PiS zaczęło realizację ustawy 447 za plecami Polaków?

Dr Kurek przedstawia dokumenty. Rządzący chcą pilnie skatalogować zabytki i eksponaty muzealne wg wiadomego kryterium [VIDEO]

Dr Ewa Kurek na antenie telewizji internetowej Niezależny Lublin ujawniła pisma, jakie otrzymały lubelskie muzea od urzędu marszałkowskiego na polecenie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Najwyższej Izby Kontroli. Dotyczą one majątkowych roszeń żydowskich.

„W związku z kontrolą NIK w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego zwracam się do Państwa z prośbą o udzielenie informacji, którą część zbiorów można uznać za część dziedzictwa mniejszości narodowych i etnicznych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia (6 stycznia – przyp. red.) 2005 roku o mniejszościach narodowych oraz o języku regionalnym (…), tj. mniejszości białoruskiej, czeskiej, litewskiej, niemieckiej, ormiańskiej, rosyjskiej, słowackiej, ukraińskiej, żydowskiej” cytowała jedno z pism dr Ewa Kurek. 

Wiadomo, że nie chodzi tu o żadne zabytki ani ormiańskie, ani litewskie. Najwyższej Izbie Kontroli przypomnę jeszcze, że mieszkali na naszych ziemiach Holendrzy, Szwedzi, Szkoci, więc nie chodzi o pozostawione przez nich zabytki, tylko chodzi o sprawę żydowską oceniła historyk.

„W związku z Zapytaniem Najwyższej Izby Kontroli delegatury urzędu marszałkowskiego w Lublinie w sprawach ochrony materialnego dziedzictwa kulturowego mniejszości narodowych proszę o udzielenie odpowiedzi w terminie do 31 maja 2019 roku na poniższe kwestie:  Które nieruchomości będące własnością województwa lubelskiego, a zarządzane przez państwa (muzea i instytucje kultury) są ujęte w rejestrze zabytków? Które z wyżej wymienionych (zabytkowych) nieruchomości wojewódzkich stanowią dziedzictwo kulturowe mniejszości narodowych?” przytoczyła dalej Kurek.

Pytam panie ministrze kultury i dziedzictwa narodowego, o co chodzi?

Czy pana urzędnicy nie mają się czym zająć, tylko tym?

Pytam również szefa NIK-u. W moim pojęciu NIK ma się zajmować i chronić nas przed nieodpowiednim wydawaniem naszych podatkowych pieniędzy, chronić nas przed aferami a nie zajmować się dobytkiem mniejszości narodowych podkreśliła.

Teraz bardzo łatwo powiedzieć, że obraz Matejki, który wisi na zamku lubelskim, jest żydowski, bo żydzi dali farbę na to albo Matejko im sprzedał stwierdziła Ewa Kurek. Mamy obowiązek żądać od rządu wyjaśnienia, od ministra kultury i dziedzictwa narodowego, co jest grane i od szefa NIK-u dodała. Lubelskie muzea odpowiadają „dość przytomnie”: „Wyżej wymienione obiekty stanowią cenne elementy polskiego dziedzictwa kulturowego tworzonego przez wieki przez mieszkańców ziem Rzeczpospolitej, mówiących różnymi językami i wyznających różne religie, często z wykorzystaniem elementów zapożyczonych z innych krajów, narodów, religii. Dlatego nie potrafimy jednoznacznie przypisać żadnego zabytku do konkretnej mniejszości narodowej. Nie znamy także kryteriów, które by pozwalały na segregację etniczną zabytków” czytamy w odpowiedzi jednego z muzeów.

Segregacja etniczna zabytków polskich to już jest kosmos, wariactwo.

W co wy gracie, panie ministrze, rządzie PiS musimy patrzeć wam na ręce. To jest obrzydliwe, co wy robicie. W tajemnicy przed nami, obywatelami będziecie segregować zabytki według etnicznej przynależności stwierdziła Kurek.

W Zamościu hetman Zamoyski w XV wieku wybudował dzielnicę dla Ormian, dzielnicę dla żydów. To może teraz Ormianie powiedzą część Zamościa jest nasza, a żydzi powiedzą druga część jest nasza?

Nie, Zamość został wybudowany z pieniędzy hetmana Zamoyskiego, tyle stanowczo podkreśliła. Nie wiem, w co gra PiS. Oczywiście to kojarzyć się nam może i musi nawet z ustawą 447 z ewidencjonowaniem zabytków i oddawaniem właśnie, mówię obrazu Matejki, części Zamościa. Bo wszystko można to podciągnąć pod mienie bezspadkowe żydowskie mówiła dr Ewa Kurek. Z czwartkowej audycji wydzieliliśmy fragment odnośnie wprowadzania 447 w Polsce. Zachęcamy do udostępniania tego materiału.

