Putin ogłasza całkowitą niezależność od dolara amerykańskiego „kontrolowanego przez Rotszyldów”

Publikujemy bardzo ważną informację z amerykańskiego portalu dotyczącą demontażu przez Rosję obecnej globalnej infrastruktury pieniądza, z jedynie publicznie widocznym jej administratorem Klanem banksterskim Rotschildów.
Upubliczniana informacja pochodzi z 2018 r., natomiast główne wydarzenie w postaci odebrania zarządzania i/lub własności Centralnego Banku Rosji  – Klanowi Rotschildów, miało miejsce w marcu 2015 r. w czasie zniknięcia Władimira Putina na 10 dni, co także dokumentowaliśmy na naszej stronie. Link pod tym artykułem.
Redakcja KIP

Putin ogłasza całkowitą niezależność od dolara amerykańskiego „kontrolowanego przez Rotszyldów”

Adnan Aftab Mondestuff

W oświadczeniu dotyczącym wiadomości Putin powiedział, że jego kraj jest wreszcie wolny od „lodowatego uścisku” kartelu bankowego Rothschildów i kabały New World Order.

Dwa lata wcześniej prezydent Putin zabronił Jacobowi Rothschildowi i jego kabale bankowej NWO działania na terytorium Rosji „w każdych okolicznościach”.

Teraz, po swoim obecnym sukcesie wyborczym, Putin obiecał kontynuować „odciążanie” rosyjskiej gospodarki od niebezpiecznego monopolu dolara w celu zagwarantowania rosyjskiej suwerenności w coraz bardziej zglobalizowanym świecie.

Zwracając się do rosyjskiego parlamentu po swojej inauguracji, Władimir Putin powiedział, że stwierdzenie „całkowitej niezależności” od światowego kartelu bankowego i globalnych organizacji dostarczających pieniądze Rotszylda byłoby „największym prezentem”, jaki mógłby zapewnić przyszłym pokoleniom.

„Kiedyś zachowywaliśmy się naiwnie, ale teraz widzimy, że zasady WTO [Światowej Organizacji Handlu] są zbyt często łamane, ograniczenia nakładane są z powodów politycznych, które nazywają sankcjami. Ponadto coraz więcej z nich jest narzucanych, aby zapewnić sobie ulubione przewagi konkurencyjne ”  powiedział Putin.

Stwierdził, że zupełnie nowe „ograniczenia”, łamiąc zasady światowego handlu, sprawiają, że świat widzi, że monopol dolara amerykańskiego zagraża wielu obszarom. Putin mówi, że uwolnił Rosję od uzależnienia od dolara amerykańskiego.

Zdaniem rosyjskiego przywódcy, aby chronić suwerenność kraju, z zasady należy promować dedolaryzację.

Dolar amerykański kontrolowany przez Rotszylda

Chociaż Putin nie nazwał alternatywnej waluty, uważa się, że jest przeciwny temu, by jakakolwiek waluta skończyła się quasi-światową walutą – szczególnie jeśli waluta ta jest forsowana przez Międzynarodowy Fundusz Walutowy Rotszylda i WTO.

„Powiedzieli, że nie możemy tego zrobić, powiedzieli, że zostaniemy zniszczeni” powiedział Putin personelowi i starszym współpracownikom podczas imprezy w zeszłym roku.
„Nasze przyszłe pokolenia urodzą się bez łańcuchów Rothschildów na nadgarstkach i kostkach”.
„To najlepszy prezent, jaki możemy zapewnić”.

Rosyjski minister finansów Aleksiej Kudrin również przemawiał przy tej okazji i oklaskiwał osiągnięcia Putina w wypędzeniu Rotszyldów z kraju.

„Nie idą szybko” – stwierdził Kudrin.

„Ale pokazaliśmy, że jest to możliwe”.

