Koronawirus nCoV, Wuhan, czyli medialny szantaż dezinformacyjny

Motto:

“Prawda za wszelką cenę obniża wszystkie inne koszty.”  Robert David Steele

Koronawirus nCoV, Wuhan, czyli medialny szantaż dezinformacyjny

Jeśli coś, nie jest prawdziwe, to wystarczy trochę reżyserii oraz medialnego szantażu dążącego do chaosu i ludzkiej histerii, aby to, co nieprawdopodobne (2), stało się faktem medialnym, sukcesem biznesowym i udanym projektem prawnym, zabierającym ludziom (przez ideologie strachu (3) ostatnie przejawy wolności (18).

Jeśli czegoś jest wam brak (Wu), to my, wam to damy (Han), ponieważ najważniejsze są gry, a gry rozpoczynają się zawsze od zwodzących ludzki umysł – słów, siejących powszechny strach (3), zamach i terror.

Czym, jest wirus ? Ideologia wirusa dokładnie wpisuje się w ideologie toksycznej krwi (1) :

Wirusy (łac. virus, czyli trucizna, jad), to skomplikowane cząsteczki organiczne, niemające struktury komórkowej, zbudowane z białek i kwasów nukleinowych. Zawierają materiał genetyczny w postaci RNA (wirusy RNA) albo DNA (wirusy DNA), wykazują jednak zarówno cechy komórkowych organizmów żywych, jak i materii nieożywionej.

Jedynym żywym wirusem, jest samo życie, które wytwarza niebezpieczne dla innych organizmów antygeny (1).

Krew, reaguje na chemiczne impulsy ciała, zależnego od archontów (19) i otoczenia naturalnego, w skład którego wchodzą inne żywe byty, w tym ludzie.

Złożone, okresowe procesy chemiczne, zamieniane są na kontrolowane, a zatem świadome lub niekontrolowane – nieświadome emocje … , których większość ludzi nie stara się podporządkować swojej woli, ponieważ wolna wola, oznacza odpowiedzialność, której większa część, stara się pozbyć lub przerzucić na kogoś innego … , co wykorzystuje polityka, religia, zwana trzecią siłą (20).

Komfort naszego życia, polega na zrozumieniu zależności człowieka od archontów – ciał niebieskich oraz innych bytów, którymi się otaczamy, ponieważ niekiedy przyjaciela i wroga, trudno jest dostrzec, szczególnie jeśli żyje on w naszym ciele i jest mniejszy od pyłku …

Lekarze, tak jak i farmaceuci, naukowcy … , będący kochającymi fetysze – dziećmi – eksperymentatorami, kręcą się w spirali przypuszczeń, kłamstw i teorii, które nikogo i nic nie leczą, ale potrafią każdego zniewolić, podporządkować i zmusić do udziału w samobójstwie, rozłożonym na raty, co opłacone jest procentem cierpienia, nerwów i sztucznych problemów … Fetysz ideologii, przekłada się na fetysz zysku.

Świat, oparty na przypuszczeniach i teoriach, jest światem teatralnym (4), alegorycznym i utopijnym (5), w który większość z nas wierzy i któremu niestety bezsprzecznie i bezgranicznie – ufa.

Krew i antygeny

Być może śmieszą was pewne religijne alegorie, ale większość z nich, to ukryte w alegoriach przesłania, odnoszące się do człowieka, jego ducha oraz ciała :

” Zważajcie na samych siebie i na całą trzodę, pośród której duch święty ustanowił was nadzorcami, abyście paśli zbór Boga, nabyty przez niego krwią jego własnego Syna.”

„ Postanowiliśmy bowiem, Duch Święty i my, nie nakładać na was żadnego ciężaru oprócz tego, co konieczne. Powstrzymajcie się od ofiar składanych bożkom, od krwi, od tego, co uduszone, i od nierządu. „

Wszystkie te słowa, odnoszą się do Boga personalnego (6), trzeciego oka, szyszynki (7), będącego kreatorem ducha i ciała, napędzanego czerwonym morzem krwi.

Alergia na innego człowieka

Największym wrogiem człowieka, nie są grzyby, wirusy, bakterie, czy pasożyty, ale inny człowiek i jego substancje antygenowe (1), posiadające unikalną determinantę antygenową, która nie łączy się z antygenami innej istoty, co powoduje wojnę we wnętrzu człowieka, nazywana alergią na substancje antygenowe. Co więcej, człowiek może być uczulony na drugiego człowieka, ponieważ nie będzie tolerował jego feromonów – zapachu, jego ciała, potu, śluzu, spermy, czy łez … Musicie wiedzieć, że 80% ludzi, ma antygeny w wydzielinach.

Antygen, jest jak ludzka jaźń, dusza, tożsamość, czy świadomość i nawet jeśli czegoś nie widzimy, to nie oznacza, że tego nie ma … , ponieważ sen, myśl i słowo, tworzy działanie – wartość, taką jak determinanta antygenowa, która jest tak unikalna, jak linie papilarne danej jednostki, co więcej jednego i drugiego, nie można podrobić, ponieważ żadne inne przeciwciało, nie będzie wstanie połączyć się z naszym antygenem, którego tajemnica tkwi w unikalnych cukrach.

Przeciwciała, zwalczają krew obcego pochodzenia i antyciała innej osoby … Przeciwciała odpornościowe, mają pamięć genetyczna – pamiętają przebyte choroby dawcy i jego reproduktorów … Jednak te przeciwciała, nie są zgodne z pamięcią genetyczna innego człowieka – biorcy (krwi, narządów …) !!!

