NIE MA SIĘ CZEGO BAĆ. List sprzeciwu 500 naukowców wobec ONZ, dotyczący kłamstwa zmian klimatu.

Psychoza strachu przed zmianami klimatycznymi nakręcana przez kręgi globalistyczne ma na celu obarczenie ludzi winą za ten proces. To upowszechniane wielkie kłamstwo ma dać im uzasadnienie do depopulacji ludności świata do poziomu poniżej 1 miliarda. Proceder ten jest terroryzmem ekologicznym nakręcanym przez te kręgi, które najbardziej przyczyniają się do niszczenia i zatrucia ekosystemów Ziemi.

W ostatnim czasie wykorzystuje się do nakręcania tej psychozy wśród młodzieży nastolatkę  Gretę Thunberg z rodziny powiązanej z globalistami.

W poniższym nagraniu jest omówiony list sprzeciwu 500 naukowców wobec propagowaniu fałszu zmian klimatycznych przez ONZ. Pod nagraniem filmowym zamieszczone są wybrane komentarze widzów na ten temat.

To GIGANTYCZNE OSZUSTWO W SKALI PLANETARNEJ omawiają też poniższe artykuły !!!

Życiodajny dwutlenek węgla (CO2) a wymysły mafii klimatycznej…
BAJKA O GRECIE I ZŁYM DWUTLENKU – CAŁY DOKUMENT PL
O „przekręcie” klimatycznym i terroryzmie ekologicznym
Anonymous ostrzegają Gretę przed promowaniem EKOFASZYZMU !!!
Globalne ocieplenie czy globalne zażydzenie klimatu?

Redakcja KIP

 

500 naukowców sprzeciwia się ONZ, list dotyczący Zmian Klimatu

Opublikowano za: Killuminati

Pełna wersja listu do pobrania w linku pod oryginalnym filmem: https://youtu.be/GpVBH-HY5Ow KILLUMINATI WEAR: https://killuminati-wear.com/ KILLUMINATI POLSKA: https://killuminati.pl/ Strona Facebook: https://www.facebook.com/killuminati….

Wybrane komentarze

Ra XYZ

Jak zawsze prawda nas wyzwoli . Brawo za głoszenie prawdy .

[Rara Avis]

ONZ – członkowie okultystycznej agendy udający prawych

MrMaka1984

dokładnie..!! jak wszystkie organizacje rządowe… pozdrawiam

krolew39

ONZ to przecież całe żydowskie żmije. Teraz wiecie dlaczego takie bzdury gadają ,aby wyciągnąć z ludzi kasę.

Leepek

Wkrótce zaczną kształcić mało świadomych, ale zadowolonych z życia niewolników… już i tak mają to co najważniejsze na świecie xD

Jarek Łuczak

Przekonać?! Przecież oni dobrze to wiedzą, ale w imię tego zbiją kapitał i zgnoją ludzkość. Goje bydło, czy jak nas nazywają, ma tyle, ile dostanie. Dni tego padołu są policzone niestety. Pozdrawiam

Jan Suzin

W sumie to już czas ich minął

KTM TRANCE RACING

NIE CHODZI MASONERII O KAPITAL , A O N.W.O…..

Jarek Łuczak

@KTM TRANCE RACING Bez kapitału nie ma władzy i posunięć. Ale fakt już maja wszystko

świniopas – syn marnotrwany

@Jarek Łuczak Kapitał – co to jest? Zadrukowany papier. Papieru mnogo. Chyba się mylisz.

Jarek Łuczak

@świniopas – syn marnotrwany Oni posługują się papierem, ale w zamian biorą realne dobra. Wiec mają wszystko

Damian Maroń / Sosnowiec

Ozeasz 4;2-3 „Przeklinają, kłamią, mordują i kradną, cudzołożą, popełniają gwałty, a zbrodnia idzie za zbrodnią. Dlatego kraj okrywa się żałobą i mdleją wszyscy jego mieszkańcy wraz ze zwierzętami polnymi i ptactwem niebieskim, nawet i ryby morskie giną.”

świniopas – syn marnotrwany

O kim mówi Ozeasz? Komu te czyny uchodzą na sucho? Któż ich chroni? Mi to pasuje do tych z sojuszu kościoła z korytem, tronem . Inaczej – pomazańców bożych! Bo chyba nie ma na myśli zwykłych roboli. Tym nic nie uchodzi na sucho!

