5G – katastrofa ekologiczna w skali całej Polski.

Sposób procedowania ustawy 5G i wybitna szkodliwość samej technologii,  podpada pod wiele artykułów Kodeksu Karnego, co udowadniają  w poniższych nagraniach  prelegenci. To dowodzi, że w rządzie, w parlamencie i powiązanych z nimi firmach zainteresowanych biznesowo, działają struktury przestępczości zorganizowanej o charakterze mafijnym.

Redakcja KIP

Dzisiejsze obrady Sejmu przebiegają w kontekście katastrofy ekologicznej do jakiej doszło w środę w Warszawie.

Zmiana Megaustawy Cyfrowej to ZAPLANOWANA Z PREMEDYTACJĄ KATASTROFA EKOLOGICZNA W SKALI CAŁEJ POLSKI, o nieobliczalnych konsekwencjach.

Popierając ten projekt posłowie biorą na siebie pełną odpowiedzialność za konsekwencje.

Od kilku miesięcy informujemy o nieprawidłowościach w procesie legislacyjnym przy tak zwanej Megaustawie zmieniającej m. in. prawo telekomunikacyjne. Przedstawiciele Narodowego Instytutu Studiów Strategicznych Wojciech Dobrzyński i Mateusz Jarosiewicz wspólnie z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Prawo do Życia i innymi organizacjami ekologicznymi i obywatelskimi na komisjach sejmowych i senackich zgłaszali zapytania i zastrzeżenia do stanowionego prawa.

Materiały na temat obecnie procedowanej ustawy o 5G:

Zwracaliśmy wielokrotnie uwagę na konflikt interesów istniejący przy procedowaniu tej ustawy. Zysk korporacji to dziesiątki miliardów zł, w tym zwolnienie z opłat legalizacyjnych i kosztów utrzymania masztów od anteny, a wszystkie koszty rozwoju ich biznesu przeniesione zostały w Megaustawie na państwo. Być może ustawa ta została „kupiona”, wiele na to wskazuje.

Po stronie rządowej i  wśród przedstawicieli sektora telekomunikacyjnego nie było widać żadnej refleksji i gotowości do prowadzenia uczciwych rozmów i negocjacji. Powstało w międzyczasie wiele dokumentów i opracowań, w tym raport Instytutu Medycyny Pracy poświęcony wpływowi fal mikrofalowych na zdrowie człowieka, a także ekspertyza Instytutu Spraw Obywatelskich i Pawła Wypychowskiego. Jednoznacznie pokazuje ona niezgodności z faktami publikacji Ministerstwa Cyfryzacji m.in. takich jak „Biała Księga – 5G”.

Wnioski ekspertów są takie, że działanie tej ekipy rządzącej jest wymierzone w cyberbezpieczeństwo i suwerenność państwa polskiego i zdrowie i bezpieczeństwo oraz warunki bytowe Polaków.

W związku z tym jako sieć organizacji i osób indywidualnych przedstawiliśmy członkom Sejmowej Komisji Cyfryzacji zbiór sugerowanych paragrafów, które zostały złamane, z sugestią do podjęcia działań przez odpowiedzialne służby, zmierzających do podjęcia adekwatnych do czynu czynności, jeśli faktycznie miało miejsce „kupienie” tej ustawy. Dzisiaj jest ostatni moment, kiedy klub rządzący może ściągnąć tę ustawę z procedowania w Sejmie i uniknąć kompromitacji.

Mateusz Jarosiewicz, niss.org.pl

 

Podpisz PETYCJĘ O MORATORIUM NA 5G I REDUKCJĘ EKSPOZYCJI LUDNOŚCI NA POLA ELEKTROMAGNETYCZNE.

Artykuły powiązane tematycznie:

Alarm! 5G puka do Twoich drzwi!  |  Senat przepchnął ustawę o 5G bez jakiejkolwiek debaty.  |  Megaustawa dopuszczająca 5G w Senacie.  |  Skandal w Sejmie. Rząd PiS bezprawnie pomija stronę społeczną podczas prac nad ustawą o 5G.  |  Wprowadzając technologię 5G rząd RP wypowiada wojnę wyborcom.  |  Elity uciekają przed 5G do stref zakazu emisji wszelkiego rodzaju fal radiowych.  |  Wyścig pomiędzy USA i Chinami o 5G – przyszłe pole bitwy w zautomatyzowanej wojnie.  |  Obawy związane z promieniowaniem wstrzymują rozwój 5G w Brukseli.  |  Częstotliwości używane w broni do rozpraszania tłumów są fundamentem sieci 5G, która będzie wiązała ze sobą ponad 50 miliardów urządzeń w ramach Internetu Rzeczy.  |  Międzynarodowy apel o powstrzymanie 5g.  |  5G. Sieć śmierci.  |  Najważniejsze firmy telefonii mobilnej, w tym EE, Nokia i Vodafone, informują akcjonariuszy o tym, że telefony wywołują raka podczas gdy ukrywają zagrożenia przed klientami.  |  Naukowcy ostrzegają przed potencjalnymi poważnymi skutkami zdrowotnymi technologii 5G.  |  5G – czyli mikrofalowe nadajniki przy każdym domu.   |  Wkrótce dojdzie do rozmieszczenia 20.000 satelitów na niskich i średnich orbitach ziemi dostarczających internet do każdego zakątka na ziemi.  |  Internet rzeczy. Planeta więzienie 2025.  |  W Kalifornii inteligentne liczniki prądu szpiegują obywateli.  |  Inteligentne liczniki energii szpiegują obywateli.  |  W październiku ONZ przejmuje Internet!  |  Wchodzimy w chiński model internetu.   |  Kraje BRICS budują nowy internet by uniknąć programu szpiegowskiego NSA.  |  NSA przekształca internet w totalny system szpiegowski.  |  Rozpoczęto cenzurę internetu: Facebook, Twitter, Microsoft i Google walcząc z mową nienawiści cenzurują wolność słowa.  |  YouTube wypowiada wojnę politycznie niepoprawnym opiniom.  |  Kredyt Społeczny: Chiny wprowadzają system oceny wszystkich obywateli.  |  Facebook blokuje konta Infowars.  |  Kredyt społeczny dla Zachodu: Każdy kogo znasz będzie cię w stanie elektronicznie oceniać czy tego chcesz czy nie.  |  Mark Zuckerberg przyłapany na cenzurowaniu Facebooka dla niemieckiego rządu.  |  Globaliści wykorzystując spotkanie ds cyberprzestrzeni chcą uchwalenia globalnego traktatu dotyczącego cenzurowania internetu.  |  Kontrola umysłu. Jak to działa?   |  Program komputerowy używa Twittera by śledzić nastrój populacji.   |  Odbierający otaczający świat zmysłami, system globalnych gier wojennych.   |  Facebook śledzi każdy twój ruch, nawet po wylogowaniu.   |  Film: Szok i trwoga. Masowe procesy manipulacji.  |  Umysł nie posiada zapory. Wstęp do wojny technotronicznej.  |  Sądy moralne mogą być zmieniane za pomocą pola magnetycznego.  |  Cyfrowa demencja.   |  Pod wpływem brutalnych gier wideo zmieniają się obszary funkcji kognitywnych mózgu.   |  Naukowcy stworzyli system odczytywania obrazów ruchomych bezpośrednio z mózgu.   |  Broń technotroniczna.  |  Era technotroniczna.  |  Aldous Huxley: Ostateczna rewolucja.   |

Więcej na ten temat

Umysł nie posiada zapory. Wstęp do wojny…
Globalne Trendy Strategiczne 2011-2040. #2
Sądy moralne mogą być zmieniane za pomocą pola…
Hakerzy włamali się do ludzkiego mózgu, skutecznie…
Era technotroniczna. #1
Era technotroniczna. #2
Sztuczny mózg przeszedł podstawowy test IQ.
DARPA będzie instalować przezczaszkowe,…
Na wybrzeżach Nowej Zelandii testowano „Bombę Tsunami”.
Neurolog mówi, że fundamentalizm religijny może…

Opublikowano za: http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/5g_katastrofa,p515572608

Od Redakcji KIP:

W uzupełnieniu dołączamy cały zestaw linków i dowodów naukowych dokumentujących ZBRODNICZĄ DZIAŁALNOŚĆ „POLSKICH” WŁADZ:

Czy wdrażana technologia 5G stanowi element rozwoju cywilizacji, czy samobójstwa, którego skutki można określić, jako zbrodnię ludobójstwa wykonaną w „białych rękawiczkach” i wprowadzenie łagru cyfrowego, w imię tzw. postępu ( czy podstępu !!!) cywilizacyjnego ?

MIĘDZYNARODOWY APEL o powstrzymanie 5G na Ziemi i w przestrzeni kosmicznej (ten Apel  podpisany na dzień 2 wrzesnia 2019 r. przez ponad 128 tysięcy Organizacji ( w tym nasze Stowarzyszenie) i Osób Fizycznych ze 203 krajów świata, został przez nas wysłany imiennie do blisko 80 Senatorów RP w dniu 10.07.2019 r.)