… a tym samym, antygeny innego człowieka i przebyte przez niego choroby, bezpieczne dla jego rodziny, mogą być zabójcze dla obcych mu jednostek …

Wirusa, nie trzeba nikomu wszczykiwać, wystarczy doprowadzić do takiej sytuacji, w której obcy danej populacji organizm, stanie się zarzewiem rewolucji antygenowej w pojedyńczym lub grupowy organizmie.

Spójrzmy na Europę, w czasie panowania tak zwanej czarnej zarazy przybyłej z Chin. Spójrzmy na kraje Ameryki Południowej, w czasie Hiszpańskich i Portugalskich podbojów. Spójrzmy na Amerykę Północną, w czasie śmiertelnej inwazji i zasiedlenia, przez Anglików i Francuzów …

Multikulturowość

Antygeny jednej jednostki, populacji, grupy, rodu, są niezgodne z antygenami innej populacji, wszystkie choroby spowodowane są ideologią celowej multikulturowości (8), rozpowszechnianej przez światowe elity, tworzące medycynę i farmację w celu zdepopulowania, jak największej ilości istnień ludzkich oraz czerpania zysku z ludzkiej naiwności i niewiedzy, co zaspakaja niepohamowane łaknienie najemników elit, nie mających moralności personalnej (9), opartej na prawdziwej wiedzy.

Ideologia rewolucji (10), ideologią zagłady

Wuhan, powstało w 1949 roku, w ramach połączenia trzech miast : Hankou, Hanyangu i Wuchangu. W 1911 roku, rozpoczął się bunt w koszarach wojskowych, inicjowany przez tajne bractwa, co doprowadziło do obalenia dynastii Qing. Wymusiło to alegorie przekształcenia tronu w mównicę i ambonę.

Idąca za zbrojną rewolucją, rewolucja kulturalna doprowadziła do rytualnego uboju kilkudziesięciu milionów ludzi i zmieszania się krwi milionów ludzi z terenu Chin, Japonii, Tajwanu i Europy … Obecnie Wuhan, to mieszanka 11 milionów ludzkich istnień, co tworzy zabójczą mieszankę antygenową (1).

31.12.2019

Tego dnia ( X, taka liczbowa kabała, oparta na zamyśle stworzenia ), rozegrał się scenariuszu inspirowany filmem Pachnidło. Na targowisku rybnym, narodził się i umarł nowy bóg, wierzący w siłę własnych feromonów. Bieda, brak higieny, grypa i z łatwością zasugerowano ludzkiej populacji, wykrycie zabójcy o dźwięcznym imieniu koronowirusa.

Zwykła grypa, została zidentyfikowana, jako zabójczy wirus, choć w czasie czytania tego tekstu, umarło już kilkadziesiąt osób z głodu i w wyniku szczepień, serwowanych nam przez właścicieli państw handlowych (21) …

Koronawirusy, to rodzaj wirusów, należących do podrodziny Coronavirinae z rodziny Coronaviridae w rzędzie Nidovirales. Wyodrębnia się ich cztery rodzaje: alfa-, beta-, delta- oraz gamma-koronawirusy (łac. Alphacoronavirus, Betacoronavirus, Deltacoronavirus i Gammacoronavirus). Nosicielami poszczególnych gatunków mogą być ssaki (w tym ludzie) lub ptaki.

U ludzi mogą powodować infekcje układu oddechowego, których przebieg w większości jest łagodny (99:1), a rzadziej skutkują one śmiercią(1:99), z powodu powikłań i braku dbania o higienę i odpowiednie wyżywienie.

Czyli, jest to najzwyklejsza grypa, spowodowana infekcją antygenową, co zawsze może spowodować przypadki śmiertelne, kiedy powstały w innym kraju lub laboratorium szczep, połączymy z nową populacją, w której nie powstał naturalnych schemat zwalczania owej grypy.

Można to porównać z celowym zarażaniem Indian przez europejskich kolonizatorów (11), nieznających pojęcia wirusa, ponieważ wtedy nazywane to było trucizną lub zarazą, pochodząca od innego człowieka lub zwierzęcia, żyjącego z ludźmi.

Nie ukrywajmy faktów, atak biologiczny, epidemiologiczny, jest formą spektaklu, terroru, będącego elementem złego oka i zamachu fałszywej flagi (22).

Koch

Pojęcie wirusa dla własnej sławy (Syjonistyczna Nagroda Nobla), stworzy masoński profesor Robert Koch z Wielkiego Księstwa Poznańskiego.

Postulaty Kocha, to podstawowe reguły diagnostyczne przedstawione przez Roberta Kocha w 1892 roku. Spełnienie tych postulatów jest dowodem na to, że konkretny mikroorganizm może powodować określoną chorobę.

Postulat 1 – Drobnoustrój musi być obecny u wszystkich osób mających daną chorobę i powinien mieć związek ze zmianami chorobowymi.

Postulat 2 – Drobnoustrój musi być wyizolowany w czystej kulturze od osoby chorej.

Postulat 3 – Drobnoustrój, wyosobniony od chorej osoby, po wprowadzeniu do ludzi lub zwierząt musi wywołać tę samą chorobę.

Postulat 4 – Drobnoustrój należy ponownie wyosobnić w czystej kulturze od eksperymentalnie zakażonego człowieka lub zwierzęcia w celu spełnienia trzeciego postulatu.

Zauważyliście coś ciekawego ? Te postulaty nie uwzględniają odmiennych warunków życia, higieny oraz ideologii multikulturowości, czy zamachów fałszywej flagi. O czym przekonało się część kolonizatorów.

