Aresztowania kalabryjskiej mafii Ndrangheta, działania Międzynarodowego Trybunału Karnego przeciwko przywódcom syjonistycznym sygnalizują nieuchronność przeznaczenia dla mafii chazarskiej

Aresztowanie 334 gangsterów z mafii Ndranget z Kalabrii i postępowanie przed Międzynarodowym Trybunałem Karnym (MTK) przeciwko Izraelowi oznaczają, że sieć coraz bardziej zaciska się na mafii chazarskiej.

Koła sprawiedliwości mielą powoli. MTK ścigający izraelskie zbrodnie wojenne w Palestynie w ciągu 5 lat może doprowadzić do nakazów aresztowania i innych zbrodni wojennych w Syraku, odkąd Izrael wspiera IZIS (Daesh) i kradnie syryjską i iracką ropę naftową – mówią źródła w Pentagonie.  Źródła obiecują, że amerykańscy komandosi wkrótce zaczną polować na syjonistycznych zbrodniarzy wojennych, gdziekolwiek spróbują ukryć się na tej planecie.

Aresztowania we Włoszech są w międzyczasie bezpośrednim ciosem dla frakcji włosko-szwajcarskiej, która przeprowadziła masowe morderstwo w Fukushimie przeciwko Japonii, według źródeł japońskiego wywiadu wojskowego. Oznacza to, że nieuczciwie wybrany reżim kryminalny przestępczego ministra Shinzo Abe w Japonii w końcu stanie przed sądem, mówią źródła.

Poniżej przyjrzymy się bliżej obu tym wydarzeniom, ale najpierw przyjrzyjmy się innym ważnym wydarzeniom na całym świecie.

Największą historią, jak zwykle, są trwające negocjacje w sprawie bankructwa amerykańskiego korporacyjnego rządu. Amerykański korporacyjny rząd istnieje z dnia na dzień, z tygodnia po tydzień, z miesiąca na miesiąc. To nie jest trwałe i w pewnym momencie powinno zostać zresetowane – mówią źródła brytyjskiego wywiadu.

Dlatego prezydent USA Donald Trump będzie uczestniczył w dorocznym spotkaniu światowej elity w Davos 21 stycznia, aby spróbować wynegocjować fundusze, aby utrzymać swój reżim po upływie terminu płatności 31 stycznia, mówią źródła w europejskiej rodzinie królewskiej. Pamiętajcie, że na początku tego roku Trump opuścił Davos, zanim ugiął się i zatrudnił syjonistycznych neokonserwatystów po 35-dniowym częściowym zawieszeniu działalności rządu. Rzućmy okiem na to, do czego elita Davos próbuje zmusić Trumpa, aby zrobił w zamian za większy dług tym razem.

Z tym powiązane są negocjacje w sprawie bankructwa Organizacji Narodów Zjednoczonych, mówią źródła w europejskiej rodzinie królewskiej. ONZ jest prywatną korporacją zarejestrowaną w Kalifornii i należącą do rodziny Rothschildów za pośrednictwem Lucis Trust Foundation – mówią źródła.

Rothschildowie robią wszystko co w ich mocy aby utrzymać w ruchu całą ich chwiejną strukturę ONZ/USA/MFW/Bank Światowy/BIS, gigantycznym, okrągłym szarpnięciem. ” ‘Luzowanie ilościowe’ należącego do Rothschildów prywatnego monopolu Banku Centralnego to inne słowo na ‘wykupienie’ sztucznie podtrzymywanego upadłego rynku“, wyjaśniają członkowie europejskiej rodziny królewskiej. Znakiem, że jest to nietrwałe jest fakt, że banki pobierają od osób fizycznych coraz wyższe stopy procentowe, nawet gdy FED daje bankom coraz tańsze pieniądze.

https://www.zerohedge.com/markets/funny-thing-happened-fed-cut-rates-credit-card-rates-hit-all-time-high

