TRUMPA Pułapki na DEMOKRATÓW! Genialna operacja użądlenia uruchomiona w 2017 roku.

FacebookŚwiergotPinterestRedditE-mail


WYBÓR Brama 2020


Demokraci wciąż nie wiedzą, że zostali złapani przez genialną operację żądła zaaranżowaną przez Team Trump.


Stan Narodu

Naprawdę, jak głupi są według Demokratów Amerykanie?!?!

Kto nie wiedział, że DNC planuje tę kradzież wyborczą POTUS od ostatnich wyborów – 8 listopada 2016 r.

Partia Demokratów w zmowie z Deep State i globalistyczną kabałą Nowego Porządku świata miała 4 lata, aby ukraść te wybory, a mimo to nadal schrzanili sprawę – KRÓLEWSKO!


„Nawet polityczny debil wie, że im dłużej trwają liczenie wyborów, tym większe jest prawdopodobieństwo, że wybory zostaną skradzione. Złodzieje po prostu potrzebują czasu na wykonanie wszystkich brudnych czynów niezbędnych do kradzieży karty do głosowania bez pozostawiania odcisków palców. Dość łatwo jest ukraść wybory, ale tylko wtedy, gdy nikt nie obserwuje miejsca zbrodni. W dniu wyborów 2020 cały świat oglądał niezliczone miejsca zbrodni nadzorowane przez Demokratów w całej Ameryce. Co więcej, Team Trump wyrzucił cały kraj, zwłaszcza poprzednie miejsca zbrodni Demokratów z 2016 roku. Teraz, gdy DEM zostali złapani na gorącym uczynku na kradzieży wyborczej, co zamierzają zrobić ?! ”

– Analityk wywiadu i były oficer wojskowy USA

Operacja żądła

Tak jak Demokraci mieli 4 lata na wymyślenie planu kradzieży POTUS 2020, tak Team Trump udaremnił ten zawiły plan.

W rzeczywistości Prezydent Trump ma dostęp do bardziej uprzywilejowanych danych i informacji niejawnych niż każda inna osoba na planecie. Prezydent Stanów Zjednoczonych ma uprawnienia nadzorcze i śledcze FBI, CIA, NSA. DHS i DIA na zawołanie.

Biorąc pod uwagę te i wiele innych trudnych sytuacji, czy Demokraci naprawdę sądzili, że mogą po prostu ukraść wybory i zainaugurować administrację Biden-Harris bez kontroli i protestu?

To, co tutaj zrobił Trump, dość nieśmiało stworzyło atmosferę bezkarności. W ten sposób Demokraci zostali uśpieni w fałszywym poczuciu, że może im ujść na sucho kradzież tych wyborów W SZEROKIM ŚWIECIE, co próbują zrobić w tej chwili.


ELECTIONgate : Nigdy nie widzieliście czegoś takiego jak oszustwo wyborcze i kradzież wyborów, jakich w tym tygodniu dopuścili się Demokraci!

W międzyczasie Team Trump przez cały czas poddawał każdemu prawdopodobnemu miejscu zbrodni ścisły nadzór i monitoring cyfrowy. Nie ma ani jednego ruchu czy manewru sprawców Demokratów, które nie byłyby obserwowane, obserwowane i nagrywane. Innymi słowy, Prez ma ich wszystkich martwych.

Jest wiele fragmentów tej żądzy, które wykraczają daleko poza zakres tego exposé; wystarczy powiedzieć, że istnieje plan prezydencki, który jest wykonywany z absolutną precyzją. I że w swojej czystej desperacji lewica wpadła jak dotąd w każdą pułapkę, która została na nich potajemnie zastawiona.

To, gdzie zastawić największe pułapki, było banalnie proste – Michigan, Wisconsin, Pensylwania, Georgia, Karolina Północna, Arizona itd.

Najbardziej naga i lekkomyślna kradzież wyborcza w historii Stanów Zjednoczonych

Teraz napływają twarde dowody.

Przestępcy Demokraci pozostawili te twarde dowody na wielu miejscach zbrodni.

W swojej lekkomyślności i desperacji, by wygrać za wszelką cenę, współspiskowcy na ziemi zachowywali się tak, jakby mogli ujść na sucho krwawe morderstwo. W niektórych przypadkach może się wydawać, że tak samo dobrzy ludzie zostali zamordowani w tej NIEBIESKIEJ fali przestępczości, ale na razie zatuszowani.

To właśnie fałszywe poczucie bezpieczeństwa tworzyło niektóre bardzo niechlujne miejsca zbrodni. Ci, którzy popełnili wszystkie zbrodnie na komisariacie wyborczym, popełnili tak wiele błędów, że zdumiewa ich to. A w większości dzielnic zdominowanych przez Demokratów nawet nie próbowali zatrzeć śladów! Zobacz: Pelosi jest właścicielem oprogramowania używanego do gromadzenia i rozpowszechniania wyników głosowania wyborczego.

