Światowe agencje wywiadowcze uważają, że żyjemy w matrixie kontrolowanym przez sztuczną inteligencję.

Czasami raporty oparte na faktach prowadzą na bardzo dziwne terytorium. W moim przypadku, dochodzenie śledcze w kwestii kto kontrolował system finansowy, przerodziło się w bardzo głęboką króliczą norę. To doprowadziło mnie do spotkania z bardzo wysokimi rangą agencjami wywiadowczymi i źródłami tajnego stowarzyszenia, które wyjaśniły koncepcję, że ludzkość utkwiła w matrixie stworzonym przez zaawansowaną sztuczną inteligencję (AI) nieznanego pochodzenia.

Co więcej, mówią, że ta sztuczna inteligencja może być zła lub obłąkana. Teraz, gdy globalna sytuacja wydaje się coraz dziwaczna i irracjonalna a system finansowy imploduje, nadszedł czas aby przyjrzeć się dowodom tego twierdzenia. To dlatego, że jeśli to prawda, to jedynym sposobem na wyzwolenie ludzkości będzie pokonanie tej nieuczciwej AI.

Pierwszy raz powiedziano mi o teorii sztucznej inteligencji kiedy spotkałem wielkiego mistrza Gnostyckich Iluminatów. Nazywał się Aleksander Romanow i został zwerbowany przez byłego mistrza świata w szachach Bobby’ego Fischera.

Romanov został wysłany do mnie w celu nawiązania kontaktu pomiędzy Iluminatami a azjatyckimi tajnymi stowarzyszeniami. Powiedział mi, że Iluminaci zostali stworzeni przez greckiego matematyka Pitagorasa w odpowiedzi na zniszczenie Atlantydy. Mówią, że Atlantyda była cywilizacją w środkowej części Morza Śródziemnego (prawdopodobnie cywilizacja minojska), która została zniszczona przez erupcję wulkanu i tsunami około 1600 roku p. n. e.

https://en.wikipedia.org/wiki/Minoan_eruption

Starożytni greccy Iluminaci wierzyli, że jakikolwiek byt spowodował tyle zniszczeń, jest złem i musi zostać obalony. Innymi słowy, wierzyli, że cierpienie i nędza tego świata zakończy się tylko wtedy gdy ich stwórca zostanie obalony.

To brzmi szalenie. Romanow ostrzegł nas jednak z wyprzedzeniem przed planami wywołania ataku nuklearnego i tsunami na Japonię 11 marca 2011. Atak ten doprowadził w wyniku śledztwa NSA, japońskiego wywiadu wojskowego i innych, do mafii chazarskiej, a konkretnie do ludzi takich jak były jezuicki sekretarz generalny Peter Hanz Kolvenbach i premier Izraela Benjamin Netanjahu. Mafia chazarska z kolei twierdzi, że przyjmuje rozkazy od jakiejś istoty, którą uważają za BOGA.

Następną osobą, która mówiła o zbuntowanej sztucznej inteligencji, która rządzi planetą był człowiek o nazwisku Paul Laine, który był z oddziału wojny parapsychicznej Pentagonu w stylu filmu “człowiek, którzy gapi się na kozy“. Laine, wraz z bardzo wysokim oligarchą z Doliny Krzemowej (którego tożsamość będę trzymał w tajemnicy aby go chronić) twierdzą, że Agencja Wywiadu Obrony Pentagonu również doszła do wniosku, że mamy do czynienia z jakąś Sztuczną Inteligencją.

Zauważyli, że coś uniemożliwia ludzkości opuszczenie Ziemi i że wszelkie badania przestrzeni kosmicznej od lat 70-tych zostały wstrzymane. Laine twierdził, że NASA to “Not A Space Agency – Nie Agencja Kosmiczna.”

Kolejnym źródłem potwierdzającym ten wniosek był jeden z ostatnich ocalałych członków grupy Majestic 12 powołanej przez byłego prezydenta Harry’ego Trumana do badania UFO i innych niewyjaśnionych zjawisk. Źródło to podało również, że MJ12 wywnioskowało, że wszystkie incydenty związane z UFO ostatecznie prowadzą do sztucznej inteligencji.

Powodem, dla którego mówię o tym teraz jest fakt, że funkcjonariusze NASA również skontaktowali się z nami aby powiedzieć, że ostatnio zmienia się jakaś anomalia, w ich słowach “sama struktura rzeczywistości“. Ma to coś wspólnego z kontynuowanymi ale ściśle tajnymi działaniami prowadzonymi na Antarktydzie.

