UFO istnieje – Marynarka wojenna USA przyznaje, że nagrania są prawdziwe

Marynarka wojenna USA (US Navy) potwierdziła, że tajemnicze nagrania, na których ma być widoczne UFO, są autentyczne. Amerykańska marynarka wojenna przyznała to po raz pierwszy w historii.

ufo us navy marynarka wojenna usaDepartment of Defence

Nagrania zarejestrowali amerykańscy piloci. Od grudnia 2017 roku pojawiały się one w mediach – nie tylko takich zajmujących się tematyką UFO, ale też w szanowanych dziennikach, jak np. „The New York Times”.

Filmy są autentyczne. Przedstawiciel US Navy potwierdził, że to UFO, a właściwie UAP (Unidentified Aerial Phenomena – Niezidentyfikowane Zjawiska Powietrzne) – nazwa UFO nie znajduje się już w oficjalnym użyciu.

Marynarka wojenna określa obiekty, które widzimy na tych nagraniach, mianem niezidentyfikowanych zjawisk powietrznych. Używamy tego określenia, ponieważ dobrze opisuje obserwacje niezidentyfikowanych obiektów, które znajdują się w treningowej przestrzeni powietrznej kontrolowanej przez wojsko – powiedział Joseph Gradisher z marynarki wojennej USA, którego cytuje portal The Black Vault.

Myśleli, że to tajna akcja. Amerykański pilot przerywa milczenie

[Dwóch pilotów wojskowych udzieliło wywiadu gazecie „The Times”, w którym opowiedzieli dokładnie o tym, jak  od lata 2014 do wiosny 2015 r. obserwowali niezidentyfikowane obiekty latające w przestrzeni powietrznej USA, między Wirginią a Florydą. Piloci zaczęli dostrzegać dziwne obiekty po tym, jak wymieniono radary w ich samolotach na nowsze modele. Jeden z nich, por. Ryan Graves mówi, że bliskie spotkania miały miejsce niemal codziennie i za każdym razem bardziej zadziwiały pilotów. Z początku myśleli, że obiekty to jakieś tajne, supernowoczesne drony. Graves zwraca jednak uwagę, że dowództwo nie wysłałoby takich maszyn w rejon ćwiczeń myśliwców. Obiekty pojawiały się na różnych wysokościach: od 9 tys. metrów do poziomu morza. Potrafiły w mgnieniu oka przyspieszać do prędkości ponaddźwiękowej i równie szybko stawać w miejscu. Graves przytacza też relację kolegi ze szwadronu, który o mało co nie uderzył w obiekt, gdy ten przeleciał pomiędzy lecącymi blisko siebie samolotami. Kolega Gravesa widział obiekt na własne oczy. Wyglądał jak kula z sześcianem w środku. Zaniepokojeni o swoje bezpieczeństwo piloci złożyli raport. Do dziś nie są w stanie wyjaśnić racjonalnie tego, co widzieli. Są jednak pewni, że pilotami nie mogli być ludzie. Organizm nie wytrzymałby przeciążeń w czasie szybkich manewrów. Za; https://wideo.wp.pl/mysleli-ze-to-tajna-akcja-amerykanski-pilot-przerywa-milczenie-6386129336887425v  ]

 

Publikacje rozzłościły amerykańskie wojsko. Pentagon stwierdził jakiś czas temu, że nagrania nie powinny były zostać upublicznione. Gradisher potwierdził, że miały one być trzymane z dala od opinii publicznej.

Dowód, że kosmici istnieją? To, że marynarka wojenna USA potwierdza autentyczność nagrań, nie oznacza jeszcze, że Ziemię odwiedzili przybysze z kosmosu. Obecność na niebie UFO – czy też UAP – znaczy tyle, że obiektów tych nie udało się zidentyfikować. Możliwe jednak – i prawdopodobne – że są to obiekty pochodzenia ziemskiego.

Opublikowano za: https://www.o2.pl/artykul/ufo-istnieje-marynarka-wojenna-usa-przyznaje-ze-nagrania-sa-prawdziwe-6425745539319425a

Wybrane komentarze

ADAŚ

ONI BYLI WCZEŚNIEJ OD NAS .LUDZIKI

oli

Jeżeli ktoś myśli ,że jesteśmy sami w tym ogromnym kosmosie, to jest w błędzie. Takich planet jak Ziemia w samej naszej galaktyce jest miliardy. A galaktyk jest także miliardy.

maverick

a skąd niby mamy tą technologie w tak krótkim czasie i taki postęp technologiczny w kilka dekad przeskoczyliśmy z roweru do technologi stealth i zdeżacz hadronów , nie wierze że to samo się wymyśliło i nie zdziwię się kiedyś jak powiedzą jak jest naprawdę 😉

InFo

100% prawdziwe nagranie plamy lub muszki na obiektywnie. Taki obiekt będzie uciekał w nieskończoność i nigdy nie da się go zestrzelić ani trafić.

