Pandemia? Albo głupota i fantazja … I co dalej? 13 kwietnia 2020 Obudź się !

Ujawnienie operacji  

Wprowadzona PANDEMIA koronawirusa zmieszana z zatruciem promieniowaniem 5G jest jednym z największych przestępstw i zbrodnią przeciwko ludzkości wszechczasów. 

Ale zgadnij co?

Istnieje szczepionka zarówno na koronawirusa, jak i na zatrucie popromienne! NIE!

Gdyby tylko było to prawdą, jaka byłaby to wspaniała wiadomość.

Ale ponieważ to nieprawda, prawdziwe pytanie brzmi… Co jest prawdą?

W rzeczywistości amerykański system medyczny „głęboko zakorzeniony w korupcji” zarabia miliardy dolarów, dostarczając szczepionki przestraszonym ludziom, którzy wierzą, że bezsensowna głupia „propaganda” może sprawić, że szczepionki będą działać na wszystko od bólu gardła po zatrucie promieniowaniem 5G.

Nie martw się Niektóre ultra-bogate fałszywe typy lekarzy, fałszywe autorytety, przygotowują szczepionkę na COVID-19 – WKRÓTCE w pobliskim teatrze! 

Dlaczego to nie jest prawda? 

Cóż, to prawda, że ​​jest to TEATR, ale reszta to pieprzony żart!

Nie zniechęcaj się diabelstwem stojącym za tym wszystkim, ale jeśli chcesz uchronić się przed świnką… szczepionka przeciw odrze nie jest dla ciebie odpowiedzią. Podobnie, jeśli chcesz uchronić się przed odrą… szczepionka przeciw śwince nie przyniesie ci nic dobrego.

Powodem jest to, że szczepionki są dobre tylko ze „swoistością”.

Innymi słowy, szczepionka i choroba muszą się zgadzać lub szczepionka jest całkowicie bezwartościowa.

Jeśli „konkretna szczepionka” nie pasuje do „specyficznego wirusa”, jest to wymyślona kupka byka do jej przyjęcia.

Bull nazywam w skrócie „Baloney Sandwich” lub BS. Chodź za mną przez chwilę tutaj …

Załóżmy, że masz szczep wirusa, a „konkretny szczep” nazywa się „COVID-19.1” i otrzymujesz szczepionkę na inny szczep o nazwie „COVID-19.8”.

Och … przepraszam! Nienawidzę ci mówić, ale to nie zadziała. Musisz uzyskać właściwą specyfikę.

Nie jest to uniwersalny świat szczepionek, jak chcą propagandy mediów. Specyficzność jest niezbędna .

Odra to odra. Świnka to świnka. Różyczka to różyczka.

A promieniowanie 5G nie jest wirusem, choć wygląda jak wirus w sposobie, w jaki manifestuje się w ludzkich komórkach.

Co jeśli mam alergię na orzechy ziemne?

Czy pomogłaby na to szczepionka przeciw odrze? Nie całkiem.

Co z tym świetnym lekarstwem na malarię BIG PHARMA jeszcze nie sprzedany?

Co z chlorochiną?

Co się stanie, jeśli wezmę lek przeciw malarii z powodu alergii na orzeszki ziemne?

Czy to pomogłoby?

W rzeczywistości nawet szczepionka przeciw COVID-19 nie pomogłaby w alergii na orzeszki ziemne. Specyficzność.

O ile twój szczep COVID-19 nie jest specjalnie ukierunkowany na rozwiązywanie twojego problemu „przypadku orzechów”, możesz wziąć 10 szczepionek i nie przyniosłoby to nic dobrego.

DUŻA FARMA zarabiałaby DUŻO PIENIĘDZY, niezależnie od tego, czy zadziałała, czy nie, ale to by ci nie pomogło. 
Najlepszą częścią tego dla gospodarki jest to, że BIG PHARMA i ich ustnik Bill Gates mogą namówić cię do przyjmowania tylu bezużytecznych szczepionek, na ile im pozwolisz. Co prawdopodobnie  kosztowałoby miliardy dolarów. Co może pomóc również gospodarce? Zgaduję.

