Rozpoczyna się ofensywa 2021 Gnostyckich Iluminatów na elity linii krwi

Gnostyccy Iluminaci ogłosili, że Siły Specjalne będą polować i aresztować lub jeśli to konieczne, wykonywać egzekucje na następujących zbrodniarzach wojennych: Królowa Elżbieta II, papież Franciszek, Aga Khan IV, Dalajlama, ajatollah Khameini z Iranu, David Rockefeller Jr., szwajcarskie i francuskie oddziały rodziny Rothschildów, Gianmario Ferramonti z Masonów P3, Victor Emanuel, bracia Agnelli, Benyamin Netanjahu, Baron Jarod Kenneth Wilhelm Thyssen DeCoste i wielu innych.

Ci ludzie zostali umieszczeni na liście docelowej, ponieważ publicznie promują masowe wstrzykiwanie “szczepionek” eksperymentalnej terapii genowej, które zmieniają funkcję DNA w oparciu o udowodnioną fałszywą pandemię. Jest to próba ludobójstwa i zasługuje na karę śmierci zgodnie z obowiązującym prawem międzynarodowym, zgadzają się źródła Mi6, Pentagonu, CIA, azjatyckiego tajnego stowarzyszenia i Gnostyckich Iluminatów.

Ci ludzie są również najwyżej rangą możliwymi do zidentyfikowania członkami Biura Politycznego chazarskiej mafii, zgadzają się źródła. Aresztując ich i przesłuchując, możliwa jest wyraźna droga do wyzwolenia planety.

Jest to grupa, która kontroluje starożytny system totalitaryzmu znany jako babilońskie niewolnictwo oparte na długu i jest symbolizowana przez oko na szczycie piramidy.

Ten system niewolnictwa został przypisany grupie, która przekazała Mojżeszowi Dziesięć Przykazań. Jeśli przeczytacie nieocenzurowane wersje Biblii, przekonacie się, że tak zwany “Bóg“, który przekazał te przykazania, zagroził zabijaniem ludzi strzałami, zamordował szereg żydowskich przywódców i zażądał daniny w postaci złota, srebra, skór owczych barwionych na czerwono, olejku aromatycznego itp. Nie jest to “Bóg“, ale raczej wysoce wyrafinowana grupa zniewalająca ludzi, znana zwykłym ludziom jako “Szatan.”

Ten pisarz ma osobisty powód aby zgodzić się z Iluminatami, agencjami wywiadowczymi świata i tysiącami prawników, że to trwające oszustwo pandemiczne musi być przedmiotem Trybunału ds. Zbrodni Wojennych w Norymberdze. W zeszłym tygodniu dostałem następujący list:

公益社団法日日本 Klub korespondentów zagranicznych Japonii (FCCJ)

100-0005 Japan, Tokyo-to, Chiyoda-ku, Marunouchi, 3-2-3, Marunouchi Nijubashi Building 5F http://www.fccj.or.jp E-mail: front@fccj.or.jp Tel:+81-3-3211-3161 Fax: + 81-3-3211-3168

5 marca 2021 Re: Maski w Klubie

Drogi Panie Benjaminie S. Fulford. Zarząd FCCJ przypomina, że zgodnie z zasadami Klubu każdy powinien nosić maskę podczas pobytu na terenie obiektu, z wyjątkiem jedzenia lub picia, podczas gdy trwa pandemia. Dowody naukowe wskazują, że jest to skuteczny sposób na zmniejszenie ryzyka zakażenia wirusem, który w przeciwnym razie może doprowadzić do śmierci lub poważnej, długotrwałej choroby. Zarząd został poinformowany, że czasami odmawiasz spełnienia tego wymogu. Chociaż cenimy twój wkład do Klubu, niesprawiedliwe jest powodowanie, że inni członkowie lub pracownicy boją się o swoje życie lub zdrowie, niezależnie od twoich osobistych przekonań na temat Covid-19 lub masek. Podczas pobytu w klubie proszę nosić maskę, która zakrywa nos i usta. Jeśli czujesz, że nie możesz tego zrobić, prosimy o unikanie odwiedzania Klubu podczas pandemii. Dziękuję za współpracę. Zarząd FCCJ

Oto moja odpowiedź:

Proszę poinformować Zarząd, że z chęcią się zastosuję jeśli zechcą dostarczyć mi dowody naukowe. Inaczej jako dziennikarz, który szuka prawdy na faktach, będę informował świat, że działają w oparciu o przesądy. Ani CDC, ani WHO nie dostarczyły dowodu na istnienie wirusa. Tak więc w interesie dziennikarstwa, wyzywam ich do debaty opartej na faktach na ten temat. Jeśli odmówią debaty, nie zastosuję się.

