HOLOCAUST 2.0: Żydzi w Izraelu poddani ludobójstwu przez śmiertelne zastrzyki Covidów…… Przez tych samych syjonistycznych sprawców odpowiedzialnych za holokaust podczas II wojny światowej i ostateczne rozwiązanie!

Rewizjoniści historycy na rzecz pokoju na
świecie Wyłącznie w SOTN

Po pierwsze, trochę istotnej i opartej na faktach zrewidowanej historii

Zwłaszcza dla prawych Żydów na całym świecie niezwykle ważne jest prawidłowe zrozumienie, kto tak naprawdę stał za pierwszym Holokaustem.

Fakty historyczne dowodzą ponad wszelką wątpliwość, że „ostateczne rozwiązanie” zostało wymyślone przez syjonistycznych Żydów, którzy działali na samym szczycie nazistowskiego rządu Hitlera .


KLUCZOWE PUNKTY: Wielkim ujawnieniem jest to, że to nazistowscy bankierzy i biznesmen Ashke dosłownie otoczyli Adolfa Hitlera, który wymyślił „ostateczne rozwiązanie”. Podobnie, to aszkenazyjscy nazistowscy handlarze i kupcy zawsze byli najbardziej wściekłymi podżegaczami wojennymi na przestrzeni wieków ze względu na niezwykłe spekulacje wojenne i możliwości wdrażania strategii Ordo ab Chao po konflikcie zbrojnym. Nie ma lepszego przykładu nazistowskiego faszyzmu kierowanego przez nazistów Aszkenazi, niż współczesne państwo Izrael i nieubłagane podżeganie do wojny tego zbójeckiego państwa na całym Bliskim Wschodzie i poza nim.

Podobnie amerykańska mafia chazarska z siedzibą w Chicago jest najbardziej skandalicznym przykładem spekulującego na wojnie faszyzmu na sterydach, gdzie skrajne podżeganie do wojny na całym świecie zostało całkowicie znormalizowane w oczach polityki ciała.

W rzeczywistości nazistowscy bankierzy Aszkenazi i handlarze bronią dominują w Chicago Council on Global Affairs, która de facto funkcjonuje jako Rada Dyrektorów kompleksu wojskowo-przemysłowego USA. Zobacz: Szef STRATFOR ujawnia tajną, zio-anglo-amerykańską intrygę o totalną dominację nad światem


Ci zdradzieccy, przeważnie żydowscy syjoniści, byli wieloma głównymi niemieckimi przywódcami politycznymi i finansowymi, którzy całkiem celowo współpracowali z Hitlerem i którzy byli wszyscy aszkenazyjskimi nazistowskimi Żydami, których rody można było prześledzić, aż do Chazarii, pierwotnej ojczyzny dzisiejszej budzącej wielkie obawy mafii chazarskiej .

W rzeczywistości „ostateczne rozwiązanie” nie było pomysłem Hitlera; raczej został przygotowany przez tych, którzy kontrolowali losy syjonizmu, aby przestraszyć każdego europejskiego Żyda, aby przeniósł się do Współczesnego Państwa Izrael (MSI) po drugiej wojnie światowej.

Pierwszy holokaust został skrupulatnie oprawiony w tak przerażający sposób (np. Abażury i mydło), aby wystarczająco przestraszyć Żydów aszkenazyjskich w całej Europie do rzekomo bezpiecznej przystani znanej jako Palestyna, obecnie Współczesne Państwo Izrael.


