Atak na przywództwo mafii chazarskiej nasila się

Polowanie bierze teraz na muszkę przywódców mafii chazarskiej, takich jak członkowie rodziny Habsburgów i ich poplecznicy, tacy jak Klaus Schwab ze Światowych Faszystów Ekonomicznych, mówi Mossad i inne źródła.

Zgadzają się również, że minister przestępczości Benjamin Netanjahu został stracony za zbrodnie wojenne, w tym za masowy atak na japońską elektrownię jądrową w Fukushimie 11 marca 2011 roku.

Aby zrozumieć jak historyczne są te wydarzenia, musimy cofnąć się do czasów kiedy Mojżesz otrzymał dziesięć przykazań od Boga.” To pierwsze cztery z tychprzykazań stanowią problem.

Są to: Ja jestem Pan, Bóg twój; nie miej bogów cudzych przede mną; nie rób rzeźb ani podobizn i nie wymawiaj imienia Pana nadaremno.

Ów “Bóg” jest tym, który żądał zapłaty w złocie, srebrze, olejku aromatycznym, skórach owczych malowanych na czerwono, itp. W rzeczywistości jest to grupa, która ukryła swój system totalitaryzmu za koncepcją “Boga.” Powodem, dla którego domagają się aby nie robić z nich rzeźb ani podobizn, jest to, że nie chcieli aby ludzie odkryli, że “Bóg” to była tylko grupa ludzi. Czarodzieje za kurtyną. Innymi słowy, tajemnica jest niezbędna dla ich systemu zarządzania.

Nie oznacza to zaprzeczania istnieniu boskiej iskry lub Stwórcy. Chodzi tylko o stwierdzenie, że zachodni bogowie monoteistyczni (Allah, Jahwe, Bóg itp.) są kamuflażem dla grup zniewalających ludzi. Mają tajnego przywódcę znanego jako “Pindar“, który jest ich absolutnym władcą odgrywającym rolę “Boga“. Pamiętam jak ci ludzie mówili mi: “Nie ma Boga, my jesteśmy Bogiem“, kiedy po raz pierwszy poprosili mnie abym dołączył do nich w ich ludobójczych planach.

Pamiętajcie, że światowa religia pochodzi od łacińskiego “re ligare” lub powiązać w jeden pakiet lub “fascii“, stąd słowo faszyzm.

Dzisiejsze przywództwo tych faszystowskich totalitaryzmów desperacko stara się pozostać przy władzy, używając ich fałszywej pandemii aby zmusić ludzi do przyjmowania szczepionek zmieniających geny, które będą usuwać słabych w apokalipsie zombie i dalej oswajać ocalałych.

Jak powiedział kiedyś jeden z ich najlepszych popleczników Henry Kissinger, celem jest uczynienie aby zwykli ludzie nie mogli im się przeciwstawiać, tak jak owca nie może przeciwstawić się rolnikowi.

Na nieszczęście dla nich, ci niedoszli władcy hodowli ludzi i zwierząt nigdy nie wyobrażali sobie, że ich psy stróżujące, wojskowe i wywiadowcze agencje Zachodu, zwrócą się przeciwko nim. Dokładnie to dzieje się teraz, co zobaczymy poniżej.

Na przykład, w zeszłym tygodniu otrzymaliśmy od niemieckiego wywiadu szczegółowy raport o tym, kim i gdzie dokładnie są przywódcy tej faszystowskiej grupy. W godzinnym nagraniu audio pod poniższym linkiem Michael McKibben z Leader Technologies i jego grupa naukowców dokonali głębokiego zanurzenia w historii i rodowodzie Klausa Schwaba i jego panów ze Światowego Forum Ekonomicznego. Jest to prawdziwy raport pełen użytecznych informacji opartych na miesiącach badań przeglądając papierowe archiwa itp.

https://forbiddenknowledgetv.net/klaus-schwab-and-the-fourth-reich/

Najważniejsze kwestie ze wszystkich przedstawionych informacji wynika to to, że rodziny królewskie Europy, w tym Królowa Elżbieta, Habsburgowie, członkowie hiszpańskiej rodziny królewskiej itp. wierzą, że są potomkami Jezusa Chrystusa. Wierzą, że to ich “Bóg” dał im przeznaczenie aby rządzić ludzkością z Jerozolimy.

Głównym instrumentem ich rządów jest Bank Rozrachunków Międzynarodowych – BIS i kontrola tworzenia i dystrybucji “waluty“, a także kontrola większości międzynarodowych korporacji.

