Czary? Ivanka i Jared odwiedzają Grobowiec Okultysty-Lucyferianina przed wyborami

Nieprzypisany raport mówi, że doradca prezydenta (zięć) modlił się przy grobie rabina Menachema Mendla Schneersona w intencji ponownego wyboru jej ojca.

Przez Redaktorzy VT

25 października 2020 r

Mateusza 13: 24-30
Nowa wersja międzynarodowa

Przypowieść o chwastach

24 Jezus opowiedział im inną przypowieść: „Królestwo niebieskie jest podobne do człowieka, który siał dobre nasienie na swoim polu. 25 A gdy wszyscy spali, przyszedł jego nieprzyjaciel, zasiał chwasty między pszenicę i odszedł. 26 Gdy pszenica wykiełkowała i uformowała kłosy, pojawiły się także chwasty.

27 „Słudzy właściciela przyszli do niego i rzekli:‚ Panie, czy nie posiałeś dobrego nasienia na swoim polu? Skąd więc wzięły się chwasty?

28 „„ Zrobił to wróg ”- odpowiedział.

„Słudzy zapytali go:‚ Czy chcesz, żebyśmy poszli i ich podnieśli? ‚

29 „Nie” – odpowiedział – ponieważ podczas wyrywania chwastów możesz wyrywać nimi pszenicę. 30 Niech rosną razem aż do żniwa. W tym czasie powiem żniwiarzom: Najpierw zbierzcie chwasty i zawiążcie je w snopki na spalenie; następnie zbierz pszenicę i przynieś ją do mojej stodoły ‚”.

WT: Nie posłuchaliśmy słów Jezusa, teraz rządzą nami „chwasty”

Redaktorzy VT: Ivanka i Jared odwiedzili grób Lubavitcher Rebbe, znanego jako Rabbi Menachem Mendel Schneerson, kabalista / okultysta, przywódca ekstremistycznego odgałęzienia talmudycznego molocha lucyferianizmu.

Coś do przemyślenia, jak myślisz, co dzieje się w amerykańskim gułagu prywatnych więzień?

W wyborach skażonych twierdzeniami, że wszyscy Demokraci są satanistami, tego oczekiwano. Za dużo się wydarzyło. Nieudana reakcja na COVID, wykorzystująca pandemię do ograbienia amerykańskiej gospodarki, dziesiątkowanie (10% celem śmierci) amerykańskiej społeczności powyżej 60 lat nie jest niekompetencją.

To poświęcenie.

Kiedy Rudy (oglądaj go na Amazon Prime ) opowiada publiczności, że Chińczycy zrobili COVID w laboratorium, a następnie przenieśli go na cały świat w ramach ogromnego spisku dotyczącego broni biologicznej (mówiąc w imieniu prezydenta?), Możemy zobaczyć grę.

Coś do przemyślenia, jak myślisz, co dzieje się w amerykańskim gułagu prywatnych więzień?

Nasi ludzie, którzy pomogli w prowadzeniu prawdziwego śledztwa z 11 września, umieszczają Giulianiego i Berniego Kerika, jego komisarza policji, który skończył szkołę średnią, w centrum spisku.

Coraz częściej 11 września należy postrzegać jako ofiarę. Wszyscy zaangażowani są czcicielami Molocha. Jeśli nie znasz historii, czytaj dalej, możemy wziąć twoich politycznych ulubieńców i pokazać, w co naprawdę wierzą, co kryje się za ekranem wahabistycznego islamu, kabalistycznego judyzmu i ewangelicznego chrześcijaństwa, jak Bractwo Muzułmańskie, masoni i MłodoTurcy przyłączyli się do jezuitów, by służyć Molochowi, co było najlepszym nazwiskiem „ciemnego”.

Coś do przemyślenia, jak myślisz, co dzieje się w amerykańskim gułagu prywatnych więzień?

Gdybyśmy tylko żartowali. Jest szansa, że ​​część swojego życia filmowego / telewizyjnego spędzasz oglądając okultystyczne dramaty, w których „głupcami” są ci, którzy nie traktują tego poważnie. VT nauczył się dawno temu od ks. Martin, że to wszystko jest prawdziwe. Jeśli jesteś fanem serialu telewizyjnego Evil, zaczynasz rozumieć.