Ponieważ nie odpowiedzieli mi, podejrzewam, że prawdziwym powodem, dla którego chcieli wymusić problem z maską jest to, że 2 marca zrujnowałem ich próbę wybielenia ataku masowego morderstwa na Fukushimę w Japonii z 11 marca 2001 roku. Kiyoshi Kurokawa, który stanął na czele japońskiego dochodzenia parlamentarnego w sprawie Fukushimy, próbował wybielać incydent, obwiniając go o niekompetencję japońskiego rządu.

Jednak zapytałem Kurokawa, dlaczego statek wiertniczy Chikyu wiercił w dnie oceanu dokładnie w epicentrum trzęsienia ziemi w tygodniach poprzedzających katastrofę. Zwróciłem też uwagę, że japoński i australijski wywiad wojskowy powiedział, że na pokładzie statku została umieszczona broń jądrowa. Zapytałem również, dlaczego izraelskiej firmie Magna BSP zostało bezpośrednio przed katastrofą powierzone bezpieczeństwo w elektrowni Fukushima. To skłoniło Kurokawę aby dizałać wbrew swoim doradcom, mówiąc: “Japończycy nie byli chronieni przez siły militarne.” Innymi słowy, tego dnia wojska USA i japońskie nie wywiązały się ze swoich obowiązków.

Wracając do “pandemii“, jest to podstawowa zasada logiki, że nie można udowodnić, że coś nie istnieje, ale że można udowodnić, że coś istnieje. Więc ktoś może powiedzieć: “istnieje galaktyka zrobiona z fioletowego spaghetti” i nikt nie może udowodnić, że się mylą. Jeśli jednak elita chce aby ludzie zadławili się niehigienicznymi maskami aby “walczyć z wirusem“, muszą udowodnić, że istnieje. Do tej pory ani CDC, ani WHO, ani nikt inny nie był w stanie przedstawić pojedynczej próbki tak zwanego Covid-19, ani Sars Cov 2, czy jak to nazywają. Natomiast istnieją przytłaczające dowody na to, że sprzedawcy szczepionek wykorzystują oszustwa ubezpieczeniowe i inne środki aby zmusić lekarzy do oznaczania chorób, takich jak grypa, zapalenie płuc, przeziębienie i gruźlica jako “Covid-19.”

Dlatego rozpoczęła się wojskowa i prawna kampania przeciwko politycznemu biuro mafii chazarskiej. Oto co MI6 ma do powiedzenia na ten temat:

“Dowody, które mamy wskazują na Bank Światowy w 1975 roku był pierwotną przyczyną analizy wstępnego planowania [“pandemii”]. To co wzbudziło obawy wojska, to SIONICS w połączeniu z nanocząsteczkami zawartymi w szczepionkach, a potem rozpętało się piekło i przeszliśmy do ofensywy nad defensywą.
SIONICS oznacza Systemy Negacji Rebelii i Przeciwdziałania Przewrotowi – zasadniczo zapędzanie przeciwników politycznych lub stłumienie powstań ludności. Ludobójstwo nie jest daleko od tego o co w tym wszystkim chodzi i szaleństwa redukcji populacji kultu Lucyfera kontrolującego ONZ.”

Ponadto, w zeszłym tygodniu azjatyckie tajne stowarzyszenia i Stowarzyszenie Białego Smoka oraz ich sojusznicy skontaktowali się z Rycerzami Malty i zachodnimi tajnymi stowarzyszeniami w sprawie poprawy sposobu kierowania tą planetą, którą wszyscy dzielimy. Przywódcy zachodnich tajnych stowarzyszeń nie powiedzieli nic, jak na czas kiedy ten raport został opublikowany. Przypuszczamy, że przywódca Rycerzy Malty, który przekazał nasze przesłanie, napotkał wspomniane wyżej Biuro Polityczne zachodniego monoteizmu, zwane babilońską tyranią i odmówili oni aby zasiąść do stołu.