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/08/petycja-dr-diany-wojtkowiak-do-prezydenta-rp-w-sprawie-procedowania-megaustawy-dotyczacej-sieci-5g-jako-broni-strategicznej/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/07/3-petycje-do-wladz-owstrzymanie-procedowania-i-dymisje-urzednikow-odpowiedzialnych-za-wciskanie-ludobojczej-technologii-5g-w-ustawie/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/07/do-senatu-kazdy-smartfon-takze-aparat-w-panstwa-reku-uzasadnia-byt-stacjom-bazowym-a-te-napromieniowuja-wszystkich/

HOLOKAUST_85% LUDNOŚCI z użyciem CHIŃSKO-IZRAELSKIEJ BRONI 5G ! – Ewa Pawela © VTV- https://www.youtube.com/watch?v=3FXdH9jQTSw

5G Gigantyczne zagrożenie dla zdrowia – dr Barrie Trower w rozmowie z sir Julianem Rose: https://youtu.be/mElVn08aZQk

5G APOKALIPSA – Wyginięcie – Lektor PL

https://www.youtube.com/watch?v=-8Ur3_vQb8Q&t=1927s

Zabójcze systemy? Zamach na nasze życie i bezpieczeństwo??? Nie chcemy!!!

 „Lista śmierci” – GSM – Kraków – Szokująca lista zmarłych i chorych

https://www.youtube.com/watch?v=DxePFHZL0Rg&t=255s

STOP 5G dr Barbara Gałdzińska-Calik & Marta Patena: Szokująca lista zgonów z jednego tylko budynku w Krakowie

https://www.youtube.com/watch?v=KqRCPxFlnxM

Polskie NIE dla 5G  https://www.facebook.com/groups/304446007058524/

KOALICJA POLSKA WOLNA OD 5G | #STOP5G  http://stop5g.com.pl/

Stowarzyszenie PRAWO DO ZYCIA  https://prawodozycia.pl/

CZERWONY ALARM: LUDOBÓJSTWO 5G Ponad Prawem
„Oni” nie mogą czytać moich myśli … prawda? Błąd !
http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/12/siec-smierci-w-polsce/

Sieć 5G już tu jest. Ciekawostki, zalety, zagrożenia. Opowieści zza kółka 2.

https://youtu.be/heYYH_Mv_3c

 

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Polityce wymyślili sobie że zostaną hodowcami, wpadli na genialny pomysł zainstalowania nam elektronicznych pastuchów. Oni zawsze kopiują dobre pomysły:-)

  Jak podzielą nas na zagrody to im się uda. Całe szczęście że to gówno jest zasilane elektrycznie:-) Kto wie może ta dziwna akcja dopłat do paneli słonacznych ma właśnie na celu utrzymanie systemu w razie odcięcia dostaw energii??

  Wiem że trzeba tam podpisać umowę z PGNiG na system on-grid aby dostać dopłaty.
  W razie czego będą mieli odrębne zasilanie. He, he Panie i Panowie, no nie wiem czy te dopłaty do paneli solarnych są dla nas korzystne:-)

  A co do G5 to jak pisałem już wcześniej, po tym co zrobiła ostatnio Bruksela z nagłą zmianą frontu i stwierdzeniem że jest to szkodliwe już po podpisaniu umów przez wiele krajów mówi SAMO ZA SIEBIE!

  Drodzy dam Wam jeszcze jedną sugestię, wiele się słyszy o tym że następna wojna to będzie wojna dronów, zdalnie naprowadzanych pojazdów lądowych i powietrznych…rozumiecie?:-))))))))

 2. krnabrny1 says:

  Z tego artykułu płyną WNIOSKI.
  Wnioski są takie że polski rząd nie myśli o tym czy wprowadzić 5G czy też nie lub czy to szkodliwe dla ludzi lub nie szkodliwe.

  Oni po prostu chcą wprowadzić 5G, tule że nie przy pomocy Chińczyków ale dzięki U.S.A. ….jak widać jednak te dylematy zostały rozwiązane, a umowa przymknięta.

  Coraz bardziej realny staje się scenariusz wyłączenia tego na sposób Polski, czyli „ręcznie” przez społeczeństwo, bez udziału firm instalatorskich i techników:-))))

 3. krnabrny1 says:

  A ten akapit wyjaśnia CZEMU SIĘ TUTAJ TAK PRZYCZEPILI Do NAS:-)

  „Pence powiedział, że umowa USA-Polska „ dałaby istotny przykład dla reszty Europy”

 4. krnabrny1 says:

  Ciekawe że nawet Szwedzi nas chwalą, liczą na kolejny elektroniczny „Potop”?;-)
  Wielu alfonsów ostatnio wokół Polski się kręci, alfonsi w polskim rządzie oczywiście dobiją targu jak nie z tymi czy innymi….ale to od nas zależy czy rozłożymy nogi!

