CICHA BROŃ I CICHE WOJNY, CZYLI MAMY JUŻ III WOJNĘ ŚWIATOWĄ

„Cicha broń dla cichych wojen: Wprowadzenie do instrukcji programu” („Silent Weapons for quiet wars:: An Introduction Programming Manual”) to dokument, który obnaża całą prawdę o trwającej III wojnie światowej.

Trzecia wojna trwa w najlepsze, lecz jest cicha, a jej plan nie zakłada wykorzystania ostrzału, lecz wprowadzenie globalnej, totalnej dyktatury, broni psychologicznej, która zniewoli ludzkość i doprowadzi do depopulacji.

Kluczem do jej powstrzymania jest solidne zrozumienie i przeciwstawienie się założeniom tego programu.

Przypadkowe odkrycie

Wspomniany wyżej dokument pochodzi z maja 1979 roku.

Został odnaleziony przypadkowo 7 lipca 1986 roku przez pracownika Boeing Aircraft Co.

Znajdował się w zakupionej na wyprzedaży kopiarce IBM.

Dokument ten należy do technicznych podręczników operacji badawczych.

Jego plan powstał już w czasie trwania drugiej wojny światowej za sprawą wspólnego działania Rockefellerów, Harvard University i Sił Powietrznych USA.

cicha-wojna.jpg

fot.123rf.com

Początkowo nad cichą technologią broni pracowano w ramach Operations Research (OR), czyli  strategicznej i taktycznej metodologii działającej na rzecz Wojskowego Zarządzania w Anglii podczas II wojny światowej.

Za podstawowy cel tych badań operacyjnych uznano zbadanie strategicznych i taktycznych problemów z powietrzem i obrony lądowej, w kontekście skuteczniejszego wykorzystania mocno ograniczonych zasobów wojskowych przed wrogiem (np. logistykę).

Jednak władza szybko uznała, że metody te mogą być skuteczne i wielce przydatne do sprawowania całkowitej kontroli nad całym społeczeństwem.

Dokument „Cicha broń…” oficjalnie został przyjęty w 1954 roku na pierwszym spotkaniu Grupy Bilderberg w Holandii.

Jak w nim podano – „międzynarodowa elita” podjęła decyzję o wypowiedzeniu „cichej wojny” Amerykanom po to, aby przenieść całe bogactwo z rąk „wielu nieodpowiedzialnych” do rąk „niewielu odpowiedzialnych, ale na nie zasługujących”.

Od tej pory rozpoczęło się powolne wdrażanie cichych, tajemniczych narzędzi, które miały zaatakować wroga bez użycia siły.

Cicha broń i jej główny cel

Głównym celem działalności cichej broni jest depopulacja wynikająca z wprowadzenia formy niewolnictwa wśród społeczeństw po to, aby zachować społeczny porządek, pokój i spokój dla rządzącej klasy wyższej, ale przy jednoczesnym zachowaniu owych społeczeństw w nieświadomości i niewiedzy.

W dokumencie czytamy:

„Niemożliwym jest omawianie kwestii inżynierii społecznej albo automatyzacji społeczeństwa w skali krajowej lub światowej bez zasugerowania rozległych celów społecznej kontroli i niszczenia ludzkiego życia, czyli niewolnictwa i ludobójstwa.

Taki zapis musi być zabezpieczony przed kontrolą publiczną. W przeciwnym razie, może to być uznane za formalne wypowiedzenie wojny domowej.

Ponadto, gdy każda osoba lub grupa osób w pozycji władzy i bez pełnej wiedzy, i zgody społeczeństwa, wykorzystuje tę wiedzę i metodologię podboju gospodarczego – należy przez to rozumieć, że stan wojny domowej istnieje pomiędzy wspomnianą osobą lub grupą osób a społeczeństwem.

Rozwiązanie dzisiejszych problemów wymaga podejścia, które jest bezwzględnie szczere, bez dywagacji nad religią, nad wartościami moralnymi i kulturowymi”.

W cichej wojnie brakuje miejsca na zgodę narodu. Tutaj góra rządzi wszystkimi i wszystkim, kontroluje cały świat, używając do tego cichej broni – być może niezbyt zauważalnej, ale za to bardzo skutecznej, bo psychologicznej…

III-wojna-światowa.jpg

fot.123rf.com

Cicha broń zamiast amunicją operuje sytuacjami, manipulacjami i nikomu nie przeszkadza w codziennym życiu.

Jednak charakterystyczny „szum” powoduje niewątpliwe szkody fizyczne i psychiczne, niewątpliwie przeszkadza w codziennym życiu społecznym i jest zauważalny tylko dla wyszkolonego obserwatora, który wie, czego szukać.

Społeczeństwo nie może zrozumieć tej broni i dlatego nie może uwierzyć, że zostało zaatakowane.

Społeczeństwa może instynktownie czują, że coś jest nie tak, ale to ze względu na techniczny charakter cichej broni.

Nie mogą jednak wyrazić swojego uczucia w sposób racjonalny, czy potraktować problem z inteligencją.

Dlatego nie wiedzą, jak wzywać pomoc i jak zorganizować się z innymi, aby bronić się przed degradacją.

Kiedy społeczeństwo milczy broń jest stosowana stopniowo, a publika dopasowuje się do jej obecności i uczy się tolerować jego ingerencję w ich życie, aż ciśnienie (psychologiczne poprzez czynniki ekonomiczne) staje się zbyt duże i w końcu pęknie”.

Metody całkowitej kontroli

Zwiększenie kontroli nad ludźmi, depopulacja, ustalenie światowego systemu niewolniczej pracy – te główne cele są cały czas realziowane wśród narodów całego świata.

W jaki sposób?

Otóż w dokumencie „Cicha broń dla cichych wojen” zadbano również o przedstawienie sposobów na aktywne pozyskiwanie konkretnych danych, formy cichej broni oraz metod jej realizacji.

I tak oto całkowita kontrola i masowe niszczenie ludzkości w ramach działalności III wojny światowej odbywa się (lub będzie się odbywać) przy użyciu między innymi takich metod jak:

 • Wywoływanie chaosu, zamieszania, społecznej dezorientacji i dezorganizacji.
 • Odwracanie uwagi społeczeństwa od spraw ważnych, istotnych i prawdziwych na rzecz zainteresowania sprawami błahymi, nieistotnymi, często wyimaginowanymi.
 • Sabotowanie ludzkiego myślenia – odsuwanie ludzi od rozrywek i wiedzy na wysokim poziomie, a zwłaszcza od edukacji.
 • Propagowanie dziecinnego stylu życia opartego na dziecinnych, infantylnym poziomie rozrywki ludzi dorosłych.
 • Kontrolowanie informacji emitowanych w środkach masowego przekazu.
 • „Karmienie” ludzkich umysłów medialnym chłamem – wybranymi treściami, epatującymi seksem, przemocą, gwałtem, głodem, chorobami i wojnami.
 • Promowanie spożywania alkoholu, palenia papierosów i spożywania narkotyków.
 • Komputerowa kontrola preferencji klientów – połączenie kodu produktów i pasków cenowych na opakowaniach ze zidentyfikowanym za pomocą karty płatniczej konsumentem.
 • Niszczenie wzajemnego zaufania wśród bliźnich, wprowadzanie podziałów między ludźmi, hierarchii ważnych i ważniejszych.
 • Trzymanie ludzi w niewolniczej pracy – społeczeństwo ciągle zajęte pracą, przesiadujące w korporacjach, bez szans na życie osobiste, oddane i pochłonięte przez służbowe obowiązki, które odbierają czas na myślenie o życiu poza nimi.
 • Stwarzanie sztucznych problemów i oferowanie „skutecznych” rozwiązań na ich pozbycie się.
 • Budowanie państwa opiekuńczego, w którym politycy będą „opiekować się” narodem, niczym dziećmi w przedszkolu. Władza ma oficjalnie wspierać, pomagać, dotować, a w rzeczywistości bardzo kontrolować.
 • Promowanie homoseksualizmu i odrzucenie unikatowości heteroseksualizmu poprzez ustanowienie formalizacji partnerskich związków homoseksualnych.
 • Propagowanie odrzucenia staroświeckości i naturalnego schematu zachowań oraz ról społecznych w rodzinie na rzecz feminizmu, którego głównym celem jest destrukcja instytucji małżeństwa i rodziny.
 • Wprowadzenie kontroli urodzeń na wzór chińskiej polityki jednego dziecka.
 • Ustanowienie dobrowolnej decyzji o eutanazji i dopuszczenie do obrotu „pigułki śmierci” dla starszych osób.
 • Ograniczenie dostępu do opieki medycznej – zlikwidowanie prywatnych gabinetów lekarskich, wprowadzenie odpłatności za leczenie państwowe, kontrola nad wydawaniem leków, wprowadzenie zakazu stosowania alternatywnych metod leczenia.
 • Aborcja na życzenie opłacana z pieniędzy podatników.
 • Zmiany i reformy edukacji mające na celu jak największe ogłupienie społeczeństwa. Dzieci mają spędzać więcej czasu w szkole, lecz sam poziom edukacji musi ulec osłabieniu: „Kształcenie oferowane klasie niższej musi być najgorszej jakości. Musi powstać bariera ignorancji, izolująca gorszą klasę od najwyższej, pozostająca niezrozumiała dla niższej klasy. Z takim początkowym upośledzeniem, nawet mądre osoby mają niewielką, jeśli w ogóle, nadzieję na wyrwanie się z przydzielonego im miejsca w życiu”.
 • Trzymanie młodych ludzi „[…] z dala od prawdziwej matematyki, ekonomii, prawa
  i prawdziwej historii”.
 • Redukcja znaczenia i zniszczenie klasy średniej, która stanowi największe zagrożenie dla klasy najwyższej.
 • Fałszowanie wyników badań naukowych, zwłaszcza leków i środków „niszczących” raka, popularyzowanie szczepionek.
 • Ignorowanie opinii publicznej.
 • Analizowanie zapisów rozmów telefonicznych, wiadomości elektronicznych, kontaktów w serwisach społecznościowych, czyli szeroko pojęta kontrola i zaatakowanie prywatności.
 • Udostępnianie obywatelom możliwości zaciągnięcia szybkiej pożyczki lub kredytu przy zachowaniu niskiej płacy (konieczność utrzymywania niskich zarobków).
 • Doprowadzenie do upadku waluty.
 • Uproszczenie komputerowych oprogramowań tak, aby każdy miał dostęp do komputera, by system mógł przejąć władzę i kontrolę nad wszystkimi.

A wszystko to po to, aby zniewolić, ogłupić i w końcu zniszczyć niewygodne jednostki.

Niestety, ale musimy mieć świadomość, że III wojna światowa już trwa i to od dawna, więc od nas samych teraz zależy, czy damy się podejść chorym założeniom chorego systemu, damy się zniszczyć?

Czy też racjonalnie podejdziemy do tematu, nie damy się zmanipulować i każdy w swym zakresie oraz możliwościach przeciwstawi się założeniom „cichej wojny z użyciem cichej broni”…

 

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.

Opublikowano za: https://www.odkrywamyzakryte.com/iii-wojna-swiatowa/

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Kiedyś napisałem że wszystko co niepożądane może się zakończyć w przeciągu 15 minut, być może przesadziłem, być może to kilkadziesiąt godzin, ale jest to absolutnie WYKONALNE!!

  Zapytacie się jak?

  Otóż wyobraźcie sobie teraz tą sławetną piramidę, gdzie niewielka ilość ludzi na szczycie, piramidione, może decydować o losie wszystkich pozostałych, poniżej.

  Ale czy aby na pewno tak jest jak nam się stara wmówić?

  Zastanówcie się, przecież Ci ludzie NIC NIE MOGĄ!!

  Mają być szczepienia, czy oni zejdą na dól i będą dawać wszystkim szczepionki?
  Czy to Ci ludzie zajmowali się projektowaniem masztów G5 i ich stawianiem.
  Czy aby napewno to Ci ludzie będą odpowiedzialni za jak to nazywa się teraz depopulację?

  Takich pytań można mnożyć bez końca!

  Trzeba Wam wiedzieć że jeśli jest kwestia jakieś osoby na stanowisku i chce się aby podjęła taką a nie inną decyzję można ją przekupić, ale i zaszantażować… nie weźmiesz forsy, dostaniesz ołów (jak uczy Watykan):-)

  Niestety działa to tylko w takim przypadku, no bo nie można zastosować takiego szantażu wobec milionów pielęgniarek na całym świecie:-)
  Nie można zastosować takiego szantażu wobec monterów i inżynierów G5 bo ich też jest bardzo wielu!:-)

  Na takich ludzi może zadziałać coś innego, strach przed biedą, przed brakiem pracy, przed miercią, przed głodem, przed potępieniem itd itd.

  Jednakże tak czy owak LUDZIE NA SZCZYCIE NIC NIE MOGĄ I NIC NIE ROBIĄ
  Zrozumcie ONI NAWET NIE SĄ WINNI ŚMIERCI, PONIEWAŻ ONI ZLECAJĄ TE PRACE!!!!

  TO MY SAMI WYKONUJEMY WYROK NA SOBIE!!!!!

  Jeśli ludzie uświadomią to sobie, zmiana w przeciągu godzin jest absolutnie wykonalna.

  Pragnę wspomnieć również o pewnej metodzie działań wojskowych zwanych DYWERSJA. My to znamy.
  Trzeba Wam wiedzieć że takich DYWERSANTÓW jest MNÓSTWO na świecie, są nieznani, bezimienni, jak to dywersanci, ale działają!