Barabasz Czarny

Oczywiście że to jest kit. Większość słuchaczy tego kanału doskonałe to wie.

Gregory

Tylko prawda jest ciekawa.

r r

H.A.A.R.P amerykańska tajna broń do manipulacji pogody poprzez fale elektromagnetyczne oraz opryski NATO chemitrails te smugi na niebie robią zmiany, bo coraz rzadziej jest ładna pogoda oraz manipulacja w mediach i brak obiektywnej w niej prawdy robią zmiany w umysłach ludzi podatnych na zakłamane informacje — a wyziewy spalanego gazu są znacznie bardziej trujące dla organizmów żywych niż jakikolwiek spalany węgiel

Kotaru 78

@Blue Paradise ale jak to? To Ty nie wierzysz że Barack Obama jest reptilianem?? A to że żona Baracka O. jest mężczyzną pewnie też nie wiedziałeś!?! A co do 5G to oni używają tego zęby nas zniewolić, NWO i te sprawy. Wypiorą nam tym mózgi i będzie po herbacie.

Blue Paradise

@Kotaru 78 wierze we wszystko poza reptilianinami, o których ostatnio bardzo głośno. Jest to zmyłka i to duża. Reszta za to się zgadza.

Kotaru 78

@Blue Paradise nikomu nie jest potrzebne 5G w tych czasach, bo już świat stoi na głowie. Kobieta to mężczyzna, mężczyzna to kobieta, ludzie bezpłciowi tzw. Non binary, 100 różnych płci. Pomyśl po co 5G, skoro oni już nas trzymają za jaja. Na zachodzie już jest po herbacie, teraz to samo idzie do nas, to po cholerę grzebać w mozgach 5G, jak w większości w tych głowach już i tak nic nie ma?

Janusz E.

Ziema jest płaska i stacjonarna z indywidualnie renderowanym słońcem i księżycem dla każdego oddzielnie żyjemy w symulacji czy to się komuś podoba czy nie. Pozdrawiam.

Kotaru 78

Ziemia jest płaska i spoczywa na czterech żółwiach. Żółwie te mają na oczach kolorowe opaski, mieszkają w kanałach Nowego Yorku I żywią się pizzą.

Lukasz Lukin

To jest tworzenie sztucznego konfliktu pomiędzy państwami i tworzenie nowych podatków i nakładanie na ludzi

elin ka

Taa zmiany klimatyczne heh, jakby nie pryskali nieba i nie zamykali tym samym cyrkulacji, to by nie było tak źle

Booorrrsuk Czarny

Znaki już są, przepowiednie ogólnie zgodne ze sobą się zazębiają, reszta zależy od Nas i wewnętrznych zmian w Nas, polecam zdanie ‚nie trwóżcie się tym” i spokojnie trzeba przeżyć co będzie, pamiętając o tym kim jesteśmy, czyli nadchodzi pobudka.

świniopas – syn marnotrwany

To dziwne. Moce niebios poruszone? Kto ma moc poruszyć coś tak niewzruszonego? Co do pozostałych znaków – wojny, zarazy itd. Te są na okrągło, często dzieją się za sprawą pseudowyznawcow Jezusa. Czyżby wzbudzali je, by przybliżyć Królestwo? Oj, coś tu pośmiarduje!

wolnyczlowiek7

Wpływ na klimat oraz pogodę ma #Geoinzynieria , która jest zarazem naszą depopulacją !!! Są też naturalne cykle klimatyczne, a CO 2 jest najbardziej porządanym i życiodajnym gazem dla wszystkich roślin, z tym, że przez tych psychopatów, którzy blokują słonce właśnie chemicznymi opryskami, nie zachodzi proces fotosyntezy, a przynajmniej jest on mocno zaburzony i utrudniony …

Ordinary Humanbeing

Że co?! Biblijnych ahahahaha większego gówna jeszcze nie słyszałem…

r r 1 dzień temu

@Krystian a co jakbyś tak wierzył w siebie, a nie w swojego zbawcę i od czego chciałbyś się zbawić, czynisz zło ?- że potrzebujesz wierzyć w zbawienie