KLUCZOWE ZAGADNIENIA: Cała operacja terrorystyczna Holokaustu nie była znana tylko nielicznym znawcom konspiracji Holokaustu, dotyczyła przemieszczania Żydów w całej Europie do obozów koncentracyjnych, które tak naprawdę zostały utworzone jako obozy pracy niewolniczej. Naziści nawet nie myśleli o zabijaniu Żydów, kiedy mogliby umieścić ich w pracy w zasadniczo niewolniczych obozach pracy, które były rozpaczliwie potrzebne do utrzymania niezliczonych niemieckich wysiłków wojennych na całej planecie. Podstępni żydowscy i chrześcijańscy syjoniści doradzający Hitlerowi wiedzieli, że żydowscy bankierzy, lekarze, prawnicy, politycy, księgowi, biznesmeni, handlarze diamentami i złotem itp. oraz ich rodziny byliby zszokowani pełnym profilem PTSD, gdyby wykonali ciężką pracę nad wszelkiego rodzaju w obozami koncentracyjnymi (do czego zostali zmuszeni). To był punkt podparcia, wokół którego obracało się syjonistyczne „ostateczne rozwiązanie” i całkowicie sfabrykowane Holohoax .


Podstawowa strategia, za pomocą której Hitler został oszukany, aby pójść za „ostatecznym rozwiązaniem”, była strategią czysto finansową. Bankierzy z Londynu, Nowego Jorku, Paryża i Frankfurtu przekazali Niemcom olbrzymią ilość funduszy, aby pomóc Hitlerowi w „przywróceniu Niemcom wielkości”, co z pewnością zrobił. Jak Hitler mógł odmówić tak wiele, nie wiedząc w tym konkretnym czasie, że są w tym jakieś poważne zobowiązania.

Mocarstwa sprzymierzone, które wygrały I wojnę światową, dość celowo zniszczyły Niemcy – finansowo i ekonomicznie – traktatem wersalskim, zapewniając w ten sposób, że przyszły Führer i kanclerz Niemiec będą musieli mocno polegać na zagranicznych banksterach, aby odbudować wszechobecnie zepsutą gospodarkę.

Tak długo, jak Hitler zgadzał się z centralnym i bardzo tajnym spiskiem fabrykowania „ostatecznego rozwiązania” i następującego po nim Holokaustu, który mógłby zostać następnie wykorzystany do terroryzowania europejskich Żydów, aby opuścili kontynent na stałe, Führer otrzymywałby wszystkie niezbędne pożyczki i ogromny kapitał  z Wielkiej Brytanii, Francji i Stanów Zjednoczonych.

Ten bardzo złożony międzynarodowy spisek działał jak urok. Cały świat obserwował, jak Żydzi z całego świata migrują do Współczesnego Państwa Izrael, mimo że byli całkowicie otoczeni przez wściekłe i niebezpieczne państwa islamskie, które były świadkami jawnej kradzieży ziem palestyńskich i trwającego okrutnego ucisku jej narodów. Jak to się kończy, jeśli nie tworzy głębokich animozji i kipiącej nienawiści między Żydami a muzułmanami na całym świecie.


KLUCZOWY PUNKT: Rothschild Banking Family działający w Londynie, Paryżu, Frankfurcie, a także poprzez swoich pełnomocników Morgana i Schiffa w Nowym Jorku, jest tylko jedną z wielu operacji bankowych, które hojnie finansowały reżim nazistowski. W rzeczywistości potomek Rothschilda, Jacob Rothschild, ostatnio dmuchnął w róg swojego plemienia za odegranie tak istotnej roli w bardzo konsekwentnej Deklaracji Balfoura, bez której nie byłoby nowoczesnego państwa Izrael. Zobacz: Rola rodziny Rothschildów w tworzeniu Izraela w Palestynie i deklaracja Balfoura wyjaśniona przez Jacoba Rothschilda (wideo)


Teraz przejdźmy do 2021 roku

Jak naprawdę dopuścić się ludobójstwa na tle rasowym, chyba że najpierw przeniesiesz całą rasę do kraju, który może być całkowicie kontrolowany przez twoich syjonistycznych arcy-wrogów.