447 już działa? Mamy dowód. Dr Ewa Kurek o pismach kierowanych do muzeów

Źródło You Tube i  https://nczas.com/2019/06/30/pis-zaczelo-realizacje-ustawe-447-za-plecami-polakow-dr-kurek-przedstawia-dokumenty-rzadzacy-chca-pilnie-skatalogowac-zabytki-i-eksponaty-muzealne-wg-wiadomego-kryterium-video/                                                                                                                                                                                                                                                                            Mój komentarz: Pani dr Kurek  bardzo dziękuję za wykrycie  tego  machlojstwa. Pani Kurek to trzeba nagłośnić, segregacja zabytków według przynależności etnicznych. Śmiech na sali, kto to wymyślił. Ten kto się podpisał pod tym pismem natychmiast na zielona trawkę i jego szef też. O żydowskim ministrze Glińskim nie wspominam bo to oczywiste.

Gliński i Sellin, ministrowie Kultury, są masonami o najwyższym stopniu wtajemniczenia, czyli są satanistami, czczącymi Lucyfera. Żmijowe plemię będzie okradać Polaków i będą mówić, że nic się nie dzieje złego!

Oszukiwanie Suwerena powinno być karalne. Tym czasem, karane jest jakiekolwiek sprzeciwianie się postępowaniu przeciw żydom. Nie wolno obnażać prawdy bo to antysemityzmem nazwane zaraz jest. Nie ma kary za zdradę Narodu i zdradę stanu. A powinna być kula w łeb. (to co w ostatnim zdaniu, napisałem, też podlega pod paragraf).

Czarnogłowi i garbatonosi już u Marii Skłodowskiej znaleźli „żydowską krew”. Rotmistrza Pileckiego też robią żydem to i u hetmana Zamojskiego znajdą coś „swojego” w rodzinie a to według talmudystów można, „polin” czyli spocząć i ukraść.

Opublikowano za: https://c-z06.neon24.pl/post/149533,pis-zaczelo-realizacje-ustawy-447-za-plecami-polakow

WYBRANE KOMENTARZE

Brawo Pisraelki!

Głosujcie na tę bandę zdrajców i zaprzańców!
Widzę, że czas na czystkę na portalu. Propagowanie Pisraelizmu powinno być tak samo traktowane jak propaganda nazistowska i bolszewicka.

Jarek Ruszkiewicz SL 30.06.2019 13:17:50

Bardzo ważny tekst, widzę, że zaczynasz dostrzegać jaką rolę pełni PiS

Za nasze pieniądze kupują głosy tych co nie pojmują iż rząd nie daje nic, jeśli daje coś to znacznie więcej bierze ze wspólnych podatków.

To, że PiS zrealizuje żądania organizacji żydowskich w USA. to nie mam najmniejszych wątpliwości to przedstawiciel Izraela i USA na tereny Polski.

Ale za nim zaczną nam wmawiać, że dana rzecz pochodzi z kultury żydowskiej należy przypomnieć iż Żydzi byli przez cały czas obywatelami Polski, poddanymi królów i książąt polskich i jako tacy te dzieła tworzyli.

Ale zanim zaczniemy oddawać, wyliczać ile to trzeba zwrócić, to może zastanowimy się nad oddaniem ikony Matki Boskiej Częstochowskiej. Ta nie powstała na terenie Polski, nie stworzył jej poddany władców Polski, została ukradziona przez księcia opolskiego Władysława. bezsprzecznie należy to Rusinom zwrócić. Może wtedy do pustych głów coś dotrze.

Oczywiście za poruszenie sprawy 5*

Zawisza Niebieski 30.06.2019 13:27:47

@Husky 13:25:05

Żydek czy szabesgoi? Określ się konkretnie.

Jarek Ruszkiewicz SL 30.06.2019 13:43:49

@Zawisza Niebieski 13:27:47

Większość kamienic żydów w Warszawie została zburzona i dostali odszkodowania od Niemiec. Kamienice odbudowane po wojnie nie są już ich kamienicami. Niemcy spłacili szkody. Każdy pogrom, wygnanie i holołomot był sprowokowany wyłącznie przez beznapletkowców. Tak bezczelnej i złodziejskiej nacji nie przegoni inny naród. Złodziejstwo wyssali ze spermą rabina.

kula Lis 68 30.06.2019 15:08:05

@Husky 12:33:04

Morawiecki nie kłamał, że cyt.: „nie oddamy ani złotówki” .. Zapomniał dodać: ani ziemi, lasów, spółek skarbu Państwa zasobów naturalnych Naszej Ziemi, budowli itp.itd. Żydzi nasze złotówki to mają w dupie. Wyobraźcie sobie 342 pociągi z 40 wagonami pełnymi złota – tyle są winni żydzi Polakom! To nie żart to realne pieniądze jakie żydzi pożyczyli od Polaków w złocie.

kula Lis 68 30.06.2019 15:11:16

@Husky 15:07:16

Nic nie zostało strollowane, ustepujesz bo temat zbyt niewygodny dla PiSraelity :)))
Kula zrobił świetny wpis.