Jednak pomimo poparcia dla syjonistycznej propagandy przez media, realna gospodarka pogarsza się, więc coraz więcej drogich pożyczek dla prawdziwych ludzi staje się złych. Być może dlatego spółka zależna Banku Światowego Rothschildów ostrzegła 19 grudnia o najgorszym kryzysie zadłużenia w ciągu ostatnich 50 lat.

https://www.worldbank.org/en/news/press-release/2019/12/19/debt-surge-in-emerging-and-developing-economies-is-largest-fastest-in-50-years

Tymczasem ich amerykańska korporacja została przyłapana na kłamstwie na temat rezerw złota, a ich flagowa korporacja produktów rolnych Glencore boryka się z licznymi dochodzeniami kryminalnymi i procesami sądowymi.

https://www.zerohedge.com/commodities/us-official-gold-reserves-auditor-caught-lying

https://www.ft.com/content/9a97256e-19d5-11ea-97df-cc63de1d73f4

https://www.swissinfo.ch/eng/glencore-congo-cobalt-mining-lawsuit/45446800

 Z tym wszystkim związana była strzelanina w siedzibie FSB (byłego KGB) w zeszłym tygodniu, w wyniku której zginęło dwóch agentów FSB. Oficjalne rosyjskie wiadomości twierdzą, że atak został przeprowadzony przez samotnego mężczyznę. Jednak nasze rosyjskie źródła mówią, że prawdziwym celem był Władimir Putin, a atak został przeprowadzony przez dziewięciu bojowników z Prawicowego Sektora Ukrainy. Trzech z nich zostało zabitych, trzech trafiło do więzienia, a trzem innych udało się zbiec. Atak nastąpił, gdy Putin był w pobliżu na obchodach Dnia FSB. “To jest wojna wewnątrz FSB” – dodało źródło. Innymi słowy, syjonistyczna frakcja Rothschildów próbowała i nie była w stanie zabić Putina.

Teraz pytanie brzmi, czy Trump dołączy do Putina w buncie przeciwko swoim panom Rothschildom. Nasze źródła w Pentagonie wydają się wierzyć, że to właśnie robi. Oto ich opis tego co naprawdę knuje Trump:

Życząc federalnym pracownikom i wojskowym Wesołych Świąt Trump, być może, dał MTK zielone światło jako prezent na święto Chanuka dla Bibiego [premiera Izraela Benjamina Netanjahu], z [sekretarzem stanu USA Mike’iem] Pompeo udającym, że chroni Izrael, podczas gdy siły specjalne USA pracując z Rosją mogą aresztować izraelskich zbrodniarzy wojennych, gdziekolwiek są, aby dodać powagi do Norymbergii 2.0.”

“Wygląda na to, że ONZ, UE, Rosja, Chiny, Indie, Brazylia, Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Japonia, Iran, Turcja i społeczność międzynarodowa wspierają MTK i wspieranego przez Hezbollah premiera w Libanie, ponieważ Izrael jest zamieszany w: uwięzienie zboczeńca Epsteina, 9/11, 3/11, MH370/MH17 i inne anty-gojowskie zbrodnie przeciwko ludzkości. Były pakistański władca Wojskowy Musharraf skazany na śmierć za zdradę stanu, jest ostrym ostrzeżeniem dla Arabii Saudyjskiej, Izraela, rodzin królewskich, syjonistów i tajnego państwa o surowości trybunałów wojskowych.”

Aresztowania 334 mafiosów w Kalabrii były zdecydowanie częścią tego rozprawiania się. Ci aresztowani to źli ludzie, więc ludzie ich nienawidzili”, powiedziało źródło P2 Masonerii. “Znam ich i są oni głupimi, okrutnymi ludźmi – powiedział on. To była tylko czystka przeciwko jednej grupie – najgorszej grupie Ndranghety. Teraz u władzy są inne kalabryjskie gangi, kontynuował on.

Wśród aresztowanych był szef policji, były członek parlamentu bliski byłego premiera Silvio Berlusconiego a także prawnicy i księgowi w Szwajcarii i północnych Włoszech zamieszani w kradzież japońskich obligacji o wartości 134 miliardów dolarów w 2009 r., dodają źródła P2 Masonerii.