  Myślicie że ten COVID niewypał to tak sam z siebie nie wypalił?
  To dowód na to że wśród ludzi pracujących nad tematem byli dywersanci, zorientowali się co jest grane i….”spieli przewody nie tak jak powinny być spięte”:-)))

 2. krnabrny1 says:

  A teraz aby nie bawić się w pierdoły trochę faktów.

  Według mojej opinii szczepień przymusowych nie będzie, sytuacja jaka się pojawiła absolutnie nie sprzyja temu. Oni już chyba też nie są tym zainteresowani KillBill zniknął, a oni przyjeli narrację wojenki domowej. Widać to po działaniach w USA i Izraelu który nagle odnowił marzenia o zajęciu Palestyny.

  Jeśli chodzi o G5, tutaj sprawa jest otwarta, ale to też jakby im nie idzie. Jedyne co mogą zrobić to usmażyć ludzi, czyli dać taki zakres mocy który po prostu nas zagotuje, ale to już będzie koniec zabawy.
  W tej chwili obecne promieniowanie wpływa na ludzi w kwestii mentalnej.
  Pojawiają się niezborne myśli, wtrącenia, zachwiania koncentracji itp itp.

  Ale na to to jest wspaniała metoda, drucik mosiężny o grubości powiedzmy 2 mm.
  Wykonać 2-3 pętle i złączyć końcówki druta. Dopasować średnicę do głowy i nosić, można ukryć w czapce. Zapewniam że ma działanie niezwykle korzystne i kojące.

  Sam sprawdziłem na przestrzeni kilku lat , polecam szczególnie teraz kiedy te działania się nasiliły, chociaż nie pierwszy raz, tu w kraju jakieś 1,5-2 lata temu bardzo ostro na nas działano, później to spadło tak że nie trzeba było używać nawet tej pętelki indukcyjnej, ale teraz mamy znów nasilenie tego promieniowania.

 3. krnabrny1 says:

  Wiem że dla niektórych takie rady brzmią abstrakcyjnie, ale zapewniam Was że jest to absolutnie WYCZUWALNE przez każdego człowieka, ludzie na to NIE REAGUJĄ ponieważ “szum” towarzyszy wielu OD DZIECKA, oni nie wiedzą że to NIE JEST NORMALNE…i zrzucają winę na siebie.

  Taka pętelka jednak pozwala po zdjęciu zaobserwować u siebie JAK TO DZIAŁA NA CZŁOWIEKA!!!

  Zatem optymistycznie kończąc, teraz już gówno mogą, co najwyżej nas zabić, ale to z kolei nie ma sensu:-)))

 4. krnabrny1 says:

  A tutaj z kolei ciekawy wpis pewnego człowieka o pseudonimie Lev na pewnym blogu.

  Od razu mały słowniczek: DF = Dark Forces
  LF = LIGHT FORCES

  „Po tym, jak plan plandemiczny nie przyniósł pożądanego efektu, Ciemne Siły zwiększyły wysiłki, aby zwiększyć szaleństwo Czasu Końcowego…”
  W linku „COVID-19 – zamieszki” Ciemne Siły aktywnie wykorzystują dwa ważne ogniwa – sieci społecznościowe oraz cyfryzacja w ich agendzie NWO.
  Ciemne Siły manipulują nie jednym krajem, ale całym światem, całą naszą cywilizacją neuronową. W przypadku DF ludzie nie są atomami, ale neuronami, z ich jądrami, dendrytami i aksonami, połączonymi nowoczesną technologią w sieciach neuronowych. Korzystając z systemów wielopoziomowych, DF połączyły naturalne sieci neuronowe ze sztucznymi, tworząc hiper sieci, które transmitują sygnały sterujące.
  DF zamieniły naszą cywilizację w manekina. Atmosfera kultury, która kiedyś była wspólna dla ludzkości i poszczególnych krajów, została z niej skutecznie odsączona. Atmosfera kultury, którą kiedyś oddychali ludzie i ich społeczności – naukowa, artystyczna, literacka, religijna i tak dalej. Atmosfera kultury, przez którą przekazywane były myśli, idee, pojęcia prawdy i piękna. Nie tak dawno temu ludzie nie byli neuronami, nie byli atomami – byli ludźmi. Ale dzisiaj kultura jest wypompowywana przez DF, przetwarzana, pakowana i zarabiana z wysoką wydajnością. Nowa rzeczywistość, w której ludzkie neurony są połączone z komputerami w jednej sieci, jest wbudowana w globalne hiper struktury, które muszą transmitować sygnały tak szybko, jak to możliwe, z prędkością światła, bez marnowania czasu i energii na opór gęsta przestrzeń kulturowa.
  Wszystkie prawdziwe informacje o „gospodarce behawioralnej” DF starannie ukrywają się przy pomocy największych kontrolowanych przez nich firm cyfrowych, które ten model przynosi dziesiątki miliardów dolarów rocznie. Nieprzypadkowo kapitalizacja niektórych z nich jest porównywalna z całymi sektorami gospodarki, takimi jak energia.
  Siły Ciemności opracowują produkty behawioralne wykorzystujące sztuczną inteligencję na podstawie danych osobowych i dodatkowych w „fabrykach przetwarzania danych” zlokalizowanych w „chmurach”. Z wyglądu firma jest skromną wyszukiwarką, która generuje kilka wyników na podstawie zapytania użytkownika. I pamięta o tym wszystko: oczywiście w celu poprawy jakości usług, systemu wyszukiwania. Jednak podczas gdy w części „apteka” aptekarz leniwie przeszukuje półki w poszukiwaniu potrzebnego „leku” dla klienta, w części podziemnej DF już w pełni wykorzystują całe zaplecze tego klienta – aby znaleźć niektóre z jego słabość, obudź swoje wewnętrzne demony i wciągnij go w coś – wszystko – aby nigdy więcej nie opuścił tej „apteki”.
  Dlatego najcenniejszym zasobem dla platform cyfrowych DF jest „profil behawioralny” otrzymany od użytkowników wyszukiwarek lub sieci społecznościowych. Co mówi wyszukiwarka na temat przepisu na pizzę, przechowuje wszystkie zapytania konkretnej osoby, dane o sposobie złożenia zapytania, jeśli je poprawiono, jak dobrze i szybko formułuje zapytanie, jak długo był na stronie, która poszła z przodu, gdzie fizycznie się znajduje, jakie strony lubi odwiedzać, o której porze dnia, jak długo i tak dalej? Ciemne Siły wiedzą, ile można dowiedzieć się o ludziach nie z samych danych, ale z metadanych, czyli informacji pośrednich, nawet z historii wędrowania po Internecie.