Dlatego polowanie na ich przywództwo rozpoczęło się na poważnie.

W celu zidentyfikowania głównej przyczyny problemów, Mi6 poprosiło nas o przyjrzenie się tym komentarzom zamieszczonym na mojej stronie, które podsumowały rozmowę między Kim Goguen i Charliem Wardem.

https://www.youtube.com/watch?v=vglbA5Unocc

W rozmowie omówili kto był odpowiedzialny za wielowarstwowy system kontroli planety. Zauważają również, że długo obiecany “finansowy reset” nigdy się nie wydarzy.

Myśleli, że to rodzina chińskich Smoków, ale potem zdali sobie sprawę, że zawsze czekają na odpowiedzi; co oznacza, że rodzina Smoków odpowiada przed kimś innym. Ward powiedział, że istnieje 8-warstwowy system kontroli.

Komentator, który podsumował ich przemówienie, zauważa, że nie wspomnieli o “Czarnym Słońcu w Europie/USA, nazistowskich masońskich/demonicznych Templariuszach Czwartej Rzeszy z siedzibą w Szwajcarii.

Opierając się na wieloletnim doświadczeniu w osobistym kontaktowaniu się zarówno z widzialnymi przywódcami świata jak i szefami różnych tajnych stowarzyszeń, którzy pociągają za sznurki, zgadzamy się z Gnostyckimi Iluminatami:

“Problem tkwi w grupie osób, które kontrolują zachodni monoteizm. Na czele tej grupy stoi komitet.”

To, co możemy wykryć, to to, że grupa przywódcza istnieje ponad publicznie widocznym papieżem, królową, irańskim ajatollahem i prezydentem USA itp. Ta grupa jest w stanie nakłonić ich do promowania niesprawdzonych szczepionek na nie dającą się udowodnić, nieistniejącą pandemię. Widać też, że Afryka oraz większość Azji pozostają poza tą grupą kontrolną, ponieważ nie idą w parze z pandemią.

Dlatego zgadzamy się z Gnostyckimi Iluminatami, MI6 itd., że aby znaleźć odpowiedzi, musimy iść za widocznym przywództwem. Królowa i Papież, którzy teraz pojawiają się publicznie, są oczywistymi oszustami. MI6 nie udało się uzyskać analogowego potwierdzenia, że Królowa Elżbieta II żyje, więc ta, która forsuje szczepionki w telewizji jest fałszywa. Tak samo jak papież.

Jeśli chodzi o tajne przywództwo Wschodu, tego właśnie nauczyłem się przez dziesięciolecia interakcji z ich widzialnym i niewidzialnym przywództwem.

W Azji, tajne stowarzyszenia, takie jak Trójnogi Kruk, który kontroluje Shintō, reżim północnokoreański i inne grupy, sięgają do Tybetu. Przywódcy tych grup twierdzą, że oddzielili się od grupy kontrolującej zachodni monoteizm około 3000 lat temu. Obie grupy twierdzą, że wywodzą się z egipskich faraonów i praktykują Kult Słońca.

Wiele mówi się również o azjatyckich starszych i rodzinie smoków. Są one oddzielone od grupy tybetańskiej. Wywodzą się one z różnych chińskich linii cesarskich. Tak więc, na przykład nazwa rodziny Li sięga dynastii Tang. Wśród interesujących nas ludzi są Li Keqiang, chiński numer 2 i potentat Richard Li.

Drugą potężną grupą jest Mei Hwa lub grupa Kwitnąca Śliwka z siedzibą na Tajwanie. To są spadkobiercy Ming. W przeszłości oferowali temu pisarzowi ochronę ratującą życie, więc będę trzymał ich nazwiska w tajemnicy.

Bardzo ważni są również spadkobiercy dynastii Sung. Byli reprezentowani w przeszłości przez Sun (Sung) Yat Sena, założyciela współczesnych Chin i siostry Soong. Obecnie najbardziej widocznym członkiem tej rodziny jest Son (Sung) Masayoshi z grupy Softbank. Son kilka lat temu otrzymał od rodziny Rockefellerów kontrolę nad maszynami fałszującymi wybory Musashi w Japonii. Należy go przesłuchać.