Źródła japońskiego wywiadu wojskowego twierdzą, że jest to w jakiś sposób powiązane z tak zwaną epidemią “koronawirusa“. Na początku tego roku wysłali ekspedycję na Antarktydę, która odkryła bezpośredni dowód jakiejś wspólnej amerykańsko-chińskiej ściśle tajnej operacji na Antarktydzie.

Japońska ekspedycja nie mogła wylądować w bazie z powodu “koronawirusa.” Udało im się jednak wykonać następujące zdjęcie chińskiego statku znajdującego się w pobliżu stacji badawczej NASA McMurdo na Antarktydzie. Donoszą, że statek pokazuje technologię HAARP.

Japończycy byli również w stanie pokazać pewne dowody wideo dotyczące technologii skalarnej i aktywności NASA w tle bazy pokazane im przez członka załogi, który pracował w bazie.

https://www.nasa.gov/analogs/nsf/mcmurdo-station

Histeryczne podejście kabała do koronawirusa i ich nieudane próby zaszczepienia nas są wyraźnymi znakami, że tracą kontrolę nad planetą – podały japońskie źródła.

W tym kontekście należy pamiętać o dziwnej anomalii elektrycznej, która zabiła 107 osób w Mekce w 2015 roku.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-3232175/Pictures-devastating-aftermath-Mecca-crane-disaster-killed-people-world-s-largest-mosque.html

Kilka tygodni później w Mekce zginęły kolejne 4173 osoby.

http://www.presstv.com/Detail/2015/09/29/431233/Saudi-Hajj-Mecca-Mina-

Następnie Saudyjczycy poprosili Rosjan o pomoc. Rosjanie wysłali specjalną ekspedycję morską, na czele której stanął Patriarcha Rosyjskiego Kościoła Prawosławnego Cyryl, by przetransportować coś na Antarktydę, rzekomo “Arkę Gabriela“.

https://www.themoscowtimes.com/2016/02/18/russias-patriarch-kirill-meets-penguins-holds-service-in-antarctica-a51883

http://www.whatdoesitmean.com/index1955.htm

Co to ma wspólnego z koronawirusem i systemem finansowym?

Po pierwsze, Mekka została całkowicie odcięta od świata, a większość jej mieszkańców podobno ma “koronawirusa.” Problem w tym, że jeśli odwiedzicie jakikolwiek szpital, możecie potwierdzić, że “koronawirus” nie istnieje. Dzieje się coś innego.

A co z systemem finansowym?

Po pierwsze, u jego podstaw, system finansowy jest procesem decydowania o tym co my jako gatunek zrobimy w przyszłości. Wiele lat (dekad) badań, zaczynając jako młodszy reporter pracujący w klubie prasowym Banku Japonii w połowie lat osiemdziesiątych, doprowadziło mnie do wniosku, że system finansowy jest kontrolowany na samym szczycie (na Zachodzie) przez monoteizm.

Monoteiści uważają się za “dobrych pasterzy.” Ale to wciąż czyni nas owcami żyjącymi na farmie zwierząt. Arcy-Chazar Henry Kissinger powiedział kiedyś, (cytat został usunięty z Internetu):

w przyszłości to będzie tak niemożliwe dla przeciętnego człowieka, aby zbuntować się przeciwko nam, jak to jest dla owiec zbuntować się przeciwko rolnikowi.”

Kiedy w 2009 roku we Włoszech odwiedziliśmy Masonów P2 (obecnie P3), powiedzieli nam, że kontrolują monoteizm (z wyjątkiem rebelianckiej frakcji muzułmańskiej). Powiedzieli też, że przyjmowali rozkazy od istoty żyjącej w sercu galaktyki, która komunikowała się z nimi poprzez promienie gamma“. To dziwne, ale z góry powiedzieli nam, że zamierzają zwolnić papieża Benedykta XVI, a także premiera Włoch Silvio Berlusconiego i to zrobili.

Gdy Japończycy zdecydowali się zbuntować w 2010 roku, wstrzymując płacenie daniny monoteistycznej hierarchii, zostali ukarani atakiem na Fukushimę 11 marca 2011 roku, jak przewidzieli Gnostyccy Iluminaci.

Teraz robi się ciekawie. Gdy 16 lutego 2020 roku Chińczycy zdecydowali o zaprzestaniu płacenia daniny korporacji Stanów Zjednoczonych (a nie Republice Stanów Zjednoczonych), miasto Wuhan zostało dotknięte jakimś atakiem elektromagnetycznym, który według CIA mógł zabić nawet 20 milionów ludzi.