Jarek Ruszkiewicz SL 30.06.2019 15:16:17

@Husky 12:33:04

Wysłałem to nagranie do wszystkich ministrów polskojęzycznych

Sierżant sztabowy sił zbrojnych państwa położonego w Palestynie pseudonim operacyjny Jonny Daniels wydał rozkaz odnośnie Muzeum w Auschwitz a rząd PiSu rozumie i wypełnia rozkazy Sierżanta Danielsa skrupulatnie… Jeżeli do tego katalogowania dojdzie i rząd będzie chciał w jakiejkolwiek formie dawać żydom, w tedy wszyscy Polacy jak jeden mąż musimy zbrojnie stanąć i rozwalić wszystkich tych co chcą obrabować Polskę. Ktokolwiek w jakikolwiek sposób do tego rękę przyłoży, będzie rozliczony przez Naród Polski w podobny sposób jak Caucesku w Rumunii.

kula Lis 68 30.06.2019 15:17:25

Wyciekł Tajny Plan Wysiedlenia Polaków z Mieszkań i Domów – Analiza Komentator Pieniądze Podatki

https://www.youtube.com/watch?v=_g3uLTrnab4  Za domek jednorodzinny to trzeba minimum 10 tys zł podatku rocznie zapłacić. Masakra. Ludzie rozniosą rząd albo uciekną z kraju.

Marian Rudzinski
4 dni temu
Mieszkam w USA od 53 lat. U nas ten podatek się nazywa Real Estate Tax. Miałem nadzieję, że nigdy tego nie nałożą na was w Polsce.
Od tego podatku nie ma ratunku, musisz zapłacić. Jeżeli będzie zaległość nawet kilka centów, wcale nie powiadomią a dom zostanie wystawiony na sprzedaż. W każdym powiecie jest raz w roku licytacja na posiadłości zalegające na tym podatku. Jeżeli się dowiesz, że coś tam zalegasz możesz spłacić przed licytacją, ale jak już będzie pod licytacją to jest za późno. Wystarczy się spóźnić o jeden dzień po terminie natychmiast jest nałożona kara,pewien procent za każdy dzień na twój dom (nie na ciebie) i tam zostanie aż będzie spłacony. Oczywiście jak ktoś to kupi od powiatu to oczywiście wyrzucą z domu siłą na ulicę. Ja się kiedyś zawsze chwaliłem przed Amerykanami, że w Polsce nigdy nikt nie został wyrzucony z rodzinnego domu za podatek. Wierzcie mi, będą was wyrzucać z waszych własnych domów rodzinnych i to na pewno. Szybko się znajdą spekulanci, specjalizujący się w wykupywaniu waszych domów. U nas tutaj to nie jest nic nowego, więc musimy tylko uważać by płacić. Ktokolwiek by nie mógł zapłacić musi dom stracić i nie ma litości. Dochody z tych podatków są używane na potrzeby lokalnych władz powiatowych, np. szkolnictwo itp. Każdy powiat ma Asesora, który ma za zadanie wyceniać raz w roku lub co dwa lata zależy od danego powiatu i stanu w którym się znajduje. Tak to wygląda u nas. Ja mieszkam teraz w Indiana, to trochę ten podatek jest niższy, ale się w głowie się nie mieści ile ludzie muszą płacić w Chicago.
Ten człowiek na tym filmiku, dobrze tłumaczy konsekwencje tego podatku. Nie musi to być tajny plan na wysiedlenie Polaków, to jest po prostu marzenie lokalnych „władców” na ich wymysły. Jeżeli tego jeszcze nie wprowadzono nie pozwólcie, a tych mających takie zamiary nie dopuszczajcie do władzy.

kula Lis 68 30.06.2019 15:27:19

@kula Lis 68 15:17:25

W takim układzie to blado bym widział przyszłość Kaczelnika i Tuska…

Jarek Ruszkiewicz SL 30.06.2019 15:27:24

Filosemicka operacja w Polsce. W czyim interesie rządy w Polsce podejmują decyzje? K. Baliński

https://www.youtube.com/watch?v=rX1ENjkrNMs
Link do artykułu o korzeniach premiera Morawieckiego:
https://www.haaretz.com/world-news/eu
Ktoś kiedyś nazwał elity żydowskie plemieniem żmijowym i grobami pobielanym. Przez dwa tysiące lat nic się nie zmieniło. A mówiłem do znajomych że „solidarność ” jest tworu żydowskiego. Nie wierzyli. Żydzi mówią wprost Polakom, że rządzą Polską a Polacy mówią nie to nie prawda Polską rządzi wspaniały PiS – taka ich metoda aby mówić prawdę bo i tak naiwni Polacy nie uwierzą – dzisiejszy prelegent ma tego świadomość, niewielka część naszego Narodu coś nie coś z tego rozumie ale niestety nie mają siły przebicia – to wszystko jest porażające – niestety młodzi Polacy tego nie widzą i nie czują a my starzy mamy bliżej do końca i brak nam sił – szkoda trudu naszych przodków – oj żal.

kula Lis 68 30.06.2019 15:46:09

@Husky 12:33:04

żyd Niemiecki powiedział „nie wzięliśmy was czołgami to weźmiemy was BANKAMI”

Jesteśmy pod kompletna okupacją! znacznie gorszą niż niemiecka i rosyjska razem wzięte! Jeżeli nie nauczymy się etnicznego egoizmu, w najlepszym wypadku dalej będziemy okradani i rozgrywani. W najgorszym dodatkowo zrobią tu taki multikulti, że polski naród przestanie istnieć. Olbrzymie złoża ropy w Polsce należą do żydów!

