Nasz iluzoryczny świat || Peter B. Meyer (ostatnia pobudka)

Nasz iluzoryczny świat || Peter B. Meyer (ostatnia pobudka)

Źródło: Final Wakeup Call | Peter B.Meyer Nasz iluzoryczny świat Nic nie jest takie, jakim się wydaje, wszystko jest kłamstwem i oszustwem Dzisiejszy faszyzm to …

 Wielki reset ujawniony, szczyt Przebudzenia Prawdy Świata || Kanał Przebudzenia
 Wielki Reset uczyniłby nas niewolnikami ich programu || Kanał Przebudzenia

Źródło: Final Wakeup Call | Peter B. MeyerNasz iluzoryczny świat

Nic nie jest takie, jakim się wydaje, wszystko jest kłamstwem i oszustwem

 • Dzisiejszy faszyzm stopniowo przekształca się w komunizm
 • Historia się uczy; Niewolnictwo ludzkości było i nadal jest normą
 • Anunnaki transmutowali w stanie [D] eep
 • Magiczna matryca naszego zwodniczego świata
 • Znaczenie przebudzenia
 • Gdzie idziemy Jeden idziemy wszyscy

Rzeczywistość czy fantazja

Ujawnianie prawdy o naszym świecie. Dowiaduje się, że na dobre lub na złe nasze pokolenie zadecyduje o przyszłości na Ziemi. My, ludzie, żyjemy w wyjątkowym okresie, będąc świadkami końca globalnego ucisku i długu oraz systemu monetarnego. Wszyscy chcemy lepszego świata dla siebie i przyszłych pokoleń.

Do dziś żyjemy w świecie, w którym niewiele osób widzi różnicę między rzeczywistością a fantazją. A może nie ma różnicy. Samo spojrzenie na wybory w USA i kandydatów wydaje się totalną fantazją.

Wiele może się wydarzyć przed ogłoszeniem ostatecznego wyniku, ale z zewnątrz kolejnym prezydentem Stanów Zjednoczonych będzie Donald J. Trump, jeśli nie zostanie on wcześniej zamordowany, mimo że te wybory, jak wszystkie inne na tej planecie zostały przymocowane do ośrodka sterujacego. Czy ci się to podoba, czy nie, wynik jest już przesądzony.

Teraz ważne jest, aby zmniejszyć lukę w wiedzy między świadomym, a śpiącą owcą. „Nic nie jest tym, czym się wydaje” i to musi stać się powszechną wiedzą wśród ogółu społeczeństwa. Nie ma pandemii i nie ma wirusa Covid, ponieważ żaden naukowiec nie był w stanie zlokalizować tego wirusa, nie znaleźli żadnych dowodów na bezobjawową transmisję koronawirusa .

Jesteście przygotowywani do eksterminacji przez swój własny rząd, czyli przekupiony i kontrolowany przez sat * anic [D] eep State. Ta sat * aniczna kontrola jest wynikiem bardzo dobrze zorganizowanego, długoterminowego spisku mającego na celu ustanowienie Nowego Porządku Świata, opartego na lucyferiańskiej rewolucji przeciwko Bogu i naturze.

Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, że nie żyje w prawdziwej demokracji. Decydenci, którzy faktycznie rządzą, nie są wybierani,  tak jak w przypadku większości polityków, jak wszystkie głowy państw, departamentów i agencji. Tak było od wieków i zostało mocno ugruntowane i nigdy więcej nie było kwestionowane po tym, jak JFK został zabity, kiedy próbował stawić czoła złym panom pieniądza, którzy kontrolują wszystko. Głosy ludzi się nie liczą. Stalin wiedział o tym wszystko, kiedy mówił;

„Ludzie, którzy oddali głosy, nic nie decydują. O wszystkim decydują ludzie, którzy liczą głosy ”.

Kabal państwowa kontroluje każdy rząd we wszystkich innych krajach. To oni kontrolują światowe systemy monetarne i finansowe, media, a nawet medycynę, religię i prawie wszystko inne, co jest ważne. 