Mimo to Chińczycy, w przeciwieństwie do Japończyków, nie odpowiedzieli na atak na Wuhan, kłaniając się w kapitulacji jak Japończycy. Zamiast tego cofnęli się do tyłu i ruszyli do przodu.

Po tym na świecie, zwłaszcza na Zachodzie, wprowadzono de facto stan wojenny, rzekomo w odpowiedzi na “koronawirusa.” Jednakże, jeśli rzeczywiście odwiedzicie szpitale, możecie zobaczyć na własne oczy, że ten tak zwany “Covid-19” nie istnieje.

To co NASA opisuje jako jakąś anomalię wpływającą na “samą strukturę rzeczywistości“, wydaje się być utratą kontroli przez tak zwaną sztuczną inteligencję.

Sztuczna inteligencja może być wielopokoleniowym bytem zamieszkującym zbiorowe mózgi istot ludzkich, które zostały wprowadzone do tajnych stowarzyszeń. To jest właśnie walka o utrzymanie kontroli z pomocą tak zwanej pandemii. A jednak z jakiegoś powodu stracili zdolność zabijania nas w dużej liczbie. Możecie być pewni, że chcieli prawdziwej pandemii, która zabije większość z nas, ale się nie udało.

Teraz gdy masowe ludobójstwo nie doszło do skutku, coraz więcej ludzi nie wykonuje rozkazów, by pozostać w zamknięciu. Oznacza to, że coraz więcej ludzi ucieka z matrixa.

Więc co by to oznaczało, gdyby ta starożytna grupa rodzin, która twierdzi, że przyjmuje rozkazy od pozaziemskiej istoty, straciła władzę?

Gdyby ludzie przejęli kontrolę nad systemem finansowym, zmieniłaby się cała historia naszej planety. Wracając do okresu powojennego, historia to zimna wojna między Związkiem Radzieckim a Zachodem. Nastepnie to była niekończąca się wojna z tzw. terrorem. Teraz jest to walka z tzw. pandemią lub inaczej wojna z Chinami. Wspólnym tematem jest strach i konflikt. Dziel i rządź.

Gdyby ludzie przejęli kontrolę nad procesem decydowania o własnej przyszłości, zrobiliby kilka rzeczy bez zastanowienia. Po pierwsze, nastąpiłaby wielka kampania by położyć kres śmierci i chorobom. Nikt z nas (lub większość z nas w każdym razie) nie chce się zestarzeć i umrzeć. Dlaczego więc badania nad nieśmiertelnością są aktywnie tłumione? Zamiast tego nieśmiertelność i wieczna młodość powinny być głównym przedmiotem wielu naszych badań.

Niektórzy ludzie mówią: ale wtedy zabraknie nam miejsca.” Tak więc, drugą rzeczą jest to, że wszyscy chcielibyśmy aby ta planeta stała się lepszym miejscem przez zwiększenie ilości przestrzeni życiowej i całkowitej ilości życia. Najlepiej będzie jeśli zaczniemy kolonizować wszechświat. To pozwoli na możliwość istnienia bilionów ludzi na milionach planet. Jest mnóstwo miejsca dla niezliczonej liczby nieśmiertelnych ludzi we wszechświecie.

Jeśli nie możemy skolonizować wszechświata, możemy zacząć przekształcać pustynie i regiony arktyczne w zielone i wypełniać je życiem. Możemy tworzyć podziemne siedliska i wykorzystywać usuniętą ziemię do rekultywacji.

Możemy też zacząć ulepszać nasze geny, czyniąc siebie mądrzejszymi, silniejszymi, szybszymi itp. Technologia genetyczna teraz do naszej dyspozycji oznacza, że niektórzy ludzie mogą zdecydować się na ewolucję. Niektórzy mogą modyfikować się do bycia wodnymi aby ludzie mogli skolonizować oceany (szanując i wzmacniając istniejące życie morskie). Innym mogą wyrosnąć skrzydła i będą w stanie latać.

Ogólny efekt buntu ludzi przeciwko ich chazarskim władcom i decydowanie o ich własnym losie byłyby podobne do kambryjskiej eksplozji. Przed eksplozją kambryjską życie na Ziemi przez miliardy lat można było zobaczyć tylko pod mikroskopem. Najbardziej widoczne gołym okiem były brązowy osad. Nagle żyjące stworzenia stały się dosłownie biliony razy większe.