kula Lis 68 30.06.2019 15:52:49

@kula Lis 68 15:11:16

5* za notkę

Drugie 5* za choć późne to jednak przejrzenie na własne oczy – jak widzisz wystarczyło poczytać coś innego niż wypiredy bezdomnych Londyńczyków czy ich SMS’y prowadzące a nagle świat, a tym bardziej Polska okazała się być zupełnie inna – w innej sytuacji

„Morawiecki nie kłamał, że cyt.: „nie oddamy ani złotówki”
Oczywiście – wszak w złotówkach im płacić nie będą tylko w Ojro a raczej $$$-ach (m. inn. tych doliczonych do F35-tych, herkulesów, itd…)

Hades 30.06.2019 16:21:50

@kula Lis 68 15:08:05

Ależ ja się z Tobą całkowicie zgadzam. Żydzi polscy byli obywatelami naszego kraju, wszystko co pozostawili bezspadkowo należy do majątku Polski, tak jak przy majątku każdego innego Polaka, co umiera bezpotomnie. Jeśli któryś z nich ma dokumenty iż jest spadkobiercą, powinien dochodzić tego w sądzie. Amerykańskie organizacje żydowskie nie mają żadnego prawa do tego majątku. Oni wiedzieli, co się w Polsce wtedy działo, m.in. Karski zawiózł im taką wiadomość i nic dla ratowania swoich braci w wierze nie zrobili, więc jakie dziś ich prawo do majątków tych, którym nie pomogli?

I powiedzmy sobie między nami, na stosowanie określeń „Złodziejstwo wyssali ze spermą rabina.” mojej zgody nie ma. Nie stosujmy języka węglarzy Szmulek, jakim posługuje się Husky i kilku innych, których grzecznie, acz stanowczo wyprosiliśmy z tego portalu. Tacy powinni oglądać dyskusję ludzi kulturalnych z nosem przylepionym do szyby, jak biedne dziecko ogląda ciastko w cukierni.

Zawisza Niebieski 30.06.2019 16:28:32

Przez ten skecz Szymon Majewski stracił program! Śmiał śmiać się z żydów! „Jedna pomarańcza.

Jedna kamienica” [VIDEO]

Parodiowany Szewach Weiss i parodia roszczeń żydowskich z 2011 roku w TVN.
Przez ten fragment programu „Szymon Majewski Show” popularny prezenter i komik stracił pracę. Popełnił niewybaczalny w naszym ponoć niepodległym kraju błąd – śmiał zażartować z żydów. A zwłaszcza z roszczeń żydowskich względem polskich kamienic. „Jedna pomarańcza. Jedna kamienica”. W 2011 roku program TVN -u „Szymon Majewski Show” miał zawsze pod koniec programu cykl skeczy parodiujących polityków i celebrytów „Rozmowy w Tłoku”. Parodiowano tam co chwilę, Tuska, Kaczyńskiego czy Komorowskiego, ale jeden raz sparodiowano wtedy ambasadora Izraela Szewacha Weissa. W tym odcinku wyśmiewano żydowskiego roszczenia względem Polski i to był gwóźdź do trumny programu. Ten program przypomniał redaktor naczelny „Najwyższego Czasu” Tomasz Sommer. „Oto myślozbrodnia w czystej postaci. Przepraszam, kabaretomyślozbrodnia. Podawajcie, kopiujcie bo google i red. Sakiewicz walczą. I pomyśleć, że to było w TVN!” „Premier Netanjahu przyciśnięty pod ścianę płaczu przez Donalda Tuska zgodził się na wymianę handlową pomiędzy naszymi krajami. I tak, proszę pana, my wyślemy do was zdrowe, soczyste, pyszne pomarańcze z Hajfy. A wy nam dacie stare zrujnowane kamienice ” mówił aktor parodiujący byłego ambasadora Izraela w Polsce Szewacha Weissa.
Po tym programie show Szymona Majewskiego przestał być emitowany, a TVN do satyry powróciło dopiero teraz w 2018 roku prezentując „Pożar w Burdelu”. Jak widać w Polsce można żartować ze wszystkiego poza żydami.

Źródło: Twitter / https://nczas.com/2019/06/30/przez-ten-skecz-szymon-majewski-stracil-program-smial-smiac-sie-z-zydow-jedna-pomarancza-jedna-kamienica-video/

kula Lis 68 30.06.2019 16:35:56

@Zawisza Niebieski 16:28:32

Jeżeli oni nas oskarżają o wyssanie antyżydostwa z mlekiem matki to ja im piszę tak jak napisałem i zdania nie zmienię.

kula Lis 6830.06.2019 16:40:33

No tak, tylko że na Polakach głupota nie robi żadnego wrażenia to i pomysł „którą część zbiorów można uznać za część dziedzictwa mniejszości narodowych i etnicznych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia (6 stycznia – przyp. red.) 2005 roku o mniejszościach narodowych oraz o języku regionalnym „, ignorujący wzajemne oddziaływanie kultur na terenie Rzeczypospolitej, stanowi tylko przedmiot żartów na salonach.