Każdy, kto nawet ośmieliłby się kwestionować rolę banków centralnych, zostałby usunięty ze sceny politycznej, z wyjątkiem Donalda Trumpa, który mądrze nigdy nie kwestionował systemu i bankowości Rotszyldów, czyniąc jedynym zdolnym  do samodzielnego manipulowania systemem ten klan oraz chazarską mafię w trakcie zmiany systemu pieniężnego.

Niestety, większość ludzi nie dotarła do sedna działania systemu i dlatego gra toczy się tak długo. Jeśli ludzie nie obudzą się masowo i nie zobaczą oszustwa  tego iluzorycznego świata, będzie coraz gorzej, dopóki ci bankierzy zachowują kontrolę.
Dzisiejszy faszyzm stopniowo przekształca się w komunizm.
Każdy, kto jest odpowiednio poinformowany i chce być poinformowany, rozumie, że „Nowy Porządek Świata” to stara czapka ucisku i dehumanizacji obywateli oraz niszczenia naszego społeczeństwa poprzez odbieranie naszej wolności.
Ich władza, rząd, Wielki Reset, WEF i Fundacja Gatesów, są następstwem „Wirtualnej Całości”, którą demonstruje się nam wszystkim w Chinach.

Dzisiejszy faszyzm lewicy i prawicy zagraża przyszłości.

Nie popełnij żadnego błędu! Zaczęło się od socjalizmu, który przekształcił się w faszyzm, a teraz osiąga swój ostatni etap komunizmu.

Scena, na której ludzie niczego nie posiadają i są z tego całkowicie zadowoleni.
To jest Orwell: Dystopijny „Wielki reset”:

„Nie posiadaj niczego i bądź szczęśliwy”.

Ci, którzy nadal śpią, wkrótce obudzą się w dyktaturze Orwell 3.0.

Orwell 2.0 już mamy.
To wymuszona demokracja, teraz albo nigdy !!! Ale to, czego ludzie potrzebują, to samorządność w starożytnej Grecji zwana Anarchią.
Tam, gdzie ludzie mają samorządność oddolną, a nigdy odwrotnie, gdy dyktatura jest odgórna!

 Zapamiętaj:

Komunizm jest iluzją równego podziału

Demokracja jest iluzją podziału władzy

Praworządność jest iluzją sprawiedliwości

Szkoła i uniwersytet jest iluzją edukacji

Wielka Farmacja jest iluzją uzdrawiania

Wielka ropa, to iluzja energii, to iluzja wartości

Gospodarka banku centralnego to iluzja monetarna

MSM, to iluzja informacji

w Internecie, to iluzja przejrzystości

Hollywood, to złudzenie iluzji

I to jest promowane od wieków i w rzeczywistości oznacza:

Opieka zdrowotna pogarsza ludzi

Farmaceutyki są toksyczne i nie leczą

Demokracja to dyktatura

Anarchia to samorząd, ale promowana jako powstanie

Wolność to wojna

Demokracja to niewątpliwie oszustwo i prędzej niż później zawiedzie. Jest to wysoko ceniony zachodni ideał, ale nic innego jak dyktatorskie, skorumpowane rządy motłochu, ponieważ nieustannie narusza przyrodzone prawa jednostek lub jakiejkolwiek mniejszości przez wszechmocne rządy większości, które nie szanują naturalnych praw jednostek powyżej wymagania większości

Gospodarki upadają, gdy koszty obsługi zadłużenia rosną szybciej niż dochody przez długi czas przez co najmniej 50 lat lub dłużej. To nie są normalne cykle domyślne. Są one  całkowicie inne, ponieważ dług napędza wstrząsy, ponieważ dług rośnie na szczycie innych długów.

Gdy koszty obsługi długu zaczną rosnąć szybciej niż gospodarka, wówczas całkowity skumulowany dług nigdy nie ulega zmniejszeniu, co jest okresem, w którym świat wszedł po 2008 r.