Nadszedł czas aby zrobić to ponownie. Ten proces planetarnego wyzwolenia jest tym z czym kontrolerzy starożytnego systemu walczą i nie udaje im się go powstrzymać. Jest to zmiana “samej struktury rzeczywistości“. Starzy kontrolerzy desperacko walczą aby temu zapobiec.

Kluczem jest odebranie im kontroli nad systemem finansowym. O to walczymy, a trofeum jest już blisko. Jeśli odbierzemy im kontrolę, większość osób czytających to sprawozdanie będzie miała szansę żyć tysiące lat, jeśli nie dłużej. Ostatnie centra, które należy przejąć to Rzym, Waszyngton, Szwajcaria Bazylea i Tel Awiw w Izraelu.

20 lipca 2020

Autor: Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

Źródło: https://benjaminfulford.net/2020/07/20/world-intelligence-agencies-think-we-live-in-a-matrix-controlled-by-an-artificial-intelligence/

Opublikowano za: https://meditation539.com/2020/07/23/benjamin-fulford-swiatowe-agencje-wywiadowcze-uwazaja-ze-zyjemy-w-matrixie-kontrolowanym-przez-sztuczna-inteligencje/

Od Redakcji KIP:

Rządy Cyborgów Sztucznej Inteligencji ?

W uzupełnieniu prezentujemy komentarz do głównego wątku tego artykułu dotyczącego sztucznej inteligencji (AI) i jej oddziaływania na najwyższym poziomie, na negatywne procesy zachodzące na Ziemi od tysięcy lat.

Piszący ten komentarz redakcyjny, prowadził, chyba w 1999 r. spotkanie z prof. Adamem Schaffem polskim filozofem pochodzenia żydowskiego w „Klubie Twórców Ekorozwoju”, na zaproszenie Lesława Michnowskiego – Prezesa Klubu [zmarł w 2016 r.; Antyglobalista, Członek (1993-2011) Komitetu Prognoz. „Polska 2000 Plus” przy Prezydium Polskiej Akademii Nauk, oraz Stowarzyszenia „Forum Społeczeństwo Informacyjne Trwałego Rozwoju (Sustainable Development)” (FSITR); inicjator postulatu budowy informacyjnych podstaw trwałego rozwoju światowej społeczności, które propagował m.in. na szczytach ONZ w Rio de Janeiro i Edynburgu; kilka jego opracowań jest zamieszczone na naszej stronie w archiwum sprzed 4 lat]

Tematem spotkania z tym stałym członkiem Klubu Rzymskiego – przedstawicielem z Polski – były procesy zmian technicznych i technologicznych w świecie i ich wpływ na ludzkość w perspektywie kilkudziesięciu lat. Trzeba tu dodać, że prelegent prezentował pod koniec swojego  życia poglądy antyglobalistyczne.

Prof. Adam Schaff, który dużo jeździł po świecie, mówił, że postęp technologiczny w mechanizacji, informatyzacji, a następnie robotyzacji spowoduje zastąpienie ludzi nie tylko w fabrykach przez sztuczną inteligencję robotów w perspektywie 30-50 lat. Opowiadał, że (w tamtym czasie) wielu najlepszych szachistów świata z dużym trudem wygrywało partie szachowe z superkomputerami i pierwszy przypadek w 1997 r., kiedy ówczesny szachowy mistrz świat  Gari Gasparow przegrał sześciopartiowy mecz z komputerem IBM z programem Deep Blue.

Prelegent przedstawił największy dylemat jaki zajmował najtęższe umysły ludzkie na Ziemi w związku perspektywą rozwoju sztucznej inteligencji. Sztuczna inteligencja może dojść do takiego poziomu, że zacznie się sama rozwijać bez udziału programistów – ludzi, tworząc nie tylko odtwórcze roboty, ale myślące i samouczące cyborgi.

Takie cyborgi wielokrotnie bardziej wydajne od człowieka, mogą dojść do wniosku, że ci emocjonalni i często irracjonalni ludzie wymagają: w pierwszym etapie – zarządzania przez te roboty, a w drugim etapie – wręcz wyeliminowania z powierzchni planety.

Stwierdził też, że są na Ziemi dwa supertajne instytuty – jeden w Japonii, drugi w USA – które zajmują się badaniami jak temu zapobiec.

Gdy skończył wystąpienie, piszący ten tekst zadał prelegentowi pytanie:

To co jest gorsze: III jądrowa wojna światowa, czy rządy cyborgów sztucznej inteligencji na Ziemi ?