 5. krnabrny1 says:

  Aha i drobna uwaga do redakcji K.I.P. …kochani…powiem kolokwialnie, ale jak przyjaciel…PRZESTAŃCIE PIERDOLIĆ O SZKODLIWOŚCI 5G BO TEN ARGUMENT NIKOGO NIE OBCHODZI I NIE MA ŻADNEJ MOCY!!!!!

  MOC SPRAWCZĄ MAJĄ INNE ARGUMENTY….NAPISZCIE O NICH

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Wkrótce ukaże się tekst łączący wiele z pozoru niezależnych procesów i zdarzeń w jedną całość…

   • krnabrny1 says:

    hehe no ja myślę. Jako wróżka powiem tyle że tym oto sposobem rząd polski przehandlował G5 z amerykanami za nagłe usunięcie ustawy 447.

    Jak kamfora zniknie również kwestia roszczeń Żydowskich. Dziwnym trafem umilkną również wszyscy którzy krzyczeli że jest to szkodliwe dla zdrowia oraz godzi w interesy tego kraju.

    Stanie się tak ponieważ na wojence cłowej U.S.A – Chiny zyskują TYLKO ŻYDZI:-)) My tutaj jesteśmy tylko po to żeby scenografia przedstawienia zbyt szybko się nie rozpadła.

    No i oczywiście Rosja, która siedzi cicho …. ale G5 wprowadza równo, ciekawe:-)

    • krnabrny1 says:

     Ah i wiadomość z ostatniej chwili!:-) Koniecznie trzeba zobaczyć zdjęcie w artykule które wszytko mówi.
     https://www.jpost.com/Israel-Elections/Campaign-ads-start-with-surprises-600535

     TŁUMACZENIE TYLKO NAGŁÓWKA, NIE MA SENSU CZYTAĆ WYSTARCZY ZOBACZYĆ ZDJĘCIE

     REKLAMY KAMPANII ZACZYNAJĄ SIĘ OD NIESPODZIANEK
     Być może reklamy partii zostały ukończone zbyt wcześnie, ponieważ lider partii Zehut, Moshe Feiglin, który zrezygnował z wyścigu i poparł Likuda, również został zaatakowany w reklamie Likud.

    • Klub Inteligencji Polskiej says:

     Zastosowanie psychotronicznej broni ukierunkowanego działania razem z podatkiem katastrofalnym wyczyści im dużo miejsc dla przybyszów z Bliskiego Wschodu… chyba że Polacy wcześniej się obudzą… albo w sytuacji w świecie nastąpi gwałtowny zwrot, co jest prawdopodobne… albo… ( tu nie dopowiemy…)

     • krnabrny1 says:

      Nie dopowiecie? Kokieteria nie pozwala?;-)))

      Jak by nie było, jedno jest pewne, miejsca na przedstawienie mamy w pierwszym rzędzie!!!:-))))))

 6. krnabrny1 says:

  Kiedy czytam o SZKODLIWOŚCI 5G zaczynam się śmiać przed monitorem, rozumiecie to? Nie dlatego że ten argument jest NIE PRAWDZIWY. Śmieję się ponieważ brzmi to tak jakby PODCZAS OSTREJ WOJNY ktoś nawoływał i informował ludzi o NEGATYWNYM WPŁYWIE WOJNY NA ZDROWIE. Rozumiecie moją prostacką metaforę?:-)

 7. krnabrny1 says:

  I na zakończenie.
  Zobaczcie na załączone przez Was filmiki w tym artykule z tej konferencji. Jest tam kilku chłopaków, może i mają uczciwe cele…ale są MŁODZI I JESZCZE NAIWNI.
  Zobaczcie te dzieciaki w białych koszulach a potem przeczytajcie artykuł który przetłumaczyłem.

  Może UŚWIADOMICIE SOBIE W KOŃCU ŻE TO WOJNA!!!!!
  Może w końcu DOTRZE DO WAS ŻE KULTURA NIC TUTAJ NIE POMOŻE
  ZROZUMCIE że ONI NIE UZNAJĄ POLUBOWNYCH ROZWIĄZAŃ!!!

  „Bądźcie przebiegli jak węże i niewinni jak gołębie”

 8. krnabrny1 says:

  Aha, polski rząd NIE JEST ZŁY!! POLSKI RZĄD JEST SŁABY!!!
  To ważna kwestia do rozważenia w tle tego tematu.

Wypowiedz się