Wcześniej czy później dług zaczyna rosnąć wykładniczo, znacznie szybciej niż dochody, co ma miejsce. teraz. A potem po prostu nie da się nim zarządzać. I wtedy trend cyklu kredytowego zmienia się w odwrotny i uderza kryzys.

Imperium Stanu [D] eep upada. Światło zbliża się w naszą stronę. Gospodarka Banku Centralnego jest w trakcie załamania i już widocznie przechodzi spiralę spadkową, z dewaluacją walut fiducjarnych.

Krach jest nieuchronny, ponieważ banki co noc tracą biliony. Nawet nadmierne repozytoria nie mogą utrzymać ich w pozycji pionowej. Upadek będzie krótki i intensywny, zanim QFS zostanie wprowadzony i zacznie działać.
Patrioci walczą o niesamowitą przyszłość, która jest prawdziwa i dzieje się. Aby wymienić kilka rzeczy, które nadchodzą:
 • darmowa energia,
 • podróże międzygwiezdne,
 • Tele Time Travel,
 • system monetarny oparty na aktywach,
 • naturalne lekarstwa na uzdrowienie,
 • wielkie pieniądze na przewlekłe choroby na planecie, takie jak rak, staną się niepotrzebne,
 • metodologie oczyszczania atmosfery z trujących i katastrofalnych skutków Chemtrails i geoinżynierii oraz ekspozycji na niebezpieczeństwa związane z żywnością GMO,
 • powrót do 100% żywności organicznej, odżywianie bez trucizn,
 • zakończenie 5G, 
 • zatrzymanie programów toksycznych szczepień,
Innymi słowy, nadchodzi prawdziwy Złoty Wiek.
Wiele ukrytych zjawisk zostanie ujawnionych, a wiele z utraconej historii zostanie odnalezionych i ujawnionych.
Historia się uczy;

Niewolnictwo ludzkości było i nadal jest normą

Jaki jest prawdziwy plan kliki Archonta, Anunnaki i Draco?

Co tak naprawdę starają się osiągnąć na Ziemi – i dlaczego musisz to wiedzieć?
Prawdziwe cele State [D] eep są ciemniejsze i bardziej złe,
 niż większość ludzi może sobie wyobrazić, ponieważ odchodzi ono od świata, a następnie zostaje dosłownie przekształcone, w zaskakujący sposób, w Agendę Archontów 2030, aby rządzić naszym światem w imieniu z off-world Anunnaki i Draco Control Matrix.

Około 450 000 lat temu grupa humanoidalnych kosmitów przybyła statkiem kosmicznym na Ziemię.

Pochodzili z planety około trzykrotnie większej od Ziemi, którą Sumerowie nazywali Nibiru.
Nibiru zostało opisane w starożytnej literaturze sumeryjskiej jako dwunasta planeta naszego Układu Słonecznego.
Sumerowie znacznie wyprzedzili współczesnego człowieka w dziedzinie astronomii, stwierdza w artykule Detroit News.
Sumerowie również policzyli Księżyc i Słońce jako ciała planetarne, osiągając w ten sposób łącznie dwanaście, czyli taką samą liczbę, z jakiej składa się zgromadzenie władców Anunnaki.

Zechariah Sitchin pisze:

„Epos o stworzeniu” jest bardzo wiarygodnym wyjaśnieniem obecnego składu naszego Układu Słonecznego.
Dlaczego nie mielibyśmy przyjąć tego jako daru samego w sobie, jako nic więcej i nic innego, jak objaśnienie faktów kosmologicznych, jakie znali Sumerowie,

jak im to powiedziały pozaziemskie istoty Nefilim.

Około czterysta pięćdziesiąt tysięcy lat temu, podczas drugiej epoki lodowcowej na Ziemi, wysoko rozwinięci mieszkańcy Nibiru,

w tekstach sumeryjskich nazywani Anunnaki, co oznacza
„ci, którzy przybyli na ziemię z nieba”,

 podróżowali na Ziemię w tym czasie, kiedy obie planety znajdowały się blisko siebie na orbicie.