Grupa ta organizuje wielkie długoterminowe plany, takie jak “wojna z terrorem” lub “pandemia COVID-19“, aby wypasać owce.

Potem rozdają “walutę” stworzoną z powietrza swoim poplecznikom aby przekupić polityków, media, itp. narzucić swoje plany i przeprowadzić nielegalne transakcje na podstawie tych planów.

Dobrym przykładem jest poufny handel akcjami linii lotniczych sprzed 9.11.

W ostatnich latach Ci tyrani walczyli między sobą o to kto otrzyma posadę Mesjasza w ich planowanym faszystowskim Nowym Porządku Świata.

Członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej naciskali aby książe William odegrał tę rolę. Włoscy faszyści P3 promują osobę o imieniu Marco Di Mauro, który najwyraźniej jest charyzmatycznym Włochem ze stygmatami.

Byli inni niedoszli dyktatorzy świata, w tym stracony najwyższy nazista George Bush Sr. i potomek Davida Rockefellera, który nazywał siebie pseudonimem Najwyższy Rockefeller.

Muzułmanie szukali również kogoś kto odegra rolę Mahdiego lub Mesjasza aby zapoczątkować Nową Erę.

Wszyscy ci ludzie nie zdali sobie sprawy, że reszta świata się budzi i nie zamierza iść zgodnie z ich planami i dać się zniewolić.

Upadek ich plandemii covid-19 jest bardzo dobrym przykładem tego jak ich zdolność do zaganiania w stado ludzkości się rozpada. Plan ten został przyspieszony do realizacji przedwcześnie pod koniec 2019 roku, po tym jak zdali sobie sprawę, że kraje azjatyckie nie będą już ich finansować.

Co najważniejsze, ich pierwotna próba spowodowania masowej śmierci za pomocą ataków elektromagnetycznych 5G a następnie zrzucenia winy na “koronawirusa“, została zneutralizowana.

Dla przypomnienia, przyjrzyjcie się tej szczegółowej prezentacji pokazującej w jaki sposób początkowy “wybuch” “koronawirusa” nastąpił prawie dokładnie wraz z początkiem sieci 5G na całym świecie.

https://www.5gexposed.com/wp-content/uploads/2020/04/Study-of-correlation-coronavirus-5G-Bartomeu-Payeras-i-Cifre.pdf

Co się stało to to, że sieci 5G zostały prawie natychmiast zamknięte, dlatego wskaźnik śmiertelności dla tego tak zwanego wirusa jest teraz taki sam jaki był ogólny wskaźnik śmiertelności populacji przed “pandemią.”

Pojawia się też coraz więcej sygnalistów. Na przykład w zeszłym tygodniu lekarz pracujący w szpitalu KKR w Japonii zadzwonił aby powiedzieć, że wszystkie tak zwane “Covid-19” w Japonii były zlokalizowane w szpitalach KKR i że wszyscy pacjenci, których widział byli ofiarami ataku elektromagnetycznego a nie wirusa.

Poniżej możecie przeczytać raport kanadyjskiego informatora lekarza ostrego dyżuru, opisujący medyczne zbrodnie reżimu Justina Castro.

https://www.henrymakow.com/2021/03/trozzi-we-are-being-deceived-and-manipulated.html

Podejmowane są działania. Na przykład pewien pan o nazwisku Alexander Federowicz opublikował komentarz na naszej stronie, który brzmiał w częściod 1989 do 2005 USAF, USMC, Armia USA i Marynarka USA, wszystkie rozmieściły systemy częstotliwości 5G. Celowanie ich w każdy obszar publiczny lub celowe napromieniowanie jakąkolwiek wojskową lub cywilną osobę za pomocą tej broni spowodowałoby sąd wojskowy i dożywocie w więzieniu wojskowym Fort Leavenworth. W niektórych przypadkach wymierzano karę śmierci.”

MI6 zapoznało się z tą uwagą i przekazało ją swoim odpowiednikom w Pentagonie i innych światowych agencjach wojskowych. Wezwano teraz do polowania i aresztowania wszystkich forsujących szczepionki mRNA, promotorów 5G itp. jako zbrodniarzy wojennych.

