Uliczne latarnie LED wspierające sygnały 5G mają charakter ludobójczej broni

Publikujemy ważne materiały zagraniczne, co nam przygotowują rządzący, także w Polsce za pomocą technologii 5G i świateł ulicznych LED. W pierwszym opracowaniu przedstawione jest co nam szykują pod postacią „inteligentnych miast” opartych na szkodliwej technologii 5G w połączeniu z także szkodliwym oświetleniem lampami LED-wymi. W drugim materiale filmowym specjalista brytyjski Pan Mark Steele omawia techniczne komponenty zawierające się w ulicznych światłach LED i ujawnia nielegalny sprzęt, którego celem jest atak na osoby w obszarze „ogrodzonym”, ich depopulacja poprzez oddziaływania tego sprzętu. Te zbrodnicze działania ukrywane są przed ludźmi, także w Polsce, więc polecamy zainteresowanie się tą problematyką, mimo propagandy lansowania tych „postępowych” ( czy raczej podstępnych ) nowinek technologicznych przez kłamców i pożytecznych idiotów.

Redakcja KIP

Obraz może zawierać: 1 osoba, tekst „Uliczne latarnie LED, nie tylko będą one służy do oświetlania, będą również 5G, poprzez wsparcie sygnału przy pomocy zamieszczonych na nich mini anten WI-FI”

🔹 Już wkrótce zaleją nas nowe uliczne latarnie, będą to słupy oświetleniowe z wbudowanymi przekaźnikami, czyli micro BTS-em. Taka lampa jest połączeniem energooszczędnej latarni ulicznej typu LED i telekomunikacyjnej stacji bazowej telefonii komórkowej.

▶ Uliczne latarnie LED, nie tylko będą one
służyć do oświetlania, będą również pomagać technologii 5G, poprzez wsparcie sygnału przy pomocy zamieszczonych na nich mini anten WI-FI ! ! !

▶ We Włoszech już są stawiane specjalne nowe latarnie, które poprzez mini-anteny Wi-Fi, będą. wspierać sygnał technologii 5G ! ! !

🔺 Inteligentne miasto 5G, Latarnie wraz z antenenami stacji bazowych telefonii komórkowej.

Nawet co kilka metrów, są już aktywne tego typu latarnie we Włoszech. Nazywają to najnowocześniejszą infrastrukturą “Aby miasta stały się lepsze”. Nowe inteligentne latarnie uliczne LED w erze elektromagnetycznej 5G dla tzw. inteligentych miast, wartością dodaną na potrzeby konsumentów obywateli. Dawne latarnie uliczne, tradycyjne lampy halogenowe, pod pretekstem marnowania zbyt dużej ilości energii są usuwane, ale w rzeczywistości chodzi o systemy zdalnego sterowania oświetleniem publicznym i cyfrowym monitorowaniem LED przeznaczone do czujników, nadzoru wideo, kontroli ruchu i monitorowania lokalnie i przede wszystkim by wspierać mini anteny Wi-Fi. Milimetrowa technologia mikrofalowa 5G z wykorzystaniem światłowodu przekazując sygnał do każdej latarni, zostaną one przekształcone w wzmacniacze bezprzewodowe, aby połączyć także autonomiczne samochody.

Zostaną one aktywowane, gdy tylko 5G zostanie w pełni aktywowana, może pokryć nawet 98% terytorium Włoch. Z kosmosu, będą wysyłane sygnały z satelit ponieważ również w Rzymie podpisano odpowiednie umowy związane z technologią 5G z satelitami orbit ! To nie koniec. Enel X ogłasza, że dokona instalacji takich latarni w 3300 miastach po ok 1800 000 tys. nowych bezprzewodowych lamp ulicznych LED, tymczasem Acea (projekt „Light 4.0”, inwestycja o wartości 20 mln euro do 2019 r.) Tylko latem ubiegłego roku zamontował 200 000 w stolicy, nie odpowiadając jednak na proste pytanie. Niezależnie od elektrosmogu naświetlanego z biegunów anteny 5G, czy inteligentne światła LED czy są bezpieczne dla ludzkiego zdrowia ?