Nodd

Mieszkamy na zadupiu Drogi Mlecznej, w której jest 300 mld gwiazd, wokół których lata od cholery planet…. a to tylko jedna galaktyka. Trzeba być hipokrytą sądząc, że jesteśmy wyjątkowi 🙂 i jedyni

mig

Przy tysięcznym obiekcie, artefakcie trudno w kółko mówić, że nie wiemy co to jest, ale nie interesujemy się, bo straciliby wiarygodność, a tak udają otwartość. Też coś. wszystko tajne, a tu nagle otwartość w armii. Po prostu, zaraz zobaczycie coś, co wami wstrząśnie i nie będzie można już dłużej kłamać, że nie istnieje, choć było tajne przez 70 lat.

qw

jeżeli okaże się że UFO istnieje wszystkie religie świata legną w gruzach

snafca

Po oficjalnym zakończeniu II wojny światowej, w 1945 roku USA wysłało armadę na Antarktydę, celem zlikwidowania Niemieckiej bazy wojskowej. Armada została zaatakowana i zmuszona do wycofania. Amerykańcy marynarze później zgłosili, że latające obiekty „wyskakiwały” spod wody i atakowały zarówno okręty, jak i samoloty. Potrafiły poruszać się z ogromną prędkością, jak i nienaturalnie szybko przyspieszać i zwalniać. Podobne obiekty były widziane nad Argentyną. Istnieje prawdopodobieństwo, że USA dogadała się z nazistami, tak jak to było w przypadku programu rakietowego i słynnym von Braunem.

WIDZIAŁEM UFO

2 razy w życiu widziałem UFO. Wyglądało jak ognista zielona kula. W roku 2009 w marcu i październiku w tym samym miejscu i o tej samej porze w nocy 23.30. Gdy odpowiedziałem o tym mojej żonie, myślałem że mnie wyśmieje. Ona jednak ze strachem w oczach odpowiedziała mi, że jej ojciec jeszcze jak żył, widział to samo 30 lat wcześniej. Nikt jednak nie chciał mu w to uwierzyć..

aaaa

Też mi sensacja. Takich filmów są dziesiątki tysięcy tylko ci mądrale chcieli byśmy nie wierzyli własnym zmysłom.

zet

Jak ktoś myśli że świat jest taki jak go przedstawiają oj to będzie ogromny – Szok! A jak widać po komentarzach ukrywanie prawdy zrobiło swoje

warto obejrze…

Na kanale History jest cykl programów pt. Starożytni Kosmici.

wiwos

Oni są tu od tysięcy lat.

Lubo

Na dzien dzisiejszy nie ma technologii tak rozwinietej aby manewrowac tak precyzyjnie w powietrzu , wystarczy posluchac komentarz doswiadczonych pilotow , nie od dzis wiadomo ze jestesmy obserwowani w taki czy inny sposob , po prostu dowody nie wychodza na powierzchnie , niestety tym razem sie nie udalo.

alisia

Mój dziadek w czasie II WŚ. latał na Karasiach. Dziadek opowiadał mojemu ojcu o ognistej kuli, którą widzieli piloci. Kula ta przyspieszała i zwalniała wtedy, kiedy chciała. Kilkanaście lat po wojnie mój ojciec sprzątając podwórko, widział ognistą kulę na niebie. Wg. jego relacji kula ta stała w miejscu a później przyspieszyła.

Chris

Niemcy z tajnej bazy na Antarktydzie. Już podczas wojny podobno wynaleźli silnik antygrawitacyjny, co jednak nie jest naukowo dowiedzione. Są jednak rysunki rzekomego napędu. Faktem natomiast jest, że w ramach wunderwaffe testowali statki w kształcie spodka. Niedobitki hitlerowskie utworzyły tam bazę, która była celem ekspedycji wojsk USA w liczbie 25 tys żołnierzy. Sporo w tej autentycznej historii zagadek. Amerykanie wycofali się ponosząc duże straty, a ich admirał został umieszczony w szpitalu psychiatrycznym. Po latach znowu jednak stanął na czele kolejnej ekspedycji wojskowej. Co miała zbadać? Admirał w pamiętniku wspominał o latających spodkach, które atakowały wojsko amerykańskie. Inną ciekawostką jest fakt, że jego brat został oskarżony o zabójstwo JFK..