  Profil behawioralny” dla Dark Forces to także zdjęcie użytkownika: jego kolor, typ obrazu, kompozycja, dane odczytane z twarzy, dane demograficzne, ekspresja, emocje i tak dalej. Następnie skarbonka DF jest wypełniona metadanymi odczytanymi z selfie, aż do stylu i faktury. Analizuje ton, jasność, nasycenie zdjęć i inne funkcje, które automatycznie tworzą psychologiczny portret amatorskiego fotografa. Aktywność ludzi w sieciach społecznościowych pozwala DF z powodzeniem stworzyć pięcioczynnikowy model ich osobowości, na podstawie którego Jne może wiele ustalić o osobie, od orientacji seksualnej przez skłonność do nerwicy, od ekstrawersji po sugestywność. Na podstawie tych modeli DF mogą określić „zadowolenie z życia” lub zaoferować usługę „
  Ciemne Siły zgromadziły ogromne doświadczenie w zarażaniu emocjonalnym i inżynierii społecznej. DF aktywnie korzystają z systemu kodowania akcji twarzy. Czytając mikro ruchy mięśni twarzy, a także głowy, oczu, języka itd., FACS rozpoznaje sześć podstawowych emocji (gniew, strach, smutek, radość, wstręt i zaskoczenie) oraz inne emocjonalne odcienie w szerokim zasięg. Model FACS stał się dla rozpoznawania emocji tym, czym jest pięcioczynnikowy model OCEAN do budowy modelu osobowości ludzkiej.
  Jak działa silnik predykcyjny? DF zbudowali go na platformie sztucznej inteligencji, która zapewnia najdokładniejszy produkt behawioralny na wyjściu. Codziennie do wejść systemu wysyłane są tryliony punktów danych. Są to nie tylko dane o lokalizacji, szczegółach sieci Wi-Fi i podłączonych do niej urządzeniach, ale także dane z wideo, audio, analiza przyjaźni i kontaktów, podobieństwa i różnice z przyjaciółmi i tak dalej. Te punkty danych szkolą tysiące modeli uczestniczących w tworzeniu prognoz w czasie rzeczywistym i generują miliony prognoz na sekundę.
  Jedną z wielu usług oferowanych przez silnik jest przewidywanie lojalności. W tym przypadku DF analizują „profil behawioralny” danej osoby, aby wyciągnąć wniosek o tym, czy może ona być zagrożona w przyszłości – blisko czy daleko. DF nie zwlekają, zaczynają oblegać tę osobę wiadomościami, aby zapewnić jej lojalność w przyszłości. W ten sposób produkt łączy przewidywanie z interwencją w ludzkie zachowanie i jego modyfikację oraz zapewnia DFs gwarantowany wynik, zmieniając przyszłość.
  Aby rozwiązać jak najszerszy zakres zadań, DF potrzebują absolutnie wszystkich danych, które można uzyskać – nie tylko informacji o zachowaniu osoby w Internecie, ale także danych o niej po opuszczeniu Internetu. Dlatego biometria, GEODATA, dane z czujników medycznych i aplikacji zdrowotnych, rozpoznawanie twarzy, emocje i motywacje mają ogromne znaczenie dla DF. Konieczne jest uzyskanie dostępu do skóry, krwi i mózgu danej osoby. W tym celu DF wykorzystują „płynne mikroczipy” składające się z „kropek kwantowych” jako wstrzyknięcie koloidalnego roztworu nanoczujnikami do krwi, po czym są one wprowadzane do narządów. W ten sposób DF mogą skanować parametry aktywności ludzkiego ciała.

  Dostęp do globalnej sieci, która zapewnia sieć 5G w Internecie przedmiotów, pomaga Dark Forces stworzyć „blockchain ludzkich ciał” i zarządzać zachowaniem 24/7. Ilość danych o osobie wzrasta o rzędy wielkości, co pozwala DF radykalnie zwiększyć dokładność prognoz – oraz zdolność do „pchania”, „stada” i „warunkowania”. DF planują uruchomienie w 2021 r. „Neuralink” – interfejsu między człowiekiem a komputerem, który zostanie wszczepiony przez otwory wywiercone w czaszce bezpośrednio do mózgu. To dodatkowo zwiększy ilość danych o zachowaniu, które mogą nie tylko przepływać bezpośrednio z mózgu do „chmury”, ale także, odwrotnie, z „chmury” bezpośrednio do mózgu, realizując Ciemne Siły ”
  Od manipulowania zachowaniem jednostek, Mroczne Siły od początku 2010 roku przeszły do ​​inżynierii społecznej, dzieląc ludzi na grupy i rozwijając w nich zachowanie roju. Pozwala to DF, jeśli zachowanie jednego z członków grupy nie odpowiada prognozom, kierować innymi członkami grupy, aby poprawili zachowanie zagubionej owcy.
  Zarządzanie ludźmi i tworzenie roju jest znacznie bardziej złożonym produktem niż tylko przewidywanie. Internet przedmiotów radykalnie zwiększa ilość danych gromadzonych w celu zarządzania zachowaniem mas. IoT jest pełen setek miliardów czujników, mikroczipów, które rejestrują i przesyłają audio, wideo i inne informacje. Mogą być już osadzone wszędzie, na przykład w ścianach, w sprzęcie AGD, szyte jako specjalne nici w odzieży. Ale czujniki to nie tylko „oczy i uszy” – służą również jako siłowniki uruchamiające maszynę w akcji.
  Mikroczipy utworzone przez DF, które skanują ludzkie emocje, pozwalają robotowi lub sztucznej inteligencji doświadczyć 64 bilionów możliwych stanów emocjonalnych. Nawet dzisiaj takie układy mierzą „impuls emocjonalny” danej osoby w czasie rzeczywistym i przesyłają ją do „chmury” w celu opracowania „produktu do zarządzania” z „gwarancją wyników”.
  Aby zebrać jak najwięcej danych, DF potrzebują coraz bardziej wyrafinowanych sieci, które są oparte na zasadach uczenia maszynowego i tworzą skuteczne produkty do zarządzania. Ale naprawdę udany produkt do zarządzania wymaga jeszcze większej ilości przepływów danych, wież IoT i 5G. Błędne koło, które prowadzi do nowej organizacji społeczeństwa – NWO.