Eksperymenty

Jednym słowem, aby udowodnić istnienie zarazy, musimy wykonać szereg kosztownych eksperymentów, co utworzyło dodatkowe, specjalne przygotowane dla następnych pokoleń elit – stanowiska, tworzące niebotyczny zysk oraz rozwój nikomu niepotrzebnych zawodów, tytułów, ról, za które płaci każdy z nas (17).

Fikcja i realia

Aby ustalić, czy mamy do czynienia z wirusem, patologiczna branża nierobów, musi mieć czas na zabawę odczynnikami i ludzkimi szczurami, która trwa od 2 do 4 tygodni, co może przynieść sporą ilość ofiar śmiertelnych.

Czyli logika, mówi nam, że owy wirus, jest wyssanym z palca – mrocznym żartem lub celowo podłożonym na początku grudnia kukułczym jajem z niespodzianką.

I tutaj, dochodzi do kardynalnego odkrycia, które pozwala nam zdefiniować wirusa, jako medialny żart, ponieważ odkrycia dokonał miejscowy lekarz rodzinny, który nie potrafi rozróżnić jednego z pośród 200 istniejących wirusów, a także nie posiada wartego milionów dolarów laboratorium, wyposażonego m.in w mikroskop elektronowy.

Czyżby kolejna nagroda Nobla, czaiła się za rogiem poprawności politycznej, tworzącej zyski z przedstawień medialnych !?

Poza tym, jak znaleźć w jedenastomilionowym mieście kilka zarażonych osób ? Hmmm, czy ryby, krewetki i inne dary morza, należą do ssaków lub ludzi ? Przy dzisiejszej technologii genetycznej, wszystko jest możliwe, nawet absurd kreowany przez dezinformujących świat, oszołomów medialnych (12).

HCoV-229E oraz HCoV- OC 43

Koronowirus, wywołujący zakażenia układu oddechowego i pokarmowego, pojawił się w latach 60-tych, dwudziestego wieku. Prace niemieckich i amerykańskich laboratoriów wojskowych, ochrzczono zarejestrowaną nazwą handlową ; HCoV-229E oraz HCoV- OC 43.

Komercyjny wirus tego typu, wywołujący objawy łagodnego przeziębienia, ustępującego samoistnie po kilku dniach, powstał w celu propagacji nic niewartych leków i szczepionek przeciw grypie.

Po czterdziestu latach w siedmiomiliardowej populacji świata, na owego wirusa, zmarła jedna, jedyna osoba w 2002 roku, na terenie Chińskiej Republiki Ludowej, w której co roku, umiera miliony istnień ludzkich.

Medialne zarazy i spektakularne epidemie, mają do siebie to, że łatwo je wykryć, ponieważ, przez faktem ich wykrycia, drastycznie drożeją ceny badań wirusologicznych (z ~ 10 do 125 dolarów ) oraz szczepionek, wypychanych z korporacyjnych magazynów …

Policz sobie drogi czytelniku, jeśli starczy ci zer na kalkulatorze. Każdy zmarły, to badanie wirusologiczne, przełóżmy to na milion zmarłych na terenie Chin … a przecież oprócz Chin, mamy jeszcze cały świat, żyjący w medialnej histerii, podsycanej filmami z gatunku epidemiologicznego i katastroficznego. Całe social media, żyją wyssaną z palca informacją, przybierająca formę świetego dogmatu …

Okrada się nas każdego dnia, a koncerny, rządy i loże, żyją w amoku niewyczerpalnego zysku, czerpanego na ofierze ciemnych narodów, składających się z ludzkiego kapitału (13).

Jeśli czujesz, że masz katar, czasami kaszel, pocisz się, masz bóle mięśni, oznacza to, że masz zwykłe przeziębienie i to, od kogo, to przeziębienie podłapałeś, może być dla ciebie groźne z powodu istnienia zabójczych antygenów (1), ale o tym cicho-sza, bo o antygenach zabroniono mówić lekarzom w połowie lat 70-tych, dwudziestego wieku, kiedy to rodzina Rockefellerów, dobrała się do medycyny i do uniwersytetów, uczących młodych lekarzy.

Żaden lekarz, nie zgłosi przeziębienia do sanepidu, chyba, że dostał taki rozkaz. Nawet jeśli to nowy szczep wirusa grypy, to nie ma żadnych metod jego rozpoznawania, a jeśli lekarz twierdzi, że rozpoznał u ciebie takowego wirusa bez badań, oznacza to przekręt oraz żerowanie na twoim strachu, naiwności i niewiedzy.

Lekarz, który stawia takie hipotezy, potrzebuje psychiatryka, ponieważ jest niebezpieczny dla swojego otoczenia. Każdy niebezpieczny osobnik, kest nietykalny jeśli przestrzega reguł poprawności politycznej, czy żerowania człowieka, na człowieku (23).

Wojsko, zawsze stosowało ogień, broń chemiczną, przeciw stojącym im na drodze ludziom. Indianie, Majowie, Aborygeni, Lechici, Afrykańczycy … , byli ofiarami zaraz, bakterii i wirusów, przenoszonych przez żołnierzy z innych regionów i państw, których system antygenów, jest wrogi chtonicznym mieszkańcom podbijanych ziem.