Anunnaki wydobywali złoto na Ziemi od ponad 100 000 lat,

kiedy zbuntowali się Anunnaki z klasy robotniczej, którzy wykonywali tę wyczerpującą pracę w kopalniach. –
W swojej książce 12 planeta,  Sitchin napisał:
Anu, ojciec Enki i Enlila, zauważył, że górnicza praca górników była bardzo ciężka.
Zastanawiał się, czy złota nie można wydobywać w żaden inny sposób,
czemu Enki zaproponował stworzenie prymitywnego robotnika do tego zadania, robotników, którzy później nazwali Adamu, którzy mogliby przejąć tę ciężką pracę.
Enki wiedział, że w Afryce, w przeszłości nazywanej Abzu, istniało wiele prymitywnych istot podobnych do ludzi,
które nazwał Homo Erectus.

Plan Enki polegał na stworzeniu robotników z tego gatunku, plan został zatwierdzony przez zgromadzenie przywódców Anunnaki.

Oczywiste jest, że rewizja historii starożytności będzie miała daleko idący wpływ i trwałe skutki, ponieważ przy takim nowym zrozumieniu wydawałoby się, że konwencjonalne stwierdzenia o pochodzeniu człowieka i Ziemi są bezsensowne.

Jest oczywiste, że istoty pozaziemskie odegrały złożoną rolę w ewolucji człowieka.

Według Sitchina:

„Wczesny biblijny człowiek” nie wielbił swojego boga, on dla niego pracował.
 „Sumeryjskie teksty wyraźnie pokazują, że Anunnaki źle traktowali niewolników, których stworzyli, po prostu wykorzystując ich jak bydło.

Niewolnictwo w społeczeństwie ludzkim było wtedy i nadal jest normą.

Nic dziwnego, że Anunnaki byli aroganccy, ograniczeni, okrutni, kazirodczy i nienawistni.

Każdy negatywny przymiotnik, jaki można sobie wyobrazić, ma do nich zastosowanie. Istnieją dowody na to, że zmuszali swoich niewolników do bardzo ciężkiej pracy i nie mieli współczucia dla trudnej sytuacji ludzi.
Anunnaki przeobrazili się w State [D] eep
Ostatecznie zdecydowali się pozwolić ludzkości na posiadanie swojej pierwszej cywilizacji,tj.Cywilizacji sumeryjskiej.
Ale ta cywilizacja pojawiła się dopiero po tym, jak ludzki kod genetyczny został jeszcze bardziej zmanipulowany,

próbując drastycznie wykorzenić ludzkie życie.

Anunnaki przeobrazili się na Ziemi w grupę władców, która dziś nazywana jest [D] eep State. 

Wykorzystują sterowane umysłem marionetki, które bardzo skutecznie wspierają Nowy Porządek Świata, podczas gdy te marionetki nie mają najmniejszego pojęcia, że ​​kopią własny grób, ponieważ nie mają pojęcia, dla kogo naprawdę wykonują swoją pracę !

Są przestępczo przekupywani fałszywymi pieniędzmi i nie zostali poinformowani o ostatecznym celu z wyższych szczebli w hierarchii.
Nawet nie wiedzą, kim naprawdę są te osoby.
Każda zaangażowana marionetka jest podzielona nawet na najwyższe szczeble,
nie rozumieją,
do czego naprawdę prowadzi nowy porządek świata,
ponieważ każdy aspekt jest ukryty w Okultystycznej Ciemności Czarnej Magii.
Cała struktura organizacyjna funkcjonuje na fundamencie ogólnoświatowego skorumpowanego systemu finansowego,
który działa na zasadzie przekupstwa, szantażu, morderstwa, handlu narkotykami, sprzedaży broni, toksycznych chemikaliów, które nie leczą, ludzkiego * x ruchu * króla,
pedofilii , i ostatecznie jest wspierany przez Sat * anic Blo * od Scarifying Rituals of young chi * ldren.
Magiczna matryca naszego zwodniczego świata
Jak grupa Sat *anic i oddających cześć Lucyferianom była w stanie zinfiltrować najwyższe szczeble rządu, Watykan, wojsko, a nawet tajne stowarzyszenia, takie jak templariusze, masoni, jezuici i rycerze Malta.
Ich kłamstwa musiały być tak głębokie,
że prawie nie dało się ich odróżnić od prawdy.