  Nowy porządek świata opiera się na zasadach roju. Zestawy danych pozwalają Ciemnym Siłom na wykorzystanie najbardziej wyrafinowanych metod inżynierii społecznej, tworząc nie tylko jednostki, ale także społeczności roju, w których zachowanie mas ludzi jest prawie całkowicie kontrolowane, zarówno online, jak i offline.
  W lutym 2020 r. Statystyki odnotowały już równość czasu, jaki ludzie spędzają w Internecie i aplikacjach, z czasem spędzonym offline. Zeszłego lata ludzie spędzali o połowę mniej czasu w Internecie, ale COVID-19 i kwarantanna służyły jako katalizator nowych zachowań. To epoka, w której ludzie spędzają większość swojego życia online, w tym najważniejszą część swojej pracy. Człowiek przestaje być kryterium prawdy i fałszu, przestaje być podmiotem.
  Najgorsze dla Ciemnych Sił jest to, że ludzie w masie zdają sobie sprawę, że są obserwowani i kontrolowani – ponieważ nawet zachowanie żółwi Galapagos zmienia się, gdy widzą, że są obserwowani.
  Decyzja DF przy tworzeniu globalnego systemu politycznego kontrolowanego „końca historii”: zapewnienie zachowania tajemnic inżynierii społecznej i politycznej, zarządzanie ludźmi od urodzenia do śmierci („żaden człowiek – żaden problem”), utrzymanie populacja optymalna do pracy z matrycą 3D, aby zapewnić stabilność polityczną i społeczną (chociaż stabilność ekonomiczna jest pożądana, ale nie priorytetem).
  Ważnym zadaniem dla Mrocznych Sił jest ciągłe sprawdzanie ludzi pod kątem zamieszek. System DF identyfikuje dysydentów – pojawiło się już wyrażenie „dysydent COVID” – poprzez analizę całej dostępnej zawartości, ale z pewnością najlepiej jest dostać się do ich mózgów. Przejmując kontrolę nad mózgami całej ludzkości, cała Matryca 3D, zgodnie z DF, może stać się znacznie bardziej stabilna.
  „Wojna koronawirusowa” ma na celu przecięcie wszystkich węzłów gordyjskich, których nie można rozwikłać w czasie pokoju. Dark Forces zainicjowało nowy projekt – instrumentalizm, który wykorzystuje cyfryzację do osiągnięcia całkowicie nowego modelu podziału społecznego i dominacji społecznej. Poprzez instrumentalizm wyłaniają się cechy totalitaryzmu, mechanizm rozwijania „jednomyślności społecznej”, tak niezbędnej dzisiaj dla DF, aby narzucić swój program Nowego Porządku Świata.

  Od samego początku zamieszki, takie jak COVID-19, są starannie zaplanowanymi operacjami sił ciemnych. CV-19 pomógł zgromadzić paliwo DF potrzebne do niezadowolenia społecznego z powodu zamknięcia przedsiębiorstw, masowych zwolnień, izolacji ludzi pod pretekstem pandemii. Jako najsilniejszy katalizator rozpaczy i beznadziejności CV-19 kontynuuje swoją destrukcyjną pracę. Jest przeznaczony do tego celu.
  COVID-19 nie jest zwykłym wirusem. To nano-bio-robot stworzony przez Chimera z wbudowanymi programami, które wyjaśniają szybkość i skalę epidemii, jej wysoką selektywność i śmiertelność. CV-19 samodzielnie analizuje skład krwi osoby, częstotliwość wypromieniowywaną przez organizm ludzki i na jej podstawie uruchamia programy w niej osadzone. Które?
  Program do analizy obecności chorób przewlekłych u osoby, jej wieku, rasy i haplogrupy;
  Program do skanowania cech biologicznych niskiej częstotliwości osoby wpływającej na jej poziom świadomości moralnej (energetycznej);
  Program do łączenia wirusa z receptorami komórkowymi i sposobu reprodukcji;
  Program do niszczenia wybranych, najbardziej wrażliwych narządów – komórek krwi, naczyń krwionośnych, płuc, nerek, wątroby i tak dalej.
  Chimera stworzyła CV-19 jako najdoskonalszy koronawirus znany współczesnej nauce pod względem liczby genów – 230. To tłumaczy obecność kilku różnych programów w jej genetyki i niszczący wpływ na organizmy ludzkie.
  Obecność receptorów w komórkach krwi, naczyniach krwionośnych, płucach i innych tkankach ciała umożliwia CV-19 przyczepienie się do dowolnej komórki narządów wewnętrznych. Program łączenia CV-19 z receptorami ludzkich komórek dekoduje częstotliwości substancji rozpoznawane przez receptory (cząsteczki białek, peptydów, niektórych hormonów i innych substancji), w ten sposób zwodząc komórkę i wstawiając do niej cząsteczki RNA. Sam CV-19 nie ma mechanizmu reprodukcji, ale komórka ludzka, biorąc własne cząsteczki RNA, zaczyna wykonywać ich replikację – kopiowanie i reprodukcję, co pozwala wirusowi na reprodukcję.
  Programy CV-19 śledzą zmiany poza sezonem i blokują aktywność wirusa w ciepłym sezonie, wywołując jego hibernację. Ale aktywność wirusa zaczyna atakować w temperaturach ujemnych i niskich dodatnich temperaturach. Mając to na uwadze, Dark Forces zaprogramował CV-19 do ponownego uruchomienia pod koniec listopada 2020 roku.
  Podobnie jak w pierwszej fali, celami CV-19 Chimery będą przede wszystkim ludzie w każdym wieku, którzy cierpią na przewlekłe ciężkie choroby, a także wszyscy ci, którzy mają cechy biologiczne niskiej częstotliwości oraz negatywne emocje, działania i nawyki. Poza grupą ryzyka znajdują się dzieci oraz wszyscy ludzie o wysokiej częstotliwości i duchowi moralnie. CV-19 jest nieskuteczny wobec drgań dodatnich o wysokiej częstotliwości. Zniszczenie tej nanobrońcy Chimery pomoże nowej sieci energetycznej 5D i rosnącej mocy promieniowania kosmicznego, które jest kontrolowane i przekierowywane na Ziemię przez Siły Światła.
  Ale ludzie mogą i powinni pomagać sobie, stawiając opór agresji i strachowi. Odporność zależy bezpośrednio od psychiki. W stanie strachu, paniki, tęsknoty, rozpaczy układ odpornościowy zeruje się. Rodzaj psychogennej AIDS. Politycy świadomie i nieświadomie stają się psychobiologicznymi terrorystami. Wywołując panikę, powodują utratę masy odporności, co powoduje wzrost chorób zakaźnych, nienawiści, przestępczości i masowych zamieszek w Los Angeles, Bakersfield, Sacramento, San Jose, Oakland, San Francisco, Denver, Atlancie, Chicago, Des Moines , Indianapolis, Fort Wayne, Louisville, Nowy Orlean, Nowy Jork, Boston, Detroit, Las Vegas, Charlotte, Columbus, Cincinnati, Dallas, Houston, Portland, Richmond, Phoenix i Waszyngton. Iskrą mogło być wszystko.

  Wszystko to działa tylko dla Dark Forces i Chimera. Ich CV-19 jest napędzany tylko nienawiścią i wrogością. Jest bezradny wobec miłości i serdeczności.

 5. krnabrny1 says:

  Teraz od siebie jednak muszę dokonać uzupełnienia tego co zostało napisane ponieważ jest to tylko część prawdy.
  Nie ma tutaj istotnego punktu, odpowiedzi dotyczącej celowości tych wszystkich działań. Oczywistym jest że stwierdzenia typu depopulacja, władza, kontrola, pieniądze nie są tutaj wystarczającym uzasadnieniem dziejących się zdarzeń.

