David Icke: Psychopaci i idioci rządzą światem i większością krajów!!! usuwany z sieci

Dawid Icke cieszy się ogromną oglądalnością ( ponad 8 milionów każdego filmu) i poczytnością książek w świecie, ze względu na jego przewidywania, od 30 lat, rozwoju sytuacji na świecie i wprowadzenia totalitarnego Nowego Porządku Świata.

W streszczeniu usuwanego z youtube nagrania, łączy wiele pozornie niezależnych zagadnień w logiczną całość, takich jak: koronawirus, psychozę strachu, cenzurę w mediach, 5G, sztuczną inteligencję, kult satanistyczny, przestępczość organizacji międzynarodowych jak np.  światowa organizacja zdrowia (WHO) i wiele innych.

Całość tego realizowanego w skali światowego przedsięwzięcia zmierza do budowy globalnego obozu koncentracyjnego. Jednocześnie mówi, że to potrząśnięcie ludzkością za pomocą fikcyjnej epidemii i uruchomienia drakońskiego prawa ma też dobrą stronę, szybkiego przebudzenia dużej liczby ludzi.

Redakcja KIP

Opublikowano za: niezaleznatelewizja

Wybrane komentarze

Agnieszka K.

To prawda, że trzeba uświadamiać sobie „czego się boję?” a skąd ten lęk mam, kiedy on przyczepił i zapisał się we mnie? )i przetransformowac te lęki i strach w sobie najróżniejszymi technikami aby znaleźć dla siebie najlepszą technikę. To mega ważne, najważniejsze. Dziękuję za informację i wywiad. Pozdrawiam panie Januszu, lepiej pan wygląda i spokojniejszy pan jest aż miło sluchacpozdrawiam całą ekipę ntv!

marzena wcislak

To kult tych masonów pedofili i szatanistów!, udostępniamy!!! wiara czyni cuda świat jest dla nas!

Sporek

Mam wywiad na dysku, oglądałem dzisiaj. Davida Icke znam od 2007 roku, mam do niego wielki szacunek i na bieżąco od wybuchu epidemii śledzę jego videobloga na youtube. Mnóstwo ciekawych informacji. Możliwe, że 5G jest tu czynnikiem mającym jakiś wkład w pandemię, nie zgadzam się jednak z tezą, że wirusa w ogóle nie ma. Żeby było jasne: David Icke nie twierdzi, że na 100% jest pewne, że nie ma wirusa. Mówi, że są silne przesłanki, że go nie ma. Apro po 5G jeszcze. Pamiętacie jak przy pierwszych testach 5G bodajże w stanach ptaki padały nagle martwe? Ci ludzie w Wuhan padający nagle trupem na ulicach mi to przypominają. Dodatkowo teraz jest Starlink, który z orbity ma o wiele większe możliwości „rażenia” niż anteny naziemne. No nic, teraz jest taki chaos, że trudno cokolwiek z tego sensownego wyłuskać nie mówiąc już o prawdzie…

MajesticArea

5 GGGGG najpierw szpitale szkoły i przedszkola ! lepszych miejsc NIEMA !!! STRASZNE CZASY NADCHODZĄ , nie produkujcie 500 plus bo to będzie mięso armatnie !

Ewa xxx

Przecież jest nas miliony ludzi i takiej garstce mamy się poddać psychopatom gdzie ja żyję i niemyślałam że takich czasów dożyję wkurzają mnie ci sługusy co ich polecenia wykonują pieniądz to nie wszystko

robert majoch

Gułagu, gułagu w tobie i przez ciebie me życie bezwolne? Cicho tam goju na dole, bo ci radiem pier…ne po neuroprzekaźnikach!

numeroloszka

Reptile, to czarne głowy. Włączcie ludziska myślenie. Dziękuje Emilko i pozdrawiam!