Uruchomienie Adnkroos informuje, że niebieskie światło, wysokoenergetyczne promieniowanie świetlne, jest “wrogiem oczu”, w szczególności siatkówki. Dlatego ciągła ekspozycja na sztuczne źródła tego światła – diody LED lub iPady i smartfony, które między innymi są używane z bliskiej odległości – może być szczególnie szkodliwe. Potwierdza to Lucio Buratto, dyrektor Ambrosian Ophthalmic Center w Mediolanie, komentując decyzję francuskiej Narodowej Agencji ds. Bezpieczeństwa Zdrowotnego, Środowiska Żywności i Pracy (Anses), aby rozpocząć dogłębne badanie zagrożeń związanych z lampami LED dla złożyć nowy raport i nowe zalecenia.

American Medical Association (AMA) odpowiada za granicą : „światło składa się ze światła o różnych kolorach (czerwonym, niebieskim i zielonym), a niektóre lampy uliczne LED mają stosunkowo dużą część niebieskiego światła, co może zakłócać rytm dobowy ludzi. AMA zaleca, aby oświetlenie zewnętrzne w nocy, zwłaszcza oświetlenie uliczne, nie przekraczało 3000 kelwinów (K).Temperatura ciepła (CT) jest miarą widmowej zawartości światła pochodzącego ze źródła;jak niebieski, zielony, żółty i czerwony jest w nim.Wyższa klasyfikacja TC oznacza zazwyczaj więcej niebieskiej zawartości i pojawia się bielsze światło. Biała dioda CT 4000K lub 5000K zawiera wysoki poziom niebieskiego światła o krótkiej długości fali; był to wybór dla wielu miast, które niedawno odnowiły oświetlenie uliczne, takie jak Seattle i Nowy Jork “Krótko mówiąc, według amerykańskich lekarzy, byłyby trzy główne problemy dla ludzkości wynikające z nowych lamp ulicznych LED: dyskomfort, olśnienie i silny wpływ na rytmikę okołodobową (tj. Krąg stanu czuwania i snu)”

We współpracy z Izraelskim Uniwersytetem w Hajfiewe we Włoszech przeprowadzono badanie na temat światła LED przez Instytut Nauki o Zanieczyszczeniach i Technologii Thiene (Vicenza): raport końcowy znajduje się wJournal of Environmental Management i stwierdza, że ​​”zanieczyszczenie światłem jest jednym z najszybciej rozwijających się rodzajów degradacji środowiska. Jego poziomy rosły wykładniczo na poziomach naturalnego oświetlenia nocnego zapewnianego przez światło gwiazd i światło księżyca.

Przeprowadziliśmy analizę spektralną popularnych typów lamp zewnętrznych, w tym nowych diod LED. Oceniliśmy ich emisje w odniesieniu do funkcji odpowiedzi spektralnej fotoreceptorów ludzkich oczu, w fotopowych, w skotopowych i meltopinowych pasmach tłumienia melatoniny. Stwierdziliśmy, że ilość zanieczyszczeń silnie zależy od charakterystyki widmowej lamp, przy czym najbardziej przyjazne dla środowiska lampy są sodowe niskiego ciśnienia, a następnie sodowe o wysokim ciśnieniu.

Większość zanieczyszczeń to lampy o silnej niebieskiej emisji, takie jak metalohalogenkowe i białe diody LED . Migracja z lamp sodowych obecnie powszechnie stosowanych do białych lamp (MH i LED) spowodowałaby wzrost zanieczyszczenia pasm tłumienia skotopów i melatoniny o ponad pięciokrotność obecnych poziomów, przy założeniu tego samego zainstalowanego przepływu fotopowego.

W praktyce, zgodnie z dla naszych naukowców nowe lampy LED miałyby wpływ na organizm w zakresie zdolności produkcyjnej melatoniny,która stłumiona do pięciu razy w regularnych poziomach z powodu sztucznego światła białego (w rzeczywistości w niebieskim obszarze widma), powodowałaby zakłócenia i stany złego samopoczucia w narażonej populacji.