„Największą tradycją, którą można przekazać swoim dzieciom i wnukom, nie są pieniądze ani inne materialne rzeczy nagromadzone w życiu, ale raczej tradycja wyzwolenia z niewoli”.

Putin deklaruje, że Rosja jest wreszcie wolna z „lodowatego uścisku” Lorda Jacoba Rothschilda

Dokonując ostatniej spłaty wszystkich długów byłych republik radzieckich wobec światowych banków centralnych – czyniąc Rosję pierwszym krajem, który całkowicie uwolnił się od opresyjnego uścisku systemu bankowego Nowego Porządku Świata – Putin faktycznie upewnił się, że przyszłe pokolenia Rosjan to zrobią nie żyć w niewolnictwie zobowiązań finansowych wobec globalistycznej kabały.

Rozumie się, że rakieta bankowa Rotszylda była pętlą zawiązaną na szyi rosyjskiej gospodarki.

Gdy węzeł zostanie zacieśniony, gospodarka będzie się szarpać i dusić.

Międzynarodowy Fundusz Walutowy (MFW) i Bank Światowy są głównymi graczami w globalnym krajobrazie finansowym, kiedykolwiek rozważając, od ich utworzenia w 1944 roku.

Te międzynarodowe organizacje bankowe, które są niezależnie kontrolowane przez niesławną rodzinę bankową Rothschildów, jako pierwsze wywierają presję na narody, aby zdestabilizować i kontrolować ich sektor finansowy, pozwalając prywatnym bankom na rabowanie ich gospodarek.

Gdy rządy zostaną zmuszone do wykupienia swojego zderegulowanego sektora monetarnego, MFW lub Bank Światowy ustanawia pakiet pożyczek skomponowany w tajemnicy przez centralnych pożyczkodawców i ministrów finansów, który podważa ich suwerenność narodową i wymaga od nich przyjęcia polityki oszczędności, która szkodzi pracownikom i rodzinom i środowisku.

Rosja była pierwszym krajem, który opanował tę sztuczkę.

W rzeczywistości pracowali bardzo ciężko, aby zdobyć samodzielność monetarną, a następnie zakończyli proces wyrzucania zarządzanych przez Rothschildów banków z ich narodu.

Plan Putina

Na początku swojej prezydentury Putin postawił sobie za priorytet zjednoczenie Rosji pod względem społecznym, duchowym i finansowym. Nakazał aresztowanie wspieranego przez Rotszylda oligarchę Michaiła Chodorkowskiego, który faktycznie został mianowany  przez Rotszylda, Henry’ego Kissingera i Arthura Hartmana dyrektora Fundacji Otwarta Rosja.

W zeszłym roku Putin poinformował swój gabinet, że radził sobie z Rotszyldami i bankierami globalistycznymi
„chwytając ich za kark i wywalając tylnymi drzwiami Rosji”.
„Oni nie są właścicielami świata i nie mają carte blanch, aby robić, co chcą”.
„Jeśli nie rzucimy im wyzwania, pojawią się inne problemy. Nie będziemy przez nich prześladowani ”.

___

Opublikowano za:
https://mondestuff.com/world-news/putin-announces-total-independence-from-rothschild-controlled-us-dollar/

Od Redakcji KIP:

Z treści artykułu wynika, że oświadczenia Władimira Putina po wyborze na Prezydenta Rosji zostały wydane około połowy 2018 r. : do parlamentu i inne do wewnętrznego kręgu władzy. 

Z nich wynika, że wyrzucenie Klanu Rotschildów, jako właścicieli Banków Centralnych w prawie wszystkich krajach, nastąpiło w Rosji około dwa lata wcześniej, czyli w 2016 lub 2015 r.