Wiedzieli o tym specjaliści z Tajnych Bractw, Zakonów, CIA, czy KGB, oraz naziści, eksperymentujący na zlecenie koncernów farmakologicznych na więźniach. Takie obozy eksperymentalne – zwane chyba przez pomyłkę laboratoriami, mają obecnie ciekawe nazwy, takie jak Fort Direct i mogą stworzyć ideologie choroby, lub wyposażyć nasiciela w taki zestaw antygenów, aby zarażał tylko konkretne (nieraz niewygodne, niepotrzebne) jednostki.

Tak powstała hiszpanka, przenoszona przez amerykańskich żołnierzy w połowie lat 30-tych dwudziestego wieku. Paton, dzięki eksperymentalnym szczepionkom, stracił w 1940 roku, kilka dewizjonów, nie biorących udziału z żadnej bitwie.

A1H1N1 | grypa A/H1N1

Ciekawe jest to, że AHN oznacza w dialekcie masońskim, coś naśladującego, klucz do zagadki … , w tym przypadku A1H1N1 naśladuje grypę, AHN 12, naśladuje raka … a przyczyna, ukryta jest zupełnie gdzie indziej …

Świńska grypa stanowi bezpośrednie zagrożenie życia dla osób starszych, dzieci oraz osób z obniżoną odpornością, pod warunkiem krytycznych warunków życiowych (choroba, niedożywienie, brak higieny …)

W 1976 roku, zainfekowano ludzki umysł ideologią wirusa A1H1N1. Jednak, to nie wirus zwykłej grypy był powodem depopulacji, lecz szczepionki przeciw temu wirusowi. Ideologia strachu, jest najsilniejszym bodźcami ludzkiego działania, tylko wolne, logiczne działanie, może uchronić nas od szybkiego i nieraz śmiertelnego błędu.

( Na ten przykład : kobieta idąca do ginekologa, nie ma pojęcia o cezowaniu narzędzi, więc ideologia zapobiegania, oparta na strachu, jest skutecznym narzędzie propagowania przewlekłych i nieuleczalnych chorób, kreujących zysk na ludzkim kapitale. )

W 2009 roku, A1H1N1 został przechrzczony na wirus świńskiej grypy, a wybrane stada świń, były szczepione wycofaną dawniej szczepionką.

Państwowy Zakład Higieny Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego, który posiadał monopol na testowanie próbek z podejrzeniem wirusa, po trzech miesiącach testowania nie znalazł absolutnie – niczego. Dzięki tej medialnej akcji zdefraudowano miliony dolarów, a rzekome badania, nie zostały do dnia dzisiejszego opublikowane.

PZHN i Sanepid, który posiada monopol na handel szczepionkami, wymuszał te szczepionki nawet dzieciom i kobietom w ciąży, choć szczepionki, nie były przebadane pod kątem wad wrodzonych.

Prawo chroni zwyrodnialców, bydlęta i najemników władzy …

Pentagon w 1998 roku, wytworzył psychologiczną wojnę, opartą na ideologi wirusa ptasiej grypy.

Masońska organizacja militarna, ukrywająca się pod symbolem Pentagonu, zakupiła 2 miliony opakowań (tamiflu) za pieniądze podatników, a fundacja Billa Gatesa wykazała, że szczepionka skraca czas wymyślonej choroby o ~ 12 godzin (u niektórych 1-3 godziny, u innych 6-12 godzin).

Producentem tej szczepionki, jest firma Roche Holding AG, szwajcarski koncern medyczny złożony z producenta farmaceutyków Hoffmann-La Roche oraz dostawcy aparatury medycznej Roche Diagnostics. Siedziba główna przedsiębiorstwa mieści się w Bazylei.

( To właśnie tam odbył się pierwszy zjazd syjonistów i właśnie tam powstała ostateczna wersja Protokołów Mędrców Syjonu (24). Organizacja Syjonistyczna, została założona 3 września 1897 roku, na I Światowym Kongresie Syjonistycznym w Bazylei (Szwajcaria). Jej pierwotną nazwą była: Organizacja Syjonistyczna. Głównymi założycielami byli: Theodor Herzl i Max Nordau. )

Założona w 1896 roku, przez masona Fritza Hoffmanna-La Roche firma, początkowo była znana z produkcji preparatów witaminowych.

Przedsiębiorstwo w 1960 roku, wprowadziło do światowego lecznictwa pierwszy preparat z grupy benzodiazepin pod nazwą handlową Librium, natomiast w 1963 roku preparat Valium oraz wiele innych pochodnych benzodiazepiny, np. flunitrazepam (Rohypnol). Hoffman-La Roche jest także producentem m.in. Tamiflu (oseltamiwiru), leku antywirusowego stosowanego przeciw grypie, czy preparatów stosowanych w onkologii i kardiologii.

Wypadek 10 lipca 1976 roku, w zakładach Roche w Seveso we Włoszech spowodował skażenie Lombardii dioksynami.

W 1999 roku, Hoffmann-La Roche kontrolował ponad 40% światowego rynku witamin. W latach 1990–1999, przedsiębiorstwo uczestniczyło w nielegalnej zmowie monopolistycznej z przedsiębiorstwami BASF i Rhone-Poulenc SA, mającej na celu utrzymanie zawyżonych cen witamin. W 1999 roku, przedsiębiorstwo zostało ukarane za to w Stanach Zjednoczonych grzywną w wysokości 632 milionów USD. Komisja Europejska wytoczyła przedsiębiorstwu proces o to samo i wygrała go w 2001 roku, Roche musiało zapłacić 462 miliony euro.