Ponadto przedstawiciel frakcji kalabryjskiej przechwalał się zaangażowaniem swojej mafii w Fukushimę zaraz po tym ataku.

To właśnie po Fukushimie Abe doszedł do władzy w Japonii poprzez fałszowanie wyborów. Wkrótce po dojściu do władzy Abe pojawił się w Davos i groził III wojną światową przeciwko Chinom. Ten sam Abe, który niegdyś zagroził Chinom, teraz wielce im się podlizuje, jak widać z japońskich wiadomości o zbliżającym się szczycie z przewodniczącym ChRL Xi Jinpingiem.

Bez wątpienia dzieje się tak dlatego, że amerykańska korporacja spodziewa się, że Chiny kupią od nich dodatkowe “rzeczy” za 200 miliardów dolarów rocznie. Pozwoli im to ponownie odroczyć bankructwo. Jednak, jak wspomnieliśmy w zeszłym tygodniu, amerykańska publiczna gospodarka nie produkuje wystarczającej ilości prawdziwych “rzeczy“, aby zarobić dodatkowe 200 miliardów dolarów rocznie — to znaczy, chyba że jakiś tajny program kosmiczny zostanie wystawiony na sprzedaż.

Tak czy inaczej, włoska Biała Szlachta, która oczyściła Ndrangetę, mówi, że nie pozwolą Trumpowi uzyskać żadnych funduszy w Davos, chyba że zwolni swojego szwagra Jareda Kushnera. Kushner, oczywiście, symbolizuje frakcję syjonistyczną Chabad, mówi P2. Kushner (Chabad) jest złym obliczem syjonizmu; dla niego my wszyscy nie jesteśmy braćmi, ale niewolnikami – dodają.

Należy również pamiętać, że media syjonistyczne po raz kolejny stwierdzają: Korea Północna może wkrótce stworzyć rakietę, która może uderzyć w USA. Mówią to od dziesięcioleci. Faktem jest, że Północni Koreańczycy posiadali tę zdolność od lat 90., kiedy dał im ją Sekretarz Obrony USA Donald Rumsfeld. Jakakolwiek próba syjonistycznego wykorzystania Korei Północnej jako przykrywki dla innego ataku typu 9/11 lub 3/11 nikogo nie oszuka. Odwet za każdy taki atak trafi w Szwajcarię i Izrael a nie w Koreę Północną, ostrzegają źródła w Pentagonie.

To co się naprawdę dzieje, to to, że międzynarodowe mocarstwa umieszczają syjonistów z powrotem do klatki. ‘Wojna z terrorem’, która była totalną bzdurą, przez wiele lat zmieniła świat w bardzo nieprzyjemne i niewygodne miejsce. Incydent z 11 września do tej pory powoduje wiele nudności. Istnieje pragnienie, aby cała maszyna została rozbita i na powrót zmontowana prawidłowo – podsumowało sytuację źródło w Mi5.

Wiele potężnych sił walczy teraz o to, aby upewnić się, że 2020 r. będzie rokiem gdy syjonistyczny koszmar wreszcie się skończy,  a pokój zawita do wszystkich mieszkańców tej planety, czy to ludzi, czy nie. Wraz z tym chcielibyśmy życzyć naszym czytelnikom Wesołych Świąt, Szczęśliwego Chanuka lub jakiegokolwiek innej nazwy, której używacie do świętowania słonecznego Nowego Roku na półkuli północnej.

 Autor: Benjamin Fulford, Towarzystwo Białego Smoka, raport z 23 grudnia 2019

Źródło: https://benjaminfulford.net/2019/12/23/calabrian-mafia-arrests-international-criminal-court-actions-against-zionist-leaders-signal-doom-for-khazarian-mafia/

Opublikowano za: https://meditation539.com/?p=11456

Od Redakcji KIP:

Należy powiązać ostatnie wypowiedzi Prezydenta Putina pod adresem Polski, w związku z haniebnym fałszowaniem historii o drugiej wojnie światowej przez Władze III RP, przygotowaniami do wywołania III wojny światowej i z kolejną już próbą zamachu na jego życie, o czym informuje powyższy raport.