Jest to zbieżne z wyjaśniającą to ważne wydarzenie sytuacją zniknięcia na 10 dni prezydenta Rosji Władimira Putina w marcu 2015 r. Wyjaśnia to artykuł z tegoż miesiąca na naszej stronie na linku:

NACJONALIZACJA CENTRALNEGO BANKU ROSJI

W tym artykule jest zawarte także potwierdzenie nacjonalizacji Centralnego Banku Rosji, przez dobrze poinformowanego i dość wiarygodnego Simona Parksa z dnia: 19 marca 2015, że Mogę potwierdzić, że jest już on znacjonalizowany, a tym samym rękawica została rzucona pod nogi rodziny Rothschildów.”

Z innych źródeł otrzymaliśmy nie potwierdzoną oficjalnie informację, że tych dniach nieobecności Władimira Putina, odbyła się nieudana próba kolejnego zamachu na Prezydenta Rosji, w czasie której zginął szef jego osobistej ochrony na Kremlu.

Te wydarzenia demontażu obecnego systemu monetarnego opartego na fałszywym pieniądzu dłużnym ( system kształtowany i rozwijany od czasów starożytnego Babilonu) oraz skuteczna pomoc Syrii i Donbasowi, a przede wszystkim wielokrotne uniemożliwienie rozpętania jądrowej III wojny światowej przez Zachód, tłumaczy niesłychanie wściekłą kampanię globalnych, satanistycznych ścierwomendiów, które bez przerwy oskarżają prezydenta Rosji o wszystkie zło tego świata, czyniąc go wrogiem publicznym nr 1, co potwierdza m.in poniższy artykuł.  To jest przykład klasycznej HUCPY, kiedy Zachód o wszelkie czynione przez siebie zło, przypisuje i oskarża innych, głównie Rosję i Chiny !!!

Pośrednicy władzy czynią Putina wrogiem publicznym nr 1

FILBUTLERA

Przyszło do mnie jak grom z nieba. Powodem, dla którego nic się nigdy nie zmienia, jest to, że potężne siły chcą rzeczy w ten sposób. Choć niektórym może się to wydawać proste, większość z nas woli naszą szopkę, jeśli chodzi o chaos i kryzys. Ale rzeczywistość jest tuż przed nami i była przez cały czas. W moim przypadku potrzebna była wymiana zdań między prezydentem Rosji Władimirem Putinem a amerykańską dziennikarką Megyn Kelly w 2017 roku, żeby mnie obudzić. Co ciekawe, to jak łatwo jest zobaczyć, kim są te „siły” i kto tworzy narrację, która napędza dzisiejszą przerażającą globalistyczną rzeczywistość.

Władimir Putin z Megyn Kelly
Władimir Putin z Megyn Kelly z NBC – wizerunek Kremla

Niedawno obejrzałem nieedytowaną wersję wywiadu udzielonego przez prezydenta Rosji Megyn Kelly z NBC w 2017 roku. Niedawno wydana wersja jest drugą stroną wyemitowanej w Ameryce ostatecznej wersji NBC News, mającej na celu kontynuację z pewnością większej misji. Oglądanie wywiadu z perspektywy retrospektywnej i nieoszacowanej pokazuje coraz wyraźniej rolę zachodnich mediów korporacyjnych. Pokazuje, jak niezwykle potężni ludzie zamierzają utrwalać napięcia w celu osiągnięcia korzyści. Szeroko dyskutowany przez amerykańską sieć informacyjną „Konfrontacja z Putinem” tak przypomina przędzę jak stara kronika filmowa z czasów wojny koreańskiej. Oferta specjalna zaczęła się oczywiście od Kelly przebranej w futro przed Bazyliką św. Bazylego na Placu Czerwonym.