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów wszczął w 2003 roku, dochodzenie przeciw Roche Polska o zmowę monopolistyczną z dystrybutorem leków Hand-Prod polegającą na narzuceniu zawyżonej ceny w przetargach organizowanych przez Ministerstwo Zdrowia na dwa leki, Recormon i NeoRecormon (pochodne EPO stosowane przy leczeniu anemii). W 2006 roku Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów stwierdził jednak, że przedsiębiorstwa nie dopuściły się praktyk naruszających konkurencję, a apelacja Prezesa UOKiK od tego wyroku została oddalona.

Kartel składa się z szeregu mniejszych korporacji:

Hoffmann-La Roche (Founded 1896 by Fritz Hoffmann-La Roche), Biomedical Reference Laboratories (Acq 1982, restructured into Roche Biomedical Laboratories, Inc in 1982, sold 1995), Syntex (Acq 1994), Chugai Pharmaceuticals (Acq 2002), 454 Life Sciences (Acq 2007), Roche Diagnostics, Spring BioScience Corp (Acq 2007), Ventana Medical Systems (Acq 2009), mySugr GmbH (Acq 2017), Viewics, Inc (Acq 2017), Flatiron Health (Acq 2018), Memory Pharmaceuticals Corp (Acq 2009), Genentech (Acq 2009), Tanox, Inc (Acq 2006), Arrayit Corporation (Acq 2013), Seragon (Acq 2014), Jecure Therapeutics (Acq 2018), Medingo Ltd (Acq 2010), BioImagene, Inc. (Acq 2010), PVT Probenverteiltechnik GmbH (Acq 2010), MTM laboratories AG (Acq 2010), Anadys Pharmaceuticals, Inc. (Acq 2010), Verum Diagnostica GmbH (Acq 2011), Constitution Medical Inc. (Acq 2012), IQuum (Acq 2014), Genia Technologies Inc. (Acq 2014), InterMune (Acq 2014), Santaris Pharma A/S (Acq 2014), Bina Technologies, Inc. (Acq 2014), Dutalys GmbH (Acq 2014), Ariosa Diagnostics (Acq 2014), Trophos (Acq 2015), CAPP Medical (Acq 2015), GeneWEAVE BioSciences, Inc. (Acq 2015), Kapa Biosystems, Inc. (Acq 2015), Adheron Therapeutics (Acq 2015), Tensha Therapeutics (Acq 2016), ForSight VISION4 (Acq 2017), Ignyta Inc (Acq 2017), Foundation Medicine, Inc. (Acq 2018), Tusk Therapeutics (Acq 2018), Spark Therapeutics (Acq 2019), Promedior (Acq 2019) …

Kampania dezinformacyjna na temat ptasiej grypy, powstała na terenie Hong Kongu, a miejscowy główny lekarz, za ową akcje medialną, został nagrodzony intratną posadą w WHO. Grypa, której wirus miał pochłonąć 100 milionów ofiar, okazała się sezonowym fake’m, który zabił ok.10 osób (które zmarły z powodu powikłań, wieku i złego stanu zdrowia oraz braku higieny) na całym świecie.

W wyniku medialnej paniki, Anglia zakupiła dwie szczepionki na jednego obywatela (120 milionów sztuk), co było ukrytą formą opodatkowania każdego z nich.

SARS

Wirus SARS – czynnik etiologiczny ciężkiego ostrego zespołu oddechowego (SARS od ang. severe acute respiratory syndrome).

W nomenklaturze masońskiej S-ARS, to sztuka dopasowania symbolicznego, ot zbieg okoliczności.

Okazało się, że sztuka dopasowania się nie powiodła, ponieważ od 2003 roku, do dnia dziejącego, wirus nie zabił ani jednej ofiary, za to wzmocnił pozycje korporacji farmaceutycznych i rządów, okradających ludzi z wolności i praw naturalnych (25).

Powiedzmy sobie szczerze na jednym zainwestowanym dolarze w akcje fałszywej flagi, firmy farmaceutyczne zarobiły od 22 ( Gleevec, Avastin ), do 33 dolarów ( Herceptin ) na czysto.

Charytatywna działalność korporacji, to wyssany z palca blef, ponieważ leki w czasie akcji medialnych, potrafiły skoczy z 13 dolarów do 759 dolarów za sztukę (Daraprim).

Zapytajmy się teraz, ile rośnie cena urządzeń zakupionych przez WOŚP (26), podczas zimowej zbiórek i ile wynoszą tantiemy, za wybór tej, czy tamtej firmy ?!

Często oskarżacie mnie o szkalowanie zwykłych ludzi, ale co innego, można pomyśleć o populacji siedmiu miliardów istnień, które wierzą, że katar, kaszel, pocenie się i bóle mięśni, są objawami koronowirusa ? Co można myśleć o stadach, przekazujących swoje prawa i prawo do własności, obcym rządom i prywatnym właścicielom ? Co można myśleć o wyznawcach religijnych i partyjnych, podzielonych na opcje tezy i antytezy ? Co można myśleć o biernej zgodzie na chemię w jedzeniu, wodzie, kosmetykach i lekach ? Co można myśleć o biernym udziale w szczepieniach, prywatnych wojnach i bezsensie hierarchicznego wyzysku … ?

Fikcja, staje się prawdą

Masoneria, skupiona na terenie Francji, Anglii i Niemiec, od 1838 roku, dążyła do zmonopolizowania informacji, poprzez zwycięstwo kłamstwa nad prawdą (14).

Obecnie, istnieją tylko trzy agencje informacyjne, tak zwane matki, rozsyłające monopol informacyjny na cały świat.

Monopol medialny, przekazuje fałszywe informacje od rządów lub instytucji, posiadających licencje państwową (15).