Jesteśmy narodem, który łyka każdą niegodziwość i głupotę władz bez szemrania.

A kiedy pojawia się ruchawka ? Wtedy, gdy władza kogoś wyróżni, np. anuluje Kowalskiemu mandat za złe parkowanie. Oj, tego Polacy nie ścierpią.

interesariusz z PL 30.06.2019 16:41:23

@kula Lis 68 16:40:33

Jeśli napiszesz, że wyssali z mlekiem matki, przyklasnę ci, ale to co napisałeś to jednak nie świadczy dobrze o Tobie. Nie zniżajmy się do poziomu takich, co tylko pałę potrafią postawić. Żydzi a w zasadzie Chazarowie to naród utworzony na szlaku jedwabnym, oni umiejętność zarabiania na pieniądzu, (jedyna religia akceptująca lichwę) znają od pokoleń. A, że przykładają dużą uwagę do uczenia swych dziatek, czego zresztą im zazdroszczę, bo chciałbym byśmy i my do tego taką uwagę przykładali, to rządzą światem za pomocą pieniądza. Teraz wymyślili sobie, że to im należy się majątek pozostawiony przez wymordowanych przez Niemców pobratymców, myślę, że przy pomocy pro izraelskiego PiS to zrealizują i jeśli Kaczelnik im to obieca Duda i PiS zostaną na następną kadencję. Ostatecznie rozdawnictwo PISowskie ich nic nie kosztuje, to Polska jest rozkradana, nie oni.

Zawisza Niebieski 30.06.2019 18:01:58

@Jarek Ruszkiewicz SL 13:17:50

Panie Jarku nie bądź Pan naiwny. Wiadomo że ci co nie czytają, nie interesuje ich świat, całą wiedzę czerpią z dziennika TVP1.. i tak zagłosują na PiS, Duża część pozostałych nie pójdzie na wybory, bo jaką mają alternatywę, pseudoludowców, lub PO które prawie niczym nie różni się od PiS. O Biedroniu czy Petru nawet szkoda gadania. Inne siły się nie pojawią bo są tępione solidarnie przez wszystkich wyżej wymienionych.

marek500 30.06.2019 18:18:26

@Zawisza Niebieski 18:01:58

Poczytaj ilu rabinom pedofilom tylko w NYC dzieci spermę wyssali. Ja naliczyłem tych spermodawców z 70, skazanych na wyroki więzienia i grzywny. Co teraz z tymi dziećmi będzie gdy dorosną?

kula Lis 68 30.06.2019 18:59:03

@Husky 19:38:31

„MY to Polska”

Londyn to Polska?
Od tego piwa, słońca albo resztek żarcia z Londyńskich śmietników coś Ci się w geografii ostro popierdoliło

Hades 30.06.2019 20:17:53

@Husky 19:09:05

PiS to zwykli szabesgoje wynajęci przez stronnictwo amerykańsko-żydowskie do realizacji planu zainstalowania między morza pod żydowskim zarządem . Więc szabesgoje i zdrajcy. Jeśli tego nie widzisz, (w co wątpię) to w najlepszym przypadku masz problemy ze spostrzegawczością. A też mam od lat kolegów, którzy mieszkają w Londynie i takich problemów nie mają. I nigdy nie mieli, bo są szczerymi Polakami.

zbig71 30.06.2019 21:58:01

@Zawisza Niebieski 18:01:58

„A, że przykładają dużą uwagę do uczenia swych dziatek, czego zresztą im zazdroszczę, bo chciałbym byśmy i my do tego taką uwagę przykładali, to rządzą światem za pomocą pieniądza.”
Faktycznie zaczynają wcześnie naukę w szkole – od 5 roku życia. Uczą religii.
Znajoma pracowała w takiej szkole w Londynie jako pomoc nauczyciela, jak przyszła raz w spodniach, bo jej się rajstopy podarły, pożyczono jej spódnicę, którą musiała założyć na spodnie. Dzieciaki przychodziły z zabawkami, które były porozwalane po całej klasie. Kiedy biły dzwony z pobliskiej katedry, zatykały uszy.
W Polsce i innych krajach europejskich nie uczą dzieci Biblii ale gwałcą wynaturzeniami o seksie.

wercia 30.06.2019 22:24:47

Witam

No niestety coś naprawdę zaczyna się dziać niedobrego. Ustawa 447 przecież nie była uchwalona przez przypadek i pro forma. Miała swój cel i taki cel pozostanie. Osobiście żałuję, że prezydent Duda nie podjął tego tematu w Waszyngtonie a była ku temu okazja. No, ale cóż. Mamy teraz erę dobroci stosunków polsko-amerykańskich a tym samym żydowskich. I uważam, że jest to lepsze niż kondominium niemiecko-rosyjskie, bo i tak Żydzi wtedy mieliby tyle samo dużo do powiedzenia co dziś. Rola Żydów na świcie jest bardzo duża i wpływowa. My natomiast musimy być twardzi, bo wedle Talmudu mogą nas bezkarnie okłamywać i oszukiwać, bo Goje dla nich to jacyś nawet nie ludzie. Ale na ile możemy to musimy twarda bronić naszych interesów, bo na tej płaszczyźnie interesów można z nimi najwięcej ugrać.
Pozdrawiam

krzysztofjaw 01.07.2019 11:20:13

@kula Lis 68 19:26:55

ode mnie 5*

każdy może się pomylić, prawdziwą sztuką jest mieć odwagę przyznać się do błędu –

– zaś tylko skończony idiota mimo oczywistych powszechnie już widocznych faktów trwa w fałszu, mało tego – z maniackim uporem fałsz promuje

Andrzej Tokarski 01.07.2019 12:12:19

@Andrzej Tokarski 12:09:05

Gdzie są większe wpływy żydowskie. W Rosji czy USA?