Pamiętajcie, mafia chazarska don Benjamina Netanjahu,  izraelskiego polityka, który służył jako premier Izraela od 2009 roku, po tym jak wcześniej zajmował to samo wysokie stanowisko w latach 1996-1999. Ta długoterminowa rola przywódcza została oczywiście wyznaczona przez jego ukrytych, syjonistycznych mistrzów wyższego poziomu, z niezwykle celowym projektem.

Netanjahu jest wycięty z tego samego kawałka materiału, co ci syjonistyczni zdrajcy, którzy spiskowali z Hitlerem, po czym wielu Żydów w obozach koncentracyjnych zostało wykorzystanych do różnych nieludzkich eksperymentów medycznych. Tak, wiele z tych odrażających eksperymentów było rażąco przesadzonych po drugiej wojnie światowej w celu dalszej traumatyzacji europejskich Żydów i pobudzenia ich do przeniesienia się do MSI, ale zdarzyły się one w latach wojny.

Teraz jesteśmy wiosną 2021 roku,  światowa społeczność narodów jest świadkiem ludobójczego eksperymentu całego Izraela, w którym zastosowano niezwykle niebezpieczne i śmiertelne zastrzyki, zastrzyki i szczepionki przeciwko COVID-19, następująco:

Nawet szybkie spojrzenie na poprzednie nagłówki jasno pokazuje, że w dzisiejszym Izraelu istnieje wysoce zorganizowany spisek popełnienia ludobójstwa.

Nie tylko to, ale także to, że Izrael został wybrany przez globalistyczną kabałę Nowego Porządku jako kraj modelowy dla tego, jak obowiązkowe programy szczepień zostaną ostatecznie wdrożone na całym świecie.


Proszę, proszę, co my tu mamy? List od dr Sydneya Brennera, głównego doradcy biotechnologicznego Lorda Victora Rothschilda, wskazujący, że Izrael jest dobrym krajem do badania tych [wirusów] i innych problemów genetyki człowieka ze względu na specyficzną strukturę populacji żydowskiej”.
(Źródło: PLAN ROTHSCHILDA ZAGŁADY ŻYDÓW W IZRAELU )


Wniosek

Satanic Covid Agenda

Zarówno żydowscy, jak i chrześcijańscy syjoniści, którzy działają na samym szczycie tego zbrodniczego spisku, aby zniszczyć religijne żydostwo na całym świecie, byli zjednoczeni w tym celu od samego założenia nowoczesnego ruchu syjonistycznego w 1896 roku przez arcy-syjonistę Theodora Herzla.

Ci żydowscy syjoniści nie mają żadnego autentycznego związku z judaizmem; raczej funkcjonują one wyłącznie jako ruch polityczny, społeczny i ekonomiczny, zdeterminowany, by narzucić całkowicie syjonistyczny, jeden rząd światowy całej światowej społeczności narodów, a ich przyszłą stolicą będzie Jerozolima.

A ich głównym sposobem osiągnięcia tych ambitnych celów jest wykorzystanie innych syjonistów i nieświadomych Żydów na całym świecie do pomocy w realizacji tego bardzo nikczemnego planu.

W związku z tym ci Izraelczycy, którzy nie umrą z powodu różnych strzałów z zabójstwa Covidów, zostaną po prostu przejęci – umysł i ciało, serce i dusza – i zostaną wykorzystani do wykonywania rozkazów ich syjonistycznych panów.


PUNKT KLUCZOWY: Wielu doświadczonych i znających się na rzeczy analityków geopolitycznych naprawdę zastanawia się, dlaczego Bibi Netanjahu wydaje się mieć ponad 9 żyć politycznych.

Bez względu na to, ile zbrodni popełnia on i jego żona, bez względu na to, jak wielką korupcją jest jego administracja, jego tajni opiekunowie utrzymują go w gotowości do wykonywania wrogich syjonistycznych misji.