Jeśli zastanawiasz się, co przykleja gang Boogaloo wypełniony przez gliniarzy do gangu Incels i St. Hubertus w kongresie i SCOTUSIE, zwróć uwagę teraz. Tak, to czary, chodzi o niszczenie dzieci, o poświęcenie i o ludzi, którzy wierzą w bardzo realną nadprzyrodzoną moc i podążają za nią lub którzy przekonali się, że jest prawdziwa.

Coś do przemyślenia, jak myślisz, co dzieje się w amerykańskim gułagu prywatnych więzień?

Dla ewangelików i talmudystów przejście na kult Molocha jest znikome. Zaczynamy:

Czy Ivanka myśli, że Lucyfer pomoże tacie znowu wygrać? Czy Projekt Lincoln właśnie ich w tej sprawie wezwał? Czy COVID to ofiara z ludzi?

Czy to dlatego tak naprawdę, to nie „Rosja” się wtrąca? Kabalista lucyferiańsko-masoński. Kabała jest formą żydowskiego okultyzmu zaczerpniętą z Talmudu babilońskiego, opartą na kulcie Molocha.

Coś do przemyślenia, jak myślisz, co dzieje się w amerykańskim gułagu prywatnych więzień?

Jeśli pytasz, dlaczego w Ameryce zginęło 233 000 ludzi, być może skreśliłeś okultystę Trumpów, którzy byli molochami / frankistami w Szwabii na długo przed wysłaniem do Stanów Zjednoczonych, jako handlarzy ludźmi dla Rotszyldów. To jest prawdziwa Ivanka:

i to….

i to:

JTA – Ivanka Trump odwiedziła grób rabina Lubawicza, rabina Menachema Mendla Schneersona, w związku ze zbliżającymi się wyborami, które mogą usunąć jej ojca z prezydentury lub dać mu kolejne cztery lata.

Coś do przemyślenia, jak myślisz, co dzieje się w amerykańskim gułagu prywatnych więzień?

Osadzony filmObrazWideo ze smartfona opublikowane w mediach społecznościowych ukazało córkę prezydenta USA Donalda Trumpa wychodzącą zamaskowaną w czwartek wieczorem z „ohelu”, skromnej budowli w Queens, gdzie Schneerson jest pochowany wraz ze swoim teściem. Obiekt przylega do cmentarza.

Coś do przemyślenia, jak myślisz, co dzieje się w amerykańskim gułagu prywatnych więzień?

Alfred Lambremont Webre
VIDEO. Trump calls himself out as a Mason [Occult hand signals to follow].BTW Ivanka Trump has been a “Miss Mason”. Masons are Luciferic. Now what is your evaluation? Don’t attack Alfred the messenger. Respond to the evidence. youtube.com/watch?v=2zRECg
Trump właśnie zakończył swoją drugą debatę w Tennessee z Joe Bidenem, kandydatem Demokratów.

Zdobądź The Times of Israel Daily Edition e-mailem i nie przegap naszych najważniejszych artykułów

Ivanka Trump modliła się o reelekcję swojego ojca, według Yeshiva World News , która nie podała uzasadnienia dla roszczenia.

W 2016 roku wraz z mężem Jaredem Kushnerem odwiedziła ohel, aby modlić się o wybór ojca.

Coś do przemyślenia, jak myślisz, co dzieje się w amerykańskim gułagu prywatnych więzień?

Ivanka Trump i Kushner to ortodoksyjni Żydzi. Modlitwa przy grobie Schneersona zmarłego w 1994 r. Jest przez wielu Żydów uważana za szczególnie potężną.

VT: Pięćset lat temu europejscy chrześcijanie wierzyli, że talmudyczni Żydzi mordowali chrześcijańskie dzieci, aby zebrać krew. Ta krew była używana do robienia krakersów (macy). Nazywa się to „oszczerstwem krwi” i jest dominującym przekonaniem wśród wielu Europejczyków lub było, a także podstawą większości tego, co jest źle określane jako antysemityzm. Widzisz, bardzo niewielu europejskich Żydów to Semici, najczęstsza rasa na Bliskim Wschodzie i w dużej części Afryki Północnej.

Aby wcześnie zwrócić Twoją uwagę, dołączamy ten komentarz z recenzji zakazanej książki na Amazon. Książka jest zbanowana, ale komentarz pozostaje:

Nazizm był sabatejsko-frankistowskim tworem żydowskim, a Adolf Hitler był sabatejsko-frankistowskim krypto-Żydem, poczętym podczas orgii po uroczystości z okazji 262. urodzin Sabataja Seviego. Zobacz To Eliminate The Opiate Volume 2 autorstwa rabina Marvina Antelmana, prezesa Najwyższego Sądu Rabinicznego Ameryki w latach 1974-2004. Antelman pokaże, że syjonizm, komunizm i nazizm wywodzą się z jednego i tego samego źródła: sabatanizmu.