Według powyższego cotygodniowego raportu Benjamina Fulforda  z dnia 23 grudnia, można przypuszczać, że próba zamachu na Prezydenta Putina w dniu 19 grudnia była chronologicznie poprzedzającą  jego ostre wypowiedzi pod adresem Polski. Ten zamach, ale w formie incydentalnej ujawniło to także szczecińskie radio: https://radioszczecin.pl/6,398757,zamach-w-moskwie-celem-siedziba-fsb

Jeśli to był rzeczywiście zamach na życie Prezydenta Putina, to popatrzmy zatem chronologicznie na niespotykany do tej pory, cały zestaw następujących po sobie wypowiedzi Prezydenta Władimira Putina na temat Polski:

1) 19 grudnia 2019 r. wypowiedzi na corocznej konferencji prasowej Prezydent Putina:

  • decyzję Parlamentu Europejskiego o zrównaniu ZSRR z totalitaryzmem, nazwał: „decyzją nie do przyjęcia” i „szczytem cynizmu”, ze względu na  „podział Czechosłowacji między Hitlera, Anglików i Francuzów, a także, jak ZSRR nawoływał do stworzenia antyhitlerowskiego frontu.”
  • „- Stalin nie splamił się bezpośrednimi kontaktami z Hitlerem, a kierownictwo Francji i Wielkiej Brytanii spotykało się z nim i podpisywało papiery. Tak, był podpisany pakt Ribbentrop-Mołotowi tajny protokół. To prawda. Czy to dobrze czy źle? Zwracam waszą uwagę i to bardzo ważne, że ZSRR był ostatnim krajem Europy, który podpisał z Niemcami pakt o nieagresji. Wszyscy pozostali do tego momentu już podpisali
  • „Tak, wojska radzieckie weszły do Polski. Zgodnie z tym protokołem. Zwracam waszą uwagę na następujące okoliczności: wojska radzieckie wkroczyły już po tym, jak polski rząd stracił kontrolę nad swoimi siłami zbrojnymi i sam znajdował się już w rejonie polsko-rumuńskiej granicy. Nie byłoby z kim rozmawiać na ten temat.”

[ Za: https://pl.sputniknews.com/polska/2019121911527937-putin-wojska-armii-czerwonej-nie-podbijaly-terytorium-polski-w-1939-roku-sputnik/ ]

2) 20. 12.2019 r na spotkaniu z przywódcami państw WNP w Petersburgu Putin zaprezentował dokumenty archiwalne związane z II wojną światową i przedwojennymi relacjami państw europejskich. Rosyjski prezydent mówił także o pomyśle postawienia w Polsce pomnika Hitlera, prezentując fragmenty archiwalnego raportu ambasadora Polski w Niemczech Józefa Lipskiego dla ministra spraw zagranicznych Polski Józefa Becka z dnia 20 września 1938 roku. Adolf Hitler zaproponował wysłać Żydów z krajów europejskich do Afryki. Na to ówczesny ambasador Polski w Niemczech odpowiedział: „Jeśli do tego dojdzie, jeśli zostanie to zaaprobowane, postawimy mu piękny pomnik w Warszawie”.

[Za;: https://pl.sputniknews.com/trend/swiatowej/ ]

3) 24 grudnia 2019 r, przemawiając na rozszerzonym kolegium Ministerstwa Obrony Rosji, Władimir Putin odnosząc się do zacytowanego przez niego podczas nieformalnego posiedzenia WNP dokumentu, powiedział o polskim dyplomacie: „Swołocz, antysemicka świnia, nie można go inaczej nazwać”.

[Za;: https://pl.sputniknews.com/trend/swiatowej/ ]

Niezależnie od prawdopodobnego zamachu na życie Prezydenta Putina, tu chodzi o wywołanie III wojny światowej, co skuteczny zamach by ułatwił.