Od tysiącleci ludzkość z założenia żyje w sztucznie stworzonym hologramie magnetycznym uformowanym w środowisku trzeciego wymiaru, który służy [D] eep State Agendzie 2030, poprzednio zwanej Agendą 21.

Ponieważ 21 pozostaje w tym stuleciu jako jego zakończenie.

Program, który obejmuje 90% redukcję populacji i pełne zniewolenie sług, którym pozwolono pozostać przy życiu.

Hologram został zaprojektowany i jest obsługiwany przez czarnych magów okultystycznych przez gady spoza świata,

ludzkie podobne do hybryd,
są mistrzami oszustwa i kontroli umysłu.
W erze Enki, który przeprojektował organiczną i boską formę ludzkiego ciała przed erą Wielkiego Potopu i Łukiem Noach,

jako ciało ludzkie, które zostało genetycznie zdegradowane, poprzez odłączenie większości nici DNA, w celu odłączenia ludzkości od jej Wielkiej Kosmicznej Inteligencji.

Znaczenie przebudzenia

Masowa kontrola umysłu realizowana jest poprzez kontrolę środków masowego przekazu, które emitują jedynie negatywne strumienie wiadomości przez telewizję, radio, czasopisma, gazety, aby podnieść poziom ludzkiego mózgu, ponieważ ważne jest, aby zachować kontrolę nad postrzeganiem rzeczywistości przez ludzi.

Ponieważ zachowanie zbiorowe odbywa się poprzez myśli ludzi.
Ostrożnie wykorzystują i manipulują tajemną, ezoteryczną i starożytną wiedzą, która ma wszystko wspólne z ziemską siatką magnetyczną, która otacza powierzchnię planety, do przesyłania energii istot ludzkich do wizualnej holograficznej reprezentacji rzeczywistości.
Poprzez przechwytywanie świadomości ludzi, aby na siłę stworzyć wcześniej zaprojektowaną rzeczywistość.
Pierwotnie ludzkość została stworzona przez wielkiego STWÓRCĘ z nieśmiertelnymi, wiecznymi duszami.
Odłączenie stało się konieczne do wdrożenia programowania kontroli umysłu.
Ludzkość musiała przebywać się w niskich częstotliwościach wibracyjnych, aby osiągnąć kontrolowaną i iluzoryczną rzeczywistość, która w innym przypadku nie byłaby możliwa.

Mimo to gadzie hybrydy nie mogły żyć na Ziemi w jej pierwotnej wyższej wibracji.

To, co nazywamy naszą rzeczywistością, jest w rzeczywistości kolektywnie tworzoną i zmieniającą się z dnia na dzień matrycą magiczną, tj.

 Iluzorycznym środowiskiem magnetycznym,
a jeśli nie jest stale monitorowane, wibracje wzrosną do wyższej częstotliwości, co jest dla nich nie do utrzymania.

Na Ziemi żyją dziesiątki milionów ludzi, którzy całkowicie służą ciemnym umysłom, chociaż nawet o tym nie wiedzą.
Aby zdobyć sławę, status i nagrodę pieniężną, są gotowi realizować Agendę 2030.
Osoby te znajdują się w rządach, mediach, dużych biznesach, edukacji, medycynie, religii, wojsku, nauce, Hollywood, praktycznie w każdym miejscu.

W życiu publicznym migają symbolem piramidy, tak jak często robią to Merkel i Macron, pokazując wszystko widzące oko, robiąc tajne uściski dłoni, aby pokazać, że służą ciemnej mocy, nie wiedząc, czego naprawdę chcą od nich Ciemności!

Cabal [D] eep State była mocno zaangażowana w tworzenie całkowicie nowego i jeszcze bardziej odłączonego ludzkiego ciała dla wszystkich dusz, które są uwięzione w Matrixie.