  I tutaj dopiero zaczyna być ciekawie.
  Otóż tam nie siedzą idioci, oni lepiej niż my zdają sobie sprawę że rozbłyski słoneczne są cykliczne i nieuniknione, wiedzą lepiej niż my że takie zdarzenie niebawem nastąpi. Po co zatem kłopoczą się, poświęcają swój czas na to aby stworzyć taki system skoro zdają sobie sprawę iż zostanie on przynajmniej w dużej części zniszczony? Absurd.

  Wyjaśniam.
  Oni wiedzą o możliwościach ludzi dużo więcej niż sami ludzie i stąd całe zamieszanie.
  Otóż my ludzie jesteśmy PROJEKTORAMI RZECZYWISTOŚCI!!!
  Na czym to konkretnie polega?
  Świat w swej większej części nie jest tak gęsty aby można było utworzyć coś znanego nam jako MATERIA. W większości przypadków taki materialny świat po prostu rozpada się. My ludzie natomiast mamy umiejętność MATERIALIZACJI RZECZYWISTOŚCI!!

  Aby dobrze to zrozumieć muszę dać przykład jakiegoś fizycznego działania.
  Wyobraźmy sobie badacza, pierwszego człowieka który skonstruował mikroskop i ZOBACZYŁ NIEDOSTRZEGALNE. Ten człowiek był przekonany oczywiście że sięgnął głębiej w strukturę materii i odebrał obraz w mikroskopie jako rzecz ZASTANĄ. Całkiem powszechne myślenie, każdy by sobie tak pomyślał.

  W rzeczywistości jednak on STWORZYŁ TEN OBRAZ, PONIEWAŻ LUDZIE MAJĄ MOC MANIFESTACJI W MATERII.

  Oznacza to że każdy kolejny człowiek, zobaczy TO SAMO PATRZĄC PRZEZ MIKROSKOP!!!

  Oczywistym jest zatem że cały świat otaczający nas właśnie w ten sposób powstał!
  Powstał ponieważ KTOŚ GO WCZEŚNIEJ WIDZIAŁ!!…A ZATEM PROJEKTOWAŁ OBRAZ KTÓRY ZOSTAŁ ZAPAMIĘTANY!!!

  Idąc dalej, oczywistym jest że KAŻDY POJEDYŃCZY CZŁOWIEK MA MOŻLIWOŚĆ ZMIANY TEJ MANIFESTACJI!!!
  Tutaj jednak wchodzimy w kwestie energii, do wszystkiego potrzebna jest energia, szczególnie do ZMAINY MANIFESTACII. Wynika to z faktu że WIĘKSZA CZĘŚĆ PROJEKTORÓW (LUDZI) PRZYJĘŁA DANY STAN (OBRAZ) ZA FAKT I NADAL GO PROJEKTUJĄ MYŚLĄC ŻE JEST NIEZMIENNY!!!!
  Tak jak myślał nasz pierwszy obserwator używający mikroskopu.

  Po tym nudnym, ale dużo wyjaśniającym wstępie łatwiej będzie Wam zrozumieć O CO IDZIE GRA.
  Wiecie co znaczy mieć możliwość KONTROLOWANIA TAKICH PROJEKTORÓW W UKŁADZIE ZBIOROWYM (ROJU)??? TO ZNACZY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ TWORZENIA RZECZYWISTOŚCI!!!

  I o to im właśnie chodzi, oni używać nas w zasadzie chcą jak narzędzi, aby ich rzeczywistość mogła się MANIFESTOWAĆ. Aby jednak mogła się MANIFESTOWAĆ wszystkie projektory MUSZĄ BYĆ KONTROLOWANE I STEROWANE ORAZ ZSYNCHRONIZOWANE, aby rzeczwistość BYŁA SPÓJNA.

  Kiedy osiągną cel i podłączą wystarczającą ilość PROJEKTORÓW do swojej sieci będą mogli zrobić “WSZYSTKO”.

  Czyli na przykład, zafundują tym ludziom sztuczne niebo, sztuczne piekło, sztuczne wrażenia i odczucia. Wydaje się to Wam fantastyczne, ale są książki i filmy które to jasno już pokazały. Na przykład SOLARIS Stanisława Lema. Tam podobną funkcję pełniła planeta. Z przykładów filmowych to amerykański film “A.I.” (Sztuczna inteligencja) polecam dla tych którzy nie potrafią sobie tego wyobrazić.

  W każdym bądź razie, to jest ich główny cel. Logicznym wnioskiem z tego wszystkiego jest oczywiście wniosek że Oni nie potrafią tego zrobić samodzielnie, na dodatek nasuwa się wniosek że niewiele jest takich istot jak ludzie potrafiących to robić..

  Teraz żyjemy w tak zwanym okresie rozejścia się światów. Wygląda zatem na to że część ludzi ulegnie i przejdzie do sztucznej rzeczywistości, będą się tam rodzić i umierać, inna część z kolei zdecyduje się na wyjście z iluzji PROJEKCJI RZECYWISTOŚCI. Oczywiście nie liczcie na to że ten świat który nas obecnie otacza jest “REALNY”, to nasza projekcja połączona z innymi ale wielokrotnie już w historii modyfikowana, hybrydowana itd itp.

  Ostatnią modyfikacją ludzi pod względem kontroli było “ZAINSTALOWANIE NAM MÓZGU” Tutaj nie będę wyjaśniał i rozpisywał się, podam tylko źródło, kto czytał będzie wiedział co się stało Don Juan Carlos Castaneda.

  Tyle na dzisiaj bo już paluszki mnie bolą:-)

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Polecam w tym temacie ostatni magazyn Nexus z maja i dwa artykuły: MECHANIKA RZECZYWISTOŚCI- która to niźle wyjaśnia; oraz ZGROMADZENIE, gdzie jest m.in. cytat z drugiej książki Roberta Monroe o skupisku wokół Ziemi jak w tytule…

 6. krnabrny1 says:

  Na zakończenie od siebie dodam tylko jedno, o tych MOŻLIWOŚCIACH LUDZI mówią wszelkie sarożytne księgi, czy to gnostyków, czy to biblia, czy zwoje z morza martwego…tyle że tam te informacje zostały podane metaforycznie oraz zatuszowane podczas tłumaczeń. W każdym razie pojmiecie teraz dlaczego na przykład Jezus powiedział “Gdybyś tylko zechciał , mógł byś tą górę przenieść stąd, w tamto miejsce.”

 7. krnabrny1 says:

  Co do naszego obecnego świata, przykładają tą miarkę którą opisałem zrozumiecie jak on wogóle funkcjonuje. Zbliżamy się właśnie do przełomu, a ten przełom nie będzie niczym innym jak UŚWIADOMIENIEM SOBIE KIM JESTEŚMY I JAKĄ PEŁNIMY FUNKCJĘ!

