NACJONALIZACJA CENTRALNEGO BANKU ROSJI

Informacja o nacjonalizacji Centralnego Banku Rosji ma wielką wagę. Odebranie przez Rosję, będącą jak by się wydawało mocarstwem, dopiero teraz uprawnień do instytucji decydującej o emisji pieniądza, od najważniejszej światowej rodziny banksterskiej – Rothschildów, dowodzi, że dopiero teraz to Państwo odzyskało suwerenność od międzynarodowej finansjery. W rękach prywatnych rodzin bankierskich są: Bank Rezerwy Federalnej w USA, Bank Anglii (ostatnio formalnie znacjonalizowany dla opinii publicznej), Centralny Bank Europejski, Bank Rozliczeń Międzybankowych w Bazylei spełniający funkcje Centralnego Banku Ziemi. Jedynie nieliczne kraje mają banki centralne niezależne od Rothschildów i innych głównych rodzin bankierskich. Waga tej decyzji jest wielka i nieobecność publiczna Putina przez ponad 10 dni dowodzi, że musiała odbyć się walka z poplecznikami międzynarodowej finansjery. Za próbę emisji własnego pieniądza i niezależność od międzynarodowych bankierów  zabito kilku prezydentów USA, w tm Abrahama Lincolna i Johna Fitzgeralda Kennedy’ego. Za podobne decyzje mniejsze państwa były niszczone wojną, a ich przywódców zabijano. Saddama Husajna w Iraku – za zamianę dolara na euro w transakcjach za sprzedawaną ropę. Muammara Kadafiego w Libii – za zamiar wyemitowania waluty afrykańskiej opartej na złocie.

Jak ważną sprawą jest emisja pieniądza powiedział dwa wieki temu Meyer Amschel Rothschild [Cytat z filmu „Money as Debt”]: „Daj mi kontrolę nad podażą pieniądza narodu i nie będzie mnie obchodzić, kto tworzy ich Prawa” .

Natomiast Gutle Schnaper, żona tegoż Mayera Amschela Rothschilda i matka jego pięciu synów stwierdziła: „Gdyby moi synowie nie chcieli wojen, to by żadnych nie było.

—————————————-

W tygodniu po Świętach Wielkanocnych uzyskaliśmy potwierdzenie z dwóch niezależnych wiarygodnych źródeł, że faktyczna nacjonalizacja i przejęcie zarządzania przez państwo rosyjskie   Centralnego Banku Rosji  nastąpiło w pierwszej połowie marca. Dla osób, które chcą mieć podane oficjalne wiarygodne  źródło, możemy zadać pytanie gdzie znajdą oficjalne urzędowe źródła, kim są właściciele: Banku Rezerwy Federalnej, Centralnego Banku Europejskiego, Banku Rozliczeń Międzybankowych w Bazylei (Centralnego Banku Ziemi), albo że niezależne od rodziny Rothschildów Banki Centralne mają jedynie kraje: Korea Północna, Kuba, Iran i prawdopodobnie Syria. Natomiast po działaniach Banku Centralnego można dosyć łatwo dostrzec, czy  wspierają rozwój gospodarczy danego kraju czy nie. Działania Centralnego Banku Rosji, w szczególności w ciągu ostatniego roku, były zdecydowanie destabilizujące dla gospodarki rosyjskiej. To zmusiło władze Rosji do przejęcia nie tylko własności (chociaż formalno-prawny proces trwa), ale przede wszystkim samego zarządzania tym Bankiem.  Zmiany w polityce tego Banku, obok systematycznego wzrostu wartości rubla, będą potwierdzeniem tej informacji  w ciągu kilku miesięcy. Pierwszym symptomem jest ważna zapowiedź Elwiry Nabiulliny, Szefowej Centralnego Banku Rosji, która oświadczyła 7 kwietnia, że  rozważa stopniowe eliminowanie korzystania z międzynarodowych ratingów kredytowych i będzie opierać się na ocenach przedstawianych przez rosyjskie agencje.