Dlatego też Big Pharma w 1951 roku, stworzyła monopol, nazywany Epidemic Inteligenc Serwis, zwany wywiadem epidemiologicznym, zatrudniającym ponad dwa tysiące agentów (16) na całym świecie.

Technika Tuszowania

W 2009 roku, po śmierci jednego chłopca w wiosce La Gloria, ogłoszono światową epidemię świńskiej grypy. Alert, powstał tylko dlatego, że w La Glorii, znajduje się eksperymentalna hodowla świń z ludzkim genomem firmy Shmitdfields, która jest zależna od Pentagonu. La Gloria, została zniszczona biologicznie, poprzez ogromne ilości, odprowadzanego na zewnątrz kału oraz chemii, która doprowadziła do zarazy i wyniszczenia pól, łąk i lasów oraz miejscowej zwierzyny.

Dezinformacja Reutera i EIS, wyciszyła sprawę, a Shmidtfield przejął Animeks, produkujący wyroby pod szyldem – Krakusa, Morlin, Morlinek, Berlinek, Mazur oraz posiadający prawa do marki Agri Plus i Agri Plus – Odział Paszowy, które nie mają oczyszczalni ścieków, więc za parę lat, znów dojdzie do zawirusowania ich otoczenia, o czym dowiemy się z mediów, kreujących atak kolejnego wirusa.

Tutaj ciekawostka, zakłady Henryka Kani, były zmuszane do wielokrotnego przekroczenia dawek chemii w swoich produktach i w procesie hodowli zwierzęt. Kiedy pan Kania, się na to nie zgodził, sieci handlowe wspierające Shmidtfield, wypowiedziały mu kontrakty, a banki umowy kredytowe. Sam Henryk Kania, twierdzi, że do upadku jego zakładów doprowadziła zmowa. Celem tej zmowy, jest zniszczenie marki i jej właściciela oraz przejęcie zakładów, za małą część ich rzeczywistej wartości.

Kampania zakłamania

Cała akcja propagandowa, opiera się na ogromnym budżecie i wykupionym czasie reklamowym, służącym ukazaniu aktorów, kreujących markę koronowirusa, za pomocą dwudziestu czterech przypadkowych, chorych na grupę naiwniaków, którzy w wyniku zastosowania eksperymentalnych szczepionek, oddają swe życie dla ideologii zysku, dezinformacji i kreacji kontroli społecznej.

Medialna kampania dezinformacyjna kosztująca miliardy dolarów, wskazuje wykreowanego antybohatera, łączącego katów i ofiary, za pomocą rozśiewanej ideologii strachu. Grupy anonimowych chorych i pojedyncze przypadki grypo i wirusów podobnych ofiar, budują mur realności i działania.

Wypromowany strach, przynosi korporacją i rządzom zysk operacyjny ograniczający prawa wolnej jednostki. Elity oraz ich najemnicy nic nie tracą, traci każdy z nas, ponieważ zaciska się pas naszej wolności oraz wolności słowa, za pomocą ideologi poprawności politycznej.

Wystarczy wybrać słabsze i biedniejsze jednostki pozbawione jedzenia, czystej wody i higieny, aby doprowadzić do ich śmierci, która gdyby nie powyższa ideologia, byłaby niezauważona, przez świat.

Fikcja literacka stworzyła komercyjnego boga i jego pośredników hierarchicznych, kreujących prawo, fetysz pieniądza, władzy, roli, a także zarazy, farmacji i wirusa … Od tysiącleci, ludzie wołają i piszą do Boga, który nie czyta zakłamanych ksiąg i nie ogląda komercyjnych spektakli …

Masz w sobie personalnego Boga (6) i wolną wole, aby kreować swój czas, ład, prawo, moralność i niepodległość (27), niezależną od obcych, rewolucyjnych wpływów.

Ufasz mediom, rządom i ekspertom, zamiast zaufać wolnej woli i logice, 24 osoby w siedmiomiliardowej populacji, to jest ułamek statystyczny. Wypadki, zatrucia, alkohol, szczepienia, zaniedbania, brak czystej wody, wojny i morderstwa … pochłaniają miliony, jednak nikt nie robi z tego problemu.

Jakie są fakty : Co 5 sekund rodzi się 21 dzieci, co 5 sekund rodzi się 10 dzieci w ubóstwie, co 5 sekund rodzi się jedno dziecko z ułomnością, co 5 sekund przybywa 13 ludzi, co 5 sekund na świecie umiera 9 ludzi, co 5 sekund umiera 2 ludzi z głodu, co 5 sekund umiera dziecko z głodu … Gdzie są wtedy media, politycy, lekarze, księża ???

Wini są ci, którzy kreują ideologie państw, religii i korporacji, czyli wojny człowieka z człowiekiem. Problemy ekonomiczne, powstają tylko po to, aby depopulować najbiedniejszych i najsłabszych.

Teatr, zawsze wiązany jest z telewizją i mediami, po to są wojny, wirusy, zamachy, łapówki i sensacyjne wiadomości, ni jak mające się do rzeczywistości.

Sezon grypy w Polsce, to około półtora tysiąca zachorowań. To pomyśl ile osób umiera w ciągu jednego dnia z powodu udaru, wylewu, zawału, czy głodu ?

Teraz pomyśl, że te półtorej tysięcy chorych, może wymusić wprowadzenie stanu wyjątkowego, czyli przymusowych szczepień. Jednak światowy głód nie wprowadzi żadnego stanu wyjątkowego.

Takie są fakty, liczy się tylko interes prawny i finansowy, strach wymusza nowe regulacje prawne i ogromny zysk na ludzkiej naiwności.

