Przygotowania infrastruktury medycznej od 2017 r. do plandemii strachu Covid -19

Plandemia strachu pod przykrywką medyczną koronawirusa była planowana od  kilkudziesięciu lat. Prezentujemy na linku: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2020/06/czy-nieludzie-w-cialach-ludzkich-i-za-pomoca-strachu-wywolywanego-w-ludziach-rzadza-ziemia-w-tym-wiekszoscia-krajow/         8 udokumentowanych zapowiedzi tej plandemii w ciągu ostatnich 40 lat, w tym jedną z nich – Banku światowego z 2017 r. zacytujemy:

Grupa Banku Światowego współpracuje z Fundacją Billa i Melindy Gatesów, aby przeprowadzić pierwszą serię ćwiczeń symulacyjnych pandemii zaprojektowanych w celu symulacji scenariusza wybuchu choroby w celu zainicjowania świadomej debaty wśród decydentów politycznych na temat gotowości na wypadek pandemii. Prezydent Jim Yong Kim, Bill Gates i niemiecka kanclerz Angela Merkel będą obecni podczas następnego Światowego Forum Ekonomicznego w Davos w styczniu 2017 r. Oraz podczas spotkania przywódców G20 w lipcu 2017 r. Przywódcy UE i G20 wspólnie przeprowadzą ćwiczenia symulacyjne na wypadek pandemii dla szefów rządów i rządów oraz dyrektorów sektora prywatnego.”

Za: https://blogs.worldbank.org/health/pandemic-simulations-preparing-catastrophe-we-hope-will-never-happen

Długookresowe planowanie bez określenia konkretnego terminu to jedno. Ale podjęcie transferu sprzętu medycznego i testów diagnostycznych do plandemii, do ponad 100 krajów , w tym Polski w 2017 r., to już skonkretyzowanie terminu „ wybuchu” tej choroby, czy bardziej – apokaliptycznej religii strachu. Tę operację przygotowań infrastruktury medycznej do plandemii wraz z przepływem pieniędzy za transfer sprzętu i testów diagnostycznych dokumentują materiały ONZ i Banku Światowego w poniższym artykule.

Należy tu postawić pytanie: czy plandemia w roku 2020 była zaplanowana dużo wcześniej, czy spowodowały jej przyśpieszenie jakieś konkretne wydarzenia ? Spróbujemy pospekulować.

Uważamy, że niespodziewany wybór Donalda Trumpa na prezydenta USA w 2016 r., był prawdopodobnie tym wydarzeniem, które przyspieszyło operację psychozy strachu przy pomocy plandemii koronawirusa.

Dość powszechne było przekonanie o wyborze Hilary Clinton z partii demokratycznej na prezydenta, zwłaszcza wśród osób świadomych faktu, że wybory generalnie w każdym kraju, nie tylko w USA są „ustawiane” za pomocą: mediów, sondaży i liczenia głosów. Gdyby została wybrana, to rządziłaby 2 kadencje podobnie jak Barak Obama. A więc zgodnie z wcześniejszymi planami plandemia była szykowana po drugiej kadencji Clintonowej, a więc w 2024/25 r dla nowo wybranego prezydenta, już prawdopodobnie republikanina.

Donald Trump został wybrany na prezydenta, mimo jego bardzo ostrej kampanii przeciw dotychczasowemu establishmentowi politycznemu i oligarchii, jakiej nie przeprowadził chyba do tej pory żaden kandydat na prezydenta w USA. Było to zaskoczenie dla niego samego i jego żony Melanii, która po ogłoszeniu wyników rozpłakała się, ponieważ oczekiwała jego przegranej. W naszej analizie sytuacji na tydzień przed poprzednimi wyborami w dniu 31.10.2016 r. przewidzieliśmy wybór Donalda Trumpa na prezydenta USA, na linku: Donald Trump – zwiastun odwrotu od totalnej globalizacji, przy pomocy USA jako imperialnego narzędzia ?

Większość naszych spostrzeżeń z tej analizy zachowuje swoją aktualność i przed obecnymi wyborami.

Przyśpieszona plandemia Covid19 miała uniemożliwić ponowny wybór Trumpa, ale okazała się znacznie mniej śmiercionośna, niż zapowiadała Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), dr Fauci szef CDC i  wiele ośrodków globalistycznych. Śmiertelność tej plandemii, mimo fałszowania przyczyn zgonów i używania fałszywych testów jest co najwyżej taka sama jak średniej grypy, przy podobnych do niej objawach.

Gdy plandemia zaczęła się załamywać, mimo wsparcia globalistycznych mediów, wywołano zamieszki na niespotykaną w tym kraju skalę przez Antifę i BLM w tych Stanach, gdzie rządzą Demokraci i za ich wsparciem. Globalistyczne media atakują prezydenta Trumpa, jak żadnego chyba prezydenta do tej pory, dezinformując i oskarżając go o wszystko co zrobił i czego nie zrobił, próbując go obarczyć winą  za pandemię, spowodowany przez nią Lockdown  i za grabież oraz bandytyzm terrorystycznych bojówek Antify i BLM.