Głównym preludium do jej wywołania miała być uchwalona we wrześniu rezolucja Parlamentu Europejskiego o zrównaniu ZSRR z totalitaryzmem III Rzeszy, co zupełnie fałszuje prawdę historyczną o faktycznych sprawcach II wojny światowej. Inicjatywa zrodziła się co prawda na Litwie, ale bez zaangażowania się wszystkich europosłów PiS i dwóch ważnych posłów z PO ( Radosław Sikorski i Andrzej Halicki) rezolucja nie zostałaby uchwalona.

Nazwiska owych PiSraelskich jewroparlamentarzystów wymienił rozmówca M. Maciaka (minuta 5:25) w nagraniu na: https://youtu.be/BHH3kPn9anQ ( cały materiał będzie wkrótce zamieszczony na naszej stronie) i w komentarzu Stan Turski   pod tym nagraniem poniżej:

[Stan Turski

Warto raz jeszcze wyliczyć z nazwiska i imienia wszystkich europosłów pisowskich, którzy oficjalnie podżegają do wojny z Rosja, najprawdopodobniej na rozkaz Ameryki, wielu z nich otrzymało specjalne przeszkolenie w Ameryce zaświadczając w ten sposób wielkie oddanie naszemu zamorskiemu sojusznikowi. Oto oni:

1.Kempa Edyta

2.Szydlo Beata

3.Czarnecki Ryszard

4.Legutko Ryszard

5.Fotyga Anna

6.Poreba Piotr

7.Waszczykowski Witold

8.Wisniewska Jadwiga

9.Rzadca Bogdan

10.Zalewska Anna

11.Syriusz-Wolski Jacek

12.Tobiszewski Grzegorz

13.Kopcinska Jadwiga

14.Rafalska Elzbieta

15.Brudzinski Joachim

16.Mazurek Beata

17.Mazdrzanowska Andzelika

18.Jaki Patryk

Osoby wymienione powyżej mogą być agentami CIA i oprócz ślepego posłuszeństwa Ameryce szkodzą jednocześnie wszelkim pokojowym inicjatywom naszego państwa. Zapamiętajmy te nazwiska! ]

Opublikowano za: https://www.youtube.com/watch?time_continue=134&v=BHH3kPn9anQ&feature=emb_logo

W fałszowaniu prawdy historycznej borą udział od początku transformacji elity po solidarnościowe, ostatnio PO, a zwłaszcza PiS. Te ugrupowania nie uznały do tej pory ludobójstwa przez ukraińskie organizacje OUN/UPA  ponad 300 tysięcy Polaków w czasie wojny. Tę liczbę podał uczciwy historyk i prawnik ukraiński Wiktor Poliszczuk. Liczbę pomordowanych Polaków w ramach fałszowania historii systematycznie się zaniża do nawet kilkudziesięciu tysięcy pomordowanych. Jednocześnie wymordowanie kilkunastu tysięcy  polskich oficerów w Katyniu i innych obozach przez NKWD eksponuje się od 30 lat jako największą zbrodnie, ale przemilcza się dwie bardzo ważne kwestie:

  • Otóż władze ZSRR, już po zakończeniu działań wojennych w 1939 roku chciały zwolnić polskich oficerów wziętych do niewoli. Postawiono im jednak warunek – mieli podpisać zobowiązanie, że po zwolnieniu nie będą działać na niekorzyść ZSRR. Oficerowie odmówili podpisywania takiego zobowiązania i pozostali w jenieckich łagrach. [za: : https://opolczykpl.wordpress.com/2019/12/30/aneks-do-wpisu-odczepcie-sie-od-putina/ ]
  • Decyzję o wymordowaniu polskich oficerów podjęli żydzi: Beria z Kaganowiczem, a wykonawcami egzekucji też byli sami żydzi, ze zdominowanej przez nich policji politycznej – NKWD. Wśród zamordowanych nie było żadnego żyda, wbrew temu co żydzi twierdzą. Dokumentuje to Albin Siwak w swojej książce “Bez strachu. Wspomnienia stare i nowe”, Tom 1, str 304-305, Warszawa 2009 i Portal Gajowego Maruchy: http://marucha.wordpress.com/2012/08/17/to-chazarskie-zydostwo-mordowalo-polakow-w-katyniu/