Ile prawdziwych filmów powstało na temat głodu, szczepień i wirusów, ile z tych filmow trafiło do kin i telewizji ? Ile filmów stworzył Hollywood, tworząc ideologie strachu przed fikcyjnymi zdarzeniami ?

Takich filmów powstało prawie cztery tysiące od lat 30-tych, dwudziestego wieku, każdy z nas ma w swojej głowie wyobrażenia epidemii, końca świata, wojen, biblijnych plag, dramatycznej przeszłości i przyszłości oraz zmyślonych faktów historycznych, politycznych i religijnych, kreujących bohaterów narodowych, którzy ograniczyli wasze prawa i wyciągnęli waszych pradziadów, dziadów i ojców, na tą, czy inną wojnę, czy rewolucje.

Zabijanie ludzi i zwierząt, przynosi otwarcie rynków na multikulturowość i import zwierząt z innych krajów, a to podnosi cenę produktu słabej jakości.

Zrobiono dużo hałasu dookola wirusów eksperymentalnych, takich jak Ebola, czy Zika (17), na które patenty posiadają korporacje związane z Pentagonem. Dziwnym zbiegiem okoliczności walka z wirusem ebola w Sierra Leone, odbywała się za pomocą jednostek specjalnych, obalających bunt wolnych ludzi.

Wszystkie te tajemnicze odkrycia wirusów, są anonimowe, tak jak personalia ofiar zamachów fałszywej flagi.

Największe zagrożenie dla polski, może przyjść ze strony Ukrainy, która jest centrum laboratoriów biologicznych i genetycznych Pentagonu. Dziurawe prawo Ukrainy pozwala na niszczenie przyrody i na eksperymenty na ludziach, na co pozwala również polskie prawo, będące w rękach międzynarodowych lobbystów.

Eksperyment Szczepień faza IV

Eksperymentalny charakter Programu Szczepień Ochronnych potwierdza fakt, że wszystkie szczepionki stosowane w programie, znajdują się obecnie (jak informuje Państwowy Zakład Higieny i Ministerstwo Zdrowia) w fazie IV badań klinicznych, więc są na etapie weryfikacji zarówno ich skuteczności jak i bezpieczeństwa.

Po co monitorować coś, czego bezpieczeństwo jest całkowicie pewne i całkowicie zweryfikowane?

Szczepionki są dopuszczane do obrotu już po fazie III badań klinicznych. III faza, polega na testowaniu szczepionki na kilku lub kilkunastu tysiącach starannie wyselekcjonowanych ochotników, co w praktyce nie ma nic wspólnego z rzeczywistym późniejszym stosowaniem takiej szczepionki w ramach PSO, ponieważ symboliczna, kilkuminutowa kwalifikacja dziecka do szczepienia wykonywana przez polskich lekarzy POZ, polegająca na opukaniu i osłuchaniu dziecka, oraz na zajrzeniu do jego gardła i kontroli wielkości węzłów chłonnych, w najmniejszym stopniu nie może się równać z szalenie rygorystycznymi kryteriami kwalifikowania ochotników do badań klinicznych przed wprowadzeniem szczepionki do obrotu.

W trakcie badań klinicznych fazy III bezpieczeństwo szczepionki badanej jest porównywane do działania innej, podobnej szczepionki, ponieważ rzekomo stosowanie obojętnego placebo w grupie kontrolnej byłoby nieetyczne.

Te opłacane z kieszeni podatnika pseudo badania, nie są badaniami, lecz testami porównawczymi szczepionek.

Testowana szczepionka, nie może zabić w trakcie badań bezpieczeństwa – fazy trzeciej, więcej starannie wyselekcjonowanych ochotników, niż szczepionka referencyjna, to znaczy, że szczepionka badana jest bezpieczna, a naukowcom, należy się premia, za prawidłowo wykonane testy, zgodne z poprawnością polityczną i wymogami PZH i WHO.

Badania kliniczne fazy IV, powinny zweryfikować, czy szczepionka jest rzeczywiście bezpieczna oraz skuteczna w regularnym stosowaniu, do którego została przewidziana.

Faza IV badań klinicznych jest więc typowym eksperymentem naukowym, służącym potwierdzeniu bądź falsyfikacji tezy, która głosi, że : szczepionka xxx, jest bezpieczna.

Z tym, że żadna szczepionka nie jest bezpieczna, ponieważ bezpieczna szczepionka, to taka szczepionka, która jest zgodna z dna danej jednostki oraz systemem jej antygenów.

Na dzień dzisiejszy, nie istnieją żadne badania, które potwierdzałyby tezę, że konfiguracja kilkudziesięciu szczepień, którym przymusowo poddawane są polskie dzieci, wynikająca z aktualnie obowiązującego Programu Szczepień Ochronnych Głównego Inspektora Sanitarnego, jest bezpieczna dla populacji poddawanej tym szczepieniom w porównaniu do populacji nieszczepionej.

W czasach, gdy chemiczne jedzenie (28), napitki, fałszywe leki, szczepienia, smog, czyli smugi chemiczne (30) i technologia falowa (29) powodująca raka, wylewy, zawały, alergie … i kosząca miliony ofiar, to ideologia wirusa, jest tylko elementem dezinformacji, odciągającej uwagę od kreowania gigantycznych zysków na ludzkiej naiwności i na ludzkim strachu.

Media i rządy, produkują na zlecenia lobbujących korporacji ideologie strachu, przerażenia i euforii, których cyrk, jest zauważalny dla każdego, logicznie myślącego człowieka.