Powodem, dla którego tak wiele aktów oskarżenia toczy się nad głową Bibiego, takich jak Miecz Damoklesa, jest to, że można go zmusić i / lub szantażować do popełnienia jakiegokolwiek brudnego czynu nakazanego innym Izraelczykom, co robi regularnie.


Ogromna większość Izraelczyków niewiele wie, że Holocaust 2.0 jest prowadzony w nowoczesnym państwie Izrael. Obywatele są nie tylko traktowani jak ci w gettach sprzed drugiej wojny światowej, ale są zmuszani do noszenia paszportów ze szczepionkami, aby uzyskać dostęp do różnych miejsc w całym Izraelu.

Co jest dość zaskakujące, to niezwykły stopień zaufania, jakim izraelscy Żydzi darzą premiera Netanjahu, sprawdzonego skorumpowanego prozaika i niebezpiecznego megalomana. Jak mogą nie widzieć jego wielu głębokich zdrad, które mają miejsce w tym właśnie momencie na tych niegdyś uświęconych biblijnych krainach?!?!

Jak owce doprowadzone do rzezi, po raz kolejny widzimy, jak sprawiedliwi Żydzi są doprowadzani do śmierci i / lub osłabienia – przez ich syjonistycznych wrogów – tym razem za pomocą śmiercionośnej broni biologicznej przebranej za szczepionkę COVID-19.

Czy to jest wysoka cena, jaką Izraelczycy muszą zapłacić za świadomą okupację ziem tak rażąco skradzionych Palestyńczykom?

A może ten apokaliptyczny dramat jest współczesnym powtórzeniem „rzezi niewiniątek” króla Heroda, mającej na celu zapobieżenie pierwszemu przyjściu Mesjasza, znanemu również w całym chrześcijaństwie jako „Drugie Przyjście Jezusa Chrystusa”?

A może wszyscy jesteśmy świadkami ostatnich rozdziałów Księgi Apokalipsy, w których Koniec Czasów ma wybuchnąć jako „Największy spektakl na Ziemi”, a Izrael zajmuje centralne miejsce z powodów związanych ze szczególnie dokładnymi proroctwami Alberta Pike’a?

A może to wszystkie trzy……… i dużo, DUŻO więcej?!?!

Bez względu na to, jaki jest prawdziwy spisek lub zawiłe spiski, w dzisiejszym Izraelu jest coś bardzo nie tak. Obie strony politycznego spektrum są zdecydowane wykorzystać obywateli Izraela jako model reakcji na COVID-19 na całym świecie.

Żaden inny naród ani społeczeństwo na Ziemi nie zostało tak łatwo osadzone w zagrodzie zgodności Covid i wepchnięte do wagonów dla bydła jadących do klinik szczepień CV19.

To tak, jakby doświadczenie Holokaustu w czasie II wojny światowej było próbą generalną przed dzisiejszym Holocaustem 2.0!

Rzeczywiście, jest coś bardzo złego w tym obrazie, który można wyjaśnić – psychohistorycznie – jedynie poprzez rasowy przypadek długotrwałego „wtórnego zespołu stresu pourazowego” i głębokiej wrażliwości, jaką stwarza on swoim wielopokoleniowym żydowskim ofiarom. Zobacz: Naród wybrany: Izrael, „chrześcijański” syjonizm i kryzys na Bliskim Wschodzie


Konkluzja : Nawet Sprawiedliwi Żydzi w Izraelu nie znoszą syjonizmu

Przedstawione przez historyków-rewizjonistów w sprawie
stanu pokoju na świecie
8 kwietnia 2021 r

Uwaga redaktora

SOTN nie zaprzecza, że ​​swego rodzaju Holokaust miał miejsce w nazistowskich Niemczech podczas II wojny światowej.

Jednak to samo traktowanie Holokaustu dotyczyło wszystkich obywateli i jeńców wojennych, którzy trafili do obozów koncentracyjnych, a nie tylko Żydów.