Mały Książe

David Icke zobaczcie na jego rodziców i babkę… To też element straszenia… Zdradzę wam pewną tajemnicę : reset mamy nie pierwszy raz i nie pierwszy raz chaos, bo ludzie nie ogarniają zagrożeń – nawet u góry rzucili się do gardeł, nie wiedząc, kto ich w dupę kąsa. Teraz to indolencja, chciwość itp. jest źródłem nieszczęścia. Skoro weszliśmy na każdą możliwą częstotliwość komunikacji komórek to albo poddamy się duchowej ewolucji i duchowo komórki zaczną się komunikować albo pozdychamy od promieniowania niejonizujacego osłabieni pestycydami, szczepionkami i nanocząsteczkami. Genetyka po raz kolejny będzie miała selekcję naturalną jak za starych ras, o których już niewiele wiemy. Ps. : objawy covid 19 pokrywa się w 100% z objawami promieniowania niejonizujacego wysokich częstotliwości np. reemisja (żaden inny nie ma) wiek, płeć itd. tendencje zbieżne w 100%

Anna P

Maszty 5G palić i niszczyć, bo nas zdegradują te psychopaci opętani przez diabła w tej godzinie szatanskiej

Piotr Cichon

Jak ktoś zna angielski polecam wejść na stronę LondonReal i obejrzeć cały wywiad. Film został zablokowany na YouTube na wniosek BBC. Wywiad zajął drugie miejsce pod względem oglądalności na żywo w historii YouTube. Choć to 2.5 godzinny wywiad to naprawdę warto to obejrzeć. Polecam.

Dariusz Grzesiuk

Pomyślmy co by było, gdyby nie przechwycono tych słynnych 21 fiolek mających dotrzeć do chin. Prawdopodobnie te miliony trumien, które przygotowała FEMA znalazłoby zastosowanie.

Nauki Taksówkarza

Kto mieczem wojuje, od miecza zginie i oni zginą, nawet nie wiedząc, że przychodzi Nowy czas-podniesienie wyższych wibracji. Poprzez swój egoizm, są ślepi . Obudzą się z ręką w nocniku.

Red Nekromanta

https://londonreal.tv/the-truth-behind-the-coronavirus-pandemic-covid-19-lockdown-the-economic-crash-david-icke/

dob

Po zobaczeniu ostatniego nagranego przez Borisa Johnsona przemówienia i ujrzeniu jego prawego oka zrozumiałem, że to prawda i David cały czas nas przed tym wystrzegał, a jaszczury to nie bajka tylko prawda i wielu ludzi w komentarzach też pisało o „gadzim oku” u Borisa.

Seek God. Watch my playlist

Reptilianie to nic innego jak demony, nasienie szatana!

Kamil Franek

W Angli pala maszty z siecia 5 G

Witold Albecki

https://www.youtube.com/watch?v=5K2wJTxBk1k KORONAWIRUS i 5G w Sejmie dzisiaj

sonata _

Człowieku, moc jest w Tobie. Zrozum …. nikt za Ciebie roboty nie zrobi…. Jezus to tylko świadomość Chrystusowa, on właśnie to ludzkości chciał przekazać ze moc jest w nas…. a my jak te debile zamiast zakasać rękawy to wiecznie czekamy na Zbawiciela!

toshiba line

Q-ANON już w 2018 mówił co przyjdzie. Mi obojętne Corona JEST fake, czekam na 9 maja =JALTA w Moskwie:

K K

Ci co rządza to nie ludzie to hybrydy lub klony, niektórzy z nich jeżeli są ludźmi sa podłączeni energetycznymi kablami z istotami demonicznymi , którzy nimi kierują widać to w hipnozach np. politycy, kler ,aktorzy i dlatego robią to co im zdalnie sie dyktuje myśląc ,że to ok.