A zatem kilkanaście tysięcy pomordowanych polskich oficerów i to nie przez Rosjan, którym się to przypisuje, lecz przez żydów jest ważniejsze niż wymordowanie 300 tysięcy Polaków w wyjątkowo okrutny sposób przez ukraińskich zwyrodnialców z OUN/ UPA.

Brak uznania tego do tej pory za ludobójstwo przez Polski Parlament, mimo listu 153 parlamentarzystów ukraińskich z partii regionów do Marszałek Polskiego Sejmu Ewy Kopacz w tej sprawie w 2013 r. [ patrz tekst listu na linku: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2013/07/na-wilyniu-bylo-ludobojstwo-twierdza-deputowani-ukrainy/ ]

Oznacza, że:

Po pierwszenie ma różnicy między POPiS-em, a obecnymi spadkobiercami zbrodniczych formacji OUN i UPA na Ukrainie;
Po drugie – aby zatrzeć ogrom historycznych i obecnych  zbrodni żydów wobec Polaków, w tym w Katyniu, POPiS dąży do wywołania z Rosją III wojny światowej, w którym Polska ma być głównym teatrem wojny, a Polacy główną populacją do eksterminacji tak samo jak w I i II wojnie światowej. Przy obecnie dostępnych środkach masowego zabijania  Polacy jako Naród mają przestać istnieć co słyszymy m.in.  w wypowiedziach znaczących polityków Izraelskich.  

Mówi o tym Jacek Sokal w nagraniu filmowym ( https://youtu.be/XZI_GN4mxWg ) w 17.23 sek:

„… bo to nie są nasi politycy przede wszystkim. To są politycy co się podszywają pod naszych  i oni występują w interesach obcych przedsiębiorstw, korporacji, mocarstw. A generalnie zmierza to do tego, co od setek lat trwa, żeby nasz Naród przestał istnieć. Mówi się o tym już otwartym tekstem, w internecie są filmy nagrywane na ten temat i wypowiedzi czołowych działaczy Izraela, że Naród Polski ma przestać istnieć. Od Carycy Katarzyny aż do dzisiaj cały czas mamy do czynienia z tym samym…”

W związku z powyższym wrzawa jaka zapanowała dopiero w kilka dni po wypowiedziach Putina, dowodzi, że celnie trafił w zamiary wywołania III Wojny Światowej, m.in. za pomocą tej rezolucji sankcjonującej obecną Rosję – spadkobiercę ZSRR, jako głównego obok III Rzeszy sprawcę II wojny światowej ( Ale już obecnych Niemców nie uważa za spadkobierców III Rzeszy).  Długo się zastanawiano i w Polsce i w USA jak zareagować.

W związku z tym należy zacytować trafiający w sedno komentarz   zfd3 na portalu Gazety Wyborczej:

Putin rozpracował plany żydostwa Polskiego i USA.
Gdyby nie zareagował tak jak zareagował, to byłyby realizowane dalsze posunięcia, których celem jest wywołanie III Wojny Światowej, z inicjatywy wymienionego żydostwa, ze wskazaniem imiennym jako sprawców jej wywołania Rosji i Putina.
Dalsze tego typu gry gierki doprowadzą do tego, że Polacy dojrzeją do inicjatywy upamiętnienia pomnikami Stalina i Hitlera.