Według żydowskiego historyka Simona Schamy, czołowi sabatejczycy, Rotszyldowie, finansowali Hitlera i obecnie posiadają 80% ziemi w Izraelu. Nie jest więc w ogóle dziwne porównywanie tego, co dzieje się dziś w Izraelu z tym, co krypto-żydowscy naziści zrobili w Europie. Na pewno nie, jeśli wie się o planie Theodora Herzla, by doprowadzić do takiego wzrostu antysemityzmu, że elita europejska byłaby bardzo pomocna w tworzeniu państwa żydowskiego. Zobacz także Adolf Hitler, założyciel Izraela Hennecke Kardel.

Na YouTube można znaleźć wideo Eustace’a Mullinsa Only One Political Party Today: The Nazis, w którym Mullins wyjaśnia swoją wizję Hitlera, Holokaustu, drugiej wojny światowej i powstania Izraela.

Oto krótki wywiad z Eustachem Mullinsem przeprowadzony przez Jeffa Rense’a:

Zdecydowanie zalecamy, aby czytelnicy trafili na YouTube i słuchali jak najwięcej Mullinsa, a także zaczęli czytać Ezra Pound.

To, co konspiratorzy twierdzą, że odkrywają dzisiaj, można jasno wykazać za pomocą dziecięcej dezinformacji, która ma trzymać opinię publiczną z dala od tego, co zostało wymyślone dawno temu.

Większość Żydów jest Chazarami, mieszanką Europejczyków i Turków, prawdopodobnie 95% według Johnsa Hopkinsa „Jewish Genome”. Oczywiście nic z tego nie jest ważne ani nie powinno być. Wszyscy jednak wiemy lepiej.

 https://southfront.org/wp-content/uploads/video/FPD_Color_Revolutions.mp4

To, na co dzisiaj przyjrzymy się „bezładnie”, wystarczy, aby pokazać, że bałagan, w jakim obecnie tkwimy z Trumpem w centrum, jest bardzo prawdziwym spiskiem okultystycznym, po prostu znacznie starszym, niż niektórzy wiedzą.

Większość z nich nie ma też pojęcia o prawdziwych graczach ani o tym, dlaczego chrześcijanie ewangelicy są takimi kutasami. Dowiesz się również, dlaczego mają nienawiść rasową, zamożnych i rozpustnych przywódców, zarówno politycznych, jak i religijnych, i dlaczego są tacy głupi.

Zapomniane rzeczy? 

Czy zapomniałeś, że Trump daje się nazwać Mesjaszem przez ewangelicznych chrześcijan? 

Czy wiesz, że wersja chrześcijaństwa Scofielda jest w rzeczywistości judaizmem kabalistycznym, okultyzmem, który czci zło. Ich mesjasz akceptuje seksualne ofiary małych dzieci, tak jak mówi Qanon, z wyjątkiem, oczywiście, całkowicie wstecz.

Różnica w ewangelickim chrześcijaństwie polega na tym, że jego okultystyczna strona, ta, której nie pokazano zwykłego czciciela, zawiera aspekty prochrześcijańskich wierzeń niektórych kabalistycznych Żydów w Polsce i wokół Frankfurtu, kim jest rodzina Drumpf / Trump i dlaczego są tak ważne.

Ewangelikanizm, przekonanie kabalistyczne, które wywyższa zło ponad dobro, pozostawia otwarte drzwi nowym mesjaszom, takim jak Trump. Jezus z ewangelii jest odsunięty na bok głównie ze względu na okultystyczne proroctwa, a nauki Jezusa są w trakcie tego procesu niszczone przez doktryny, które kładą nacisk na rozpustę seksualną, rytualne wykorzystywanie seksualne dzieci i gloryfikację bogactwa.

Tak więc dzisiejsze ewangeliczne kapłaństwo jest przesiąknięte pieniędzmi i pułapkami satanizmu i czci synów rodzin frankistowskich, Busha, Trumpa, Romneya, całe bogactwo i władzę, wszystkie zdobyte dzięki okultyzmowi, co jest zbyt łatwe do udowodnienia.