To właśnie członkowie azjatyckich rodzin królewskich i CIA w Azji Południowo-Wschodniej mieli do przekazania o Rockefellerach i ich chińskim powiązaniu:

“Przez ponad 100 lat rodzina Rockefellerów zainwestowała miliardy dolarów w Chinach, rozszerzając swoje zainteresowania z przedmiotów związanych z medycyną, takich jak biologia, chemia i fizyka, na szerszą wersję badań w archeologii, genetyce, rolnictwie, gospodarce itp. Historia inwestycji rodziny Rockefellerów w Chinach sięga 1863 roku, kiedy dziadek Davida Rockefellera, John Rockefeller SR., sprzedał naftę Chińczykom. W przeciągu XX wieku Fundacja Rockefellerów wsparła kilkaset chińskich instytucji oraz wiele tysięcy chińskich uczonych i praktyków.”

David Rockefeller był znany z tego, że “zasiał swoje ziarno“, spładzając co najmniej 30 dzieci w Chinach w latach 1973-1980, według CIA. Jego wnuk Mark Zuckerberg ma chińską żonę. Rockefellerzy uzależnili Stany Zjednoczone od Chin, zauważają oni. “Czy to może być powód, dla którego Chiny podążają ” blisko” Fundacji Rockefellera podczas tej epidemii ‘koronawirusa‘ “, pyta CIA.

Powyższe informacje dostarczają odpowiedzi na następujące pytania i uwagi przesłane przez NSA:

“Kamery uliczne DC … brak ruchu przed hotelem Trump 3 przecznice od Białego Domu. Kamery drogowe … budynki Skarbu Stanów Zjednoczonych w Waszyngtonie są puste, Giełda Nowojorska jest pusta.. Nie ma Kongresu, nie ma Sądu Najwyższego USA, nie ma prezydenta, nie ma Skarbu Państwa USA, nie ma Giełdy Nowojorskiej.. wszystkie budynki puste..więc .. kto zarządza dolarem amerykańskim???”

Według rodziny Smoków odpowiedzią są Chiny.

Dlatego Joe Biden jest teraz pierwszym prezydentem USA od 100 lat, który NIE zorganizował konferencji prasowej w ciągu pierwszych 30 dni urzędowania.

Jeśli przywództwo Zachodu chce coś zrobić z tym przekazaniem kontroli USA Chinom przez Rockefellerów, muszą obalić Biuro Polityczne mafii chazarskiej i zastąpić ich system hybrydą merytokracji i demokracji.

Gnostyccy Iluminaci próbowali obalić Rockefellerów, umieszczając Donalda Trumpa u władzy w 2016 roku zamiast Hillary Rockefeller Clinton. Chociaż Trump zdołał przeprowadzić częściową czystkę, nie udało mu się zapobiec bankructwu amerykańskiej korporacji. Dlatego przekazanie przez Rockefellerów USA Chinom w wyniku sfałszowanych wyborów w 2020 roku do tej pory odnosi powodzenie.

Co prawda Pentagon i Gnostyccy Iluminaci zdołali przejąć kontrolę nad Joe Bidenem grafiką komputerową i zwrócić ją przeciwko Chinom. Dlatego Chiny próbowały i nie udało im się najechać Tajwan, jak donoszono w poprzednich biuletynach. Mamy teraz niełatwy impas.

Jednak Chiny mają przewagę aby wygrać w dłuższej perspektywie, ponieważ mają funkcję przyszłego planowania, która służy ludziom. Możecie to zobaczyć, patrząc na ich właśnie ogłoszony plan 5-letni.

http://www.xinhuanet.com/english/download/nationaleconomic.pdf

Na Zachodzie długoterminowe planowanie polegało na zniewoleniu i scentralizowaniu kontroli pod szatańskimi rządami chazarskiej mafii. Rezultatem jest przytłaczająca koncentracja bogactwa w rękach czołowych 0,01% i załamanie środowiska/społeczeństwa, które to powoduje.

Dopóki Zachód nie ustanowi funkcji przyszłego planowania lepszej niż ta, której używają Chiny, im więcej czasu upłynie tym staną się słabsze.

8 marca 2021

Autor: Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

Źródło: https://benjaminfulford.net/2021/03/08/gnostic-illuminati-targets-bloodline-elite-2021-offensive-begins/

Opublikowano za: https://meditation539.com/2021/03/11/benjamin-fulford-rozpoczyna-sie-ofensywa-2021-gnostyckich-iluminatow-na-elity-linii-krwi/

Wypowiedz się