To pytanie z gatunku najtrudniejszych, bo należałoby zacząć w ogóle od tego kim są Żydzi. Ja już wielokrotnie podejmowałem w swoich postach tematykę żydowską. Dużo na ten temat czytam i sądzę, że jakąś tam małą wiedzę posiadłem.

Więc po kolei i w bardzo mocnym skrócie.

Żydzi dzielą się na Sefardyjczyków (potomków prawdziwych izraelitów judejskich) i Aszkenazyjczyków (w większości potomków turańskich ludów chazarskich). Na dziś to Aszkenazyjczycy stanowią aż 90% populacji obecnych Żydów i to ta ich część uległa Holocaustowi.

W USA największy wpływ mają (mieli) Żydzi Sefardyjscy, dlatego też w czasie II WŚ amerykańscy Żydzi nie pomogli swoim współbratymcom w Europie, Żydom Aszkenazyjskim mimo, że Karski i Pilecki jawnie o tym ich informowali.

Chazarzy były ludem zamieszkującym w skrócie Wschodnią Europę, dalekowschodnią i najwięcej tych Żydów jest właśnie tam (Rosja, Białoruś, Polska, Ukraina) a dziś też samo państwo Izrael zamieszkuje też 90% Aszkenazyjczyków.

Wszystkie organizacje „Przedsiębiorstwa Holocaust” to organizacje aszkenazyjskie, czyli chazarskie i wszędzie maja taki sam wpływ na innych. Sam Rothschild senior był też Chazarem i całe jego dzisiejsze imperium finansowe rządzące światem też jest chazarskie.

Istnieje kilka parametrów, które mogą odróżnić Sefardyjczyka od Aszkenazyjczyka, ale one są nie do publikacji popularnych (ale naukowych) ze względu na możliwość posądzenia o rasizm etniczny.

Ale o jednej cesze można wspomnieć. Aszkenazyjczyków cechuje niechlujstwo w wyglądzie zewnętrznym. Higiena osobista, dbałość o zarost i ubiór, o włosy, paznokcie stopy,itd pozostawia wiele do życzenia, co nieraz po prostu widać i czuć.

Ostatnio do Izraela napłynęło ponad 200 tysięcy aszkenazyjskich Żydów z Rosji i oni to teraz mają tam wiele do powiedzenia i też reprezentują antypolską postawę.

Wiele piszę o Talmudzie, ale faktycznie tam tkwi źródło całego żydowskiego (i chazarskiego) zła. Talmud na początku było tworzony przez Sefardyjczyków a później rozszerzony przez Aszkenazyjczyków. Jest nową ideologią Żydów nie mającą tak naprawdę już nic wspólnego ze Starym Testamentem (Torą, czyli Pięcioksięgiem). To najbardziej rasistowska księga na świcie, gdzie Koran to przy niej „mały pikuś”.

Tak więc odpowiadając na wstępne pytanie. Niezależnie z kim będziemy trzymać: czy z Niemcami i Rosją czy z USA to lobby żydowskie będzie równie silne. A ja mając taki wybór wybieram USA.

Pozdrawiamkrzysztofjaw 01.07.2019 14:04:48

PIS = zdrajcy

Hades 01.07.2019 16:56:52

@krzysztofjaw 14:04:48

wrzucił Pan tym komentarzem szeroki interesujący temat – żeby na niego odpowiedzieć, potrzeba szerszej formy i trochę czasu, postaram się o tym napisać notkę, ale nie teraz – teraz tylko sygnalizuję że przeczytałem

pozdrawiam również

Andrzej Tokarski 01.07.2019 19:21:17

Za: https://c-z06.neon24.pl/post/149533,pis-zaczelo-realizacje-ustawy-447-za-plecami-polakow

Comments

 1. adam18 says:

  Naprawdę ma ktoś jeszcze nadzieję, że to społeczeństwo wzruszy się losem swojego dziedzictwa? Jest 500+, będzie świnia+ a jak nie wystarczy, się zrobi pół litra dziennie dla każdego+ i zwycięstwo PiS gwarantowane.

 2. adam18 says:

  @Andrzej Tokarski Żydzi biblijni i ich potomkowie są (w przeciwieństwie do Chazarów) ludem semickim a więc są (muszą być) podobni do Arabów mniej więcej na tyle, na ile Polacy są podobni do np. Rosjan. Zapewne niemała część współczesnych Palestyńczyków to potomkowie Żydów biblijnych, którzy z powodów politycznych przyjęli kiedyś islam.