Artur Dygacz

https://londonreal.tv/the-coronavirus-conspiracy-how-covid-19-will-seize-your-rights-destroy-our-economy-david-icke/ – link do wywiadu. Ogladałem live. Gorąco polecam Davida i Briana. London Real jest naprawde skarbnicą wiedzy. Jeśli ktoś potrzebuje tłumaczeń materiałów z angielskiego na polski i z powrotem, prosze o kontakt. Pozdrawiam wszystkich niezależnie myślących!

Jury Truliś

https://youtu.be/gb_NzSDh8P4 proszę zapoznać się z materiałem

Jan Taratajcio

Witam. Częstotliwość Korono-świrusa wg. badań Dr. Riefa to 42,6 kHz , Ja sprawdziłem na na częstotliwościomierzu i jest to dźwięk ( E podwyższony o 20 centów i dzwięk D obniżony o 10 centów) w skali rozkreślnej. To wielka ściema na wywołanie strachu ogłupionych propagandą ludzi. Pozdr.J.

Mackey Swenson

To jest ten wywiad na bitchute. https://www.bitchute.com/video/H4W7FwBy0Ukh/

Zenek Badyl Neuropunk NC

Większość z tych osobników w rządach to zmaterializowani. Każdy z nich jest zmiennokształtny. Człowiek to antena odbiornik i nadajnik. Od 5G można się odciąć. Żadne promieniowanie nie ma wtedy mocy. Bo nie może wpływać na R1a1 a7.

Anna LP

Można si odciąć od 5G….wszedzie same informacje ….poproszę podać sposób.Dziękuję.

Zenek Badyl Neuropunk NC 1 godzinę temu

@Anna LP pewnie wiesz kto to jest Jahwe? To lucyfer i wszyscy modlą się do lucyfera w każdej religii. Myślisz, że tak dla jaj dachy większości kk są miedziane? Specjalnie są pokryte miedzią bo z modlitwy płynie ogromna ilość energii dla demonów. Watykan od początku współpracuje z upadłymi. To upadli kazali potworzyć religie i spisali pismo które wy nazywacie biblią. Adam i Ewa pierwsze hybrydy diabelskie. Żydzi linia genetyczna Nemroda. Hybryda upadłego z człowiekiem. Człowiekiem który zbuntował się przeciw Atta, który Stworzył każdy atom. Ta cała obecna sytuacja to wojna jednostronna toczącą się zaledwie 1500 km nad naszymi głowami

Zenek Badyl Neuropunk NC

@Anna LP https://youtu.be/-1xitzfjGsY Obraz tej wojny

Zenek Badyl Neuropunk NC

@Anna LP to nie jest słońce. Oficjalnie tak. Właśnie tak okłamało was nasa agencja satanistyczna założona przez loże masońską gdzie na początku jej powstania wszystko robili naziści.

Rafał Uzdrowiciel Bioterapeuta

Oczywiście, że nie ma wirusa i chorób też nie ma ,to jest transformacja genów, która objawia się pseudo chorobowymi objawami, przecież jest promieniowanie kosmiczne około 40Hz, wystarczy podnosić wibracje kontaktem z natura, las, góry, potok, parki, zdrowo się odżywiać i uprawiać sport rekreacyjnie, medytować, rozwijać się duchowo, a kto to blokuje: chemia i metalami ciężkimi obniżając jeszcze wibracje, to współczuje, bo energia porozrywa tkanki, cierpienie będzie bardzo duże wtedy. Każda choroba i wirusy są aktywne tylko przy niskiej wibracji od elektrosmogu w miastach i stresu.

marcin lewandowski

Millie Mo W UK zakładają nowe lampy ledowe przy drogach a w nich antena 5G

Ina Anja Kossowska 1 godzinę temu (edytowany)

Bo „maszty” wprowadza w błąd, tam gdzie infrastruktura już jest widać tylko „anteny” – takie pionowo ustawione, bardziej przypominają „skrzynki” niż coś o czym myślimy jako antenie. Na dachach, przy „normalnych” antenach…

Opublikowano za: https://www.youtube.com/watch?v=CMrX_ILbbug&feature=youtu.be

Wypowiedz się