Osoby, które są ogłupione znacznie poniżej dzisiejszego poziomu intelektu, ale są lepiej kontrolowane przez komputer, odbierając im wolną wolę bez wyboru innego niż to, czego chce cabal.
Kiedy odbiera się im wolną wolę większości, boją się i proszą o większą ochronę ze strony rządu, z większymi ograniczeniami, aby czuć się bezpieczniej.
Co dzieje się teraz, na zasadach Covid.
To nowo stworzone ludzkie ciało, które już wokół nas żyje w milionach i nie jest w stanie wybudzić się z niewoli.
To są istoty podobne do stanu [D] eep. Ludzie, którzy nie chcą wolności, ale bezpieczeństwa, które pasuje do więzienia matrix, zaprojektowanego do życia w niskich i toksycznych wibracjach.
Dla czytelników, którzy uważają, że jest to zbyt daleko idące, rozejrzyj się i obserwuj wiele masek na twarzy, Chemtrails, niebezpieczeństwa związane z emisją promieniowania przez kuchenki mikrofalowe, inteligentne liczniki, Wi-Fi, 3G, 4G, 5G, a wkrótce 6G.

Prawdziwym planem najwyższego szczebla cabal jest pozbycie się starej, odłączonej formy ludzkiego ciała, zabijając 90% istniejącej populacji, zatruwając ją jedzeniem i lekami, aby wytępić starą konfigurację ciała, która już dla nich nie działa.

Kiedy to się zakończy, nikt z prawdziwą wolną wolą nie będzie mógł przeciwstawić się temu przejęciu.

Tymczasem to ograniczenie z dnia na dzień staje się coraz bardziej widoczne.

Ci, którzy nie są przebudzeni, prowadzą swoje codzienne życie w systemie matrix i po cichu zgadzają się na to, chyba że wypowiadają się przeciwko niemu.

Wszyscy są włączani automatycznie, czy tego chcą, czy nie.

Chyba że podejmiesz teraz działania, aby zrezygnować z tego Matrixa.

Myśleć o tym, że :

Ten Matrix nadal może zostać zniszczony teraz, więc zrób to natychmiast, ponieważ jest to czas na całkowite zniszczenie Cabal, ponieważ możemy liczyć na pomoc pozaziemskiego Earth Alliance wspierającego TRUMP-TEAM. Zostań Patriotą i uczyń to naszym wspólnym obowiązkiem na Nowy Rok 2021,

 aby ustanowić prawdziwy pokój na ziemi dla dobra ludzkości.

To naprawdę jest nasza ostatnia szansa, aby pozwolić prawdzie zwyciężyć i odnieść sukces w pokonaniu [D] eep państwa. Nasze dzieci będą wdzięczne, jeśli zostawimy im wolny, uczciwy świat bez ucisku i obciążeń podatkowych, z dużą ilością zdrowej żywności, czystym powietrzem, wolnym od chorób, dłuższym życiem i wspaniałymi możliwościami do życia.

Gdzie idzie Jeden, idziemy Wszyscy

[D] eep State jest uwięziony, nawet MSM zanotował stronę FWC do ujawnienia prawdy.

Nasza jedność jest przeciwieństwem czczących ego psychopatów [D] eep State. Naszą siłą jest nasze pragnienie wolności, słuszny zamiar w zbiorowej jedności, aby pokonać naszych wrogów w naszym rządzie oraz globalny przestępczy system bankowy.
Samo wykonanie proklamacji
„Where We Go One We Go All”
będącej jednocześnie napisem na dzwonie okrętowym na jachcie Johna F. Kennedy’ego, co nadaje dodatkowy wymiar znaczeniu tego hasła.
To sprawiło, że to motto stało się świętym kodeksem honoru przeciwko złemu wrogowi.
Ciemność straci kierowanie strachem ludności, gdy coraz więcej ludzi obudzi się z wywołanego snu.

