Syjoniści wzywają do światowej dyktatury rabinów, ale zamiast tego spotykają się porażką

W obliczu utraty kontroli nad systemem finansowym świata zachodniego, a więc utratą władzy, Mędrcy Syjonu publicznie nawołują do teokracji i śmierci dla tych, którzy nie podporządkują się im. Oczywiście nikt oprócz kilku fanatyków nie zwraca na nich uwagi. Zamiast tego Żydzi zostaną uwolnieni od trwającej wiele tysięcy lat niewoli. To może być trudne do strawienia dla niereligijnych, wobec racjonalnych ludzi, ale to pokazują obiektywne, prawdziwe fakty.

W zeszłym tygodniu Sanhedryn, grupa utrzymująca, że ma boskie prawo rządzić ludzkością, wezwała do zastąpienia Organizacji Narodów Zjednoczonych, międzynarodową organizacją opartą na Biblii. Składałaby się z grupy 70 narodów, które podlegałyby Mędrcom Syjonu. Aby to zainaugurować, budują ołtarz Trzeciej Świątyni i planują przeprowadzać na nim ofiary ze zwierząt. Wzywają również do stosowania Prawa Noahide do całej ludzkości.

https://www.breakingisraelnews.com/117830/70-nations-hanukkah-altar-third-temple/

Jak podkreślają pastor Chuck Baldwin i inni, Prawo Noahide wzywa do śmierci każdego, kto uprawia bałwochwalstwo (zdefiniowane jako każdy rodzaj kultu poza kultem talmudycznym).” Ponadto ostrzega on, że wzywają do “utworzenia międzynarodowego trybunału sprawiedliwości z siedzibą w Jerozolimie, który w końcu otrzyma prawo do egzekucji (przez ścięcie) każdego, kto popełnia ‘bluźnierstwo.‘ “

https://chuckbaldwinlive.com/Articles/tabid/109/ID/3929/Noahide-Law-Not-Sharia-Law-Is-The-Threat.aspx

Aby było to zupełnie jasne, wzywają do śmierci hindusów, buddystów, chrześcijan, muzułmanów itp. jeśli tylko nie są oni posłuszni Mędrcom Syjonu. To są ludzie stojący za udaremnionym spiskiem aby zabić 90% ludzkości.

Tak zwany Bóg, któremu ci ludzie rzekomo są posłuszni, jak to jest napisane w Biblii katolickiej, mówi między innymi, że każdy, z wyjątkiem Mojżesza lub Aarona, kto spróbuje spojrzeć na Boga będzie ukamienowany lub postrzelony strzałą. Księga Wyjścia 19: 13

https://www.catholic.org/bible/book.php?id=2&bible_chapter=19

Ich Bóg wymaga również ofiar ludzkich:

Dasz mi pierworodnego swoich dzieci.” Księga Wyjścia 22: 28

https://www.catholic.org/bible/book.php?id=2&bible_chapter=22

Ponadto, “Bóg” prosi:

złoto, srebro i brąz; “purpurę fioletową i czerwoną, karmazyn, bisior i sierść kozią; 5. baranie skóry barwione na czerwono i skóry z delfinów oraz drzewo akacjowe; 6. oliwę do świecznika, wonności do wyrobu oleju namaszczania i pachnących kadzideł; 7. kamienie onyksowe i inne drogie kamienie dla ozdobienia efodu i pektorału.” Księga Wyjścia, 25:3-7

https://www.catholic.org/bible/book.php?id=2&bible_chapter=25

Tak więc, mamy tak zwanego “Boga“, który grozi zabiciem ludzi kamieniami lub strzałami, prosi o ludzkie ofiary i wymaga darów, takich jak złoto i baranie skóry barwione na czerwono. Bardzo mi przykro, ale myślę, że Wszechmocny Stwórca Wszechświata przynajmniej użyłby pioruna, aby zabijać ludzi i może wyczarować tyle złota, ile on/ona/ono zechce.