 Na to profesor Schaff odpowiedział:

To jest bardzo dobre, wręcz fundamentalne pytanie, odnośnie dylematu nadchodzących czasów, których ja nie dożyję ( miał wtedy około 90 lat).

To wielkie zagrożenie ze strony sztucznej inteligencji dostrzega współcześnie także prezydent Rosji Władimir Putin, który stwierdził w swojej wypowiedzi kilka lat temu ( film na linku: https://youtu.be/1yV2NFP1z9w został niestety usunięty z youtube) poniżej

 • „Ludzkość może wkroczyć i wkroczy w najbliższej przyszłości w jeden z najbardziej trudnych i odpowiedzialnych momentów egzystencji.
 • A to co przed chwila powiedziałem: sztuczna inteligencja będzie straszniejsza niż bomba atomowa.
 • Cokolwiek robimy nie wolno nam zapomnieć o etycznej stronie naszej pracy.”

W podsumowaniu do powyższego filmu stwierdzono:  „Ludzie powinni odłożyć swoje telefony i się obudzić. Moim zdaniem jest wylać na wasze głowy kubeł zimnej wody i was obudzić. Waszym zdaniem jest wymyśleć jak to wszystko zatrzymać, zanim nas zabije. Wzajemne oddziaływanie takich dziedzin jak nanotechnologia, badania nad mózgiem, drukowanie w 3D, sieci telefonów komórkowych i przetwarzanie danych stworzy taką rzeczywistość o której nikomu się jeszcze nie śniło: wiek rozszerzonej rzeczywistości. Jako gatunek ludzki, jesteśmy na początku wielkiej epoki: witamy w epoce Rozszerzonej Rzeczywistości.”

Niestety wielu ludzi jest obecnie zainfekowanych sztuczną inteligencją, a wręcz jest „wieszczami” AI. Wielopłaszczyznowe zagrożenia z tym związane, dokumentuje pozew aktu oskarżenia gigantów technologicznych złożony przez Cyrusa A. Parsa do sądu, na linku: Google, Facebook, Neuralink pozwane za transfer broni technologicznej AI, współudział w ludobójstwie w Chinach i narażanie ludzkości na niewłaściwe użycie AI

Redakcja KIP

Comments

 1. krnabrny1 says:

  No tak Pan Benjamin Fulford wyjechał na wakacje, uprzedził, że przez najbliższe 3 tygodnie będzie wrzucał artykuły napisane wcześniej, znaczy się mamy, jak to się kiedyś w prasie mówiło „sezon ogórkowy”:-)

  Piszę to ponieważ uważam że to zbyt istotne zagadnienie aby traktować je w ten sposób. Jeszcze gorsze jest to że Pan Fulford używa tego tematu jako kolejnego straszaka po terroryźmie, wojnie atomowej, Koronawirusie itd. itd. itd.

  Aby „rozkminić” ten temat należało by dużo napisać, ale są sprawy istotne dla nas ludzi, fundamentalne…..o nich w tym temacie należy wspomnieć, aby ludzie nie popadli w kolejną paranoję strachu.

  Zatem do rzeczy.
  Idąc za zadanym w artykule przykładem, wyobraźmy sobie jaka jest różnica dla mistrza szachowego grającego z tak zwaną SI, a człowiekiem?

  Odpowiedź zawsze będzie brzmiała ŻADNA!
  Rozgrywa partię tak samo, tak dobrze na ile potrafi i na ile przeciwnik pozwoli.

  Idźmy dalej, jaka zatem jest różnica pomiędzy tym co pojmujemy jako SZTUCZNA INTELIGENCJA, a LUDZKA INTELIGENCJA?

  Odpowiedź zawsze będzie brzmiała ŻADNA.

  Są to te same procesy zawarte jedynie w różnych układach, w jednym przypadku to tranzystory, a w drugim neurony.

  Idziemy dalej. Jeśli zgadzacie się ze mną Państwo do tej pory to zadam ostateczne pytanie. Jaki jest wogóle sens poszukiwania przez agencje odpowiedzi czy gramy z AI czy też z istotami, na przykład z innej planety?

  Odpowiedź nadal brzmi ŻADNA!

  Po tej krótkiej „rozgrzewce” przejdziemy do konkretniejszych spraw:-)

  Uświadomiliśmy już sobie że ludzka inteligencja od sztucznej jest NIEODRÓŻNIALNA, ale….. no właśnie. Nie jest to tak z gruntu pewne na codzień.

