FULFORD i STEELE razem o WIRUSIE, STANIE WOJENNYM i ŁAPANCE ZŁYCH MASONÓW 13 MARCA 2020

Każdy kij ma dwa końce, mawia stare przysłowie. Spowodowanie przez Ukrytą Władzę ( Deep State, Cabal, globalnych satanistów, syjonistów itp.) epidemii koronawirusa w skali globalnej, a szczególnie w krajach Zachodu, może stać się uruchomieniem „KIJA SAMOBIJA”.

Wprowadzenie stanów wyjątkowych, zamykanie granic, izolacja w domach i kwarantanna osób zarażonych, prawdziwie lub fikcyjnie ( używane testy na kronowirusa w 50-83% dają fałszywe wyniki, że ktoś ma, kiedy w rzeczywistości go nie ma) i przewidywany okres trwania od 6-20 miesięcy oznacza:

  • SAMOBÓJSTWO ZACHODU  w wyniku dekadenckiego zachowania  RZĄDZĄCYCH I RZĄDZONYCH, przy zupełnym braku wyobraźni co do skutków, jakie spowoduje PSYCHOZA STRACHU wobec koronawirusa.
  • KONIEC GLOBALIZACJI, czyli „swobodnego” przepływu towarów, usług, kapitału i ludzi, na zasadach ustalanych przez wielkie korporacje, głównie finansowe, ponad rządami państw.
  • KONIEC WIELKICH MIGRACJI, tak jak ta ostatnia do Europy, czy także do USA z Ameryki Środkowej i Południowej.
  • KONIEC ISTNIENIA KASYN HAZARDOWYCH, czyli giełd i całego systemu rynków finansowych, umożliwiających nadmuchiwanie baniek spekulacyjnych fałszywych pieniędzy.
  • KONIEC OBECNEGO SYSTEMU PIENIĄDZA DŁUŻNEGO, opartego na lichwie i bez żadnego pokrycia w realnych dobrach oraz administrowanego w skali globu przez kilka do kilkunastu rodzin bankierskich, królewskich i Watykan ( patrz wykaz na wstępie).
  • UPADEK GOSPODARCZY I WIELKIE BEZROBOCIE, A W KONSEKWENCJI NAWET GŁÓD W DUŻEJ SKALI I POTĘŻNE ROZRUCHY SPOŁECZNE.
  • PRZY OKAZJI STANÓW WYJĄTKOWYCH – ARESZTOWANIA NA WIELKĄ SKALĘ LUDZI ZE SZCZYTÓW KAŻDEGO RODZAJU WŁADZY, zamieszanych w pedofilię, niewolnictwo, handel dziećmi i rytuały satanistyczne ze składaniem ofiar z ludzi, głównie dzieci oraz w LUDOBÓJSTWO, WOJNY, WIELKIE PRZESTĘPSTWA FINANSOWE i GOSPODARCZE (najbliższe miesiące to zweryfikują, ale to się wydarzy, jak nie teraz, to w ciągu kilku lat, więc nie jest kwestią CZY ?, tylko KIEDY ? !!! ).
  • DUŻE PRZYŚPIESZENIE ZMIAN ŚWIADOMOŚCI ludzi na całym świecie i OTWARCIE NA STWORZENIE NOWEJ – PRAWDZIWIE LUDZKIEJ CYWILIZACJI.

Określenie kryzys w języku chińskim składa się z dwóch znaczków: jeden z nich oznacza ZAGROŻENIE, drugi – SZANSĘ. Popatrzmy więc na ten kryzys, jako jedynie jego przyspieszoną kumulację przez epidemie koronawirusa, przez pryzmat SZANSY, jaką on daje.

Polecamy obejrzenie poniższego nagrania w tłumaczeniu polskim z Robertem Davidem Steele i Benjaminem Fulfordem, w którym dają  sygnały zapowiadające wiele z tego, co wyżej zostało napisane.

Warto także obejrzeć na naszej stronie film, będący skrótem z nagrań m.in.  z Robertem Davidem Steele i Karry Cassidy: Steele & Cassidy update, KORONAVIRUS i Memy, reset finansowy i więcej, 20 Marca 2020 oraz następny dwuczęściowy materiał: filmowy + tekst. Te trzy  materiały wyraźnie sygnalizują zupełnie inną perspektywę dla świata, niż  stworzona przez media głównego ścieku, przy współudziale rządzących marionetek – PORNOGRAFIA STRACHU !!!

Redakcja KIP

https://youtu.be/T2ZxQP0zrjM

Opublikowano za: SAMOŚWIADOMI Książki i Edukacja

Szybko i bez obróbki- dzisiejsza rozmowa między Benjaminem Fulfordem i Robertem Steele daje trochę rozeznania w obecnym chaosie, oraz nadzieję, że sprawy mogą wyglądać lepiej, niż się nam wydaje. Sprawa jest rozwojowa, próbujemy nadążyć ze śledzeniem najważniejszych informacji.

Za: https://www.youtube.com/watch?v=T2ZxQP0zrjM&feature=youtu.be

Wypowiedz się