  Każdy już zrozumiał zapewne że NASZ ŚWIAT JEST RELATYWNY, a zatem i PRAWDA jest relatywna, zależy bowiem ona od tego Co PROJEKTUJEMY.
  Zrozumiecie że wojsko, policja to służby strzegące OBECNEJ MANIFESTACJI.
  Zaskoczy was czemu służy zatem MEDYCYNA?;-)
  Zrozumiecie dlaczego Pan Kissinger powiedział
  “Prawda nie istnieje, istnieje tylko opinia większości” ….ROZUMIECIE?????

  My projektory rzeczywistości materialnej mamy ABSOLUTNĄ MOC KREACJI I MANIFESTACJI W ZAKRESIE TEJ RZECZYWISTOŚCI….
  chcemy wojny? BĘDZIE WOJNA
  chcemy pokoju? BĘDZIE POKÓJ!

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Siłę skuteczności myśli skupionej i powtarzanej, piszący te słowa doświadczał wielokrotnie, w tym w jednym eksperymencie na ok. 2200 przypadkach w ciągu 5 lat ze 100% skutecznością …

 8. krnabrny1 says:

  na koniec, wracając do kwestii pierwszej… KONSEKWENCJĘ
  Jeśli uznamy że COVID to niebezpieczny wirus, straszny nano-robot … TO TAK BĘDZIE!

  Jeśli uznamy że COVID to zwykła, niegroźna grypa…TO TAK BĘDZIE!!

  Wszystko zależy z jaką mocą pójdzie projekcja, a to zależy od zdolności jednostek i ich liczebności…zrozumiecie zatem czemu tak bardzo zależało im na PROPAGANDZIE STRACHU/

 9. krnabrny1 says:

  Co do powyższego tematu zamieszczam mocno prowokacyjny tekst skierowany w strone Amerykanów. Jest świetnie napisany, nic tylko łapać za karabin.
  Zamieszczam go ponieważ jest to praktycznie kopia propagandowych haseł jakie słyszeliśmy na tych ziemiach od stuleci…ale dla Amerykanów to nowość…co zrobią???

  https://www.fort-russ.com/2020/06/june-2nd-a-good-day-for-a-history-lesson-about-the-future/

  TŁUMACZENIE WŁASNE:

  Ze względu na trudności techniczne spowodowane cyberatakiem nie mogliśmy opublikować tego artykułu 2 czerwca, tak jak pierwotnie zamierzano.

  Rada redakcyjna FRN

  Ku pamięci ataku z 2 czerwca 2014 r. Na Ługańsk, w którym zginęło 8 pokojowych cywilów, w tym Inna Kukuruza.

  ============================== ==================== ========== ========================

  Kiedy drony Raptor krążą dziś po niebie w Waszyngtonie, wojsko USA krąży po ulicach całego kraju, gotowe bronić cholernego rządu USA oraz jego właścicieli i władców przed obywatelami USA, więc jest dobry dzień, aby spojrzeć w przeszłość , aby zobaczyć, co nas czeka. Ponieważ przeszłość to prolog…

  Sześć lat temu dziś, 2 czerwca 2014 r., Wspierani przez USA ukraińscy naziści dokonali ataku rakietowego na budynek administracyjny w Ługańsku, obszarze dawnej wschodniej Ukrainy, który powstał i odmówił uznania lub poddania się neonazistowskiemu marionetkowemu reżimowi nielegalnie zainstalowane w morderczym zamachu stanu przez reżim Obamy / Biden i Departament Stanu Clinton. W akcie skrajnego terroryzmu, który dokładnie pasuje do definicji zbrodni wojennej, ukraiński SU-25 zaatakował grupę cywilów zgromadzonych pokojowo na ulicy naprzeciwko. Pięć kobiet i trzech mężczyzn zostało zamordowanych, a 20 ciężko rannych w wyniku ataku. Wszyscy byli cywilami, nikt nie był zaangażowany w obronne akcje wojskowe. Nieprowokowane masowe morderstwa dokonywane przez wojsko przeciwko pokojowym nieuzbrojonym cywilom. na zamówienia z USA. Co robi tu rząd USA od ponad pół dekady, przygotowują się teraz do tego, w Stanach Zjednoczonych. To, co nam zrobili, wkrótce ci zrobią. Przyjdź i zobacz…

  Po masakrze w Odessie, 2 maja 2014 r., Dokładnie na miesiąc przed atakiem na Ługańsk, poważnie zastanawiałem się nad przyjazdem do Donbasu, aby walczyć z nazistowskimi mordercami i pomóc w obronie niewinnych cywilów, którzy zostali tam zamordowani każdego dnia. Ale 2 czerwca, kiedy zobaczyłem zdjęcie i wideo Inny Kukuruza, wszystkie pytania i inne uwagi zniknęły z moich myśli. Wiedziałem, że przyjdę i wiedziałem, że będę walczył, albo umrę próbując.
  I tak zrobiłem.

  Sześć lat później wojna ciągnie się, nadal wspierana przez cholerny rząd Stanów Zjednoczonych pod rządami Trumpa, po prostu kolejny faszystowski bełkot, jeszcze większy kawałek gówna niż Obama i w każdym razie tak samo zbrodniarz wojenny. Ale ta sama wojna wojskowa przeciwko pokojowym obywatelom ukraińskim, którą wybuchł Obama, a Trump kontynuował, a nawet eskalował, jest teraz skierowana do domu, przeciwko obywatelom samych Stanów Zjednoczonych. A obywatele USA, którzy przez 6 długich lat siedzieli beznamiętni i niefrasobliwi, podczas gdy wspierany przez USA reżim marionetkowy zamordował prawie 15 000 obywateli, których jedyną zbrodnią była obrona własnej ziemi, domów i rodzin, teraz sami będą mogli spróbować faszystowskiego buta, czuć pięść stali, z której aksamitna rękawica została teraz trwale zdjęta. I nie możesz powiedzieć, że cię nie ostrzegaliśmy,

  Oto więc lekcja – to, co uczyniłeś innym, czy to poprzez aktywne wspieranie nazistowskiej szumowiny reżimów Obamy i Trumpa, czy też poprzez pasywne i tchórzliwe przyzwolenie na ich zbrodnie, zostanie ci teraz zrobione. Podobnie jak naród ukraiński, teraz będziecie mieli do wyboru albo całkowitą niewolę i posłuszeństwo, albo wojnę przeciwko tobie prowadzoną przez państwo amerykańskie i wojsko. Wybór jest surowy i absolutny, nie ma innych opcji. Możesz uciec lub ukryć się, ale tylko na krótką chwilę, a dzień nadchodzi, wcześniej niż myślisz, kiedy będziesz musiał zdecydować, czy go spotkasz wraz z nazistami XXI wieku na twoim stopy lub na kolanach.

