Fałszywy patronat prezydenta Andrzeja Dudy

Wpisano zdradę w pocałunek, W czułe spojrzenia w szlachetny trunek.Przypływa w nocy jak zimna woda. Dla zdrady żadnej chwili nie szkoda. Zdrada Zdrada Zdrada. Podstępne zimne oczy gada. Zdrada Zdrada Zdrada-Kora Jackowska

“Oni co je biorą, nie krzyczą za sprawę tych, którzy ich dusze pokupili, i ze zdradą swoją się nie obnoszą, i nie pokazują myśli swoje, jako to głupiec zwykł był czynić myśląc, że ludzi do onej zdrady przekona. Milcząc zasię, pocałunkiem serdecznym na niewolę braci swoich wiodą jako Judasz Iskariota Zbawiciela ucałował, mękę mu przynosząc i śmierć. Mówię wam strzeżcie się milczących psów, którzy krew z ziemi waszej wypiją bezgłośnie, w poddaństwo was prowadząc jako barany na rzeź i mówię wam: strzeżcie się, i mówię jeszcze: strzeżcie się po trzykroć, bo stoją obok i śmieją się z przyjaźnią bezlitosną a fałszywą”. Cytat z IV wieku n.e. Autor nieznany. Zamieszczony przez Waldemara Łysiaka w powieści – Milczące Psy.

28 czerwca 2020 r. Polacy wskazali dwóch wybrańców, którzy za dwa tygodnie staną do decydującego starcia. Wydaje się jednak, że wybór między nimi to wybór między dżumą a cholerą.

Elekcja bowiem jednego, czy drugiego zwiastuje szybką likwidację państwa polskiego. Jeśli 12 lipca wygra Andrzej Duda, definitywna anihilacja przebiegnie wtedy w tempie szybkim i bez większego już bólu.

Natomiast wybór Rafała Trzaskowskiego oznaczać będzie długie i bolesne konanie, zanim Polska bezpowrotnie zniknie z mapy świata.

Obaj służą swoim ,, panom” – jeden Żydom amerykańskim, drugi niemieckim.

Zmanipulowane przez media społeczeństwo, któremu nie przekazuje się prawdziwych informacji, tylko pompuje w umysły szkodliwą propagandę, nie jest w stanie właściwie ocenić sytuacji. Jest przekonane, że bierze udział w święcie wolności i demokracji. Świadome i wyrachowane działanie kolejnych rządów tzw. establishmentu politycznego spowodowało prawie całkowity zanik świadomości społeczeństwa odnoszącej się do faktów historycznych z niedalekiej przeszłości. Bez likwidacji magdalenkowego układu, kompletnej i całkowitej lustracji oraz ujawnienia Aneksu do raportu WSI, nie ma mowy o przerwaniu ciągłości pomiędzy PRL a obecna Polską magdalenkową. Postpeerelowskie lobby należy wreszcie wyciąć jak chwast i skończyć raz na zawsze z wszechobecną i nadal obowiązującą formułą – My nie ruszamy waszych, wy nie ruszacie naszych. Inaczej nigdy nie doczekamy zagwarantowanego w Konstytucji prawa, które mówi, że to naród sprawuje w Polsce władzę bezpośrednio. Nadal będziemy uczestniczyć w kolejnych farsach wyborczych w roli statystów bez żadnych praw. Najwyższa pora skończyć z tym chocholim tańcem nad urna wyborczą, w przeciwnym razie skończymy jako niewolnicy we własnym, ponoć wciąż polskim domu. Chociaż i tak odebrano nam już praktycznie wszystkie prawa i wolności, wieńcząc wbicie nas w okowy niewolnictwa, i to za naszym własnym przyzwoleniem, nałożeniem nam wszystkim kagańców na twarz, stanowiących synonim i piętno zniewolenia.

                                     Bohaterowie pana prezydenta Dudy

Tak czy inaczej obaj pretendenci do 12 lipca, zabiegać będą o głosy kogo się tylko da, nawet tych środowisk, które wcześniej zupełnie lekceważyli. Tak dzieje się w przypadku obecnie urzędującego prezydenta, który przez 5 lat swojej kadencji otwarcie pogardzał środowiskami kresowymi. Mimo pokładanych w nim nadziei całkowicie ignorował tę, sporą przecież, zbiorowość i nie poczynił żadnych kroków w kierunku godnego upamiętnienia polskich ofiar ukraińskiego ludobójstwa. Zadziwiające jest, że ci sami ludzie krytykując głowę państwa i wyliczając słusznie wszystkie grzechy względem Kresowian, wystosowali 21 czerwca list z wyborczym poparciem dla obecnego prezydenta. Pisałem o tym przed kilkoma dniami w swoich dwóch artykułach zatytułowanych ,,Pocałunek Judasza” i ,,Odpowiedź na list Światowego Kongresu Kresowian”. Sprawa ma swój ciąg dalszy.

5 lipca pan prezydent Duda pojawi w Częstochowie, na Jasnej Górze wraz małżonką, na dorocznym zjeździe Światowego Kongresu Kresowian.

