dalszego brnięcia w te bzdury. 

Federacja Galaktyczna czeka. 

Jeśli chcemy pomocy, musimy ją zainicjować, zrób swoją część. 

Trzymajcie się, bądźcie zdrowi,

Są Narzędzia do uzdrawiania niewidzialnych negatywnych wpływów

https://www.eceti.org/clearing-technique.html

James Gilliland

www.eceti.org

www.bbsradio.com

ECETI Stargate YouTube

Comments

 1. adamd says:

  Hej hej…
  Wiosna zawitała, trochę zimne poranki ale Maj tuż tuż i w majówkę okraszoną Koroną
  będziemy posiadać mnóstwo czasu aby dać się uwięzić przed komputerem aby ten czas zabić….
  https://globalna.info/2021/04/26/ufologia-demonologia-angelologia-czy-obcy-pochodza-z-kosmosu/
  Dla mnie jest to stronka rozrywkowa ale zamiast klepać pasjansa można przeczytać i zaliczyć ziemski punkt widzenia.
  Pozdrawiam Czytelników KIP.

Wypowiedz się