Booorrrsuk Czarny

@r r Stwórca dał mu wolną wolę niech wierzy w co chce jak uważa że : „W Piśmie Świętym napisane jest, że człowiek sam z siebie nic nie może” należy mu współczuć, bo daleka droga przed nim do wyższego poznania, kiedyś zrozumie że człowiek wolny od religii jest o krok bliżej , od stwórcy aby go poczuć niż uwikłany w programy umysłu i dogmaty dla goim to trudno widocznie taką ścieżkę wybrał.

r r 1 dzień temu

@Booorrrsuk Czarny tak właśnie nic dodać nic ująć, pewnie na tace daje tyle powiem –a wiem na pewno, iż stwórca szlachetny bardziej wynagrodzi mądrość , pracowitość ,kreatywność, chęć życia, dbanie o siebie i otoczenie ,upiększanie w zgodzie z naturą niż próżną wiarę w zbawienie

r r

@Krystian po pierwsze nie jest to prawda co wypisujesz bo wierząc w siebie dajesz świadectwo, iż stać cię na czynienie dobra, a sama wiara w zbawienie go nie uczyni, po drugie popadasz w skrajność mieszając patologię satanistyczną z rozwojem własnej wiedzy, bez wiedzy nie znasz granicy zła i dobra, nie rozpoznasz kłamstwa i nie znasz ścieżki stwórcy dla ciebie baranku boży, jesteś jak dziecko we mgle

r r

@UCC4quyqhT_X-HPaUTcex58A nikt nie napisał że stwórca stworzył bądz założył religię -on napisał cytuję ‚człowiek wolny od religii’- zaś popadasz w skrajność komentarza czytaj ze zrozumieniem bo pomyślę że jakaś siła demoniczna tobą manipuluje

Booorrrsuk Czarny

@r r Wynagradza innymi słowy rozwój duchowy, a nie urojone czekanie na zbawienie, nikt nas nie zbawi od niczego, prócz nas samych…po to mamy wolną wolę, aby wybierać i się uczyć na swych wyborach co słuszne a co nie. Pozdrawiam

świniopas – syn marnotrwany

@Booorrrsuk Czarny Człowiek sam z sobie nic nie może? Dobra wiadomość. Nie może zgrzeszyć. Suuuper. Po co zaistniało coś, co nic nie może? Człowiek równy kamieniowi, ten też sam z siebie nic nie może! Brawo!

świniopas – syn marnotrwany

@r r O cholera jasna! Najwyższe podium jak widzę zajmą zatem żydzi! Kreatywni bankierzy tworzący pieniądze z powietrza. Twórcy piramid finansowych itp. A reszta – do piekła! Niech to wszyscy diabli!

świniopas – syn marnotrwany

@Janusz E. Czyli wypełniać wolę pomazańców Bożych.? Ginąć w papieskich krucjatach. I oczywiście uczciwie płacić podatki na utrzymanie bandy paso-żydów! To ja już wolę do piekła! Może tam sprawiedliwiej?

świniopas – syn marnotrwany

@Booorrrsuk Czarny A dopiero co pisałeś, że człowiek nic nie może… Zdecyduj się! Może się zbawić, czy nic nie może?

Grzegorz Humeniuk

Ciemnota katolicka jak zwykle swoje: bóg tak chciał ,wola boska ,kara boska i inne bzdety, kościół tak wam mózgi wyprał, że logicznie myśleć nie potraficie i z wiedzy dostępnej korzystać! 5 tys. lat temu ludzie wiedzieli kiedy się zaczyna era Wodnika i co się w tedy dzieje. Jak bym scenę z filmu Faraon zobaczył , dwie minuty przed zaćmieniem faraon wychodzi na taras i straszy ciemna masę 😂 Dlatego miał władze, bo miał wiedzę od tamtego czasu, nic się nie zmieniło, aż do dziś kto ma wiedzę ten ma władze, ten kto wierzy za to płaci

pepik4731

https://youtu.be/sru6yTIISx0 po prostu zrób to koszty są niewielkie, jednak wiedza jest nieograniczona

barbara myslinska

Niema żadnego zagrożenia klimatycznego,,, to tylko nagonka dla ciemnoty!!!!