Duże miasta, gdzie są zamieszki i trwa rabunek, pustoszeją, a ludzie bogaci uciekają, jak np. z Nowego Jorku, który jest nie do poznania. Odrzucane oferty pomocy federalnej przez Demokratów rządzących tymi stanami, gdzie są zamieszki, spowodują prawdopodobnie ich przegraną zarówno w wyborach do Kongresu, Senatu i na prezydenta w nadchodzących wyborach w listopadzie. Ale celem generalnym globalistów jest wywołanie wojny domowej w USA.

Kandydujący z ramienia Partii Demokratycznej Joe Biden jest słabszym dla Donalda Trumpa rywalem niż 4 lata wcześniej Hilary Clinton, ponieważ trwa dochodzenie w sprawie jego afer finansowych i kryminalnych, nie tylko na Ukrainie. Ponadto ze względu na swój wiek i słabość intelektualną Joe Biden nie zgodzi się prawdopodobnie na otwarta debatę w mediach z kandydującym urzędującym prezydentem, mimo wielkiego poparcia jakie ma ze strony głównych mediów, z wyjątkiem może FOXNews.

Donald Trump ma w swoich rękach wiele atutów, których może użyć w kampanii, takich jak: prawdę o fałszywości plandemii i kłamstwach z nią związanych,  ujawnienie sieci pedofili, satanistów i osób zamieszanych w handel dziećmi na wielką skalę, prawdę o zamachu 9/11 w Nowym Jorku i wiele innych. Za nim też przemawia fakt, że nie wywołał żadnej wojny podczas swojej prezydentury, mimo że często było blisko, nawet do wywołania jądrowej III wojny światowej.

Jeśli stojącym za Trumpem strukturom siłowym uda się uniemożliwić sfałszowanie  wyborów, tak jak 4 lata temu ( m.in. uniemożliwiono użycie „liczydeł” Georga Sorosa do liczenia głosów w 16 najludniejszych stanach) to należy spodziewać się, tak jak obecnie na Białorusi, zakwestionowania wyborów przez Demokratów i stojący bardziej za nimi ukryty rząd (Deep State) , co już jest sygnalizowane.

Podsumowując, wiele wskazuje na to, że okres do wyborów w USA, a nawet do początków następnego roku, będzie bardzo bogaty w wydarzenia nie tylko w USA, ale i w świecie.

Redakcja KIP

Baza danych Banku Światowego odnotowała eksport zestawów testowych na COVID-19 już w 2017 roku.

Polityka
Z obecnie publikowanych materiałów zarówno ONZ jak i Banku Światowego wynika, iż epidemia Covid-19 była planowana przynajmniej od 2017 roku.
Jak podała strona National File “Witryna Banku Światowego ma aktywny zapis w swojej bazie danych [World Integrated Trade Solution WITS] odnoszący się do „Eksportu sprzętu, przyrządów i testów diagnostycznych na COVID-19 (902780) z podziałem na kraje w odniesieniu do 2018 roku”. Światowa Organizacja Zdrowia nie nazwała koronawirusa „COVID-19” aż do lutego 2020 r. co miało miejsce w wyniku wybuchu epidemii.”
Oprócz odnotowanych w bazie danych Banku Światowego transferów sprzętu medycznego pod Covid-19 z 2018 roku mamy również podobne dane z 2017 roku. Wskazuje to na globalne rozlokowanie materiałów pod natenczas nieistniejącą chorobę. Najwyraźniej globalne siły przygotowywały infrastrukturę pod kryzys, na 2-3 lata zanim został on odegrany przed całym światem. Elementy tych przygotowań opisaliśmy wnikliwie w poniższej audycji zatytułowanej Pandemia i Rząd Światowy.
Baza danych odnotowuje, iżW 2018 roku największymi eksporterami instrumentów i aparatury do testów diagnostycznych COVID-19 są: Unia Europejska (2885620,49 tys. USD), Stany Zjednoczone (2474,886,39 tys. USD, 3008040 sztuk), Niemcy (2282 3119,47 tys. Pozycja).”
 
W innym miejscu na temat importu czytamyW 2018 roku największymi importerami zestawów testowych COVID-19 są Unia Europejska (17207992,10 tys. USD, 3461020 kg), Stany Zjednoczone (13984647,18 tys. USD, 4174420 kg), Niemcy (9619426,62 tys. Włochy (6 385 577,97 tys. USD, 2212 150 kg).
 
Produkty opisane w bazie m.in. obejmują testy na Covid-19, materiały sanitarne, płyny odkażające, szeroko rozumiany sprzęt medyczny dla szpitali i ambulansów oraz wiele innych pozycji.
Wygląda na to, iż podobnie jak przed innymi konfliktami wojskowymi również wojna bakteriologiczna wymaga budowania szerokiej infrastruktury, zapasów, linii zaopatrzenia na lata przez samym konfliktem… Sprzęt został zawczasu umieszczony w ponad stu krajach, w tym również w Polsce.
Programy Banku Światowego dają nam również dodatkową perspektywę. Opisane w dokumencie “Project appraisal documenton a covid-19 strategic preparedness and response programand proposed 25 projects under phase 1”  programy odnoszące się do walki z Covid-19 mają się zakończyć dopiero w 2025 roku co łączy się ściśle z planami budowy Rządu Światowego do właśnie tego czasu.

Wypowiedz się