  Stajesz w obliczu tej samej wojny i tego samego wroga, co rdzenni Amerykanie (zarówno na północy, jak i na południu) w obliczu europejskich najeźdźców, tej samej wojny i wrogów, z jakimi zmagali się narody radzieckie w czerwcu 1941 r., Tej samej wojny i wrogów, z którymi boryka się lud Donbasu Republiki Ludowe – wojna zniewolenia i eksterminacji, ludobójstwo, wojna o unicestwienie, w której strona, która nie zwycięży, zostanie całkowicie pokonana i zniszczona. Twój wybór to dosłownie zwycięstwo lub śmierć. Jeśli walczysz, możesz zostać zabity, ale jeśli nie walczysz, z pewnością zostaniesz eksterminowany lub żałujesz, że tak nie było.

  Spokój cię nie uratuje. Bycie niewinnym nie uratuje cię, całe twoje pragnienie pokłony nie uratuje cię. Albo będziesz teraz walczył, albo będziesz żył jako niewolnik, dopóki twoi panowie nie uznają, że jesteś bardziej przydatny jako pokarm dla innych, bardziej przydatnych niewolników. Zostaniecie zmieleni i nakarmieni niewolnikami, którzy będą was wyrzucać podczas pracy, na podłogę świata niegodnego życia lub życia, pozbawionego nadziei lub ludzkości, gdzie jedyną i wieczną przyszłością będzie ta, w której O ‘ brien przepowiedział Winstona Smitha w 1984 roku. „Tłoczenie buta na ludzkiej twarzy. Na zawsze.” Walcz teraz lub zmierz się ze swoją przyszłością…

  Większość obywateli USA nawet nie rozważy oporu, nawet o tym nie pomyśli, a tym bardziej nie będzie o tym mówić, a tym bardziej nic z tym nie robić. Wielu już żałuje sobie na brzuchach, nawet zanim naprawdę ciężkie czasy się zaczynają, chcąc polizać każdą rękę, która je karmi, i biegać, by uścisnąć łańcuchy. Będą karmione brudem, jeśli nie zostaną po prostu głodzone, będą pracować jak bestie obciążone i wykorzystywane jak zwierzęta gospodarskie, kontrolowane, zakażone i wstrzykiwane mikroczipami, wykorzystywane jako ludzkie świnki morskie i zbierane dla ich organów. Ich dzieci będą wykorzystywane przez swoich panów jako niewolnice seksualne, a wszyscy zostaną wymordowani jak owady, gdy przestaną być opłacalne lub użyteczne.
  I wszyscy, którzy dobrowolnie akceptują ten los, zasługują na to.

  Istnieje niewielki odsetek Amerykanów, którzy będą walczyć i walczyć, nawet z pozornie niemożliwymi przeciwnościami, nawet jeśli, podobnie jak w Alamo, szanse są naprawdę niemożliwe, są tacy, którzy woleliby umrzeć, walcząc, niż dobrowolnie poddając się niewolnictwu i tak dalej. to powoduje. A wraz z nimi leży nadzieja, jedyna nadzieja nie tylko dla ich przyszłości i przyszłości ich kraju, ale także samej ludzkości. Tych kilka milionów, ten niewielki procent populacji USA, zachowa prawo do nazywania się prawdziwymi Amerykanami, a co ważniejsze, do nazywania się ludźmi. I choć staną w obliczu najbardziej diabolicznego, bezwzględnego i represyjnego technologicznie reżimu, jaki człowiek, maszyna i pieniądze kiedykolwiek były w stanie wymyślić, Duch Ludzki jest potężną siłą i zdolną do zwycięstwa nawet przy najbardziej groźnych przeciwnościach.

  Weź lekcję ze Związku Radzieckiego, który rozbił światowe ambicje nazizmu zaledwie 75 lat temu. Weź lekcję z republik Donbasu, których Bohaterowie walczyli i walczyli, nawet jeśli prawie nie było nadziei na zwycięstwo ani nawet przetrwanie, i kontynuuj to do dziś. To, co zostało zrobione wcześniej, może być zrobione ponownie, choć zajmie to tyle samo, a może nawet większą ofiarę. ZSRR zapłacił życiem 25 milionów swoich obywateli za uwolnienie się od nazistowskich najeźdźców, a jeśli mieszkańcy USA będą musieli zapłacić podobną cenę, aby uwolnić się od aparatu represji feudalnych, nazywają „rządem” i robactwo pasożytnicze, które go posiada i kontroluje, będzie tego warte. Alternatywa dla każdego, kto zachowuje odrobinę Ludzkości lub odrobinę honoru i szacunku dla samego siebie, jest po prostu zbyt okropna, by ją kontemplować, a tym bardziej pozwolić.

  Pamiętajcie Innę Kukuruzę i George’a Floyda oraz wszystkich tych, którzy zostali zamordowani, i pamiętajcie, że ci, którzy ich zamordowali, nie okażą wam więcej litości, czy poddacie się, czy będziecie walczyć. I pamiętajcie o tych, którzy rozbili nazistowską machinę wojenną i tych, którzy obalili faszystowskie państwo. Pamiętajcie o tych na Kubie, w Syrii, Wenezueli, Donbasie i na całym świecie, którzy się nie poddają, którzy opierają się odwadze, krwi i poświęceniu. I zrozumcie, że byli i są tylko zwykli ludzie, istoty ludzkie, które po prostu zdecydowały, że będą żyć i umrzeć jak istoty ludzkie, i przyjść, co może, byli gotowi stracić życie, ale nigdy ludzkości.

  Poznaj swoją historię i zapamiętaj ją, póki jeszcze możesz. Trwa teraz skoordynowana wojna z rzeczywistością, prawdą, a przede wszystkim z historią. Prawda o tym, co wydarzyło się zaledwie kilka lat temu, jest wymazywana i zniekształcana, a wkrótce zostanie spuszczona do dziury pamięci mediów i mediów społecznościowych, aby na zawsze została utracona. A jeśli uważasz, że to przesada, spróbuj wyszukać „Inna Kukuruza Lugansk 2 czerwca 2014” w Google, a nawet Duck Duck Go . Istnieje mniej linków do tego zapytania niż osób zamordowanych tego dnia. Spróbuj tego samego wyszukiwania na Youtube , nie znajdziesz ani jednego filmu z wyników, które były tam jeszcze rok temu. W wyniku usunięcia i manipulacji w wyszukiwarkach przeszłość zostaje skradziona tuż przed twoimi oczami, gdy tam siedzisz i patrzysz. Czy pozwolisz im zrobić to samo ze swoją przyszłością? Jeśli to zrobisz, zrobią to.

  Teraz jest czas, miecze są wyciągnięte, a linie są narysowane. Od lat ostrzegam siły Sprawiedliwości i Wolności ludzkości, że im dłużej będziesz czekać, tym trudniej będzie, gdy zaczniesz walczyć. Do tego stopnia, że ​​jeśli nie zaczniesz teraz walczyć, to już się poddałeś. ZWYCIĘSTWO ALBO ŚMIERĆ. Nie masz innego wyboru. Lud Ludowych Republik Donbasskich to zrobił, a my wciąż przetrwamy. Ty też możesz to zrobić. Davai

Wypowiedz się