Najważniejsze jest to, że kiedy próbujesz uciec przed „Najbardziej nagą i lekkomyślną kradzieżą wyborczą w historii USA”, lepiej zaplanuj trasę ucieczki. Ponieważ grupa Trumpa przychodzi, aby je zdobyć, jeden po drugim.

Wniosek

Prezydent Trump pozwolił im robić w czasie rzeczywistym dokładnie to, co robią Demokraci w każdym stanie pola bitwy. Najpierw musiał pozwolić im popełnić zbrodnię, aby teraz mogli odciążyć się.

Gdy Biden ogłosi zwycięstwo po zebraniu niezbędnych 270 głosów wyborczych, ta ogromna NIEBIESKA fala zbrodni upadnie na dobre.

Następnie Zespół Trumpa może rozpocząć proces ścigania wielu Demokratów VIP i lewicowych popleczników, którzy są winni przeprowadzenia tego złożonego spisku przestępczego na każdym poziomie.

W międzyczasie dla każdego patrioty niezwykle ważne jest, aby zrozumieć, że poniższe ostrzeżenie nadal obowiązuje!

Caveat

Demokraci mieli 4 długie lata
ukraść te wybory … … … więc
NIE zawieść ile Right pozach
przytłaczającą siłę Patriotów
i Truthers który wykonuje
wyrównawczą strategię, która dowodzi
oczywisty i uzasadniony Trump
zwycięstwo. Innymi słowy, POTUS
potrzebuje naszego wsparcia, dopóki sprawcy nie
zostaną usunięci z ulic.

(Źródło: KRADZIEŻ WYBORÓW 2020 : Kradzież zaczyna się na dobre! )

Bez względu na to, co się wydarzy, pamiętaj, że: Trump wygrał wybory! I Demokraci dokonują kradzieży wyborczej w czasie rzeczywistym .

Stan Narodu
5 listopada 2020 r

źródło: https://phibetaiota.net/category/journal/collaboration/culturalintel/

ZA: https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=2&hl=pl&prev=search&pto=aue&rurl=translate.google.com&sl=en&sp=nmt4&u=https://stateofthenation.co/%3Fp%3D34662&usg=ALkJrhg6cA_axa2F01-TTz7kMhslQXbLog

KRADZIEŻ WYBORÓW 2020: To dużo gorsze niż ktokolwiek przypuszczał!

FacebookŚwiergotPinterestRedditE-mail

Fałszywe ankiety,
sfałszowane debaty,
wielka cenzura techniczna ,
oszustwa związane z głosowaniem pocztowym,
naprawione wyniki obrad wyborczych,
odrzucone głosy
atutowe , zakazane reklamy republikanów,
zablokowane tweety i konta na Twitterze,
zhakowane maszyny do głosowania,
martwi wyborcy,
nielegalni wyborcy,
tłumienie wyborców,
urna wyborcza Zastraszanie,
dyskusja o 25. poprawce,
Demokrata Lawfare w Błękitnych Stanach,
żądanie Hillary Clinton “ Nie poddawaj się ”
, twierdzenie Joe Bidena, że ​​nie może przegrać, z wyjątkiem kradzieży nieustannego bicia Tumpa i chwalenie

fałszywych oskarżeń Bidena o kradzież wyborów GOP
Planowane zamieszki w Waszyngtonie i Powstania miejskie wgPozostawione
stałe gazowe oświetlenie elektoratu przez MSM…