Kdop

To, że nie jesteśmy sami wiadomo. Lecz nie każdy niezydenfikowany latający obiekt to kosmici. Strefa 51 – tam rozbili się na 100% obcy, dzieki temu amerykanie wykorzystują juz ich technologię i te latające obiekty moga być tego wynikiem. Ani wojsko amerykańskie, ani Tramp guzik o tym wiedzą.

Ej

To pewnie wasz bog …. chociaz chyba ludziom latwiej uwierzyc w niepokalane poczecie niz w ufa.. troche zabawne ;)ciemnogrodzie

Iza

Ruscy też obserwowali mnóstwo takich zjawisk. Nawet przy stacji orbitalej. Jasne, wszystko to halucynacje. Tak jak obraz w telefonie. Przesyłany z jednego do drugiego, a nie widać jak. Też halucynacje?

Cola to genia…

Żyję na Ziemi od 1963 . Znikam stąd już w 2023-cim ,tak żeby wypadło „Wasze” 70 lat – u nas to takie 10 sezonów badawczych . Zdam relacje z Waszych zachowań i trochę poleniuchuję w siebie ( Wasza nazwa „BY Draconis” ) .Stworzyliśmy Was do badań .Czy wyszło nam ? Nie przewidzieliśmy, że nie będziecie wyciągać odpowiednich wniosków z zagrożeń zaistniałych pomiędzy Wami . Spokojnie jednak, nie będziemy likwidować ( na mój wniosek ) eksperymentu Ziemia.

Anna

Wygląda na to, że to nie my jesteśmy prawdziwymi władzami Ziemi…

Adam

Zawsze można zrzucić na Chiny, Rosję, USA czy Izrael. Ale, w czasie I i II wojny światowej też?

Pilot

Ja codziennie w TVP widzę przybyszów z kosmosu, przynoszą pokojowe zasiedlenie planety, Ciekawe jakie stwory kryją się pod skórami tych przybyszy z planety PIS i jakie mają prawdziwe zamiary /na ten czas łupią a mówią że dają/

DEWA

Ci którzy piszą że to tajny obiekt wojskowy Niech sobie sprawdza STARE MALOWIDŁA Z UFO……. Tam tez lancknechci to budowali po kryjomu w XVI w ???  nie wspomnę o Dewach

widziałem

około trzech lat wstecz widziałem przez około 15 minut, z córką i żoną podczas deszczowej pogody, trzy niezwykłe światła na niebie. O ile pamiętam, dwa biało żółte jeden zielony lub odwrotnie. Ich szybkość poruszania się niewidoczna dla oka, wzrok kierowaliśmy domysłem w stronę gdzie powinno się pojawić. Jakby oko rejestrowało podświadomie jednocześnie nie dostrzegając. Przemieszczały się z miejsca na miejsce jednak nad niewielką przestrzenią ziemi. Mieszkamy na Rusinowie, Wałbrzych. Te światła pojawiły się nad górą o nazwie Klasztorzysko. Ludzie nie mają ani takiej wiedzy ani takich możliwości, by ruszyć z miejsca nie rozpłaszczajac się na ścianie pojazdu i zatrzymać w ten sam sposób, w tysięcznym ułamku sekundy. Poruszały się po prostych, żadnych łuków na trasie, tak mi się wydaje bo nie widziałem ruchu. Na pewno nie przecinały własnych torów lotu, to pewność wynikająca z przemieszczania się z punktu do punktu tych świateł i zarejestrowaniu oczyma gdzie były a gdzie są. Po 15 minutach

ddd

a ja mam taka tezę. Od jakiegoś czasu powoli przyzwyczaja się ludzi do tego, że kosmici byli lub są na ziemi. Zaczyna sie publikować jakieś nieostre zdjęcia itp. rzeczy. A tak naprawdę przygotowują wielkie widowisko holograficzne. Nastąpi publiczne ujawnienie niby UFO na niebie. Zaczną mówić, że oni są od Jezusa , że Jezus był kosmita. Że nie jest Bogiem itp. Potem jakiś człowiek będzie udawał kosmite opowie o jakichś dziwnych światach, federacjach planet i nakaże nam zmienić zasady moralne tak, aby były sprzeczne z nauką kościoła, bo jak nie to kosmici zniszczą ziemię. Wszystko to będzie jednak mistyfikacją. Tak może być, ale może też być tak, że kosmici chcą się naprawdę ujawnić i powoli ci co o nich wiedzą robią tzw przecieki.