A jeśli w niektórych regionach istnieją przepisy ograniczające wpływ zanieczyszczeń świetlnych rządzących obiektem, nie ma reguły, która reguluje widmo emitowane przez lampy: w tym sromie byłby prawdziwy problem ! I dlatego opinia eksperta jest drastyczna: Fabio Falchi z instytutu Vicenzytwierdzi, że jeśli administracja miejska i organy publiczne będą nadal ignorować alarmy wydawane przez lekarzy i naukowców, instalując nowe lampy uliczne ze źródłami LED wszędzie, co kilka dziesiątek metrów, wkrótce wkroczymy w okreswysokich negatywnych skutków dla zdrowia ludzkiego i środowiskazwiązane z oświetleniem nocnym.

Producenci lamp nie mogą twierdzić, że nie znają skutków sztucznego oświetlenia w nocy. ”A wszystko to bez liczenia ryzyka wynikającego z mini-anten 5G dostarczonych (dodatkowo) na lampach ulicznych Smart LED, które nieuchronnie zagrażają niebezpieczeństwom Sztuczne światło dodałoby także te, które wywołują skutki biologiczne wynikające z obaw o milimetrowe częstotliwości mikrofalowe piątej generacji urządzeń bezprzewodowych (możliwe czynniki rakotwórcze) !

Tymczasem w Anglii , po proteście ruchów Stop 5G, narodził się prawdziwy front walki z publicznym używaniem świateł LED. W Ameryce, w mieście Davis (Kalifornia) mieszkańcy zmobilizowali się, prosząc gminę o zastąpienie wszystkich nowych świateł ulicznych LED. Inne niż inteligentne miasta i inteligentne technologie na ludzką skalę.🔻

➡ Źródło: Oasis Sana Italy

Za: https://www.facebook.com/alienxgate.otwartyumysl/photos/a.473327453034542/879674875733129/?type=3&theater

Techniczny wgląd w 5G – „Światła Uliczne LED”

Kto? i Dlaczego?
Opublikowany 13 sty 2020

Pan Mark Steele omawia techniczne komponenty zawierające się w ulicznych światłach LED i ujawnia nielegalny sprzęt, którego celem jest atak na osoby w obszarze „ogrodzonym”, ich depopulacja poprzez oddziaływania tego sprzętu.

źródło: http://www.youtube.com/watch?v=qWzIh1OOa8Y 5G LED STREET LIGHT TECH BREAK DOWN

Za: https://7777777blog.wordpress.com/2020/01/13/techniczny-wglad-w-5g-swiatla-uliczne-led/?fbclid=IwAR3pTivboGyyuGZzI3xvWf0pmVxp95amjlI5Zww8Z9CgaM3Zzuzyp2rQrYw

Comments

  1. marcin says:

    Podobno to jest o wiele szersze zagadnienie, bo chodzi nie tylko o kolor oświetlenia emitowanego przez lampy uliczne, ale także lampy samochodowe, żarówki w domach (wciskana jest technologia LED i zimne światło), dominujące kolory w coraz większych telewizorach czy nawet kolor oświetlenia w deskach rozdzielczych samochodów (coraz częściej wyświetlacze jak w telewizorach).

    Przewlekła bezsenność jest szalenie destrukcyjna dla zdrowia psychicznego i fizycznego.

    Osoby długo ślęczące przed komputerem powinny regulować temperaturę światła z monitora, podobno Windows 10 ma taką funkcję, dobrze się nadaje także program f.lux: https://www.google.com/search?safe=active&source=hp&ei=LQKeXsWlNsOr3AP1s5v4Aw&q=f.lux+instalki&oq=f.lux+&gs_lcp=CgZwc3ktYWIQARgJMgIIADICCAAyAggAMgIIADICCAAyAggAMgIIADICCAAyAggAMgIIAFDZAljvBmCTNmgAcAB4AIABdogBswGSAQMxLjGYAQCgAQGqAQdnd3Mtd2l6&sclient=psy-ab

Wypowiedz się