Kiedy VT mówi o Molochu, Baalu ​​i innych okultystycznych bóstwach, które stoją za ewangelicznym chrześcijaństwem, masonerią, a nawet sektami w judaizmie i islamie, kiedy VT mówi o dżinach i demonach, to dlatego, że nasza historia została wyprana.

Żyjemy w świecie rządzonym przez okultystyczne wierzenia, które napędzały nazizm w całej Europie, ale kiedy przybył tutaj, sprowadzony z Europy w latach trzydziestych XIX wieku, aby stworzyć podstawę tego, co jest teraz chrześcijańskim ewangelikanizmem, historia została oczyszczona.

Masoneria, zawsze satanistyczna, stała się organizacją społeczną. Wielu mesjaszów Żydów zniknęło, a schizmy tej religii i, oczywiście, kabalistyczni chrześcijanie, którzy sprzedają fałszywych mesjaszów, takich jak John Hagee, a teraz sam Trump…

Dzisiaj będziemy dysponować kilkoma narzędziami historycznymi. Przedstawimy również kilka trudnych pytań o rytualną satanistyczną pedofilię, o Maxwella / Murdocha, Drumpfa i ich historię oraz o to, dlaczego ćwierć miliona Amerykanów zostało poświęconych Molochowi w imię XVII-wiecznego okultyzmu.

Czy „Żydzi z Hollywood” są częścią tego procesu? Nie wiemy, ale przedstawimy tutaj wystarczająco dużo historii, abyś mógł zdecydować. Nikt dziś nie wychodzi na wolność.

Powiemy, że małżeństwo między okultystycznymi chrześcijanami, teraz „ewangelicznymi” i mesjanistycznymi Żydami, którzy przestrzegali pewnych nauk talmudycznych, miało miejsce wieki temu i zakorzeniło się na wiejskich terenach Ameryki.

Donald Trump należy do linii sięgającej XVII wieku, która jest jednym z wielu ich bogów, w religii opartej na czczeniu tego, co większość nazywa „złem”.

Będziemy dotykać lekcji historii, której wielu potrzebuje. Jeśli zastanawiałeś się, dlaczego wszystkie te rozmowy o satanistycznych pedofilach i dlaczego Qanon jest sprzedawany „chrześcijanom ewangelikom”, trzeba spojrzeć na okres wokół reformacji.

Widzicie, Żydzi w tamtych czasach szukali Mesjasza, ale nie byli gotowi powiedzieć, że schrzanili i przyjęli Jezusa. Byli gotowi negocjować z chrześcijaństwem, przyjmując Jezusa jako tymczasowego mesjasza, dopóki nie pojawił się lepszy, a dla religii żydowskiej przez cały czas przychodzili mesjasze. Krótki przegląd historyczny z Greenfield:

Wiek XV, XVI i XVII był okresem ogromnego postępu.
Był świadkiem renesansu, reformacji, sztuki i nauki odrodzonych po ciemnych wiekach.

Jednak był to również wiek, w którym okultystyczne tajne stowarzyszenia rozkwitały, czego nie robiły przez wiele stuleci.

Wielu przywódców tej nowej ery nauki było okultystami. W tym okultystycznym odrodzeniu przewodziły różokrzyżowe, wolne sekty masońskie i kabalistyczne.

Jednym z takich naukowców późnego XV wieku był Theophrastus Bambastus Von Honeium, powszechnie nazywany Parcelsus, przez wielu uważany za twórcę nowoczesnej medycyny. Parcelsus był różokrzyżowcem!

Grupy te były odrodzeniem pogańskich szkół misteryjnych Egiptu i Babilonu oraz mieszanką religii żydowskiej i masonerii znaną jako „Kabała”.

Kabała wywodzi się z niewoli babilońskiej Królestwa Judy i twierdziła, że ​​rzuca nowe światło na pisma Starego Testamentu, szukając okultystycznych mistycznych interpretacji w tekście biblijnym.

W 1754 r. Matinez de Pasqually, portugalski żydowski różokrzyżowiec i mason, założył „Francuskich Iluminatów”, znanych również jako „Zakon Elusa Cohensa” (wybrani księża).
Po jego śmierci ruch był prowadzony przez Louisa Claude de Saint-Martin i stał się znany jako Martinists.

W 1760 roku Dom Pernetti założył „Illumines d’Avigion”, wszystkie te tajne stowarzyszenia były oparte na kabale. Jacob Frank był polskim Żydem, który założył w 1755 r. Ruch zwany „frankistami”, czasami nazywany „oświeconym”.