Za:http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,127561,25558199,brytyjski-historyk-oskarzenia-putina-to-akt-historycznego-wandalizmu.html

Bułgarski analityk w dziedzinie stosunków międzynarodowych Bojan Czukow w artykule pt. To co dzieje się między Polską a Rosją to trzecia wojna światowa” stwierdza, że „Nie zapominajmy, że podczas II wojny światowej Rosjanie faktycznie zabrali archiwa w prawie całej Europie, w której byli, w tym ogromne archiwa masońskie w Europie Zachodniej – w Niemczech, Austrii i tak dalej. Ale Rosjanie zabrali również archiwa polskiego wywiadu. Eksperci wiedzą, że w archiwach wywiadu znajdują się tak delikatne tajemnice, które są przechowywane tylko w dokumentach. Polacy obawiają się, że powoli zacznie to wychodzić na zewnątrz”

Za: https://pl.sputniknews.com/opinie/2019123011590338-to-co-dzieje-sie-miedzy-polska-a-rosja-to-trzecia-wojna-swiatowa-sputnik/

Prezydent Władimir Putina zapowiada, że do sierpnia tego roku ujawni szereg dokumentów odnośnie kulis II wojny światowej, a być może także kulis wywołania III wojny światowej i to z udziałem władz II RP i obecnej III RP. Takie działania mogą spowodować całkowite zniszczenie antypolskich POPiS-owych partii, co będzie w pełni uzasadnione dla zapobieżenia wywołania jądrowej III wojny światowej, z Polską jako głównym teatrem działań, do czego te partie usilnie dążą.

Trafnie ujmują to dwa komentarze z portalu Gazety Wyborczej:

zfd3

Przecież Putin odpłacił żydokomunie II i III RP tylko pięknym za nadobne – a Pan Prezydent zdaje sobie sprawę, że Putin może ujawnić nie tylko fakty, które doprowadziły do wybuchu II Wojny, ale również może ujawnić kulisy działań pana Dudy w przygotowaniu do wybuchu III Wojny światowej w ramach, którego ma zginać większość populacji Polaków z tego terytorium jako kara za to, że nie pozwolili się zgładzić żydowskiemu Tworowi jakim była III Rzesza, a ZSRR, że uniemożliwił realizację tego na terenach zajętych na bazie Traktatu Ribentrop-Mołotow. Ambasador USA w Moskwie otrzymał do wglądu treść traktatu wraz załącznikami na Polecenie Stalina w czasie, kiedy odbywał się na Kremlu bankiet na cześć podpisania tego traktatu,
Jakoś o tym pan Kaczyński i Duda nie wspominają

danutakaczmarek1

Dlaczego Państwo nie mówią jak to się zaczęło .
Wypowiedzi prezydenta Putina to pokłosie” Rezolucji Parlamentu Europejskiego w sprawie 80. rocznicy wybuchu drugiej wojny światowej oraz znaczenia europejskiej pamięci dla przyszłości Europy”.
Inicjatorami byli europosłowie PIS i jedna łotyszka. W Rezolucji tej całą winą II wojny światowej obarcza się Związek Radziecki .
Na konferencji prezydent Putin otrzymał pytanie właśnie o tą rezolucję. I tu z uwagi na inicjatorów tejże rezolucji Polaków, powiedział, iż Polacy też współpracowali z Hitlerem. Prawdę mówiąc to ma rację. Do żądania przez III Rzeszę korytarza stosunki Polsko-niemieckie były bardzo dobre. Kto jeździł do Berlina nawet w styczniu 1939 roku. Czy nie prawdą jest iż Lipski chciał stawiać pomnik Hitlerowi ? . Gdyby polscy europosłowie nie rozpoczęli tej wojenki to prezydent Putin podejrzewam by się nie zajął Polska przedwojenną.
A jeszcze jedno. Kto stanął w obronie Polski po słowach Putina ? Nikt tak jak w 1939 roku.

Za: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25552201,prezydent-wciaz-milczy-ws-ataku-putina-na-polske-bielan-nie.html

Tym wielowątkowym artykułem Fulforda i naszym uzupełnieniem odnośnie ostrej dyskusji wywołanej wypowiedzią Prezydenta Putina, otwieramy cykl artykułów na ten temat.

Redakcja KIP

Wypowiedz się