Ale to ci nie pomoże. Specyficzność. Bez szczepionki pasującej do wirusa EXACT, przyjmowanie go nie przyniesie nic więcej niż lewatywa.

Tak działa nauka o szczepionkach. Specyficzność jest kluczowa.

W przeciwnym razie to w ogóle nie działa. Naprawdę.

Równie dobrze może wziąć 2-aspirynę i zejść z nóg. Lub weź prysznic i poczytaj dobrą książkę.

Rozumiesz, zrób coś, co pomoże ci pokonać wirusa.

Szczepionki działają tylko w przypadku określonych celów SPECYFICZNYCH. Odra, różyczka, świnka i tak dalej.

Ale ŻADNA SZCZEPIONKA nigdy nie pomoże w ekspozycji na promieniowanie 5G i zatruciu.

Żyjecie w świecie złudzeń, którzy wierzą w wielkie złudzenia.

Pomysł, że szczepionka może dać kanał korzeniowy lub bielsze zęby.

Lub szczepionka może wyleczyć ból pleców lub ED.

Lub szczepionka mogłaby pomóc twojemu COVID-19.666, nawet jeśli dali ci szczepionkę na COVID-19.667. Specyficzność.

Bez odpowiedniej szczepionki na wirusa EXACT SPECIFIC możesz równie dobrze przyjmować ecstasy lub LSD.

Wszyscy wiedzą, że media głównego nurtu ogłaszają, że istnieją różne odmiany tego tak zwanego wirusa. To właściwie różne odmiany zakaźnego wirusa COVID-19 i różne odmiany niezakaźnych objawów promieniowania 5G zmieszane razem, aby nas wszystkich zdezorientować. 

Będziesz potrzebował konkretnej szczepionki dla każdej odmiany prawdziwego wirusa, aby działał on dla różnych odmian wirusa. To nie jest „jeden” pojedynczy szczepiciel. Ale to właśnie mówią, że zrobisz trik, nawet jeśli to nieprawda.

Szczepionka, która NIE JEST DOKŁADNIE SZCZEGÓLNA DLA WIRUSA, NIE DZIAŁA. 

Jeśli istnieje 5 wariantów wirusa. Potrzebujesz 5 różnych szczepionek, po jednej dla każdej odmiany. 

Przerażającym ludziom wystawiającym szczepionkę z jedną szczepionką zrobi to wszystko BS nie obchodzi, czy jest to QUACK nauka, której nie potrafią obronić.

Pośpiesz się i uwierz im! Idź do kwarantanny na tygodnie.

Zaufaj miliarderom do swojego planu leczenia, a nie prawdziwym lekarzom. Ludzie, to szalone! 

Ale przynajmniej ogromna ogólnoświatowa epidemia oszustwa doprowadziła nas do wskazówki na temat zasadności jednego z największych szarlatanów stojących za tym nikczemnym programem!

Tak, w poszukiwaniu prawdy zdałem sobie sprawę, że Bill Gates mówi i zachowuje się jak ptasia żaba. Oczywiście ptasie żaby nie istnieją, tak jak Billy Goats nie jest prawdziwym lekarzem, ani prawdziwym autorytetem żadnego podmiotu, poza zarabianiem pieniędzy.

Nie martw się, bogaty Billy-bully naciska na WSZYSTKIE single FORCED / MANDATED VACCINE.

To szarlatanów nauka od znachora i fałszywego przyjaciela na świecie, który chce zmniejszyć światową populacje o co najmniej 10–15% po użyciu pojedynczej szczepionki…

To musiałoby zainfekować więcej ludzi, niż uratowałoby go oczywiście jego własne szaleństwo matematyka.

Dobrą wiadomością jest to, że wiemy, że ptasia żaba jest częścią kaczki.

Z niedorzeczną propagandą „szarlatana” szczepionki rozwiewa fałszywy doktor Billy Goats, czy jak tam się nazywa.