Francuski wywiad odpowiedział przesłaniem, które w części brzmi:

“Kara śmierci została ogłoszona przeciwko wszystkim tym, którzy promują ogólnoświatowe ludobójstwo i oszukańczą inżynierię genetyczną opartą na szczepionkach. Szefowie Pfizera i Astry Z są ścigani przez Siły Specjalne. To samo dotyczy międzynarodowych bankierów korzystających z oszukańczych programów handlu wysokiej częstotliwości zasilanych superkomputerami.”

Wiadomość wskazała palcem winy na Watykan i francuską jednostkę policji. Wskazali też, że “Biden” nie jest prezydentem i nie ma poparcia Pentagonu.

Dzień po tym jak otrzymaliśmy tę wiadomość, poniższa wiadomość wyszła na jaw:

“Pożar we francuskiej firmie świadczącej usługi w chmurze zakłócił miliony stron internetowych, nokautując portale agencji rządowych, banków, sklepów, serwisów informacyjnych i usuwając fragment przestrzeni internetowej FR, według monitorów internetowych.”

https://news.trust.org/item/20210310183756-alpef

Kolejny znak, że źli ludzie przegrywają, to fakt, że Monsanto zostało uznane za winne zatrucia chemicznego. To przedsmak tego co się stanie z firmami produkującymi szczepionki.

https://www.blacklistednews.com/article/79425/monsanto-found-guilty-of-chemical-poisoning-in-landmark.html

Również w zeszłym tygodniu skrajnie prawicowa boliwijska polityk Jeanine Añez została aresztowana 13 marca pod zarzutem terroryzmu i buntu za jej rolę w wojskowym zamachu stanu z 2019 roku, który miał na celu kradzież boliwijskich dostaw litu dla chazarskiej mafii.

Dwóch niemieckich polityków zostało tymczasem zmuszonych do dymisji za zarabianie na maskach.

Wiele innych podobnych doniesień wychodzi w błyskawicznym tempie, pokazując, że faszystowska siatka kontroli na Zachodzie upada.

Być może dlatego skontaktowali się z nami w zeszłym tygodniu urzędnicy z Zarządu Rezerwy Federalnej, oferując nam trzycyfrowe zwroty w postaci pustych dolarów, gdybyśmy mogli uzyskać dla nich dostęp do “pieniędzy rodziny Smoków“. Oczywiście kazano im spadać.

Dlatego Watykan jest teraz bankrutem.

https://apnews.com/article/vatican-low-on-reserves-seeking-donations-90586d6c79d75d229c207dcddcfe2d9b

Pieniądze, które produkują, są teraz akceptowane tylko w Stanach Zjednoczonych, dlatego podaż pieniądza M1, która zajęła 244 lata aby osiągnąć 4 biliony dolarów na początku 2020 roku, wzrosła do ponad 20 bilionów dolarów.

https://www.activistpost.com/2021/03/brace-yourselves-for-the-most-dramatic-shift-in-the-standard-of-living-in-all-of-u-s-history.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+ActivistPost+%28Activist+Post%29

Więc dokąd idzie ta cała “waluta“? Jednym z miejsc jest NASA (Nie Agencja Kosmiczna), gdzie wydaje się ukrywać malwersacje na dużą skalę. Spowodowało to dramatyczne lądowanie na Marsie w formie grafiki komputerowej. Teraz mówi, że jego drogi nowy teleskop kosmiczny “może zostać skradziony przez piratów.

https://www.theatlantic.com/science/archive/2021/03/nasa-james-webb-space-telescope-pirates/618268/

Sytuacja doszła do punktu, w którym mainstreamowi ekonomiści, tacy jak profesor Mark Skidmore z Michigan State Economics, mówią: Cały system księgowy rządu federalnego jest oszukańczy.”

https://usawatchdog.com/financial-system-fake-la-la-land-dr-mark-skidmore/

Sytuacja pogorszy się tylko dlatego, że kontrolowane przez mafię chazarską zasoby ropy naftowej są systematycznie atakowane na całym Bliskim Wschodzie, zwłaszcza w Arabii Saudyjskiej i Syrii.

https://www.debka.com/iran-piles-on-aggression-emboldened-by-us-saudi-israel-restraint/

https://www.zerohedge.com/geopolitical/pro-iran-militia-publishes-video-new-attack-us-convoy-iraq

Jedyny sojusznik Izraela na Bliskim Wschodzie, ZEA, poprosił Netanjahu o przyjście i podpisanie porozumienia ochronnego znanego jako porozumienie Abrahamowe, tylko po to aby wizyta została odwołana po raz czwarty. Podano różne wymówki dla odwołania, ale prawdziwym powodem, dla którego Netanjahu nie może przybyć jest to, że nie ma go już na tej ziemi.

