Anonymous ostrzegają Gretę przed promowaniem EKOFASZYZMU !!!

To jest wiadomość do Grety Thunberg, od “Anonymous”.
Rozumiemy i wyrażamy współczucie dla twoich obaw dotyczących środowiska i zgadzamy się, że wina spoczywa na wielu najpotężniejszych korporacjach na świecie. Możesz jednak uważać, aby nie dać się zwieść osobom, które są częścią problemu i  sprawiają, że wydaje ci się, że tak się dzieje jak ci wmawiają..

Wielu potężnych polityków, z którymi się spotkałaś i robiłaś zdjęcia, jest głęboko zaangażowanych w wiele branż, o których się wypowiadasz.

Wiele zasad, za którymi się opowiadasz, jest również celowo kreowanych, by wprowadzać w błąd, pomimo ich pozornie dobrych intencji. Na przykład wysokie podatki od emisji dwutlenku węgla nie będą miały większego wpływu na przemysł paliw kopalnych, poza tym, że ich koszty prowadzenia działalności będą nieco wyższe.

Wielkie korporacje, które niszczą planetę, mają zespoły prawników w gotowości do wszelkich oskarżeń, które są przeciwko nim, i mają środki budżetowe przeznaczone na postępowanie z wszystkimi karami, które zamierzają podważać.

Grzywny, podatki i regulacje rzadko powodują, że korporacje prowadzą działalność w inny sposób, a te polityczne, zwykle, kończą się krzywdzeniem przeciętnych osób, które na początku nigdy nie były nawet zamierzonymi celami polityków. Wynika to z faktu, że przeciętny człowiek nie ma zespołów prawników ani pieniędzy z przeznaczeniem na grzywny.

W przypadku podatków od emisji dwutlenku węgla, osobą, która ostatecznie poniesie rzeczywiste koszty, będzie osoba prowadząca samochód i jest wysoce prawdopodobne, że korporacje mogłyby zarobić jeszcze więcej pieniędzy, w ramach takiego modelu.

Ważne jest również, aby wziąć pod uwagę, że samo rzucanie pieniędzy na rzekomy problem nie jest wykonalnym rozwiązaniem, szczególnie w przypadku czegoś takiego. Co się stanie, jeśli miliardy dolarów trafią do rządowych skrzynek w wyniku pewnego rodzaju „Zielonego Nowego Ładu”?

Wydaje się, że nie ma żadnego planu na to, co faktycznie dzieje się z pieniędzmi, a kiedy plany są faktycznie gotowe do wdrożenia, pieniędzy, zazwyczaj,, brakuje.

Na przykład premier Kanady Justin Trudeau, z którym się niedawno spotkałaś, ogłosił plan wykorzystania pieniędzy z rurociągów naftowych do sadzenia drzew. Nie wydaje się to dobrym rozwiązaniem, ponieważ wiele rdzennych plemion w Kanadzie, które nie przepadają za rządem Trudeau, nadal będą zmuszone opuścić swoją ziemię, o którą się troszczą, w obawie by nie zrobić miejsca niebezpiecznym rurociągom podatnych na rozlewanie się ropy.

Tego rodzaju rozwiązanie niewiele różni się od koncepcji podatku od emisji dwutlenku węgla, jest to niewielki i prawdopodobnie, przeciwny do zamierzonego środek, który nie rozwiązuje problemów związanych z wytwarzaniem i zużyciem energii przez ludzi, ale zamiast tego zasili olbrzymimi pieniędzmi, ręce klasy rządzącej.

Należy również wspomnieć, że wpływ wojen na środowisko został całkowicie pominięty w wielu ostatnich dyskusjach na temat zmian klimatu. Agencje wojskowe świata są odpowiedzialne za ogromną większość zanieczyszczeń na planecie, rząd Stanów Zjednoczonych i ich zachodni sojusznicy, wraz z Rosją i Chinami, ponoszą dużą część winy za to zanieczyszczenie.

Ludzie, którzy niszczą planetę, mają imiona i adresy i codziennie są w wiadomościach, ale nigdy nie ponoszą odpowiedzialności. W rzadkich przypadkach, w których są pociągnięci do odpowiedzialności, zwykle otrzymują grzywnę, która wydaje się być dużą liczbą dla reszty z nas, ale stanowi jedynie niewielki procent ich wartości netto, więc kary są niczym innym jak policzkiem w nadgarstek.

Ochrona środowiska jest ważna, ale ważne jest również, aby ludzie, którzy są częścią problemu, nie kontrolowali rozwiązań, ponieważ ryzykujemy, że wszystko ulegnie pogorszeniu.

Jeśli naprawdę troszczysz się o przyszłość planety, zachowaj szczególną ostrożność w stosunku do ludzi wokół siebie i bardzo dokładnie analizuj ich rozwiązania, ponieważ jesteś obecnie otoczona przez bardzo niebezpiecznych ludzi, którzy nie mają na względzie najlepszego interesu planety .

Jesteśmy “Anonymous” (anonimowi)!
Jesteśmy Legionem!
Nie wybaczamy!
My nie zapominamy!
Spodziewaj się nas.

Film z lektorem PL

https://youtu.be/KS7z7oSyIGY

„Jedyną rzeczą potrzebną złu do zwycięstwa jest bierność dobrych ludzi” – Edmund Burke 

Opublikowano za: https://wolna-polska.pl/wiadomosci/anonymous-ostrzegaja-grete-2019-10

Od Redakcji KIP:

W uzupełnieniu do tej problematyki polecamy:

BAJKA O GRECIE I ZŁYM DWUTLENKU – CAŁY DOKUMENT PL
O „przekręcie” klimatycznym i terroryzmie ekologicznym

Comments

  1. krnabrny1 says:

    Dzięki Grecie uaktywnił się Papież Franiciszek. Znalazłem nawet już informację po Polsku
    https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/heretycki-synod-rekomenduje-koniec-z-celibatem-i-proponuje-nowy-grzech-ekologiczny

Wypowiedz się