Otwiera ją stwierdzeniem, że Putin to człowiek,  „zdaniem wielu amerykańskich urzędników rozpoczął cyberwojnę z amerykańską demokracją”.  Weteran dziennikarz twierdzi nawet, że w tamtym czasie Putin próbował „wypolerować swój twardy wizerunek” w dniach poprzedzających jego kandydaturę na reelekcję. Zabawne jest dla mnie teraz to, że nikt nie zwrócił uwagi na to, że amerykańska telewizja robi swój udział w ingerowaniu w rosyjskie sprawy. Kelly mówi, że wróciła do konfrontacji z Putinem  „uzbrojona w nowe dowody”  współudziału Kremla w cyberataku na system amerykański, ale wnosi tylko ponawiane zarzuty dotyczące Internet Research Agency, koguta i byka, które New York Times wymyślił w 2015 roku. używając rosyjski SPAM agencja marketingu jako pewnego rodzaju James Bond 007  Spectre -Jak cyber spoof. Nie zagłębię się tutaj w tak zwaną „Farmę Trolli”, ponieważ obaliłem tę historię w mojej książce i wielu raportach internetowych. Ważniejsze jest skupienie się na zachodnich mediach i agentach budujących szaradę.

Agenda Kelly w wywiadach i audycje wyreżyserowane przez NBC ujawniają kluczowe strony z zestawu narzędzi propagandysty dla wszystkich profesjonalnych PR:  powtarzanie ad nauseum  ; odwołuje się do autorytetu, strachu, uprzedzeń, patriotyzmu i historii, z którą zwykli ludzie będą się identyfikować i którym będą wierzyć. Cała cyberwojna fantazja, historia The Agency i kolejne historie służą wzmocnieniu programu liberalnego porządku światowego. Ostatnim cięciem NBC było pokazanie tego, czego szefowie konglomeratu Comcast, który jest właścicielem NBC, chcieli, aby amerykańska publiczność zobaczyła. Pozwólcie, że przedstawię teraz potężnych ludzi stojących za naszym niezmiennym światem w kryzysie.

Rada dyrektorów Comcast to korporacyjne okruchy chleba, które prowadzą do ludzi, którzy chcą Putina i Rosji jako naszego wspólnego wroga. Dzieje się tak do momentu, gdy Putin odejdzie, a Rosja ponownie może paść ofiarą korporacyjnych rzeźników, którzy chcą porąbać największy na świecie bank zasobów naturalnych na łatwe do opanowania kawałki. Dupont nadal rządzi Ameryką, na wypadek gdybyś nie wiedział. Dyrektor generalny firmy Edward D. Breen zasiada w zarządzie Comcast. Zanim przejdę dalej, zacznę myśleć o agrobiznesie, materiałoznawstwie i naukach biologicznych połączonych z drugą co do wielkości siecią komunikacyjną na świecie. Na pokładzie Comcast jest również  Kenneth J. Bacon, była wiceprezes Fannie May, która prawdopodobnie (moim zdaniem) pomogła zaaranżować upadek Wall Street, który doprowadził do powstania prawie 2000 nowych miliarderów między 2008 a teraźniejszością. Inny członek zarządu Comcast łączy się z Samuelem Irvingiem Newhouse Sr., synem żydowskiego imigranta z Imperium Rosyjskiego, który założył Advance Publications. Ten konglomerat medialny jest właścicielem Discovery Channel, Condé Nast i cyfrowego serwisu społecznościowego Reddit, żeby wymienić tylko kilka. W zarządzie Comcast zasiada również Jeffrey Honickman, dyrektor generalny Pepsi-Cola Bottling (13 procent udziału w rynku w Rosji); Maritza Montiel, była wiceprezes i dyrektor generalny Deloitte; David C. Novak, były prezes i dyrektor generalny YUM! Marki (KFC, Pizza Hut, Taco Bell w 135 krajach). Ci i wielu innych mają żywotny interes w tym, aby Putin NIE był prezydentem Rosji.