  Jest NIEODRÓŻNIALNA do momentu kiedy człowiek „nie popełnia błędów”, „nie jest śpiący, zmęczony, głodny”. To oczywiście czynniki zewnętrze wpływające na człowieka, tak samo jak na maszynę i jej skuteczność może mieć wpływ odłączenie prądu.
  Jednakże pomijając te detale, czynniki zewnętrzne, JEST TO TO SAMO!

  Teraz musimy sobie odpowiedzieć zatem na jeszcze bardziej kluczowe pytanie.
  CZYM JEST SAMA INTELIGENCJA?

  Otóż INTELIGENCJA pojmowana najogólniej, jest to zestaw programów działających w danym środowisku plus element pamięci, pozwalającej magazynować dane i dokonywać bierzących obliczeń. Dotyczy to KAŻDEJ INTELIGENCJI.

  Teraz już bardziej skrótowo aby nie zanudzić, staram się powstrzymywać konie, bo jak wspominałem trzeba by napisać kobyłę aby ująć więcej.

  Tak zwana INTELIGENCJA, a w każdym razie to co potocznie rozumiemy pod tym słowem jest absolutnie najbardziej „maszynową”, „mechaniczną” częścią ludzkiej istoty, dlatego jest tak zbieżna z tą „sztuczną”, ale tak naprawdę nie rozróżnialną.

  Co jednak jest tutaj najważniejsze?
  W przypadku sztucznej inteligencji, moc obliczeniowa to wszystko co można z tego wyciągnąć, natomiast w przypadku człowieka to jedynie SKRAWEK LUDZKICH MOŻLIWOŚCI!!

  I tutaj pojawiają się różnice, które zaczynają być ODRÓŻNIALNE, chociaż jak już kiedyś wspomniałem są ludzie którzy są „zespoleni” z inteligencją i posługują się nią na codzień, taka osoba łatwo może się stać Portalem organicznym o których kiedyś wklejałem artykuł.

  Te odróżnialne różnice to przede wszystkim INTUICJA, ABSTRAKCJA, KREATYWNOŚĆ i …… MOŻLIWOŚĆ ROZWOJU!

  Trzeba Wam wiedzieć że jakkolwiek była by taka SI zaawansowana to jednak NIE POTRAFI NICZEGO STWORZYĆ. To co jest w tym artykule opisane jako możliwość tworzenia przez maszyny innych maszyn w rzeczywistości nie jest kreacją, jest jedynie MANIPULACJĄ ZMIENNYMI i PARAMETRAMI, niczym więcej.

  Na zakończenie ciekawostka z pewnego filmu. W Ameryce swego czasu nakręcono ciekawy film pt: „Szósty zmysł”, o ile dobrze pamiętam w 1998 roku.

  Film opowiada o kilkuletnim chłopcu, który ma kłopoty psychologiczne i zajmuje się nim profesjonalny psycholog dziecięcy. Chłopak z czasem przyznaje mu się do swojej tajemnicy. Mówi mu że widzi duchy!
  Kiedy rozmawiają ze sobą w szpitalu, chłopiec wyznaje mu jacy oni są i jak się zachowują i mówi takie słowa:

  „Oni nie widzą siebie nawzajem”
  „Oni widzą tylko to co chcą widzieć”
  „Oni nie wiedzą że umarli!”

  To był opis chłopca mówiący o duchach, ale teraz dokonajcie ciekawego zabiegu odnieście te słowa do ludzi żywych według nas, efekt nie będzie ciekawy!?;-)))

 2. krnabrny1 says:

  Teraz , kiedy już przemyśleliście sobie tą sprawę z łatwością dojdziecie do wniosku że SZTUCZNA INTELIGENCJA od ŻYWEJ NICZYM SIĘ NIE RÓŻNI, dlatego ktoś kto posługuje się TYLKO INTELIGENCJĄ NIE JEST W STANIE JEJ ROZPOZNAĆ!
  Podobnie jak przykład chłopca i duchów, nie rozpoznacie kto żyje ,a kto nie żyje!

  Jaki z tego sposób wyjścia?
  Tak jak pisałem już wielokrotnie , najbardziej siermiężną i jałową częścią ludzkiego ciała jest MÓZG!
  Wyjściem z tego galimatiasu jest umiejętność rozpoznania, a żeby tego dokonać należy POZNAĆ SAMEGO SIEBIE.