Redakcja KIP

Nacjonalizacja Centralnego Banku Rosji

Oto następny krok (milowy) w kierunku Wyzwolenia Ziemi. Może są to te bardzo ważne wiadomości obiecane wcześniej. Simon Parkes potwierdza tę informację (czytaj na końcu wpisu). Z powodu tych posunięć w stronę nacjonalizacji najprawdopodobniej był nieudany zamach stanu w Moskwie przez pro-zachodnich oligarchów. Dwa pożary, kilkudniowa nieobecność Putina, przemieszczenia wojsk, ciężarówki pod Kremlem mogły mieć z tym coś wspólnego. Kr

Bank Centralny RosjiCentralny Bank Rosji

Putin ma zamiar znacjonalizować Bank Centralny Rosji kontrolowany przez rodzinę Rothschildów w celu ustabilizowania spadku rubla.

Doniesienia z Euro-med.dk:

Zgodnie z konstytucją, CBR należy do obcego państwa – Miasta Londynu (miasto w mieście – skupisko wielu największych banków) i wykonuje zlecenia z Londynu i Waszyngtonu.  Ten bank może tylko drukować pieniądze w powiązaniu z gotówką w walucie obcej, co nie jest wystarczające dla celów Putina.  CBR nawet musi kupować obligacje (bezwartościowe) za dolary z zakupu rosyjskiej ropy naftowej – w wyniku czego dolary powracają do Federalnej Rezerwy!

Ponadto Putin jest pod naciskiem Zachodu, który chce go obalić i zastąpić oligarchami o zachodnich poglądach. Tak więc, ambasador USA w Moskwie, Tefft, powiedzial bardzo wyraźnie: „Wyprzemy Putina z urzędu i zainstalujemy naszego człowieka jako lidera rządu (nawet wymienił osobę po imieniu) oraz mianujemy nowych ministrów„.

Dlatego Putin musi mieć obecnie silną armię, aby zapobiec poddaniu się Rosji dla USA.
Fyodorov powiedział w wywiadzie: Rozłam w rosyjskiej elicie miał miejsce dwa miesiące temu i część elity postanowiła pozostać z Putinem.

Putin następnie podjął decyzję, która zdefiniuje następne wydarzenia.

Ponadto logika

1) stanu wyjątkowego lub

2) geopolitycznej wojny weszła w życie, gdy jesteśmy pod presją.

Oznacza to:

1) Ameryka teraz nie może zmniejszyć swojej presji, podczas gdy

2) my po prostu cieszymy się tą presją, ponieważ to zmusza nas technologicznie do narodowego wyzwolenia.

Od wielu lat nie mogliśmy uzyskać de-offshoringu (ściągnięcia operacji biznesowych z powrotem do kraju), ale amerykański nacisk spowodował to w jeden dzień.

Putin musi teraz bezlitośnie oczyścić piątą kolumnę – w naszym Banku Centralnym, w Ministerstwie Finansów, w Ministerstwie Gospodarki.

Ale przede wszystkim Putin postrzega Zachód jako wielkiego spekulanta przeciwko wartości rubla.
Zaplanowanie w prosty sposób:

1) rozłam w rządzie,

2)  identyfikacja piątej kolumny w rządzie, w biznesie i w mediach,

3)  oczyszczenie,

4) równoległa aktywna pozycja na Ukrainie, ponieważ Ukraina i Rosja jest tym samym – jak powiedział Putin.

Takimi słowami określił swoje stanowisko i strategię dla Rosji.

Nacjonalizacja Centralnego Banku Rosji byłaby pierwszym sygnałem i oznaczałaby ostateczne zerwanie z Miastem Londynu Rothschilda / Imperium Brytyjskim / „Brytyjską (banksterską) Koroną” i jej narzędziem, Stanami Zjednoczonymi.

Ich związek był napięty od czasu, gdy Putin przejął udziały Jukosu Rothschilda / Chodorkowskiego.  Dlatego Putin waha się z nacjonalizacją.  On również nadal potrzebuje zezwolenia do wyegzekwowania swojego planu jako silnego człowieka.  Do tego potrzebuje „wielką konieczność„, która jest przypuszczalnie bliska ze względu na agresję USA.