Zagłębiając się w każdą z tych firm, znalazłem umowy pojawiające się w Rosji jako wspólny wątek. Na przykład Ramon Laguarta, który jest obecnym CEO PepsiCo, odegrał kluczową rolę w wykupie rosyjskiej firmy mleczarskiej i sokowej Wimm-Bill-Dann, transakcji o wartości 5,4 miliarda dolarów dla amerykańskiej firmy jako szefa PepsiCo Eastern Europe w 2010 roku. Patrząc na członka zarządu Comcast, Geralda Hassella, był prezesem The Bank of New York Mellon Corporation, największego na świecie banku powierniczego i jednego z najstarszych banków na świecie. Założę się, że niewielu czytających mój raport wie, że BNY Mellon, bank założony przez Alexandra Hamiltona, nadal istnieje. Ponadto,niewielu Amerykanów ma czas lub energię, aby zrozumieć znaczenie, jakie Departament Skarbu USA wyznaczył BNY Mellon jako główny powiernik funduszu ratunkowego Troubled Asset Relief Program (TARP) podczas kryzysu finansowego w latach 2007–2010. Czy ktoś z was tu nawiązuje kontakty? Bacon, Fannie Mae, ponad 1600 nowych miliarderów, media, propaganda?

Kluczem jest BNY Mellon, na wypadek, gdybym był zbyt zawiły w moich raportach. Megyn Kelly, NBC i dlaczego sieć chce, aby Putin był złoczyńcą, to tylko pierwsza historia. Historią jest największy na świecie bank dla zamożnych osób. Ten bank to centrum złych złoczyńców bankowych i inwestycyjnych, w świecie pełnym mniej złych mężczyzn i kobiet. Nie ma w tym przypadku żadnego przypadku, nie w mojej ocenie. Upadek Wall Street, rujnujący Putina i Rosję, oraz BNY Mellon, który zapłacił 714 milionów dolarów w 2015 roku w celu rozstrzygnięcia powiązanych procesów sądowych małych inwestorów, których bank oszukiwał, by upieść gniazda wielkich inwestorów, są częścią większego planu. W tym samym roku bank bogacza zapłacił również 180 milionów dolarów, aby zrekompensować oszustwa na rynku walutowym, w które grała Hillary Clinton, kiedy obwiniano Rosję za MH17. Zobacz mój raport tutaj.Lista wykroczeń BNY Mellon jest dość długa, ale najbardziej znaczącym dla tej historii jest wrzesień 2009 r., BNY Mellon rozstrzygnął pozew rosyjskiego rządu w maju 2007 r. O pranie brudnych pieniędzy (patrz Irving Trust, Natasha Gurfinkel i Prince Vladimir Galitzine). . Plik oryginalny pozew  żądał 22,5 miliardów dolarów odszkodowania, ale BNY Mellon zdołał zaspokoić kilka milionów.

Stamtąd królicza nora sięga znacznie głębiej. Tak więc, aby pomóc Wam czytelnikom, którym brakuje czasu, wprowadźcie dobrze znanego i znanego Michaiła Chodorkowskiego. Tak wiem, przepraszam. Ale związek między największym na świecie nienawidzącym Putina a skarbonką zachodnich elit BNY Mellon jest powodem, dla którego NBC i wszystkie inne sieci potrzebują Putina, aby był największym wrogiem Ameryki. Mafioso Yukos Oil miało swoje aktywa w Bank of New York w latach 90., a Natasha i książę Vladimir (nazywany Mikey) byli bliskimi współpracownikami obecnie wygnanego (nie zatrutego środka nerwowego Nowiczoka) oligarchy. Historia zrujnowanej szefowej Jukosu, Natashy Gurfinkel i BNY, która kręciła się i rozprawiała, zakończyła się oczywiście tym, że prawdziwi sprawcy masowego prania pieniędzy wrzucili innych pod autobus.Miliardy wyprowadzane z Rosji do zachodnich graczy również skończyły się mniej więcej w tym samym czasie, mniej więcej w tym samym czasie, gdy na miejsce Borysa Jelcyna powołano Władimira Putina. Tak, kolejny zbieg okoliczności, który nie jest przypadkowy. To również nie przypadek, że Yahoo! Cytowane przeze mnie wiadomości kończą się również wrzuceniem pod autobus prawdy człowieka, który zatrzymał piratów takich jak Chodorkowski. W raporcie o praniu pieniędzy przez BNY nowy prezydent Władimir Putin jest określany jako współdziałający KGB / kleptokrata, podczas gdy oczywistą prawdą jest to, że ratuje Rosję dla Rosjan.