To nie są wybory; to nie jest głosowanie na POTUS;
to jest non-stop, pełnowymiarową zamach stanu
wykonywane przez Partię Demokratyczną, głęboki stan ,
a New World Order Globalist Cabal
aby ukradkiem zainstalować Joe Biden w
Gabinecie Owalnym tak, że „Kobieta Obama” i
Kandydat Kamala Harris może
zostać dyktatorem planowanego totalitarnego
państwa komunistycznego – USSA (A = Amerika).

~~~ END OF STORY ~~~


Wniosek

W domenie publicznej jest teraz mnóstwo twardych dowodów, które jednoznacznie dowodzą, że Kamala Harris jest tajną bronią globalistów NWO. Została przeszkolona i mentorowana, by stać się kolejnym niezwykle niebezpiecznym kandydatem mandżurskim, takim jak Obama. W rzeczywistości Harris został rygorystycznie wyszkolony i skrupulatnie kontrolowany przez umysł, aby stać się „kobietą Obamą”.


KAMALA HARRIS : Najbardziej niebezpieczny kandydat z mandżuru
w historii Stanów Zjednoczonych

Jeśli istnieje przyszła administracja Harrisa, zespół Kamala z pewnością wbiłby ostatni gwóźdź do trumny Republiki Amerykańskiej. Jej niezwykła gotowość do dokonania każdego aktu zdrady przeciwko narodowi amerykańskiemu jest nie do przyjęcia. Fakt, że Harris został narzucony na bilecie Bidena, pomimo nazwania Joe Bidena gwałcicielem, powinien wyjaśnić, co się tutaj naprawdę dzieje.


Spisek przestępczy Joe Biden-Kamala Harris

Konkluzja : W Ameryce w 2020 roku gwałtownie rozwija się wywrotowy komunistyczny spisek. Prezydentura Bidena, po której natychmiast następuje prezydentura Harrisa, jest centralnym punktem tego niszczącego naród spisku; bo Kamala Harris ma zostać królową ich komunistycznego królestwa. Zobacz: „TO CAŁKOWITY SPISEK KOMUNISTYCZNY” – Informator ujawnia plan

Plan działania

W tak późnym terminie istnieje tylko jedna reakcja na ten trwający miękki zamach stanu, który w dowolnym momencie może przekształcić się w gwałtowny zamach stanu. Ruch Patriot wkrótce będzie zmuszony zapalić pochodnie i podnieść widły w obronie Stanów Zjednoczonych Ameryki. To może wyglądać inaczej w różnych lokalizacjach w USA; niemniej jednak lewica pozostawi prawicy bez wyboru, jak tylko naprawić statek państwa za pomocą odpowiednich sił wyrównawczych.

State of the Nation
17 października 2020 r

Uwaga redaktora

Poziom jawnego oszustwa i głębokiej zdrady występujący w tym cyklu wyborczym wykracza daleko poza najgorsze nawet w perfidnej erze Obamy. I spójrzcie, co niewielu ludzi wie o tych 8 długich latach, kiedy Obamanacja została sprytnie stworzona przez „Sodomę i Gomorę” w każdym regionie kraju. WRESZCIE, KONKLUZYWNY DOWÓD! Michelle Obama to naprawdę Big Mike

za: https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=2&hl=pl&prev=search&pto=aue&rurl=translate.google.com&sl=en&sp=nmt4&u=http://stateofthenation.co/%3Fp%3D32168&usg=ALkJrhgXfQHVc6h7w1d13I2AUnzOnH7FtQ

Comments

 1. gaziii says:

  Trump miał plan już w 2016, jak ukraść elekcję. Ponadto, Trump to zadłużony po czubek głowy oszust, kłamca i światowe pośmiewisko.

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Według naszej wiedzy z wielu różnych źródeł, także polskich obserwatorów w czasie rzeczywistym, to nie Donald Trump chciał ukraść wybory, lecz jemu je ukradziono poprzez ordynarne fałszowanie i to w dużej skali. Artykuły z dnia 6 listopada 2020 r. są jednymi z kilku doniesień prasowych z USA, i nie tylko, że tak było. Ponadto zamieszczone artykuły były rekomendowane przez wiarygodną osobę Roberta Davida Steele, człowieka bardzo dobrze zorientowanego w tym co się dzieje, na powierzchni i pod powierzchnia sceny politycznej nie tylko w USA.
   Na stanowiska prezydentów i nie tylko, nie dopuszcza się osób kryształowo czystych, ale zawsze takich co mają mniej lub więcej na sumieniu. Jeśli byśmy zestawili + i – obu kandydatów, a wiele nie wiemy, to wtedy moglibyśmy ocenić, który ma więcej na sumieniu, nie w zakresie średnio ważnych spraw takich, jak Pan wymienił odnośnie Trumpa. Ale jednocześnie pominął sprawki, nawet znacznie ważniejsze, kontrkandydata Bidena. Nie będziemy ich wymieniać, bo w internecie można znaleźć.
   Na korzyść obecnego prezydenta przemawiają następujące czynniki dużej wagi:
   1) Żaden kandydat na prezydenta USA nie atakował tak frontalnie ukrytego satanistycznego rządu globalistów ( Deep State – NWO), jak Donald Trump. Polecamy w tym zakresie do zapoznania się naszą analizą z dnia 31.10.2016 r. na linku: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/10/donald-trump-zwiastun-odwrotu-od-totalnej-globalizacji-przy-pomocy-usa-jako-imperialnego-narzedzia/
   W tej analizie przewidzieliśmy wybór Trumpa, pod warunkiem, że stojące za nim struktury siłowe nie pozwolą na ich sfałszowanie. To się potwierdziło, ponieważ zneutralizowano m.in. liczydła elektroniczne George Sorosa w 16 ważnych stanach z duża liczba elektorów. Zdecydowana większość jako tako zorientowanych obserwatorów, jak i większość ludzi była bardzo pewna wygranej Clinton, a zwłaszcza sami Demokraci. Sam Trump i jego żona Melania nie spodziewali się, że wygra, a po ogłoszeniu wyniku, żona się rozpłakała, ponieważ nie chciała aby wygrał, wiedząc jak potężnego i niebezpiecznego zadania się podejmuje.
   2) Za kadencji Prezydenta Donalda Trumpa USA nie wywołało żadnej wojny, a wiele ognisk zapalnych zneutralizowało, jak np. na Bliskim Wschodzie i w Afganistanie. To jest ewenement w USA od kilkudziesięciu lat i to BARDZO WAŻNY.
   3) Żaden prezydent w historii nie był tak frontalnie atakowany jak urzędujący prezydent Donald Trump przez główne globalistyczne media, w tym sieciowe: google, facebook, twitter, youtube, uwzględniając ich ogromną aktualnie siłę. Media z każdego mogą zrobić odwrotność tego kim jest, czyli nawet z “konia mogą zrobić senatora” pod warunkiem, że go nie pokażą i dadzą mu ludzkie nazwisko.
   4) Plandemia koronowirusa i jej 4 etapy etapy były planowane dopiero w latach 2025-2030 po kadencji Clintonowej. Kiedy niespodziewanie wygrał Trump, przyspieszono działanie operacyjne do wprowadzenia Plandemii już w 2017 r., w celu nie dopuszczenia Trumpa do bycia prezydentem druga kadencję. Teksty wyjaśniające na ten temat na linku:
   Przygotowania infrastruktury medycznej od 2017 r. do plandemii strachu Covid -19 link: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2020/09/31102/
   https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2020/09/falszywa-pandemia-kto-i-po-co-wyprodukowal-pandemie/
   Potwierdziła to m.in. Jane Fonda słynna aktorka amerykańska starszego pokolenia, związana z Demokratami. Stwierdziła ona niedawno, co ujawnił korespondent Radia Wnet w USA, że gdyby nie plandemia koronawirusa to Trump by wygrał bez problemu, z wielką przewagą.
   5) Donald Trump wraz ze strukturami siłowymi USA, głównie z armią amerykańską, która jest w tajnym sojuszu z armiami co najmniej ważnych kilku krajów ( Rosja, Chiny, Indie), bierze udział w największej rozgrywce politycznej w znanej historii Ziemi, mającej na celu obalenie rządzących od co najmniej kilku tysięcy lat hybrydowych rodów krwi, w tym rodzin królewskich, w sojuszu z syjonistami, masonami itp., wśród których dominują sataniści i oni są rozmieszczeni na wszelkich szczytach władzy na świecie. Operacja jest bardzo tajna i najbliższe kilka miesięcy zweryfikuje tą hipotezę z wielu internetowych informacji ukazujących się od więcej niż kilku lat.
   6) Na podsumowanie przytoczymy taki “papierek lakmusowy” z głosowania małego stanu Dystryktu Columbia z Waszyngtonu, który tylko formalnie bierze udział w ogólnoamerykańskich wyborach, ale jest niezależnym od USA miastem państwem, tak jak Londyńskie City od Wielkiej Brytanii, a Watykan we Włoszech. Te 3 miasta państwa faktycznie rządzą całym światem. Więc ten Dystrykt Columbia w Waszyngtonie faktycznie rządzi, albo rządził do niedawna USA. Na terenie DC nie mieszkają rodziny przypadkowe, lecz ze szczytów globalistycznej i satanistycznej władzy. Otóż w tym Dystrykcie, gdzie mieszka kilkaset tysięcy mieszkańców i skupione są ważniejsze urzędy federalne USA, w ostatnim głosowaniu, przy 90% zliczonych głosów: na Joe Bidena głosowało 93.3 % czyli 268,6 tysięcy, a na Trumpa tylko 5,2 % tj 15,1 tysięcy głosów. Liczba elektorów jest niewielka – tylko 3, więc nie było potrzeby ich fałszować przez Demokratów, bo wystarczy mieć 50,1 % głosów aby zebrać całą niewielką pule 3 elektorów. Wiedza mieszkańców tego Miasta Państwa, ostoi Nowego Porządku Świata (NWO), jest nieporównywalnie większa, nawet od ludzi formalnie wysoko wykształconych. Ich tak ogromne poparcie dla Bidena, oznacza, że bardzo boją się Trumpa, ponieważ wiedzą w jakiej rozgrywce globalnej on bierze udział – patrz pkt 5.
   Pozdrawiamy

Wypowiedz się