Polak

Jeszcze w czasie II wojny światowej Niemcy pracowali nad takimi konstrukcjami. Minęło kilkadziesiąt lat, a Amerykanie przejęli wtedy wielu naukowców. Część może być wyposażeniem armii. Są też relacje poważnych ludzi jak np oficerów walczących pod Kurskiem, i to zarówno Niemców jak i Rosjan…

nieżart

mogę potwierdzić, że na nagraniach z Marsa są w różnym miejscu i czasie 2 takie same obiekty. Ponieważ jest to z odległości, można to określić jak bardziej płaskie koło i coś zbliżonego do kuli w środku. W porównaniu z Saturnem UFO ma grubsze koło i mniejszą „kulę”

Tylko człowie…

Od lat pięćdziesiątych władze USA wiedzą, że istnieją inne dużo bardziej zaawansowane cywilizacje. Wszystkie katastrofy w których znajdowano ciała są do dziś utajnione. Główni świadkowie, będący dziś osobami w bardzo podeszłym wieku, wielokrotnie ujawniali, zdarzenia z katastrof obcych obiektów i powiadamiali jako pierwsi władze, widząc z bliska z czym mają do czynienia.

dzik

mysle ze te obiekty istnieja sam mialem mozliwosc obserwacji obiektow niezidentyfikowanych nad polska przemieszczaly sie swobodnym lotem nieniepokojone przez nikogo w okolicach pruszkowa

Zcjkax

Przecież już z 2 lata temu wszystkie kraje odtajnily akta o ufo.. Powoli będzie coraz więcej takich newsów.

dominik

pierwszy „katastrofa” ufo miala miejsce w 1947 w stanie nowy meksyk. Dwa lata po zakonczeniu wojny, wywiezieniu z europy do usa calek masy dokumentacji naukowej oraz ucieczce nazistow i naukowcow do ameryk. Hitlerowcy w czasie wojny dokonali badan i odkryc ktore byly skokiem technologicznym. Czy opracowali pojazd mogacy byc ufo rozbitym podczas testow w 1947?

Racjonalista

Dowodów na to, że istoty pozaziemskie istnieją jest bez liku. Na to, że istnieje bóg, nie ma żadnego. No comment.

www

Bzdura – od lat wiadomo że obiekty tzw. UFO to tajne technologie opracowywane jeszcze na planach niemieckich z II Wojny Światowej. Mające stworzyć napęd antygrawitacyjny. Co prawdopodobnie się udało ale jest ukrywane aby na Ziemi nie doszło do zagłady. Wyobraźcie sobie co, by się stało gdyby były możliwości latania bez paliwa i budowania bez maszyn.

Piotr

3 najważniejsze informacje na świecie:
1) Każdy z nas ma nieśmiertelną duszę
2) Reinkarnacja istnieje
3) Obce cywilizacje przylatują na Ziemię w statkach UFO

ozma

Część UFO to technologia ziemska skopiowana z rozbitych UFO, część to hologramy na niebie, a niektóre są pochodzenia pozaziemskiego. UFO śledziło cały czas astronautów w drodze i na księżycu. USA Navy to jeszcze najbardziej uczciwa część armii USA, mająca kontakt z obcymi. Jest ultimatum obcych o stopniowym ujawnianiu prawdy o UFO

wiedzący

UFO istnieje. Są to tajne obiekty latające marynarki Stanów Zjednoczonych. Powstały na skutek skonfiskowania i rozwinięcia tajnych projektów byłej Trzeciej Rzeszy. Do Ameryki po wojnie trafiły nie tylko latające prototypy i cała technologia ale też wszyscy naukowcy, którzy nad tym pracowali.

ja

Kosmici istnieją i są na ziemi wśród nas – opowiada o tym (w przybliżeniu) film Man in Black. USA o tym nie chcą oficjalnie mówić, ale mówił o tym były prezydent Rosji, a obecnie premier Rosji Dmitrij Miedwiediew. Otwarcie mówi o tym także Paul Hellyer – były już minister obrony Kanady. Mówi o tym także wiele mniej znanych osób… ich wypowiedzi znajdziecie na popularnym serwisie filmowym

sew

Niech w końcu te ufoki przylecą i zrobią porządek z kadrą zarządzającą ziemią. A potem niech wprowadzą wolną miłość i dostęp do trawki.

UFO-OBCY już …

USA ukrywają te informacje o UFO!! Boja się czy po prostu z nimi już jest współpraca od DAWNA!! To żaden news, że piloci ich zobaczyli. A co było w Kapustin Jar w Rosji?? Oglądajcie Starożytni Kosmici na FOKUS TV to więcej się dowiecie!!!