18 marca, 2015

http://yournewswire.com/putin-to-nationalise-rothschild-central-bank/

19 marca 2015, Simon Parkes:  Mam kilka bardzo ważnych tematów dla mojego następnego biuletynu, ale po prostu chcę was poinformować, że w alternatywnych mediach mówi się, że prezydent Putin rozważa nacjonalizację Centralnego Banku Rosji.  Mogę potwierdzić, że jest już on znacjonalizowany, a tym samym rękawica została rzucona pod nogi rodziny Rothschildów.  Więcej o tym w biuletynie na początku następnego miesiąca.

Przetłumaczyła Krystal

https://krystal28.wordpress.com/2015/03/20/nacjonalizacja-centralnego-banku-rosji/

Comments

 1. Klub Inteligencji Polskiej says:

  To byłoby najważniejsze wydarzenie w 2015 roku,
  Poczatek końca dominacji emitentów oprocentowanego długu, która została zapoczątkowana w 1694 roku powołaniem Bank of England (w tajemnicy przez Parlamentem).

  Jacek Rossakiewicz

 2. Damian says:

  Zainteresowało mnie zdanie, które zostało rzucone bez głębszego wyjaśnienia:
  “Ich związek był napięty od czasu, gdy Putin przejął udziały Jukosu Rothschilda / Chodorkowskiego.”
  Próbowałem coś poszukać na ten temat ale nie znalazłem żadnego poważnego artykułu. Czy mógłbym prosić kogoś o wypowiedź w tym temacie?

 3. marcin says:

  Czy nie zaniżacie poziomu publikując takie gnioty? Jest tu dużo prawdy ale sam tytuł to zwykła dezinformacja.

  Centralny Bank Rosji nie jest własnością Rotszyldów! Centralny Bank Rosji jest „państwową jednostką organizacyjną”.

  Ten tekst to prawdopodobnie tłumaczenie z języka angielskiego, doskonale dostosowane do poziomu intelektualnego anglojęzycznych odbiorców.

  Centralny Bank Rosji z pewnością nie działa w interesie Federacji Rosyjskiej. W interesie Federacji Rosyjskiej nie działa większość systemu bankowego działającego w tym kraju. Tak samo jest zresztą w Polsce. Narodowy Bank Polski nie działa w interesie Polaków a jeśli chodzi o lichwiarskie gangi działające w Polsce – to chyba nawet szkoda gadać.

  Centralny Bank Rosji, tak jak Narodowy Bank Polski, są podległe tajemniczej instytucji z siedzibą w Bazylei, zwanej „bankiem centralnym banków centralnych”. Bank Rozliczeń Międzynarodowych z Bazylei, obok Międzynarodowego Funduszu Walutowego, Banku Światowego, Europejskiego Banku Rozbudowy i Rozwoju, Goldman Sachs, itp. – to różne głowy hydry zwanej lichwiarską międzynarodówką. To lichwiarska międzynarodówka definiuje co jest pieniądzem, zarządza dogmatem „wartości pieniądza w czasie” i wynikającym z niej dogmatem lichwy, definiuje system kreacji pieniądza przez bank centralny (pieniądz wielkiej mocy) oraz powszechnego pieniądza przez kartel bankowy. Lichwiarska międzynarodówka nie jest jednak właścicielem Centralnego Banku Rosji czy Narodowego Banku Polskiego. Litości.

  W Rosji mówi się czasami o wyrwaniu z objęć lichwiarskiej międzynarodówki i o nacjonalizacji rubla. Chodzi tam jednak o nacjonalizację pieniądza a nie nacjonalizację Banku Centralnego. Ten Bank jest państwową jednostką organizacyjną i nie ma tam co nacjonalizować. Trzeba tą instytucję wyczyścić na podobieństwo stajni Augiasza. Poza tym trzeba wprowadzić nowy ustrój monetarny służący Rosjanom a nie lichwiarskim gangom. Tyle.

Wypowiedz się