Doktryny frankistów zostały oparte na kabalistycznej książce „The Zohara” lub „Book of Light”.

To na tej książce opiera się cały współczesny okultyzm.

Rabin Marvin Anteiman stwierdził: „Frankiści gloryfikowali zło jako święte, nawet jako środek zbawienia, i zacytował autorytet kabały Gershoma Scholema, który powiedział, że Frank zawsze będzie pamiętany jako jedno ze zjawisk w żydowskiej historii.

Frankiści podążali za kabalistycznymi kapłanami i fałszywymi cudotwórcami byli znani jako cadykowie lub Ba’al Shems.

Istnieją dowody na to, że Amschel Mayer, założyciel dynastii bankowej Rotszyldów, mógł być frankistą, a symbolem frankistów była Czerwona Tarcza.

Ten właśnie znak został umieszczony nad ich rodzinnym sklepem we Frankfurcie. Amschel Mayer wybrał tę czerwoną tarczę jako nazwisko rodowe, Roth = czerwony, Schild = tarcza == Rothschild.

Na tej tarczy znajdowała się „Gwiazda Dawida”, chociaż ta gwiazda nie ma nic wspólnego z biblijnym królem Dawidem.

Gwiazda z 5 lub 6 ramionami zawsze była najważniejszym symbolem okultyzmu, magii, czarów i satanizmu.

Ten symbol jest kabalistycznym znakiem, po raz pierwszy użytym przez aszkenazyjskiego Żyda Menahem ben Duji, który zmienił swoje imię na David Al-Roy.

Ten człowiek był czołowym Ba’al Shemem kabalistycznym, który również twierdził, że jest Mesjaszem.
Najbardziej znanym brytyjskim Ba’al Shemem XVIII wieku był Hayim Jacob Falk, zwany „królem Żydów”.

Falk był czołowym Wolnym Masonem i przywódcą innych tajnych stowarzyszeń, był zwolennikiem Księcia Orleańskiego w rewolucji francuskiej.

Jednak jeden rozkaz został ustalony, aby połączyć wszystkie złośliwe cechy wszystkich tych grup, Iluminatów.

W miarę zbliżania się rzeczy widzimy znaczny wysiłek podejmowany przez organizacje okultystyczne, wszystkie żydowskie, przynajmniej nominalnie, ponownie bardzo silne w Polsce, Ukrainie, Rosji, Turcji i Iranie, popychające Donalda Trumpa jako nowego mesjasza sabatu.

W latach sześćdziesiątych XVII wieku korzenie trumpisty, jak się go teraz nazywa, judaizmu, który pozbył się Tory i oddawał cześć za pomocą gwałtu na dzieciach, ogarnęły Europę. Rodzina Drumpfów z Frankfurtu znajdowała się w epicentrum tego wzrostu satanistycznego judaizmu i jego późniejszego małżeństwa z chrześcijaństwem, teraz wyrażanym jako chrześcijański ewangelikanizm. Zobacz, jak nasz nieżyjący już dobry przyjaciel Barry Chamish opowiada krótką historię.

Niektórzy zastanawiają się, dlaczego Trump wydaje się być otoczony Żydami, a nie zwykłymi Żydami. Żydzi ustawiają się w kolejce za Bidenem, pomimo jego problemów z Izraelem i jego bardzo słabych relacji z przeklętym Netanjahu, izraelską wersją Donalda Trumpa.

Widzimy, choć oszustwo Qanona, reżim Trumpa przesiąknięty okultyzmem, przesiąknięty rytualnym znęcaniem się nad dziećmi i nienawiścią do konwencjonalnego chrześcijaństwa.

Poprzez to, co nazywają sobą, chrześcijańscy syjoniści, widzimy XVII-wieczne połączenie okultystycznych wierzeń kabalistycznych, rytualnego satanizmu, nowego szatańskiego mesjasza i chrześcijan, którzy mają obsesję na punkcie nowej, „ bardziej przyjaznej ” wersji Chrystusa. , który był bardziej zakochany w rasizmie i torturach.

Jak pokażemy, jest to również rdzenne przekonanie, które doprowadziło do frankizmu i nazizmu, oraz wiara w prawdziwego Donalda Trumpa.