Z historycznego punktu widzenia obozy koncentracyjne stworzone przez Brytyjczyków zostały założone jako obozy pracy, w których pod koniec wojny wielu zmarło z głodu i chorób, ponieważ nazistowskie naczelne dowództwo skierowało całą żywność, lekarstwa i inne zasoby do przegranych. wysiłek wojenny.

Kiedy wojna została ostatecznie przegrana przez Niemcy, obozy te zostały opanowane przez choroby, w których wielu umierało z głodu, jak to ma miejsce na wojnie od niepamiętnych czasów.

Jednak tym, co zrobili syjonistyczni historycy w tym przypadku, było celowe zawyżenie około 60 000 zgonów Żydów do ich „świętej biblijnej liczby” – 6 000 000 zgonów.

W Auschwitz nie było pieców, z wyjątkiem dwóch krematoriów używanych do spalania martwych ciał chorych, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się epidemii w strasznych warunkach.

Tak więc, Przemysł Holokaustu został potajemnie uformowany, aby zapewnić strumień dochodów wielu Żydom, którzy mieliby żywotny interes w popieraniu całkowicie fałszywej narracji; a także generowanie strumieni dochodów dla krzyczących organizacji żydowskich na całym świecie„HOLOCAUST” za każdym razem, gdy są do tego zmuszeni.

Fałszywy Holohoax jest na zawsze dramatyzowany na wiele sposobów, aby zatrzymać każdego Żyda w rezerwacie syjonistycznym, a także wzniecić nienawiść do narodów żydowskich na całym świecie, ponieważ ich doświadczenie Holokaustu jest o wiele gorsze niż każde inne ludobójstwo w ciągu ostatnich 5000 lat , niektórym z nich wręcz zaprzecza Izrael, jak na przykład o wiele bardziej okrutne ludobójstwo Ormian, którego dokonano dosłownie w celu ustanowienia nowoczesnego państwa Izrael.

Odniesienie

IZRAEL: „Naród wybrany” jest powołany, by czynić pokój

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=59416

Od Redakcji KIP:

Cykl kolejnych artykułów zamieszczanych od 11 kwietnia 2021 r. ( także w zestawieniu na linkach poniżej ) należy czytać w podanej kolejności i analizować informacje tam zawarte łącznie. Zestaw tych artykułów objaśnia rzeczywistość w której żyjemy, nie tylko obecnie, ale od tysięcy lat, pod rządami nieludzkich istot (fizycznych i nie fizycznych).

Tego nie usłyszycie w mendiach głównego ścieku !!!
James Gilliland (ECETI): Czas przypomnieć sobie co nam wiele razy zrobili
Długa i wstrętna historia bezsensownych eksperymentów na ludziach jest o wiele gorsza niż ktokolwiek wiedział
Masowe zabijanie ludzi i kultura śmierci w nowym porządku świata na przykładzie szpitala w Gosport
Obrażenia wywołane szczepieniami przekraczają 50 000 według CDC w USA
Około 9 594 000 osób zmarło już na skutek szczepionek na COVID Biotech ?!

 

MASKI „SKUTECZNE I BEZPIECZNE” – KŁAMSTWO POWTÓRZONE TYSIĄC RAZY STAJE SIĘ PRAWDĄ
Ani jednej łzy. Ochrona zdrowia w pandemii – Raport lek. Med. Pawła Basiukiewicza
„Całkowicie możliwe, że zostanie to wykorzystane do wyludnienia na masową skalę”.
IZRAEL OSTRZEGA ŚWIAT I BIERZE SPRAWY W SWOJE RĘCE. Apel Izraelki i decyzja Kanclerz Angeli Merkel
HOLOCAUST 2.0: Żydzi w Izraelu poddani ludobójstwu przez śmiertelne zastrzyki Covidów…
Całkowite wymieranie ludzkości jest blisko
Arcybiskup Carlo Maria Viganò: PRAWDA PONAD STRACHEM

Wypowiedz się