Rządy dzięki ideologii prawa zwierząt wprowadzają prawa chroniące aktorów oraz ludobójców i piętnujące obywateli, kontrolowanych, przez różne formy najemnictwa.

Trzeba żyć z boku i jak najdalej od dużych stad, ponieważ tam rodzi się zakłamanie i wiara w ideologie kłamstwa, ubranego w poprawność polityczną, przekształcającą niechęć i obojętność w wiarę i pragnienie, za pomocą ideologii okna overtona (31) …

Liga Świata (XX lat – trudu i działania)

Dydymus

Akademia Filozoficzna Dydymusa

https://pomagam.pl/wdd

https://trueshopl.wordpress.com

Samostanowienie i Samoograniczenie

https://zrzutka.pl/anzajh (wsparcie zakupu sprzętu komputerowego)

1. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/05/23/toksyczni-ludzie-czyli-krew-i-zwiazki-oraz-istoty-ktore-nie-moga-miec-dzieci/

2. https://ligaswiata.blogspot.com/2016/03/historia-manipulacji-instytut-tavistock.html

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2017/01/06/gwiazdy-falszywa-flaga-i-slady-slonia/

3. https://wojciechdydymski-cytaty.blogspot.com/2016/05/nowy-porzadek-swiata-cywilizacja-strachu.html

4. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/07/27/teatr-i-aktorstwo-kult-ur-owe/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/10/10/teatr-groteski-dnia-codziennego-w-ujeciu-logiki/

5. http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/05/nieodrobione-lekcje-slepego-tumu.html

6. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/10/26/dowod-na-istnienie-boga-personalnego/

7. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/12/18/przejecie-wewnetrznego-glosu/

8. https://swiatowaliga.blogspot. com /2016/02/paneuropejska-unia-czyli-unia.html

9. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/10/23/przebudzenie-szalenstwa-i-moralnosc-personalna/

10. https://dydymuscytaty.wordpress.com/2018/10/18/czy-jest-rewolucja/

11. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/06/28/holokaust-i-zniszczenie-struktur-plaskich-na-przykladzie-indian-kanadyjskich/

12. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/04/03/fake-fakty-od-afp-czyli-weryfikacja-poprawnosci-politycznej-na-facebooku/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/12/05/czarno-na-bialym-czyli-oficjalny-swiat-fake-newsow-i-poprawnosci-politycznej/

13. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/10/23/kim-jest-krol-i-czym-jest-panstwo/

14. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/04/03/fake-fakty-od-afp-czyli-weryfikacja-poprawnosci-politycznej-na-facebooku/

15. https://ligaswiata.blogspot.com/2016/07/tajemnica-licencji.html

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/08/13/cyrograf-podpis-certyfikat-licencja/

16. https://www.cdc.gov/eis/index.html

17. https://vigilinclinaverat.wordpress.com/2016/02/06/zika-wlasnoscia-fundacji-rockefellera-od-1947-roku/

18. https://akademiafilozoficznadydymusa.wordpress.com/2018/10/12/wolnosc-i-swoboda-wartosc-czy-masonska-ideologia/

19. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/08/30/archonci-i-wizualizacja-wplywu-na-byt-ludzki-za-pomoca-trzeciej-sily/

20. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/01/15/klin-czyli-budowanie-i-niszczenie-lukow-mostow-za-pomoca-wiecznej-ideologii-podzialu/

21. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/01/25/najemna-czarna-szlachta-czyli-fetysz-tytularny-utrzymujacy-wyzszosc-jednostki-nad-jednostka/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/12/17/juz-oficjalnie-polska-s-a-i-spolki-corki/

22. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/12/11/terroryzm-nie-istnieje-czyli-teatr-utopi-jaskini-platonskiej/

https://wojciechdydymus.wordpress.com/2019/08/11/szaleni-kreatorzy-podzialu/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/04/08/terreg-czyli-kolejny-ukryty-krok-unii-europejskiej/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/02/28/strach-i-poprawnosc-polityczna/

23. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/07/25/wampiryzm-alegoria-zakorzenienia-ideologi-prawa-zwierzat-w-czlowieku/

24. https://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/protokoy-medrcow-syjonu-1896-r-zobacz.html

25. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/10/07/prawo-natury-a-prawo-naturalne-czyli-czego-nie-wolno-mylic-w-drodze-do-oswiecenia/

26. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/01/12/nie-dla-wosp-2/

27. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/04/24/alegorie-czasu-chronos-aion-uroboros-i-caerus/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/04/14/moj-personalny-lad/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/05/30/swiete-prawo-personalne/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/10/23/przebudzenie-szalenstwa-i-moralnosc-personalna/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/11/11/personalny-dzien-niepodleglosci/

28. https://wojciechdydymus.wordpress.com/2018/12/13/list-do-rolnikow-i-ludzi-trudu/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/04/02/bron-zapoznionym-zaplonem/

29. https://bronpsychotroniczna.wordpress.com/2019/10/29/pola-elektromagnetyczne-wysokich-czestotliwosci/

https://bronpsychotroniczna.wordpress.com/2019/11/19/5g-czyli-sila-promieniowania-elektromagnetycznego/

30. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/12/04/smog-smugi-chemiczne-czyli-droga-do-waluty-energetycznej/

31. https://manipulanci.wordpress.com/2017/04/04/okno-overtona-i-kontrola-ludzkiego-umyslu/

Opublikowano za: https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/02/04/koronawirus-ncov-wuhan-czyli-medialny-szantaz-dezinformacyjny/

Wypowiedz się