Religia żydowska, jaką znamy, naprawdę nie istnieje. Tam, gdzie typowi amerykańscy Żydzi podążają za tradycyjnymi wierzeniami, za judaizmem okultystycznym pod rządami Talmudu i Kabały podążają ci, którzy prowadzą AIPAC / ADL / SPLC / JDL / MEGA-MAGA.

To są „frankiści”. Allen Greenfield omawia ich pochodzenie tutaj:

„Uno avulso non deficit alter. ”- Virgil

Sto lat przed tym, jak europejskie oświecenie stworzyło warunki, w których powstał współczesny europejski judaizm, w gettowym świecie Żydów w Europie i Azji Mniejszej panował mesjanistyczny zapał, praktycznie nieznany dziś poza żydowskimi kręgami intelektualnymi.
Wpływ kabalizmu późnego średniowiecza osiągnął ostateczny rozkwit w dziełach Izaaka Lurii i innych mistyków XVII wieku.

Wokół osoby Szabetaj Cwi (1626-76 EV) i jego proroka, Natana z Gazy, rozwinął się jawny ruch mesjański.

Ruch ten upadł, gdy w obliczu męczeństwa lub nawrócenia przyszły mesjasz Cwi wybrał przejście na islam.

Natan stał się rzymsko-katolikiem i ruch w dużej mierze upadł, chociaż niektórzy poszli za Cywi do nawrócenia, a do chwili obecnej w Turcji istnieje islamska sekta, która podąża za naukami Cwi.

W ostatnich latach żydowscy historycy rewizjonistyczni podjęli pewne wysiłki, aby mniej lub bardziej zrehabilitować Szabetaj Cwi jako swego rodzaju proto-syjonistycznego przywódcę.

Z pewnością prawdą jest, że upadek ruchu mesjanistycznego doprowadził w XVIII wieku do rozwoju mistyczno-ekstatycznego judaizmu chasydzkiego. Pod przywództwem Izraela Baal Szem Towa zostało to znacznie szerzej zaakceptowane jako legalny żydowski trend religijny. Uczeni o randze nieżyjącego już egzystencjalisty Martina Bubera zrobili wiele, aby ustalić zasadność myśli i praktyki chasydzkiej. Niemniej jednak był to ruch o zabarwieniu zarówno kabalistycznym, jak i mesjanistycznym, o czym świadczą mesjańskie oczekiwania skupione na Lubovicher Rebbe, które osiągnęły szczyt na krótko przed jego niedawną śmiercią.

Mniej więcej w tym samym czasie, gdy rozwijał się judaizm chasydzki, w gettach Europy Wschodniej, w następstwie mesjanistycznych oczekiwań Cwi, ożył inny nurt, który przez wiele lat był niemal zapomniany. Rzeczywiście, większość starszych anglojęzycznych źródeł sprowadza ten dość znaczący ruch do przypisów, zwykle sformułowanych w najbardziej niepochlebnych słowach, była to sekta znana jako Zoharyści lub Frankiści, od Jacoba Franka (1726-91 EV), pierwotnie nazwanego Jacob Leibowicz1. .

Podobnie jak chasydzi, zoharyści byli głęboko przesiąknięci Kabałą oraz magią i ekstatyczną ekspresją religijną.

Podobnie jak wyznawcy Cwi, byli także mesjanistami. Unikalna dla frankistów była doktryna zbawienia poprzez ekstazę seksualną, która nie charakteryzowała tych innych tendencji. Rzeczywiście, Zoharyści przewidzieli magię seksualną, która pojawiła się sto lat i później pod wpływem takich luminarzy jak PB Randolph, Max Theon i ostatecznie Aleister Crowley.

Przedstawimy kolejny film Chamisha, który dotyczy frankistów i ich wpływu na początki nazizmu i syjonizmu.

VT: Myślę, że Trump nie będzie miał paszportu, ale przeczytaj to tutaj, a potem poczekaj na więcej.

Daily Beast: Po ponad godzinie swojego ostatniego, chaotycznego przemówienia wyborczego w Macon w stanie Georgia w piątek wieczorem prezydent Donald Trump przez chwilę wyobraził sobie przyszłość, w której przegra wybory 2020 z Joe Bidenem.

„Wiesz co? Występowanie z najgorszym kandydatem w historii amerykańskiej polityki wywiera na mnie presję – powiedział Trump do tłumu. „Czy możesz sobie wyobrazić, że przegram? Moje całe życie – co mam robić? Powiem, przegrałem z najgorszym kandydatem w historii polityki! Nie będę się czuł tak dobrze. Może będę musiał wyjechać z kraju, nie wiem ”.