Dlatego Netanjahu nie pojawia się publicznie pomimo trwającej kampanii wyborczej. Zamiast tego według strony propagandowej Mossadu Debka “Netanjahu prowadzi kampanię z kamerzystą wideo, który śledzi i nagrywa na żywo na Facebooku jego trwające spotkania w jednym zakątku kraju po drugim.” Innymi słowy, jak Joe Biden, istnieje on teraz tylko poprzez fałszywych sobowtórów noszących maski i jako cyfrowy duch grafiki komputerowej.

https://www.debka.com/with-israels-election-9-days-off-new-faces-but-no-dark-horses/

Tutaj, przy okazji, jest ostatnie potwierdzenie, że Biały Dom pozostaje pusty, nawet gdy CNN udaje, że administracja Bidena faktycznie istnieje i organizuje Wielkie Wydarzenie w Ogrodzie Różanym.

https://www.bitchute.com/video/Ozr9bwTPnmbv/

To było faktycznie w Tyler Perry Studios w Atlancie. 330 akrów (130 ha) dawnego kompleksu Fort McPherson.

Oczywiście, rezydent domu opieki Biden jeszcze nie zorganizował konferencji prasowej lub spotkał się twarzą w twarz z innym światowym liderem.

https://benjaminfulford.net/wp-content/uploads/2021/03/Biden.sleep_.mp4?_=1

Odtwarzacz video

Niektóre z jego poprzednich występów wyglądały tak.

https://benjaminfulford.net/wp-content/uploads/2021/03/Biden.Zionist.mp4?_=2

Odtwarzacz video

CNBC spanikowało ostatnio podczas wydarzenia “na żywo” w Białym Domu i przeszło do kolorowych pasków, kiedy Joe zaczął pytać o wskazówki Nancy, która była nietypowo zagubiona w słowach.

https://benjaminfulford.net/wp-content/uploads/2021/03/Biden.to_.bars_.mp4?_=3

Odtwarzacz video

Ponadto, w wyraźnym znaku, że dobrzy ludzie wygrywają, otrzymaliśmy telefon 11 marca 2021 roku od dowódcy Floty Pacyfiku, admirała Johna C. Aquilino, gdzie przeczytał następujące oświadczenie:

“Chcielibyśmy przeprosić Japończyków za to, że nie chroniliśmy ich przed atakiem terrorystycznym na Fukushimę, który miał miejsce dziesięć lat temu. Obiecujemy być bardziej czujni w przyszłości aby upewnić się, że taki atak nigdy więcej nie nastąpi.”

Zarówno CIA jak i NSA potwierdziły również, że większość przywódców tego ataku terrorystycznego, w tym były sekretarz generalny Jezuitów Peter Hans Kolvenbach i premier Benyamin Netanjahu, została stracona za swoją rolę w tym ataku. Inni sprawcy, tacy jak Baron Thyssen, zostaną postawieni przed sądem.

Jeszcze kilka domino musi upaść, jak Justin Castro w Kanadzie i Angela Merkel w Niemczech, ale to tylko kwestia czasu. Merkel musi zrezygnować zgodnie z obietnicą lub ponieść konsekwencje.

https://benjaminfulford.net/wp-content/uploads/2021/03/Merkle.shake_.mp4?_=4

Odtwarzacz video

Wojsko musi teraz jak najszybciej zająć siedziby Facebooka, Google, Twittera, Microsoftu itp. i polować na ich menedżerów aby położyć kres całemu głębokiemu fałszerstwu i grafice komputerowej, które widzimy na naszych wszechobecnych ekranach.

Wreszcie, media korporacyjne muszą zostać całkowicie naprawione. Przez lata obserwowałem jak moi koledzy dziennikarze byli mordowani, zwalniani lub odsyłani na emeryturę, dopóki nie zostali tylko lokaje. Tych lokajów trzeba zwolnić albo uwięzić. Nadszedł czas aby przywrócić prawdę do naszego publicznego dyskursu.

Pamiętajcie, prawda nas wyzwoli.

15 marca 2021

Autor: Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

Źródło: https://benjaminfulford.net/2021/03/15/attack-on-khazarian-mafia-leadership-intensifies/

Opublikowano za: https://meditation539.com/2021/03/18/benjamin-fulford-atak-na-przywodztwo-mafii-chazarskiej-nasila-sie/

Wypowiedz się