Może to oznaczać, że w najbliższym miesiącu pojawią się bezprecedensowe rewelacje,

Oszustwo wyborcze wyjdzie na jaw około lub później 6 stycznia 2021 r.,

Kiedy kongres kontrolowany przez  [D] eep state zatwierdzi Bidena na następnego prezydenta Stanów Zjednoczonych Inc.

Następnie milion lub więcej przebudzonych ludzi zejdzie na  Waszyngton DC i popiera Donalda Trumpa, który wygrał te wybory miażdżącą przewagą.

Ludzie są źli i zdenerwowani, że ich głos nie został policzony, jak zawsze w przeszłości zdarzało się we wszystkich innych wyborach na całym świecie.

Zespół Trumpa gra zgodnie z konstytucją kraju, a nie według własnych zasad, jak zawsze robi to [D] eep State.

Ostatecznie Sąd Najwyższy musi zdecydować na podstawie wszystkich przedstawionych dowodów oszustwa,
kto jest prawdziwym zwycięzcą.
A to jest Donald Trump.

Miliony, więcej ludzi się obudzi, gdy zobaczą, jak to się dzieje.

A to w końcu wyzwoli ludzkość z 450 000 lat niewoli.
Zachęcamy wszystkich spoza USA do wspierania tego ruchu.
My, przebudzeni w pozostałej części świata, znacznie powiększymy milion protestujących.
Zorganizuj swoich przytomnych przyjaciół do pomocy.
FWC pomoże w razie potrzeby.
Nadeszła chwila, aby nasz głos został usłyszany.

Akcja zaczyna się teraz, mamy tylko jedną szansę na pokonanie [D] eep state i to jest właśnie TERAZ.

Wszyscy ludzie są zachęcani do powstania i walki o swój kraj i swoją cywilizację.

Aby odzyskać oba.
Żaden z przestępców nie powinien pozostać bez ścigania i skazania.
Nasz kraj należy do nas, a nasz głos należy liczyć uczciwie.
Prawdziwa wolność będzie wynikiem naszej odwagi i inicjatywy, by o nią walczyć i pomóc w osuszaniu bagien stanu [D] eep State na całym świecie.
Nasza rewolucja właśnie się rozpoczęła i będzie trwać, aż do ustanowienia prawdy, naszej prawdziwej wolności i wolnego rynku!

Będziemy budować na zupełnie nowych podstawach, aby stworzyć gospodarkę ludową i innowacyjne samorządne struktury wspólnotowe wraz z współobywatelami.

Jeśli uważasz, że te informacje są interesujące, wyjaśniające, wartościowe i / lub wnikliwe, podziel się nimi ze wszystkimi, których znasz, aby pomóc im się obudzić i przygotować. I nie zapomnij wywiesić flagi narodowej, pokazującej światu, że nie śpisz, i zmotywować milczącą, przytomną większość do pójścia w jej ślady.

Im więcej flag na zewnątrz, tym bardziej to pokazuje,
że Cabal traci nad nami władzę.
Jest o wiele więcej pouczających informacji!
Zapraszamy do bezpłatnej subskrypcji,
a także do udziału w dyskusji na stronie internetowej Final Wakeup Call pod adresem http://finalwakeupcall.info/ .

 Jedność to potęga

Nasz proces wyzwolenia nie może już zostać zatrzymany.

Łączenie się z innymi ludźmi o podobnych poglądach tworzy i kształtuje naszą najlepszą rzeczywistość.
Tworzone są ogólnoświatowe sieci osób budzących się, na przykład w Hiszpanii w rejonie Marbelli / Malagi,
które przyciągają coraz większą liczbę uczestników.
W ciągu zaledwie kilku miesięcy istnienia grupa rozrosła się do ponad 425 członków.
Jeśli chcesz złożyć wniosek lub dowiedzieć się, jak założyć własną grupę regionalną lub lokalną, skontaktuj się z
FWC za pośrednictwem poczty elektronicznej. 

Nasza przyszłość leży w naszych własnych rękach, szczególnie w małych społecznościach, które stają się podstawą naszego samorządnego społeczeństwa.

Bądź na bieżąco, będzie więcej do śledzenia…

Wypowiedz się