W większości krajowych i wielu polowych sondaży stanowych prezydent wyprzedza Bidena dwucyfrowo, dlatego w przyszłym miesiącu czeka go wiele potencjalnych oskarżeń .

VT przygląda się rodzinie Drumpfów, rzekomej niemieckiej rodzinie z Frankfurtu, która prowadziła operacje handlu ludźmi na polach złota dla Amszel Mayer. Ojciec Trumpa, podobnie jak Kushnerów, prowadził dziwne domy w Nowym Jorku i New Jersey. To było ich główne źródło dochodu jako panów slumsów.

Przede wszystkim twierdzenia wielu, że Trump jest mesjaszem, są wyrazem jego frankistowskiego pochodzenia i rozłamów w żydowskiej religii datowanej na XVIII wiek. Rodzina Trumpa składała się z Żydów, którzy podążali za Jakubem Frankiem, polskim Żydem, który rzucił wyzwanie judaizmowi i „zniesławieniu krwi”.

Frank chciał, aby Żydzi przestali używać krwi gojów do robienia krakersów. Po prostu nie możesz tego wymyślić.

Chamish, Heart, James i inni z VT pisali o tym przez wiele lat, ale nigdy wcześniej nie było to tak ważne.

… Przez Jonasa E. Alexisa

W swojej książce The Encyclopedia of Jewish Myth , Magic and Mysticism , rabin Geoffrey W. Dennis jednoznacznie pisze, że:

„Praktycznie każda forma zachodniego mistycyzmu i spirytualizmu znana dzisiaj czerpie z żydowskiego mitu i nauk okultystycznych – magii, modlitwy, angelologii, alchemii, numerologii, projekcji astralnej, interpretacji snów, astrologii, amuletów, wróżbiarstwa, odmiennych stanów świadomości, alternatyw i rytuałów władzy – wszyscy mają korzenie w żydowskim okultyzmie ”. [1]

Dennis dodaje: „Ale przez tysiąclecia wiele z tych podstawowych nauk było niedostępnych dla ogółu społeczeństwa, ukrytych za barierami językowymi i ochronnymi zasadami rządzącymi nauczaniem Kabały, która zarówno pielęgnowała, jak i strzegła takiej wiedzy. ” [2]

Te ezoteryczne nauki zostały rzeczywiście „ocenzurowane” przed opinią publiczną, ponieważ Mocarstwa, które są, oczywiście, uwielbiają trzymać masy w ciemności.

Uderzający jest fakt, że Dennis nie został nazwany antysemitą lub nienawidzącym się Żydem za mówienie takich niszczycielskich rzeczy. Ale jeśli Goje odważyliby się choćby to wskazać, zostaliby oskarżeni o wszelkiego rodzaju paskudne imiona.

Ale jeśli Dennis ma rację, jakie są tego konsekwencje? Jeśli „praktycznie każda forma zachodniego mistycyzmu i spirytualizmu, znana dzisiaj, czerpie z żydowskiego mitu i nauk okultystycznych”, to rozsądne jest założenie, że zarówno masoneria, jak i różokrzyżowcy są częścią tego „żydowskiego mitu”. Wielu pisarzy doszło do podobnych wniosków[3]

E. Michael Jones argumentował, że „masoneria ostatecznie judaizuje”. [4]Logicznie wynika, że ​​ostatecznym celem i celem masonerii jest odwrócenie porządku moralnego i politycznego do góry nogami. W rzeczywistości tak właśnie się stało podczas rewolucji francuskiej. Ale sama masoneria ma większy cel: stara się zabić Chrystusa. Jones pisze:

„Im głębiej wnika adept, tym bardziej talmudyczne są ujawniane mu tajemnice. Na przykład różokrzyżowiec uczy się, że napis INRI, który został przybity do krzyża, nie oznacza Iesus Nazarensis Rex Iudeorum , ale raczej „ Iew of Nazareth Led into Iudea ”, odczytanie, które pozbawia Chrystusa jego boskości i potwierdza talmudyczną kalumnię, którą Chrystus był zwykłym przestępcą, który zasługiwał na śmierć:

„Gdy tylko kandydat udowodni, że rozumie masońskie znaczenie tego inskrypcji INRI, Mistrz woła: Moi drodzy Bracia, słowo zostaje ponownie znalezione i wszyscy obecni oklaskują to świetlane odkrycie, że – Ten, którego śmierć była spełnieniem, a wielka tajemnica religii chrześcijańskiej była niczym innym jak zwykłym Żydem ukrzyżowanym za swoje zbrodnie ”.