Racjonalne, naukowe wyjaśnienie prowadzi nas do wniosku, że mamy do czynienia z grupą wyszukanych ludzi-niewolników, ukrywających się za wyobrażeniem “Boga”, a nie Stwórcy Wszechświata.

Tak czy inaczej, po tym żądaniu skarbów, tak zwany “Bóg” nadal zabijał żydowskiego lidera za żydowskim liderem, dopóki nie pojawiła się ślepo posłuszna grupa. Ich potomkowie to Sanhedryn, którzy twierdzą, że mogą wymienić nieprzerwany rodowód do czasów Mojżesza. Innymi słowy, ci ludzie pomagali zniewolić Żydów na przestrzeni tysięcy lat. Teraz, za pięknymi słowami, próbują zniewolić resztę ludzkości i obiecują zabić tych, którzy nie będą im posłuszni.

Będąc wychowany jako ateista, byłem całkowicie zaskoczony, kiedy japoński wywiad wojskowy powiedział mi, że grupa, która zaprosiła mnie, aby dołączyć do nich w ich planie zabicia 90% ludzkości (mam to na filmie), byli to Mędrcy Syjonu.” Aby nie wplątywać zwykłych Żydów itp. dla uproszczenia nazywam tę tajną grupę ludzkich niewolników satanistami“.

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że prawie im się udało. Tylko Pentagon i Azjaci pracując razem mogli zatrzymać ten straszny plan.

Teraz zobaczmy dlaczego ostatnie światowe wydarzenia zmusiły tych sanhedryńskich niewolników i im podobnych myśleć, że świat może zmierzać do końca. Zacznijmy od wydarzeń w USA. Tutaj, wyjaśniają źródła Pentagonu,30 września 2019 koniec roku fiskalnego (dzisiaj) pokrywa się z wygaśnięciem porozumienia ws. złota banków centralnych“.

Wraz z ogromną porażką w Arabii Saudyjskiej i pozbawieniem władzy izraelskiego ministra przestępczości Benjamina Netanjahu oparte na złocie waluty stają się rzeczywistością“, twierdzą źródła. To jest tło dlapolitycznego teatru i wojen handlowych – mówią oni. Polityczny teatr, oczywiście, oferuje histeryczny Kongres USA, wzywający do impeachmentu prezydenta USA Donalda Trumpa tuż przed tym, jak nagle zawiesił działalność na dwa tygodnie.

Generał Mark Milley

Generał Joseph Dunford

Źródła Pentagonu również informują nas, Joseph Dunford, Przewodniczący Kolegium Połączonych Szefów Sztabów wycofuje się, aby dołączyć do [generała Jamesa] Mattisa i [generała Johna] Kelly’ego, jako wysokich rangą wojskowych liderów wspierających walkę Trumpa przeciwko syjonistom i Tajnemu Państwu.”

KPSS przewodzi teraz Generał Armii Mark Milly, podczas gdy zastępcą i rzeczywistym doradcą ds. bezpieczeństwa narodowego piechoty morskiej jest major Matt Pottinger, który był tam pierwszego dnia i został zatrudniony przez [byłego dyrektora wywiadu obrony generała] Michaela Flynna.

Jako dalsze tło źródła komentują: Dunford został mianowany przewodniczącym KPSS w maju 2015 roku, tak więc Trump być może zwerbował go później, co doprowadziło do ogłoszenia o kampanii prezydenckiej 16 czerwca 2015 roku. Byli dyrektorzy Dunford, Mattis i Kelly, dołączyli do administracji Trumpa w styczniu 2017 roku.“

Źródła brytyjskiej rodziny królewskiej mówią, że rząd USA, nawet jeśli nie dokona płatności należnych do 30 września, musi do 17 października postarać się zebrać pieniądze – czy teraz złoto – aby utrzymać się na powierzchni. To zdaje się wyjaśnia dlaczego Zarząd Kryminalistów Rezerwy Federalnej wydaje $ 100 mld dziennie począwszy od dnia 25 września i obiecuje robić to do 10 października.

Moja rada dla wszystkich, którzy mają realne aktywa to unikanie oferowania pieniędzy za takie aktywa od kontrolowanych przez syjonistów mega-banków.