Teraz możesz nie chcieć zabierać mnie do następnej myśli, którą zamierzam się podzielić. Nikt. Naprawdę. Nie rób tego. Nie ty, nie osoba, do której kopiujesz ten link. Chyba że nie możesz powstrzymać się od spojrzenia na to, jakiego rodzaju Koziołka, moim zdaniem, Bill Gates naprawdę jest w prawdziwym życiu dla całej ludzkości.

Ponieważ myślę, że mały ole ‘faux czarodziej jest niegodziwym złym człowiekiem, który miał zaawansowaną wiedzę na temat koronawirusa pochodzącego ze wszystkich niewłaściwych miejsc. 

Myślę, że jest częścią sprytnej, wyrafinowanej, wcześniej zaplanowanej zbrodni przeciwko LUDZKOŚCI w związku z wydaniem tej „epidemii” na świecie.

I myślę, że opis słownika URBAN „koziołka” idealnie pasuje do tego człowieka do „T”. PRAWO DO PIENIĘDZY! Dokładnie kim on jest NAPRAWDĘ i DOKŁADNIE to, co NAPRAWDĘ chce zrobić tobie, mnie i nam wszystkim. Jak powiedziałem, nie szukaj opisu URBAN „koziołka”. Albo możesz żałować, że nie posłuchałeś mojego ostrzeżenia.

Ale pokazuje rodzaj kwakania, jaki ta kaczka ma w moich oczach. Albo chodzi o ptasią żabę. Jeśli Bill i Melinda zdecydują się osobiście przetestować wszystkie szczepionki, aby zagwarantować, że WSZYSTKIE SZCZEPIONKI SĄ BEZPIECZNE… to nie uwierzę już Robertowi Kennedy’emu, Jr. który powiedział, że nie można ufać szczepionkom, ale często szkodzą ludziom na wiele sposobów, a nawet zabijają niektórych.

Gdzie nadal miga 5G?

W twoim mieście, w twojej okolicy?

Możesz wziąć te wieże 5G do zadania, jeśli nadal są włączone tam, gdzie jesteś. Ponieważ promieniowanie mikrofalowe 5G nie jest przyjacielem człowieka, rośliny ani zwierzęcia.

Objawy, które wywołuje u ludzi, można nazwać cokolwiek… przez twórców GIGANTIC multi-BILLION-DOLLAR sham-scam COVID-19 „BS Baloney Sandwich”.

Oprzyj się teraz, a może przekażesz swoje oszczędności życiowe BIG PHARMA za bycie mądrzejszym od ciebie. 

Wystarczająco sprytny, aby oszukać cię do zjedzenia ich baloneya, płacąc im za szczepienie za bielsze zęby lub kto wie za co? 

Po prostu weź jakąkolwiek cholerną szczepionkę, którą chcą na ciebie narzucić i zamknij się, dobrze? 

Big Pharma jest większy od ciebie! Billy Goats to prawdziwy lekarz we własnym umyśle – nie tylko bogaty, nic nie wiedzący nikt. Rób co mówi! ROZUMIEM?

Albo zacznij szukać szaleńców, takich jak fałszywy filantrop, pan Gates, który chce, abyś nie żył.

Ty i miliony innych zmarłych ludzi z tobą, więc ogólna populacja świata spada DUŻO. Ten „pandemiks” był złowrogim posunięciem, jakiego jeszcze nie było na ziemi. I to zamknęło całą planetę?

Wygląda na to, że Sztuczna Inteligencja musiała zostać wykorzystana do połączenia właściwych czynników, aby zmylić wszystkich na tyle, aby kosztować cały świat ich prawa i wolności na czas nieokreślony. 

Mam nadzieję, że do końca 1 maja, podobnie jak Donald Trump, powiedział, że będzie strzelał, by przywrócić Amerykę do pracy.

Jestem pewien, że coś innego można zaplanować przed 1 maja, jeśli AI jest naprawdę zaangażowana w ten atak przeciwko ludzkości. To byłby idealny czas na zrobienie tego.