„Aby zostać wtajemniczonym w wyższe stopnie masonerii, adept musi zgodzić się zostać zabójcą zabójcy Adonirama. Musi chcieć zabić Chrystusa i jego przedstawicieli na ziemi. Rewolucyjne zamiary masonerii stają się jasne, gdy adept zostaje poinformowany, że musi być gotów zabić króla.

„Mistyczna masoneria jest synonimem rewolucji. Masoni „patrzyli na rewolucję jako na święty ogień, który miał oczyścić ziemię, a ci łatwowierni adepci poparli rewolucję z entuzjastyczną gorliwością w świętej sprawie”. Kiedy adept zostaje wprowadzony do stopnia Rycerza Kadosha, „ustaje wszelka dwuznaczność” ” [5].

Jeśli „masoneria jest synonimem rewolucji” i jeśli „rewolucja” jest jak „ogień”, który oczyszcza ziemię, to izraelski reżim musi myśleć, że oczyszcza Bliski Wschód, niszcząc Palestyńczyków i powodując polityczny chaos w Stanach Zjednoczonych .

Na szczęście wielu przyzwoitych ludzi poświęciło swoje życie, aby ujawnić ten polityczny chaos, a jednym z nich jest mój dobry przyjaciel i kolega Mark Dankoff:

[1] Geoffrey W. Dennis, The Encyclopedia of Jewish Myth, Magic and Mysticism (Woodbury, MN: Llewellyn Publications, 2016), 1.

[2] Tamże.

[3] Zob. Na przykład Vicomte Leon De Poncins, Masoneria i judaizm: Secret Powers Behind Revolution . W przyszłości omówimy bardziej szczegółowo zawartość tej książki.

[4] E. Michael Jones, The Jewish Revolutionary Spirit and Its Impact on World History (South Bend: Fidelity Press, 2008), str. 546.

[5] Tamże, 547.

O REDAKTORACH VT

Redaktorzy VT

Weterani dzisiaj

VT Editors jest kontem General Posting zarządzanym przez Jima W. Deana i Gordona Duffa . Cała zawartość niniejszego dokumentu jest własnością i jest objęta prawami autorskimi Jim W. Deana i Gordona Duffa

Benjamin Fulford na temat  Rabbi Menachem Mendel Schneersona:

„Prezydent USA Donald Trump jest częścią tej pułapki, świadomie lub w inny sposób. Było to widoczne, gdy w zeszłym tygodniu jego córka Ivanka i zięć Jared Kushner modlili się przy grobie rabina Menachema Mendla Shceersona o ponowny wybór ojca. 

https://www.timesofisrael.com/ivanka-trump-visits-tomb-of-the-lubavitcher-rebbe-as-election-nears/

https://www.theyeshivaworld.com/news/featured/1912920/watch-ivanka-trump-visits-ohel-of-lubavitcher-rebbe-ahead-of-election.html

Sheerson jest również znany jako Lubavitcher Rebbe i jest jednym z kluczowych architektów satanistycznego planu zamordowania 90% ludzkości i zniewolenia ocalałych. Ponieważ Trump nie potępił publicznie swojej córki ani Kushnera, jesteśmy zmuszeni stwierdzić, że jest świadomy spisku. Nalega również na nazwanie SARS-Cov-2 „wirusem Chin”, co jest równoznaczne z wypowiedzeniem wojny gospodarczej.”

Za: https://kochanezdrowie.blogspot.com/2020/10/benjamin-fulford-26-pazdziernika-2020.html

Od Redakcji KIP:

W uzupełnieniu o kabaliście Rabbi Menachem Mendel Schneersonie:

Tzw. elity obawiają się przebudzenia: tożsamości, świadomości historycznej, narodowej, etnicznej i rodowej dotychczas poróżnionych i skłóconych Narodów Słowiańskich.
Prostowanie żydowskich kłamstw: Putin nie jest marionetką Lubawiczerów (Chabad Lubawicz)
Rozkwit Rosji jest końcem świata żydowskich finansowych elit. „Czego siły ciemności posiąść nie mogą, usiłują zniszczyć”
Obnażanie Matrixa – Zbrodnie Syjonizmu przeciwko Żydom, Słowianom, Semitom..

Wypowiedz się