Obserwator Ziemi

https://www.youtube.com/watch?v=kbO2tlu1ulI a moze to jest przyczyna zmian pogodowych

Rafał Brzozowski

Ale zmiany klimatyczne są i to nie są wymysły, Syberia topnieje wieloletnią zmarzlina zamienia się w czarne jeziora, nie mówiąc o zmianie por roku, nie wiem kim są Ci naukowcy ale jakość powietrza spada, nie trzeba być naukowcem by zauważać że niszczymy planetę

An Ko

To poczytaj więcej ….. na Ziemi powoli zaczyna brakować wody pitnej , a jak wiadomo bez tego żyć się nie da … dzięki temu że topnieją lodowce, które składają się z wody słodkiej, my nadal będziemy mieć wodę, to jest proces dobry dla nas i naturalny , już tak było i znowu się dzieje. Nie powtarzaj ślepo, tylko czytaj i wzbogacaj się wiedzą a nie bredniami.

szeryf

Greta to wychowanka illuminati jest żałosna skoro tak się przejmuje czystym powietrzem, to niech przestanie oddychać, puszczać bąki, bekać i gitara, podobnie było z zanieczyszczeniem oceanów plastikiem, badania wskazują że wyparowało 90% plastiku z wód, po prostu go tam niema naukowcy zachodzą w głowę, gdzie się podział, dla mnie odpowiedz jest prosta, tego plastiku nigdy tyle nie było

byk-LBN Lublin

Sorry taki mamy klimat🤣🤣🤣przecież widać gołym okiem że klimat się zmienia…to co ci naukowcy piepszą?

Marcel Dessault

idź, biegnij wachlować tabletem, to może ochłodzisz klimat :)) to są naukowcy z krwi i kości, a nie manipulatorzy, nikt ci nie broni przysiąść fałdów i poznać prawdę

Marcel Dessault

@byk-LBN Lublin jak ci gorąco to zdejmij majtki, przestań baranować, bo daleko ci biedo owsiana do tych koryfeuszy i wzorców moralnych, poza tym jak będzie bardziej ciepło, to nie trzeba będzie ogrzewać domów i zatruwać atmosferę , nie? Podejrzewam , że nawet nie wiesz jak się nazywa ten mechanizm, który przedstawiłem, przyroda jest bardziej skomplikowana niż ci się wydaje, ignorancie totalny, więcej pokory.

Kotaru 78

@Marcel Dessault Nie, nie i jeszcze raz nie. Alexandria Ocasio Cortez z Hameryki powiedziała że mamy tylko 12 lat na powstrzymanie zmian klimatu. Z tego powodu musimy przestać używać benzyny i węgla. Auta tylko elektryczne. Poza tym musimy przestać jeść mięso, przestać się rozmnażać, bo za dużo ludzi jest na naszej planecie. Najlepiej będzie, jak cofniemy się w czasie do czasów jaskiniowych. Oczywiście elyta tego świata będzie korzystać, że wszystkich udogodnień, ale to my będziemy cierpieć. Co za bzdury. Nikt nie zaprzecza, że globalne ocieplenie istnieje, ale na pewno nie jest ono dziełem człowieka.

Tara x

@byk-LBN Lublin Klimat zmieniał się zawsze, od kiedy istnieje – o tym chyba wiesz? Jeszcze nie tak dawno straszyli nas nowym okresem lodowcowym. Może jesteś za młody, żeby o tym wiedzieć. A wiesz, ile CO2 jest w ogóle w atmosferze? A ile z tego z powodu człowieka? Jak nie wiesz, to ci powiem: 0,04% (człowiek spowodował najwyżej 0,01%). CO2 jest potrzebne do życia i gdyby nawet jego ilość miała się zwiększyć, to wyszłoby to nam na dobre i dało bujną roślinność. Chyba od tego ocieplenia przegrzał ci się już mózg i dlatego wyzywasz ludzi od baranów. Żebyś sam nim nie został. Radze ci zająć się bliżej tematem, a nie słuchać medialnych manipulacji i im ulegać.

Aleksander Wilk

@Tara x Zgadza się

Aleksander Wilk

@Kotaru 78 Dokładnie!

świniopas – syn marnotrwany

Naukowcy pipRZą to, za co im zapłacą. Zrób zbiórkę, zbierz milion yankeskich dolarów i zapłać im, to dadzą dowody na to, że woda jest sucha.