Więc kto jest właścicielem większościowych udziałów BNY Mellon? Wydaje się, że jest to logiczny wniosek, dlaczego NBC i wszystkie inne zachodnie media chcą dopaść Putina. Berkshire Hathaway lub Warren Buffett posiada prawie 3 miliardy dolarów. Drugim po Buffetta w akcjach BNY Mellon jest Dodge i Cox, którego głównymi udziałowcami są nasi przyjaciele z Comcast. Vanguard i BlackRock zajmują oczywiście odpowiednio trzecie i czwarte miejsce. Ale żeby jeszcze raz skrócić odczyt, po prostu łatwiej jest powiedzieć, że najbardziej krwiożerczy, najbogatsi i najpotężniejsi ludzie w zachodnim świecie wzywają wszystkich, od ładnej Megyn Kelly po strażnika przed nowojorską giełdą i ponad 50 000 pracowników BNY Mellon na całym świecie. Zabawne dla mnie jest to, jak łatwo możemy dostrzec powiązania między wrogami Putina, brudnymi pieniędzmi, wojnami o energię i zyski,a nawet zasady i szczepionki przeciwko COVID-19. Ale te historie są dziś zbyt głębokie. Na razie identyfikacja „potężnych sił” zaangażowanych w uczynienie publicznego wroga nr 1 Władimira Putina jest satysfakcjonująca. Och, i na koniec, może pomóc czytelnikowi zrozumieć, jak to wszystko łączy się ze sobą, jeśli przeczytasz tę historię o Warrenie Buffetcie spotkanie z Michaiłem Chodorkowskim, gdy morderczy szef Jukosu kradł dziedzictwo Rosji. Oczywiście historia interesów Buffetta w Rosji, zanim Putin ustabilizował sytuację, jest wypaczona, ale głębsza historia pokazuje upadek partykularnych interesów we Władimirze. Buffett porzucił również swoje ogromne udziały w Exxon, gdy firma naftowa nawiązała współpracę z Rosją. Większość ludzi nie pamięta, że ​​te „potężne siły” inwestują i wygrywają w wojnie i pokoju. A pomiędzy jedyną koniecznością jest tarcie, aby gra toczyła się dalej. Cyberwojny są materiałem ściernym czasu pokoju, rozlewającym krew w prawdziwych wojnach, w przeciwnym razie przerażającym katalizatorem. Przestudiuj wyżej wymienione Duponts, przed, w trakcie i po I wojnie światowej.

Wersja tej historii pojawiła się po raz pierwszy w  New Eastern Outlook

___
https://journal-neo.org/2021/03/05/the-vested-power-brokers-are-making-putin-public-enemy-no-1/

Comments

 1. krnabrny1 says:

  No i proszę, wszystko idzie według przewidywań. Bardzo korzystnie również dla Polski. Dlaczego, zapytacie się?

  Już odpowiadam, bo pewnie niemal wszyscy zapomnieli, ale niebawem wielką rolę w historii Polski odegra wrak samolotu TU-154…który nadal znajduje się w Rosji!

  Wicie co oznacza dowód na zamach stanu w Polsce w rękach NIEZALEŻNEGO KRAJU i Pana Putina??:-)

  Ciekaw jestem tylko jaką metodę rozgrywki wybierze, ale jeśli jest on tam nadal i jest zabezpieczony to z pewnością po coś!

  W każdym razie taki dowód, zakwestionuje wszelkie działania polskiego rządu od czasu wypadku!

Wypowiedz się