Spójrzmy na absurdalną polityczną farsę, która odbywa się w Wielkiej Brytanii przed upływem terminu Brexitu 31 października. Wysokie rangą źródło w MI-6 podsumowały sytuację: Brytyjczycy oficjalnie oszaleli w swojej obecnej wojnie domowej – całkowity chaos. MI-6 ostrzegła, że Niemcy, bez wątpienia poderwali na nas rękawice i noże. Jest to nieformalna wojna.”

To jasne, że Brytyjczycy opowiadają się za Brexitem dwa do jednego, podczas gdy klasa polityczna rozpaczliwie próbuje temu zapobiec. Brytyjscy wojskowi wiedzą, że politycy byli przekupieni i szantażowani, aby przeciwstawić się woli narodu i będą działać odpowiednio, jeśli będzie to konieczne, według źródła.

Dalej, izraelskie siły obrony i nie-fanatyczmi Żydzi rozumieją co się dzieje. Netanjahu nie udało się utworzyć rządu i to tylko kwestia czasu, zanim pójdzie do więzienia.

Teraz zróbmy krok do tyłu i spójrzmy na ukrytą historię XX wieku, oznaczoną podłym syjonistycznym spiskiem w celu zniewolenia ludzkości. Pierwszą rzeczą, którą muszą się martwić czytelnicy jest to, że Adolf Hitler (według austriackiej komisji parlamentarnej i innych źródeł) był Rothschildem i jednym z ojców-założycieli Izraela. Jego misja polegała na tym, aby wypędzić Żydów do Izraela. W przyszłym tygodniu mamy nadzieję opublikować kilka zdjęć, które pokazują Hitlera podczas jego emerytury po wojnie w Argentynie.

Weźcie to pod uwagę: syjoniści są nie tylko mesjanistycznymi religijnymi fanatykami, są oni również jednymi z największych masowych morderców w historii. Niedawno miały miejsce 9/11, Fukushima, lot Malezyjski Linii Lotniczych 370/17, masowe mordy w Syrii itp. Ponadto mamy na szeroką skalę składanie ofiar z ludzi – najczęstszy powód, dla którego w USA co roku znika 40 000 dzieci.

To jest chyba to, o czym Gnostyccy Iluminaci i MJ-12 myślą, jako o zbójeckiej sztucznej inteligencji“. Najprawdopodobniej jest to starożytny, niezwykle inteligentny i niezwykle podły kult handlarzy ludzkimi niewolnikami.

Przejęli kontrolę nad informacjami (religia), jedzeniem (pieniądze) i przemocą (morderca), aby rządzić (umysł) (kontrola). Ich słabością jest koncentracja na najwyższych poziomach władzy i bogactwa.

Armia USA musi użyć wszystkich sił niezbędnych do usunięcia tych ludzi z władzy. Nie będą grzecznie stać na boku.

Musimy kontynuować walkę, aż ta starożytna Plaga zostanie raz na zawsze pokonana.

Jutro (1 października) przypada 70. rocznica Chińskiej Republiki Ludowej.

Odbędą się wielkie defilady wojskowe, aby uczcić je, a wielu Chińczyków uzna to za swego rodzaju paradę zwycięstwa.

Chiny nigdy nie miałyby szansy na pokonanie Zachodu, gdyby Zachód nie został zarażony przez syjonistyczną zgniliznę.

Po wyleczeniu infekcji Zachód może wreszcie rozpocząć nową erę w harmonii i przyjaźni z Chinami, Rosją i wszystkimi innymi.  

30 września 2019

Autor: Benjamin Fulford, Towarzystwo Białego Smoka

Źródło: https://benjaminfulford.net/2019/09/30/zionists-call-for-world-dictatorship-by-rabbis-but-face-defeat-instead/

Za: https://meditation539.com/?p=10683

i https://kochanezdrowie.blogspot.com/2019/10/benjamin-fulford-30-wrzesnia-2019-cay.html

Wypowiedz się