Nigdy wcześniej nie pojawiał się na żadnych organizowanych przez Kresowian uroczystościach rocznicowych, upamiętniających ludobójstwo ich bliskich dokonane przez ukraińskich szowinistów z OUN – UPA, SS Galizien i inne ukraińskie, zbrodnicze formacje w służbie III Rzeszy.

Za każdym razem odmawiał również udzielenia swojego patronatu nad takimi obchodami, odmówił również zaproszenia Kresowian do honorowego komitetu obchodów stulecia odzyskania niepodległości.

I nagle, w tym roku, na sześć dni przed wyborami, w przypływie jakiejś niewytłumaczalnej atencji do środowisk Kresowych, objął organizowane przez nich uroczystości nawet swoim osobistym mecenatem!

Oprócz prezydenta Dudy swój udział w tych uroczystościach potwierdzili również: pani Marszałek Sejmu Elżbieta Witek, bp. Ignacy Dec, prezes PiS Jarosław Kaczyński, premier Mateusz Morawiecki, Beata Szydło i Pani J. Wiśniewska, a także wielu parlamentarzystów, minister Urzędu ds. Kombatantów i Osób Represjonowanych Jan Józef Kasprzyk oraz prezes IPN Jarosław Szarek.

Można ten gest odczytywać jako wymuszony niepewną sytuacją wyborczą i wyrachowaniem. Potrzebne są bowiem głosy kilku milionów Kresowian i ich potomków do utrzymania stanowiska dla A. Dudy.

Dlatego też pan prezydent , obóz władzy i cała reszta partii rządzącej nie poprzestanie bynajmniej w tym sezonie, na swoim jednorazowym pojawieniu się na Jasnej Górze.

W kilka dni później 11 lipca, czego możemy być pewni, pojawią się po raz pierwszy w Warszawie na państwowych uroczystościach 77 rocznicy ludobójstwa na Wołyniu.

Pozostali członkowie PiS najwyższych szczebli, poczynając od pionu samorządowego na rządowym skończywszy, pojawią się w każdym miejscu naszego kraju, gdzie tego dnia organizowane będą podobne uroczystości rocznicowe, czego nigdy przedtem nie czynili.

Wiarygodność takich działań jest żadna. Niech nikt nie da się na to nabrać!

Jacek Boki

Elbląg- 1 – 3 Lipiec 2020 r.

Źródła:

Uroczystości na Jasnej Górze w Częstochowie w dniu 5 lipca 2020 roku

http://www.suozun.org/aktualnosci/i_uroczystosci-na-jasnej-gorze-w-czestochowie-5-lipca-2020/

,,Odzyskaliśmy honor’’

http://kresywekrwi.blogspot.com/2017/02/odzyskalismy-honor.html

Artykuł źródłowy

https://kresywekrwi.blogspot.com/2020/07/faszywy-patronat-prezydenta-andrzeja.html#more

Wybrane komentarze

A jak tam sie ma sprawa odnawiania pomników UPA w Polsce,czego zażądał prezydent Zełeński od pana jeszcze prezydenta Dudy???

Pan Gliński już zabezpieczył fundusze z podatków Kresowian na ten cel???

https://www.facebook.com/Kresy-Rzeczpospolitej-1871407793085714/

Ukraińcy zniszczyli krzyż poświęcony pomordowanym przez UPA Polakom. Miejsce: Sunia nad Horyniem. Krzyż został poświęcony w ubiegłym roku a następnie ścięty przez SBU (Służba Bezpieczeństwa Ukrainy).

Fundator krzyża dostał zakaż wjazdu na teren Ukrainy.

DK
__________
A Polakatolik i tak wie swoje, pójdzie wybierać mniejsze zło, Dudę lub Trzaskowskiego.

//Jeśli 12 lipca wygra Andrzej Duda, definitywna anihilacja przebiegnie wtedy w tempie szybkim i bez większego już bólu. Natomiast wybór Rafała Trzaskowskiego oznaczać będzie długie i bolesne konanie, //

Dlatego trzeba postawić na Trzaskowskiego bo tylko on może dać nam trochę czasu, żeby Polacy się ogarnęli.
Wybór między kiłą i rzeżączką ale mamy inny?

PAD był u Trumpa a Trump jest za tzw. międzymorzem.
A co pan karze, sługa musi.
A naszą racją stanu jest utrzymać granice takie, jakie mamy!
To są nasze optymalne granice; nie potrzebujemy cudzego a i niech się inni od nas odwalą!
Powtarzają niektórzy jak mantrę; lwów, polskie miasto. Lwów nie jest już polskim miastem tak jak Wrocław niemieckim.
Nie jest ukraińskim Przemyśl czy Rzeszów!
To co mamy tu i teraz to jest Polska!
I WARA od niej wszelkiego rodzaju świrom, coby chcieli trójmorza, międzymorza, czy inne takie!
————
“Zdrada Zdrada Zdrada. Podstępne zimne oczy gada. Zdrada Zdrada Zdrada-Kora Jackowska”
————-
To już nawet nie zdrada – tylko zwyczajna operacja czarciego pomiotu na bezbronnych i otumanionych sierotach po Polsce w atrapie Polski.
Wniosek?
Banderlandu – nie reaktywowano po darmo. Banderssyny wykonały kiedy robot dla czarciego pomiotu – idealnie.