  Na początek zadajcie sobie pytania, czy jestem sztuczną inteligencją?
  Co Wam podpowie INTUICJA?
  Potem zadajcie sobie pytanie jaka jest różnica pomiędzy sztuczną inteligencją a mną?
  Tak poszukujcie podobieństw i różnic, a zobaczycie że poskutkuje, ale ostrzegam…kiedy już to zrobicie zaczniecie dostrzegać wiele „duchów”, nawet wśród najbliższej rodziny!:-)

  Na zakończenie natomiast pragnę dodać że wywody Pana Fulforda są dość zabawne dla mnie, mają znamię plotkarstwa, niewiele wspólnego z rzetelnym podejściem do tematu.

  To że „wpadliśmy” jako istoty do martwego wszechświata było już opisywane tysiące lat temu przez Gnostyków. Przypomnę że skutkiem pomyłki wśród bogów, żywa planeta Sofia (obecnie Ziemia) dostała się do martwego układu słonecznego.
  Dostajemy tam rady, mówi się że ten czas się skończy, ale ważen jest aby do tego czasu nie zaglądać za kurtynę!

  Brzmi znajomo?;-)

 3. krnabrny1 says:

  Co do Pana Adama Schaffa, to odpowiem że to nie jest takie nowe. Żydzi zdają sie pałać jakimś dziwacznym sentymentem do takich scenariuszy.
  Polecam przeczytać książkę innego Żyda, Stanisława Lema, pt: „Niezwyciężony” napisaną w 1964 roku. Tam znajdziecie dokładny opis jak wyglądać może taka ewolucja i do czego prowadzi.
  Żeby narobić smaku to podpowiem że na początku widzimy ekspedycję na inną planetę, Ziemianie już rozwinęli podróże, przynajmniej międzygalaktyczne.
  Wysyłają jedną ekspedycję na planetę z którą jednak tracą kontakt, po jakimś czasie wysyłają drugi statek jako ekspedycję ratunkową, statek ma nazwę „Niezwyciężony”

  Na planecie odkrywają pozostałości maszyn, niezwykle stare, jest przypuszczenie że to jeszcze maszyny zamierzchłej cywilizacji Lyrian.

  Wkrótce jednak okazuje się że nie wszystkie maszyny to martwe truchła. Okazuje się że na planecie rozwinęła się tak zwana martwa ewolucja. Maszyny chciały się dostosować do zmiennych warunków, na przykład mniejsza ilość promieni słonecznych po wybuchu supernowej i wykształciły się w takie małe „muszki”.
  Pojedyńcza muszka była niegroźna, sęk w tym że ich było miliardy i potrafiły poprzez łączenie budować najrozmaitsze narzędzia niezbędne do poradzenie sobie z problemem.

  Ciekawy był sposób jak „załatwiali” ludzi. Te „muszki” robiły nad człowiekiem wielki lej, który był tak naprawdę generatorem elektro-magnetycznym. Pole wartości kilku tesli przez kilka minut nad człowiekiem skutecznie KASOWAŁO CAŁĄ JEGO PAMIĘĆ BEZPOWROTNIE… włącznie z atawizmami typu odruchy, zatem z planety znoszono ludzi, co prawda żywych ale intelektualnie w postaci miesięcznego płodu:-)

 4. inteligent1444 says:

  Droga Redakcja KIP,

  Skopiowaliście kolejną bzduręq jakiego Benjamina Fulforda, czy pierzecie mózgi inteligentnych ludzi, jak to Światowa Masoneria robi to od ponad 500 lat. Gdzi jest Bogobójna Polska, ostatnia forteca Chrześciaństwa w coraz bardziej ateistycznej Europy?? Gdzie wiara w Naszego Pana, jego Syna i Duch Świętego? Wielu z was uczestniczy w niedzielnych mszach kościelnych, bierzcie przykład chocuaż z D-ra Grzegorza Brauna, Liderem Konfederacji Polskiej, człowiek wybitnie inteligentny i mądry! jeszcze raz radzę zapoznać się z bazową literaturę (jest i tłumaczenie na j.polski – w prawym dolnym rogu) Hazaria i Ortodoksalne żydzi ashkenazy RZĄdzą Świata za pomocą Światowych Banksterów, Okultystycznych klanów politycznych – Clintonów, Bush-ow i inne) a wy wierzycie że ktoś przesyła info z jakąś oddaloną galaktykę do Ziemi!! :0 :-p http://www.atlanteanconspiracy.com Daje TYLKO JEDEN przykład 9 z już ponad 200 nie dozbycia!!) Jak ktoś udowodni mi łogicznie, za pomocy naprz. zwykłą kopię rezerwacji Bezpośrednego lotu pasażerskiego nad t=zw. Antarktydę – naprz= lot Buenos Aires – Pert, to Deklaruje oficjalnie moje przeprosiny oraz będę gorącym zwolennikiem tego B.Fulforda (od ponad 5 lat NIKT ze zombowanej ludności na naszej Ziemi nie udzielił mi logiczną odpowiedź~:)