świniopas – syn marnotrwany

@byk-LBN Lublin Układ słoneczny i nasza galaktyka ( gromada galaktyk) przechodzi raz przez rejony o mniejszym stężeniu materii międzygalaktycznej, raz przez rejony o większym stężeniu. Stąd wahania. Są szacunki, że aktywność ludzi jest przyczyną powstawania dwutlenku na poziomie 0,5% ogólnej ilości emitowanego na ziemi CO2 . Prawda czyni wolnym. Kłamstwo ogłupia i zniewala. Tak było i chyba tak już będzie do końca.

Dontbestupid

@byk-LBN Lublin bo oni sterują tą pogodą i tyle, jak by nie zasłaniali słońca tymi opryskami, to by było po staremu..pozdro

Tara x

@byk-LBN Lublin bo tak to już bywa z klimatem, raz jest cieplej, raz jest zimniej. Gdybyś zamiast 40 lat miał ze 400, to może mógłbyś cokolwiek na ten temat powiedzieć. Na świecie zawsze bywały okresy cieplejsze i zimniejsze – to jest najnormalniejsze na świecie. Nie klimatem, ale zatruwaniem środowiska i ludzi przez różnorakie koncerny należałoby się zając. Temat klimatu to kontrolowana ściema, która będzie nas, zwykłych ludzi dużo kosztować. Pozdrawiam

szeryf

@Tara x TAK JAK SŁYSZE TEKST TYPU BO W POLSCE DAWNO ZIMY NIE BYŁO TO MNIE SKRĘCA ALE ZA TO BYŁA GDZIEŚ INDZIEJ NA ŚWIECIE !!!! NA TERENACH PUSTYNNYCH NIEDAWNO SPADŁ ŚNIEG TAK TO JUŻ JEST JEDEN WYBUCH WULKANU UWALNIA WIĘCEJ CO2 NIŻ MY WYPRODUKOWALIŚMY OD POCZĄTKU ISTNIENIA A KLĘSKI ŻYWIOŁOWE BYŁY I BĘDĄ ZAWSZE NIE MAMY NA TO WPŁYWU NP POWÓDZ W KOTLINIE KŁODZKIEJ W GÓRACH KTO BY PRZYPUSZCZAŁ A JEDNAK STAŁO SIĘ PODOBNIE SPRAWA MA SIĘ Z PUSTYNIAMI KTÓRE Z ROKU NA ROK SIĘ POWIĘKSZAJĄ TAM GDZIE KIEDYŚ BYŁA BUJNA ROŚLINNOŚĆ JEST TERAZ KUPA PIACHU I TAK BYŁO OD ZAWSZE A GRETA I JEJ FANI JAK TAK BARDZO CHCĄ SIĘ PRZYCZYNIĆ DLA DOBRA SPRAWY TO NIECH NIE KORZYSTAJĄ Z WYGÓD TEGO ŚWIATA NP PRĄDU KANALIZACJI SPOŻYWCZEGO JEDZENIA NIECH ZAMIESZKAJĄ W JASKINI WPIEPRZAJĄ TRAWĘ NIE MYJĄ SIĘ PRZEMIESZCZAJĄ SIĘ O WŁASNYCH NOGACH OCZYWIŚCIE BOSO PLOTĄ SPÓDNICZKI Z TRAWY I SIĘ NIE ROZMNAŻAJĄ A NAJLEPIEJ NIE ODDYCHAJĄ ŻEBY POWIETRZA NIE MARNOWAĆ A TEN TEATRZYK DLA GOI NIECH SE W BUTY WSADZĄ POZDRAWIAM

Opublikowano za: https://www.youtube.com/watch?time_continue=13&v=VP343CrfA28&feature=emb_logo

Comments

  1. niepostepowyoszolom says:

    CO DZIENNIE !!!!!!!! OKOLO 800 SAMOLOTOW NATOWSKI SPRYSKUJE CALA EUROPE ! ZA WYJATKIEM ZIEMI SWIETEJ .A ,,,ARCYKAPLANI:) I NIEKTORZY wtajemniczeni,,,KAPLANI 🙂 MAJA ,,,,,ANTIDOTA ! NA TE CHEMICZNE OPRYSKI I NIE CHORUJA, nieumieraja ! JAK JEST KULA TO JEST I KAMIZELKA ODPORNA NA TE KULE

Wypowiedz się