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Nie zgodzę się z jednym. Nie za NASZĄ ZGODĄ!!!
  Nie dajcie sobie tego wmówić bo o to im chodzi!!
  NIE ZA NASZĄ ZGODO, MY ZGODZILIŚMY SIĘ NA TREŚCI ZAWARTE W KONSTYTUCJI!!!

  Wszystko co wykracza poza jej ramy jest po prostu OSZUSTWEM!!!

  Zrozumcie że właśnie oni tak działają, ONI CHCĄ ABYŚMY POCZULI ŻE TO ZA NASZĄ ZGODĄ!!!

  NIE BYŁo ZGODY NA TO
  Prezydent SKŁADA ROTĘ PRZYSIĘGI!!!!!!

  MYŚLCIE KOCHANI!!!!

  Do redakcji KIP.
  Do Was droga redakcjo mam prośbę. Nie może być tak że w jednym artylule piszecie że to co się dzieje jest nam NARZUCONE, a w drugim że TO NASZ WYBÓR!!!

  Wiem że wy cytujecie różne opinie, ale Waszą sprawą jest aby NIE POPAŚĆ W SCHIZOFRENIĘ!!!

 2. krnabrny1 says:

  Ja znam Wasze intencje, chcecie być zwierciadłem które odbija ogólną kondycję kraju pokazując w szerokiej skali to co się piszę obecnie. Jest to szczytne zadanie, ale na dzisiejsze czasy to NIE WYSTARCZY. Wynika to z faktu że Świat stał się schizofreniczny, a Wy odbijacie i powiększacie tą schizofrenię.

  Tutaj należy prostować pewne sprawy, wyjaśniać, pokazywać punkty widzenia, ich spolaryzowanie oraz DROGĘ WYJŚCIA!

  Dla przykładu zobaczmy powyższy temat. Przecież ta sprawa jest banalnie prosta.
  Użyjmy zwykłego kodeksu k.p.a. Kodeks prawa administracyjnego.
  Tam pomiędzy paragrafami 50-54 jest jasno opisany stan prawny i zależności pomiędzy organem i obywatelem.

  Możemy tam wyczytać na przykład że Organ MA OBOWIĄZEK PRZEDSTAWIĆ W SPOSÓB JASNY I ZROZUMIAŁY KWESTIĘ DO ROZPATRZENIA!

  Napisano tam również że obywatel MUSI MIEĆ ŚWIADOMOŚĆ PODEJMOWANYCH DECYZJI I KONSEKWENCJI WYBORÓW…W INNYM PRZYPADKU GDY DECYZJA PODJĘTA JEST BEZ PEŁNEJ ŚWIADOMOŚCI…..PRAWNIE JEST NIESKUTECZNA!!!

 3. krnabrny1 says:

  Napiszę to skrótowo, w jednym zdaniu, aby było to czytelne i jasne.

  ONI DZIAŁAJĄ JUŻ OBECNIE POZA GRANICAMI PRAWA USTALONEGO W RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ…OBECNIE OCZEKUJĄ UPRAWOMOCNIENIA SWOICH DZIAŁAŃ W POSTACI WYBORÓW PREZYDENCKICH!

  Jeżeli ludzie zagłosują, UPRAWOMOCNIĄ OSZUSTWO, jeśli nie zagłosują BĘDĄ MUSIELI DOKONAĆ KOLEJNEGO OSZUSTWA DOTYCZĄCEGO FREKWENCJI.

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Większość ustaw uchwalonych w ciągu 30 lat jest niezgodna z Konstytucją, zarówno obecnie obowiązującą, jak i poprzednią. Pisaliśmy o tym na naszej stronie wielokrotnie. Nawet były wicepremier Grzegorz Kołodko ( z nadania zewnętrznego) stwierdził to w swojej książce pt. ” Ćwierćwiecze transformacji” kilka lat temu, aż Trybunał Konstytucyjny wziął go na zamkniętą konferencje i uciszył. Trybunał Konstytucyjny stanowi jedynie parawan do łamania Konstytucji, stanowiąc osłonę tego procederu.

   • krnabrny1 says:

    Hm, przychodzi mi na myśl jeden z ostatnich przekazów które gdzieś czytałem. Pewna osoba komunikuje się z kimś. Ten ktoś twierdzi że wygląda na to iż wszystko runie jednocześnie. Motywuje to tym że wszelkie instytucje obecnie które nie służą celom tak jak powinny są “podżerane od fundamentów” co oznacza że nie będzie widać efektów aż do momentu zawalenia.

    Moje obserwacje zdają się to potwierdzać, choć oczywiście nie mam dostępu do “tajnych danych”:-)

    Wygląda na to że z rządami może być podobnie….

Wypowiedz się