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Shlomo Sand profesor historii z Uniwersytetu w Tel Awiwie twierdzi, że Palestyńczycy posiadają 80% genów Hebrajczyków z okresu życia Jezusa, czyli sprzed 2 tysięcy lat. Zatem niesemiccy najeźdźcy – Chazarzy, pochodzenia turko-mongolskiego, są największymi antysemitami !!!

 3. krnabrny1 says:

  Nie dajcie się wciągnąć w GRĘ pod tytułem semita, antysemita. W dzisiejszych czasach to jedynie MANIPULACJA rzebyście mieli zajęcie. Obecnie nikt nie wie kto jest semitą, a kto nie jest. Równie dobrze ja mogę być semitą. Dlatego Żydzi grają tą kartą BO TEGO NIE DA SIĘ STWIERDZIĆ! Dowód? Wystarczy wikipedia, jeśli zrozumiecie kto tu jest kim po tym to CHWAŁA WAM:-)!
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Ludy_semickie

 4. krnabrny1 says:

  W każdym razie przy takiej definicji można by stwierdzić że największymi antysemitami są Amerykanie bo gnębili afrykańczyków i Żydzi bo gnębią palestyńczyków i Arabów…ale CO TO ZMIENI?;-)

 5. krnabrny1 says:

  Tam po drugiej stronie też zaczyba się coraz oficjalniej sypać.
  https://www.jpost.com/Israel-News/Closure-of-embassies-abroad-forestalled-as-Treasury-FM-agree-596405

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   To się już mocno sypie po aresztowaniu Epsteina agenta Mosadu i szantażysty topowych polityków nie tylko w USA. W Izraelu wszyscy grają przeciwko Netanjahu, jako mocno umoczonego w wiele globalnych zamachów i wydarzeń ( Fukuszima, 9/11 itd). Nie udało mu się stworzyć rządu po wyborach kwietniowych mimo, że wygrał ( po sfałszowaniu) 1 głosem przewagi nad drugą partią. Stąd kolejne wybory we wrześniu 17, dlatego dyplomaci blokują mu propagandowe przedwyborcze wyjazdy do trzech ważnych państw. Te wybory na pewno przerżnie z kretesem i nie pomogą mu ani Rotschildowie, a ni wysoko postawieni koledzy sataniści. I to będzie koniec Netanjahu jako polityka, a za kilka miesięcy albo zostanie aresztowany i skazany, albo wyślą go na łono Yahwe…

 6. krnabrny1 says:

  Kolejny artykuł z Jerusalem Post potwierdzający rozsypkę. Trzeba żebyście wiedzieli że oni mają podobny system indoktrynacji medialnej jak u nas, zobaczyć artykuł w Jerusalem Post, który źle naświetla władzę to rodzynka:-)
  https://www.jpost.com/Israel-News/Health-Ministry-seeks-labor-court-injunction-to-end-nurses-strike-596546

 7. krnabrny1 says:

  MINISTERSTWO ZDORWIA POSZUKUJE SPOSOBÓW SĄDOWYCH DO ZAKOŃCZENIA STRAJKU PIELĘGNIAREK

  Ministerstwo Zdrowia będzie starać się o nakaz sądu pracy, aby zapobiec otwartej akcji strajkowej ze strony Israel Nurses Union, która przestała działać we wtorek rano po sporze dotyczącym warunków pracy. 

Większość personelu pielęgniarskiego została poinstruowana, aby wyjść o 7 rano po niepowodzeniu negocjacji w ostatniej chwili, w poniedziałek wieczorem, między przedstawicielami związku i Ministerstwa Zdrowia.

  Znacznie zmniejszone usługi pielęgniarskie będą działać tylko w przypadku leczenia nagłego. 

  Negocjacje między Unią a rządem, które rozpoczęły się w maju, dotyczą zmniejszenia obciążenia pracą pielęgniarek, zwiększenia liczby pracowników, pogorszenia warunków zatrudnienia i spadku wynagrodzeń. 

  „Pielęgniarki w Izraelu nie są robotnikami przymusowymi” – powiedział związek. „[Oni] nie będą już udzielać pomocy, aby wykonywać zadania wykraczające poza to, czego się od nich wymaga, do zadań, procedur i egzaminów, bez dodawania personelu i odpowiedniego wzrostu płac”, powiedział związek w oświadczeniu. 

  Dotyczy to usług zdrowotnych obejmujących ambulatoryjną lub ambulatoryjną opiekę, w tym kliniki, ośrodki zdrowia i ośrodki opieki dziennej. Sale operacyjne i oddziały szpitalne będą pracować ze zredukowanym personelem pielęgniarskim.

  Pielęgniarki Maccabi Healthcare nie będą uczestniczyć w strajku, a usługi tam pozostaną bez zmian. „Podczas spotkania przedstawiono wiele konstruktywnych ofert, aby zapobiec akcji strajkowej”, powiedziało Ministerstwo Zdrowia. 
  „Niestety rozmowy nie osiągnęły porozumienia. Państwo zwróci się do sądu pracy [we wtorek]”. Przywódca Partii Pracy MK Amir Peretz poparł strajk, uznając go za walkę o życie wszystkich obywateli Izraela. „Obciążenie pracą pielęgniarek, lekceważenie ich warunków pracy i ich zarobki stanowią potępienie ludzkiego życia” – powiedział Peretz.