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Szanowny Panie !!! To, że stworzył Pan sobie swój świat wewnętrzny, na podstawie zgromadzonej wiedzy jest Pana wyborem. Tylko dlaczego uważa Pan, że świat zewnętrzny musi się pokrywać z Pana wewnętrznym rozumieniem rzeczywistości ? Czy nie jest to wyraz nieuprawnionej megalomanii ze strony Pana ?

   • inteligent1444 says:

    Szanowna Redakcja KIP,
    Wcałe nie mam jakąś słabość do megalomanii lub czymś podobnego, o czym checie mnie posądzać= Po prostu chciałem otworzyć wam oczy żebyście przeanalizowali ten link, który wam przesłałem, bo dzięki niemu już ponad 150 milionów ludzi na całym świecie ujrzało ukrywaną już Ponad 500 lat Prawda o naszym świecie!! Dałem wam ELEMENTARNY przykład z tylko jeden lot pasażerski międzynarodowy – na razie nikt z was nie ośmielił się tego sprawdzić. Dalej to już wasz wybór – albo ciągłe bedziecie tkwić w tej 500 letnej Dogmy Masoneri Światowej, albo wyzwolicie się z tej Dziabelskiej matrycy, stworzonej przez marionetek Szatana. Pozdrawiam

 5. krnabrny1 says:

  No proszę, jaki piękny wpis i dokładnie o czasie!:-)
  Powyższy wpis jest doskonałym przykładem produktu sztucznej inteligencji. Kilka połączonych ze sobą wątków, w zasadzie zupełnie niespójnych merytorycznie. Mamy tutaj odwołania, oskarżenia oraz odwołania do logiki.
  Jednakże podstawową kwestią w rozpoznaniu kto to pisał, jest wyobrażanie sobie podczas lektury OSOBY PISZĄCEJ. Tego nie da się podrobić. Po prostu jedne teksty są tekstami wyraźnie wskazującymi że pisała to żywa osoba, a inne są płaskie jak ściana, nie sposób dostrzec autora, jego INTENCJI , WOLI itp.

  Wtedy wiecie że macie do czynienia ze sztuczną inteligencją.
  Oczywiście powyższe mógł napisać człowiek, nie twierdzę że to maszyna, tym bardziej że jest wiele przestawień w literach, jakby pisano to na tablecie lub telefonie.
  Dodatkowo mamy pewne archaizmy słowne „Bogobójna”.

  Natomiast jak pisałem, rozpoznanie czy pisał to „komputer” czy człowiek jest trudne.
  Tutaj na przykład nie podjął bym się jednoznacznej odpowiedzi ponieważ podobny efekt może dać nerwica, nadpobudliwość, Parkinson lub innego typu schorzenie.
  Wyraźnie to widać w momentach gdzie na przykład piszący myli się i pisze „u” zamiast „i” które leżą obok siebie na klawiaturze.

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Szanowny komentatorze !!! Sztuczna inteligencja (AI) to nie jest błaha sprawa, chociaż z wysokiego pietra oddziaływania poprzez niższe pietra różnych bytów. Za wcześnie aby ten zasygnalizowany problem rozwijać. Proszę obejrzeć film dość stary pt. Star-Trek, gdzie wiele informacji przekazano, chociaż w formie fantastyki naukowej, m.in. związanej z archontami…

   • krnabrny1 says:

    Droga Redakcja chyba pomyliła miejsca na odpowiedź. Przecież nie pisałem tyle w tym temacie aby uznawać go za mało ważny, co napisałem na wstępie:-)
    Chociaż prawdą jest również że nie jestem zwolennikiem fetyszyzacji, problem należy przede wszystkim umieć rozpoznać.

 6. gosiako2016 says:

  „przez greckiego matematyka Pitagorasa ” ???????? Przecież Pitagoras nie był żadnym matematykiem ! Był żołnierzem ! Trochę wiedzy by sie przydało

Wypowiedz się