świadek

Żadna nowina. Też to miałem okazję zobaczyć raz w życiu. To było coś jakby pulsująca kula ognia. Zmieniało kierunek ruchu w nieprzewidywalny sposób. Trwało to zaledwie kilka sekund. Było to w grudniu więc nie mógł być to piorun kulisty. Nie było wyładowań. Było to raczej urządzenie niż statek. Nie zmyślam. Poza tym w miejscowości oddalonej ode mnie o 13 km sfilmowano UFO i wrzucono na YouTube
zet

Zaczęło się! Myślałem że to ściema, że klika została zmuszona do kosmicznego ujawnienia. Będzie tego więcej

przem

Jak na 2017 rok, to jakość nagrań dziwnie licha. A tak na marginesie, każdy widzi to, co chce zobaczyć: w USA pojawia się UFO, w Polsce Dziewica Maryja, Jezus Chrystus albo Antoni Macierewicz.

JanuszB

W polskim rządzie są sami obcy. Obcy dla Polaków i Polski

Oczy

Aj-waj. W latach 90-ych w Belgii w ciagu poltora roku wplynelo ponad 3000 meldunkow o dziwnych obiektach latajacych. W pewnym momencie Belgowie wyslali mysliwce, ktore probowaly je sfotografowac. Sa zapisy meldunkow pilotow o gwaltownych przyspieszeniach i zmianach wysokosci lotu tych obiektow. Jest tez wywiad z owczesnym ministrem obrony, ktory ten rozkaz wydal, sa fotografie kilku takich obiektow (nie spodek – raczej trojkat), sa zapisy radarowe. Nieraz poruszaly sie wzdluz drogi jakby obserwujac samochody lub pieszych, nieraz wisialy nieruchomo nad jakims obiektem, zeby gwaltownie i bezglosnie wzleciec i zniknac. U nas niemal nic sie o tym nie mowilo, a w tym samym czasie belgijskie i francuskie wiedomosci byly tego pelne. Wpiszcie „belgische ufo welle” i przetlumaczcie sobie na polski, bo wikipedia ma o tym w wielu jezykach material, ale NIE po polsku. Przypadek?

ABC123

Ludzie nadal myślą, ze jesteśmy jedyni we wszechświecie XD

331`PL

UFO istnieje a dowodem jest sejm na Wiejskiej gdzie spotykają się istoty z nie tego świata !

Meninblek

3 miesiące temu

Przecież w serialu „Stargate” jest wszystko wyjaśnione ale wszyscy myślą, że to SF

CVB

po ciemnej stronie księżyca są bazy obcych amerykańskie rosyjskie i chińskie .TE PAŃSTWA ŚCIŚLE ZE SOBĄ WSPÓŁPRACUJĄ WSPÓŁPRACUJĄ RÓWNIEŻ Z OBCYMI I UFO.MÓWIŁ O TYM NIEŻYJĄCY AMERYKAŃSKI GENERAŁ .CO DO KSIĘŻYCA BYŁO WIELE MISJI NA KSIĘŻYC I TRWAJĄ ONE PO DZIŚ DZIEŃ UKRYWANIE SĄ PRZED LUDŹMI.NASA TO KŁAMCY NIGDY NIE MÓWILI SPOŁECZNOŚCI GLOBALNEJ PRAWDY I UKRYWAJĄ WIELE FAKTÓW. TAK BYĆ NIE POWINNO BO NASA UTRZYMUMUJE SIĘ ZE ŚRODKÓW PUBLICZNYCH AMERYKAŃSKICH JEST ZOBOWIĄZANA INFORMOWAĆ MÓWIĆ I PISAĆ PRAWDĘ A TEGO NIE ROBI .

astra

A wy jeszcze naprawdę wierzycie w to, że jesteśmy sami w kosmosie? najlepiej to mieć klapki na oczach :))))

CIA

GŁUPCY I MAŁO ROZWINIĘCI TWIERDZA ZE SA SAMI WE WSZECHŚWIECIE !!!

kat

gdyby istnienie kosmitów ktoś udowodnił, religie na świecie upadłyby w ciągu jednego dnia ..

Zagłoba

To zrozumiałe nigdy nie sądziłem że jesteśmy sami w kosmosie=obcy nie nawiązują z nami łączności bo się boja naszych ziemskich charakterków nastawionych na zniszczenie wszystkiego =Wystarczy tylko popatrzeć co się dzieje na świecie=???

Opublikowano za: https://www.o2.pl/artykul/ufo-istnieje-marynarka-wojenna-usa-przyznaje-ze-nagrania-sa-prawdziwe-6425745539319425a

Wypowiedz się