  „Netanjahu, który jest również ministrem zdrowia, musi zrozumieć, że upadający system opieki zdrowotnej jest w całości jego obowiązkiem i musi zinternalizować fakt, że ucieczka od zmiany winy nie jest rozwiązaniem”

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Czyli zmasowany opór wielu grup i sił społecznych przeciwko rządom satanistów…

   • krnabrny1 says:

    Tego jeszcze nie wiadomo, Żydzi są zaprogramowani i można ich łatwo przeprogramować, więc albo zaczynają się budzić, albo tylko przyjmują rozkazy od kogoś innego. Trzeba być ostrożnym w tych opiniach. Piszę to z powodu ostatniego akapitu w tym artykule gdzie mowa, że Netanjahu jest również Ministrem Zdrowia, co oznacza, że może to być jedynie wyborcza polityka….. co nie zmienia faktu że pielęgniarki faktycznie muszą być tam kiepsko opłacane, podobnie jak ambasadorowie:-)

 8. krnabrny1 says:

  na końcu powinno być „…ucieczka i przerzucanie winy nie jest rozwiązaniem.”:-))
  Ale sens niezmienny.

 9. krnabrny1 says:

  Cóż, wychodzi OBSESJA WSZECHWŁADZY i to jak widać na całym świecie, jak pisałem Żydzi jak tu są, to również będą uczestniczyć w tym co się dzieje. Trzeba abyście wiedzieli że Ci ludzie w Izraelu w większości żyją w ILUZJI RZECZYWISTOŚCI wytworzonej przez ich władzę, wystarczy poczytać czasami ich opinie pod artykułami, to od razu wiadomo jak oni postrzegają swoją rzeczywistość.

  Jest to swoisty komunistyczny izolacjonizm, są oddzieleni doktryną od zrozumienia zdarzeń oraz własnej roli jaką w nich mają.

  Cierpią na „Amerykańską chorobę rdzennej ludności”. Przeciętny Amerykanin chciał by myśleć że ziemia na której żyje to ziemia JEGO i JEGO PRZODKÓW, Indian najlepiej traktować „mitologicznie”….”ponoć kiedyś żyli tu tacy co się nazywali Indianie, ale to już historia, kupiliśmy od nich ten ląd nim wymarli śmiercią głodową z powodu braku lasów i bizonów:-)

  Żydzi mają to samo, są INDOKTRYNOWANI, że są na WŁASNEJ UCZCIWIE OTRZYMANEJ ZIEMI. Oni nie chcą pamiętać że to miejsce to stara kolonia Brytyjska i że cała ta transakcja to sprzedaż ziemi przez złodzieja innemu złodziejowi co miało spowodować UPRAWOMOCNIENIE kradzieży.

  Oni tego NIE WIEDZĄ lub NIE CHCĄ WIEDZIEĆ….ale też widzą że to od lat PUKA DO ICH DRZWI, w postaci Palestyńczyków, Syryjczyków, Irańczyków. Tam też są ludzie którzy zadają sobie pytania PO CO TEN MUR. Czy ten mur chroni nas przed Palestyńczykami czy też jest to mur oddzielający ziemię od ich PRAWNYCH WŁAŚCICIELI.

  Ostatni zwrot jest tutaj kluczowy PRAWNY WŁAŚCICIEL. Trzeba żebyście wiedzieli że PRAWA LUDZKIE można naginać i tworzyć na wszelkie sposoby, ale musicie też wiedzieć że na tej Ziemi NIE MA WŁASNOŚCI. Każdy z nas JEST TUTAJ GOŚCIEM i NIKT Z NAS NIE MA PRAWA ROŚCIĆ SOBIE PRAWA WŁASNOŚCI DO ZIEMI.

  Wszelkie papierki typu „Akt własności” to tylko formalność mająca na celu danie poczucia POSIADANIA właścicielowi i NIC PONAD TO. Jesteśmy jak pchły na ciele psa, które wpadły na pomysł dzielenia skóry tego psa na działki i nadawania sobie praw do tych kawałków psa…. ABSURD:-)

 10. krnabrny1 says:

  Każdy z nas ma życie do przeżycia, a Ziemia dana została KAŻDEMU kto tu zawitał bez umów dotyczących własności czy też innej WYŁĄCZNOŚCI lub co gorsza jakichkolwiek „opłat parkingowych”. Każdy z nas również OPUŚCI tą Ziemię, krótki czas pomiędzy tymi dwoma ważnymi dla każdego zdarzeniami to czas KTÓREGO NIE MOŻNA MARNOWAĆ NA ZABAWY W DZIELENIE CO JEST TWOJE A CO MOJE.

 11. krnabrny1 says:

  A na koniec ciekawy artykuł o samej mentalności Żydów, jest prawdziwy
  http://alexjones.pl/aj/aj-inne/aj-spoleczenstwo/item/77766-psychopatologia-judaizmu

 12. krnabrny1 says:

Wypowiedz się