Wszyscy podlegają warunkom kwarantanny i ograniczeniom podróży, a większość z nich jest względnie całkowicie zgodna. I wszyscy zostali trochę pobici i nadal dość zdezorientowani. AI też by to wiedziała.

Więc co może nas jeszcze bardziej przestraszyć? 

Więc znów działamy ze strachu. Może asteroida? Ma przybyć tuż przed 1 maja, 29 kwietnia tego miesiąca.

Przebywając od nas około sześciokrotnie większą odległość między księżycem a ziemią, ale zapewniając idealny czas mocom, które są oszukańcze, niegodziwe i złe, aby rzucić jakieś efekty specjalne w połączeniu z sztucznymi „szczątkami asteroid”.

Nie prawdziwe przypadkowe skały kosmiczne podróżujące z kometą, ale sztuczna broń zaprojektowana tak, by wyglądała jak kosmiczne śmieci wchodzące w ziemską atmosferę.

W odpowiednim momencie, aby spanikować i tak już przerażający świat oszukany pandemiksem pierwszej fazy.

Kogo przerażałby beztroskie pojawienie się „gruzu komety” spadającego z nieba na miasta i ludzi takich, jak widzieliśmy na filmach. Nie sądzisz?

Pomyśl jeszcze raz, ponieważ nazwali nadchodzącą kometę ATLAS, a historia ta zawiera historię. Mianowicie związek między greckim bogiem Atlas, a judeochrześcijańską postacią przedpowodziową Lamecha, ojca Noego.

Według tej starożytnej wiedzy Atlas był wzorowany na Lamechu, który zginął w potopie, a następnie rzekomo wrócił w czasie, aby pobłogosławić swoją córkę Naamah. Żona syna Noego, Ham, która przeżyła powódź, ale porzuciła wiarę Noego w Boga, preferując drogę Kaina i kult Węża. https://genesisingreekart.com/Genesis_in_Greek_Art/Return_to_the_Garden.html

Powrót Lamecha w ciele nie był możliwy. Ale ta opowieść mówi buntowniczemu duchowi świata przedpowodziowego, który przedostał się przez powódź, aby kontynuować kult Węża w epoce po powodzi.

Powrót Lamecha lub powrót komety imienia Lamecha zwanego Atlasem wydaje się nawiązywać do kultu Węża lub Lucyfera, diabła i szatana.

Nie zawiedźcie jeszcze ludzi.

Faza II tego zaplanowanego, skoordynowanego ataku AI na ludzkość może mieć WIĘKSZĄ WYDAJNOŚĆ niż fałszywy strach przed wirusem.

Jak wielki „teatr” z całym światem, jako teatr po raz kolejny. Blokowanie mogłoby dopiero się rozpocząć.

W końcu może nie skończyć się 1 maja, kiedy Kometa Atlas wraca, by przelecieć obok i wysłać wyrzuconą przez człowieka rakietę przez rzekome szczątki komety, lecąc przez atmosferę, która wygląda i działa jak szczątki komety.

Podobnie jak objawy promieniowania 5G wyglądają i działają jak prawdziwy wirus. 

Całkiem pomysłowi są ci szaleni fałszywi naukowcy, przy swoich planach wspomaganych AI. 

Lepiej trzymaj czapki, jeśli planowana jest kolejna faza, aby dłużej nie utrzymywać równowagi. 

Utorować drogę do bardziej trwałego naruszenia większych praw i wolności.

Słucham teraz kogutów piejących na dworze i jest dopiero 2:30 rano! Co do … I nie odejdą. Ale koguty mają piać przed świtem, a nie w środku nocy! Co się do diabła dzieje z tą planetą?

 Autor: RX Kendrick, gościnny scenarzysta

Źródło: https://operationdisclosure1.blogspot.com/2020/04/opdis-pandemic-or-foolery-and-fantasy.html

Opublikowano za: https://kochanezdrowie.blogspot.com/2020/04/pandemia-albo-gupota-i-fantazja-i-co.html

Comments

  1. wybudzony says:

    Kult węża i wszystko jasne.

Wypowiedz się